AN

Ankara Güneş8.9 /10Müthiş

 • Üyelik Tarihi: 18 Mayıs 2014
 • Bulunduğu Yer: ANKARA / YENİMAHALLE
Bu hafta 10 kişi iletişime geçti.
76 Müşteri Değerlendirmesi, 145 Taşıma
 • Paketleme Hizmeti
  8.5
 • Müthiş
 • 9 - 1053 Kişi
 • 7 - 811 Kişi
 • 1 - 612 Kişi
 • Yükümlülükler ve İletişim
  9.1
 • Mükemmel
 • 9 - 1061 Kişi
 • 7 - 86 Kişi
 • 1 - 69 Kişi
 • Taşıma Zamanlaması
  9.3
 • Mükemmel
 • 9 - 1062 Kişi
 • 7 - 810 Kişi
 • 1 - 64 Kişi
 • Çalışanlar
  8.8
 • Müthiş
 • 9 - 1056 Kişi
 • 7 - 810 Kişi
 • 1 - 610 Kişi
 • Fiyat Fayda Dengesi
  8.7
 • Müthiş
 • 9 - 1056 Kişi
 • 7 - 810 Kişi
 • 1 - 610 Kişi

Ankara Güneş Müşteri Yorumları

Mükemmel 10 - ÇUBUK > ETİMESGUT

Paketleme ve taşımadan çok memnunum çok teşekkür ederim.


4 Mayıs 2021

Mükemmel 10 - ALTINDAĞ > ALTINDAĞ

Adem beye teşekkür ederim çok güzel oldu her şey.


29 Nisan 2021

Mükemmel 10 - ESKİŞEHİR > MUĞLA

Adem bey ve Recep beye çok teşekkür ediyoruz, profesyonelliklerinin yanında iyi niyetleri ve anlayışları bu kadar uzun mesafede yaptığımız yolculukta her şeyi kolaylaştırdı. Verdikleri fiyat teklifi de birçok firmaya göre çok uygundu; kalite zaten süper😉 tek bir eşyamız zarar görmedi. Kesinlikle gözü kapalı tercih edebileceğiniz bir firma👍 İşlerinizde kolaylıklar diliyorum.


21 Nisan 2021

Mükemmel 10 - FETHİYE > BODRUM

Öncelikle bu siteyi kurup bu hizmeti bizlere sunan ve emek verenlere teşekkür ediyorum. Nakliye işimi son derece hızlı, çok ekonomik ve sorunsuz bir şekilde hallettim. Nakliye şirketi yetkilisi Adem beye ve ismini bilmediğim yardımcısına da çok teşekkürlerimi sunuyorum.


18 Nisan 2021

Mükemmel 9.6 - ÇANKAYA > ÇANKAYA

Bugün taşima işlemi tamamlandi...Tam söz verdikleri saatte geldiler...Kendi evlerini taşiyormuşcasina eşyalari özenle ve özveriyle paketlediler. Işini bu kadar ciddiye alan firma görmedim.. Çalişanlarin bizimle ve kendi aralarindaki iletisimleri harikaydi..Taşima işlemi profesyonel ve hizliydi...Emeklerinin karşiliğini fazlasiyla hakediyorlar...


16 Nisan 2021

Mükemmel 10 - ANKARA > İZMİR

Eşyalarımı şehirler arası istediğim gibi tertemiz, kazasız, hasarsız ve tam zamanında taşıdılar. Tüm taleplerim karşılandı. Çalışan arkadaşlar çok çalışkan ve beyefendi. Kesinlikle öneririm. Gecikmesiz, temiz ve düzenli. Çok teşekkür ederim.


10 Nisan 2021

Mükemmel 10 - MAMAK > MAMAK

Anlaşılan saatte adresteydi. Paketleme ve taşıma yaparken özen gösteriyorlar. Verilen parayı hak ediyorlar, teşekkürler. 👍


9 Mart 2021

Mükemmel 10 - ANKARA > TRABZON

Güneş nakliyattan çok memnun kaldık. Gerçekten ilk baştan itibaren sürekli iletişimde bulundular. Dedikleri saatte geldiler kısa sürede işlerini bitirdiler. Nakliye sırasında da sürekli irtibatta oldular. Fiyat olarak çok uygunlar. Sorunsuz bir taşıma süreci yaşadık. Tekrar teşekkür ederim.


31 Ekim 2019

Mükemmel 9.2 - ANKARA > MUŞ

Zamanlama açısından gayet iyiydi. Paketleme de iyiydi. Montaj konusunda biraz sıkıntı yaşadım


26 Temmuz 2019

Mükemmel 10 - ANKARA > ESKİŞEHİR

Çok teşekkür ederim. İlgili ve güler yüzlü personel ve eşyaları taşırken hiçbir zarar vermediler. Özenli ve güvenli bir şekikde taşıma işlemini gerçekleştirdiler. Yaklaşık 1 aydır hem şirketimi hem evimi taşımak için yaklaşık 10 farklı firma ile çalıştım. Hem en ekonomiği hem de en iyi performans aldığım şirket. Herkese tavsiye ederim.


19 Temmuz 2019

Mükemmel 10 - KAYSERİ > ANKARA

Gayet güzel paketlediler çalışanlar çok ilgililer işlerinde uzmanlar zamanlamada herhangi bir sıkıntı yaşamadık. Ayrıyeten kaptan Necmettin beye çok teşekkür ederim.


15 Haziran 2019

Mükemmel 10 - ANKARA > DENİZLİ

Merhabalar bugün sabahtan yüklenen eşyalarımız Ankara'dan Denizli'ye hemen getirtilip akşamında yeni adresime yerleştirilmesi beni çok memnun etti. Tüm eşyalarımı sağlam ve eksiksiz teslim aldım. Gayet özverili ve profesyonel çalıştılar ellerine sağlık. Recep beye ayrıca çok teşekkürler o kadar hızlıydı ki hakkını verenlerden... Herkese gerçekten içten gelerek tavsiye ediyorum.👍👏 Güneş nakliyat 👍👍


10 Mart 2019

Mükemmel 10 - ÇANKAYA > ÇANKAYA

Gayet güzel paketleme, gayet efendi çalışanlar ile sorunsuz tertemiz bir taşınma gerçekleştirdik. Daha önce birçok nakliye firması gördüm ama gerçekten böyle düzgün çalışan bir firma ile tanıştığıma çok mutluyum.


2 Mart 2019

Mükemmel 10 - GÖLBAŞI > GÖLBAŞI

Efendi terbiyeli güzel insanlar. Kısa zamanda kırmadan dökmeden taşıdılar. Teşekkür ederiz.


8 Şubat 2019

Mükemmel 10 - İSTANBUL > ANKARA

Önceden anlaştığımız gibi biz kendi eşyalarımızı önceden kutulara hazırladık ve onlar büyük mobilyalarımızı ve beyaz eşyalarımızı güzelce paketlediler. Hepsini düzenli bir şekilde toparlayıp kamyona yerleştirdiler. Avizeleri ve büyük bir gardırobumuzu titizlikle söküp tekrardan birleştirdiler.

Çok dakik ve hızlı bir şekilde eşya taşıdılar ve belirlenen yerlere gittiler.

Üç farklı yerlerden eşyaların taşınmasına rağmen hiç bir eksik ve hiç bir kırık veya zarar görmüş eşyamız olmadı.

Arkadaşlar kibar ve bilgiliydi. Anlaştığımız fiyat üzerinden aynısını verdik ve çok memnun kaldık. Çok tavsiye ederiz.


5 Ocak 2019

Zamanlama ve taşıma mükemmel. Hızlı ve pratik taşımacılık.


29 Aralık 2018

Mükemmel 10 - ÇANKIRI > KONYA

Zamanında taşıma işlemi gerçekleşti çalışanlar özverili ve çalışkan, montaj kusursuz, tavsiye ederim 🖒


27 Temmuz 2018

Mükemmel 10 - KASTAMONU > ANKARA


8 Temmuz 2018

Mükemmel 10 - ÇANKAYA > ÇANKAYA

Şu güne kadar sektörde isim yapmış firmalar dahil, pek çok taşıma yaşadım, ev taşıma denilen travmatik sürecin insanı nasıl yıprattığına ilk elden defalarca şahit oldum. Enakliyat üzerinden anlaştığım Güneş taşıma, şimdiye kadarki en pozitif taşınma deneyimi oldu. Hem fiyat olarak, hem zamanında gelip verimli ve hızlı bir paketleme ile özenli çalışmaları, eşyayı taşırken ehemmiyet vermeleri, düzgün ve samimi iletişimleri bu süreci yaşayan herkese tavsiye edebileceğim bir firma olduklarını gösterdi. Taşındıktan sonra etrafı temiz ve tertipli bırakmaları, aynı tertibi kendi araçlarında iş bittikten sonra bile göstermeleri, günümüzde ne yazık ki çok rastlanmayan olumlu özellikler. Güneş nakliyat Adem ve Necmettin beylere teşekkür ediyorum, hızlı ve sorunsuz evimizi taşıdılar.


5 Temmuz 2018

Mükemmel 9.6 - ANKARA > MERSİN

Evet bu zamana kadar sürekli ev taşıttırmış ve hep pişmanlıklar yaşamış biri olarak yazıyorum. Elemanlar işinin uzamanı, güler yüzlü ve anlayışlı. İstediğim zamanda ve özenle işini yaptılar. Bakın nakliye işlerinde tam anlamıyla %100 problemsiz kimse kimseden iş beklemesin biraz gerçekçi olmak lazım ufak tefek pürüzler muhakkak çıkıyor ama çözüme yönelik insanlar olmaları çok pozitif. Kısaca firma gerçekten olabilecek en sonucu alabileceğiniz firmadır. Teşekkürler Güneş(sun) nakliyat, teşekkürler Enakliyat, bir teşekkür de Necmettin kaptanımıza :)


22 Mart 2018

Enakliyat Bilgi İletişim Hiz. Tic. Ltd. Şti © Copyright 2011-2021 Enakliyat.com.tr Her Hakkı Saklıdır.