AN

Aysa9.8 /10Mükemmel

 • Üyelik Tarihi: 19 Nisan 2013
 • Bulunduğu Yer: İSTANBUL / SANCAKTEPE
Bugün 1 kişi, bu hafta 4 kişi iletişime geçti.
527 Müşteri Değerlendirmesi, 830 Taşıma
 • Paketleme Hizmeti
  9.6
 • Mükemmel
 • 9 - 10474 Kişi
 • 7 - 848 Kişi
 • 1 - 65 Kişi
 • Yükümlülükler ve İletişim
  9.8
 • Mükemmel
 • 9 - 10504 Kişi
 • 7 - 820 Kişi
 • 1 - 63 Kişi
 • Taşıma Zamanlaması
  9.8
 • Mükemmel
 • 9 - 10508 Kişi
 • 7 - 816 Kişi
 • 1 - 63 Kişi
 • Çalışanlar
  9.8
 • Mükemmel
 • 9 - 10505 Kişi
 • 7 - 820 Kişi
 • 1 - 62 Kişi
 • Fiyat Fayda Dengesi
  9.6
 • Mükemmel
 • 9 - 10470 Kişi
 • 7 - 851 Kişi
 • 1 - 66 Kişi

Aysa Müşteri Yorumları

Mükemmel 10 - İSTANBUL > KOCAELİ

Merhaba sitenize ve Aysa Nakliyata çok teşekkürler. Mükemmel bir taşınma oldu. Gelen arkadaşlar çok dakik, hızlı, dikkatli, her konuda yardımcı ve çok kibardılar. İstanbul'dan Kocaeli'ne sabah 8 den öğlen 13'e kadar tüm taşınma tamamlandı. Yeni evde bulunan sorunlu dolaplarımın düzeltmelerini de ekstra olarak yaptılar. Ayrılmadan önce başka yardımcı olabilecekleri bir konu olup olmadığını sordular. 20 yıldır düzenli taşınan biri olarak hiç bu kadar rahat taşınmadığımı söyleyebilirim. İnanılmaz memnun kaldım. Taşınma sonrası şirket memnuniyetimi öğrenmek için iletişime de geçti benimle. Tereddütsüz kullanılacak mükemmel bir nakliye firması. Kesinlikle tavsiye ediyorum. Tekrar teşekkürlerrrr. :)


12 Ağustos 2020

Mükemmel 9 - KADIKÖY > KADIKÖY


5 Ağustos 2020

Genel olarak çok başarılıydı, tüm ekibe teşekkürler.


22 Temmuz 2020

Tüm ekip harikaydı. Nurettin Bey, Ferhat Bey ve Yahya Bey memnuniyetimiz adına ellerinden geleni yaptılar. Tüm gün gerilmeden sinirlenmeden aksine sizi keyiflendiren bir ekip. Kısaca güle oynaya evimizi sorunsuz taşıdılar ve çok ama çok memnun kaldık. Hiç bir eşyamızda 1 cm çizik bile oluşmadı. Pişman olmayacağınıza emin olabilirsiniz. Bu insanlar bu işi gerçekten çok iyi biliyor ve onlara evinizi gönül rahatlığı ile teslim edebilirsiniz. Teşekkürler Aysa...


21 Temmuz 2020

Mükemmel 10 - KOCAELİ > İSTANBUL

Belirttikleri zamanda evime gelip dikkatli ve özverili bir şekilde taşıma gerçekleştirdiler. Çalışanların ilgileri ve bilgileri gayet yeterliydi. Sağlam bir şekilde taşındığım evde de kurulum gerçekleştirdiler. Sadece yorumlara bakarak tercih etmiştim, pişman olmadım, memnun kaldım.


8 Temmuz 2020

Mükemmel 9.5 - ATAŞEHİR > PENDİK

İletişimi iyi ve yardımsever, çalışma arkadaşlarına destekleri için teşekkür ederim. Zorlu taşınma sürecini kolaylaştırmak için ellerinden geleni yaptılar. Fiyat ve fayda dengesi açısından çok iyi bir seçim oldu. Teşekkürler.


6 Temmuz 2020

Mükemmel 10 - BURSA > İSTANBUL

Sürekli taşınan birisi olarak söylüyorum. Yahya bey ve ekibi çok profesyonellerdi. Sabah erken gelip harika bir paketleme yaptılar. Ben böyle profesyonel bir paketleme daha önce görmemiştim. Kesinlikle tavsiye ederim.

For a person who has to move all the time! Mr. Yahya and his team were very professional. They came early in the morning pack everything nice and tidy. It was so good i have never seen such strong packing ever. So i strongly advice anyone who wants to move to move with mr. yahya


3 Temmuz 2020

Mükemmel 10 - PENDİK > PENDİK

İşlerini mükemmel yaptılar.


3 Temmuz 2020

Mükemmel 10 - KADIKÖY > KADIKÖY

Aysa ekibine çok teşekkür ederiz. Çok pratik ve efendi insanlar. Çok teşekkür ederiz :)


1 Temmuz 2020

Mükemmel 10 - MALTEPE > SULTANBEYLİ

Alınan hizmetten çok memnun kaldım, her şeyden önemlisi ekip güler yüzlüydü ve ekstra faydamıza olan işleri de yaptılar. Para ikinci planda kaldı her şey için teşekkürler...


27 Haziran 2020

Mükemmel 10 - ÜSKÜDAR > ÜSKÜDAR

Herkese tavsiye edebileceğimiz, işlerini son derece özenli ve dikkatli yapan bir taşıma şirketi. Evinizi taşıyacaksanız hiç tereddüt etmeden "Aysa Taşıma Şirketi" ni tercih edin sonuçtan gayet memnun kalacaksınız, tüm ekibe özenli çalışmalarından dolayı tekrar teşekkür ederiz.


19 Haziran 2020

Mükemmel 9 - ÜSKÜDAR > KADIKÖY

Sorun çıkmadı, teşekkürler.


12 Haziran 2020

Allah razı olsun herşey istediğimiz gibi oldu. Tekrar taşınma olursa sorgusuz sualsiz taşıtacagım firma


6 Haziran 2020

Mükemmel 10 - KARTAL > KARTAL

Ellerine, kollarına emeklerine sağlık, Zekeriya bey başta olmak üzere, tüm ekibe ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Hiç bizi kırmadan her isteğimizi yaptılar. İşlerinin hakkını verip hem emeklerinin karşılığını hem de duamızı aldılar.
Sabah 7:30 da işe gelip başladılar, özenle eşyalarımı paketleyip araca taşıdılar. Diğer evde istediğim gibi yerleştirdiler. Eşyalarımda hiçbir zayiat olmadan teslim aldım. Bir önceki taşınmada yaşadığım kabusu unutturdular.
Tekrar tekrar teşekkür ediyorum. Çok memnun kaldım...


2 Haziran 2020

Benimle iletişime geçen Yahya bey ve taşımaya gelen Nurullah bey ve ekini gerek titiz çalışmalarıyla gerekse Güler yüzleriyle bizi oldukça memnun etmiştir. Herkese kesinlikle tavsiye ederim. Bir başka taşımada görüşmek üzere ☺️


1 Haziran 2020

Mükemmel 10 - İSTANBUL > İZMİR

Sadece taşınma konusunda değil herhangi bir konuda bu kadar memnun kaldığım bir hizmet aldığımı hatırlamıyorum. İyi niyetlerini ve işlerinde ustalıklarını sürekli hissettirdiler.
Bir daha olsa kesinlikle yine tercih ederim.
Yahya, Zekeriya, Nurullah ve İbrahim'e tek tek teşekkür ediyorum.


31 Mart 2020

Mükemmel 10 - İSTANBUL > KÜTAHYA

Enakliyat üzerinden teklif almak istediğimde benimle iletişime geçen Hakan bey ile en başından beri sürekli iletişim halindeydik. Taşıma için gelen arkadaşların tutum ve davranışları, samimiyetleri, eşyalarımızın sorunsuz olarak taşınması ve teslimi büyük bir hassasiyetle tamamladılar. Müşteri iletişimi kuvvetli, samimi ve işlerini titizlikle, profesyonel ve dürüst şekilde yapan Aysa Nakliyat'a çok teşekkür ediyorum. Sizleri tanıdığımız için çok mutlu olduk. Tüm çevreme, nakliye ihtiyacı olan herkese tavsiye edeceğim. Teşekkürler Aysa Nakliyat ve personelleri.:)


30 Mart 2020

Mükemmel 10 - BAKIRKÖY > BAKIRKÖY

Önce Yahya bey ile irtibat kurduk daha sonra Zeki bey beraberinde toplam 6 kişilik ekip geldi. Muazzam titizlikle çalışıp çok değerli olan eşyalarımızı büyük bir hassasiyetle yeni eve taşıdılar. Dürüst, mert ve profesyonel personellerden oluşan büyük bir aile Aysa Nakliyat, hepsinin kazandığı para analarının ak sütü gibi helaldir ve öyle olacaktır. Ben de bu adamları tanıdığıma çok mutlu oldum. Tüm çevreme, herkese bıkmadan usanmadan tavsiye edeceğim. Teşekkürler Aysa Nakliyat ve personelleri.


26 Mart 2020

Mükemmel 10 - ESENYURT > EYÜPSULTAN

Her şeyden fazlasıyla memnun kaldık. Özellikle Zeki Bey’i ailecek çok sevdik. :) Herkese gönül rahatlığıyla önerebilirim...


15 Mart 2020

Mükemmel 10 - PENDİK > PENDİK

Tam zamanında gelip itina ile tüm eşyalarımı paketlediler aynı şekilde de indirdiler. İletişimde hiç sorun yaşamadım, teşekkürler.


2 Mart 2020