Odunpazarı Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Müşteri yorum ve reytingleri ile hizmet kalitesi onaylanan firmalardan teklif alın, kıyaslayın kolayca karar verin.

Fiyat Teklifi Al
Evden Eve Nakliyat İçin Fiyat Teklifi Alın

47.933 Müşteri Yorumu İle Nakliyat Firmanızı Rahat Seçin

Teklif al formunu doldurun

Teklif al formunu doldurun birçok fiyat teklifini bir arada görün

Teklifleri ve yorumları kıyaslayın

Teklifleri ve firma müşteri yorumlarını kıyaslayın, kolayca seçim yapın

Enakliyat desteği ile taşıma yapın

Seçtiğin firma Enakliyat desteği ile taşımayı yapsın, siz rahatınıza bakın

Müşteri Yorumları
10

Bir çok kez ev taşıdım fakat ilk defa işini bu kadar seven ve kibar insanlarla tanıştım. Gerçekten aile gibiler ve kendi eşyaları gibi ilgilendiler. Eskişehir'den İskenderun'a taşınacak herkese tavsiye ederim.

Ahmet GİRİTTEN

10

İstanbul'dan Eskişehir'e taşındık. Taşınmadan evvel telefonda ne konuştuysak kelimesi kelimesine gerçekleştirdiler. Taşıma süreci mükemmeldi.3 kişilerdi. Güler yüzlü, samimi ve cana yakınlardı. Hem insan olarak iyi, hem işlerinde gerçekten profesyoneller. Umarım bundan sonraki taşınmam kendi evimi satın aldığımda olur. Ve yine Özteknik Nakliyat ile olur.

Ufuk Emre Tanrıöver

10

Abdulhamit bey son derece ilgili ve alakalı bir taşıma işlemi gerçekleştirdi. Ellerine sağlık.

Türker Yurdakul

10

Sabah 8:30'da gelip dolabı söktüler masa ve koltuğu aldılar saat 2.30'da İstanbul'da dolap ve malzemeler yerleştirilmişti. Ellerine sağlık, çok teşekkür ederim her şey çok güzel.

Ömer su

10

İlgili ve tecrübeli bir ekip. tavsiye ederim.

ahmet durukan

8.4

Gelen arkadaşlar ekipman yüzünden ve iki kişi olmalarından dolayı yeterince iyi paketleme yapmadılar. Bir çok eşya sarılmadan yola çıktı. Evet kırık dökük yok çok şükür ama fazlasıyla çizik ve göçüklerle karşılaştık daha sonra. Allahtan gelen arkadaşların samimiyeti ve iş bilirliği sayesinde ufak tefek aksaklıkların dışında bir şey yaşanmadı.

serkan yurdaş

9.6

Parça eşya taşındığını bilmiyordum gerçekten güzel bir hizmet
Tekin nakliyat bu işi özenle yapıyor, teşekkür ederim Allah yollarını açık etsin.

Yaşar hekimhan

10

Harika bir firma. Gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Hızlı paketleme yapan, güvenle nakleden ve güler yüzlü bir ekip. Eşyaların arasında tek bir kırık, ezik, çizik yoktu. Tekrar taşınacak olsam ilk iletişime geçeceğim firma Taşınma Kolay olacaktır.
Çok memnun kaldım teşekkür ederim :)

Gürkan Peköz

9.8

Firmanın iletişimi çok iyiydi. Söylenen saatte alınıp söylenen saatte teslim edildi. Her şey için çok teşekkürler.

hatice kübra demirel

10

Bahçe mobilyaları satan firmayız Oktay bey ihalemize teklif verdi. Anlaşmamızdan bu yana hem kendisi hem şoför arkadaşlar çok ilgiliydi. Müşterimize ürünü gönül rahatlığıyla gönderdik. Oktay bey ve ekibine Divona Home ailesi olarak teşekkür ederiz. Herkese tavsiye ederim. Bol kazançlar dilerim.

OĞUZHAN TEKER

10

Belirlenen zamanda, hızlı ve düzgün bir paketleme ile eşyalarımı sorunsuz bir şekilde İstanbul'dan Eskişehir'e taşıdılar. Deniz Bey sürekli irtibat kurarak işi takip etti. Başta Ömer Bey olmak üzere çalışanlar istek ve uyarılara koşulsuz olumlu yanıt verdi. Çok memnun kaldım. Kesinlikle tavsiye ederim.

Bekir Semih Yaman

10

Eşyalarımı temiz, hiç bir eşyamı zarar görmeden taşıdıkları ve çalışanların davranışlarından dolayı teşekkür ederim.

Yakupcan özen

9.2

Güzel ve hızlı taşınma oldu.

sema kızıltaş

10

Çok kibar ve profesyonel insanlar. Aldıkları ücret karşılığında verdikleri hizmet çok iyi. Tekrardan teşekkür ediyorum kendilerine.

Mustafa Yılmaz

10

Kesinlikle tavsiye ederim. Öncelikle, çalışanlar çok dikkatli ve kibarlar. Sedat ve Fırat Beylere bilhassa müteşekkirim. Tecrübeli bir firma olduğu için tercih ettim. Teklif ettikleri fiyat da gayet iyiydi. Bir daha taşınma işi olursa yine Varyap’ı seçeceğim.

Onur Ağkaya

İstanbul Eskişehir arası evden eve nakliyat
3/31/2024 - 3 Adet fiyat teklifi aldı - 35000 TL - 35000 TL - 43000 TL

3+1 Ev Eşyası

İstanbul Eskişehir arası evden eve nakliyat

Nerden
Duatepe mah. / Şişli / Istanbul
4.kat Bina Merdiveni

Nereye
Vişnelik mah. / Odunpazarı / Eskişehir
1.kat Bina Merdiveni

Paketleme BilgileriBen mutfak eşyalarını koliledim. Firma yalnızca mobilya ve beyaz eşyaları ambalajlasın.
L koltuk, büyük masa, metal kitaplık, 2 gardrop, büyük yatak, beyaz eşyalar , kitaplar , geri kalan dekoratif malzemeler , kıyafetler.
İstanbul Eskişehir arası evden eve nakliyat
3/11/2024 - 7 Adet fiyat teklifi aldı - 27000 TL - 29000 TL - 35000 TL

2+1 Ev Eşyası

İstanbul Eskişehir arası evden eve nakliyat

Nerden
Bostancı mah. / Kadıköy / Istanbul
zemin kat Bina Asansörü Kullanılabilir

Nereye
/ Odunpazarı / Eskişehir
2.kat Bina Merdiveni

Paketleme BilgileriBen mutfak eşyalarını koliledim. Firma yalnızca mobilya ve beyaz eşyaları ambalajlasın.
Eskişehir Hatay arası evden eve nakliyat
3/5/2024 6 - 2 Adet fiyat teklifi aldı - 30000 TL - 30000 TL - 30000 TL

3+1 Ev Eşyası

Eskişehir Hatay arası evden eve nakliyat

Nerden
Vadişehir mah. / Odunpazarı / Eskişehir
1.kat Bina Merdiveni

Nereye
Denizciler mah. / Iskenderun / Hatay
4.kat Asansör Kurulmasını İstiyorum

Paketleme BilgileriBen mutfak eşyalarını koliledim. Firma yalnızca mobilya ve beyaz eşyaları ambalajlasın.

Odunpazarı Evden Eve Nakliyat

Odunpazarı, Eskişehir’in en büyük ilçesidir. Tepebaşı ile birlikte il nüfusunun 86%’sını barındırmaktadır. Eskişehir’de 14 ilçe vardır. Çoğu dostlar alışverişte görsün türünden ilçelerdir. Mesela Han adında bir ilçe var. Nüfusu köyler dâhil 2.276. Bir muhtarın rahatlıkla yönetebileceği yerlere neden ilçe teşkilatı kuruyoruz? Ben anlamıyorum, siyasetçilerin anladığından eminim.

Eskişehir bütün büyük şehirlere makul mesafede konumlanmış bir ilimizdir. Gördüğüm kadarıyla toprakları da muhteşem ve verimli değildir. Türkiye’nin sanayisini Eskişehir’e değil Düzce ve Bursa ovalarında konumlandırmak tam anlamıyla cinayettir. Ben yetkili olsaydım. Türkiye’nin sanayisini Eskişehir, Konya, Afyon ve Kütahya gibi hem büyük merkezlere yakın hem de toprakları görece tarıma daha az elverişli yerlerde konumlandırırdım.

Tarım ve sanayi stratejileri bana sorulmadığına göre ben yine kendi konum olan evden eve nakliyata dönüş yapayım. Eskişehir pivot gibi bir noktaya konumlanmıştır. İstanbul, İzmir, Bursa, Ankara ve Antalya’ya Türkiye coğrafyasının büyüklüğü dikkate alındığında yakın sayılır.

Odunpazarı evden eve nakliyat firmalarının 700 Bin nüfuslu şehir merkezinin yanı sıra şehirlerarası evden eve nakliyat işleri ile de ilgilendikleri görülmektedir. Eskişehir’in büyük batı illerine yakın olması evden eve nakliyatta maliyet optimizasyonu için fırsat düzeyini aşağı çekse de aslında taşınma adetlerinin artmasını teşvik ederek nakliye firmaları açısından aynı noktaya gelmektedir. Enakliyat tecrübemiz Eskişehir ile İstanbul, Kocaeli ve Sakarya arasında sık evden eve nakliyat yapıldığını göstermektedir.

Türkiye motorlu araç yakıtının en pahalı olduğu ülkelerden biridir. Dünya’daki yakıt fiyatlarını şöyle bir taradım. İtalya bizden birkaç kuruş daha pahalı, ikinci sıradaki en pahalı ülkenin Türkiye olduğunu gördüm. Derhal yakıt fiyatları indirilsin diye nümayiş yapılmasını önermiyorum. Petrolümüz yok hepsini ithal ediyorsak pahalı olmasını anlarım. Bize düşen pahalı olan yakıtı tasarruflu kullanmaktır. Maalesef Türkiye’de taşımacılığın büyük bir kısmı kara yolu ile yapılmaktadır. Karayollarında gördüğümüz kamyon ve tırların yarısına yakın kısmı boş kasa ile mazot tüketmektedir. Bu büyük bir israftır. Araç İstanbul’dan Eskişehir’e yük götürmüş geri dönüyordur. Ne var bunda demeyin. Mutlaka Eskişehir’den de İstanbul yönüne gidecek bir yük vardır. Bunların eşleştirilmesi ile verim ve tasarruf sağlanabilir.

Enakliyat üç yıllık ticari faaliyeti süresince özellikle şehirlerarası evden eve nakliyatta yukarıda tarif etmeye çalıştığımız gibi bir verimlilik elde etmek için çaba göstermektedir. Her geçen gün hedefimize daha da yaklaşmaktayız. Ne kadar fazla evden eve nakliyat talebini aynı havuzda toplanırsa onları eşleştirme olasılığı o derece yükselmektedir. Amacımız evden eve nakliyat firmamızın hem gidiş hem de dönüş yönünde dolu olmasını sağlamaktır ki müşterilerimiz arasında maliyetlerini bölüştürerek ekonomik fiyat versin ve kendisi de zarar etmesin.

Sizin de bir taşınma talebiniz varsa internet sayfalarımızda gördüğünüz Fiyat Teklifi Al’a tıklayıp bir taşınma ihalesi yayınlayabilirsiniz. Hem Odunpazarı evden eve nakliyat firmalarımız hem de Eskişehir’den geçen ya da orası ile işi olan firmalarımızdan ihalenize teklifler gelecektir. Teklif sayısı ve fiyatı sizin beklentilerinize yaklaştığında sitemizde bana özel sayfasına gelip sevdiğiniz teklifi onaylayabilirsiniz.

Onayladığınız firmamız sizin koyduğunuz tüm koşullara bağlı kalarak evden eve nakliyat hizmetinizi yerine getirecek ve sizden harika bir hizmet karşılığında bir reyting notu ve bir paragraflık bir müşteri yorumu yazmanızı bekleyecek. Elbette müşteri yorumu yazmak mecburi değil ama yazarsanız sizi daha çok severiz.