AN

Aysa9.8 /10Mükemmel

 • Üyelik Tarihi: 19 Nisan 2013
 • Bulunduğu Yer: İSTANBUL / SANCAKTEPE
Bugün 2 kişi, bu hafta 23 kişi iletişime geçti.
521 Müşteri Değerlendirmesi, 822 Taşıma
 • Paketleme Hizmeti
  9.6
 • Mükemmel
 • 9 - 10468 Kişi
 • 7 - 848 Kişi
 • 1 - 65 Kişi
 • Yükümlülükler ve İletişim
  9.8
 • Mükemmel
 • 9 - 10498 Kişi
 • 7 - 820 Kişi
 • 1 - 63 Kişi
 • Taşıma Zamanlaması
  9.8
 • Mükemmel
 • 9 - 10502 Kişi
 • 7 - 816 Kişi
 • 1 - 63 Kişi
 • Çalışanlar
  9.8
 • Mükemmel
 • 9 - 10499 Kişi
 • 7 - 820 Kişi
 • 1 - 62 Kişi
 • Fiyat Fayda Dengesi
  9.6
 • Mükemmel
 • 9 - 10464 Kişi
 • 7 - 851 Kişi
 • 1 - 66 Kişi

Aysa Müşteri Yorumları

Mükemmel 10 - KADIKÖY > KADIKÖY

Çok dinamik ve güler yüzlü bir ekip olarak sabahın erken saatlerinde geldiler. Bütün gün arı gibi hızlıca çalıştılar. Mobilyaların hepsine ayrı ayrı özen gösterdiler ve bütün taşıma işini bir kaç saatte hiç bir soruna yol açmadıkları gibi, çıkan sorunları da hiç dert etmeden hızlıca hallederek işi bitirdiler. Bu ekibi ve firmayı her açıdan herkese tavsiye ederim. Hepsine teşekkür ediyorum.


3 Nisan 2019

Mükemmel 10 - KOCAELİ > İSTANBUL

Söyledikleri gibi sabah 8’de evimizde oldular ve 6 kişilik ekiple eşyalarımızı paketleyip kazasız belasız taşıdılar. Demonte ettikleri eşyalarımızı taşıdıktan sonra sorunsuz monte edip teslim ettiler. Sinirsiz stressiz sorunsuz bir taşınmaydı sağ olun var olun.


30 Mart 2019

Mükemmel 10 - KARTAL > PENDİK

Daha önce de bu firmayla etkileşimim olmuştu ve yakınıma tavsiye etmiştim, sorunsuz şekilde taşındı. Ben de tekrar aynı firma ile taşındım ve yine ihtiyacım olduğunda Aysa nakliyat ile taşınmayı düşünüyorum. Çalışanlar olabildiğince iyi niyetli ve sorun çözme yaklaşımıyla hareket ediyor. İletişimleri başarılı. Hızlı ve pratik çalışıyorlar fakat aceleci değiller, olması gerektiği gibi paketleme istifleme yapıyorlar. Kartal 7. kattan Pendik 3. kata standardın üzerinde ağır ve büyük olan mobilyalar, beyaz eşya olabilecek en sorunsuz şekilde taşındı. Ekipteki tüm arkadaşlara teşekkür ediyorum.


29 Mart 2019

Bu firma ile 2. defadır çalışıyorum son derece titiz dikkatli çalışan bir firma.
Her seferinde farklı ekip geldi ve iki ekipten de çok memnun kaldım, mükemmel iş çıkarıyorlar. Aysa nakliyat firması da bütün sorumluluklarını yerine getiriyor, problem çözücü ve olumlu sonuç odaklı bir firma. Tekrardan Aysa nakliyat firmasını herkese tavsiye ediyor teşekkürlerimi iletiyorum...


15 Mart 2019

Mükemmel 10 - ŞİŞLİ > KADIKÖY

Oldukça özenli bir şekilde paketlediler ve taşıdılar. İşlerinin takibini çok iyi yaptıkları için hiçbir problem ile karşılaşmadık.


7 Mart 2019

Müthiş 8.8 - İSTANBUL > ANTALYA

Yahya abi ve yeğeni Faruk ile çok güzel çalıştık. Bakırköy’deki eve 6-7 kişi yolladılar. Yarım saatte bütün evi hızlıca güzelce bitirdiler. Anlaştığımız 3 gün sonrasında Antalya’daki eve geldiler ve şimdi 1.5 saatte çok dikkatlice ve çok kibar bir şekilde her şeyi 4 kişi 2. Kata merdivenlerden taşıdılar. Yahya bey her zaman telefonlarına cevap veriyor ve bir sorun olduğunda hemen çözüyor. İletişimleri çok iyi. Teşekkür ederiz. Kıvanç.


6 Mart 2019

Mükemmel 9.4 - ÜSKÜDAR > KARTAL

Gayet planlı ve programlı hareket eden bir ekip. Her söyleneni dikkate alıp işlerini profesyonelce yaptılar. Daha önce bu tarz hizmeti bir site aracılığıyla almış olmadığım için baştaki tüm kaygı ve korkularımın ne kadar yersiz olduğunu bana gösteren bir firmaydı. Yine taşınacak olsam tereddüt etmeden onları tercih ederim. Tüm ekibe tekrar teşekkürler.


4 Mart 2019

Firmayla anlaştığımız gibi personel sayısı, paketleme, taşıma ve nakliye sorunsuzdu. Gayet dikkatli ve titiz çalışıldı. Eşyaların zarar görmemesi için ellerinden gelen dikkat gösterildi. Bankacıyım meslek icabı titiz biriyim ve özenliyim, beni yanıltmadılar teşekkür ederim.


2 Şubat 2019

İşlerini harika yapan bir firma. Süreç boyunca her soruma yardımcı oldular. Paketlemeleri sayesinde hiç bir eşyadan hasar oluşmadı. Ufak tefek ricalarımızı da kırmadılar. Ayrıca çok güler yüzlü ve düzgün insanlardı. Hizmetleri için teşekkür ederim.


4 Ocak 2019

Eşyaların paketlenmesi, taşınması istediğimiz gibi oldu. Bir sıkıntı yaşamadık. Teşekkürler.


2 Ocak 2019

Mükemmel 10 - BEYKOZ > ÜSKÜDAR

Güler yüzlü, yardımsever, hızlı bir nakliyat. Kendilerine teşekkür ederiz.


30 Aralık 2018

Mükemmel 10 - KADIKÖY > ATAŞEHİR

Son derece rahat iletişim kurulan, işlerini aceleye getirmeyen, risk almayan, gerçekten bu işin profesyoneli bir firma. Evimizin ilk misafiri oldular. Her şey güzelce paketlendi ve taşındı. Sorunsuz bir gündü.


29 Aralık 2018

Mükemmel 10 - ANTALYA > İSTANBUL

İhalemi taşınma tarihinden 10 gün önce oluşturdum. İhaleme teklif veren firmalar içerisinde çok sayıda taşıma gerçekleştirmiş, müşteri değerlendirme puanı yüksek ve fiyatı uygun olan firmaları dikkate aldım ve bu anlamda en uygun adayın Aysa Nakliyat olduğuna karar verdim. Firma ile taşınma tarihinden 4 gün öncesinde anlaşmaya vardık. Belirlenen zamanda eşyaları almaya geldiler, belirlenen zamanda taşındığım eve hasarsız bir şekilde getirdiler. Taşınma süreci boyunca iletişim kurmam gerektiğinde kendilerine kolayca ulaştım. Nazik bir üslupla sorularımı yanıtladılar. Kendilerine teşekkür ediyorum ve kalite hizmet anlayışlarını sürdürebilmelerini temenni ediyorum. Daha önce bir kaç taşınma deneyimimde sorunlar yaşamıştım. Güvenilir firma seçimi konusuna çözüm sunan Enakliyat'a da ayrıca teşekkür ediyorum.


27 Aralık 2018

İlk kez deneyimleyecek olduğumuz taşınma işlemi gözümüzde çok büyüyordu ancak sorunsuz ve hasarsız bir şekilde her şey istediğimiz gibi gitti. Aysa firmasına ve çalışanlarına teşekkür ediyorum.


21 Kasım 2018

Mükemmel 10 - MALTEPE > MALTEPE

Kısa zamanda taşıma yaptırmak zorundaydım. Teklifi online almak ve internetteki yorumlara bakarak taşıma yaptırma fikri hiç sıcak gelmiyordu. Ancak arkadaşlar sağ olsunlar fikrimi değiştirdiler. Yasin, Zeki, Aziz ve ismini durmadan çalıştıkları için öğrenemediğim diğer arkadaş çok iyi iş çıkardı. İnteraktif ve hızlı çözümleri sayesinde çok kısa sürede 2+1 evimi taşımış olduk. Çok teşekkür ederim.


9 Kasım 2018

Mükemmel 10 - İSTANBUL > ANTALYA

Aysa nakliyata ilgisi özeni güler yüzlülüğü için teşekkür ederim. Dikkatleri özeni sayesinde hiçbir eşyamız zarar görmeden tam zamanında bize ulaştı. Ekibiniz memnun kalmamız için ellerinden geleni yaptı hepsine ayrı ayrı teşekkürler.


6 Kasım 2018

Ekip arkadaşları zamanında gelip paketleme taşıma her şey içinde erkenden bitirdiler. Ustalar işlerini iyi bilen güler yüzlü insanlar ufak tefek problemleri de sorunsuz çözdüler tekrar taşınma işimde kullanacağım bir firma. Teşekkürler.


3 Kasım 2018

Taşınma işleminin en korkulu anı olan eşya nakliyat işlemini gerçekten sorunsuz bir şekilde ve beklediğimden çok daha hızlı bir şekilde yaptılar. İyi niyetleri ve samimi olarak işlerini yapmalarını takdirle karşıladım.

Hepsine tek tek teşekkür ediyorum ve kesinlikle bu firmayı önerebilirim.


25 Ekim 2018

Çok eşyamız olmasına rağmen sorun çıkartmadan paketleyip taşıdılar. Teşekkür ederiz.


17 Ekim 2018

Arkadaşlar taşıma için sabah 8 de geldiler. Muazzam bir şekilde paketleme yaptılar. Zamanında ve bir aksilik olmadan taşıma işlemi gerçekleşmiştir. Teşekkürler Aysa nakliyat.


17 Ekim 2018

Enakliyat Bilgi İletişim Hiz. Tic. Ltd. Şti © Copyright 2011-2022 Enakliyat.com.tr Her Hakkı Saklıdır.