RN

R.huzur8.7 /10Müthiş

 • Üyelik Tarihi: 29 Kasım 2012
 • Bulunduğu Yer: ANKARA / YENİMAHALLE
121 Müşteri Değerlendirmesi, 262 Taşıma
 • Paketleme Hizmeti
  8.3
 • Çok iyi
 • 9 - 1075 Kişi
 • 7 - 825 Kişi
 • 1 - 621 Kişi
 • Yükümlülükler ve İletişim
  8.6
 • Müthiş
 • 9 - 1087 Kişi
 • 7 - 816 Kişi
 • 1 - 618 Kişi
 • Taşıma Zamanlaması
  9
 • Mükemmel
 • 9 - 1096 Kişi
 • 7 - 817 Kişi
 • 1 - 68 Kişi
 • Çalışanlar
  8.8
 • Müthiş
 • 9 - 1089 Kişi
 • 7 - 819 Kişi
 • 1 - 613 Kişi
 • Fiyat Fayda Dengesi
  8.7
 • Müthiş
 • 9 - 1090 Kişi
 • 7 - 817 Kişi
 • 1 - 614 Kişi

R.huzur Müşteri Yorumları

Çok hızlı başlayıp aynı gün içinde alıp bıraktılar. Aydın'dan Ankara'ya. Taşıyanların yarısı alınan ve bırakılan yerde farklıydı. Şunu bunu böyle yap denildiğinde yok demiyorlar hemen yerine getirdiler. Bırakılan eşyalarda çizikler vardı akşam karanlığında bırakılmadı evde elektrik olmaması benim için dezavantaj oldu. Kontrolde sıkıntı yaşandı. Genel olarak iyiydi.


12 Ağustos 2017

İyi 7.5 - BURSA > ANKARA

Huzur Nakliyat firması tavsiye edebileceğim bir firma ancak Huzur Nakliyatın kiralamış olduğu asansör firmasından memnun kalmadım. Kiralanan asansör firmasının ücret konusunda müşteriyle muhatap olması ve anlaşma sağlanan fiyatı arttırması (200TL ilave ücret istemesi) ve müşterinin "eft ile ücretinizi göndereyim" demesine rağmen müşterinin Bursa'dan Ankara'ya arabayla son sürat eve gelmesi konusunda asansör firmasının baskı yapması kesinlikle hoş değildi. Eşyalarım Huzur Nakliyat firması elemanları tarafından Bursa'da çok titiz bir şekilde yüklendi. Eşyaların Ankara'da asansör firması tarafından indirilmesi sırasında herhalde yeterince dikkat edilmemesinden dolayı yaklaşık 10 tane porselen tabağım kırık çıktı. Elektrikli süpürgenin ayağının da kırılmış olduğunu fark ettik. Kitaplığımın camlı üst kısmının alt dolaba vidayla(4 adet vida) sabitlenmediğini gördük. Firma sahibi Ramazan bey incelik gösterip telefonla ne kadar masraf varsa karşılamaya hazırız dedi ancak ben nezaketleri için teşekkür edip kabul etmedim. Ramazan bey bundan sonra başka asansör firmasıyla çalışacaklarını ifade etti. Ramazan beye ve eşyalarımı Bursa'da yükleyen kardeşine teşekkür eder, hayırlı işler dilerim.


11 Ağustos 2017

Mükemmel 9.2 - GİRESUN > ANKARA

Uzunca bir süredir nasıl yapsam da gönderebilsem dediğim oturma grubumu enakliyat.com.tr iletişime geçtikten sadece 2 gün sonra düşündüğüm fiyata istediğim yere gönderebildim. Huzur Nakliyata ve enakliyat.com.tr ye teşekkürler.


27 Temmuz 2017

Arkadaşlar ile anlaştık. Ancak taşıma yapılmadı. Benim eşyam ile birlikte başka bir eşya taşıyacağını söyledi bende kabul ettim. Ancak diğer arkadaş 2+1 deyip 4+1 malzeme koymuş araca. Özellikle firmaya önce benim eşyam alınacak demiş tabi ki diğer eşya sığmaması için. Sonuç olarak tayinim çıktığı için eşyanın başına da yükleme amacıyla ailemi ta 300 km mesafeden getirttim ancak taşımam yapılmadı. Ancak bunun üzerine Enakliyat çalışanları ve arkadaşlar hep yardımcı oldular. Hatta arkadaşlar mesai dahi yaptılar. Mağduriyetimi gidermek için her şeyi yaptılar yarın sabaha tekrar nakliye firması dahi ayarladılar. Çok teşekkür ederim. Enakliyat gerçekten güvenilir. Ancak firmaların ve kişilerin egolarından dolayı ve yalan dolanlardan dolayı maalesef bizim gibi insanlar arada mağdur oluyor. Konu ile ilgili tüm süreci zaten Enakliyat takip etti firma ile ilgili gerekeni yapacaklarını düşünüyorum. Saygılar...


25 Temmuz 2017

Genel olarak memnun kaldım. 3 kişi oldukları için biraz uzun sürdü fakat iyi çalıştılar. Askılık unutuldu. Firma yetkilisi ilgiliydi, tavsiye edilir.


24 Temmuz 2017


19 Temmuz 2017

Mükemmel 10 - ANKARA > ERZİNCAN

Değerli Huzur nakliyat firma çalışanları, Ramazan ve Şakir beye özellikle teşekkür ederim. Bütün eşyalarım özenle taşındı, herhangi bir aksaklık yaşamadan Ankara'dan Erzincan'a ulaştı. Kesinlikle tavsiye ederim, aldıkları her kuruşu hak ederek işlerini yaptılar, yolları açık olsun.


15 Temmuz 2017

Ramazan bey ile çalıştım, gelip eşyalar kontrol edilecekti. Yoğun olduklarını belirtip gelmediler.
Sözleşme, kontrat ve sigorta tembihlememe rağmen yapılmadı.
Sabah 7'de geleceklerini söylediler tam vaktinde kapı önüne geldiler.
Mobilyalar güzel paketlendi ancak. Mobilyayı taşıyan diğer arkadaş Ramazan bey kadar dikkatli davranmadı.
Taşındığım il'e söz verdikleri saat civarında geldiler.
Eşyalarımda zarar söz konusu değildi. Kendilerinden memnun kaldım.
Fiyat ve sigorta konularında biraz daha duyarlı olsalardı 10/10 puan alırlardı.
Ramazan beye puanım 10 ekibine 6.


14 Temmuz 2017

Mükemmel 10 - ANKARA > ADANA

Çalışan personel çok saygılı ve işlerini titizlikle yapıyorlar.


12 Temmuz 2017

Mükemmel 9 - ÇANKIRI > ŞIRNAK

Memnun kaldım, çok özen gösterdiler. Ramazan bey ve ekibine teşekkürler.


30 Haziran 2017

Mükemmel 10 - GÖLBAŞI > GÖLBAŞI

Süper, samimi, hızlı ve güvenilir bir ekip, her şey için teşekkürler...


25 Haziran 2017

Müthiş 8.7 - ANKARA > ZONGULDAK

Sayelerinde Ankara'dan Zonguldak'a eşyalarımızı kolayca taşıdık. Bizi hiç üzmediler. Özellikle Ahmet Bey ve Şeref Bey'e tüm yardımları ve yakınlıkları için teşekkür ediyoruz.


23 Haziran 2017

Mükemmel 10 - ANKARA > İZMİR

Öncelikle firma sahibi Ramazan kardeşimiz işinde ciddi, dürüst ve sözünü tutan bir arkadaşımız. Söylediği saate uyan az insandan biri diyebilirim, hele yaptığı meslek erbablarının ne taklalar attıklarını düşününce. Aracı sigortaladılar, poliçem mail adresime geldi. Arkadaşlar işlerinin ehli, hızlı bir şekilde yükleyip hızlı bir boşaltma yapıldı. Daha önceki taşınmalarda başıma gelenleri düşündüğümde "HİÇ" problem çekmedim demek tek tarif olur...

Huzur taşımacılık ile huzur içinde taşındık Allah razı olsun. Ödediğim ücret analarının ak sütü kadar helal olsun... Gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.


14 Haziran 2017

Ramazan bey ve ekibin her birine ayrıca teşekkür ederiz. Güler yüzlü ve saygılı bir ekip, planlan saate geldiler, çok profesyonelce eşyalarımı paketlediler, çizik, kırık, kirlenme olmadı mobilyam'da. Mobilya kurulumunda çok başarılar, gardrobum eskisinden sağlam olmuş. Niyetli olmalarına rağmen çok titiz ve dikkatli taşıdılar Allah razı olsun.


1 Haziran 2017

Mükemmel 10 - ANKARA > MALATYA

İlk defa şehirler arası ev taşıttım. Etrafımda duyduğum, yaşanmış birçok olumsuzluk vardı. Ama Huzur nakliyatla korktuğum hiçbir şey başıma gelmedi. Aksine Huzur Nakliyat sözünde duran, işini özenle yapan, güler yüzlü bir firma olduğunu gösterdi. Herkese tavsiye ederim.


3 Kasım 2016

Mükemmel 9 - İSTANBUL > ANKARA

Çok memnun kaldım. Arkadaşlara teşekkürler.


8 Ekim 2016

Mükemmel 9.5 - ERZURUM > ANKARA

Ramazan Bey ve arkadaşlarına teşekkür ediyorum. Hem uygun hemde işlerini iyi yaptıkları için. Tavsiye ederim.


17 Ağustos 2016

Mükemmel 10 - ANKARA > BAYBURT

Arkadaşlar çok ilgili temiz ve çalışanlar. Ufak tefek aksaklıklar illaki olur, sonuçta kul yapımı ve onca km yol yapıyor, önemli olan ufakta olsa aksaklık ve hatalarının ardında durmaları. Hepsine çok teşekkür ediyorum. Bundan sonra her daim bu firmayı kullanacağım.


1 Ağustos 2016

Özenli ve güzel bir iş yaptılar. Tavsiye ederim.


1 Ağustos 2016

Mükemmel 10 - ANKARA > ŞANLIURFA

Ramazan beye ve ekibine teşekkür ederim. Benim planlanandan önce taşınmam gerekti. Hiç mağduriyet yaşatmadan Hızlı ve güler yüzlü ekibi ile zamanında taşınmamı sağladı. Eşyaların paketlenmesi gayet iyi itinalı bir şekilde eşyalara zarar vermeden taşıdılar.


20 Temmuz 2016

Enakliyat Bilgi İletişim Hiz. Tic. Ltd. Şti © Copyright 2011-2022 Enakliyat.com.tr Her Hakkı Saklıdır.