Yenimahalle Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Müşteri yorum ve reytingleri ile hizmet kalitesi onaylanan firmalardan teklif alın, kıyaslayın kolayca karar verin.

Fiyat Teklifi Al
Evden Eve Nakliyat İçin Fiyat Teklifi Alın
ve

32.369 Müşteri Yorumu İle Nakliyat Firmanızı Rahat Seçin

Teklif al formunu doldurun

Teklif al formunu doldurun birçok fiyat teklifini bir arada görün

Teklifleri ve yorumları kıyaslayın

Teklifleri ve firma müşteri yorumlarını kıyaslayın, kolayca seçim yapın

Enakliyat desteği ile taşıma yapın

Seçtiğin firma Enakliyat desteği ile taşımayı yapsın, siz rahatınıza bakın

Müşteri Yorumları
10

Bundan 2 yıl önce Ankara'dan İstanbul'a kendini çok kurumsal olarak gösteren bir firma ile evimi taşıdım. Fayda maliyet açısından çok orantısızdı, söyledikleri ile yapılanlar hiç aynısı olmadı. Çok pişman olmuştum.

Bir arkadaşım vasıtasıyla bu siteyle tanıştım. Aynı eşyalarımı bu sefer İstanbul'dan Ankara'ya götürmem gerekiyordu, önceki deneyimimden sonra bu iş beni çok yoracak diye düşündüm. Ancak hiçte öyle olmadı. Varyap Nakliyat firma sahibi Cemil Beyle telefonla iletişime geçtik. Hatta benim yüzümden taşınma tarihi iki kere değişti, her seferinde Cemil beyle iletişimde olduk ve hiçbir şekilde tavır ve davranışta bir olumsuzluk görmedim.

Taşınma vakti geldiğinde dediği saatte oradaydı, ne söylediyse yaptı hatta fazlasını da yaptı. Eşyalar Ankara'ya gittiğinde iş yüzünden ben karşılayamadım. Sağ olsun kendi eşyası gibi ilgilenip yerleşmesini sağladı. Kendisine buradan da ayrıca ilgisi ve yardımları için çok teşekkür ederim.

Serdar Erdoğan

10

Temiz ve güler yüzlü arkadaşlar, ailevi sıkıntılarımdan dolayı acilen taşınmam gerekti, ilk teklifi verdiler uygun buldum ve anlaştım.
Temiz işçilik yapıyorlar üstelik salon masasının ayağı önceden kırılmıştı onu da ben demeden sabitlediler.
Çalışan arkadaşlara teşekkür ediyorum, herkese tavsiye ediyorum.

Süleyman Güven

9.7

Zamanlama konuşulduğu gibi oldu. Hatta tahminden daha erken bitirildi.
Paketleme, demontaj-montaj işleri iletişim gayet iyi.
Eşyalarda hiç hasar oluşmadı.
Taşınmadan oldukça memnun kaldık.
Sevdiklerimize gönül rahatlığı ile önerebileceğimiz bir hizmet sunuldu.
Tüm ekibe teşekkür ediyoruz.

suat demirkapı

9.7

Merhabalar, İstanbul'dan Ankara'ya taşınma süresince sistemden yaklaşık 20 adet teklif geldi, bunların içinde ortalamanın üzerinde bir fiyata sahipti Kale Nakliyat ama yorumlara bakarak ve telefonla arayan arkadaşın ilgi alakasını göz önünde bulundurarak önceliği Kale Nakliyata vermek istedim, gelip ekspertiz yaptılar sonrasında anlaşmaya vardık. Taşınma tecrübemi başlık halinde özetlemeye çalışayım.

--> Mutfak eşyaları ve kişisel eşyaları biz koliledik, öncesinde arkadaşlar mobilya vs diğer eşyaları paketlediler, paketlemede streç ve pat pat dedikleri naylonu gayet bol kullandılar ve temizdi. Söylediğimiz hiç bir şeyi geri çevirmediler, bu işlerde son dakikada eşya yüklenmeye başlayınca ekstra talepler gelebiliyor ama arkadaşların yaklaşımı çok güzeldi.

--> Eşyaları yüklemeye sabah saat 8 de geldiler ve saat 1 de her işlem tamamdı, anlaştığımızdan dakika şaşmadı, takdir ettim. Aynı şekilde Ankara'da da sabah 8:30 da başladılar 1 de bitirdiler, o da anlaştığımız gibi oldu.

-->Firma sahibi Adem bey ve Kardeşi Musa beyle iletişim konusunda en ufak bir sıkıntı yaşamadık, çok cana yakın ve çözüm odaklılar.

-->Diğer yükleyen arkadaşlar da gayet saygılı ve düzgün çalıştılar.

-->Fiyat olarak daha ucuzları vardı tabi ki ama yorumlara ve puana baktım sonrasında burayı tercih ettim, her işte çok titizlenirim, gerekirse fazla vereyim kafam rahat olsun dedim, verdiğim paraya sonuna kadar değdi.

Ayrıca evimizde sürgülü büyük bir gardrop vardı, eski evimize sıfır almıştık ve firmanın yetkilileri gelip kurulumunu yapmıştı, gelen elemanlar 3 hafta git gel yaparak ayar tutturabildiler, ama Adem bey sorunsuz kurdu eline sağlık, mobilya sök tak işinden gerçekten anlıyorlar ve titiz çalışıyorlar.

Kemal Avşar

10

Çok memnun oldum gerçekten. Tam söylenen saatte geldiler. İşlerini titizlikle yaptılar ve kısa sürede taşıdılar. Davranışları çok iyiydi ve çok saygılılardı. Kesinlikle tavsiye ederim.

şeref sarıkaya

10

Ellerine sağlık çok teşekkür ederim. YENİÇAG NAKLİYAT ve ekibi Yılmaz beye çok teşekkür ederim.

Kubra Candas

10

Eşyalarımız hızlı ve sorunsuz taşındı. Fiyatı makul. Çalışanlar itinali.Firma olarak müşteri memnuniyetini ön planda tutuyorlar. Tekrar taşınsam hiç düşünmeden aynı firmaya taşıtırım

Ömer Aydın

10

Söylenilen günde teslim alındı ve teslim edildi fiyat olarak da uygun bir firma hiç bir zarar gelmeden teslim edildi. Çok teşekkür ederiz ellerine sağlık.

AYŞEGÜL ATİLLA

10

Öncelikle İstanbul'dan Ankara'ya evimi taşımak için için Ulaşım nakliyat ile ile tanıştırdığı için Enakliyat'a teşekkür ederim. Daha önce çok taşındığım için bir çok firmayla çalıştım ancak hiçbirinde bu kadar iletişimi ve çalışması iyi olan bir firma ile karşılaşmamıştım.

Fiyat konusunda başta tereddüt ettim ancak uygun fiyat, kaliteli hizmet yapan bir firma olduğunu gördüm. Uygun fiyata kaliteli hizmet almak isteyen herkese tavsiye ederim.

Tüm çalışanlar birbirini tanıyor ve birlikte hareket ediyorlar hepsi çok iyi ve cana yakın insanlar 2 gün içerisinde her şeyi güzel bir şekilde hem taşıma hem yerleştirmeyi yaptılar. Evimizdeki zor mobilyalar da dahil tüm mobilyaları montaj ve demontajını yaptıkları için teşekkür ederim. Büyük eşyalarımızın hepsini özenle sarıp paketlemesini yaptılar eşyalarda hiçbir kırık çizik meydana gelmedi. Buradan herkese şiddetle tavsiye ederim...

emre demir

9.6

Öncelikle GARİP BEY ve ekibine çok çok teşekkür ederim. Anlaştıktan sonra Garip beyin eşyalarımızın görmesini istekte bulunduk sağ olsun ücretsiz experlikleri mevcutmuş geldi gördü ve ertesi gün taşımak için ekibi ile verdikleri saatte geldiler ve çok çok güzel ambalaj yaptılar güler yüzlü ekibiyle sonra yükleme bitti diğer eve gittik aynı şekilde aldıkları gibi hatasız taşıdılar Evlok ekibine çok çok teşekkür ederim.
İyi düşünün iyi taşının derim.

fatma ekinci

10

İşini layıkıyla, olması gerektiği gibi yapan insanlar. Ne bir eksiklik ne bir fazlalık vardı. Konuştuğumuz gibi evimi taşıdılar. Dürüst, çalışkan ve deneyimli arkadaşlar... Cengiz bey ve ekibine verdikleri hizmet için teşekkür ediyorum.

serkan aslan

7.4

Firma yetkilileri zamanında adreste oldular. Masa ve sandalyelerimiz sarılmadan indirildi, masanın üst kısmı araçta sarıldı. Verdikleri hizmet için teşekkür ederim.

Mustafa Mucahitoglu

10

Sıkıntısız ve Hızlı bir şekilde taşınma işlemimiz tamamlandı.Kesinlikle tavsiye ederim..

Emre Caputcu

10

İşin hakkını veren bir firma. Çok teşekkür ederim, ellerine sağlık. Hiç bir şeyim zarar görmedi.

Guler Ceylan

10

13 martta taşıdım. Ankara Yücel Nakliyat çalışanlarına ilgilerinden, samimiyetlerinden ve işlerine gösterdikleri ilgi ve alakadan dolayı çok teşekkür ederim. Verdikleri bütün sözleri yerine getirdiler, bu işte ne kadar başarılı ve profesyonel olduklarını gösterdiler. Her konuda işlerini dört dörtlük yaptılar, herkese tavsiye ederim.

hakan erdem

Yenimahalle Büyükçekmece 15 Haziran 3+1 ev eşyası taşıma
15.6.2019 - 13 Adet fiyat teklifi aldı - 2500 TL - 3300 TL - 4500 TL

3+1 Ev Eşyası

Yenimahalle Büyükçekmece 15 Haziran 3+1 ev eşyası taşıma

Nerden
Turgut özal mah. / Yenimahalle / Ankara
3.kat Bina Merdiveni

Nereye
Ekinoba mah. / Büyükçekmece / İstanbul
3.kat Asansör Kurulmasını İstiyorum

Paketleme BilgileriBen mutfak eşyalarını koliledim. Firma yalnızca mobilya ve beyaz eşyaları ambalajlasın.
Klasik 3+1 ev eşyası bulunmakta olup ekstra sadece 4 kapaklı gardrop var.
başlık yok
30.8.2019 - 2 Adet fiyat teklifi aldı - 1300 TL - 1300 TL - 2500 TL

3+1 Ev Eşyası

başlık yok

Nerden
Burç mah. / Yenimahalle / Ankara
5.kat Bina Merdiveni

Nereye
Esatoğlu mah. / Çankaya / Ankara
15.kat Bina Merdiveni

Paketleme BilgileriBen mutfak eşyalarını koliledim. Firma yalnızca mobilya ve beyaz eşyaları ambalajlasın.
bu ne ne yazacam buraya nedir bu
Ankara-Denizli arası evden eve nakliyat
5.7.2019 0 - 2 Adet fiyat teklifi aldı - 1700 TL - 1700 TL - 1800 TL

1+1 Ev Eşyası

Ankara-Denizli arası evden eve nakliyat

Nerden
Yeşilevler mah. / Yenimahalle / Ankara
2.kat Bina Merdiveni

Nereye
Bağbaşı mah. / Pamukkale / Denizli
3.kat Asansör Kurulmasını İstiyorum

Paketleme BilgileriBen mutfak eşyalarını koliledim. Firma yalnızca mobilya ve beyaz eşyaları ambalajlasın.
Çok az eşyam var.Mobilya iki kanepe, iki küçük kitaplık, tek kişilik baza, gardırop, bir şifonjer, plastik 4 sandalye ve mutfak masası, beyaz eşya ise buzdolabı ve çamaşır makinesi, mini fırın.
Siirt Nakliye
29.6.2019 - 7 Adet fiyat teklifi aldı - 2800 TL - 3500 TL - 5000 TL

3+1 Ev Eşyası

Siirt Nakliye

Nerden
Demetlale mah. / Yenimahalle / Ankara
1.kat Asansör Kurulmasını İstiyorum

Nereye
Bahçelievler mah. / Siirt
3.kat Asansör Kurulmasını İstiyorum

Paketleme BilgileriBen mutfak eşyalarını koliledim. Firma yalnızca mobilya ve beyaz eşyaları ambalajlasın.
1 adet buzdolabı(170X70 cm boyunda),1 adet çamaşır makinesi(85X55 cm boyutlarında),1 adet bulaşık makinesi(75X55 cm boyutlarında) ve 1 adet 82 ekran lcd televizyon mevcuttur. 1 tane 12 kişilik büyük yemek masası (170X90 cm boyutlarında), 3 lü zigon sehpa ve 1 tane 4 kişilik küçük yemek masası (110X70 cm boyutlarında) ile birlikte 10 tane sandalye mevcuttur. Yatak odası takımı (büyük gardırop,2 tane 2 çekmeceli küçük komidin, aynalık konsol, puf ve çift kişilik baza ve yatağı) 4 tane kanepe (225 cm uzunlarında)ve 2 tane tekli koltuk (95 cm uzunluklarında) bulunmaktadır.3'lü yatak odası halısı, 3 tane halı, mutfak halıfleksi ve 1.80 boyunda çok amaçlı kiler dolabı vardır. genç odası takımı olamkla birlikte paket halinde durmaktadır.10 tane hurç, 30 tane koli (koliler eşit boyda değildir) vardır.
Şırnak nakliyat
28.6.2019 - 2 Adet fiyat teklifi aldı - 4000 TL - 4000 TL - 4400 TL

3+1 Ev Eşyası

Şırnak nakliyat

Nerden
Demetevler mah. / Yenimahalle / Ankara
1.kat Bina Merdiveni

Nereye
Cumhuriyet mah. / Şırnak
3.kat Bina Merdiveni

Paketleme BilgileriBen mutfak eşyalarını koliledim. Firma yalnızca mobilya ve beyaz eşyaları ambalajlasın.
1 adet buzdolabı(170X70 cm boyunda),1 adet çamaşır makinesi(85X55 cm boyutlarında),1 adet bulaşık makinesi(75X55 cm boyutlarında) ve 1 adet 82 ekran lcd televizyon mevcuttur. 1 tane 12 kişilik büyük yemek masası (170X90 cm boyutlarında), 3 lü zigon sehpa ve 1 tane 4 kişilik küçük yemek masası (110X70 cm boyutlarında) ile birlikte 10 tane sandalye mevcuttur. Yatak odası takımı (büyük gardırop,2 tane 2 çekmeceli küçük komidin, aynalık konsol, puf ve çift kişilik baza ve yatağı) 4 tane kanepe (225 cm uzunlarında)ve 2 tane tekli koltuk (95 cm uzunluklarında) bulunmaktadır.3'lü yatak odası halısı, 3 tane halı, mutfak halıfleksi ve 1.80 boyunda çok amaçlı kiler dolabı vardır. 10 tane hurç, 30 tane koli (koliler eşit boyda değildir) vardır.
Ankara Kahramanmaraş 3+1 taşıma
20.6.2019 - 2 Adet fiyat teklifi aldı - 3000 TL - 3000 TL - 3200 TL

3+1 Ev Eşyası

Ankara Kahramanmaraş 3+1 taşıma

Nerden
Susuz mah. / Yenimahalle / Ankara
1.kat Bina Merdiveni

Nereye
Yamaçtepe mah. / Onikişubat / Kahramanmaraş
5.kat Asansör Kurulmasını İstiyorum

Paketleme BilgileriTüm eşyaların paketlenmesi, kolilenmesi, montaj ve demontaj işlemlerini firma yapsın.
Standart 3+1 ev eşyası
Kamyon park yeri var
Ankara-Giresun arası parça eşya taşıma
15.6.2019 - 2 Adet fiyat teklifi aldı - 1000 TL - 1000 TL - 3000 TL

Parça Ev Eşyası

Ankara-Giresun arası parça eşya taşıma

Nerden
Ostim mah. / Yenimahalle / Ankara
10.kat Bina Merdiveni

Nereye
Bozat mah. / Piraziz / Giresun
zemin kat Asansör Kurulmasını İstiyorum

Paketleme BilgileriTüm ambalajlama, kolileme, montaj ve demontaj işlerini ben yaparım. Firma yalnızca taşımayı yapsın.
1 koltuk takımı, 1 yemek odası takımı, 2 kanape, 1 çamaşır makinesi

Yenimahalle Evden Eve Nakliyat

Ankara’nın 8 merkez ilçesinden biri olan Yenimahalle, bu ilçeler arasından 3. en yoğun nüfusun olduğu ilçelerindendir. İlçenin Ümitköy Çayyolu bölgesinde daha çok üst veya orta-üst gelir grubu aileler, Batıkent ve Yenimahalle Merkez bölgesinde orta gelir grubu aileler, Demetevler, Şentepe, Karşıyaka ve Yahyalar bölgelerinde ise genel olarak orta veya alt-orta gelir grubuna mensup aileler yaşamaktadır. Bu bölgelerde geliri asgari ücret düzeyinde ailelerin de bulunduğu bir gerçektir.

Yenimahalle evden eve nakliyat firmalarının çoğunlukta olduğu merkezlerden biridir. Ankara da evden eve nakliyat firmaları için merkez Yenimahalle ve Demetevler mahallesidir. Bu nedenle evden eve nakliyat maliyetleri için Yenimahalle şanslı ilçelerdendir. Nakliyecilerin yoğunlukta olması rekabetin de merkezi haline gelmesi demektir. Bu rekabeti kötüye kullanmadan taşınmak için imkânsız fiyatları zorlamayın. Bizim iyi fiyat dediğimiz hem taşınan için iyi hem de nakliyat firması için iyi olan fiyatları tercih edin.

Hangi fiyatın iyi olduğunu nasıl bileceğiz diyor iseniz işte formülü; birçok firmadan fiyat teklifleri aldınız. Bu teklifleri toplayın ve ortalamasını alın. Bu ortalama fiyat bizim iyi fiyat dediğimiz fiyattır. Bu iyi fiyata en yakın teklifleri değerlendirebilirsiniz. Hem sizin için hem de nakliyat firması için ideal olandır. Sizlerde Yenimahalle evden eve nakliyat için bu iyi fiyat formülünü kullanabiliriz.

Enakliyat.com.tr de bir taşınma ihalesi başlatarak Yenimahalle evden eve nakliyat firmalarından fiyat teklifleri alabilir. Firmaları, verdikleri teklifleri, reyting ve müşteri yorumlarını karşılaştırarak tercihinizi yapabilirsiniz. Süreci sizinle izleyen müşteri temsilcinizden de soru işareti olan her konu için bilgi alabilir. Böylece risk almadan kolayca taşınabilirsiniz. Taşınma sonrası nakliyat firmanız hakkında yorum yazarak süreci tamamlayabilirsiniz. Hizmet sektörü için hizmet verenin nasıl bir hizmet verdiğini öğrenmenin tek yolu bu hizmeti bizden önce alan tüketicilerin görüşlerine başvurmaktır. Firmaların müşteri yorumları işte tam olarak bunu sağlamaktadır.

Enakliyat Bilgi İletişim Hiz. Tic. Ltd. Şti © Copyright 2011-2019 Enakliyat.com.tr Her Hakkı Saklıdır.