Ankara Evden Eve Nakliyat

İçin Nakliyat Firmalarını Karşılaştır Seçimini Yap

Tüm Nakliyat İşlerin İçin Kolayca Fiyat Teklifleri Al

Fiyat Teklifi Al
Binlerce İnsan Taşınmak İçin Enakliyat'ı Kullanıyor

217.996 Mutlu Müşteri 40.536 Müşteri Yorumu

10
Çimenler Nakliyat
Gayet memnun kaldım. Teşekkürler.
Beytullah Pala
10
Öz Metro
Kendilerinden çok memnun kaldık. Çok düzgün ve zamanında taşıdılar eşyamızı. Çok çok teşekkür ederim.
Sibel Topanoğlu
10
Ankara Güneş
Adem Beye ve diğer çalışan arkadaşlara teşekkür ederim. Güler yüzlü, samimi ve dürüstler. Hem de diğer firmalara göre en uygun fiyatı verdiler. Ufak tefek aksilikler yaşansa da taşıma sırasında hatta taşıma sonrasında dahi yardımcı oldular. İşimi bitirdim, benden çıktı demeyen yaptıkları işin arkasında duran tercih edilmesi gereken bir firma. Bende çok araştırdım. Bence araştırmanıza gerek yok güvenebileceğiniz ve pişman olmayacağınız bir firmadır. Hepsinde Allah razı olsun. 😊
Hasan Polat
10
Yeniçağ
Çok güzel taşındı. Yeniçağ nakliyat ve ekibine çok teşekkür ederim, önerebileceğim bir firma.
Aydın Yılmaz
9.6
Ankara Güneş
Enakliyat hizmet verenlerine, emeği geçenlere ve Güneş Nakliyat’a teşekkür ederim, hizmetlerden memnun oldum.
İlhan Çelik
10
Çorlu Turan
Güzel bir deneyimdi, çok teşekkürler.
Serhat Sarı
10
Ankara Yavuz
Öncelikle Enakliyat sitesine teşekkür ederim, ilk defa evden eve nakliyat kullandım ve beni ANKARA YAVUZ NAKLİYAT ile tanıştırdığı için teşekkürlerimi sunuyorum.

Öncelikle firmanın iletişimi gayet güzeldi, anlaştığımız gibi sabah erken saatte geldiler ve eşyaları çok güzel, mükemmel bir şekilde demonte edip paketlemesini yaptılar. Gerçekten işin ehli insanlar, 3+1 evi 2 saatte kırmadan, çizmeden araca yüklediler ve sonra başka bir ile gittik aynı şekilde eşyaları nasıl aldılarsa o şekilde montajı yapılmış bir şekilde teslim ettiler. Temiz ve düzenli bir şekilde eşyalarımı taşıdılar, buradan ANKARA YAVUZ NAKLİYAT'a ve çalışan arkadaşlara teşekkür ederim. Uygun fiyata kaliteli hizmet gerçekten herkese tavsiye ederim.
Gazi
10
Çimenler Nakliyat
Tam zamanında gelip güzelce ve düzenli bir taşıma oldu çok memnun kaldım. Tavsiye ediyorum.
İhsan Ekmekci
10
Yeniçağ
YENİÇAĞ nakliyata ve çalışanlarına çok teşekkür ederim, eşyamı doğru ve güzel taşıdılar, söyledikleri saatte geldiler, eşyayı çok güzel şekilde sardılar ve zarar vermeden taşıdılar. Yılmaz beye ve çalışanlarına çok teşekkür ederim, ellerinize sağlık. YENİÇAĞ nakliyatla taşınmanızı tavsiye ederim, pişman olmazsınız ben de çok arada kaldım eşyam iyi taşınmaz diye zarar görür ama YENİÇAĞ nakliyat çok güzel bir şekilde taşıdı.
Emirhan Can
10
Özkapadokya
Tam kapanmanın ve bayramın hemen ertesinde eşyalarımızın bir kısmını Ankara’dan Uşak’ın bir köyüne, kalan bir kısmını da İzmir merkeze göndermemiz gerekti. Hem parça eşya olması, hem biri köy olan iki farklı adres, hem de bayram ertesi gibi sıkışık bir döneme denk gelmesine rağmen Özkapadokya nakliyat ile eşyalarımızın taşınmasını sorunsuzca hallettik. Tam söyledikleri saatte almaya geldiler, hızlıca ve zarar vermeden eşyaları sarıp yüklediler. teslimat zamanı için de her iki adreste uygunluğumuza göre bir aralık bulup sorunsuzca eşyaları indirdiler. Hem uygun fiyatı vermişlerdi, hem de fiyat için en başta ne konuştuysak hiçbir değişiklik olmadı. Özkapadokya Nakliyat’a dürüstlükleri ve emekleri için teşekkür ediyoruz.
Ömer B
9.2
Çakır Nakliyat
İletişim ve iş çözücülük konusunda çok iyiler, verdikleri sözün arkasında bir firma.
Can Sarıkaya
9.1
Çimenler Nakliyat
Taşıma genel olarak iyiydi. Bir kaç eşyada ufak tefek hasarlar oldu.
Kamuran Sonecek
10
Çimenler Nakliyat
Çok çabuk ve düzgün şekilde taşıma işlemini gerçekleştirdiler. Paketleme konusunda da dikkat ettiler. Ellerine sağlık.
Uğur Taygan
9.8
Mirkaya
11.05.2021 tarihinde eşyalarımızın şehir içi taşımasını Mirkaya Nakliyat gerçekleştirdi. Çok hızlı ve temiz çalıştılar. Zamanlama, paketleme ve montaj işleri dahil her şey çok iyiydi. Oldukça fazla sayıda kolimiz olmasına rağmen göz açıp kapayıncaya kadar tamamlandı eşyalarımızın araca yüklenmesi. Gerçekten çok pratik, eli çabuk bir ekip, hepsinin ellerine sağlık. Nimet Bey'e de gösterdiği alakadan dolayı ayrıca teşekkür ederiz. Çok memnun kaldık. Gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.
Süleyman Kuzgun
10
Ankara Güneş
Paketleme ve taşımadan çok memnunum çok teşekkür ederim.
Atilla Kahraman
10
Mirkaya
Çok hızlı, düzenli ve kaliteli işlem yaptılar ve fiyat konusunda piyasadan daha uygun. Son derece memnun kaldım çevremdeki insanlar da dahil olmak üzere herkese tavsiye ederim. Gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.
Murat Kuk
10
Türkiyem Nakliyat
Ekibin tamamı genç, dinamik ve kendi personeli olup, hepsi çok saygılı çocuklardı. Hem paketleme hem de taşıma sırasında ne eşyalara, ne de eve zarar vermeden hızlı bir şekilde taşıma işlemini gerçekleştirdiler. Türkiyem Nakliyata teşekkür ederiz.
Hasan Hüseyin Güney
10
Uluyol Nakliyat
Volkan bey ve ekip arkadaşlarına teşekkür ederiz, her şey ışık hızıyla taşındı. Her zaman Uluyol nakliyat 👍
Cumali
10
Yeniçağ
Temiz iş çıkardılar. Gayet memnun kaldık. Bülent Beye buradan teşekkür ediyorum.
Halil İbrahim Gözütok
10
Tekin
Çok teşekkür ederiz. İtina ile çalıştılar. Yıldırım bey eşyalarımızın video görüntüsünden fazla olduğunu anlayıp mağdur olmayalım diye en büyük kamyonu ayarlattı. Şenol bey de eşyalar taşınırken ve montaj sırasında çok emek verdi. 4 kişi de eşyaları taşıdılar ve çok efendilerdi. Yapılan işten memnun kaldık. Bence güvenilir bir firma ve kesinlikle tercih edilebilir.
Canbahar Sezgin
Ankara Evden Eve Nakliyat

Enakliyat Nasıl Çalışır?

  1. Nakliyat firmalarından teklif almak için fiyat teklifi al formunu doldurun. Hızlıca birçok firmadan fiyat teklifleri alın.
  2. Sizin için uygun olan teklifi veren firmaları karşılaştırın. Firmanın müşteri yorumlarını okuyarak karar verin.
  3. Rahatınıza bakın ve seçtiğiniz nakliyat firması gelip taşımayı yapsın. Taşınma bitiminde firmaya ödemeyi yapın ve yorum yazın.

Enakliyat Mobil Uygulamasını İndir Taşınmanı Daha Kolay Yönet

Enakliyat Google Play Enakliyat App Store

Tercih Edilen Son Fiyat Teklifleri

Uşak Yılmaz

Uşak Yılmaz 9.2/10

Ankara Tekirdağ Arası Evden Eve Nakliyat

3+15. Kat₺ 4500
Ankara Nakliyat

Ankara Nakliyat 9.3/10

Gölbaşı İçi Evden Eve Nakliyat

2+14. Kat₺ 2100
Türkiyem Nakliyat

Türkiyem Nakliyat 9.7/10

Ankara İzmir Arası Evden Eve Nakliyat

2+11. Kat₺ 4000
Fiyat Teklifi Al

Ankara Evden Eve Nakliyat Önerileri

Ankara Evden Eve Nakliyat

Ankara evden eve nakliyat için nakliyat firması seçmek müşteri yorumları ile çok kolay, hemen Ankara evden eve nakliyat firmalarından teklif alın.

Hemen teklif almaya başlayın.

Ankara ülkemizin başkenti, ikinci büyük şehri ve memleketimizin orta noktası olarak hepimizi bir miktar ilgilendiriyor. Bizde Ankara evden eve nakliyat için yükünüzü biraz hafifletmek için çabalıyoruz ve taşınma işlerinizde yazdığımız bu içerikler birazcık bile yardımcı olursa çok sevineceğiz.

Diyelim ki ben evimi satıyorum siz de alıyorsunuz. Size anahtarı verip hayırlı olsun dileğinde bulunmadan önce benim o evden taşınmam gerekir. Bu da bir Ankara evden eve nakliyat işlemi demektir. Ben evi boşalttım. Siz evi boş tutmak için para ödemediğinize göre oraya taşınacaksınız veya bir başkasına kiralayacaksınız. Bu da bir başka Ankara evden eve nakliyat işlemi demektir.

Evet, her gün binlerce Ankara evden eve nakliyat gerçekleştiriliyor. Ne kadarı aldığı hizmetten memnundur sizce, yüzde kaçı rahat taşındığını dile getiriyordur?

%40 nasıl iyimi? Siz bu yüzde kırklık kesim içinde mi olmak istersiniz? Memnuniyet yerine bir çok problemle karşılaşan %60’lık kesim içinde mi? Bu yazımızın amacı sizi o yüzde kırklık kesim içinde görmek. Üşenmeyin okumaya devam edin.

Size Enakliyat ile taşınmazsanız şöyle olur böyle olur demek için yazmıyorum bu yazıyı. Aksine rahat bir Ankara evden eve nakliyat için nelere dikkat etmeniz ve nasıl bir yol izlemeniz gerektiğini anlatmak istiyorum.

Şunu da söylemeden tavsiyelere geçmek istemiyorum. Bu sorumu biraz düşünün tavsiyeler sonunda cevabı paylaşacağım. “Ankara evden eve nakliyat firması size neden iyi hizmet vermek için çabalasın?” Siz bu sorunun cevabını düşünürken ben tavsiyelerime başlıyorum.

Ankara Evden Eve Nakliyat Tavsiyeleri+

Müşterilerimize en son ne zaman taşındınız diye soruyoruz ve verilen cevapların ortalamasını aldığımızda 4 yıl gibi bir sonuç ile karşılaşıyoruz. Dört yılda bir çok şey değişiyor. Dört yıl önce edindiğiniz tecrübeler bugün işinize yaramayabilir.

Biz 4 yıl önce ısrarla taşınacağınız nakliyat firması ile sözleşme imzalayın sonra taşının diyorduk. Ancak bunun herhangi bir problemi gidermediğini görünce bu tavsiyemizden çabuk vazgeçtik.

Artık en çok üstünde durduğumuz tavsiyemiz anlaştığız detayları yazılı hale getirin. Bu çok daha kolay ve her zaman her yerde uygulanabilir. Örnek vermek gerekirse anlaştığınız nakliyat firmasına şöyle bir sms gönderip onay aldıktan sonra taşınabilirsiniz.

Merhaba Mehmet Bey,Görüşmemize istinaden 2+1 ev eşyalarımın Demetevler Mah. Yenimahalle 3. kattan bina asansör kullanılabilir, Kavaklıdere Mah. Çankaya 2. kata eşya merdivenden çıkarılacak. 20.04.2018 Cumartesi sabahı taşıma + tüm eşyaların paketlenmesi yeni evde kurulumu için 1500 TL + KDV teklifinizi kabul ediyorum. Site içine kamyon girmiyor 30 metre mesafeden eşya taşınacak. Eşya listemi ve eşya resimlerini Whatsapp tan gönderdim. Sizde bu şartları onaylarsanız Huzur Nakliyat’tan taşınma hizmeti almak istiyorum. Ev eşyalarımı alabilecek kapalı kasa bir kamyon ile hizmet vermenizi istiyorum. Taşınma için nakliyat sigortası da istiyorum. Taşınma günü sigortayı yapabiliriz.Ahmet Büyük

Görüşme sonrası böyle bir sms hazır bir sözleşme imzalamaktan çok daha iyidir. En önemlisi bu sözleşmeyi yapmak için hiçbir mazeretin bulunmamasıdır.

Bu sms içeriğini anlaştığınız diğer detaylar ile daha da uzatabilir ve böylece anlaştığınız her detayı yazılı hale getirmiş olursunuz. Herhangi bir konuda anlaşmazlık olduğunda her iki tarafın sözleşmesi cebinde olduğundan hemen kimin haklı olduğunu hiç tartışmadan görebilirsiniz.

Bu sözleşme yerine geçer mi yasal olarak bir geçerliliği var mı? Diye sorular akılınıza gelebilir. Cevap kesinlikle yazılı karşılıklı bir kağıt sözleşme ile aynı özellikleri taşır. Nakliyat firmasının yazdığınız şartları onayladığına dair cevap yazmasını isteyin. Sadece sizin gönderdiğiniz bir sms değil bu şartları karşı tarafında onaylamasını isteyin.

Ne diyorsunuz bu Ankara evden eve nakliyat için böyle bir sms yazmayı düşünüyor musunuz?

Ankara şehir içi veya Ankara şehirlerarası evden eve nakliyat için olsun anlaştığınız şartları yazılı hale getirmeden aşınmayın. Birkaç parça eşya veya 3-4 koli bile taşırken böyle bir sms yazıp nakliyat firması ile paylaşmadan eşyanızı teslim etmeyin.

İyi Hizmet İçin Neden+

Ankara evden eve nakliyat firması size neden iyi hizmet vermek için çabalasın?

Sorumuzun cevabına geldik. Bu soruyu sorduğumda akıllardaki cevap genellikle şöyle oluyor.

Evden eve nakliyat firması bana iyi hizmet vermeli ki bende o firmayı arkadaş ve benden nakliyat firması için tavsiye isteyen çevreme öneriyim. Böylece firma düzenli bir iş akımı oluşturur. Yeni müşteri bulmak için para harcamak durumunda kalamaz. İşin doğrusu bu ancak bu teze firmaların ne kadarı inanıyor.

Dört yılda bir taşınacak birine neden iyi hizmet versin ki veya firmayı arkadaşlarınıza tavsiye edip etmediğinizi nakliyat firması nereden bilecek?

İşte bu yüzden Enakliyat gibi üçüncü bir hizmet veren üzerinden Ankara evden eve nakliyat firması bulduğunuzda firma iyi bir hizmet verdiğinde iyi yorumlar alacağını bildiği ve ne kadar çok iyi müşteri yorumu toplarsa o kadar daha çok müşteriye ulaşacağını görebiliyor.

Sizin bugün yazdığınız bir yorum hemen yarın firmanın yeni bir iş almasına yardımcı olabiliyor. Bunu firma hemen gördüğü için müşterilerine iyi hizmet vermeye çabalıyor.

Bu nedenle Enakliyat müşteri memnuniyeti sektöre göre birkaç kat daha yüksek oluyor. Ankara evden eve nakliyat için firmalardan teklif almak için formu doldurun teklifler gelmeye başlasın.

​​
Enakliyat Bilgi İletişim Hiz. Tic. Ltd. Şti © Copyright 2011-2021 Enakliyat.com.tr Her Hakkı Saklıdır.