Evden Eve Nakliyat

Fiyat Teklifi Al

Parça Eşya Taşıma

Fiyat Teklifi Al

Ofis Taşımacılığı

Fiyat Teklifi Al
Ofis Taşıma Fiyatları

Ofis Taşıma Fiyatları


Ofis taşımacılığı için nakliyat firması ve fiyat arayışa başladıysan bilmen gereken en önemli detay şu olmalıdır.

Kapsamlı bir nakliyat sigorta poliçesi alarak mı taşınacağım?

Bu sorunun cevabı sigortalı taşımacılık yapıyoruz değildir.

Cevap elinizde olası hasarları karşılayacak bir poliçenin olmasıdır. Poliçede sizin veya şirket bilgilerinizin olması gerekli.

Diğer her durumda “sigortalı taşıyoruz” demek anlamsızdır.

Enakliyat size sektördeki en kapsamlı sigorta poliçesi ile ofis taşıma hizmeti vermektedir.

Eğer İstanbul'da ofis, büro veya dükkan taşıyacaksanız İstanbul ofis taşıma sayfamızı mutlaka inceleyin.

Hemen Fiyat teklifi al formunu doldurun teklifler gelmeye başlasın.

Örnek nakliyat poliçesini buradan inceleyebilirsiniz.

Şimdi gelelim diğer sorulara…

İşiniz aksamadan yeni adrese eşyalar doğru paketleme ve profesyonel bir ekip tarafından taşınacak mı?

Özellikle elektronik eşyalar emniyetli bir şekilde taşınıp yeni ofiste çalışır vaziyette teslim edilecek mi?

Dosya ve evraklar gerektiği gibi korunup belirlenen yerlere teslimatı yapılabilecek mi?

Acil bir durum olduğunda sizinle aynı anda bu duruma ayak uydurabilecek yeterli ekip ve ekipmana sahip bir nakliyat firması ile mi çalışıyorsunuz?

Sadece Enakliyat’ta olan profesyonel bir destek alarak ofisinizi taşıyor musunuz?
İstediğiniz hizmeti en iyi şekilde verebilecek firmaları tanıyan profesyonellerden destek alın.

Enakliyat uzun yılların verdiği deneyimle işinizi çok kolaylaştıracaktır. Destek istemi unutmayın.

İşinizi büyüttünüz ve artık daha büyük bir ofise ihtiyacınız var. Ofisi iş kaybı yaşamadan yeni yerine taşıyarak müşterilerinize taşınma sürecini hiç hissettirmemelisiniz. Aksi durumlarda müşteri kaybına uğrayabilirsiniz.

İyi bir ofis taşıma sürecini şöyle tanımlayabiliriz; iyi fiyata, zamanında, kayıp yaşamadan işe kaldığı yerden devam etmektir. Sizde böyle bir ofis taşıma istiyorsanız iyi planlama yapmalı ve bazı basit adımları takip ederek süreci kolayca yönetebilirsiniz. Kötü bir yönetim ve taşınma sürecine hakim olmadığınız durumlarda taşınma bütçeniz değişebilir daha fazla bir fatura ile karşı karşıya kalabilirsiniz.

iyi bir ofis taşıma fiyatı nasıl belirlenir? Hangi fiyat daha iyidir hangisi seçmeli? Diye sorularınız varsa doğru yerdesiniz basit bir hesaplama ile doğru fiyatı bulabilirsiniz. Bu yöntemi birçok evden eve nakliyat işinde test ettik ve çok iyi sonuçlar veriyor. Sizde ofisinizi hangi fiyata taşıyacağınıza karar veremediyseniz bu basit yöntemi kullanabilirisiniz.

Ofis Taşıması İçin En İyi Fiyat Hangisi?

Öncelikle sadece ön bir araştırma yapmak istiyor ve ortalama fiyatlar hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız. Ofis taşıma fiyat hesaplama aracımızı kullanabilirsiniz. Enakliyat ana sayfasında bulunan bu fiyat hesaplama aracı ile ortalama ofis taşıma fiyatlarını öğrenebilirsiniz.
Ofis Taşımacılığı için Fiyat Teklifi Al

Ama elinizde nakliyat firmalarından alınmış birkaç fiyat teklifi varsa ve bunlar içinden nasıl seçim yapacağınız bilemiyorsanız. En iyi fiyat bulucu yöntemimiz ile doğru fiyatları kolayca seçebilirsiniz.

Yöntem basit ilk önce en yüksek ve en düşük fiyatları eleyin. Ardından kalan tekliflerin bir ortalamasını alın. Bu ortalama teklife yakın teklif sizin için en iyi fiyattır. Tercihinizi böyle yapabilirisiniz. Eğer ortalama fiyata iki teklif neredeyse eşit uzaklıkta ise ortalama fiyatın üstündekini tercih etmenizi öneriyoruz.

Neden bu yöntem başarılı. Çünkü kötü hizmet verecek düşük fiyatlardan kurtulursunuz ve aynı zamanda size uçuk fiyatlar veren uyanıklardan da kurtulursunuz. Ayrıca matematik böyle diyor matematik her zaman doğruyu söyler.

Ofis Taşıma Fiyatları Neden Ev Taşıma Fiyatlarından Fazladır.

Ofis taşımak ev taşımaya nazaran biraz daha zor ve zaman alan bir işitir. Bu nedenle fiyatlar ev taşımaya göre nispeten biraz daha yüksektir. Aslında nakliyecinin aldığı sorumluluk biraz daha artmakta dolayısı ile sorumluluğun artması fiyatın artması anlamına gelmektedir.

Ofisler evlere nazaran daha fazla eşya ve daha fazla demonte edilecek mobilya içerdikleri için daha fazla zaman harcanmasına neden olmaktadır.

Para kasaları taşıma fiyatının dışında ekstradan fiyatlandırılır. Ofisinizde kasa bulunuyorsa fiyat teklifi alırken mutlaka bu detayı belirtmeniz gerekir. Taşınma esnasında yapılan pazarlıkta nakliyecinin eli daha güçlü olduğu için pazarlıktan ziyade nakliyecinin sunduğu teklifi kabul etmek durumunda kalırsınız.