Tekirdağ Parça Eşya Taşıma İçin Fiyat Teklifleri Al Karşılaştır

Bir kanepe veya birkaç koli; eşya miktarı ne olursa olsun, parça eşya taşıma formunu doldur, hızlıca fiyat teklifleri al, karşılaştır ve en iyi fiyatlar ile eşyanızı taşıyın.

Hemen Fiyat Teklifleri Al
 • Ücretsiz
 • 2 dakikada teklifler alın

Tekirdağ Parça Eşya Taşıma Fiyatları 2024 (Ortalama)

Nerden NereyeOrtalama Fiyat
İstanbul Tekirdağ arası parça eşya taşıma1.200 TL
İstanbul Tekirdağ arası parça eşya taşıma700 TL
Tekirdağ İstanbul arası parça eşya taşıma533 TL
Tekirdağ Mersin arası parça eşya taşıma2.500 TL
Tekirdağ Kars arası parça eşya taşıma8.000 TL

Tekirdağ Parça Eşya Taşıma Müşteri Yorumları

Siz de mutlu müşterilerimiz arasına katılın
M
Mesut s.İstanbul > Tekirdağ
10
Üzerimizdeki taşınma fobisini yok eden bir firma... Siz sadece Musa beye ve ekibine ulaşın... Gelsinler alsınlar götürsünler yerli yerine yerleştirsinler... Her şey bu kadar mı kolay ve hızlı olur... Emeklerinize sağlık. 10 üzerinden 10 gözümüz kapalı kesinlikle tavsiye ediyoruz.
Zara Nakliyat
A
Aslıhan b.İstanbul > Tekirdağ
9.6
Bugüne kadar ev nakliyat işlerimizi çeşitli firmalara yaptırdık, son taşınma yaptığımız Yaprak nakliyat firmasının ilgisi, gösterdikleri gayret ve bizim her türlü isteğimize anlayış içerisinde yaklaşmaları sebebiyle bizleri en çok memnun eden firma olmuştur. Gözünüz kapalı güvenip itimat edebileceğiniz bir nakliye şirketi. Kesinlikle tavsiye ediyor ve firma ilgililerine yürekten teşekkürlerimizi sunuyoruz.
Yaprak Nakliyat
S
Sevil t.İstanbul > Tekirdağ
10
Dürüst ve sözünden şaşmayan galip nakliye . çok teşekkür ederim emeğine sağlık.
Galip Nakliyat
O
Oya a.Mersin > Tekirdağ
9.8
Eşyalarım Mersin'den Tekirdağ'a taşındı. Kamyonun gelmesi yaklaşık 28 saat sürdü. Üç arkadaş yükleyip iki arkadaş indirdi. Gayet hızlı ve koordineli indirdiler eşyaları ancak parsiyel taşıma yapan kamyon en son benim eşyalarımı indirdiği için mi bilmiyorum, bazı kolilerim kamyonun içinde devrilmiş haldeydi, yine de beyaz eşyalarıma zarar gelmemişti. Teşekkürler.
Metropol Nakliyat
S
Semanur k.Tokat > Tekirdağ
9.3
İlk defa bir nakliye firması ile eşya gönderdim. Hep taşınma şikayetleri duyuyordum insanlardan. Hiçbir sorun ve stres yaşamadan gayet güler yüzlü ve kibar personeli olan bir firmadan hizmet aldım. Yılmaz Nakliyata ve personeli İbrahim beye Adem beye teşekkür ediyorum. Her daim yolları açık olsun.
Uşak Yılmaz
B
Barış ç.İstanbul > Tekirdağ
10
Hizan Nakliyat firması çok dakik, hızlı ve güler yüzlü hizmeti ile çok memnun bıraktı bizleri, daha konum gönderemeden evin önüne geldiler, herkese tavsiye ediyorum, sağ olsunlar. Enakliyat oluşumuna da teşekkürler ciddi müşteri hizmetleri için.
Hizan Nakliyat
L
Levent g.Tekirdağ > İstanbul
10
Çok başarılılar, arı gibi çalışıyorlar. Tavsiye ederim.
İstanbul Taşıma
Ö
Özlem d.İstanbul > Tekirdağ
8.2
Çok memnun kaldım söz verdikleri saatte gelip teslim aldılar ve paketlemeleri çok iyi tavsiye ederim.
Safran Varyap Nakliyat
F
Fazlı u.Tekirdağ > Ankara
10
Acil Ankara'ya eşya gönderme işlemi için bulunduğum bölgede birkaç nakliyat firması ile görüştüm. Eşyanın kendisinden daha yüksek fiyat çekeninden tutun da ben taşıma yaparım, indirme bindirme işlemine karışmam diyen değişik türden birçok nakliyeciye denk geldim. İnternette farklı nakliye firmaları ararken Enakliyat adlı siteye denk geldim, biraz araştırdım, taşıma kriterleri girildikten sonra buna göre fiyat teklifi verildiğini öğrendim. Şansımı deneyeyim, ne kaybederim dedim ve üyelik ve akabinde taşıma için kayıt oluşturdum. İyi ki de oluşturmuşum.

Çakır nakliyat en uygun teklifi verdi. Temasa geçtim. Firma sahibi İbrahim bey, iletişimi iyi, sıcak kanlı birisi. Söz verdiği tarihte eşyaları almak için 5 kişi ile birlikte geldi. Eşyaların taşındığı yerde güvenlik site içerisine kamyon çektirmediği için eşyaları indirip site dışına kadar taşıyıp kamyona yüklediler. Bunun için en ufak bir sitemde bulunmadılar. Teslimat yapılan yere de sorunsuz teslimat yapıldı.

Fiyatıyla, iş tecrübesiyle, iletişimiyle bu nakliyat firmasını herkese tavsiye ederim. Her şey için teşekkürler.
Çakır Nakliyat
S
Shirley e.Ankara > Tekirdağ
10
Çok memnunum. Kaldım çok iyi insanlar ve güvenilir firma herkese tavsiye ediyorum.
Ankara Nakliyat
A
Alper s.Tekirdağ > İstanbul
10
Güler yüzlü ve güvenilir firma. Eşyalarımı özenle paketleyip sapasağlam biçimde Çerkezköy'den Kartal'a taşıdılar. Hizmetlerinden çok memnun kaldım. Simbo nakliyatı içiniz rahat olarak tercih edebilirsiniz.
Simbo
G
Gülgün b.Tekirdağ > İstanbul
10
Eşyalarım tam istediğim zamanda ve şekilde taşındı. Çok memnunum. Rahatlıkla herkese bu firmayı tavsiye ederim. Gösterdikleri itina, harika bir iletişim ve dakiklik için teşekkürler...
Çakır Nakliyat
H
Hasan k.Kocaeli > Tekirdağ
8.3
Firmayla yaptığımız taşıma işinden oldukça memnun kaldım. Her ne kadar işin başında biraz gecikme yaşasak da gece geç saat olmasına rağmen kusursuz şekilde işi tamamlayıp ertesi sabah sıkıntısız bir şekilde gideceği yere ürünleri ulaştırdılar ve montajı problemsiz tamamlayıp ürünleri teslim ettiler.
Kuleli
M
Meltem d.İstanbul > Tekirdağ
10
Çok teşekkür ederiz. Bundan sonra bütün nakliye işlerimizde Çakır Nakliyatı arıyoruz.
Çakır Nakliyat
K
Kenan ş.İstanbul > Tekirdağ
10
Kesinlikle mükemmel hizmet. Açıkçası bu kadarını beklemiyordum. Tam dedikleri zamanda gelip dedikleri zamanda teslim ettiler. Koltuk takımımı komple sarıp sarmalayıp taşıdılar. Çok teşekkür ederim.
Çakır Nakliyat
H
Hande p.İstanbul > Tekirdağ
9.4
Kesinlikle tavsiye ederim.
Çakır Nakliyat
M
Metin k.Adana > Tekirdağ
10
Gerçekten ilgi alakaları titizlikleri mükemmel denecek derecede. Her yönüyle çok memnun kaldım. Bu piyasadaki gördüğüm en iyi firma. Çok teşekkürler...
Türker Nakliyat
Ö
Özgün ü.İstanbul > Tekirdağ
10
Mustafa Bey ve ekibine hizmetleri için teşekkürler. Zamanlama ve ilgi mükemmel. Elinize sağlık.
Budak Nakliyat
O
Orkun f.İstanbul > Tekirdağ
9.8
Son derece memnun kaldık. Tv sehpamızdaki ufak tefek birkaç çizik dışında hiçbir eşyamıza zarar da gelmedi ki taşınmalarda bu tip şeyler normal. Bir sonraki nakliye işimde yine kendileriyle çalışmak isterim.
Topaloğlu
S
Sermet k.İstanbul > Tekirdağ
9.4
Problemsiz.
Koçnakliyat
A
Aylin h.İstanbul > Tekirdağ
10
İbrahim bey ve ekibi gerçekten harikalar yarattı ve bizi çok memnun etti. Hem uygun fiyat hem de hizmet kalitesi ile güvenilir bir firma olduğunu bize gösterdi. Tavsiye ederiz İbrahim bey ve ekibine başarılar dileriz.
Çakır Nakliyat
M
Mehmet k.İstanbul > Tekirdağ
10
Eşyalarım azdı fakat o kadar hızlı ve güler yüzlü bir ekiple karşılaştım ki inanılmaz memnun kaldım. Taşınacağım adres 120 km uzakta olmasına rağmen eşyaların araca yüklenip indirilmesi toplamda 2 saat sürdü. Bundan sonraki tüm nakliyat işlerimde kesinlikle sizi kullanacağım ve çevreme de önereceğim. Öncelikle Enakliyat'a bana bu kolaylığı yaşattığı için ve sonrasında hızı ve müşteri memnuniyetine önem vererek disiplinli çalışmasından dolayı Türker nakliyata çok teşekkür ediyorum.
Türker Nakliyat
S
Salih u.İstanbul > Tekirdağ
9.2
Firma biraz geç geldi. Bu işlerde de geç gelinmesi aslında normal, trafik var vs vs. Bunun dışında bir sorun yaşamadık, buzdolabımı alıp götürdüler. Tavsiye ederim, çalışanlar çok anlayışlıdır.
Çakır Nakliyat
B
Bertan ç.İstanbul > Tekirdağ
10
Taşınma sürecimi kolaylaştıran arkadaşlara teşekkür ediyorum. Temiz ve özenli çalışmaları ayrıca güzeldi.
Simbo
D
Deniz a.Tekirdağ > Ankara
10
Birbirine ters olan iki nokta arasında taşımam gereken iki parça eşyamı çabuk ve güvenli bir şekilde taşıdılar. Firma yetkilisinin ilgisi çok iyiydi. Kendisine ve ekip arkadaşlarına çok teşekkür ediyorum. Üstelik ekonomik ve düzgün bir taşıma gerçekleştirdiler. Taşıma zamanlaması ve söz verildiği saatlere tam olarak uydular. Gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz tavsiye ediyorum 10/10
Haliloğlu Nakliyat
H
Halil s.İstanbul > Tekirdağ
10
Merhaba. Öncelikle Enakliyat platformuna böyle bir sistem kurdukları için teşekkür ederim. Bu platform sayesinde İzcioğlu nakliyat ile tanıştım ve taşınma işlemini kendilerine yaptırdım. Verdikleri fiyat bu iş için bence gayet uygundu tam da aradığım fiyat aralığındaydı. Öncelikle firma sahibi Nevzat Bey'e ve diğer firma çalışanlarına çok teşekkür ederim. Son derece cana yakın ve uzman kişilerdi. İletişim konusunda hiç bir sıkıntı yaşamadık. Taşınacak eşyam azdı fakat değerli eşyalardı. Hepsini çok iyi bir şekilde ambalajladılar ve taşındığım evde kurulumunu yapıp teslim ettiler. İstanbul'dan Çorlu'ya taşıdık eşyaları ve 5-6 saat içinde her şey bitmiş oldu. İzcioğlu Nakliyatı kesinlikle tavsiye ediyorum. Pişman olmazsınız.
İzcioğlu
F
Fehime t.İstanbul > Tekirdağ
9.6
Herkesin bildiği üzere çok stresli bir iş taşınmak ama gerek eşya sahipleri gerek taşıyan arkadaşların sakinlikle sabırla davranması gerekmekte çok şükür ben çok memnun kaldım aldıkları ücreti sonuna kadar hak ediyorlar. Paketleme işlemleri de güzel.
6kardeşler Nakliyat
K
Kıvanç Baylan b.İstanbul > Tekirdağ
10
İletişimleri mükemmel insanlar. Ayrıca öncelikleri para değil, müşteri memnuniyeti olduğundan, işlerini de kusursuz şekilde yapıyorlar. Gerçekten tavsiye ederim. Pişman olmazsınız.
Çakır Nakliyat
K
Kadir y.İstanbul > Tekirdağ
9.6
Gercekten cok tesekkur ederim. Hem gecen seneki yardimlariniz icin hem de bu sene ki yardimlariniz icin cok tesekkurler. Guvenilir durust para hirsi olmadan insanliga onem vererek calisan bir firma herkese tavsiye ederim. Tekrardan cok tesekkurler.
Çakır Nakliyat
G
Gökçe g.İstanbul > Tekirdağ
10
Nakliye işleminin bu kadar kolay olacağını düşünmemiştim. Taşınma için randevulaştık ve nakliye yola çıkmadan önce arayarak tam saatinde geldiler. Büyük bir titizlik ve hızla eşyalarım taşındı ve aynı dakiklik, hızla eşyalarım bana geldi.
Bir nakliye den ne beklersiniz.
1. Titizlikle eşya taşınması.
2. Zamanında gelmesi gitmesi.
3. Maliyetinin cebinizi yormaması.

Hepsi mevcut. Çok memnun kaldım. Tekrar teşekkürler. Hayırlı işler diliyorum.
Çakır Nakliyat

Tekirdağ Parça Eşya Taşıma Fiyatları

İstanbul Tekirdağ arası parça eşya taşıma
Ortalama Fiyat: ₺1.200
İstanbul Tekirdağ arası parça eşya taşıma
Nerden

/ Beylikdüzü / İstanbul
8. Kat

Nereye

Ayaspaşa Mah. / Saray / Tekirdağ
Zemin Kat

Eşya ve Paketleme Bilgileri
Ben mutfak eşyalarını ve kolileme işlerini yaptım. Firma yalnızca mobilya ve beyaz eşyaları ambalajlasın.

İstanbul Tekirdağ arası parça eşya taşıma
Ortalama Fiyat: ₺700
İstanbul Tekirdağ arası parça eşya taşıma
Nerden

Rumeli Hisarı Mah. / Sarıyer / İstanbul
3. Kat

Nereye

Esentepe Mah. / Çorlu / Tekirdağ
2. Kat

Eşya ve Paketleme Bilgileri
Tüm paketleme, koli, montaj ve demontaj işlerini ben yaparım.
Tasimak istediklerim: 6 adet orta boy koli ile bir mini firin, iki gitar, 4 buyuk boy bavul. Iki tane de orta boy tablo var.

Tekirdağ İstanbul arası parça eşya taşıma
Ortalama Fiyat: ₺533
Tekirdağ İstanbul arası parça eşya taşıma
Nerden

Hürriyet Mah. / Çorlu / Tekirdağ
11. Kat

Nereye

Sahrayıcedit Mah. / Kadıköy / İstanbul
3. Kat

Eşya ve Paketleme Bilgileri
Tüm paketleme, koli, montaj ve demontaj işlerini firma yapsın.
1 adet çamaşır makinası

Tekirdağ Mersin arası parça eşya taşıma
Ortalama Fiyat: ₺2.500
Tekirdağ Mersin arası parça eşya taşıma
Nerden

Yeşiltepe Mah. / Ergene / Tekirdağ
Zemin Kat

Nereye

Fuatmorel Mah. / Yenişehir / Mersin
Zemin Kat

Eşya ve Paketleme Bilgileri
Tüm paketleme, koli, montaj ve demontaj işlerini ben yaparım.

Tekirdağ Kars arası parça eşya taşıma
Ortalama Fiyat: ₺8.000
Tekirdağ Kars arası parça eşya taşıma
Nerden

Ahmedikli Mah. / Süleymanpaşa / Tekirdağ
Zemin Kat

Nereye

Ağadeve Köyü / Merkez / Kars
Zemin Kat

Eşya ve Paketleme Bilgileri
Tüm paketleme, koli, montaj ve demontaj işlerini firma yapsın.
Tekirdağ Süleymanpaşa'dan 65 masa üstü bilgisayar alınacak. (kasa+monitör)

Daha sonra İstanbul Güngören'den SNR firmasından aşağıdaki ürünleri alacaksınız.

*4’lü çalışma masası / 9 adet

*8’li dolap / 12 adet

*Sandalye / 90 adet

En son tüm ürünleri KARS'a sevk edeceğiz.

Tekirdağ Parça Eşya Taşıma İçin Enakliyat Nasıl Çalışır?

Parça eşya taşıma için kolayca fiyat teklifleri al

teklif al formunu doldur
Teklif Al Formunu Doldur

Tekirdağ parça eşya taşıma için istediğin hizmetleri seç, eşya hakkında bilgi ver formu tamamla.

teklifler gelsin
Teklifler Gelsin

İstediğin hizmetler için iki dakikada birçok nakliyat firması tekliflerini sunsun.

karşılaştır ve seç
Karşılaştır ve Seç

Teklif veren firmaları karşılaştır, yorum ve reytingleri incele kolayca karar ver.

Hemen Fiyat Teklifleri Al
 • Ücretsiz
 • 2 dakikada teklifler alın

Sana Yakın En İyi 2 Tekirdağ Parça Eşya Taşıma Firması

 • Turan Grup 0
  9/10Mükemmel
  yetki belgesi onaylandıYetki Belgesi Onaylandı
  sigortalı nakliyatSigortalı Nakliyat
  ücretsiz ekspertizÜcretsiz Ekspertiz

  Hizmetler: Çorlu evden eve nakliyat, Tekirdağ evden eve nakliyat, şehirler arası nakliyat

  müşteri yorumu

  Türkiye'nin bir ucundan bir ucuna taşındım fiyat olarak en uygun getiren firma gerek paketleme gerek iletişim her şey 10 yıldızı hak ediyor kendilerine teşekkür ederim.

  kurumsal ofis tasımacılığı.evden eve sehiriçi ve şehirler arası sigortalı ve asansörlü tasımacılık.

 • 0/10
  yetki belgesi onaylandıYetki Belgesi Onaylandı
  sigortalı nakliyatSigortalı Nakliyat
  ücretsiz ekspertizÜcretsiz Ekspertiz

  Hizmetler: Çerkezköy evden eve nakliyat, Tekirdağ evden eve nakliyat, şehirler arası nakliyat

  müşteri yorumu

  Eymen Nakliyat evden eve nakliyat hizmeti sunmaktadır asansörlü taşımacılık hizmeti veriyoruz paketlemeli montajlı isteğe göre tüm toplamalı eşya taşımacılığı yapıyoruz Şehir içi şehirler arası Eymen Nakliyat olarak siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaktayız

Tekirdağ Evden Eve Nakliyat

Tekirdağ Parça Eşya Taşıma Firması Aramak İçin Zaman Kaybetmeyin Teklifler Ayağınıza Gelsin

Parça eşya taşıma için teklifler al karşılaştır
Tekirdağ Şehir İçi Parça Eşya Taşıma İçin Teklifler Al Karşılaştır, En İyi Fiyatlar İle Hizmet Al
Sadece birkaç dakikada birçok firmanın teklifini birarada görün, kıyaslayın tercihinizi kolayca yapın.

Teklif toplama işini Enakliyat’a bırakın, teklifleri inceleyin, dilediğiniz firmalar ile iletişime geçin ve taşınmak istediğiniz firmanın teklifini onaylayın. Enakliyat Süreci sizinle beraber takip etsin. Dilediğiniz zaman müşteri temsilcinizden destek alarak taşının.

Hemen Fiyat Teklifleri Al →
Dilediğiniz şehre bir çamaşır makinesi veya birkaç koli gönderin
Tekirdağ Şehirler arası Parça Eşya Taşıma, Dilediğiniz Şehre Bir Çamaşır Makinesi veya Birkaç Koli Gönderin
Tekirdağ şehirler arası parça eşya taşımak için eşyanızın gideceği şehre gidecek nakliyat firmalarından en iyi fiyat tekliflerini alın.

Yazlığa birkaç parça eşya göndermek istiyorsunuz veya başka şehirde üniversite öğrenimi gören çocuğunuza bazı eşyalar göndermek istiyorsanız sizin için en iyi seçenek Enakliyat. Hızlıca teklifler al kıyasla ve eşyanı dilediğin şehre kolayca gönder.

Hemen Fiyat Teklifleri Al →
Ev içi eşya kurulum veya değişim hizmeti
Tekirdağ Ev İçi Eşya Kurulum veya Değişim Hizmeti İle Yorulmadan Odaları Değiştirin
Evde tadilat için veya sadece bir dolabı başka bir odaya taşımak isterseniz taşıma ve kurulum hizmeti ile yanınızdayız.

Hemen Fiyat Teklifleri Al →
Müşteri Yorumu
Binlerce müşteri yorumları
Firma Müşteri Yorumları İle En İyileri Kolayca Bulun
Fiyat teklifleri ve firma müşteri yorumlarını kıyaslayarak en iyi parça eşya taşıma firmasını kolayca seç.

Tekirdağ parça eşya taşıma firmanı seç ve teklifi onayla böylece Enakliyat taşınma sürecini takip edebilir. Taşınma günü ve öncesinde müşteri temsilciniz sizi arayacak, süreci sizinle bilrikte takip edecek ve önerileri ile daha iyi bir taşınma gerçekleştirmeniz için çalışacaktır.

Hemen Fiyat Teklifleri Al →
evden eve nakliyat sigortası
En Kapsamlı Nakliyat Sigortası İle Parça Eşyalarınızı Risk Almadan Taşıyın

Evden eve nakliyat sektöründeki en kapsamlı nakliyat sigortası sadece Enakliyat’ta...

Sadece kamyonun kaza yapması durumunu değil, eşya yükleme, aktarma ve boşaltma aşamasındaki riskleri kapsayan gerçek evden eve nakliyat sigortası ile evinizi rahat taşıyın.

Hemen Fiyat Teklifleri Al
kredi kartı ile ödeme
Taksitli Ödeme İle Bütçenizi Sarsmadan Tekirdağ Parça Eşya Taşıma Hizmeti Alın

Tekirdağ parça eşya taşıma firmanı seç ödemeyi dilediğin kredi kartı ile tek çekim veya taksit seçeneklerini kullanarak yap.

Hemen Fiyat Teklifleri Al
Enakliyat’ın Sunduğu Avantaj ve Kolaylıklar İle Daha Rahat Parça Eşya Taşı

Profesyonel destek, nakliyat sigortası ve kredi kartı ile ödeme gibi nakliyat firmalarında bulamayacağınız seçeneklerin yanında ev taşıma sürecinde ihtiyaç duyacağınız kira sözleşmesi dahil her araç sadece Enakliyat’ta...

nakliyat sigortası online ödeme
Enakliyat desteği asansörlü nakliyat
paketleme hizmeti yardımcı araçlar
Hemen Fiyat Teklifleri Al
 • Ücretsiz
 • 2 dakikada teklifler alın
Tekirdağ Parça Eşya Taşıma İçin Sıkça Sorulan Sorular
Tekirdağ Parça Eşya Taşıma Fiyatları Nasıl Belirleniyor?

Bir Oda Dolusu Eşya İçin Parça Eşya Taşıma Formunu Mu Doldurmalıyım?

Sadece 1 Çamaşır Makinesi Ankara’dan İstanbul’a Taşınacak Teklif Alabilir Miyim?

Tekirdağ Parça Eşya Taşıma İçin Paketleme Veya Montaj Demontaj Hizmeti Veriliyor Mu?

Şehirler arası Parça Eşya Taşıma Hizmeti Veriyor Musunuz?

Tekirdağ Parça Eşya Taşıma İçin Fiyat Teklifleri Ne Kadar Sürede Gelir?

Tekirdağ Parça Eşya Taşıma İçin Neden Enakliyat?
Kaliteli Nakliyat Hizmeti

Kaliteli Nakliyat Hizmeti

Yorum ve reytingler ile sürekli denetlenen ve müşteri memnuniyeti çok yüksek olan firmalardan kaliteli nakliyat hizmeti alırsınız.

Hızlı Teklif

Hızlı Teklif Alma ve Rezervasyon

Birçok nakliyat firmasından hızlıca fiyat teklifleri alırsınız. Teklifleri karşılaştırır ve istediğiniz nakliyat firmasından rezervasyon yapabilirsiniz.

Kolay İletişim

Kolay İletişim ve Profesyonel Destek

Teklif veren firmalar arasından istediğiniz ile iletişime geçip soru sorabilirsiniz. Süreç boyunca Enakliyat desteği ile rahat bir taşınma gerçekleştirirsiniz.

desteğimizle yanınızdayız
Tekirdağ Parça Eşya Taşıma İçin Desteğimizle Yanınızdayız

Desteğe ihtiyaç duyduğunuzda, cevap aradığınız bir soru olduğunda, önerileriniz yada sadece merhaba demek için iletişim kanalları ile destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Biz yardım için her zaman yanınızdayız. Bizi ekibin bir üyesi olarak bilin, bir telefon, whatsapp veya e-posta kadar yakınınızdayız.

Tekirdağ Parça Eşya Taşıma İçin Birçok Nakliyat Firmasından Hızlıca Teklifler Alın
Hemen Fiyat Teklifleri Al
 • Ücretsiz
 • 2 dakikada teklifler alın