Bornova Parça Eşya Taşıma İçin Fiyat Teklifleri Al Karşılaştır

Bir kanepe veya birkaç koli; eşya miktarı ne olursa olsun, parça eşya taşıma formunu doldur, hızlıca fiyat teklifleri al, karşılaştır ve en iyi fiyatlar ile eşyanızı taşıyın.

Hemen Fiyat Teklifleri Al
 • Ücretsiz
 • 2 dakikada teklifler alın

Bornova Parça Eşya Taşıma Fiyatları 2024 (Ortalama)

Nerden NereyeOrtalama Fiyat
İstanbul İzmir arası parça eşya taşıma4.667 TL
İstanbul İzmir arası parça eşya taşıma16.500 TL
İstanbul İzmir arası parça eşya taşıma6.833 TL
İzmir İstanbul arası parça eşya taşıma2.750 TL
İstanbul İzmir arası parça eşya taşıma3.250 TL

Bornova Parça Eşya Taşıma Müşteri Yorumları

Siz de mutlu müşterilerimiz arasına katılın
O
Oktay t.İzmir > İstanbul
10
Gayet profesyoneller, zamanlamaları tam ve güvenilir.
Kale Taşımacılık
Ü
Ümit s.İstanbul > İzmir
9.9
İstanbul'dan satın aldığım ikinci el piyanonun İzmir'e nakli için, Enakliyat'tan gelen teklifler arasından yüksek oranda müşteri memnuniyeti yorumları içeren ve puanlaması yüksek olan Kale taşımacılığın teklifini kabul ettim. Telefonda Musa Bey ile iletişim kurduk. Nakil edilecek piyanoyu söyledikleri tarih ve saatte karşı taraftan gidip aldılar. İzmir'de, evime güzel paketlenmiş bir şekilde, hasarsız olarak önceden belirttikleri gün ve saatte teslim ettiler. Kendilerine teşekkür ederim.
Kale Taşımacılık
N
Nihat s.İstanbul > İzmir
10
Çok çok çok memnun kaldım. Tam esnaflar, destek ve hizmetlerinden dolayı çok teşekkürler, fiyat cazip kalitede üstünler.
Ağaoğlu Nakliyat
Y
Yaşar h.Eskişehir > İzmir
9.6
Parça eşya taşındığını bilmiyordum gerçekten güzel bir hizmet
Tekin nakliyat bu işi özenle yapıyor, teşekkür ederim Allah yollarını açık etsin.
Tekin Nakliyat
Y
Yücel a.Ankara > İzmir
9.1
Müşteri yaklaşımı ve zamanlama olarak son derece başarılı. Teşekkür ederim.
İzmir Aslan Nakliyat
T
Tuncer ç.İstanbul > İzmir
10
Eşyalar sıkıntısız geldi, emeklerine sağlık.
Safran Varyap Nakliyat
I
Ismailtuzer .İstanbul > İzmir
10
Kibar ve iletişimi rahat Taşıma Kolay şirketine çok teşekkürler. Sayenizde sorunsuz ve çok rahat bir süreç geçirdik. Herkese tavsiye ederim.
Taşınma Kolay
B
Buse e.İzmir > İstanbul
10
İyi ki yolumuz Bilal Bey ve bu firma ile kesişti. Her şey 4/4'lüktü paketlemeden kuruluma kadar her şeyle en ince ayrıntısına kadar ilgilendiler. 1 tane bile eşyamız zarar görmedi, aldıkları gibi aynı şekilde kurdular. Dürüstlüklerinden, samimiyetlerinden ve titizliklerinden ötürü Bilal Bey ve Mehmet Bey'e de ayrıca çok teşekkür ediyorum, çok yardımcı oldular. İşinin ehli ve profesyonel bir firma herkese tavsiye ederim. Tekrar bir nakliye işimiz olursa gözüm kapalı tercih ederim. :)
Yılsoy Nakliyat
V
Volkan c.Konya > İzmir
10
Konya’dan İzmir’e çeyizimiz gelicekti. Nasıl getiricez diye düşünürken Aslan nakliyattan Yusuf bey teklif verdi. Telefon görüşmesinde verdiği güven ve samimiyetinden dolayı anlaştık. Sorunsuz ve kısa zamanda elimize ulaştı. Gözü kapalı güvenebilirsiniz, biz çok memnun kaldık kendisine burdan tekrardan çok teşekkür ederiz...
İzmir Aslan Nakliyat
D
Dilşad a.İzmir > İstanbul
10
Çok teşekkür ederiz tüm kolaylığı için. Hızlı, temiz ve güvenilir bir nakliye gerçekleşti. Gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.
İzmir Aslan Nakliyat
E
Emrah e.Ankara > İzmir
10
YEPAŞ Nakliyat ekibine çok teşekkür ederim mükemmel hizmet verdiler. Çalışkanların ellerine sağlık, işi bilen ilgili insanlar. Birçok kez taşındım ancak aradığım nakliyat firmasını yeni buldum, emeğinize sağlık...
Yepaş Nakliyat
R
Rıfat a.Ankara > İzmir
10
Eşyalarım istediğim zaman içerisinde ve özenle taşındığı için Yepaş nakliyata yöneticilerine ve Enakliyat ekibine çok teşekkür ederim. En başından beri çok ilgililer, herkese tavsiye ederim teşekkürler.
Yepaş Nakliyat
G
Gökhan g.İzmir > Muğla
10
Kesinlikle aşırı derecede memnun kaldım. Zamanlama çok iyiydi. İletişim çok iyiydi. Sapasağlam ve çok sağlıklı bir şekilde şehirlerarası nakliyatım gerçekleşti :) 10/10/10
İzmir Aslan Nakliyat
M
Mahmut a.Malatya > İzmir
10
Beklentimin çok üstünde, kaliteli ve mükemmel taşımacılık, ilgi ve alaka 10 numara.
Başkaya Nakliyat
A
Arzu k.Kayseri > İzmir
10
Çok memnun kaldık.
İzmir Aslan Nakliyat
M
Merve k.İzmir > Antalya
10
Çok memnun kaldık, gönülden tavsiye ediyoruz..
İzmir Aslan Nakliyat
B
Basak z.İzmir > İstanbul
10
Teşekkür ederiz.
Kale Taşımacılık
C
Ceren a.İzmir > İzmir
10
Her şey çok iyiydi çok yardımcı oldular. Çok hızlı bir şekilde ve kısa sürede eşyalar taşındı. Müşteri ile iletişimleri de çok iyi. Çok memnun kaldım.
Aslanoğlu Nak
E
Emrah o.İzmir > İzmir
9.7
Taşıyıcı firma ile buradan tanıştık. Anlaştığımız saatte gelip taşıma işini hızlıca tamamladılar. Kibar ve nazik iki arkadaştı zaten eşyamız da az olduğu için yeterli oldu. Çok memnun kaldım ilerideki taşıma işlerinde de mutlaka tekrar çalışmak isteyeceğim bir firma oldular.
İzmir Aslan Nakliyat
A
Arda .Ankara > İzmir
10
İlginiz ve alakanız mükemmel, fiyat konusunda yardımcı olduğunuz için de ayrıca teşekkür ederim. Bir sonraki kargolarımın da taşımacılığında sizi tercih edeceğimden şüpheniz olmasın, her şey için çok teşekkür ederim.
İzmir Aslan Nakliyat
T
Tülay c.İzmir > İzmir
10
İşini bilen güvenilir, kibar ve nazik insanlar. Emniyetli bir şekilde nakliyemi teslim aldım, teşekkür ederim.
İzmir Aslan Nakliyat
S
Serdar k.İstanbul > İzmir
9.8
Diyar Bey 10 numara 5 yıldız adam. Paketleme özentili yapıldı. Ellerine sağlık teşekkür ederim.
Gürtaş Nakliyat
H
Havva k.İzmir > İstanbul
10
Her şeyiyle çok memnun kaldık, çok teşekkür ederiz Necmettin bey be ekibine.
Özçelik Nakliyat
G
Gizem h.İstanbul > İzmir
10
Ural Nakliyat ile İstanbul'dan İzmir'e parça eşya taşınması gerçekleştirdik. Serdar bey çok ilgili ve işini titizlikle yerine getirmiştir. Eşyalarım sorunsuz teslim edilmiş olup bir de teslim ettiğinde teslim edilecek kişi ile de konuşturarak teyit ettirmiştir. Kendisine çok teşekkür ediyoruz.

Ayrıca İzmir depreminde etkilenen bir depremzede aileye göndermiş olduğumuz için kendi katkısı da çok büyük olmuştur. Bu zamanda maddiyattan çok hayırseverliği için de çok teşekkür ederiz. Hayırlı kazançlar dileriz.
Ural Nakliyat
M
Mehmet d.Ankara > İzmir
9.2
Hiç sorunsuz taşındık. Çalışanlar güler yüzlü. Memnun kaldık. Çok teşekkür ederiz.
Yeniçağ Nakliyat
Ö
Ömer k.İzmir > İzmir
10
Asker olduğum için çok taşındık çok tecrübe edindim ve çoğu tecrübeler kötü sonuçlandı ama bu firma gerçekten hizmet aldığımız en iyi firmaydı. Başta Muhammet bey olmak üzere evimize gelen her elemanları gayet saygılı ve işini bilen insanlardı. Çok memnun kaldık, herkese kesinlikle tavsiye ederim.
Mettaş Varan
Z
Zeynep k.İzmir > İstanbul
9.2
İlk kez şehirler arası eşya taşıttım. Normalde planladığımız zamandan bir hafta erken taşıyabileceklerini söylediler. Açıkçası bu durum bana daha çok uygundu. Malum salgın nedeniyle işlerimi bir an önce halletmem gerekiyordu. Genel olarak memnun kaldım. Çalışanlar oldukça ilgiliydi. Eşyalarımda herhangi bir hasar meydana gelmedi. Tek problem küçük saksılarımdaki topraklar dökülmüştü, o da çok önemli değildi. Taşınma stresine girmeye kesinlikle gerek yokmuş, en ufak kahve fincanına kadar her şeyi paketliyorlar.
Kale Taşımacılık
M
Metin a.İzmir > İstanbul
10
İzmir'den İstanbul'a kızımın eşyalarını taşırken en büyük tedirginliğim nasıl bir şirket ile karşı karşıya kalacağım idi. Çünkü kendi kiracılık deneyimlerim ve taşınmalarım hep şu tür sorunlar barındırıyordu: randevuya uyulmaması, taşınacak katların yüksek bulunması, eşyaların her zaman fazla görülmesi, özenli paketleme hazırlık yapılmaması, kaba ve iletişimden uzak davranışlar, hasarlı malzeme taşınması, paranın yetersizliği üzerine bir sürü laf dokundurma, asık suratlar ve iletişim güçlüğü...
Bunları şunun için sıraladım: HİÇ BİRİNİ YAŞAMADIM çünkü. İlk telefondan itibaren ayrılıp gidene kadar aksayan hiç bir şey olmadı. Mülazım Beyin ilgisiyle başlayan, taşımayı yöneten İbrahim beye kadar herkes, yardımcılar çok iyi bir performans sergilediler. Hasarsız, güler yüzle, zamanında ve makul/hak ettiklerini düşündüğüm fiyatta.
Kendilerine çok teşekkür ederim. Benden çok eşimin aşırı titizliğini göğüsleyen her ricasını anında yerine getiren İbrahim Turan ve ekibi mükemmeldi. Bu kadarını beklemiyorduk doğrusu. Umarım aynı şekilde hizmetlerini devam ettirirler.
Kesinlikle tavsiye ederim. Bu vesile ile "Enakliyat" sitesinin profesyonel ve kullanıcı dostu web sitesini de kutlamak gerekiyor. Yoksa haksızlık olacak. Her şey çok kolay ilerledi. Saygılarımla, Metin Acar.
Türksoy Ltd Şti
E
Egemen ç.İstanbul > İzmir
10
Bulaşık makinamızı İstanbul'dan İzmir'e sorunsuz olarak ulaştırdılar. Kendilerine teşekkür ediyorum.
Egetur Nakliyat
Ş
Şevket a.İstanbul > İzmir
10
İstanbul Abbasağa'dan Bornova Evka-3'e taşınacak ev eşyamız vardı. İzmir'de yaşadığım için ne yapacağımı bilemiyordum. Önce yakın çevremden araştırdım olmadı. İnternet'te araştırırken enakliyat.com.tr sitesini buldum. Buradaki yorumları okuduğumda güven verdi. Siteye üye olup taşınma ile ilgili bilgileri yazdım.
İyi ki bu siteyi kurmuşlar dediğim olaylar zincirini yaşadım.
Enakliyat aracılılığı ile Kale nakliyata ulaştım. Yaptığım görüşmeler sonrası Kale Nakliyat ile anlaştım. Harika iki kardeş Kale nakliyatın sahipleri Adem ve Musa bize çok yardımcı oldular. Çok iyi iletişim kurdular. Taşıma zamanlamaları verdikleri söze uydu. İki kardeşin yanı sıra çalışanları güler yüzlü işini yapan kişilerdi.Fiyat dengesini çok iyi ayarladılar. Hiç bir sıkıntı yaşamadan Kale Nakliyat ile taşınma işimiz mükemmel oldu. Altmış yaşındayım onlarca kez ev taşınma işimiz oldu. Hepsinde çeşitli sorunla yaşadık. O nedenle İstanbul'dan İzmir'e taşınmak beni korkutuyordu. Her şey çok güzel oldu.
İyi iki enakliyat.com.tr sitesini kurmuşlar. Onun aracılığı ile kişisel olarak arasam bulamayacağım mükemmel bir şirket Kale Nakliyat ve Adem Musa kardeşleri tanıma fırsatını bulduk. Bizzat işin içinde kendileri de özveri ile çalışıyorlar.
Tekrar enakliyat.com.tr ye ve Kale Nakliyat Adem Musa kardeşlere en içten sevgimle şükranlarımı sunar ve çok teşekkür ederim.
Kale Taşımacılık

Bornova Parça Eşya Taşıma Fiyatları

İstanbul İzmir arası parça eşya taşıma
Ortalama Fiyat: ₺4.667
İstanbul İzmir arası parça eşya taşıma
Nerden

Büyükdere Mah. / Sarıyer / İstanbul
Zemin Kat

Nereye

Doğanlar Mah. / Bornova / İzmir
Zemin Kat

Eşya ve Paketleme Bilgileri
Ben mutfak eşyalarını ve kolileme işlerini yaptım. Firma yalnızca mobilya ve beyaz eşyaları ambalajlasın.
4 orta boy koli ve 6 kucuk koli.

İstanbul İzmir arası parça eşya taşıma
Ortalama Fiyat: ₺16.500
İstanbul İzmir arası parça eşya taşıma
Nerden

15 Temmuz Mah. / Bağcılar / İstanbul
10. Kat

Nereye

İnönü Mah. / Bornova / İzmir
Zemin Kat

Eşya ve Paketleme Bilgileri
Tüm paketleme, koli, montaj ve demontaj işlerini firma yapsın.
-Çocuk odasındaki 1 adet yüksek karyola, 1 adet çalışma masası sandalye, 1 adet kitaplık demonte olacak. -1 adet ofis masası + 1 adet ofis sandalyesi -2 adet bisiklet -Kıyafetler, mutfak eşyalarının bir kısmı paketlenecek -2 adet hurç var

İstanbul İzmir arası parça eşya taşıma
Ortalama Fiyat: ₺6.833
İstanbul İzmir arası parça eşya taşıma
Nerden

Zuhuratbaba Mah. / Bakırköy / İstanbul
-1. Kat

Nereye

Rafet Paşa Mah. / Bornova / İzmir
3. Kat

Eşya ve Paketleme Bilgileri
Ben mutfak eşyalarını ve kolileme işlerini yaptım. Firma yalnızca mobilya ve beyaz eşyaları ambalajlasın.
eşyaların boyutu küçüktür

İzmir İstanbul arası parça eşya taşıma
Ortalama Fiyat: ₺2.750
İzmir İstanbul arası parça eşya taşıma
Nerden

İnönü Mah. / Bornova / İzmir
Zemin Kat

Nereye

/ Bahçelievler / İstanbul
1. Kat

Eşya ve Paketleme Bilgileri
Ben mutfak eşyalarını ve kolileme işlerini yaptım. Firma yalnızca mobilya ve beyaz eşyaları ambalajlasın.
2 adet yataklı tek kişilk baza ve 2-3 küçük koli

İstanbul İzmir arası parça eşya taşıma
Ortalama Fiyat: ₺3.250
İstanbul İzmir arası parça eşya taşıma
Nerden

Ataköy 7-8-9-10. Kısım Mah. / Bakırköy / İstanbul
3. Kat

Nereye

Evka 3 Mah. / Bornova / İzmir
2. Kat

Eşya ve Paketleme Bilgileri
Tüm paketleme, koli, montaj ve demontaj işlerini firma yapsın.
Yaklaşık 42 kilo ağırlığında dijital piyano ve taburesi, paketlenip, taşınacak.

Bornova Parça Eşya Taşıma İçin Enakliyat Nasıl Çalışır?

Parça eşya taşıma için kolayca fiyat teklifleri al

teklif al formunu doldur
Teklif Al Formunu Doldur

Bornova parça eşya taşıma için istediğin hizmetleri seç, eşya hakkında bilgi ver formu tamamla.

teklifler gelsin
Teklifler Gelsin

İstediğin hizmetler için iki dakikada birçok nakliyat firması tekliflerini sunsun.

karşılaştır ve seç
Karşılaştır ve Seç

Teklif veren firmaları karşılaştır, yorum ve reytingleri incele kolayca karar ver.

Hemen Fiyat Teklifleri Al
 • Ücretsiz
 • 2 dakikada teklifler alın

Sana Yakın En İyi 2 Bornova Parça Eşya Taşıma Firması

 • Sametoğulları Taşımacılık 0
  9.9/10Mükemmel
  yetki belgesi onaylandıYetki Belgesi Onaylandı
  sigortalı nakliyatSigortalı Nakliyat
  ücretsiz ekspertizÜcretsiz Ekspertiz

  Hizmetler: Bornova evden eve nakliyat, İzmir evden eve nakliyat, şehirler arası nakliyat

  müşteri yorumu

  29.02.2024 tarihinde İzmir’den Kuşadası’na taşındık. Tam zamanında geldiler, titiz çalıştılar ve verdikleri teklif de piyasanin en uygunuydu. Başka firma araştırmanıza gerek yok, gözü kapalı güvenebilirsiniz Rezan bey ve ekibine çok teşekkürler.

  Deneyimli elemanımızla uzman kadromuzla sigortalı ambalajlı asansorlu hizmet vermekteyiz sizinle çalışmaktan onur duyarız

 • 0/10
  yetki belgesi onaylandıYetki Belgesi Onaylandı
  sigortalı nakliyatSigortalı Nakliyat
  ücretsiz ekspertizÜcretsiz Ekspertiz

  Hizmetler: Bornova evden eve nakliyat, İzmir evden eve nakliyat, şehirler arası nakliyat

  müşteri yorumu

  Evden eve nakliye monte demonte ambalaj yapmak tayiz

KarşıyakaKonakBuca

Bornova Parça Eşya Taşıma Firması Aramak İçin Zaman Kaybetmeyin Teklifler Ayağınıza Gelsin

Parça eşya taşıma için teklifler al karşılaştır
Bornova Şehir İçi Parça Eşya Taşıma İçin Teklifler Al Karşılaştır, En İyi Fiyatlar İle Hizmet Al
Sadece birkaç dakikada birçok firmanın teklifini birarada görün, kıyaslayın tercihinizi kolayca yapın.

Teklif toplama işini Enakliyat’a bırakın, teklifleri inceleyin, dilediğiniz firmalar ile iletişime geçin ve taşınmak istediğiniz firmanın teklifini onaylayın. Enakliyat Süreci sizinle beraber takip etsin. Dilediğiniz zaman müşteri temsilcinizden destek alarak taşının.

Hemen Fiyat Teklifleri Al →
Dilediğiniz şehre bir çamaşır makinesi veya birkaç koli gönderin
Bornova Şehirler arası Parça Eşya Taşıma, Dilediğiniz Şehre Bir Çamaşır Makinesi veya Birkaç Koli Gönderin
Bornova şehirler arası parça eşya taşımak için eşyanızın gideceği şehre gidecek nakliyat firmalarından en iyi fiyat tekliflerini alın.

Yazlığa birkaç parça eşya göndermek istiyorsunuz veya başka şehirde üniversite öğrenimi gören çocuğunuza bazı eşyalar göndermek istiyorsanız sizin için en iyi seçenek Enakliyat. Hızlıca teklifler al kıyasla ve eşyanı dilediğin şehre kolayca gönder.

Hemen Fiyat Teklifleri Al →
Ev içi eşya kurulum veya değişim hizmeti
Bornova Ev İçi Eşya Kurulum veya Değişim Hizmeti İle Yorulmadan Odaları Değiştirin
Evde tadilat için veya sadece bir dolabı başka bir odaya taşımak isterseniz taşıma ve kurulum hizmeti ile yanınızdayız.

Hemen Fiyat Teklifleri Al →
Müşteri Yorumu
Binlerce müşteri yorumları
Firma Müşteri Yorumları İle En İyileri Kolayca Bulun
Fiyat teklifleri ve firma müşteri yorumlarını kıyaslayarak en iyi parça eşya taşıma firmasını kolayca seç.

Bornova parça eşya taşıma firmanı seç ve teklifi onayla böylece Enakliyat taşınma sürecini takip edebilir. Taşınma günü ve öncesinde müşteri temsilciniz sizi arayacak, süreci sizinle bilrikte takip edecek ve önerileri ile daha iyi bir taşınma gerçekleştirmeniz için çalışacaktır.

Hemen Fiyat Teklifleri Al →
evden eve nakliyat sigortası
En Kapsamlı Nakliyat Sigortası İle Parça Eşyalarınızı Risk Almadan Taşıyın

Evden eve nakliyat sektöründeki en kapsamlı nakliyat sigortası sadece Enakliyat’ta...

Sadece kamyonun kaza yapması durumunu değil, eşya yükleme, aktarma ve boşaltma aşamasındaki riskleri kapsayan gerçek evden eve nakliyat sigortası ile evinizi rahat taşıyın.

Hemen Fiyat Teklifleri Al
kredi kartı ile ödeme
Taksitli Ödeme İle Bütçenizi Sarsmadan Bornova Parça Eşya Taşıma Hizmeti Alın

Bornova parça eşya taşıma firmanı seç ödemeyi dilediğin kredi kartı ile tek çekim veya taksit seçeneklerini kullanarak yap.

Hemen Fiyat Teklifleri Al
Enakliyat’ın Sunduğu Avantaj ve Kolaylıklar İle Daha Rahat Parça Eşya Taşı

Profesyonel destek, nakliyat sigortası ve kredi kartı ile ödeme gibi nakliyat firmalarında bulamayacağınız seçeneklerin yanında ev taşıma sürecinde ihtiyaç duyacağınız kira sözleşmesi dahil her araç sadece Enakliyat’ta...

nakliyat sigortası online ödeme
Enakliyat desteği asansörlü nakliyat
paketleme hizmeti yardımcı araçlar
Hemen Fiyat Teklifleri Al
 • Ücretsiz
 • 2 dakikada teklifler alın
Bornova Parça Eşya Taşıma İçin Sıkça Sorulan Sorular
Bornova Parça Eşya Taşıma Fiyatları Nasıl Belirleniyor?

Bir Oda Dolusu Eşya İçin Parça Eşya Taşıma Formunu Mu Doldurmalıyım?

Sadece 1 Çamaşır Makinesi Ankara’dan İstanbul’a Taşınacak Teklif Alabilir Miyim?

Bornova Parça Eşya Taşıma İçin Paketleme Veya Montaj Demontaj Hizmeti Veriliyor Mu?

Şehirler arası Parça Eşya Taşıma Hizmeti Veriyor Musunuz?

Bornova Parça Eşya Taşıma İçin Fiyat Teklifleri Ne Kadar Sürede Gelir?

Bornova Parça Eşya Taşıma İçin Neden Enakliyat?
Kaliteli Nakliyat Hizmeti

Kaliteli Nakliyat Hizmeti

Yorum ve reytingler ile sürekli denetlenen ve müşteri memnuniyeti çok yüksek olan firmalardan kaliteli nakliyat hizmeti alırsınız.

Hızlı Teklif

Hızlı Teklif Alma ve Rezervasyon

Birçok nakliyat firmasından hızlıca fiyat teklifleri alırsınız. Teklifleri karşılaştırır ve istediğiniz nakliyat firmasından rezervasyon yapabilirsiniz.

Kolay İletişim

Kolay İletişim ve Profesyonel Destek

Teklif veren firmalar arasından istediğiniz ile iletişime geçip soru sorabilirsiniz. Süreç boyunca Enakliyat desteği ile rahat bir taşınma gerçekleştirirsiniz.

desteğimizle yanınızdayız
Bornova Parça Eşya Taşıma İçin Desteğimizle Yanınızdayız

Desteğe ihtiyaç duyduğunuzda, cevap aradığınız bir soru olduğunda, önerileriniz yada sadece merhaba demek için iletişim kanalları ile destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Biz yardım için her zaman yanınızdayız. Bizi ekibin bir üyesi olarak bilin, bir telefon, whatsapp veya e-posta kadar yakınınızdayız.

Bornova Parça Eşya Taşıma İçin Birçok Nakliyat Firmasından Hızlıca Teklifler Alın
Hemen Fiyat Teklifleri Al
 • Ücretsiz
 • 2 dakikada teklifler alın