Beşiktaş Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Müşteri yorum ve reytingleri ile hizmet kalitesi onaylanan firmalardan teklif alın, kıyaslayın kolayca karar verin.

Fiyat Teklifi Al
Evden Eve Nakliyat İçin Fiyat Teklifi Alın
ve

32.137 Müşteri Yorumu İle Nakliyat Firmanızı Rahat Seçin

Teklif al formunu doldurun

Teklif al formunu doldurun birçok fiyat teklifini bir arada görün

Teklifleri ve yorumları kıyaslayın

Teklifleri ve firma müşteri yorumlarını kıyaslayın, kolayca seçim yapın

Enakliyat desteği ile taşıma yapın

Seçtiğin firma Enakliyat desteği ile taşımayı yapsın, siz rahatınıza bakın

Müşteri Yorumları
9.8

Site içerisinde bana verdikleri fiyat en düşük firma değildi bilakis en yüksek ikinci firmaydı. Ancak enakliyat sitesinde mevcut yorumlarını okuduğumda çok fazla taşıma işi alması ve bunlardan neredeyse tam nota yakın bir firma puanı olması sebebiyle Tekin Nakliyatı seçtim. Nitekim yorumlarda yazılan olumlu görüşlerin gerçekten doğru olduğunu gördüm. Bir gün öncesi keşif yaptılar eşyaları gördüler evin durumuna göre asansör olup olmayacağına karar verdiler nitekim dairenin konumu itibariyle asansör kurulamadı onun yerine eleman sayısını fazla tuttular. Mobilyaları demontaj yaptılar hatta ölmek üzere olan bazı mobilyaları demontajın ardından İstanbulda kurduklarında eskisinden daha sağlam olduğunu gördüm. Hiçbir malzememe hasar vermediler. Taşıma işlemleri gayet profesyonelce ve itina ile yapıldı. En başta duvara montaj ve avize gibi işlemleri yapamayacaklarını beyan ettiklerinden bu konuda bir talebimiz olmadı. Firma bir aile şirketi. Firma yetkilisi Yıldırım beyle telefonla ilk görüşmemizden eşyaların eve yerleştirilip ayrılmasına kadar sürekli irtibat halindeydik. Bizzat işim aracın başında bulundu ve eşyaları sırtında taşıdı. Araca başkasının eşyalarını almayacaklarını, araç değişimi olmayacağını söylediler ve öylede oldu. Aracın ve eşyanın nerede olduğunu konumlarını vs yolladılar. Araç yüklenip kapaklar kapatıldı gidiyorlardı para dahi istemediler eşyaları indirince verirsiniz dediler ben durdurup anlaştığımız fiyatın yarınısını kendilerine takdim ettim. Çalışanlardan ne bir saygısızlık, ne bir yakınma, ne avanta bahsiş vb kapma çabası yaşamadık herbiri efendi saygılı dürüst tertemiz çalışkan insanlardı. Fuat Bey hem kamyonun kullanıcısı hemde mobilya işlerinin ustası. Gerek Yıldırım Bey gerekse Fuat Bey güleryüzlü dürüst çalışkan ve samimi insanlar. Kendilerine bu taşınma faaliyetini kusursuz ve hasarsız bitirdikleri için teşekkür ederim. 2000 yılından bu yana şehirler arası 8'inci kez evimi taşımam ve ilk defa bir firmadan bu kadar memnun kaldım.

Onur Tepe

10

Arkadaşlar bize yapacak hiçbir şey bırakmadı. Eşyalarımız sorunsuz taşındı. Fiyat / performans olarak da gayet iyiler. Kendilerine teşekkür ederim.

ÖZGÜR KUFACI

10

Son derece dakikler konuştuğumuz zamandan 5-10 dk önce kapıdalardı,mobilya ve beyaz eşyaları güzel bir şekilde paketlediler ve taşıma esnasında da hiçbir çizilme kırılma vb. durum yaşanmadı.Hızlı ve organize bir şekilde çalışıyorlar.Sıkıntısız güzel bir taşınma deneyimi yaşadık.

ipek özkan

10

Uygun fiyat ve düzgün hizmet. Teşekkürler

Burcu T.

10

Kendi eşyalarını taşır gibi özenli taşıdılar.
Ek taleplerimiz konusunda bize sürekli yardımcı oldular.
Son 3 yılda 4 defa taşınmak zorunda kaldım. Şu ana kadar gördüğüm en iyi hizmeti veren firma.

emre ercan

10

Arkadaşlara çok teşekkürler, güzel bir iş oldu.

Murat ARPACI

10

İstanbul Abbasağa'dan Bornova Evka-3'e taşınacak ev eşyamız vardı. İzmir'de yaşadığım için ne yapacağımı bilemiyordum. Önce yakın çevremden araştırdım olmadı. İnternet'te araştırırken enakliyat.com.tr sitesini buldum. Buradaki yorumları okuduğumda güven verdi. Siteye üye olup taşınma ile ilgili bilgileri yazdım.
İyi ki bu siteyi kurmuşlar dediğim olaylar zincirini yaşadım.
Enakliyat aracılılığı ile Kale nakliyata ulaştım. Yaptığım görüşmeler sonrası Kale Nakliyat ile anlaştım. Harika iki kardeş Kale nakliyatın sahipleri Adem ve Musa bize çok yardımcı oldular. Çok iyi iletişim kurdular. Taşıma zamanlamaları verdikleri söze uydu. İki kardeşin yanı sıra çalışanları güler yüzlü işini yapan kişilerdi.Fiyat dengesini çok iyi ayarladılar. Hiç bir sıkıntı yaşamadan Kale Nakliyat ile taşınma işimiz mükemmel oldu. Altmış yaşındayım onlarca kez ev taşınma işimiz oldu. Hepsinde çeşitli sorunla yaşadık. O nedenle İstanbul'dan İzmir'e taşınmak beni korkutuyordu. Her şey çok güzel oldu.
İyi iki enakliyat.com.tr sitesini kurmuşlar. Onun aracılığı ile kişisel olarak arasam bulamayacağım mükemmel bir şirket Kale Nakliyat ve Adem Musa kardeşleri tanıma fırsatını bulduk. Bizzat işin içinde kendileri de özveri ile çalışıyorlar.
Tekrar enakliyat.com.tr ye ve Kale Nakliyat Adem Musa kardeşlere en içten sevgimle şükranlarımı sunar ve çok teşekkür ederim.

Şevket Altınbulak

10

Öncelikle Doğukan bey ve ekibine çok teşekkür ediyorum taşınma işlemim aslında yarın için planlamıştık ama Doğukan beye taşınmamızın bugün olmasını rica ettik ve sağ olsunlar bizleri kırmadılar ve taşınma işlemini sorunsuz ve sıkıntısız bir şekilde gerçekleştirdiler. Çok nazik bir firma ile tanıştım ve tüm eşyalarımızı sardılar, paketlediler ve her iki tarafta özenle dikkatli bir şekilde nakliyesini gerçekleştirdiler. Böyle sabırlı, nazik ve dikkatli firmayı tüm taşınacak arkadaşlara tavsiye ederim teşekkürler.

Serdar Yılmaz

10

Başlangıçta planlamamış olduğumuz tüm aksiliklere rağmen güler yüzlü ve samimi yaklaşımlarında hiçbir değişim olmadan güvenle taşıdılar. Tüm ekibe çok teşekkür ediyorum.

Fatma Ajlan Tukun

10

Demtaş Nakliyat ile evimi taşıdım gelen ekip gerçekten işlerinde profesyoneller. Evimizin tüm eşyalarını paketleyip aldıkları gibi teslim ettiler zamanında geldiler çalışan tüm ekiplerine ilgilerinden dolayı teşekkür ederim. Saygılarımla.

rüstem sevim

10

3 kişi geldiler. Zamanlamaları da taşıma işlemleri de harikaydı. Küçük zorluklarla karşılaşılmış olsa da profesyonel yaklaşımlarından dolayı ekstra teşekkür ederim.

samet efe kuyu

9

Çok hızlılar, paketlemeleri çok eşyalarda hiçbir hasar olmadan taşındık. Deniz bey ve ekibine teşekkür ederiz.

MURAT YENİTURK

10

Özhan nakliyat ile yaptığımız görüşmeler sonrası 3500tl taşıttık. Özhan bey ve ekibine göstermiş oldukları çalışmalarından dolayı çok memnun kaldık... Başta Mehmet ustaya ve ekibine çok teşekkür ediyorum. Herkese tavsiye ediyorum, haftaya bir evimiz daha taşınacak onu da Özhan nakliyat ile taşıyacacağız. Enakliyat'a çok teşekkür ediyorum böyle nakliyecileri bizimle buluşturdukları için kazancınız bol olsun.

Efe Aydın

10

Belirttikleri saatte geldiler. Hızlı ve titiz çalıştılar. Paketleme esnasında yapılmasını istediklerimiz ile alakalı iletişimdeydiler. Daha önceki taşınmamızda bozulan gardrobumuzu ilk haline yakın montelediler. Biz bir taşınma daha görmez diyorduk. Kırılan, dökülen hiçbir şey olmadı. Fiyat konusunda da çok yardımcı oldular. Mehmet abi, oğlu(adını hatırlayamadım kusuruma bakma) ve yardımcı olan arkadaşlara teşekkür ediyorum tekrar. Taşınacak herkes kendileriyle gönül rahatlığıyla iletişime geçebilirler.

kerem seis

10

Kazım Bey ve ekibine çok çok teşekkür ederim. Gerçekten beklediğimden çok çok iyiydi. çok ilgili, çok dikkatliler. Her şeyi sorarak dikkatli bir şekilde kolilediler. Kazım bey taşınırken bizzat kendisi gelip ilgilendi. Ne istesek güler yüzle oflayıp poflamadan yaptılar. Gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.

Müge Akbaba

Bodrum Muğla 2+1 ev taşıma
13.4.2019 - 15 Adet fiyat teklifi aldı - 1700 TL - 2300 TL - 4000 TL

2+1 Ev Eşyası

Bodrum Muğla 2+1 ev taşıma

Nerden
Turgutreis mah. / Bodrum / Muğla
2.kat Bina Merdiveni

Nereye
Levazım / Beşiktaş / İstanbul
3.kat Bina Asansörü Kullanılabilir

Paketleme BilgileriBen mutfak eşyalarını koliledim. Firma yalnızca mobilya ve beyaz eşyaları ambalajlasın.
Vefat eden annemin evi kapatılacak ancak sadece belli başlı bir kaç parça eşya İstanbula taşınacak; bunlar IKEA PAX 1mx1m gardolap ve iç aksamı, iki adet İKEA MALM şifonyer, bir adet samsung çamaşır makinesi, bir adet ufak derin dondurucu, bir de 2 mlik IKEA büfe

Ikea ürünlerin demontajını ve İstanbuldaki montajını biz yapacağız, ancak büyük parçaların kırılmaması ve hasar görmemesi için paketlenmesi ve İstanbul'da da eve kadar çıkarılmasını taşımacıların yapması gerekli
ÜsküdaR-Beşiktaş 1+1 Öğrenci Evi Taşıma
12.4.2019 - 15 Adet fiyat teklifi aldı - 700 TL - 800 TL - 1300 TL

1+1 Ev Eşyası

ÜsküdaR-Beşiktaş 1+1 Öğrenci Evi Taşıma

Nerden
Zeynep kamil mah. / Üsküdar / İstanbul
zemin kat Bina Merdiveni

Nereye
Vişnezade mah. / Beşiktaş / İstanbul
2.kat Bina Merdiveni

Paketleme BilgileriBen mutfak eşyalarını koliledim. Firma yalnızca mobilya ve beyaz eşyaları ambalajlasın.
Çok fazla eşya yok.
Altıntepe - Levent 2 + 1 ev taşıma
12.4.2019 - 8 Adet fiyat teklifi aldı - 1000 TL - 1300 TL - 1850 TL

2+1 Ev Eşyası

Altıntepe - Levent 2 + 1 ev taşıma

Nerden
Altıntepe mah. / Maltepe / İstanbul
3.kat Bina Merdiveni

Nereye
Konaklar mah. / Beşiktaş / İstanbul
5.kat Bina Merdiveni

Paketleme BilgileriBen mutfak eşyalarını koliledim. Firma yalnızca mobilya ve beyaz eşyaları ambalajlasın.
2 + 1 standart ev. Beyaz eşyalar, salon takımı, 1 çift kişilik 1 tek kişilik yatak, gardrop sökülüp takılacak, tv ünitesi sökülüp takılacak.
Beşiktaş Yıldız Mah. 2+1 Taşıma
12.4.2019 - 19 Adet fiyat teklifi aldı - 1000 TL - 1400 TL - 2000 TL

2+1 Ev Eşyası

Beşiktaş Yıldız Mah. 2+1 Taşıma

Nerden
Yıldız mah. / Beşiktaş / İstanbul
1.kat Bina Merdiveni

Nereye
Caferağa mah. / Kadıköy / İstanbul
5.kat Bina Asansörü Kullanılabilir

Paketleme BilgileriTüm eşyaların paketlenmesi, kolilenmesi, montaj ve demontaj işlemlerini firma yapsın.
Salon:Masa, 4 sandalye, L koltuk 1 tane, orta sehpa, tekli koltuk, kitaplık, tv ünitesi

Yatak Odası: Gardırop, yatak

Küçük oda: armut koltuk, küçük dolap

Mutfak: Mutfak malzemeleri, buzdolabı
5 koli 35 tane siyah orta boy poşet
10.4.2019 - 7 Adet fiyat teklifi aldı - 400 TL - 400 TL - 850 TL

Koli Nakliyatı

5 koli 35 tane siyah orta boy poşet

Nerden
Abbasağa mah. / Beşiktaş / İstanbul
zemin kat Bina Merdiveni

Nereye
Göztepe mah. / Kadıköy / İstanbul
zemin kat Bina Asansörü Kullanılabilir

Paketleme BilgileriBen mutfak eşyalarını koliledim. Firma yalnızca mobilya ve beyaz eşyaları ambalajlasın.
35-40 içi kıyafet dolu poşet ve 5 orta boy koli
4.levent gölcük 3+1 ev taşıma
26.5.2019 - 7 Adet fiyat teklifi aldı - 2000 TL - 2200 TL - 3000 TL

3+1 Ev Eşyası

4.levent gölcük 3+1 ev taşıma

Nerden
Konaklar mah. / Beşiktaş / İstanbul
2.kat Bina Merdiveni

Nereye
Değirmendere merkez mah. / Gölcük / Kocaeli
2.kat Bina Merdiveni

Paketleme BilgileriBen mutfak eşyalarını koliledim. Firma yalnızca mobilya ve beyaz eşyaları ambalajlasın.
Standart 3+1 ev eşyası
Nişantaşı
10.5.2019 - 12 Adet fiyat teklifi aldı - 1200 TL - 2000 TL - 3500 TL

3+1 Ev Eşyası

Nişantaşı

Nerden
Meşrutiyet mah. / Şişli / İstanbul
6.kat Asansör Kurulmasını İstiyorum

Nereye
Ortaköy mah. / Beşiktaş / İstanbul
5.kat Asansör Kurulmasını İstiyorum

Paketleme BilgileriBen mutfak eşyalarını koliledim. Firma yalnızca mobilya ve beyaz eşyaları ambalajlasın.
2 büyük koltuk yemek odası takımı 2 büyük tv buzdolabı camasır makinası 2 adet çift kişilik baza yatK 3 adet tek kişilik yatak tv ünitesi piano yaklasık 30-40 koli bir adet şifonyer
Beşiktaş Vişnezade 2+1
4.5.2019 0 - 6 Adet fiyat teklifi aldı - 1100 TL - 1500 TL - 2000 TL

2+1 Ev Eşyası

Beşiktaş Vişnezade 2+1

Nerden
Vişnezade mah. / Beşiktaş / İstanbul
zemin kat Bina Merdiveni

Nereye
Hacıahmet mah. / Beyoğlu / İstanbul
6.kat Bina Merdiveni

Paketleme BilgileriTüm eşyaların paketlenmesi, kolilenmesi, montaj ve demontaj işlemlerini firma yapsın.
2 Koltuk, yemek masası, iskemleler 12-14,
büyük Divan, büfe, kütüphane (2mx1.2m), kitaplar, çalışma masası, 4-5 kıyafet dolabı ve içindeki eşyalar. 2 yatak odası
mutfak eşyaları, Beyaz eşyalar...ayrıca 3-4 muhtelif dolap
PARK ALANI MEVCUT
2-3 PARÇA AĞIR (Divan, büfe ve kütüphane tek parça)
ankara istanbul evden eve
29.4.2019 - 14 Adet fiyat teklifi aldı - 2500 TL - 3000 TL - 4500 TL

2+1 Ev Eşyası

ankara istanbul evden eve

Nerden
Altay mah. / Etimesgut / Ankara
3.kat Asansör Kurulmasını İstiyorum

Nereye
Gayrettepe mah. / Beşiktaş / İstanbul
5.kat Asansör Kurulmasını İstiyorum

Paketleme BilgileriTüm eşyaların paketlenmesi, kolilenmesi, montaj ve demontaj işlemlerini firma yapsın.
2+1 eşyam vardır. eşyalarım sıfır ayarındadır.
Halkalı Etiler 2+1 Ev Taşıma
24.4.2019 - 17 Adet fiyat teklifi aldı - 850 TL - 1100 TL - 1900 TL

2+1 Ev Eşyası

Halkalı Etiler 2+1 Ev Taşıma

Nerden
Atakent mah. / Küçükçekmece / İstanbul
1.kat Bina Merdiveni

Nereye
Etiler mah. / Beşiktaş / İstanbul
3.kat Bina Merdiveni

Paketleme BilgileriBen mutfak eşyalarını koliledim. Firma yalnızca mobilya ve beyaz eşyaları ambalajlasın.
Evde 2+1 ev kadar eşya var. Salon yatak odası ve çocuk odası eşyaları. Yatak odasında gardolap yok, beyaz eşyalar(buzdolabı, çamaşır-bulaşık makinesi), Ankastre fırın, ankastre ocak). Yatak odasında sadece yatak ve büfe gibi bir dolap var. Salonda koltuk olarak L koltuk, tekli koltuk ve minik bir puf var. Tv ünitesi, orta sehpa, yemek masası ve 10 sandalyemiz var. Çocuk odasında yatak, şifoniyer ve minik dolap var.
Koli olarak en fazla 25 koli çıkar kıyafet vs dahil, kamyon için park alanı var, ağır eşya olarak sadece yatak odasındaki özel yapım çekmeceli yatak var onun sökülmesini ve montajını istiyoruz. Sizden beyaz eşya ve koltuk sehpa gibi büyük parçaların paketlenmesini istiyoruz

Beşiktaş Evden Eve Nakliyat

Beşiktaş evden eve nakliyat firmalarının bilmeleri gereken bir gerçek vardır ki o da; Beşiktaş’ta Türkiye’nin kaymak tabakasının yaşamakta olduğudur. Başta Bebek olmak üzere İstanbul’un en nadide Boğaz Semtleri Beşiktaş sınırları içinde yer almaktadır. Etiler ve civarındaki semtler Türkiye’nin yüksek sosyetesi (High Society) denilen kesimin yaşadığı mekânlardır. Sanırım bu insanlar nakliyecilerinden de ortalamanın çok üzerinde bir hizmet beklerler.

Enakliyat ekibi üç yıllık deneyimi ve müşteri davranışlarını gözlemleyerek şöyle bir hizmet çeşitlendirmesine gitti. Evden eve nakliyat hizmetlerimizi Birinci Sınıf, Konfort ve Ekonomik olmak üzere üç kategoriye ayırdık. Bu üç kategorinin standartlarını belirledik. Enakliyat sitesinde ihale yayınlamak isteyen müşterilerimize bu üç seçenekten birini işaretlemeye yönlendiriyoruz. Seçili seçeneğimiz konfort dur.

Birinci sınıf evden eve nakliyat ya da lüks evden eve nakliyat seçeneğimizin asgari standartları bellidir. Bu standartlardan bazıları; kullanılacak tüm ambalaj malzemesi yeni olacak, tüm eşyalar ambalajlanacak, ekibin içinde marangoz bulunacak, tüm paketlemeleri nakliyeci yapacak, nakliye firması yaşanılır bir evi paketleyip yaşanılır durumda bir evi müşterimize teslim edecek. Üyemiz olan nakliye firmalarının sadece bu hizmeti yerine getirebilecek yetkinlikte olanları birinci sınıf ihalelere teklif verebiliyorlar.

Peki, böyle birinci sınıf bir evden eve nakliyatı biz ucuza mı yapıyoruz? Kesinlikle hayır. Aklınızdan bile geçirmeyin biz kaliteli bir hizmete karşılık kaliteli bir ücret almak istiyoruz. İşinize gelmiyorsa diğer taşınma seçeneklerimiz olan Konfort veya Ekonomik’ten birini seçin size piyasada bulabileceğiniz kadar uygun fiyatlı teklifler gelecektir.

Enakliyat’in iş modeli iki temel amaca hizmet etmek üzere dizayn edilmiştir. Bunlar iyi bir evden eve nakliyat deneyimi diğeri ise uygun fiyattır. İyi müşteri deneyimi için aldığımız tedbirler temelde hizmet sektöründe kullanılagelen tedbirlerin hemen hemen aynısıdır. Meşhur restoranlara gittiğimizde duvarlarda asılı bol miktarda resim görürüz. Aşçıbaşının tanınmış sanatçılar, oyuncular ve politikacılarla çekilmiş resimleri suratımıza gülümser. Bekleriz aşçıbaşının gelip bizimle de resim çekmesini ama nafile… Bu aşçıbaşının bize vermek istediği mesaj açıktır. Dolaylı şekilde şöyle diyor. Bu önemli şahsiyetler benim yemeklerimi çok beğenmiştir. Nah işte ispatı…

Bizde her evden eve nakliyat işlemimiz tamamlandığında taşınan müşterimizden yaşadığı taşınma deneyimi ile bağlantılı olarak bir reyting notu vermesi ve bir müşteri yorumu yazmasını istiyoruz. Müşterilerimizin çoğu bunu bize çok görse de bu güne kadar 2000 adedin üzerinde müşteri yorumu ve reytingi biriktirmeyi başardık. Müşteri reytingi ve yorumu olumlu da olsa olumsuz da olsa firmanın profilinde yayınlıyoruz. Siz firma seçerken bu firmalarla daha önce taşınmış insanların tecrübesinden yararlanmış oluyorsunuz.

Uygun fiyat için evden eve nakliyat işine ihale sistemini getirdik. Bu sayede üyemiz olan firmalar birbirlerinin fiyatlarından habersiz olarak ihalenize teklif veriyorlar. Serbest rekabet sistemi gerçekten iyi fiyat oluşmasını sağlıyor. Her gün bunu gözlüyoruz.

Evden eve nakliyat için size lazım olacak her türlü bilgi ve belge bizim internet sitemizde mevcuttur. Yarımcı araçlar sayfamıza gidip incelerseniz aradığınız her şeyi bulacağınızdan eminiz. Bundan sonra size önerimiz sitemizde ilk gördüğünüz Fiyat Teklifi Al linkine tıklayarak bir nakliye ihalesi başlatmanızdır. İhaleniz portalimizde yayınlandıktan sonra gelen çok sayıda teklif arasından size en cazip geleni onaylayıp bizimle iyi bir evden eve nakliyat deneyimi yaşayabilirsiniz.

Enakliyat Bilgi İletişim Hiz. Tic. Ltd. Şti © Copyright 2011-2019 Enakliyat.com.tr Her Hakkı Saklıdır.