Ankara Evden Eve Nakliyat

İçin Nakliyat Firmalarını Karşılaştır Seçimini Yap

Tüm Nakliyat İşlerin İçin Kolayca Fiyat Teklifleri Al

Fiyat Teklifi Al
Binlerce İnsan Taşınmak İçin Enakliyat'ı Kullanıyor

128.612 Mutlu Müşteri 29.343 Müşteri Yorumu

10
Budak
Parça eşyamı uygun fiyata ve çok iyi hizmetle taşımama yardımcı oldular. Aldığım hizmetten gerçekten çok memnun kaldım. Mustafa bey ve ekibinin güler yüzlülüğü için ayrıca teşekkür ederim.
Zeynep Bebek
9
Varyap
Her şey en başta konuşulduğu gibi ve zamanında yerine getirildi. Şehirlerarası olmasına rağmen gayet iyi bir taşıma oldu. İletişim gayet iyiydi. Kısacası tekrar taşınacak olsam başka bir firma arayışına girmem. Ellerine sağlık tüm arkadaşların.
Emrah Tokgöz
10
Hayat Taş
Birçok defa eşyalarım taşındı; en sorunsuzu ve en rahatı Hayat Nakliyat ile oldu. Osman Bey ve ekibi, tamamen akrabalardan oluşan, birbirleri ile uyumlu çalışan kişilerdi. Paketlemeyi özenle yaptılar. Taşınmada en çok sorun yaşanan mobilya demontajı ve montajıdır; ekibin bir numarası olan İhsan ile sorun olmaktan çıktı; kırk yıllık mobilyacıdan daha usta işi çalıştı; çok hasta olmasına rağmen montajı sorunsuzca yaptı. Her iki evde de çok hızlı çalıştılar. Sonuç olarak; bütün ekibin ellerine sağlık, taşınmayı planlayan herkese gözüm kapalı öneririm.
Barış Mutlu
10
İzcioğlu
Ankara-İstanbul arası ev eşyamızın naklini kusursuz olarak gerçekleştirdiler.
Taahhütlerini eksiksiz olarak yerine getirdiler.
Davranışları içten ve samimiydi.
Eşyaların demontaj ve montajında da oldukça başarılılar.
Hem İzcioğlu nakliyata hem de kendileri ile beni buluşturan Enakliyat'a teşekkür ediyorum.
Sezgin Özcan
10
Güney
Ev taşıma gibi stresli bir işi kolaylaştıran, çalışkan, güler yüzlü, sürekli iletişime açık bir ekip oluşturmuşlar. Son derece memnun kaldım.
Bekir Keskinkılıç
10
Ankara-sun
Hızlı ve dikkatli taşındık, hiç sıkıntı yaşamadık, teşekkürler.
Özlem Sarıkaya
10
Evlok
Garip bey ve arkadaşlarına çok teşekkür ederim. İşle ilgili her türlü donanıma sahipler, çok mülayim insanlar, çok hesaplı bir fiyata taşıma işini yaptılar, mobilyaları döküp muntazam olarak kurdular. İşi de tam istediğimiz gibi istediğimiz saatte bitirdiler. Taşınacak olanlara tavsiye ederim.
Hicabi Özbek
10
Yaşaroğlu
Antalya'dan Ankara'ya eşya taşıma işlemim başarılı bir şekilde gerçekleşmiştir. Eşyaları istifleme ve montaj işlemleri seri bir şekilde yapılmıştır. Teşekkürler.
Mehmet Nuri Ürgüp
9,9
Emsar Zeki
Gayet rahat bir nakliye oldu, teşekkürler.
Fatma Eravci
10
Güney
Sorunsuz bir taşıma gerçekleşti, Enakliyat'a ve güney nakliyata teşekkürler.
Hakan Tanrıöver
9,1
Emre66
Çalışanlar gayet efendi ve düzgün insanlar, mobilyaların sökülmesi, paketlenmesi ve geri kurulumu gayet başarılı.
Burak Yılmaz
10
Şahinler
Çorum Şahinler Nakliyat firmasından çok memnunum.
Abdurrahman Başbuğ
10
Oğuzhan
Zamanında geldiler. Eşyaların çoğunu paketlemiştim. Özenli taşıdılar. Aynı gün Ankara'ya nakli gerçekleştirdiler. Teşekkürler.
Barış Çağlar
10
Şirin 34
Her şeyi zamanında ve samimiyetle yaptılar, teşekkürler.
Hayri Miyanyedi
9,2
Simbo
Allah'a şükür, ekibin özverili çalışmaları ile kazasız-belasız eşyaları evimize yerleştirdik. Ekip iyi çalıştı, emeklerine sağlık.
İsmail Kocatürk
10
Güney
Anlaştığımız zamanda geldiler. Hiçbir eşyamız zarar görmedi ve eksiksiz olarak yeni evimize getirdiler. Çalışanlar anlayışlı ve isteklerime zamanında karşılık verdiler. Ben memnun kaldım.
Abdullah Erkan
10
Ankara Yücel
Hiçbir sıkıntı yaşamadım. Her şey gayet iyiydi. Yücel Nakliyata teşekkür ederim. Bundan sonraki taşımalarımı da Yücel Nakliyata yaptıracağım.
Emrah Hatipoğlu
9,3
Yeniçağ
Taşıma hızlı ve sorunsuz bir şekilde yapıldı. Söz verilen saatte eşyalar hasar görmeden adrese teslim edildi.
İlgilerinden ve yaptıkları işten dolayı firmaya teşekkürler.
Aylin Öztürk
10
Yeniçağ
Teşekkürler tavsiye ederim. İlgili ve dürüst çalışan bir firma.
Numan Şentürk
9,8
Varyap
İşinin ehli insanlarla çalışmak ne güzel. Çok dürüstler... Taşıma esnasında Asansörün camı kırılmıştı. Sorulduğunda dürüstçe taşıma esnasında kırılabileceğini söylediler ve tüm tamir masrafını şirket karşıladı... Sözlerinde durdukları gibi fazlasını da yaparak çok taktir aldılar... Neşat Bey ve ekibine çok teşekkür ediyoruz... Cemil beyin çok şanslı olduğunu düşünüyoruz böyle bir ekibe sahip olduğu için... Saygılarımızla sizi çok yorduk hakkınızı helal edin ama sizleri tanıdığımıza çok mutlu olduk güzel insanlar... Sağ olun var olun... Bu arada Enakliyat ekibini de es geçmek olmaz, öncesi ve sonrası hep bizimle oldular... Bir sorun olup olmadığını sordular... Kendimizi bir aile içinde hissettik. Hiç yabancılık çekmedik. İnsanın bir şehirden başka bir şehre taşınırken kendini güven içinde hissetmesi ne güzel.
Abdullah Yılmaz
Ankara Evden Eve Nakliyat

Enakliyat Nasıl Çalışır?

  1. Nakliyat firmalarından teklif almak için fiyat teklifi al formunu doldurun. Hızlıca birçok firmadan fiyat teklifleri alın.
  2. Sizin için uygun olan teklifi veren firmaları karşılaştırın. Firmanın müşteri yorumlarını okuyarak karar verin.
  3. Rahatınıza bakın ve seçtiğiniz nakliyat firması gelip taşımayı yapsın. Taşınma bitiminde firmaya ödemeyi yapın ve yorum yazın.

Enakliyat Mobil Uygulamasını İndir Taşınmanı Daha Kolay Yönet

Enakliyat Google Play Enakliyat App Store

Tercih Edilen Son Fiyat Teklifleri

Özteknik

Özteknik 9,7/10

Sultanbeyli 2+1 Ev Taşıma

2+13. Kat₺ 2400
AN

Ankara U 8,8/10

Ankara Erzincan 3+1 Ev Tasima

3+11. Kat₺ 3200
Hürsoy

Hürsoy 7,7/10

Mamak Bağcılar

1+13. Kat₺ 900
Fiyat Teklifi Al

Ankara Evden Eve Nakliyat Önerileri

Ankara Evden Eve Nakliyat

Ankara evden eve nakliyat için nakliyat firması seçmek müşteri yorumları ile çok kolay, hemen Ankara evden eve nakliyat firmalarından teklif alın.

Hemen teklif almaya başlayın.

Ankara ülkemizin başkenti, ikinci büyük şehri ve memleketimizin orta noktası olarak hepimizi bir miktar ilgilendiriyor. Bizde Ankara evden eve nakliyat için yükünüzü biraz hafifletmek için çabalıyoruz ve taşınma işlerinizde yazdığımız bu içerikler birazcık bile yardımcı olursa çok sevineceğiz.

Diyelim ki ben evimi satıyorum siz de alıyorsunuz. Size anahtarı verip hayırlı olsun dileğinde bulunmadan önce benim o evden taşınmam gerekir. Bu da bir Ankara evden eve nakliyat işlemi demektir. Ben evi boşalttım. Siz evi boş tutmak için para ödemediğinize göre oraya taşınacaksınız veya bir başkasına kiralayacaksınız. Bu da bir başka Ankara evden eve nakliyat işlemi demektir.

Evet, her gün binlerce Ankara evden eve nakliyat gerçekleştiriliyor. Ne kadarı aldığı hizmetten memnundur sizce, yüzde kaçı rahat taşındığını dile getiriyordur?

%40 nasıl iyimi? Siz bu yüzde kırklık kesim içinde mi olmak istersiniz? Memnuniyet yerine bir çok problemle karşılaşan %60’lık kesim içinde mi? Bu yazımızın amacı sizi o yüzde kırklık kesim içinde görmek. Üşenmeyin okumaya devam edin.

Size Enakliyat ile taşınmazsanız şöyle olur böyle olur demek için yazmıyorum bu yazıyı. Aksine rahat bir Ankara evden eve nakliyat için nelere dikkat etmeniz ve nasıl bir yol izlemeniz gerektiğini anlatmak istiyorum.

Şunu da söylemeden tavsiyelere geçmek istemiyorum. Bu sorumu biraz düşünün tavsiyeler sonunda cevabı paylaşacağım. “Ankara evden eve nakliyat firması size neden iyi hizmet vermek için çabalasın?” Siz bu sorunun cevabını düşünürken ben tavsiyelerime başlıyorum.

Ankara Evden Eve Nakliyat Tavsiyeleri+

Müşterilerimize en son ne zaman taşındınız diye soruyoruz ve verilen cevapların ortalamasını aldığımızda 4 yıl gibi bir sonuç ile karşılaşıyoruz. Dört yılda bir çok şey değişiyor. Dört yıl önce edindiğiniz tecrübeler bugün işinize yaramayabilir.

Biz 4 yıl önce ısrarla taşınacağınız nakliyat firması ile sözleşme imzalayın sonra taşının diyorduk. Ancak bunun herhangi bir problemi gidermediğini görünce bu tavsiyemizden çabuk vazgeçtik.

Artık en çok üstünde durduğumuz tavsiyemiz anlaştığız detayları yazılı hale getirin. Bu çok daha kolay ve her zaman her yerde uygulanabilir. Örnek vermek gerekirse anlaştığınız nakliyat firmasına şöyle bir sms gönderip onay aldıktan sonra taşınabilirsiniz.

Merhaba Mehmet Bey,Görüşmemize istinaden 2+1 ev eşyalarımın Demetevler Mah. Yenimahalle 3. kattan bina asansör kullanılabilir, Kavaklıdere Mah. Çankaya 2. kata eşya merdivenden çıkarılacak. 20.04.2018 Cumartesi sabahı taşıma + tüm eşyaların paketlenmesi yeni evde kurulumu için 1500 TL + KDV teklifinizi kabul ediyorum. Site içine kamyon girmiyor 30 metre mesafeden eşya taşınacak. Eşya listemi ve eşya resimlerini Whatsapp tan gönderdim. Sizde bu şartları onaylarsanız Huzur Nakliyat’tan taşınma hizmeti almak istiyorum. Ev eşyalarımı alabilecek kapalı kasa bir kamyon ile hizmet vermenizi istiyorum. Taşınma için nakliyat sigortası da istiyorum. Taşınma günü sigortayı yapabiliriz.Ahmet Büyük

Görüşme sonrası böyle bir sms hazır bir sözleşme imzalamaktan çok daha iyidir. En önemlisi bu sözleşmeyi yapmak için hiçbir mazeretin bulunmamasıdır.

Bu sms içeriğini anlaştığınız diğer detaylar ile daha da uzatabilir ve böylece anlaştığınız her detayı yazılı hale getirmiş olursunuz. Herhangi bir konuda anlaşmazlık olduğunda her iki tarafın sözleşmesi cebinde olduğundan hemen kimin haklı olduğunu hiç tartışmadan görebilirsiniz.

Bu sözleşme yerine geçer mi yasal olarak bir geçerliliği var mı? Diye sorular akılınıza gelebilir. Cevap kesinlikle yazılı karşılıklı bir kağıt sözleşme ile aynı özellikleri taşır. Nakliyat firmasının yazdığınız şartları onayladığına dair cevap yazmasını isteyin. Sadece sizin gönderdiğiniz bir sms değil bu şartları karşı tarafında onaylamasını isteyin.

Ne diyorsunuz bu Ankara evden eve nakliyat için böyle bir sms yazmayı düşünüyor musunuz?

Ankara şehir içi veya Ankara şehirlerarası evden eve nakliyat için olsun anlaştığınız şartları yazılı hale getirmeden aşınmayın. Birkaç parça eşya veya 3-4 koli bile taşırken böyle bir sms yazıp nakliyat firması ile paylaşmadan eşyanızı teslim etmeyin.

İyi Hizmet İçin Neden+

Ankara evden eve nakliyat firması size neden iyi hizmet vermek için çabalasın?

Sorumuzun cevabına geldik. Bu soruyu sorduğumda akıllardaki cevap genellikle şöyle oluyor.

Evden eve nakliyat firması bana iyi hizmet vermeli ki bende o firmayı arkadaş ve benden nakliyat firması için tavsiye isteyen çevreme öneriyim. Böylece firma düzenli bir iş akımı oluşturur. Yeni müşteri bulmak için para harcamak durumunda kalamaz. İşin doğrusu bu ancak bu teze firmaların ne kadarı inanıyor.

Dört yılda bir taşınacak birine neden iyi hizmet versin ki veya firmayı arkadaşlarınıza tavsiye edip etmediğinizi nakliyat firması nereden bilecek?

İşte bu yüzden Enakliyat gibi üçüncü bir hizmet veren üzerinden Ankara evden eve nakliyat firması bulduğunuzda firma iyi bir hizmet verdiğinde iyi yorumlar alacağını bildiği ve ne kadar çok iyi müşteri yorumu toplarsa o kadar daha çok müşteriye ulaşacağını görebiliyor.

Sizin bugün yazdığınız bir yorum hemen yarın firmanın yeni bir iş almasına yardımcı olabiliyor. Bunu firma hemen gördüğü için müşterilerine iyi hizmet vermeye çabalıyor.

Bu nedenle Enakliyat müşteri memnuniyeti sektöre göre birkaç kat daha yüksek oluyor. Ankara evden eve nakliyat için firmalardan teklif almak için formu doldurun teklifler gelmeye başlasın.

​​
Mobil Uygulamalarımızı İndirin Taşınma Sürecini Daha Kolay Yönetin.
Enakliyat Bilgi İletişim Hiz. Tic. Ltd. Şti © Copyright 2011-2018 Enakliyat.com.tr Her Hakkı Saklıdır.