Ankara Evden Eve Nakliyat

İçin Nakliyat Firmalarını Karşılaştır Seçimini Yap

Tüm Nakliyat İşlerin İçin Kolayca Fiyat Teklifleri Al

Fiyat Teklifi Al
Binlerce İnsan Taşınmak İçin Enakliyat'ı Kullanıyor

114.104 Mutlu Müşteri 26.529 Müşteri Yorumu

9,6
Yilmaz34
Firma sahibi konuyla bizzat ilgilenmekte ve güven vermekte. Tam zamanında dedikleri gibi kendi araçları ile geldiler. Titiz bir çalışma ile paketleme yaptılar, son derece saygılı ve kibar davrandılar herhangi bir problem yaşamadık. Tek sıkıntımız paketleme çöplerini apartman boşluğuna bırakıp gitmeleri onu da unuttuklarını düşünüyorum :)

Kesinlikle herkese tavsiye ederim bir daha taşınırsam ilk arayacağım firma Yılmaz Nakliyat, kendilerine teşekkür ederim.
Ahmet Yanık
10
Yeniçağ
Çok hızlı ve güzel paketleyip aynı hızla diğer eve taşıdılar. Çok memnun kaldım, kesinlikle tavsiye ediyorum, fiyatları da çok iyiydi.
Salar Ibrahim
10
Ankara Yücel
Firmanın zamanlaması mükemmeldi, çalışanlar gayet kibardı. Hamza Bey, taşımanın her aşamasında müşteri memnuniyet odaklı çalıştı. Paketleme ve taşıma hassasiyeti çok güzeldi. Tavsiye ederim.
Bahadırhan Ünlü
10
Cankayanakliyat
Anlaştığımız saatte geldiler. Büyük eşyaları battaniye ve streç filmle sardılar. Taşıma konusunda baya titiz çalıştılar. Kırılan dökülen bir eşya olmadı. Gerçekten memnun kaldım. Bundan önce yaşamış olduğum onca olumsuzluktan sonra nakliye firması budur diyebilirim. Teşekkürler.
Namık Ceceli
10
Ank Evtaş
Ankara'da Selim beye, İlgi alakası ve yakınlığından ötürü Filiz hanıma çok teşekkür ediyorum. Ayrıca şoförümüz Ahmet beye de Ayrıca teşekkür ederim. Dört dörtlük bir iş başardılar. Paketleme özenli, rastgele değil, taşıma da aynı şekilde çok iyi, tavsiye ederim.
Evrim Atan
10
Ankara Yücel
Hızlı ve temiz çalışıp işlerini mükemmel yapıyorlar. Sorunsuz ve stressiz bir taşınma için herkese tavsiye ediyorum.
Ümit Çizikci
10
Ankara Yücel
Hamza kardeşim babası ve ekibi eşyaları çok hızlı, seri ve titiz bir şekilde taşıdılar. Bir kez daha ev taşırsam tercihim Yücel nakliyat olur.
Murat Göktaş
10
Ank Evtaş
Ankara'dan Adana'ya eşyamı getirttim. Gerek eşyaların toplanması ve paketlenmesi, gerekse yerine taşınması ve montajı konusunda Ankara Evtaş nakliyat gerçekten mükemmel. Güler yüzlü ve ilgi personelleri var. İşin başından sonuna kadar takip ediyorlar. Çok profesyonel bir ekip. Fiyat konusunda da gerçekten çok uygunlar. Ankara Evtaş nakliyat yetkilileri ve ekibine çok teşekkür ederim. Beklentilerin üstünde bir iş yaptılar. Herkese tavsiye ederim. Enakliyat personeline de çok teşekkür ederim.
Murat Canbaz
9,5
Varyap
Firmadan memnun kaldım. Çalışanları iyi, zamanlamaları ve paketlemeleri de iyiydi. Tavsiye ederim.
Metin Yıldız
10
Ankara Yücel
Ankara Yücel nakliyat gerçekten konusunda profesyonel bir firma. Ben de yorumlara bakarak bu firmayı seçtim ve iyi ki de seçmişim. Özellikle Hamza bey ve ekibi güler yüzlü ve paketleme, çözüm bulma yönünden çok iyiler. Belirtilen saatte geldiler ve sorunsuz bir taşınma gerçekleşti.
Serdar Geçer
9,7
Ser-can
Parça eşyalarımı taşıtmak için anlaştığım firma. Uygun fiyata taşıdılar. Dedikleri saatte geldiler, ki İstanbul gibi bir yerde bu beni baya şaşırttı ve memnun etti. Bir kaç kişinin parça eşyasını taşıdıkları için sadece teslim ettikleri gün 2 saatlik bir gecikme oldu, ki bu mazur görülebilir. İlerleyen dönemde eşya taşıtmak istediğim zaman yine arayacağım firmalar arasında yerini aldı. İlgileri için teşekkür ediyorum.
Fatih tk
10
Ünal
Ünal bey ve ekibine teşekkürlerimi iletiyorum. Gerçekten şoför ağbimizin babacanlığı ve çalışan arkadaşlarımızın saygılı hareketleri, hızlı bir şekilde işi aksatmadan dikkatli davranışları bizleri mutlu etmişlerdir. Hayırlı işler bol kazançlar.
Erdinç İpek
10
Evimokan
Ankara'daki ankastre setimi İzmir'e taşıdılar. En ufak bir çizik ve sorun yaşamadım. Paketlemeleri çok sağlamdı. Ayrıca taşıma yaptıkları araç yeni ve eşyalar yeterli alana sahipti. Çalışanlar, iletişim, zamanında teslim ve fiyat gerçekten 10 numaraydı. Tavsiye ediyorum, gözünüz arkada kalmaz.
Burak Atalay
10
Bozok
Başarılarınızın devamını dilerim.
Emin Çeliker
9,5
Ünal
Ünal bey ve ekibi ile Ankara'dan İstanbul'a parça eşya taşıması gerçekleştirdim. Paketleme hizmetleri, çalışan davranışları ve kendileri ile iletişim kurma konusunda gayet memnun kaldım. Taşıma ve paketleme konusundaki hız ve gösterdikleri özen çok iyiydi. Firma için sunulan hizmetin kalitesine bakıldığında fiyatın gayet uygun olduğunu söyleyebilirim.
Berk Bilici
10
Cankayanakliyat
Gayet Güzel ve titiz çalıştılar. Çok fazla eşyalarımız çıktı, sorun etmeden, fark istemeden. Hepsini temiz taşıdılar. Ben şahsım olarak çok memnun kaldım. Herkese tavsiye ederim.
Selim Altu
10
Ankara Yücel
Sorunsuz ve eksiksiz bir şekilde nakliyat gerçekleşti, özenli, iyi niyetli ve işi hiç aceleye getirmeden çalıştılar. Taşınma işi sorunlu bir ekiple çok sıkıntılı bir iş olabilecekken biz hiç bir problem yaşamadan, 3+1 evimizin hiçbir eşyasına zarar gelmeden taşındık. Hamza bey'e, arkadaşlarına ve her aşamada arayıp soran Enakliyat'a teşekkür ederiz.
Gülperi Şan
10
Ankara Yücel
6 yılda 4 kere evim taşındı ilk defa hiçbir eşyam zarar görmedi.
Güler yüzlü bir taşıma şirketiydi, teşekkür ederim, ellerine sağlık.
Çağrı Tüner
9,2
Arena
İşini hakkını vererek yapan profesyonel bir ekipleri var. Her şey için çok teşekkür ederim.
Sertaç Eniştekin
10
Arena
Başta Enakliyat sitesi ve Ümit beye çok teşekkür ederim. Taşıma işleminin başından sonuna kadar telefonla arayarak bizlere her türlü desteği verdiler. Ayrıca ARENA firmasının yetkilisi Adem bey ve ekibine de çok teşekkür ederim. Her şey mükemmeldi söyledikleri vakitte geldiler ve profesyonel bir şekilde işlerini yaptılar, olumsuz hiç bir şeyle karşılaşmadım, tatlı dilli ve güler yüzlü bir ekipti. Bir daha taşınırsam yine ARENA NAKLİYAT firmasını tercih ederim. Rahatlıkla herkese tavsiye edebilirim.
Sezgin Bayoğlu
Ankara Evden Eve Nakliyat

Enakliyat Nasıl Çalışır?

  1. Nakliyat firmalarından teklif almak için fiyat teklifi al formunu doldurun. Hızlıca birçok firmadan fiyat teklifleri alın.
  2. Sizin için uygun olan teklifi veren firmaları karşılaştırın. Firmanın müşteri yorumlarını okuyarak karar verin.
  3. Rahatınıza bakın ve seçtiğiniz nakliyat firması gelip taşımayı yapsın. Taşınma bitiminde firmaya ödemeyi yapın ve yorum yazın.

Enakliyat Mobil Uygulamasını İndir Taşınmanı Daha Kolay Yönet

Enakliyat Google Play Enakliyat App Store

Tercih Edilen Son Fiyat Teklifleri

GN

Güney 9,4/10

Ankara'da İki Eve Taşıma

2+19. Kat₺ 1400
RN

R.huzur 8,6/10

Ankara Birlik Mahallesinden (3+1) Ankara Bağlıcaya (4+1)

3+11. Kat₺ 1500
RN

R.huzur 8,6/10

Ankara Mamak 3+1 Ev Taşıma

3+11. Kat₺ 900
Fiyat Teklifi Al

Ankara Evden Eve Nakliyat Önerileri

Ankara Evden Eve Nakliyat

Ankara evden eve nakliyat için nakliyat firması seçmek müşteri yorumları ile çok kolay, hemen Ankara evden eve nakliyat firmalarından teklif alın.

Hemen teklif almaya başlayın.

Ankara ülkemizin başkenti, ikinci büyük şehri ve memleketimizin orta noktası olarak hepimizi bir miktar ilgilendiriyor. Bizde Ankara evden eve nakliyat için yükünüzü biraz hafifletmek için çabalıyoruz ve taşınma işlerinizde yazdığımız bu içerikler birazcık bile yardımcı olursa çok sevineceğiz.

Diyelim ki ben evimi satıyorum siz de alıyorsunuz. Size anahtarı verip hayırlı olsun dileğinde bulunmadan önce benim o evden taşınmam gerekir. Bu da bir Ankara evden eve nakliyat işlemi demektir. Ben evi boşalttım. Siz evi boş tutmak için para ödemediğinize göre oraya taşınacaksınız veya bir başkasına kiralayacaksınız. Bu da bir başka Ankara evden eve nakliyat işlemi demektir.

Evet, her gün binlerce Ankara evden eve nakliyat gerçekleştiriliyor. Ne kadarı aldığı hizmetten memnundur sizce, yüzde kaçı rahat taşındığını dile getiriyordur?

%40 nasıl iyimi? Siz bu yüzde kırklık kesim içinde mi olmak istersiniz? Memnuniyet yerine bir çok problemle karşılaşan %60’lık kesim içinde mi? Bu yazımızın amacı sizi o yüzde kırklık kesim içinde görmek. Üşenmeyin okumaya devam edin.

Size Enakliyat ile taşınmazsanız şöyle olur böyle olur demek için yazmıyorum bu yazıyı. Aksine rahat bir Ankara evden eve nakliyat için nelere dikkat etmeniz ve nasıl bir yol izlemeniz gerektiğini anlatmak istiyorum.

Şunu da söylemeden tavsiyelere geçmek istemiyorum. Bu sorumu biraz düşünün tavsiyeler sonunda cevabı paylaşacağım. “Ankara evden eve nakliyat firması size neden iyi hizmet vermek için çabalasın?” Siz bu sorunun cevabını düşünürken ben tavsiyelerime başlıyorum.

Ankara Evden Eve Nakliyat Tavsiyeleri+

Müşterilerimize en son ne zaman taşındınız diye soruyoruz ve verilen cevapların ortalamasını aldığımızda 4 yıl gibi bir sonuç ile karşılaşıyoruz. Dört yılda bir çok şey değişiyor. Dört yıl önce edindiğiniz tecrübeler bugün işinize yaramayabilir.

Biz 4 yıl önce ısrarla taşınacağınız nakliyat firması ile sözleşme imzalayın sonra taşının diyorduk. Ancak bunun herhangi bir problemi gidermediğini görünce bu tavsiyemizden çabuk vazgeçtik.

Artık en çok üstünde durduğumuz tavsiyemiz anlaştığız detayları yazılı hale getirin. Bu çok daha kolay ve her zaman her yerde uygulanabilir. Örnek vermek gerekirse anlaştığınız nakliyat firmasına şöyle bir sms gönderip onay aldıktan sonra taşınabilirsiniz.

Merhaba Mehmet Bey,Görüşmemize istinaden 2+1 ev eşyalarımın Demetevler Mah. Yenimahalle 3. kattan bina asansör kullanılabilir, Kavaklıdere Mah. Çankaya 2. kata eşya merdivenden çıkarılacak. 20.04.2018 Cumartesi sabahı taşıma + tüm eşyaların paketlenmesi yeni evde kurulumu için 1500 TL + KDV teklifinizi kabul ediyorum. Site içine kamyon girmiyor 30 metre mesafeden eşya taşınacak. Eşya listemi ve eşya resimlerini Whatsapp tan gönderdim. Sizde bu şartları onaylarsanız Huzur Nakliyat’tan taşınma hizmeti almak istiyorum. Ev eşyalarımı alabilecek kapalı kasa bir kamyon ile hizmet vermenizi istiyorum. Taşınma için nakliyat sigortası da istiyorum. Taşınma günü sigortayı yapabiliriz.Ahmet Büyük

Görüşme sonrası böyle bir sms hazır bir sözleşme imzalamaktan çok daha iyidir. En önemlisi bu sözleşmeyi yapmak için hiçbir mazeretin bulunmamasıdır.

Bu sms içeriğini anlaştığınız diğer detaylar ile daha da uzatabilir ve böylece anlaştığınız her detayı yazılı hale getirmiş olursunuz. Herhangi bir konuda anlaşmazlık olduğunda her iki tarafın sözleşmesi cebinde olduğundan hemen kimin haklı olduğunu hiç tartışmadan görebilirsiniz.

Bu sözleşme yerine geçer mi yasal olarak bir geçerliliği var mı? Diye sorular akılınıza gelebilir. Cevap kesinlikle yazılı karşılıklı bir kağıt sözleşme ile aynı özellikleri taşır. Nakliyat firmasının yazdığınız şartları onayladığına dair cevap yazmasını isteyin. Sadece sizin gönderdiğiniz bir sms değil bu şartları karşı tarafında onaylamasını isteyin.

Ne diyorsunuz bu Ankara evden eve nakliyat için böyle bir sms yazmayı düşünüyor musunuz?

Ankara şehir içi veya Ankara şehirlerarası evden eve nakliyat için olsun anlaştığınız şartları yazılı hale getirmeden aşınmayın. Birkaç parça eşya veya 3-4 koli bile taşırken böyle bir sms yazıp nakliyat firması ile paylaşmadan eşyanızı teslim etmeyin.

İyi Hizmet İçin Neden+

Ankara evden eve nakliyat firması size neden iyi hizmet vermek için çabalasın?

Sorumuzun cevabına geldik. Bu soruyu sorduğumda akıllardaki cevap genellikle şöyle oluyor.

Evden eve nakliyat firması bana iyi hizmet vermeli ki bende o firmayı arkadaş ve benden nakliyat firması için tavsiye isteyen çevreme öneriyim. Böylece firma düzenli bir iş akımı oluşturur. Yeni müşteri bulmak için para harcamak durumunda kalamaz. İşin doğrusu bu ancak bu teze firmaların ne kadarı inanıyor.

Dört yılda bir taşınacak birine neden iyi hizmet versin ki veya firmayı arkadaşlarınıza tavsiye edip etmediğinizi nakliyat firması nereden bilecek?

İşte bu yüzden Enakliyat gibi üçüncü bir hizmet veren üzerinden Ankara evden eve nakliyat firması bulduğunuzda firma iyi bir hizmet verdiğinde iyi yorumlar alacağını bildiği ve ne kadar çok iyi müşteri yorumu toplarsa o kadar daha çok müşteriye ulaşacağını görebiliyor.

Sizin bugün yazdığınız bir yorum hemen yarın firmanın yeni bir iş almasına yardımcı olabiliyor. Bunu firma hemen gördüğü için müşterilerine iyi hizmet vermeye çabalıyor.

Bu nedenle Enakliyat müşteri memnuniyeti sektöre göre birkaç kat daha yüksek oluyor. Ankara evden eve nakliyat için firmalardan teklif almak için formu doldurun teklifler gelmeye başlasın.

​​
Mobil Uygulamalarımızı İndirin Taşınma Sürecini Daha Kolay Yönetin.
Enakliyat Bilgi İletişim Hiz. Tic. Ltd. Şti © Copyright 2011-2018 Enakliyat.com.tr Her Hakkı Saklıdır.