Evden Eve Nakliyat

Fiyat Teklifi Al

Parça Eşya Taşıma

Fiyat Teklifi Al

Ofis Taşımacılığı

Fiyat Teklifi Al
Ankara İstanbul Evden Eve Nakliyat

Ankara İstanbul Evden Eve Nakliyat


Ankara İstanbul arası taşınıyor veya birkaç parça eşya göndermeyi mi planlıyorsunuz?

İşe başlayacağınız yer burası…

Eğer taşınacak eşyaları belirlediyseniz hemen Fiyat Teklif Al  butonuna tıklayın ve ihtiyacınıza göre evden eve nakliyat, parça ev eşyası, ofis büro nakliyat, eşya depolama veya koli nakliyatı seçeneklerinden birini seçin ve formu doldurun.

Birkaç dakika içinde taşınma işine talip müşteri yorumları olan 10 farklı evden eve nakliyat firmasından fiyat teklifleri alacaksınız. Özellikle Ankara İstanbul arası eşya taşıyacak nakliyat firmaları size daha uygun fiyat teklifleri verecektir.
 
Müşteri Yorumları Olan Nakliyat Firmalarından Fiyat Teklifleri Al Karşılaştır
Fiyat Teklifi Al
Hemen Ücretsiz Dene


Hem Ankara hemde İstanbul evden eve nakliyat firmaları talebinizi görecek böylece her iki şehrin firmalarında da fiyat teklifleri alacaksınız.

Aşağıda Ankara  İstanbul arasında gerçekleşen taşıma işleri ve fiyatlarını inceleyebilirsiniz. Fiyatlar hakkında bir bilgi verebilir. Daha fazla örneği yazının sonunda bulabilirsiniz.

Ankara İstanbul Evden Eve Nakliyat Fiyatları Örnekleri


Toplam 5 Koli + Bilgisayar

Taşınma Tarihi : 3 Eylül 2018 - 4 Eylül 2018
Eşyanın Alınacağı Yer : İncesu mah. / Çankaya / Ankara 1. Kat,
Eşyanın Taşınacağı Adres : Rami cuma mah. / Eyüp / İstanbul 2. Kat,

Taşınacak Eşya Bilgileri
Züccaciye, giysi ve nevresim gibi eşyalar içeren toplam 5 koli, bilgisayar kasası, monitör ve iki adet gitar ve aksamları

Nakliyat Fiyatı: ₺ 500


Beylikdüzü 1+1 Ev Taşıma

Taşınma Tarihi : 28 Ağustos 2018 0:0 - 29 Ağustos 2018
Eşyanın Alınacağı Yer : Aşıkpaşa mah. / Çankaya / Ankara 2. Kat, Bina Asansörü Kullanılabilir
Eşyanın Taşınacağı Adres : Adnan kahveci mah. / Beylikdüzü / İstanbul 6. Kat , Bina Asansörü Kullanılabilir

Taşınacak Eşya Bilgileri
2 çekyat, Parçalanmış olarak yemek masası, yatak odası, tv ünitesi ve gardırop var. 6 koli mutfak eşyası var

Nakliyat Fiyatı: ₺ 1600


Ankara Akyurt 3+1 Ev Taşıma + Depolama Hizmeti

Taşınma Tarihi : 29 Ağustos 2018 - 1 Eylül 2018
Eşyanın Alınacağı Yer : Beyazıt mah. / Akyurt / Ankara 3. Kat , Bina Merdiveni
Eşyanın Taşınacağı Adres : Kartaltepe mah. / Bayrampaşa / İstanbul 4. Kat , Bina Merdiveni

Taşınacak Eşya Bilgileri
Ankara Akyurtta’ki 3+1 150 metrekare ev üçüncü katta. Merdivenden taşıyabilir ya da balkondan kendi hereketli asansör ile indirebilirsiniz eşyaları. Eşyaların bir bölümü İstanbul Bayrampaşa Kartaltepedeki 2+1 80 metrekare olan dördüncü kattaki eve, kalanı ise yine aynı bölgede (Esenler, Bayrampaşa, Güngören) bulunan bir eşya deposuna bırakılacak. Depoya bırakılacak eşyalar yaklaşık bir yıl kadar bu depoda kalacak. Bu yüzden uygun bir şekilde paketlenmesi gerekiyor. Nakliye ile birlikte depo hizmeti de sunan ve detaylı izahını yaptığım işi birlikte yapabilecek firmlar teklif verebilir. Yani nakliyeyi yapacak firma belirttiğimiz bölgede depo hizmeti de veriyorsa bizim için hem ekonomik hem de daha az yorucu olur. Şimdiden teşekkürler.

Nakliyat Fiyatı: ₺ 3500


Ankara istanbul 2+1 Ev Taşıma

Taşınma Tarihi : 27 Ağustos 2018 - 28 Ağustos 2018 0:0
Eşyanın Alınacağı Yer : Eymir mah. / Gölbaşı / Ankara 3. Kat , Bina Merdiveni
Eşyanın Taşınacağı Adres : Yenişehir mah. / Pendik / İstanbul 6. Kat , Asansör Kurulmasını İstiyorum

Taşınacak Eşya Bilgileri
Salonda oturma grubu şifonyer ve yemek masası var. Yatak odası takımı. Çocuk odasında iki tane baza giysi dolabı var. Mutfak masası ayakkabılık iki kitaplık beyaz eşya.
Koli sayısı şu anda belli değil. Yazdıklarım dışında büyük eşya yok.
Kamyon park alanı var.

Nakliyat Fiyatı: ₺ 3000


Fiyat teklifleri aldıktan sonra kendinize sormanız gereken soru “Acaba hangi firmadan iyi bir hizmet alabilirim?” olmalı. Bu sorunun cevabı da hemen firmanın isminin yanında bulunan ve müşterilerin 10 üzerinden puanlama yaparak verdikleri reytingi… Yapılan iş sayısı ve yorum sayısı size firmanın iş kalitesi hakkında net fikirler verecektir. Örnek iki firmanın profil görsellerini aşağıda paylaşıyorum. Bir firma Ankara’dan biride İstanbul’dan bu iki firmada size teklifi verebilir.

Tekin Nakliyat


Bu firmalardan hizmet aldığınızda sizde yorum yazmayı ihmal etmeyin. Çünkü firma hakkında yorum yapma size iyi hizmeti getiren önemli bir etken. Hiçbir firma profilinde kötü yorumlar istemez. Bir yanlış yaptığında da kötü yorumun gelmemesi için elinden geleni ardına koymaz.

Ankara İstanbul en büyük iki il ve iki şehir arasında yol güzergahı en çok kullanılan, nakliyat firmaların en fazla seyahat ettiği iki şehirdir. Ülke nüfusunun ¼’ü bu iki şehirde bulunmaktadır. Yani aslında en fazla evden eve nakliyat Ankara İstanbul arasında gerçekleşir. Seçenek çok ise iyi olanı seçmek zor olacaktır.

İyi olanı seçmenin hem en kolay hemde iyi yolu evden eve nakliyat firmalarının müşteri yorumlarını incelemektir. Eğer firmanın güvenilir bir platform üzerinde iyi müşteri yorumları varsa böyle firmaları platformun gücünü kullanarak seçmek en iyi yoldur. Alınan hizmet sonrası yorum yazma gücü size yüksek bir ihtimal ile iyi bir hizmet sağlayacaktır.


Ankara İstanbul Evden Eve Nakliyat Müşteri Yorumları


Hanifi Gemci Mükemmel 10 - ANKARA - İSTANBUL

enakliyat vasıtası ile bulduğum varyap nakliyata ve cemil beye çok teşekkür ediyorum. eşyalarımızı çiziksiz evden eve taşıdılar.kurulumunu yaptılar.lake mobilyamızda birtane bile çizik yoktu. cemil bey çok ilgili ve alakalı.İşi ehline vermek lazım ve cemil bey bu işin ehli.

20 Ağustos 2018


Ferhat Demir Mükemmel 10 - İSTANBUL - ANKARA

Arkadaşlar çok pratik ve profesyonel. 8 sene içinde 5. Taşınmam, aralarında en iyileri diyebilirim. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

25 Ağustos 2018


Melih Kanmaz Çok iyi 8.4 - ANKARA - İSTANBUL

Zamanında, hızlı ve düzgün şekilde yükleme ve boşaltma yaptılar. Evde boyama bitmediği içinde başka bir güne kurulum için gün verdiler. Memnun kaldım.

10 Nisan 2018


Yusuf MISIRLI Mükemmel 10 - İSTANBUL - ANKARA

Arkadaşlar gayet söz verdikleri gibi gelip eşyaları paketlediler ve zamanında kırmadan dökmeden teslim ettiler. teşekkür ediyorum kendilerine.

7 Mayıs 2018


Okay Şen Mükemmel 9.8 - İSTANBUL - ANKARA

Taşıma işlemi sorunsuz şekilde gerçekleşti. Çalışan arkadaşlar gayet saygılı ve özverili çalıştılar. Zamanlamada problem olmadı. Teşekkürler.

8 Temmuz 2018


Tolga TURAN Mükemmel 10 - ANKARA - İSTANBUL


Çok teşekkür ederim.

18 Şubat 2018


Tuba U. Mükemmel 10 - ANKARA - İSTANBUL

Ankara'dan İstanbul'a hiçbir eşyamı kırmadan getirdikleri için çok teşekkür ederim. Çok ilgililerdi, çok memnun kaldım.

16 Ağustos 2018


Zekiye Maraşlı Mükemmel 10 - ANKARA - İSTANBUL

Ersin beyin hizmetinden gayet memnun kaldım. Kibarlığı, saygınlığı ve işine hassasiyeti gayet iyiydi.

2 Haziran 2018


VOLKAN KUZU Mükemmel 10 - İSTANBUL - ANKARA

İlk önce herkes gibi bayağı bir tereddütte kaldım. Neden??! İşte internettir, güven olmaz, arkadaşlarına, tanıdıklarına yorum yazdırmışlardır vs vs. Ama yanıldığıma sevindim!!! Gelen firma bir aile, e haliyle işler sıkıntısız yürüdü! Hiyerarşi tam 😎 Hiçbir isteğimizi cevapsız bırakmadılar, saygıda kusur etmediler ve verdikleri teklif piyasanın bayağı bir altındaydı!. Aldıkları paranın karşılığı kesinlikle bu değildi, 2 katı iş çıkardılar!!... Tereddütsüz hemen arayın! Hatta programınızda yoksa bile, taşınmayı bir ara plânlamanıza alın derim... 😎😎😎

15 Nisan 2018


Müşteri Yorumları Olan Nakliyat Firmalarından Fiyat Teklifleri Al Karşılaştır
Fiyat Teklifi Al
Hemen Ücretsiz Dene