RN

R.huzur8.6 /10Müthiş

 • Üyelik Tarihi: 29 Kasım 2012
 • Bulunduğu Yer: ANKARA / YENİMAHALLE

Bu Firmadan Fiyat Teklifi Alamak İster Misiniz?

111 Müşteri Değerlendirmesi, 246 Taşıma
 • Paketleme Hizmeti
  8.1
 • Çok iyi
 • 9 - 1066 Kişi
 • 7 - 825 Kişi
 • 1 - 621 Kişi
 • Yükümlülükler ve İletişim
  8.5
 • Müthiş
 • 9 - 1079 Kişi
 • 7 - 815 Kişi
 • 1 - 618 Kişi
 • Taşıma Zamanlaması
  9
 • Mükemmel
 • 9 - 1087 Kişi
 • 7 - 817 Kişi
 • 1 - 68 Kişi
 • Çalışanlar
  8.7
 • Müthiş
 • 9 - 1080 Kişi
 • 7 - 819 Kişi
 • 1 - 613 Kişi
 • Fiyat Fayda Dengesi
  8.8
 • Müthiş
 • 9 - 1083 Kişi
 • 7 - 817 Kişi
 • 1 - 612 Kişi

R.huzur Müşteri Yorumları

Çok iyi 8.4 - AMASYA > ANKARA

Öncelikle R.Huzur adlı nakliyeci arkadaşlarla evimizi güvenle taşıttık. Söylediğimiz saatte evin önünde olmaları genelde rötarlı gelen başka nakliyecilere göre büyük bir artı. Paketleme ve taşıma konusundaki profesyonellik onları tavsiye edebileceğimiz en önemli sebeptir. Üstelik bunca güzel işi çok hesaplı bir fiyata hallettiler. Kendilerine tekrar teşekkür ederek ev taşımada nakliye arayanlara tavsiye edebileceğim bir firma olduğunu ifade etmek istiyorum.


11 Haziran 2020

Firma gayet muntazam çalıştı. Keşife geldiler ve hangi ürünleri demonte edeceklerini hangilerini normal taşıyacaklarını belirlediler. Sabah 8:30 demiştik fakat 1 saat 15 dk'lık bir gecikme ile başladık nakliyeye. Çalışanlar anlayışlı ve hızlıydılar. Sadece buzdolabımda 2 cm çapında 5mm derinliğinde bir çukur deformasyonu oldu onun haricinde hiçbir eşyam zarar görmedi. Montaj ve demontaj konusunda iyilerdi. Tavsiye ederim.


23 Aralık 2019

Mükemmel 10 - ANKARA > KONYA

Huzur Nakliyattan gerçekten çok memnun kaldım, işlerini profesyonelce yaptılar her eşyam sapa sağlam taşındı ve yerleştirildi, güler yüzlü insanlar, ☺️ fiyat konusunda çok iyiler.
Ramazan bey ve ekibine çok teşekkür ediyorum... Huzur nakliye firmasını huzurla seçebilirsiniz ☺️


15 Temmuz 2019

Mükemmel 10 - ANKARA > MARDİN

Ben taşınmaktan nefret eden biriyim, ama bu sefer çok daha az acı çektim diyebilirim. Ramazan bey ve çalışanları demontaj, paketleme, taşıma, ve montaj işleri özenle yaptılar. Eve saat 7:30ta geldiler ve saat 13e kadar işi bitirdiler. O saatte çıkıp Mardin'e 24 saat sonra vardılar. Arabayı ilk gördüğümde "eşyaları buraya sığmaz" düşündüm. Ramazan bey "boş yer kalır bile" dedi ve haklı çıktı.

Fiyat gayet uygundu ve bazıların yaptığı gibi sürekli fazla para isteme gibi şeyler asla olmadı. Kendi yemekleri bile halletiler. Tereddüt etmeden tekliflerini kabul ediniz derim.


21 Haziran 2019

Mükemmel 9 - MAMAK > ÇANKAYA

Merhaba,
Aldığım hizmetten memnun kaldım.Zaman yönetimi ve taşınma süreci oldukça iyiydi.Eşyalarım da iyi bir şekilde taşındı.Ramazan Bey ve ekibine özverisinden dolayı teşekkür ediyorum ve taşınacaklara tavsiye ediyorum.


2 Haziran 2019

Mükemmel 10 - ANKARA > İSTANBUL

Ramazan beye çok teşekkür ederiz, çok güzel iş yapıyor.


27 Mayıs 2019

Evimi ve eşyalarımı taşırken gösterdikleri özen ve hassasiyet için Enakliyat ve Huzur Nakliyat firmasına ve taşımaya gelen bütün personellerine çok teşekkür ediyorum. Çok memnun oldum. Nakliye ihtiyacı olan herkese tavsiye ederim.


22 Şubat 2019

Mükemmel 10 - MAMAK > MAMAK

Süperdi. Mükemmeldi. Herkese tavsiye ederim. İşlerinde bir numaralar. Teşekkürlerimi sunuyorum.


2 Şubat 2019

Ramazan bey ve ekibine çok teşekkür ederim. Evimizi sorunsuz taşıdılar, hizmetlerinden memnun kaldık. Tavsiye ederim.


23 Kasım 2018

Güler yüzle iyi niyetli eşyaların ambalajlanmasını çok güzel yaptılar, paketleme güzel oldu, hızlı dikkatli ve çok dahili kişiler en ufak bir şey olmadan eşyalarımızı taşınmasını yaptılar her şey için arkadaşlara teşekkür ederiz. 100 üzerinden 100 güvenilir taşımacılık.


19 Kasım 2018

Mükemmel 9.8 - ETİMESGUT > ETİMESGUT

Ramazan bey ve ekibine teşekkür ederim. Kendisi net, işini doğru düzgün yapan güler yüzlü biri düşünmeden tercih edebilirsiniz 9.kattan merdivenle en ağır eşyaları sorunsuz bir şekilde taşıyıp evimizi teslim etti. Bugüne kadar 9.kez taşındım ve stressiz, gönül rahatlığıyla taşındım dediğim Huzur nakliyat aynı ismi gibi teşekkürler. 👍


14 Kasım 2018

Mükemmel 9.8 - ANKARA > AFYONKARAHİSAR

6. Kattan 1. Kata asansörsüz apartman merdivenleriyle taşıma yapıldı. Sadece mobilya ve beyaz eşyaların paketlemesi firmaya aitti. Denildiği saatte taşıma için geldiler. Beyaz eşya ve mobilyaları öncelikle streç film ile sonra hava kabarcıklı ambalajlarla sardılar. Gayet muntazam yüklemesi yapıldı. Büyük mobilyalar söküldü, taşınılan evde güzel bir şekilde montajı yapıldı. Herhangi bir memnuniyetsizliğim olmadı. Firma sahibi Ramazan Bey ile iletişimimiz gayet iyiydi. Ramazan bey ve çalışanlarına itinalı hizmetleri için teşekkür ederim.


1 Kasım 2018

Ramazan bey'in firması ile 2.kez ev taşıyoruz, kendisinin hizmetlerinden çok memnun kaldık.
Kesinlikle tavsiye ederiz.


18 Ekim 2018

Mükemmel 9.7 - ANKARA > İZMİR

Arkadaşlar güzel çalışıyor. Nakliye saati dedikleri saati buldu. Memnun kaldım. Tavsiye ederim. Her şey için teşekkürler.


5 Ekim 2018

Şifonyerin üst çekmecesi kırıldı, kek mahfazasının altı kayıp, zamanlama ve çalışanların davranışları iyiydi, en uygun fiyatı veren firmaydı, genel olarak memnun kaldık.


18 Ağustos 2018

Mükemmel 10 - ANKARA > AĞRI

Profesyonel taşımacılık hizmeti veriyorlar teşekkür ederim.


7 Ağustos 2018

Bir sorun yaşamadık.


25 Temmuz 2018

Mükemmel 9.8 - KEÇİÖREN > ÇANKAYA

Taşıma işlemi hızlı ve güvenli yapıldı. Sadece buzdolabı paketlemesinde iplerin fazla sıkıldığı için yan kapakta sonradan fark ettiğim bir miktar ip izi oluşmuş. Çok önemsemedim. Onun dışında oldukça iyiler.


2 Temmuz 2018

Bu firmayla anlaşmadan önce LÜTFEN OKUYUN. İlk olarak zamanlama problemi; evet hiç bir firmayla dakik çalışamazsınız fakat bu firma işini bağlayana kadar bin bir türlü yalan söyledi. Sırf giden kendi arabaları boş dönmesin diye sizi saatlerce bekletip küçük zaman aralıklarıyla sürekli oyalıyorlar. Ben kandım siz KANMAYIN. Böyle olunca siz onlardan hizmet almış olmuyorsunuz üstüne para verip SİZ ONLARA HİZMET EDİYORSUNUZ. Boş arabaları denk gelecek de, eşyalarınız onlara uygun zamanda alınıp yine onlara uygun bir zamanda bırakılacak. Bu yüzden size uymayan ilk durumla karşılaştığınızda 'tamam o zaman şöyle yapalım' demelerine izin vermeden başka bir firmayla görüşün derim. Fiyat konusunda telefonda pazarlıkla fiyatı indirip geldiklerinde (aynı kişi) ilk konuşulan fiyatı ısrarla istemeleri de cabası. Laf anlatmak imkansız. İşim görülsün yeter deyip veriyorsunuz tabii ki. Ayrıca evden sarılarak çıkarılan buzdolabımın indirilen apartmanda korumasını söküp (asansöre sığmıyor diye-ki en fazla 3 cm kalınlaşabilir sardıkları naylonla), derin çizikler oluşmasına neden olmuşlardır. Tabii ki bu durumu umursadıkları da yok. 2 gün boyunca hayatımda hiç girmediğim kadar strese girdim. Siz daha dikkatli olun!!!


13 Haziran 2018

Pek memnun kaldığımı söyleyemem.


12 Haziran 2018

Türkiye'de
Sadece Enakliyat'ta Eşyalarınızı
Tüm Risklere Karşı Sigortalayın
Rahat Taşının
Hemen Fiyat Teklifleri Alın

10 Yıldır En İyi Nakliyat Hizmetinin Adresi

Enakliyat Bilgi İletişim Hiz. Tic. Ltd. Şti © Copyright 2011-2020 Enakliyat.com.tr Her Hakkı Saklıdır.