6N

6kardeşler9.7 /10Mükemmel

 • Üyelik Tarihi: 26 Kasım 2015
 • Bulunduğu Yer: İSTANBUL / BAĞCILAR
Bugün 5 kişi, bu hafta 30 kişi iletişime geçti.
391 Müşteri Değerlendirmesi, 436 Taşıma
 • Paketleme Hizmeti
  9.6
 • Mükemmel
 • 9 - 10361 Kişi
 • 7 - 819 Kişi
 • 1 - 612 Kişi
 • Yükümlülükler ve İletişim
  9.8
 • Mükemmel
 • 9 - 10376 Kişi
 • 7 - 812 Kişi
 • 1 - 64 Kişi
 • Taşıma Zamanlaması
  9.8
 • Mükemmel
 • 9 - 10373 Kişi
 • 7 - 814 Kişi
 • 1 - 65 Kişi
 • Çalışanlar
  9.8
 • Mükemmel
 • 9 - 10379 Kişi
 • 7 - 86 Kişi
 • 1 - 67 Kişi
 • Fiyat Fayda Dengesi
  9.7
 • Mükemmel
 • 9 - 10368 Kişi
 • 7 - 815 Kişi
 • 1 - 69 Kişi

6kardeşler Müşteri Yorumları

Mükemmel 10 - İSTANBUL > TEKİRDAĞ

Merhaba taşınmanın hiç bu kadar zahmetsiz olacağını düşünmemiştim. Söz verilen günde ve saatte 6 Kardeşler firması kapıya geldi ve tecrübeli elemanları ile bize hiç iş bırakmadan tüm eşyaları yüklediler ve yeni adrese taşıdılar. Kurulum ve montaj gerektiren işlemler için tüm teçhizatları mevcuttu. Eşyalarda da herhangi bir çizik veya kırılma oluşmadı. Tüm ekibe teşekkürler. Hiç düşünmeden tercih edebilirsiniz.


16 Nisan 2021

Paketleme ve taşıma gayet özenliydi. Hiçbir eşyamız taşıma esnasında zarar görmedi. Çok çabuk toplama işlemi gerçekleştirildi ve yeni eve kurulum yapıldı. Ayrıca çalışanlar gayet özverili ve kibar insanlar. Firmaya yapılan yorumlar ve sunulan fiyat teklifinin uygunluğuna istinaden tercih ettik ve sonuçtan çok memnun kaldık. Gönül rahatlığıyla tercih edilebilir!


12 Nisan 2021

Mükemmel 10 - SARIYER > SARIYER

Vaktinde geldiler son derece özenli bir şekilde paketlemeyi yaptılar. Taşındığımız evde de eşyaları bir yere bırakmadılar, her şey hangi katta hangi odaya gidecekse özenle sorup götürdüler. Hiçbir şeyime de zarar gelmedi. Yine olsa yine tercih ederim kendilerini.


10 Nisan 2021

Mükemmel 9.8 - AVCILAR > AVCILAR

Sorunsuz bir şekilde tüm mobilyalarınızı taşıdılar. Taşındığımız ev 10. Kattaydı ve bir çok mobilya asansöre sığmadı halde ek ücret talep etmediler. Saygılı ve işinin ehli insanlar. Taşınmayı düşünen arkadaşlara kesinlikle tavsiye ediyorum.


4 Nisan 2021

Kazım Bey ve çalışan arkadaşların davranış, çalışmaları ve zamanlamaları oldukça başarılı.

Enakliyat bünyesinde böyle başarılı firmaları bulundurması oldukça iyi.

6kardeşler firmasına ve Kazım beye zorlu taşınma sürecini sıkıntısız atlatmamızı sağladıkları için teşekkür ederim, emeğinize sağlık.


1 Mart 2021

Öncelikle 6kardeşler nakliyat firması çalışanlarına ve Kazım beye çok teşekkür ederim. Bu stresli taşınma süresinde tam konuştuğumuz gibi mükemmel temiz hijyen standartlarına uygun olarak yerine getirdiler. Aldıkları paranın her kuruşunu sonuna kadar hak ediyorlar. Gerek iletişim, gerek paketleme, gerek taşımadaki dikkatleri her şeyiyle on numara. Bir sonraki taşınmamda tekrardan hiç düşünmeden bu firma ile iletişime geçeceğim.


3 Şubat 2021

Mükemmel 10 - AVCILAR > AVCILAR

Kazım bey ve ekibi işinde uzmanlaşmış, aynı zamanda iletişimleri güzel ve samimi. Çalışanları çok saygılı ve güler yüzlü. Tüm eşyalarımı sorunsuz, hasarsız ve profesyonelce taşıdılar. Her konuda tam not verdim. Yorum ve puanlamanın çok önemli olduğunu bildiğim için teklif değerlendirirken düşük fiyata değil puan ve yorumlara baktım. 6kardeşler firması beni yanıltmadı. Ellerine kollarına sağlık ve bol kazançlar diliyorum her kuruşuna kadar hak ediyorlar.


31 Ocak 2021

Mükemmel 9 - FATİH > ESENLER

Kazım Bey ve kardeşlerine bu stresli süreci rahat bir şekilde atlatabilmemizi sağladıkları için çok teşekkür ediyorum; gerek taşıma gerekse fiyat açısından harika bir deneyim oldu. Ev değiştirmek isteyenlere sorunuz bir taşınma için tavsiye ederim.


24 Ocak 2021

Mükemmel 10 - BAKIRKÖY > BAKIRKÖY


23 Ocak 2021

Mükemmel 10 - KAĞITHANE > SARIYER

2+1 ev eşyası taşıttık. Gerçekten çok iyi iş çıkardılar, evden eve eşya taşıtmak isteyen herkese önerebilirim.


2 Ocak 2021

Taşınmak bana göre stresli bir iştir. Ama gerçekten bütün ekip çok profesyonel bir biçimde çalışarak işlerini çok iyi yaptılar. Teşekkürler 6 kardeşler.


28 Kasım 2020

Saat 8 de anlaşmıştık tam 8 de geldiler. Tüm arkadaşlar çok güler yüzlüydü, hiç sorun yaşamadık. Her şey sorunsuz gerçekleşti, hiçbir eşyamız kırılmadı, teşekkürler her şey için.


18 Kasım 2020

Mükemmel 10 - SULTANGAZİ > PENDİK

İlgi ve alakalarından dolayı ALTIKARDEŞLER NAKLİYAT'a teşekkürlerimizi sunarız. Özellikle çalışanların da güler yüzlü olmasından dolayı teşekkür ediyoruz.


16 Kasım 2020

Tam söylenen saatte geldiler, tertemiz çalıştılar, teklifte yazdığımızdan fazla çıkan eşyaya hiç ses çıkarmadan yardımcı oldular, gördükleri eksikleri onardılar/düzelttiler, sağ olsunlar. Hayırlı işleriniz olsun.


15 Kasım 2020

Mükemmel 9.1 - SARIYER > SARIYER

Çok teşekkürler, zamanlı ve çok hızlı bir taşımaydı. Duvarlara çok dikkat ettiler.


20 Ekim 2020

Her şey için teşekkürler.


10 Ekim 2020

Mükemmel 10 - ESENYURT > ESENYURT

Başından sonuna harika bir iş çıkardılar. Tam anlaştığımız zamanda hazır bir şekilde geldiler ve dikkatli bir şekilde taşınacak olan eşyaların çekmecelerini ve dolaplarını, içlerinde kırılıp zarar görecek unutulan bir şeyler kalmasın diye tekrar tekrar kontrol ederek ve tüm eşyaları özenle paketleyerek hiç bir eşyaya zarar vermeden taşıdılar.

Bizim için zor ve stresli bir süreçti ama 6KArdeşler Nakliyat firmasının işinin hakkını veren çalışanları sayesinde sorunsuz bir şekilde taşındık. Taşınacak olanlara kesinlikle tavsiye ederim.


5 Ekim 2020

Mükemmel 10 - ZEYTİNBURNU > AVCILAR

Tek kelime ile Allah razı olsun. Her şeyi kırmadan etmeden ve çok hızlı bir şekilde evimizi taşıdılar. Bundan sonra taşınma durumunda tek tercih edeceğim firma.


27 Eylül 2020

Sabah 7:30 gibi başladığımız taşınma işlemi saat 3 gibi tamamlandı. İstanbul Kağıthane'den Ümraniye'ye 3.Köprü yolunu kullanarak gayet kurallara uygun nizami bir şekilde işlemi profesyonelce gerçekleştirdiler. Kazım Bey ve kardeşleri gayet samimi ve işlerini titizlikle gerçekleştiren bir ekip... Bundan sonraki nakliyat işlemlerinde de kendilerine bizzat arkadaşlarımı yönlendiriyor olacağım. Kendilerine bir kez daha buradan teşekkür ederim.


23 Eylül 2020

Mükemmel 10 - İSTANBUL > TEKİRDAĞ

Gerçekten çok memnun kaldım. Olağanüstü hizmet. Benim taşınmam hiç standart değildi, dar kapılar, alçak tavanlar odalardan çıkmayacak boyutta dolaplar 14. Kat asansöre sığmayan koltuk taşındığım evde yerine sığmayan buzdolabı. Hiç bir teknolojik alet kullanmadan sadece teknik ve güç ile hokus pokus her şey 2 saat içinde ışınlandı. Vallahi olmayacak şeyleri başardılar. Biz bu iş olmaz bu koltuk girmez, bu buzdolabı sığmaz derken onlar başardılar. Hiçbir eşyam zarar görmedi. 6 kardeşler Nakliyata çok teşekkür ederim. Elinize sağlık.


5 Eylül 2020

Enakliyat Bilgi İletişim Hiz. Tic. Ltd. Şti © Copyright 2011-2021 Enakliyat.com.tr Her Hakkı Saklıdır.