Alanya Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Müşteri yorum ve reytingleri ile hizmet kalitesi onaylanan firmalardan teklif alın, kıyaslayın kolayca karar verin.

Fiyat Teklifi Al
Evden Eve Nakliyat İçin Fiyat Teklifi Alın
ve

43.625 Müşteri Yorumu İle Nakliyat Firmanızı Rahat Seçin

Teklif al formunu doldurun

Teklif al formunu doldurun birçok fiyat teklifini bir arada görün

Teklifleri ve yorumları kıyaslayın

Teklifleri ve firma müşteri yorumlarını kıyaslayın, kolayca seçim yapın

Enakliyat desteği ile taşıma yapın

Seçtiğin firma Enakliyat desteği ile taşımayı yapsın, siz rahatınıza bakın

Müşteri Yorumları
10

Emeğinize sağlık. Eşyalarım çiziksiz ulaştı. Her detay ile ilgilendiler. Güzel iş, güzel insanlar...👍

tayfun kömesöğütlü

10

Mesele ev eşyasını taşıtmak ise bunu herkese yaptırabilirsiniz. Fakat Evgören nakliyat söz verdikleri günde ve saatte gelip, çok dikkatli şekilde evimi taşıdılar. Son derece saygılı işin uzmanı olan Emrah ve arkadaşlarına hizmetlerinden dolayı çok teşekkür ederim. Herkese tavsiye ediyorum.
Eşyalarınızı Evgören nakliyata güven içinde teslim edebilirsiniz.

kemal erkan

10

İstanbul’dan Alanya’ya Varyap ile taşındık, her şey için çok teşekkür ediyorum. Her şey çok profesyonelceydi, kolide yumurtalar vardı onlara bile hiç bir şey olmadı 😊. Herkese tavsiye ederim, on numara beş yıldız.

Leyla Han

10

Zamanında ve düzenli prensiple çalışan arkadaşlara çok teşekkür ediyorum.

Ayşe ONAR

10

Her şey planlandığı gibi yapıldı.

sezai zeybekoğlu

8.8

Genel olarak firmadan ve taşıyan elemanlardan memnun kaldım eşyalarım zarar görmedi, herkese teşekkür ediyorum. :)

Emine Kazdal

10

Mükemmel iletişiminiz vardı. Ürünlerimiz harika taşındı. Hiç sorun yaşanmadı. Uçtan uca herkesin emeklerine teşekkürler.

Büşra Bora

10

Adil Nakliyattan çok memnun kaldım. Sürekli iletişimdeydik. Sağ salim belirtilen gün ve saatlerde geldi. Çok teşekkürler.

Büşra Bora

10

Yepaş nakliyat ailesine çok teşekkür ederim. Eşyalarımı bugün teslim ettiler ve en ufak bir sorun yok. Çalışan arkadaşlar oldukça güler yüzlü ve işlerini mükemmel yapıyorlar. Aradığım nakliye firmasını buldum.

Sadık yılmaz

10

Taşınmaktan aşırı korkan ve ilk defa taşınacak biriydim. Cemil abi ile taşınmama 45 gün kala tanıştım. Taşınma günüme kadar sorduğum en absürt sorulara kadar sabırla cevaplar verdi ve 45 günün sonunda taşınma günümüzde evime geldi. Çok kısa bir süre içinde tüm eşyalarımı paketledi ve kaldırdı. Ve yeni evimde bir koliden bile tek parça kırık çıkmadı. 5 metrelik teknemi tıra sığdırmak için üst düzey emek harcadı. Kesinlikle ama kesinlikle çok güler yüzlü ve yardımcı olan bir ekip. Bir değil bin defa taşınacak olsam her seferinde Cemil Abi ve ekibini tercih ederim. İyi ki varlar, iyi ki evimi onlar taşıdı.

Hatice Nilüfer kılıç

8.5

Evden eve Nakliyat firmalarına güven son derece önemli. Ancak açık yüreklilikle söylemeliyim ki VARYAP Nakliyat firması son derece güvenilir bir firma. Araştırdım, inceledim İstanbul'da Enakliyat firmaları içinde en güvenilir firmalardan bir tanesi diye duydum ve tecrübe ettim doğruymuş. Söz verdiği gibi tam zamanında geldi, zamanında, eksiksiz ve sorunsuz teslim etti. Firma yetkilisi Cemil Beye teşekkür ediyorum. Firmada görevli çalışan Sedat ustayı da unutmadım. Samimi, içten ve güven veren bir arkadaş.

Ben devlet memuruyum ve nakliye firmalarına yaşadığım sorunlardan dolayı çok güvenmem ancak VARYAP Nakliye firması sizi yarı yolda bırakmaz, çok net güvenebilirsiniz. Teşekkür ederim Cemil Bey işiniz gücünüz rast gelsin. Kolaylıklar diliyorum.

Köksal Bülbül

10

İletişim konusunda çok samimi insanlar, bizi mağdur etmediler, eşyalarımız sağlam ulaştı biz memnun kaldık tavsiye ederim. Oktay beye ayrıca teşekkür ederim ilgisi için, bol kazançlarınız olsun.

Fadime

10

Emeklerinize sağlık daha iyisi yok.

Hakan eren

8.6

Model Nakliyat firması yetkilisi Muhammet bey, ekip şefi Mesut, yardımcıları Adem, Mesut ve Mustafa hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim, her şey 10 üzerinden 10.

Bundan sonraki taşıma işlerimiz için gönül rahatlığıyla Model nakliyatı kullanıcaz siz de hiç tereddüt etmeden eşyalarınızı teslim edebilirsiniz.

Eş, dost ve akrabalarımın da evden eve taşıma işleri için bundan sonra Model nakliyatı tavsiye edeceğim. Kolay gelsin, işlerinizde başarılarınızın devamını dilerim.

Hulki gezer

9.8

Model Nakliyat firması yetkilisi Muhammet bey, ekip şefi Mesut, yardımcıları Adem, Mesut ve Mustafa hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim, her şey 10 üzerinden 10.

Bundan sonraki taşıma işlerimiz için gönül rahatlığıyla Model nakliyatı kullanıcaz siz de hiç tereddüt etmeden eşyalarınızı teslim edebilirsiniz.

Eş, dost ve akrabalarımın da evden eve taşıma işleri için bundan sonra Model nakliyatı tavsiye edeceğim. Kolay gelsin, işlerinizde başarılarınızın devamını dilerim.

Hulki gezer

İstanbul Antalya arası evden eve nakliyat
6/20/2022 - 2 Adet fiyat teklifi aldı - 15000 TL - 15000 TL - 18000 TL

3+1 Ev Eşyası

İstanbul Antalya arası evden eve nakliyat

Nerden
Istasyon mah. / Küçükçekmece / Istanbul
8.kat Bina Merdiveni

Nereye
Merkez mah. / Alanya / Antalya
1.kat Bina Merdiveni

Paketleme BilgileriBen mutfak eşyalarını koliledim. Firma yalnızca mobilya ve beyaz eşyaları ambalajlasın.
İstanbul Antalya arası evden eve nakliyat
5/6/2022 1 - 7 Adet fiyat teklifi aldı - 7500 TL - 7500 TL - 15000 TL

2+1 Ev Eşyası

İstanbul Antalya arası evden eve nakliyat

Nerden
Tarabya mah. / Sarıyer / Istanbul
3.kat Bina Merdiveni

Nereye
Mahmutlar mah. / Alanya / Antalya
5.kat Bina Asansörü Kullanılabilir

Paketleme BilgileriTüm ambalajlama, kolileme, montaj ve demontaj işlerini ben yaparım. Firma yalnızca taşımayı yapsın.
Antalya Bursa arası evden eve nakliyat
5/6/2022 1 - 2 Adet fiyat teklifi aldı - 9500 TL - 9500 TL - 10000 TL

2+1 Ev Eşyası

Antalya Bursa arası evden eve nakliyat

Nerden
Mahmutlar mah. / Alanya / Antalya
zemin kat Bina Merdiveni

Nereye
Üçevler mah. / Nilüfer / Bursa
4.kat Bina Merdiveni

Paketleme BilgileriBen mutfak eşyalarını koliledim. Firma yalnızca mobilya ve beyaz eşyaları ambalajlasın.

Alanya Evden Eve Nakliyat

Alanya ülkemizde belki de doğal güzellikleri ile bir numara denilebilecek bir ilçemizdir. İlçe dediğime bakmayın Türkiye’de kendisine il diyen yerlerin yarısından daha büyük bir nüfusa sahiptir. Misafir yabancıları hiç saymıyorum. Alanya ülkemizin turizm cennetlerinin başında gelmektedir. Yılda 8 ay denize girebileceğiniz bir iklim başka nerede vardır. Bilmiyorum.

Alanya ile Antalya arasında 135 km mesafe var. Bu durum Alanya evden eve nakliyat firmalarının işini zorlaştırmaktadır. Çünkü Alanya’dan Türkiye’nin batısına ulaşmak için Antalya’yı dolaşmak gerekmektedir. Türkiye’nin doğusuna gitmek için ise Konya üzeri kullanılabilir.

Alanya’da çok sayıda yerleşik yabancı yaşadığına ilişkin rivayetler bulunmaktadır. Yabancıların satın aldığı on binlerce ev var. Bunlara kiraladıklarını da ilave edersek anlamlı bir nüfus ortaya çıkmaktadır. Alanya evden eve nakliyat firmalarının aynı zamanda yabancılara da hizmet edecek şekilde kendilerini eğitmeleri gerekmektedir. Alanya’da yaşayan yabancıların çoğu Alman’mış. Almanlar inanılmaz prensip sahibidirler. Her şeyi önce yazıp çiziyorlar sonra yapıyorlar.

Alanya orta büyüklüğe sahip bir şehrimiz olduğuna göre şehirlerarası evden eve nakliyatın yanında anlamlı sayıda şehir içi evden eve nakliyat da gerçekleşmektedir. Bir şehir düşünün Türklerin yanında çok sayıda Alman, Rus, Hollandalı, İngiliz ve diğer ülkelerden insanlar yaşıyor. Alanya evden eve nakliyat firmalarının yerinde olsam yabancı dil bilen eleman çalıştırırım. Bu arada Enakliyat’ta birden çok sayıda yabancı dil bilen eleman bulunmaktadır. İhtiyaç olduğunda yabancı müşterilerimiz çok memnun kalıyorlar. Hani havamızı atma fırsatı gelmişken kaçırmayalım diye yabancı dil konusunu yazmış olabiliriz.

Yakında Enakliyat’ın internet sitesini yabancıların da (İngilizce bilenleri kastediyorum) hizmet alabileceği şekilde zenginleştireceğiz. Yanı sıra müşterilerimizin hizmet seviyesi istekleri dikkate alınarak taşınma hizmetlerimiz kategorilere ayrılmıştır. Müşterilerimiz ekonomik, konforlu ya da lüks taşınma hizmetlerinden birini seçerek evden eve nakliyat hizmeti alabilirler.

Siz Alanya içinde ya da şehirlerarası bir evden eve nakliyat talebine sahip olduğunuzu düşünüyorsanız Enakliyat’taki Fiyat Teklifi Al butonuna tıklayın ve ihale formunu doldurun. İhaleniz portalimizde yayınlanacak ve üyemiz olan evden eve nakliyat firmalarından işinize teklifler gelecektir. Yeterli teklif biriktiğinde gelip sizin için en iyi olduğuna inandığınız teklifi onaylayarak süreçte kendinize düşen işi tamamlayabilirsiniz.

Onayladığınız firmamız önce sizinle görüşerek tüm detayları öğrenecek ve sizin istediğiniz tarihte onayladığınız fiyatla gelip ev taşıma hizmetinizi yerine getirecektir. Firmamız sizi memnun edip sizden iyi bir müşteri yorumu ve yüksek bir reyting notu almanın hayali ile işini yapacaktır.

Enakliyat Bilgi İletişim Hiz. Tic. Ltd. Şti © Copyright 2011-2022 Enakliyat.com.tr Her Hakkı Saklıdır.