6N

6kardeşler9.7 /10Mükemmel

 • Üyelik Tarihi: 26 Kasım 2015
 • Bulunduğu Yer: İSTANBUL / BAĞCILAR
Bu hafta 10 kişi iletişime geçti.
391 Müşteri Değerlendirmesi, 436 Taşıma
 • Paketleme Hizmeti
  9.6
 • Mükemmel
 • 9 - 10361 Kişi
 • 7 - 819 Kişi
 • 1 - 612 Kişi
 • Yükümlülükler ve İletişim
  9.8
 • Mükemmel
 • 9 - 10376 Kişi
 • 7 - 812 Kişi
 • 1 - 64 Kişi
 • Taşıma Zamanlaması
  9.8
 • Mükemmel
 • 9 - 10373 Kişi
 • 7 - 814 Kişi
 • 1 - 65 Kişi
 • Çalışanlar
  9.8
 • Mükemmel
 • 9 - 10379 Kişi
 • 7 - 86 Kişi
 • 1 - 67 Kişi
 • Fiyat Fayda Dengesi
  9.7
 • Mükemmel
 • 9 - 10368 Kişi
 • 7 - 815 Kişi
 • 1 - 69 Kişi

6kardeşler Müşteri Yorumları

Çok titiz ve dikkatli bir şekilde eşyaları paketlediler ve aynı şekilde araca yerleştirip eşyaların yeni yere hasarsız ve kusursuz şekilde taşınmasını gerçekleştirdiler. Çalışanlar çok kibar ve güleryüzlüydüler. Burdan tekrar çok teşekkür ediyorum kendilerine.


28 Şubat 2019

Mükemmel 10 - TEKİRDAĞ > İSTANBUL

10*10 Puan
Ellerine sağlık. İlgililer bilgililer. Sorun çıkaran değil genellikle "Sağlık olsun." diyen insanlar.
2+1 toplanmış evi 4 kişi 3 saate indirdi yüklediler.
Söküp takarken de yerleştirirken de iletişim halinde danışarak yaptılar.
Fiyat olarak da memnun kaldım.
Kendilerine bolca teşekkür ederim.
Bir kaç parça cam eşya kırılmış o da artık ne diyelim: "Sağlık olsun." =)


21 Şubat 2019

Mükemmel 10 - BAKIRKÖY > BAKIRKÖY

Uzun zamandır kiracı olduğumuz için birçok kere taşınmalarımız oldu.Bu taşınma esnasında birçok kaba davranışlar birkenara eşyaların kırılmasına bile tanık olmuştuk.Ancak 6 kardeşler firması bizim tüm önyargılarımızı kırmayı başardı.Beni en çok şaşırtan ise önceki taşınmalardaki demonte edilen eşyalarımızı az parça olarak ayırıp çabuk monte etmeleri oldu. En başta canı gönülden davranışları ve güleryüzlü olmaları birkenara işlerini titizlikle yapmaları bizim güvenimizi kazandırdı.herbirine tek tek teşekkür ediyor, bol kazançlar diliyoruz..


26 Ocak 2019

Mükemmel 10 - BAĞCILAR > BAĞCILAR

Altıkardeşler nakliyattan memnun kaldık. Zamanında erkenden gelip iş başı yaptılar özenle paketlediler. Gayet dikkatli çalıştılar. Ayriyeten taşıma ve kurulum bittikten sonra yapılması gereken birkaç şeyde de yardımcı oldular aldıkları para helali hoş olsun. Sabahın 8 zinden öğlen 2 ye kadar çalıştılar. Biz çok memnun kaldık tavsiye ediyoruz.


18 Ocak 2019

Mükemmel 10 - KAĞITHANE > EYÜP

Her şey içi çok teşekkür ederim. İşinin ehli arkadaşlar. Profesyonel bir taşıma firmasıdır. Herkese tavsiye ederim.


29 Aralık 2018

Mükemmel 10 - BAKIRKÖY > KADIKÖY


25 Aralık 2018

Mükemmel 10 - BEYOĞLU > ŞİŞLİ

İşinin uzmanı ekip.


2 Aralık 2018

Kazım Bey’in ve arkadaşlarının özverili çalışmalarından dolayı kendilerine teşekkür ediyorum. Taşınma aşamasında beni en çok tedirgin eden şey nakliye firmasından kaynaklı çıkabilecek sorunlardı. Ama 6 Kardeşler firması sayesinde sorunsuz bir taşınma yaşadım. Ufak tefek çizikler elbette var ama fiyat kalite dengesine bakılınca bu durum tolere edilebiliyor. Bir de onlar gittikten sonra fark ettim ki tuvalet aynasının montajında sıkıntı olmuş,açık bırakılmıştı benim de aklıma onlar gitmeden bakmak aklıma gelmedi. Yerleşme aşamasında bir şeyler koymak isteyip kapatmaya çalıştım ama kapatmak mümkün olmadı: iki kişi zor kapattık ve maalesef içine bir şey koyamadım öylece kaldı:) yine de kesinlikle tavsiye edeceğim bir firma. İstediğim gibi paketlendi her şey ve özel isteğim üzerine taşındığım eve ayakkabılarını çıkarıp girdiler bu bile bence bu firmayı seçmeniz için bir sebep. :)


18 Ekim 2018

Mükemmel 10 - BEYOĞLU > BEYOĞLU

Randevu saatinde gelip düzenli, tertipli, sistematik ve seri bir şekilde eşyaları paketleyip ve düzenli bir şekilde yerleştiren Altı Kardeşler nakliyat firma ve çalışanlarına çok teşekkür ederim herkese tavsiye ederim.


4 Ekim 2018

Mükemmel 10 - BEŞİKTAŞ > SARIYER

Paketlemeden tutun taşımaya kadar her şey sorunsuzdu. Herkese önereceğim nakliye firması.


24 Eylül 2018

Kendi evlerini taşırmış gibi dikkatle paketleyip taşıdılar. Sonraki süreçte de sorun olması halinde destek olacaklarını belirttiler. Gönül rahatlığıyla çalışabilirsiniz.


21 Eylül 2018

Mükemmel 10 - KAĞITHANE > EYÜP

26 Ağustosta Gültepe’den Alibeyköy’e taşındım. En uygun fiyatı veren 6kardeşler nakliyat firması ile anlaştım. İlk bu kadar uyun fiyata acaba işçilik nasıl olacak diye aklımdan geçti ama çalışanlar çok profesyonel ve kaliteli iş çıkardı. Tam zamanında geldiler ve hızlıca taşınma işlerini hallettiler. Hiç bir eşyama zarar gelmedi. Çok memnun kaldım. Kesinlikle tavsiye ederim.


1 Eylül 2018

Mükemmel 9.6 - EYÜP > EYÜP

Çalışanlar dakik, özenli, iyi niyetli ve çok yardımcılardı. Hepsine çok teşekkür ediyorum. Ufak bir iki hasar dışında eşyalarım zarar görmedi. Çok daha uygun teklif veren firmalar olmasına rağmen özellikle yorumları okuyarak bu firmada karar kıldım, çok da memnun kaldım. Herkese tavsiye ederim.


20 Ağustos 2018

Mükemmel 9.8 - MUŞ > İSTANBUL

Muş'tan evimi İstanbul’a sorunsuz olarak taşıdım. Altıkardeşler Kazım bey ve abisine teşekkür ediyorum. Herkese tavsiye ediyorum.


24 Temmuz 2018

Her şey güzeldi. İstediğim gibi oldu. Bir şeyler söyletmeden işlerini çok güzel yaptılar. Her zaman naziktiler. Her şey için teşekkür ediyorum. Tekrar taşınmam gerekirse kesinlikle tekrar arayacağım kişiler.


14 Temmuz 2018

Mükemmel 9.8 - GÜNGÖREN > PENDİK

Ekip gayet çalışkan ve saygılıydı. Hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyorum.


10 Temmuz 2018

Mükemmel 9.7 - BAĞCILAR > BAĞCILAR

Firma konuştuğumuz gün tam saatinde eve geldi. Hızlı bir şekilde tüm eşyaları çok güzel bir şekilde paketlediler. Çok güzel ve hızlı bir şekilde taşıması yapıldı. Montajında da hiç bir sorun olmadı. Tek sıkıntımız biz ilan bilgilerinde aracın kapalı otopark girişine yanaşabileceğini ve evle arasında mesafe olduğunu belirtmemize rağmen kapora verildikten sonra taşıma gününden 2-3 gün önce gelip eve baktığında ekstra ücret talep etmeleri bizi rahatsız etti. Bu durum pek umduğumuz gibi olmadı ama genel olarak güzel bir taşıma oldu teşekkürler.


8 Temmuz 2018

Mükemmel 10 - İSTANBUL > BURSA

Herhangi bir problem yaşamadık. Çok özenli çalıştılar. Tavsiye ederim.


8 Temmuz 2018

Mükemmel 10 - İSTANBUL > İZMİR

Her şey mükemmeldi, zamanında gelindi, eşyalar hasarsız araca yüklendi ve hasarsız eve yerleştirildi. Demontaj ve montaj harikaydı tam puan veriyorum ve herkese tavsiye ederim.


4 Temmuz 2018

Mükemmel 10 - KAĞITHANE > EYÜP

Gerçekten mükemmel bir ev taşıma deneyimi sundular. Sabah 7 de başladığımız taşıma işlemi akşam 7 de bitti, eşyalarımız fazla olduğu için titizlikle ve yavaş yavaş taşıdılar. 6 kişi geldiler ve karınca gibi çalıştılar. İyi ki onları seçmişim.


3 Temmuz 2018

Enakliyat Bilgi İletişim Hiz. Tic. Ltd. Şti © Copyright 2011-2021 Enakliyat.com.tr Her Hakkı Saklıdır.