Evden Eve Nakliyat

Fiyat Teklifi Al

Parça Eşya Taşıma

Fiyat Teklifi Al

Ofis Taşımacılığı

Fiyat Teklifi Al
Ankara Şehir İçi Nakliyat

Ankara Şehir İçi Nakliyat


Ankara şehir içinde bir evden eve nakliyat hizmeti almak istiyorsanız sadece nakliyecileri nereden bulabilirim sorusunu sormak yerine, güvenilir, işini iyi yapan müşteri memnuniyetini her şeyden üstün gören ve uygun fiyatlı nakliyat firmalarını nerden bulabilirim sorusu daha yerinde bir soru olacaktır.

Açıkçası evden eve nakliyat sektörü hala gelişmesi gereken bir sektör olmakla birlikte Enakliyat.com.tr ile hizmet kalitesi yüksek bir ivme ile yukarı çıkmaktadır.

Müşteri Yorumları Olan Ankara Nakliyat Firmalarından Fiyat Teklifleri Al Karşılaştır
Fiyat Teklifi Al
Hemen Ücretsiz Dene

Enakliyat.com.tr de her nakliyecinin bir firma profili bulunmaktadır. firma profilinde eşya paketleme fotoğrafları, videolar ve müşteri yorumları bulunmaktadır. Enakliyat.com.tr de hizmet almak için ihale başlatan her müşteriye bu yorumlar şeffaf bir şekilde gösterildiğinden nakliyeci firmalar profillerini güçlü tutmak için büyük bir yarışa girmektedirler. Müşeri yorumlarının gücününün farkına varan firmalarda gözlemlediğim en önemli ve müthiş davranışlar ise şunlardır; Evden eve nakliyat sürecinin çok iyi planlamak, müşteriyi iyi yönlendirmek, taşıma zamanlamasını iyi planlamak, müşteriler ile daha iyi iletişim kurmak, müşteriye doğru bilgi vermek.

Süreç yukarıda anlattığım gibi ilerlediğinde taşımada problem çıkma olasılığı gökyzünden kafanıza göktaşı düşme olasılığı ile ayndır. Göktaşı düşebilir ama düşmeyeceği olasılığı daha yüksek olduğundan göz ardı edilir. Gelelim süreci biraz daha açmaya daha anlamlı ve somut örnekler vermeye.

Diyelimki Ankara şehir içi nakliye hizmeti almak için enakliyat.com.tr de bir taşıma ihalesi başlattınız. Taşınma ihalenize 10 teklif geldi ve teklifler arasından yorumları iyi olan ve fiyatıda bütçenize göre olan bir nakliye firmasını onayladınız. onaylama işlemi sonrasında enakliyat.com.tr deki müşteri temsilciniz sizi arayarak süreç hakkında bütün detayları anlatacak, size tavsiyelerde bulunacak ve süreci takip edeceğini size söyleyecektir. Bu sürecin en önemli kısmıdır. Biz işimizi asla şansa bırakmayız. Enakliyat.com.tr’nin taşınma sürecinizi takip etmesi ile nakliyat firması müşteri memnuniyetini daha çok önemser daha iyi planlamalar yapar.

Enakliyat müşteri temsilcisi ayrıca nakliyeci firmalara da tavsiyelerde bulunur ve iş takibini nakliyeci ile birlikte sürdürür. Taşıma sürecinin nakliyeci ile olan kısmı ise taşıma zamanını belirlemek, ev eşyalarınızın miktarını ve hacmini öğrenmektir. Genelde bu durumlar için nakliyeci firmalarımız eşya resimleri talep eder yada evinize bir keşif ekibi gönderirler. Eşyalarınızın miktarına göre paketleme malzemesi eleman sayısı ve araç büyüklüğü temin edilir. Böylelikle taşınma günü eşyalarınızın sığmayacağı bir araç ile karşılaşma riskini sıfıra indirilmiş olursunuz. Taşınma işlemi her yönüyle çok iyi planlandığı için müşterilerimiz oldukça memnun kalmaktadırlar.

Ankara Şehir İçi Nakliyat Tavsiyeleri

1- Ankara şehir içi nakliyat hizmeti için ilk tavsiyemiz müşteri yorumları iyi olan nakliyat firmalarından hizmet almanız olacaktır. Bana özel sayfanızda firmaların ismine tıklayarak müşteri yorumlarına ulaşabilrisiniz. Ayrıca sizler için hazırladığımız En iyi 17 ankara evden eve nakliyat firması yazımıza da göz atmanızı tavsiye ederim. Yazıda firmaların müşterilerin yorumları ve verdiği puanlara göre net promerter skor hesaplaması yaptık. En iyi 17 Ankara Nakliyat Firmaları  yazımızda sizin için en iyi firmaları sıraladık kolaya kaçıp hızlı seçim yapmak isterseniz ilgili sayfanın linkini de koyduk.

2- Eğer yüksek katlarda oturuyorsanız ve binanızda yük asansörü yoksa Ankara asansörlü evden eve nakliyat firmalarını tercih edebilirsiniz. Ankarada asansör kiralama ücretleri oldukça uygundur. Eşyalarınız daha güvenli taşınır. Nakliye işçileri daha az yorulacaklarından eşyalarınızı daha iyi taşıyacaklardır. Asansörlü taşımacılık taşıma süresini de yarı yarıya kısaltacaktır.

3- Bardaklarınız, tabaklarınız veya kadehleriniz mutfaktaki kırılabileicek eşyalarınızın kolieme işlemini üstlendiyseniz kolileme tekniğini öğrenmenizi tavsiye ederiz. Enakliyat’ın youtube kanalına giderek tabaklar e kadehler nasıl paketlenir videomuzu inceleyebilirsiniz. İlgili link için tıklayın . Videodaki gibi bir kolileme yaptıysanız koli bir metreden düşse bile tabaklarınız kırılmacaktır. (Test ettik ama siz yinede denemeyin.)

Müşteri Yorumları Olan Ankara Nakliyat Firmalarından Fiyat Teklifleri Al Karşılaştır
Fiyat Teklifi Al
Hemen Ücretsiz Dene


4- Site içinde bir taşıma olacak ise site içi taşıma kurallarını nakliyeci ile paylaşmanız önemli olabilir. Pazar günü site yönetiminin aldığı karar gereği ev taşınmasını yasaklayan siteler olduğunu biliyoruz. Site içine kamyon girilmesini yasaklayan site kuralları ile de karşılaştık. Bu kuralları nakliyeci ile paylaşmazsanız taşıma günü ciddi sorunlarla karşılaşabilirsiniz.

5- Eğer Haymana gibi Ankaranın uzak ilçelerinden Ankaranın merkez ilçelerinden biri olan Yenimahalle'ye şehir içi taşıma yapacaksanız nakliyeci firma ile tam adresinizi belirtmeniz önemli olabilir. Haymana ilçesine bağlı Yurtbeyi köyü Haymana ilçe merkezine 28 km uzaklıktadır. Tam adresinizi paylaştığınızda nakliyeci bütün maliyetlerini hesaplayıp üzerine kârını koyduktan sonra size bir fiyat söyleyecektir. Tam adres paylaşılmadığı durumlarda bir önceki örneğimizdeki gibi 28, km veya daha fazla bir mesafe varsa nakliyeci kârından vazgeçmek yerine bu maliyeti size yansıtacaktır. Taşınma günü küçük çaplı bir gerginlik yaratabilir. Tam adres bilgisini paylaşırsanız bu sorunlarla karşılaşmazsınız.

Ankara Şehir İçi Nakliyat Ücretleri

Ankara şehir içi nakliyat fiyatları genel olarak ev eşyalarınızın hacmine, taşınacağınız evin uzaklığına ve eşyanın ineceği yada çıkacağı kat sayısına bağlı olarak belirlenir. Bu durumların dışındanda fiyatı etkileyen belirli durumlar olabilir. Mutfak eşyalarınızı nakliyecinin kolilemesini talep ederseniz ki buna nakliyeci dilinde toplamalı iş denir nakliyeci 200 TL fazla rakam söyleyecektir. Dış asansör talep ederseniz 300 TL ile 400 TL arasında extra bir fiyat daha alabilirsiniz. Yani 750 TL başlangıç fiyatı toplamalı iş için 200 TL, asansör için 300 TL ile toplam fiyat 1250 TL çıkabilir. Almak istediğiniz hizmet ve eşyalarınızın miktarı, kat sayısı vede taşınacağınız evin uzaklığı fiyatı oluşturan önemli etkenlerdir.

Enakliyat.com.tr’de Ankara şehir içi nakliyat hizmeti alan müşterilerimizin aldıkları fiyat örneklerini aşağıda sıraladık benzer örnekler ile ne kadar teklif alabileceğinizi karşılaştırabilirsiniz.

Keçiören İçi 3+1 Ev Taşıma

Taşınma Tarihi : 14 Ağustos 2018 - 16 ağsutos
Eşyanın Alınacağı Yer : Bağlarbaşı mah. / Keçiören / Ankara 2.Kat,
Eşyanın Taşınacağı Adres : Osmangazi mah. / Keçiören / Ankara 3. Kat,

Taşınacak Eşya Bilgileri
2 oturma takımı 1 yemek odası takımı 1 adet yatak odası takımı beyaz eşyalar mutfak masa sandalye kitaplık beşik ayakkabılık eşyalarım fazladır. mobilyam avangarde mobilyadır ağır ve hassasdır

Fiyat: 1200 TL
Sizde Hemen Benzer Teklifler Alın Fiyat Teklifleri Alın


Ankara Mamak 2+1 Ev Eşyası

Taşınma Tarihi : 11 Eylül 2018 - 14 Eylül 2018
Eşyanın Alınacağı Yer : Akdere mah. / Mamak / Ankara 2.Kat,
Eşyanın Taşınacağı Adres : Derbent mah. / Mamak / Ankara 3. Kat,

Taşınacak Eşya Bilgileri
20 küçük koli,beyaz eşya, yemek odası, sandık, gardrop,yatak,5 tane hurç, hepsi kolili hazır olacak

Fiyat: 1000 TL
Sizde Hemen Benzer Teklifler Alın Fiyat Teklifleri Alın


Beyaz Eşyalar, 2 Kanepe, 3 Koli Birazda Ivır Zıvır

Taşınma Tarihi : 26 Ağustos - 26 Ağustos 2018
Eşyanın Alınacağı Yer : Kavaklıdere mah. / Çankaya / Ankara 3.Kat,
Eşyanın Taşınacağı Adres : Çanlıtepe mah. / Çankaya / Ankara Zemin. Kat,

Taşınacak Eşya Bilgileri
Buzdolabı, çamaşır ve bulaşık makinesi, 2 kanepe, 3-4 koli eşya ve 1-2 çanta ıvır zıvır ayrıca 1-2 parça sandalye masa, askılık.

Fiyat: 550 TL
Sizde Hemen Benzer Teklifler Alın Fiyat Teklifleri Alın


Etimesgut Beypazarı 2+1 Ev Eşyası

Taşınma Tarihi : 30 Ağustos 2018 - 2 Eylül 2018
Eşyanın Alınacağı Yer : Alsancak mah. / Etimesgut / Ankara 2. Kat, Bina Merdiveni
Eşyanın Taşınacağı Adres : Ayvaşık mah. / Beypazarı / Ankara 3. Kat, Bina Merdiveni

Taşınacak Eşya Bilgileri
4 çekyat 2 koltuk 1 çift kişilik yatak buzdolabı çamaşır bulaşık Makinesi fırın gardrop masa vs…

Fiyat: 1350 TL
Sizde Hemen Benzer Teklifler Alın Fiyat Teklifleri Alın


3+1 Ev Eşyası Taşınacak

Taşınma Tarihi : 30 Ağustos 2018 - 30 Ağustos 2018
Eşyanın Alınacağı Yer : Başak mah. / Mamak / Ankara 3. Kat, Asansör Kurulmasını İstiyorum
Eşyanın Taşınacağı Adres : Ziraat mah. / Altındağ / Ankara 3. Kat, Asansör Kurulmasını İstiyorum

Taşınacak Eşya Bilgileri
Oturma odası, salon takımı, çocuk odası, beyaz eşyalar, koliler ve montaj yapılacak eşyalar mevcut.

Fiyat: 1500 TL
Sizde Hemen Benzer Teklifler Alın Fiyat Teklifleri Alın

Enakliyat Bilgi İletişim Hiz. Tic. Ltd. Şti © Copyright 2011-2022 Enakliyat.com.tr Her Hakkı Saklıdır.