Inegöl Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Müşteri yorum ve reytingleri ile hizmet kalitesi onaylanan firmalardan teklif alın, kıyaslayın kolayca karar verin.

Fiyat Teklifi Al
Evden Eve Nakliyat İçin Fiyat Teklifi Alın

47.933 Müşteri Yorumu İle Nakliyat Firmanızı Rahat Seçin

Teklif al formunu doldurun

Teklif al formunu doldurun birçok fiyat teklifini bir arada görün

Teklifleri ve yorumları kıyaslayın

Teklifleri ve firma müşteri yorumlarını kıyaslayın, kolayca seçim yapın

Enakliyat desteği ile taşıma yapın

Seçtiğin firma Enakliyat desteği ile taşımayı yapsın, siz rahatınıza bakın

Müşteri Yorumları
9.5

Kaliteli hizmet! Çok memnun kaldım, hiçbir şeye hayır demediler, Vedat Bey ve İmam Beye teşekkür ederim. Gönül rahatlığıyla güvenebilirsiniz. Fiyat olarak da en ucuz teklifi vermişlerdi zaten.

tolga tunceri

10

Ekip olarak çok ilgili ve işlerini en iyi şekilde yerine getiriyorlar. Evimi hiç sorun yaşamadan naklettiler. Her şeyden çok memnun kaldım.

enes katı

10

Başta telefonla da olsa bizimle her zaman ilgilenen Muhammet Bey’e, taşıma esnasındaki davranışları bakımından Mesut Bey ve arkadaşlarına, tüm Model Nakliyat ekibine çok teşekkür ederim. Hiçbir sorun yaşamadan taşımamız gerçekleşti. Eşyalarımız mükemmel korunaklı şekilde taşındı. Her şey için teşekkürler.

ZAFER GÜNGÖR

10

Özenle taşıdılar, paketlemeyi özenle yaptılar teşekkür ederim, tavsiye ederim.

Engin yıldız

9.6

Dolapta yumurta kalmıştı onlar bile kırılmamıştı tek kelimeyle mükemmel Ata nakliyat.

Sezer Heçkorkmaz

10

Başından sonuna kadar çok ilgiliydiler. Nakliye için gelen Cengiz bey ve Yunus bey işinin ehli çalışanlardı. Fiyat konusunda da yardımcı oldular. Her anlamda memnun kaldık.

ahmet karakaya

10

Gerçekten işlerini hakkıyla yapan bir firma. Uygun fiyatları ve sözlerini uygulamaları da artılarından. Taşınma gibi zor bir süreci nasıl yöneteceğimi düşünürken, bu firma sayesinde her şey en kısa zamanda çözüldü. bu memnuniyet paha biçilemez. Teşekkürler İstanbul evden eve taşımacılık.

Berk ince

8.6

Güzeldi, teşekkür ederim.

Mustafa Enes Güner

10

Bugüne kadar (23 yıldır) 5 şehir ve 12 ev değiştirdim. En memnun kaldığım taşıma şirketi Yılmaz Nakliyat ve ekibine teşekkür ediyorum.

Kaan Seyhan

10

Enakliyat üzerinden almış olduğum en iyi fiyatı veren firma ile anlaştım. Firma yetkilisi Ramazan bey ile iletişime geçtik, gününde ürünler alınıp, paketlenip, söz verdikleri tarihte sağlam bir şekilde yerine teslim edildi. Nakliye için gelen Ercan bey ve ekibine de ayrıca teşekkür ederim. İşlerini hakkıyla yaptılar. Allah bol bereketli kazançlar versin.

Gürsel Aydin

9.7

Bitlis'ten Bursa İnegöl'e taşındım. Çimentaş nakliyat ile çalışmaktan çok memnun kaldım. Sorunsuz bir şekilde yerleştim evime, kendilerine çok teşekkür ederim, her konuda olumlu izlenim bıraktılar herkese tavsiye ederim.

önder ERDOĞAN

10

Söylendiği gün söylendiği saatte hiçbir eksik ve hasar olmadan uygun fiyata ve zamanında teslim oldu. Güler yüzlü ve düzenli çalışmalarından çok memnun kaldım.

Pinar Bilol

9.2

Ali Osman bey ve ekibi tam zamanında gelip çalışmaya başladı. Ürünler düzenli ve sağlam sarıldı. Zamanında yerleştirip ürünlerin kurulumları yapıldı. Yerleşim sırasında sayısız yer değiştirmemize rağmen anlayışlı ve sorun çıkartmayan bir tutum sergilediler. Firmayı taşıma yapacaklara öneririm.

Başar Eminler

10

Keşke fiyat fayda dengesinde birkaç yıldız daha olsaydı. Bu fiyata bu iş harika... Benim eşyalarımda sonradan bir artış oldu, konuştuk hallettik, sorun çıkartmadılar. Her şey için teşekkürler, kesinlikle güvenilir, iyi bir firma ve ayrıca iyi insanlar.

zafer varan

9.6

Fiyatına göre iyi.

Bilal Çiftçi

İzmir Bursa arası evden eve nakliyat
3/25/2024 - 2 Adet fiyat teklifi aldı - 25000 TL - 25000 TL - 30000 TL

3+1 Ev Eşyası

İzmir Bursa arası evden eve nakliyat

Nerden
/ Narlıdere / Izmir
7.kat Asansör Kurulmasını İstiyorum

Nereye
Süleymaniye mah. / Inegöl / Bursa
2.kat Bina Merdiveni

Paketleme BilgileriBen mutfak eşyalarını koliledim. Firma yalnızca mobilya ve beyaz eşyaları ambalajlasın.
Bursa İstanbul arası parça eşya taşıma
2/25/2024 - 3 Adet fiyat teklifi aldı - 8000 TL - 9000 TL - 12000 TL

Parça Ev Eşyası

Bursa İstanbul arası parça eşya taşıma

Nerden
Akhisar mah. / Inegöl / Bursa
2.kat Asansör Kurulmasını İstiyorum

Nereye
Şifa mah. / Tuzla / Istanbul
2.kat Bina Merdiveni

Paketleme BilgileriBen mutfak eşyalarını koliledim. Firma yalnızca mobilya ve beyaz eşyaları ambalajlasın.
İstanbul Bursa arası parça eşya taşıma
1/26/2024 - 2 Adet fiyat teklifi aldı - 9000 TL - 9000 TL - 12000 TL

Parça Ev Eşyası

İstanbul Bursa arası parça eşya taşıma

Nerden
Topkapı mah. / Fatih / Istanbul
1.kat Asansör Kurulmasını İstiyorum

Nereye
Yeni mah. / Inegöl / Bursa
zemin kat Bina Merdiveni

Paketleme BilgileriTüm ambalajlama, kolileme, montaj ve demontaj işlerini ben yaparım. Firma yalnızca taşımayı yapsın.
çift kişilik yatak (baza değil) 2 masa 1 sandalye 5 koli eşya ve kitap
Aksaray Bursa arası evden eve nakliyat
1/17/2024 - 3 Adet fiyat teklifi aldı - 23000 TL - 23000 TL - 35000 TL

2+1 Ev Eşyası

Aksaray Bursa arası evden eve nakliyat

Nerden
Akpınar köyü / Ortaköy / Aksaray
2.kat Bina Merdiveni

Nereye
Akıncılar köyü / Inegöl / Bursa
2.kat Bina Merdiveni

Paketleme BilgileriBen mutfak eşyalarını koliledim. Firma yalnızca mobilya ve beyaz eşyaları ambalajlasın.
Kırılacak çoktur
Bursa Elazığ arası evden eve nakliyat
1/14/2024 - 4 Adet fiyat teklifi aldı - 30000 TL - 30000 TL - 45000 TL

2+1 Ev Eşyası

Bursa Elazığ arası evden eve nakliyat

Nerden
Yeniceköy mah. / Inegöl / Bursa
2.kat Bina Merdiveni

Nereye
Doğukent mah. / Elazığ
1.kat Bina Merdiveni

Paketleme BilgileriTüm eşyaların paketlenmesi, kolilenmesi, montaj ve demontaj işlemlerini firma yapsın.
2+1 ev eşyası taşınması inegöl yeniceköy mahallesinden 2 kattan toplanıp ambalajlanıp elazığ merkez Doğukent mahallesine 1 . Kata taşınacak
Eşyalar 1 çekyat, 3parça L koltuk, 1 konsol, 2dresuar, bir orta sehpa 2 yan sehpa, 1zigon sehpa, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, televizyon, mutfak masası 6 sandalye, 2adet tekli baza ve yatak, 1çift kişilik yatak karyola ve başlık, 1adet çift kapılı elbise dolabı, 1adet 4 kapılı elbise dolabı, set üstü ocak, 1adet davul fırın, İTÜ masasıı küçük masa, elektrik süpürgsi, aynalar 1adet ayakkabılık, küçük tvnsehpası, 1adet şifonyer, mutfak araç gereçleri küçük televizyon çalışma masası ve sandalyesi, 6 adet halı, 3 adet küçük çöp kovası tel ayakkabılık küçük paspas giriş küçük tost makinası
Ankara Bursa arası parça eşya taşıma
12/18/2023 - 3 Adet fiyat teklifi aldı - 4500 TL - 6000 TL - 8000 TL

Parça Ev Eşyası

Ankara Bursa arası parça eşya taşıma

Nerden
Kıbrısköy mah. / Mamak / Ankara
zemin kat Bina Merdiveni

Nereye
Mahmudiye mah. / Inegöl / Bursa
zemin kat Bina Merdiveni

Paketleme BilgileriTüm ambalajlama, kolileme, montaj ve demontaj işlerini ben yaparım. Firma yalnızca taşımayı yapsın.
iki adet çift kişilik yatak baza başlık, 1 adet tek kişilik yatak baza başlık paketli hiç kurulmamış depodan alınıp depoya bırakılacak.
İnegöl Parça Eşya Taşımaİnegöl Evden Eve Nakliyat

Inegöl Evden Eve Nakliyat

Ben evlendiğim zaman ilk mobilyamız telefon siparişi ile İnegöl’den gelmişti. Bir arkadaşım İnegöl’e giderek kendisine mobilya almıştı. Biz o mobilyaları beğenmiş aynısının farklı rengini telefon ile sipariş etmiştik. Gelen mobilyadan memnun kalmış uzun bir zaman kullanmıştık. Yakın zamanda gittiğim İnegöl gerçekten bir başarının yazıldığı bir şehir görüntüsü veriyordu. Artık önemli mobilya fuarları düzenliyor. Yüzlerce milyon dolarlık ihracata imza atan bir şehir olmuş.

İnegöl, Bursa’nın merkezde olmayan en büyük ilçesidir. 236 Bin kişilik nüfusu ile birçok ilin nüfusunu geride bırakmaktadır. İnegöl evden eve nakliyat firmalarının hem ilçe halkından gelen taşınma taleplerini değerlendirmesi hem de şehirlerarası evden eve nakliyat pazarından pay almaya çalışması iyi olur. Bursa, Türkiye’nin dördüncü büyük şehri ve İnegöl’e uzaklığı sadece 49 km’dir.

Enakliyat’ın temel iş önceliklerinin başında müşterilerine beklentilerinin üzerinde bir evden eve nakliyat deneyimi yaşatmak bu sayede onların Enakliyat’ı dost ve arkadaşlarına tavsiye etmelerini sağlamaktır. İkinci iş önceliğimiz ise müşterilerimizin özellikle şehirlerarası taşınmalarda maliyetlerini daha iyi yönetmelerine yardımcı olmaktır.

Enakliyat’a üye olan firmalar çok iyi bilirler ki bu internet portalinden iş almaya devam etmek için yüksek reyting ve pozitif müşteri yorumları belirleyicidir. Enakliyat taşınma sürecini başından sonuna kadar izleyerek her aşamada müşterisine destek olmaktadır. Enakliyat ile taşınan müşterilerimize taşınmadan sonra bir mail gider bu mailde müşterinin firmadan aldığı hizmete bir not vermesi ve bir paragraflık bir müşteri yorumu yazması talep edilir. Müşteriden gelen reyting notu ve müşteri yorumu aynen firmanın profiline yansıtılır.

Müşterinin yorumu olumlu ise firma bundan destek alarak daha çok iş alır. Olumsuz ise firmanın iş alması cidden zorlaşır. Kötü bir not ve yorum almak üyelerimiz için kâbus etkisi yapmaktadır. Bu yüzden iş yaparken bazen alıştıkları davranış kalıbının da dışına çıkarak özenli olmaya çalışıyorlar.

Siz şehirlerarası ve uzak mesafeli bir evden eve nakliyat için hazırlık yapıyorsanız. Aile bütçenizin sağlığı için bilmeniz gereken ince detaylar bulunmaktadır. Diyelim ki siz İnegöl’den Hatay’a taşınacaksınız. Sizi götüren firmanın 993 km dönüş yolunu boş gelmemesi gerekir. Aksi takdirde bu dönüşün maliyeti sizden tahsil edilecektir. Hâlbuki sizi Hatay’a götüren kamyon o bölgeden İnegöl olmasa da Bursa, İstanbul ve Kocaeli gibi bir ilimize evden eve nakliyat yaparak dönüş maliyetini başka bir tüketiciye yansıtabilir. Böylece siz sadece gidiş maliyetine katlanarak tasarruf etmiş olacaksınız. Biz buna lojistik literatüründe maliyet optimizasyonu diyoruz.