Birkaç Parça Eşya Taşıma

Birkaç Parça Eşya Taşıma
Parça eşya olarak daha çok mobilya, beyaz eşya veya koli taşıyoruz.

Eğer güncel parça eşya taşıma fiyatlarını merak ediyorsanız İstanbul parça eşya taşıma ve Ankara parça eşya taşıma sayfalarımızı mutlaka inceleyin. 

Benzer fiyatlardan parça eşyalarınızı taşımak isteseniz fiyat teklifi al butonlarından birine tıklayarak hızlıca benzer fiyat tekliflerini alabilir ve parça eşyanızı hızlıca yeni adresine güvenle taşıyabilirsiniz. 

Unutmayın Enakliyat'ta hizmet alan her müşteri hizmet aldığı nakliyat firmasını puanlar ve yorum yazar. 

Üstelik bütün bu hizmetler tamamen ücretsizdir. 

Fiyat teklifi alın ve gerçek firma müşteri yorumlarını inceleyin, hizmet aldıktan sonra siz de yorumunuzu ve puanınızı firma profiline gönderin.

Koli ile taşınacak eşyaları genellikle nakliyeciye bırakmak yerine kendimiz hazırlarız. Nakliyeci gelip kolileri yeni adresine taşır.

Ancak, taşınacak eşya mobilya olunca veya ağır ve hacimli bir mobilya ise profesyonel destek almak her zaman en doğru tercih olacaktır. Bunlar için paketleme malzemesi satın almayın. Bırakın nakliyat firması yapsın.

Eğer taşınacak eşya sizin için önemli ise nakliyat firmasından paketlemeye biraz daha özen göstermesini isteyebilirsiniz. Böylece iki kere paketleme yapılarak mobilyanız yeni adresine sağlam ulaşabilir.

Son yıllarda internetin yaygınlaşması ile ihtiyacımız olan bir mobilyanın sıfırını almaktansa internetten neredeyse yenisini çok daha uygun fiyata bulabiliyoruz. İstediğiniz mobilyayı bulduktan sonra nakliyat fiyatını öğrenmek sadece iki dakikanızı alır.

Parça eşya taşıma formunu doldurun hızlıca nakliyat firmalarından fiyat teklifleri alın.

Müşteri Yorumları Olan Nakliyat Firmalarından Fiyat Teklifleri Al Karşılaştır
Fiyat Teklifi Al
Hemen Ücretsiz Dene

Merak etmeyin eğer demontaj gerektiren bir mobilyanız varsa teklif al formunda bu hizmeti istediğinizi seçebilirsiniz.

Size fiyat teklifi verecek her nakliyat firması mobilyanız için montaj-demontaj hizmeti verebilir. Paketleme hizmetini de düşünmeyin nakliyat firmaları bu hizmeti de veriyor.

Ama nakliyat firmalarının çoğunun üstlenmediği bazı işler de var.

Klima demontaj ve montajını yapmıyorlar. Eğer montaj işinde duvar delme varsa bunu çoğunluk firma standart hizmete eklemiyor. Böyle bir hizmet istiyorsanız mutlaka önceden firma yetkilisi ile görüşün.

Ayrıca eğer mobilyanızın montajı için duvar delme içeren işlemler varsa yine firma ile montaj konusunu istişare etmeniz gerekir. Ancak demontajı çoğu firma yapar. Demontaj konusunda endişe etmenize gerek yok.


Parça Eşya Taşıma Hizmet Çeşitleri

Tüm taşınmalar zahmetli ve çok fazla eşyanın taşınması anlamına gelmez. Bazen birkaç parça ev eşyası veya elbise dolu birkaç kolinin taşınması gerekebiliyor. Peki, bu eşyaları nasıl taşıyacaksınız? Hadi hep beraber bu eşyaları taşımak için elimizdeki opsiyonları değerlendirelim ve bu birkaç eşyayı nasıl taşıyacağımızı görelim.

Opsiyonları incelemeden önce şu iki tasarruf önerisini incelemek isteyebilirsiniz. Şehir içi taşımalarda tasarruf için paketleme veya taşımayı üstlenebilirsiniz böylece 30%’a kadar indirimli fiyatlar ile eşyanızı taşıyabilirsiniz. Şehirlerarası için eşyanızın gideceği şehre giden bir nakliyeci bulmanız sizin için en iyi seçenek olacaktır. Enakliyat ile istediğiniz şehre giden bir nakliyeci bulabilirsiniz.

1- Tüm İşi Nakliyeciye Bırak

Bu seçenekte paketleme, kamyona yükleme, yeni adrese taşıma ve istenilen yere yerleştirme ve eşyaların paketlerinde çıkarılması nakliyecinin görevidir. Tüm işi nakliyeci yapar ve sorumlulukta nakliyecidedir. Bu seçenek için bütçenizden biraz daha fazla ödeme yapmanız gerekebilir. Ancak bütçenizi iyi kullanmak istiyorsanız işi yapmaya gelecek nakliyecinin eşyanız için en ideal aracı yani olabildiğince küçük bir araç ile gelmesi bütçeniz için daha iyi olacaktır.

Müşteri Yorumları Olan Nakliyat Firmalarından Fiyat Teklifleri Al Karşılaştır
Fiyat Teklifi Al
Hemen Ücretsiz Dene

Fiyatlama taşınacak eşyanın çokluğu ile doğru orantılıdır. Eşyanın miktarına göre taşıma elemanı, paketleme malzemesi ve araç getirileceği için eşyanın miktarı çok önemlidir. Birkaç parça eşya için tek bir çalışan ve ufak bir araç lazım olacağı için nispetten daha az bir maliyet oluşturacaktır.

2- Paketlemeyi Siz Kalan İşleri Nakliyeci Yapsın

Paketlemeyi sizin yapmanız maliyetleri bir nebze aşağıya çekmenize yardımcı olacaktır. Paketleme dışında diğer işleri nakliyat firmasının yapmasını isteyin. Ayrıca taşınacak eşyanızın hacmini nakliyat firmanız ile paylaşarak doğru büyüklükte araç getirmesini talep edebilirisiniz. Hacim Hesaplama uygulamamızı kullanarak eşyanızın hacmini kolayca hesaplayabilirsiniz. Yardımcı Araçlar sayfamızdan hacim hesaplama uygulamasını bulabilirsiniz.

Paketlemeyi siz yapıyorsanız olası hasar oluşumlarında nakliyeci yeterince paketleme yapılmadığı için zararın oluştuğunu öne sürebilir. Bunun bilincinde olun ve taşıma öncesi paketlemenin yeterli olup olmadığı konusunda nakliyat firmanızdan teyit almayı ihmal etmeyin.

3- Paketleme ve Araca Yüklemeyi Siz Yapın Sadece Nakliye Hizmeti Alın

Eşyanın gerçekten az sayıda olması durumunda paketleme ve araca taşıma işini de siz üstlenin gelen araca eşyayı yükleyin nakliyeci eşyanızı istediğiniz adrese götürüp bıraksın. Birkaç kez az sayıda eşya taşıyan biri olarak şunu biliyorum ki araç şoförü de genelde yardımcı oluyor. Böylece paketleme ve taşıma masraflarını üstlenerek taşıma fiyatını 30% aşağıya çekmiş olursunuz. Bu seçenekleri şehir içi taşımalarda gerçekleştirmek çok daha kolaydır. Şehirlerarası taşımlarda paketlemeyi nakliyeciye bırakmanızı öneririm tabi yeni adreste taşıma işini de üstlenen birinin bulunması gerekir. Eğer yeni adreste taşımayı nakliyeci gerçekleştirecekse anlaşma aşamasın da bu bilgiyi nakliyeci ile paylaşın. Taşınma günü veya yeni adreste bunu öğrenmesi pazarlık şansınızı elinizden alabilir. Çünkü böyle bir durumda kozlar nakliyecinin elinde olacaktır.

4- Şehirler Arası Parça Eşya Taşıma

Şehir içi taşımalarda siz taşımanın bir parçası olarak görev alabilirken bu şehirlerarasında pek mümkün değildir. Şehir içi taşımalarda kamyonla da seyahat etme imkânınız var. Şehirlerarası parça yüklerin taşınmasında iyi fiyatlar bulmanın en kolay yolu o yöne gidecek bir nakliyeci bulmaktır. Böylece çok uygun fiyatlara taşıma yapabilirsiniz. Bunun en kolay yolu Enakliyat’ı kullanarak firmalardan Fiyat Teklifleri almaktır. Böylece eşyanızın gittiği şehre zaten birkaç gün sonra gidecek bir nakliyeciyi kolayca bulabilirsiniz. Ayrıca Enakliyat müşteri temsilciniz size taşıma sürecinde yardımcı olacak ve eğer hemen istediğiniz yönde giden bir nakliyeci yok ise size diğer seçenekler hakkında destek olacaktır.

Şehirlerarası parça eşya taşıma çoğunlukla çeyiz eşyasının taşınması anlamına gelmektedir. Çeyiz eşyası taşınırken gerçekten iyi bir nakliyat firması seçmenizi öneriyoruz. Yıllarca el emeği göz nuru olarak biriktirdiğiniz çeyiz eşyalarınızın acemi bir nakliyeci tarafından heba edilmesini istemezsiniz değil mi? Özellikle taşıyacağınız eşya sıfır ve kendi orijinal paketinin içinde ise sigortalı olarak taşımanızı öneriyoruz. Sigorta poliçenizi görmeden çeyiz eşyanızı teslim etmenizi önermiyoruz. 

İkinci önemli husus ise eşyanız için bir eşya listesi hazırlayarak nakliyat firması ile paylaşmanızı ve bu eşya listesini karşılıklı imzalamanızı öneriyorum. Örnek eşya listesi Enakliyat’a var çıktısını alarak kullanabilirsiniz.

5- İstanbul Parça Eşya Taşıma

İstanbul içi parça eşya taşımacılığı konusunda sadece birkaç parça eşya taşıma için özel araçlar ile taşıma yapan nakliyat firmaları var. Enakliyat ile fiyat teklifi alırken bu firmalardan uygun fiyata teklifler alıp taşınabilirsiniz. Eğer aldığınız teklifin yüksek olduğunu düşünüyorsanız müşteri temsilciniz ile iletişime geçerek daha iyi seçenekler bulmanıza yardımcı olabilir. 

6- Parça Eşya Taşıma Müşteri Yorumları

Müşteri yorumları size nakliyat firmasının nasıl hizmet verdiği gösteren en iyi seçenektir. Birde firma hakkında yorum yazma seçeneğiniz varsa alacağınız hizmetin kalitesi biraz daha artacaktır. Çünkü sizin iyi yorumlarınız firmaya daha çok müşteri getirecektir. Bu bilinçle firma size daha iyi bir hizmet vermek isteyecektir. Sizde müşteri yorumlarını inceleyerek firma seçiminizi yapın.

Müşteri Yorumları Olan Nakliyat Firmalarından Fiyat Teklifleri Al Karşılaştır
Fiyat Teklifi Al
Hemen Ücretsiz Dene

S. Horasan Mükemmel 10 - KAĞITHANE > ŞİŞLİ

Gayet memnun kaldım. Hem çalışan hassasiyeti hem de fiyat&fayda dengesi açısından iyi bir deneyim oldu. Malzemeye de herhangi bir zarar gelmedi. Herkese tavsiye ediyorum.


C. Akdemir Mükemmel 10 - BAYRAMPAŞA > ŞİŞLİ

İbrahim Bey tam zamanında geldi, taşımama yardım etti. İstanbul içinde benzer işte mutlaka tekrar ararım, tavsiye ederim.


E. Ayduran Mükemmel 10 - İSTANBUL > ANKARA

Her şey zamanında ve düzgün bir şekilde teslim edildi. Hiçbir sorun yaşamadık. Tavsiye ederim.


H. Yılmaz Müthiş 8.8 - BURSA > İSTANBUL

Ezel Eren firma ile taşınmam sorunsuz bir şekilde olmuştur. Gerek çalışanların dikkati ve davranışı olsun gerek firma sahibinin yönlendirmesi ve zamanlaması olsun taşınmanın her aşamasında teslim ve kurulumuna kadar firma bizzat irtibatla her türlü güveni ve fiyat memnuniyetini sağladı. Kendilerine teşekkür eder hayırlı kazançlar dilerim.


E. Ceylanoğlu Mükemmel 10 - BURSA > TEKİRDAĞ

İlgili ve anlayışlı bir nakliyeci. Ekip iyi. Zamanla ilgili ufak bir sıkıntı yaşadık ama aynı sıkıntıyı biz de yaşattık ve çok anlayışla karşıladılar. Emekleri için çok teşekkür ederim. Son derece saygılı ve anlayışlılar.


M. PALAZ Mükemmel 10 - İZMİR > KOCAELİ

ÖVGÜYÜ HAKKEDEN BİR TAŞIMA ŞİRKETİ.
Sözünü verdikleri gibi eşyayı almaya vaktinde geldiler. Beyaz eşyaları güzelce paketlediler. Zamanında da boşaltımı yaptılar. Eşyalara hiç bir zarar gelmedi. Çok özenli bir taşıma şirketi. Herkese tavsiye ederim. Başta Firma sahibi Adem Çimen beye ve kardeşi Harun beye teşekkür ederim.


K. Özdemir Mükemmel 10 - ESENYURT > BAŞAKŞEHİR

Ekipten ve sahiplerinden çok memnun kaldık teşekkürler.


Ü. Celebı Mükemmel 10 - KÜÇÜKÇEKMECE > KARTAL

Yapılan hizmet ve davranış gerçekten çok güzel, hoşnut kaldık. En ufak bir eşyamıza zarar gelmedi, gerek Kazım bey gerek diğer arkadaşlar hepinize tek tek teşekkürlerimi sunuyorum, tavsiye ederim.


7- Parça Eşya Taşıma Fiyatları

Parça eşya taşıma firmaları taşınacak eşyanın hacmine ve nereden nereye taşınacağına göre fiyatlama yaparlar. Nereden nereye hem aracın alacağı yolu hemde eşyanın sırtta taşınacağı mesafe ve çıkılacak katı temsil etmektedir. Eşyanın hacmi de nasıl bir araç ile taşınacağı ve kaç işçinin bu taşımayı yapacağını netleştirir. Bu detaylar biliniyorsa parça eşya için fiyat teklifleri alabilirsiniz. Enakliyat bu konuda size hızlıca birçok firmadan teklif alacaktır. Teklif al formunu doldurduktan birkaç dakika sonra bana özel sayfanızda tekliflerinizi firma müşteri yorumları ile değerlendirebilirsiniz.

Ayrıca Enakliyat ana sayfa da parça eşya taşıma fiyatları hesaplama aracı ile ortalama fiyatlar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Ancak en iyi seçenek teklif al formunu doldurup nakliyat firmalarından online teklif almaktır.👁  102202