HN

Hancıoğlu9.7 /10Mükemmel

 • Üyelik Tarihi: 10 Kasım 2017
 • Bulunduğu Yer: İSTANBUL / ATAŞEHİR
Bu hafta 6 kişi iletişime geçti.
32 Müşteri Değerlendirmesi, 67 Taşıma
 • Paketleme Hizmeti
  9.5
 • Mükemmel
 • 9 - 1030 Kişi
 • 7 - 80 Kişi
 • 1 - 62 Kişi
 • Yükümlülükler ve İletişim
  9.8
 • Mükemmel
 • 9 - 1030 Kişi
 • 7 - 82 Kişi
 • 1 - 60 Kişi
 • Taşıma Zamanlaması
  9.8
 • Mükemmel
 • 9 - 1030 Kişi
 • 7 - 81 Kişi
 • 1 - 61 Kişi
 • Çalışanlar
  9.7
 • Mükemmel
 • 9 - 1030 Kişi
 • 7 - 81 Kişi
 • 1 - 61 Kişi
 • Fiyat Fayda Dengesi
  9.9
 • Mükemmel
 • 9 - 1031 Kişi
 • 7 - 81 Kişi
 • 1 - 60 Kişi

Hancıoğlu Müşteri Yorumları

Çok gayrı ciddi elemanı var. Taşınacağım evde duvara zarar verdiler "Onlar eski" cevabını aldım ki 3 gün önce evi baştan aşağıya ben kendim boyadım. Gardrop sökülürken raf tutacakları çıkartıp toplamak istedim "abi gerek yok" 10 tane raf tutacağı kayıp. Gardrop askı aparatı metal boru kayıp. Sehpa, masa ve sandalye ayaklarında hep darbe izleri var. Fakat genel anlamda büyük hasar yok, bu oluşan hasarları beni dinleselerdi minimuma indirerek taşıma gerçekleşirdi. Bu kadar sıkıntıdan sonra birde anlaşılan fiyattan fazla ver abi yemek yeriz muhabbeti işin tuzu biberi oldu.


22 Nisan 2021 13:27

Mükemmel 10 - ÜSKÜDAR > ÇEKMEKÖY

Tek başımaydım ve yardım edecek kimsem yoktu ama zaten bana kimsenin yardım etmesine gerek yokmuş çünkü ekip bir harika, hiç bir şeye karışmadım açıkçası. Gönül rahatlığı ile eşyalarınızı taşıtabilirsiniz. O kadar özverili, o kadar iyiler ki yarı yolda asla bırakmazlar hatta koltuğum evin kapısından geçmedi camı söküp geçirdiler o kadar harikalar ki ne yazsam ne desem az hepsi için, çok genç ve dinamik kadro. Cam bile kırılmaz mı ya her şey harika şekilde geldi.

Kesinlikle herkese öneririm! Bu kadar zor bir işi o kadar kolaylaştırdılar ki, tek kelimeyle harikalar.


10 Nisan 2021

Mükemmel 10 - ATAŞEHİR > MALTEPE

Gayet anlayışlı ve hızlı bir ekipti. İstediğimiz her şeyi ikiletmeden hemen yaptılar. Mehmet beye ve ekibine sonsuz teşekkürler.


27 Mart 2021

Arkadaşlar çok ilgili, taşınmamıza çok yardımcı oldular, eşyalarımızı çok hızlı ve sağlam taşıdık. Herkese tavsiye ederim.


17 Mart 2021

Mükemmel 10 - MALTEPE > MALTEPE

Paketleme ve taşıma olarak gayet memnun kaldım, çalışanlar saygılı, işini bilen ve güvenilir insanlar herkese tavsiye ederim. Bu fiyata bu hizmet başka yerde imkansız, bazı firmalar gibi telefonda başka fiyat verip gelince ayrı fiyat söylemiyorlar. Tercih edilmesi gereken bir firma olduğunu düşünüyorum, iyi günler. :)


26 Şubat 2021

Ekip başı harika.
Yetenekli ve güvenilir insanlar.


18 Şubat 2021

Çok teşekkür ederim, çok ilgililer, paketleme, kolileme ve montaj hepsi çok iyiydi. Özellikle Mehmet beyin ilgisi, Taner beyin güler yüzü her şeye değer. Teşekkür ederim kesinlikle tereddütsüz bir şekilde eşyalarınızı emanet edebileceğiniz bir ekip.


12 Şubat 2021

Mükemmel 10 - PENDİK > MALTEPE

Eşyalarım benim için değerlidir, üstelik yeni evlendiyseniz eşyalarınız sıfırsa... Her biri güler yüzlü işinde uzman insanlardı.

Ben de yorumlardan yola çıkarak tercih ettim o nedenle uzun uzun yazmak istedim bir bankacı olarak son derece memnun kaldım, inanın kaliteli ambalaj ve paketleme sistemiyle tek bir eşyam zarar görmedi üstelik şehirler arası taşınmasına rağmen... 9.kata tertemiz taşımak işinde PROFESYONEL olmayı gerektirir. Tabiri caizse üzerimizden yük kalktı, her biri hakkını helal etsin. Kalabalık ekiple planlı, programlı ve işini hakkıyla yapan insanlardan oluşan bir firma, kesinlikle tavsiye ediyorum. Fiyatı da bu hizmete karşılık çok uygun inanın. Piyasaya göre çok uygun. Teşekkür ederiz Mehmet Bey ve kocamam ekibine. Sevgiler.


10 Şubat 2021

Mükemmel 9.8 - PENDİK > KARTAL

Nakliye firmasından oldukça memnun kaldım, tavsiye ediyorum.


20 Ocak 2021

Mükemmel 10 - MALTEPE > MALTEPE

Hiç bir sorun yaşamadan taşınmamızı sağladılar. Toparlama, paketleme, taşıma her şey çok iyiydi. Hiç bir sorun yaşamadık. Çalışanlar güler yüzlü ve çalışkanlardı. Tekrar taşınacağım zaman şüphesiz tercihim olacak bir firma.


21 Kasım 2020

Firma çalışanları anlaştığımız saatte gelip eşyaları büyük bir titizlikle taşıdılar bunun için hepsine teşekkür ediyorum.

Fiyat performans ve çalışanların işini iyi yapmaları açısından kesinlikle tercih edilmesini tavsiye ederim.


5 Kasım 2020

Tam zamanında geldiler, çok iyi ve erken saatte taşıdılar.

Her şey mükemmel şekilde paketlendi, hiç itiraz etmeden taşıdılar arkadaşlar o kadar kolim olmasına rağmen.

Çok memnun kaldım herkese tavsiye ederim.


7 Ekim 2020

Mükemmel 10 - KADIKÖY > KADIKÖY

Firmadan 4 kişi sabah erken saatte gelip, çok hızlı bir şekilde paketleme yaptılar ve kolileri taşıdılar. Çalışanlar güler yüzlü ve ilgili, getirilen araç yeterince büyük birçok eşyayı almak için. Her şeyi çok güzel taşıdılar ve temiz taşıdılar. Taşıma ve yerleştirme süresince 1 bardak bile kırılmadı. Sitenin otoparkına girememelerine rağmen uzak bir mesafeden taşıma yaptılar. Her şeyden çok memnun kaldım, ekibe teşekkür ederim tüm hizmetleri için.


5 Ekim 2020

Mükemmel 10 - KADIKÖY > ATAŞEHİR

Çok güzeldi çok memnun kaldım çalışan arkadaşlara teşekkür ederim 2. Kez kullanıyorum bu programı ve çok memnun kalıyorum her kullandığımda :)


28 Eylül 2020

Taşıma işlemi için 5 kişi geldiler ve hızlıca paketleme işlemini yaptılar. Ben tüm paketlemeler dahil seçtiğim için tabakları, bardakları tek tek özenle yerleştirdiler. Genç bir ekip olduğu için hızlı bir şekilde kamyona yükleyip yeni yere getirdiler. Tüm beyaz eşya bağlantılarını eskisi gibi hazırlayıp test ettiler. Çok memnun kaldım. Hatta içimden geldiği için yemek bile ısmarladım :) Özellikle Mehmet Usta ekibi iyi yönetti ve kendisi de arı gibi çalıştı. Bu firmayı not ettim.

Ellerine sağlık.


31 Ağustos 2020

.....


27 Ağustos 2020

Mükemmel 10 - KADIKÖY > ATAŞEHİR

Çok hızlı bir şekilde çok güzel pakelediler. Firma çalışanları gayet samimi sıcakkanlı insanlar. Sorunsuz bir şekilde taşınma gerçekleşti tavsiye edilir.


16 Ağustos 2020

Taşınma sürecimizin en başından sonuna kadar firma yetkilileri bizimle ilgilendiler ve tüm çalışanlar işlerini büyük bir özveriyle yaptılar. En ufak bir sorun yaşamadık gayet profesyonel bir şekilde tüm işleri bitirdiler kendilerini tebrik ederiz. Allah razı olsun Allah işlerini rast getirsin. Soner beye Vedat beye ve diğer çalışanlara çok teşekkür ederiz. Hiç düşünmeden bu firmaya güvenebilirsiniz.


9 Ağustos 2020

Mükemmel 10 - KADIKÖY > PENDİK

Verilen hizmet çok harikaydı. Ürün paketlenmesi, taşınması ve çözüm üretme noktasında çok memnunuz. Şiddetle tavsiye edilir.


6 Ağustos 2020

Mükemmel 10 - ÜMRANİYE > ÜSKÜDAR

Hancıoğlu nakliyata ve sorunsuz bir şekilde taşınmamıza yardımlarından dolayı Serhat bey ve çalışma arkadaşlarına çok teşekkür ederim, emeğinize yüreğinize sağlık arkadaşlar...


5 Ağustos 2020

12
Enakliyat Bilgi İletişim Hiz. Tic. Ltd. Şti © Copyright 2011-2021 Enakliyat.com.tr Her Hakkı Saklıdır.