AN

Aysa9.8 /10Mükemmel

 • Üyelik Tarihi: 19 Nisan 2013
 • Bulunduğu Yer: İSTANBUL / SANCAKTEPE
Bugün 2 kişi, bu hafta 32 kişi iletişime geçti.
516 Müşteri Değerlendirmesi, 813 Taşıma
 • Paketleme Hizmeti
  9.6
 • Mükemmel
 • 9 - 10464 Kişi
 • 7 - 847 Kişi
 • 1 - 65 Kişi
 • Yükümlülükler ve İletişim
  9.8
 • Mükemmel
 • 9 - 10493 Kişi
 • 7 - 820 Kişi
 • 1 - 63 Kişi
 • Taşıma Zamanlaması
  9.8
 • Mükemmel
 • 9 - 10497 Kişi
 • 7 - 816 Kişi
 • 1 - 63 Kişi
 • Çalışanlar
  9.8
 • Mükemmel
 • 9 - 10494 Kişi
 • 7 - 820 Kişi
 • 1 - 62 Kişi
 • Fiyat Fayda Dengesi
  9.6
 • Mükemmel
 • 9 - 10459 Kişi
 • 7 - 851 Kişi
 • 1 - 66 Kişi

Aysa Müşteri Yorumları

Çalışanların güler yüzü ve zamanlamaları gayet iyiydi. Nakliyat firmasından beklenecek her türlü gayret ve çalışmayı hakkıyla yaptılar. Teşekkürler.


27 Mart 2018

Mükemmel 10 - KARTAL > KARTAL

Çalışanlardan Allah razı olsun, işimi çabuk ve hızlı hallettiler ellerine sağlık.


26 Mart 2018

Mükemmel 10 - BAĞCILAR > KADIKÖY

Şimdiye kadar 4 kere taşındım ilk defa bu taşınmada sorun çıkmadı. Tüm ekibe teşekkürler.


25 Mart 2018

Mükemmel 10 - İSTANBUL > RİZE

Başta Hakan beye olmak üzere, ekipteki her bir kişiye ayrı ayrı teşekkürü borç biliyorum. Yüzde yüz sorunsuz nakliye hizmeti için çok çok teşekkür ederiz. Annem İstanbul'dan Rize'ye taşınacaktı ve çok sıkıntı yapıyordu hem mesafe çok uzaktı hem de Rize'de taşınılacak yer araç ulaşımı için çok sıkıntılı bir köydeydi. Karşılaşılacak her bir sorun için çözümleri vardı. Aracın çıkamayacağı yerde başka küçük bir kamyona yükleyip oradan eve çıkılması gerekebilirdi. Yaparız dediler ekstra hiçbir ücret talep etmediler bunun için bile ki eşyalar iki kez yüklenmiş olacaktı. Ekipteki çocuklar çok terbiyeli ve efendi çocuklardı. Annem çok mutlu oldu. Hiçbir konuda sorun yaşamadık. Ücreti de çok makuldü o konuda da kimsenin yapmadığını yaptılar ve çok kolaylık sağladılar. Hiç düşünmeden bu firmayı seçebilirsiniz.


25 Mart 2018

Memnuniyet ortalamasının hakkını veren firma...
Bir sonraki nakliye işimde kesinlikle tercih edeceğim çünkü;
Firma elemanlarının birbirlerine karşı samimi ve içten davranışları, aileme karşı saygıları ve taşıma ve yerleştirmede her istediğimizi yapmış olmaları, dolap v.s kurulumlarında ki özen ve hassasiyet (mimar ürünü olan kütüphanemi bir önceki taşınmamda başka bir firma elemanı 3 saate kurmuş idi Aysa ise 20 dk da kurdu) takdire şayan idi...
Dipnot: Tek bir eleştirim ve uyarım var ayrıldığım binadan aşağı inerken biraz derin çizikler oluşmuş çok fazla olmasa da (nazarlık) ona da hassasiyet gösterilirse mükemmel ötesi olur teşekkürler her şey için...


19 Mart 2018

Mükemmel 10 - İSTANBUL > BOLU

Benim gibi taşınma konusunda soru işaretleriniz varsa hiç düşünmeden tercih etmeniz gerekir. İstanbul'dan Bolu’ya olan taşınmam sorunsuz gerçekleşti. Ekip zamanından önce geldi. Eşyalara kendi eşyaları gibi özenle paketlediler ve kurdular. Kısacası benim gibi taşınma konusunda takıntılarınız varsa ve güzel sohbetler eşliğinde taşınmak isterseniz tercih edeniz.


12 Mart 2018

Geçen hafta Bahçelievler'den Kadıköy'e taşınmamız esnasında aldığı güzel yorumlar ve yüksek puan nedeni ile Aysa Nakliyat'ı tercih ettik. Yorumlar o kadar olumluydu ki bazılarının abartı olabileceğini bile düşünmüştüm. Fakat taşınma esnasını ve sonrasını düşününce az bile yazılmış diyorum. Tüm takım elemanları uyum içinde ve pozitif bir şekilde işlerini yaptılar. Mobilyaların sökülmesi kurulması çok temiz ve hızlı bir şekilde gerçekleştirildi. Eşyaların indirilmesi esnasında merdivenlerin darlığı bile problem çıkarmadı, gayet ustalıkla halledildi. Mutfak eşyalarımı ben kolilemiştim, koliler hangi pozisyonda alındıysa o pozisyonda geri teslim edildi. Akma, dökülme, devrilme, kırılma gibi bir sıkıntı ile karşılaşmadık. Ekip liderleri çok pozitif, ilgili ve neyi nasıl istiyorsanız o şekilde olmasını sağlayan ve işine sadık bir insan, ekibi iyi yöneterek taşınma sürecinin çok rahat geçmesini sağladı. İşini mükemmelliyetçilik ilkesi ile sürdüren çalışanların olduğu bir firma, kesinlikle tavsiye ediyorum. Ne bir bardağım kırıldı ne de bir iğnem kayboldu. Aslında daha birçok olumlu olay var anlatabileceğim ama bunları yazıp müşteri beklentilerini arttırmak ve çalışanlar üzerinde baskıya neden olmak istemiyorum. :) Buradan tekrardan hepsine teşekkür ederiz ve bu platformu kurarak kaliteli hizmet almamıza vesile olan Enakliyat'a da teşekkür ederiz.


12 Mart 2018

Mükemmel 10 - İSTANBUL > KONYA

Yardımlarınız için teşekkürler. İyi firma ile çalışmaktan çok memnunum. Güler yüzlü bir ekip. Dakik ve güvenilir...


26 Şubat 2018

Mükemmel 9.5 - İSTANBUL > MARDİN

Taşınma işleminin çok problemli olabileceğini daha önce çevremde taşınan kişilerde görmüştüm. O yüzden başta oldukça endişeliydim. Sağ olsun arkadaşlar herhangi büyük bir soruna yol açmadan eşyalarımızı taşıdılar. Taşıma gününde zamanında geldiler. Gelen ekibin hepsi usta ve becerikliydi. Ayrıca her konuda çok yardımcı oldular. Baştan kaç paraya anlaştıysak o parayı ödedim. Sonradan bir değişiklik olmadı. AYSA nakliyattan genel olarak çok memnun kaldım. Taşıma ile ilgili endişesi olan arkadaşlara tavsiye ederim rahatlıkla. Fiyat-fayda dengesi oldukça yüksek. Ancak yine de herkese şunu da hatırlatayım. Eşyalar sizin eşyalarınız. Bunu bilerek yeri geldiğinde arkadaşlara belki de paketleme sırasında tavsiyede bulunmak ya da bazı şeyleri önceden sarıp ekibe bırakmamak faydalı olabilir. Mesela lake cilalı dolabımızın dış kapaklarını streç film ile sardıklarından pırıl pırıl geldi. Ancak iç raflar sarılmadığı için üzerlerinde çok sayıda (bazıları derin) çizik oluşmuştu. Tabi o kadar uzun yol giden eşya streç ile sarılmazsa hele lake cilalı ise çizilmesi sürpriz olmaz. O yüzden belki de iç raf demeyip onları da sarmalarını rica etmeliydik streç ile. Bunun dışında montaj sırasında masamızda küçük bir sorun oldu. Ama tam anlamıyla telafi ettiler. Bu açıdan da sağ olsunlar bizi memnun ettiler. Bu küçük sorunları dile getirmemin sebebi, aslında bu olaylar benim çevremde gördüğüm taşımalardaki sorunlara göre çok küçük sorunlardı ve buna rağmen ekip sağ olsun bu sorunları çözerken de bizi memnun etti. O yüzden Aysa nakliyatın en sevdiğim yanı buydu. Sorun olduğunda kaçan değil çözen bir yaklaşıma sahip olmalarıydı. Genel anlamda çok başarılı bir taşıma gerçekleştirdik Aysa nakliyat ile. Yahya Bey, Nurullah Bey ve diğer arkadaşlara teşekkürler. Öneriyorum...


20 Şubat 2018

Son derece hızlı ve sağlam bir nakliye deneyimiydi, çok teşekkürler.


15 Şubat 2018

Arkadaşlar iyi niyetliydi ancak dikkatsizlerdi. Çamaşır makinemize taşıma sırasında zarar verdiler. Sökülen dolabın kurulumu aşamasında da duvarımıza zarar verdiler boya ve alçısı kalktı. Daha özenli ve dikkatli olmaları gerekir.


15 Şubat 2018

İşlerinde çok başarılı ve özverili arkadaşlar. Her soruna çok çabuk çözüm üretebiliyorlar. Bu sırada da her zaman güler yüzlüler. Stres olmadan kısa zamanda taşınmak istiyorsanız kesinlikle tavsiye ederim.


14 Şubat 2018

Mükemmel 9.6 - İSTANBUL > MARDİN


6 Şubat 2018

Mükemmel 10 - KADIKÖY > KADIKÖY

Önceki evimi Aysa nakliyatla taşıdığım ve memnun kaldığım için seçtim. Zaman içerisinde bazı firmalar büyüdükçe ve fazla müşteriye ulaştıkça kalitesini düşürür. Ancak Aysa nakliyat hem hizmet kalitesini hemde elamanlarını oldukça geliştirmiş. 10. Kattan asansöre sığmayan (çoğu eşya sığmadı) eşyaları sırtlanıp indirdiler. Ve yeni evim 3. Kat olduğu ve Apartman yönetimi asansöre izin vermediği için Yine 3kat sırtlarında çıkardılar. Tek bir kez Asansörü kullanmamaları hakkında uyarmadım. Hiç bir eşyamda tek bir çizik yok.Hatta gardırobum çok sağlam olmadığı halde sağlamlaştırma hizmeti bile sundular. Güler yüz, İyi hizmet, uygun fiyat. Hepsine Teşekkürler.


6 Şubat 2018

Mükemmel 9.7 - MUŞ > İSTANBUL

Firmanın devamlı sizinle iletişim halinde olması kötü sürprizlerle karşılaşmanızı önlüyor. Gerek taşıma günü olsun gerek indirme günü olsun, hep verdikleri tarihten önce geldiler. Zamanlamaları iyi. Koli tarzı eşyalar düşündüğümüzden fazla olmasına rağmen paketlemede hiç itiraz edilmediği gibi özenle paketlenmişti. Yeni eve eşyalar yerleştirilirken de biraz uğraştırdım çalışanları (orası olmadı buraya koyalım gibi). Ona rağmen ne bir itiraz geldi ne de surat astılar. Gayet güler yüzlü bir şekilde evi taşıyıp yerleştirdiler. Benim için işkence gibi görünen koca gardrobu, bebek yatağını İbrahim kısa süre içinde montajını tamamlayıp yerleştirdi. Nurullah ve İbrahim iyi iş çıkardılar. Genel olarak tüm çalışanlar saygılıydı ki benim için çok önemli, çünkü bu sektörde saygılı ve seviyeli insan bulmak çok zor. Düşük fiyatı seçip paramla rezil olacağıma ortalama fiyatı seçip her şeyi konuşup öyle karar verdim ve gayet memnun kaldım. Tavsiye ederim.


5 Şubat 2018

Mükemmel 9.8 - KARTEPE > İZMİT

Tanımadığım bir firma olduğu için beklentim ortalamanın üstünde olmalarıydı. Gelen ekip düşündüğümden de düzenli ve seri bir şekilde çalışmalarını tamamladı. Hır gür olmadan düzgün bir iletişim ve koordinasyonla işlerini yaptılar. Hiç bir konuda sorun çıkartmadan ve eşyalara zarar vermeden taşınma işlemim gerçekleşti. Benim için olumlu bir deneyimdi.


2 Şubat 2018

Tecrübeli, iletişimi kolay ve söz verdiği şeyi tam anlamıyla yapan bir firma. Taşınma işlemi, taşınan kişilerin strese girdiği bir durum o yüzden sorumluluklarını yerine getiren ve sözünü tutan bir firmayla çalışmak çok önemli. Ayrıca gelen arkadaşlar kendi işleri olmayan durumlarda bile size yardım etmeye çalışıyorlar. Diğer teklif veren firmalardan biraz daha ücreti yüksekti ama kesinlikle hak ediyorlar.


2 Şubat 2018

Mükemmel 9.5 - ÜMRANİYE > FATİH

...


1 Şubat 2018

Mükemmel 10 - BAKIRKÖY > ÜSKÜDAR

Bu kadar hazır değilken nasıl oldu da ne kadar kolay ve hızlı kıta değiştirdik anlamış değilim. Olmaz kelimesini olmayacak iş için bile kullanmayıp deneyip olmayınca ona göre çözüm üreten, sıcakkanlı ve becerikli bir ekip. Özellikle yatak odasını sığmadığı bir odadan daha da sığmadığı bir odaya kurmaları konusunda gerçekten takdir ettim. Çok teşekkür ediyorum. Bu arada hanım tüm gün boyunca uyudu bir kenarda sonra da ne kadar kolay taşındık dedi, bence işin özeti bu :)


28 Ocak 2018

Mükemmel 10 - İSTANBUL > ADANA

Fiyat uygundu, taşıma zamanında oldu. Eşyalar paketlendiği gibi geldi.
Teşekkürler Aysa. Yine ihtiyacım olursa sanırım seçerim yine bu firmayı.


24 Ocak 2018

Enakliyat Bilgi İletişim Hiz. Tic. Ltd. Şti © Copyright 2011-2022 Enakliyat.com.tr Her Hakkı Saklıdır.