Doğru Fiyatlarla Doğru Nakliyeciler Bulun

Müşteriler ile nakliyecileri buluşturarak evden eve nakliyatın daha uygun ve daha rahat gerçekleşmesini sağlıyoruz.

Hemen Teklif Almaya Başlayın
İzmir Parça Eşya Taşıma

İzmir Parça Eşya Taşıma

Şehir içi izmir parça eşya taşıma veya şehirlerarası Enakliyat ile hemen teklif almaya başlayın, İstanbul İzmir parça eşya taşıma en iyi fiyatlar burada.


Eşya taşımak ister bir kaç koli olsun ister bir parça olsun zahmetli bir iştir. Yakın zamanda hacimli ve ağır bir eşyayı (koltuk, buzdolabı, kitaplık) ofisinize, yazlığınıza veya evinize taşımanın bir yolunu mu arıyorsunuz? Enakliyat ile artık İzmir parça eşya taşımak çok daha kolay teklif al formunu doldurun ve birçok firmanın teklifini kıyaslayıp seçiminiz yapın. İzmir şehir içi veya şehirlerarası parça eşya taşımak işte bu kadar kolay.

Fiyat Teklifi Al

İzmir bazı ilçeleri arası mesafenin çok fazla olduğu şehirlerimizden biridir. Antalya gibi iki ilçe arası git gel mesafe neredeyse 500 kilometreyi bulabiliyor bu mesafe örnek verdiğimiz Antalya’da daha da fazladır. Şöyle bir örnek verelim Bergama Ödemiş arası 209 kilometredir. Bu iki şehir merkezi arası mesafe birde bu ilçelerin mahallelerine taşıma yaptığımızı varsayarsak mesafe çok kolay 500 kilometreye ulaşır.

Herkesin malumu taşımacılıkta maliyetin büyük bir bölümünü ulaşım yani eşyanın taşınacağı iki nokta arası git gel yakıt masrafları oluşturmaktadır. Bu nedenle eşya taşınırken bu mesafelerin fiyata dahil edileceğini bilin. Nakliyat sektöründe sadece  iki şehir arası mesafeye değil, eşyayı almak için gidilen yol, eşyayı yeni adresine bırakırken gidilen yol ve tekrar ofis veya garaja kadar gitmek için gidilen yol toplanır. Böylece yol masrafları belirlenir. Bu yolu hesaplamanın daha kolay bir yol ise iki şehir arası mesafeyi iki ile çarparsanız yol masraflarını öğrenmiş olursunuz. Bu hesaba göre Bergama Ödemiş arası yol masrafları 418 TL’dir.

Mesafenin yanı sıra parça eşya taşıma fiyatlarını etkileyen diğer unsurları maliyete etkilerinin fazlalığına göre söyle sıralayabiliriz. Eşyanın indirilip çıkarılacağı katlar, bina girişi ile kamyonet parkı arası mesafe ve paketleme masrafları.

Eşyanın indirilip çıkarılacağı katlar. Evet eşya eğer ağır ise ve altı yedi kat aşağıya indirilip yine birkaç kat yukarı çıkarılacaksa bu iş için harcanan emek maliyete doğrudan yansıyacaktır. Ancak gözünüz korkmasın bu masraf kalemi katlar çok fazla bile olsa yüz türk lirasını geçmez. Ama binada bu eşyayı içine sığdırabileceğiniz bir asansör var ve bina yönetimi asansör kullanılmasına izin veriyorsa şanslısınız. Bu maliyetten asansörle kurtulmanız mümkün.

Bina girişi ile kamyonet parka alanı arasındaki mesafenin de çok fazla olması size yine bir maliyet oluşturabilir. Özellikle dar sokaklar nedeniyle araç eve yanaşamıyor ise veya yeni yapılan sitelerde bazı binalara sadece yaya yolu verilirken binaya yol olmadığından kamyonet birkaç bina öteye park ediliyorsa ve eşyayı işçiler taşıyacaksa bu mesafe için elinizi cebinize atmanızı söyleyebilirler. Bu maliyette çok fazla değildir. Ancak böyle bir durum mevcut ise bunu teklif alırken belirtmeniz sizin yararınıza olacaktır. Firmaya bunu en başta söylemeniz sizin için daha ekonomik olacaktır. Çünkü iş başladıktan sonra pazarlık gücünüz çok daha zayıf olacaktır. Nakliyat firmasına ne kadar çok bilgi verirseniz o kadar iyi nakliyat fiyatları alırsınız.

Son gider kalemini de paketleme olarak sayabiliriz. Eşyaları siz paketlemeyecek iseniz veya bu iş için yeterli zamanınız yoksa bu hizmeti nakliyat firmasından isteyin. Böylece eşyalarınız yeni adresine çok daha az zarar görmüş olarak gidecektir. Özellikle çeyiz eşyası taşıyorsanız önerim firmadan ilave paketleme hizmeti satın almanız yönünde hepsi yeni ve el emeği göz nuru olan eşyaların yeni adreslerine çok iyi ve sağlam gitmesini istiyorsanız nakliyat firmasından mutlaka paketleme hizmeti isteyin. Böylece ekstra koruma ile eşyalar güven içinde taşınacaktır.

İzmir Şehirlerarası Parça Eşya Taşıma

Şehirlerarası parça eşya taşımacılığı için en iyi seçenek eşyanızın gideceği şehre yükü olan bir nakliyeci bulmaktır. Bu nakliyeci size en iyi nakliyat fiyatını ve en iyi hizmeti sunacak nakliyecidir. Böyle bir firma bulmanın en iyi yolu Enakliyat, teklifi al formunu doldurun  ve tekliflerinizi inceleyin. Enakliyat müşteri temsilcinizden de eşyanızın taşınacağı şehre gidecek nakliyeci olup olmadığı konusunda destek alabilirsiniz. Böylece sizin için en ideal firmayı çok kolay bir şekilde bulabilirsiniz.

 İstanbul İzmir Parça Eşya Taşıma Fiyatları

İstanbul izmir arası düzenli olarak eşya taşıyan ve bu firmalardan hangisinin ne zaman yola çıkıp döneceğini bilen Enakliyat size en iyi İstanbul İzmir arası parça eşya taşıma fiyatları sunacaktır. Teklif al formunda parça ev eşyası seçeneğini seçin hemen teklif almaya başlayın. Müşteri temsilciniz sizi bu yönde giden firmalar konusunda bilgilendirecektir. Ayrıca zaten bu firmalar size fiyat tekliflerini sun olacaklar. Siz gelen teklifleri kıyaslayın ve müşteri yorumlarını inceleyerek nakliyat firmanızı kolayca seçebilirsiniz.

Parça ev eşyası

Parça Eşya Taşıma İçin Kullanılan Araçlar

İdeal bir maliyet için eşyanın hacmine en uygun araç ile taşıma yapmak gerekir. Bu nedenle kamyon veya kamyonetlerden daha çok panelvan araçlar tercih edilmektedir. Bu nedenle bir çok evden eve nakliyat firması garajında 3+1 ev eşyasını yükleyebilecek büyüklükteki kamyonların yanına parça eşya taşıma için bir panelvan eklemiştir.

Parça eşya taşıma araçları

İzmir nakliyat firmaları parça eşya taşıma için daha çok panelvan araçları kullanıyor. Bazı firmalarda sadece parça eşya taşıma işine odaklandığı için panelvan araç yerine nispeten daha küçük veya daha büyük olan kamyonetleri kullanıyor.Taşınacak eşyanın ebatlarını nakliyat firmanız ile paylaşırsanız işiniz için en uygun araç ile eşyanızı taşımaya gelecektir.

İzmir Parça Eşya Taşıma Müşteri Yorumları

Şükrü B. Mükemmel 10 - İZMİR > YALOVA
Kararlaştırılan günde ve saatte evimizdeydi. Üç kişilik bir ekip olmasına rağmen çok profesyonel bir şekilde eşyalarım taşındı. Bir tek bardak bile kırılmadı. Bu paraya bu eşya taşınmaz gibi bir muhabbetle karşılaşmadık. İşlerini mükemmel bir şekilde bitirip gittiler. Kesinlikle herkese tavsiye ediyorum.

Taylan T. Mükemmel 10 - İSTANBUL > İZMİR
Tam zamanında geldiler ve tam zamanında hasarsız olarak eşyaları taşıdılar. Planlanandan fazla eşyamız olmasına rağmen taşıma konusunda hiçbir sorun çıkarmadılar. Anlaştığımız ücret dışında da ekstra bir ücret talepleri olmadı.Tavsiye ederim

Elif H. Müthiş 8.6 - İSTANBUL > İZMİR
Çok yardımcı, saygılı, iyi niyetli bir ekipti.

Osman B. Mükemmel 10 - ÇEŞME > SEFERİHİSAR
Arkadaşların hizmetinden memnun kaldık.

Selin C. Mükemmel 10 - BORNOVA > BORNOVA
Tamamen profesyonelce çalışan bir firmaydı. Çalışanlar çok iyi bir iş çıkardılar. Eşyalara zarar vermeden, bir eksiklik ve aksilik olmadan hızlı bir şekilde taşıdılar. Taşınma konusunda hassas biri olarak bundan sonra taşınacağım zaman nakliye şirketi düşünmeme gerek kalmadı. Tekrardan ellerine sağlık.

Fikret İ. Müthiş 8.8 - KONAK > TORBALI
İşini güzel yapan bir ekip ve zaman konusunda çok dakikler. Sorunsuz bir taşınma işlemi için ideal bir firma.

Hüner D. Mükemmel 10 - BURSA > İZMİR
Gayet iyi bir ekiple hızlı ve güvenilir.

Özgür Mert B. Müthiş 8.6 - İSTANBUL > İZMİR
Fiyat ve uygunluk dengesi açısından oldukça faydalı bir nakliyat oldu teşekkürler.

Cansu İ. Mükemmel 10 - İSTANBUL > İZMİR
Gayet ilgili ve efendi çalışanları olan bir nakliye firması. Çalışanlar gayet hızlı, titiz ve düzgün çalışan, yalnızca işine bakan kişiler. Tam söylenen zamanda gelip çok hızlı bir şekilde paketleyip tam vaktinde teslim ettiler. Ayrıca taşıma sırasında şirket sahiplerinden biri mutlaka çalışanların başında durup sürekli kontrol ediyor. Özellikle taşımasının önemli olduğunu söylediğiniz eşyalar gerçekten dikkatli taşınıyor. Daha önceki taşınma sırasında yaşadığım problemlerin hiçbirini bu firmada yaşamadım.

Artık parça eşya taşımaya hazırsanız sizin için nakliyat firmalarından 2 dakikada 10'dan fazla​ teklif toplamaya ne dersiniz?