AN

Aysa9.8 /10Mükemmel

 • Üyelik Tarihi: 19 Nisan 2013
 • Bulunduğu Yer: İSTANBUL / SANCAKTEPE

Bu Firmadan Fiyat Teklifi Alamak İster Misiniz?

Bu hafta 48 kişi iletişime geçti.
466 Müşteri Değerlendirmesi, 707 Taşıma
 • Paketleme Hizmeti
  9.6
 • Mükemmel
 • 9 - 10419 Kişi
 • 7 - 842 Kişi
 • 1 - 65 Kişi
 • Yükümlülükler ve İletişim
  9.8
 • Mükemmel
 • 9 - 10443 Kişi
 • 7 - 820 Kişi
 • 1 - 63 Kişi
 • Taşıma Zamanlaması
  9.8
 • Mükemmel
 • 9 - 10449 Kişi
 • 7 - 814 Kişi
 • 1 - 63 Kişi
 • Çalışanlar
  9.8
 • Mükemmel
 • 9 - 10446 Kişi
 • 7 - 818 Kişi
 • 1 - 62 Kişi
 • Fiyat Fayda Dengesi
  9.6
 • Mükemmel
 • 9 - 10414 Kişi
 • 7 - 847 Kişi
 • 1 - 65 Kişi

Aysa Müşteri Yorumları

Mükemmel 10 - İSTANBUL > ANTALYA

Aysa nakliyata ilgisi özeni güler yüzlülüğü için teşekkür ederim. Dikkatleri özeni sayesinde hiçbir eşyamız zarar görmeden tam zamanında bize ulaştı. Ekibiniz memnun kalmamız için ellerinden geleni yaptı hepsine ayrı ayrı teşekkürler.


6 Kasım 2018

Ekip arkadaşları zamanında gelip paketleme taşıma her şey içinde erkenden bitirdiler. Ustalar işlerini iyi bilen güler yüzlü insanlar ufak tefek problemleri de sorunsuz çözdüler tekrar taşınma işimde kullanacağım bir firma. Teşekkürler.


3 Kasım 2018

Mükemmel 10 - EYÜP > BAHÇELİEVLER

Taşınma işleminin en korkulu anı olan eşya nakliyat işlemini gerçekten sorunsuz bir şekilde ve beklediğimden çok daha hızlı bir şekilde yaptılar. İyi niyetleri ve samimi olarak işlerini yapmalarını takdirle karşıladım.

Hepsine tek tek teşekkür ediyorum ve kesinlikle bu firmayı önerebilirim.


25 Ekim 2018

İyi 7.8 - EYÜP > EYÜP

Çok eşyamız olmasına rağmen sorun çıkartmadan paketleyip taşıdılar. Teşekkür ederiz.


17 Ekim 2018

Arkadaşlar taşıma için sabah 8 de geldiler. Muazzam bir şekilde paketleme yaptılar. Zamanında ve bir aksilik olmadan taşıma işlemi gerçekleşmiştir. Teşekkürler Aysa nakliyat.


17 Ekim 2018

Mükemmel 9.7 - KAĞITHANE > KARTAL

Gayet iyi bir hizmet aldım.


14 Ekim 2018

Müthiş 8.8 - TUZLA > MALTEPE

Ufak tefek sıkıntılar dışında, güzeldi.


6 Ekim 2018

Çok tedirgin olarak internet üzerinden bulmuş olduğumuz taşıma firmasından çok çok çooook memnun kaldık. İletiŞimleri, iş ahlakları her şeyi iyi, mükemmel bir ekipti. Herkese gözüm kapalı tavsiye ediyorum. Hayatımızda ilk kez bir şeye 10 puan verdik. Çok teşekkürler AYSA NAKLİYAT...


5 Ekim 2018

Mükemmel 10 - İSTANBUL > MUĞLA

Hiç düşünmeden, gönül rahatlığıyla eşyanızı taşıttırabilirsiniz. Çok ilgililer ve güler yüzlüler. Beklemiyordum ama çok memnun kaldım. Sık taşınan bir memurum. Özellikle Selçuk Bey'e teşekkürler :-)


27 Eylül 2018

Müthiş 8.8 - ÜSKÜDAR > ÜMRANİYE

Her şekilde iyiydi.


27 Eylül 2018

Mükemmel 10 - İSTANBUL > ANKARA

Öncelikle Aysa Nakliyat’a bu güzel hizmetlerinden dolayı teşekkür ederek başlamak istiyorum. Hem İstanbul’dan toparlanırken hem de Ankara’da kurulum yaparken çok sabırlılardı ve çok emek verdiler. Biz hiçbir sıkıntı çekmedik. İstanbul’da Zekeriya Bey’e Ankara’da da Nurullah ve Selçuk Bey’e çok teşekkür ediyorum, hem güler yüzleri için hem de sabırla gecenin 22.30’una kadar yorulduklarını bize belli etmeden temiz çalıştıkları için. Saygılarımla...
Furkan Altundal
Gözünüz kapalı güvenebilirsiniz. Eğer kafanızda hala soru işareti varsa furkanaltundall@hotmail.com’a mail atabilirsiniz.


23 Eylül 2018

Eğer gerçekten sorunsuzca ev taşıması yapmak istiyorsanız Aysa Nakliyatı tercih etmelisiniz. Eşyalarınız için sizden daha fazla endişelenerek dikkatli paketleme yapıyorlar, çok dikkatli çalışıyorlar. Arkadaşların gerçekten ellerine sağlık, ev taşıma gibi düşüncesi bile karın ağrısına sebep olan sürecin sorunsuzca/pürüzsüzce işlemesini sağlıyorlar. Yahya Bey aracılığıyla Aysa Nakliyat ekibine çok teşekkür ederim.


11 Eylül 2018

Mükemmel 9.7 - ATAŞEHİR > ATAŞEHİR

Aysa Nakliyat firması keşif sürecinden başlayarak oldukça ilgili davrandı. Taşınma günü 7 kişilik bir ekiple düzgün bir şekilde taşıma işlemini gerçekleştirdiler. Apartman ve ev içinde hiç bir yere çarpmadan, eşyalara ve çevreye zarar vermeden götürme konusunda oldukça özen gösterdiler. Ayrıca gün içinde daha önceden konuşmadığımız bir iki talebimi de olumlu karşılayarak yardımcı oldular. Demonte işlemleri sırasında parçaların zarar görmemesi için de çaba gösterdiler. Daha önce çalıştığım firmalarda zaman zaman kişilerin gün içinde iş yavaşlatmasına şahit olmuştum, bu sefer gelen arkadaşlar hiç şikayet etmeden gün boyu çalıştılar. Ekip lideri Zeki Bey ve İbrahim Bey'e çabaları ve bu süreci sorunsuz atlatmamız konusundaki destekleri için özellikle teşekkür etmek isterim. Ayrıca genel olarak güler yüzlü bir ekip olmaları süreci de keyifli kıldı, onlarla birlikte tüm ekibe teşekkürler.


4 Eylül 2018

Mükemmel 10 - İSTANBUL > AYDIN

İşini çok düzgün yapan ve iyi çalışanları olan bir firma.


3 Eylül 2018

Mükemmel 9 - İSTANBUL > İZMİR

30 yıl içerisinde yaklaşık 20 taşınma yaşadığım için, benim için sıradan bir nakliye hizmeti idi.


3 Eylül 2018

Müthiş 8.7 - MALTEPE > PENDİK

Adresime beklediğim saatten yaklaşık yarım saat sonra geldiler, çok önemli bir durum değildi gerçi sonradan telafi ettiler. Kolileri biz önceden paketlemiştik. Ekip de mobilyaları ve beyaz eşyayı güzelce paketleyip sorunsuz bir şekilde taşıdı. Hem eşyamın az olmasından hem de arkadaşların hızlı ve dikkatli olmasından dolayı taşımanın zamanlaması istediğim gibiydi. Ekibin başındaki İbrahim Bey oldukça pozitif ve yardımcı biriydi. Diğer arkadaşlar da gerekli direktiflere uydu. Genel olarak yükümlülükler yerine getirildi ve taşındığım eve eşyalarım gelirken kısa bir arıza yapan kamyonlarının durumunu telefonda bildirdiler. Fiyat-fayda dengesi olarak taşınmadan memnun kaldım ve Aysa Nakliyat'ı önerebilirim.


1 Eylül 2018

Kolilenmesi dahil olarak anlaştım. Paketleme de sorun yaşamadım gayet iyilerdi. iletişim anlamında pozitif ve istekleri yerine getirdiler. taşınma zamanlaması vs konusunda da sorun yok tavsiye ederim. Bir iki konuda sorun oldu. Buzdolabı kapısında bir ezilme, onun dışında ise gardrop de-montaj sırasında bazı vidalar vs kırıldı onlarda olmadığı için montaj sırasında takılamadı sonra kendim halledeceğim.


31 Ağustos 2018

Mükemmel 10 - MALTEPE > ÜSKÜDAR

Arkadaşlara teşekkür ederim ellerinden geleni yaptılar sorunsuz bir şekilde taşınma gerçekleşti.


26 Ağustos 2018

Enakliyat üzerinden yorum ve puanlarına bakarak seçmiştim çok memnun kaldım. Dedikleri saatte 6 kişi gelerek hiç bir sorun problem yaşanmadan işi çabucak bitirdiler. Kendilerine teşekkür ediyorum.


25 Ağustos 2018

Müthiş 8.6 - BEYKOZ > KADIKÖY

Biz genel olarak memnun kaldık ve bir daha taşınacak olsak evet yine Aysa nakliyatla çalışabiliriz çünkü ekibi sevdik, ama gözüm kapalı gider onlarla çalışırım da diyemem çünkü bir takım aksilikler de oldu.

Öncelikle saat 10:30 gibi geldiler. Hadi bizim site 9'dan önce giriş yaptırmıyor ama en geç 9:30 gibi gelmeleri lazımdı. Bütün her şeyin yeni eve taşınması da akşamı buldu (2 ev arası yarim saat).

Bizim evimiz 2+1 olmasına rağmen çok fazla kitap, ıvır zıvır vs olduğu için 3+1'lik eşyamız vardı. Arkadaşlara kolaylık olsun diye ana eşyalar ve mutfak hariç neredeyse her şeyi paketlemiştik. Ekip ilk 1 saat falan tam gaz çalıştı, sonra nasıl olsa çoğu koli yapılı diye mutfağımızı toplayan Şeref usta hariç herkes sigara molası vs derken ortadan kaybolmaya başladı. Ama hala toplanması gereken bir sürü şey vardı ve saatin ilerlediğini fark edip geri geldiklerinde is bir an once bitsin diye biraz acele davrananlar oldu.

Başucu lambalarımız (cam) hiçbir şeye sarılmadan koliye konmuş, tabi ki kırılmışlar. Bir tane boy aynamız yine bir şeye sarılmadığı için kırıldı. Özellikle askılı koliye konmasını rica ettiğimiz 4-5 takim elbise rulo yapılıp çöp poşetinde taşınmış. Ufak tefek işte servis tabağı, kase, borcam vs kırılmış. Tabak çanak tabi ki kırılabilir ama öbürleri hep önlenebilir şeylerdi diye düşünüyorum.

Bütün bunlar bir yana, beyaz eşyalar, koltuk takımı vs gibi büyük parçalarda en ufak bir sorun yoktu. Ayrıca ekip çok cana yakın ve iyi insanlardan oluşuyor. Çok güler yüzlüler. Özellikle İbrahim usta sağ olsun hiçbir ricamızı geri çevirmedi.

Yani genel olarak memnun kaldık, sadece ekipteki herkesin aynı özenle çalıştığını düşünmüyorum.


23 Ağustos 2018

Türkiye'de
Sadece Enakliyat'ta Eşyalarınızı
Tüm Risklere Karşı Sigortalayın
Rahat Taşının
Hemen Fiyat Teklifleri Alın

10 Yıldır En İyi Nakliyat Hizmetinin Adresi

Enakliyat Bilgi İletişim Hiz. Tic. Ltd. Şti © Copyright 2011-2020 Enakliyat.com.tr Her Hakkı Saklıdır.