Keçiören Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Müşteri yorum ve reytingleri ile hizmet kalitesi onaylanan firmalardan teklif alın, kıyaslayın kolayca karar verin.

Fiyat Teklifi Al
Evden Eve Nakliyat İçin Fiyat Teklifi Alın
ve

43.625 Müşteri Yorumu İle Nakliyat Firmanızı Rahat Seçin

Teklif al formunu doldurun

Teklif al formunu doldurun birçok fiyat teklifini bir arada görün

Teklifleri ve yorumları kıyaslayın

Teklifleri ve firma müşteri yorumlarını kıyaslayın, kolayca seçim yapın

Enakliyat desteği ile taşıma yapın

Seçtiğin firma Enakliyat desteği ile taşımayı yapsın, siz rahatınıza bakın

Müşteri Yorumları
10

Sabahın 7'sinde bir insanın yüzü gülüyorsa o insan ile iş yapılır. Tertemiz, eşyalarınıza zarar vermeden, dikkatli bir şekilde paketlediler ve taşıdılar, şiddetle tavsiye ediyorum, kesinlikle pişman olmayacaksınız, ellerine sağlık Necmettin bey ve ekibinin.

Arif serbest

10

Çok teşekkür ederim ellerine sağlık mükemmel bir iş çıkardı arkadaşlar en ufak sorunsuz şekilde eşyalarım yerine ulaştı.

Çetin

10

İşini iyi yapan, özverili çalışan elemanları ile tavsiye edebileceğim bir firmadır.
Tüm ekibe teşekkür ederim.

sedat severcan

10

Gerçekten işinin ehli dedikleri bu olsa gerek. Taşıma, paketleme, güler yüzlü ve samimi hizmet aldık. Eşyalarımızı sağlam ve çok dikkatli taşıdılar Cengiz bey ve ekibine çok teşekkür ediyorum.

MEHMET KILIÇ

10

Yasin bey ve ekibine çok teşekkür ederim. Taşınma öncesinde ve taşınma sırasında çok dikkatli ve duyarlıydılar. Mükemmel hizmetleri için Yasin bey ve ekibine ayrı ayrı teşekkür ederim. Taşınma kabusumu hızlı ve acısız tamamladılar.

BAYKAN BAKAR

9.8

Hızlı, hesaplı ve güvenli bir nakliyat. Kısa süre içerisinde tüm eşyalar hasarsız taşındı. Emekleriniz için teşekkürler.

Coşkun SAĞLIK

10

Teşekkür ederim.

Sinan Çankaya

10

İnan beye çok teşekkür ederim. Taşımanın tüm aşamalarında çok yardımcı oldular. Yükleme ve boşaltmada çok hızlılar. Vaktinde tüm işleri hallettiler. Güler yüzlü taşımacılıkta Simbo Nakliyat :)

Okan emir Şengül

10

Yasin bey ve Celal bey ekibine teşekkür ederim, hem profesyonel hem saygılılar, aldıkları paranın hakkını veriyorlar, temiz işçilik.

yasin kardeniz

10

Çok memnun kaldım. Ellerinize sağlık.

hasan yilmaz

10

Güvenilir, deneyimli, düzenli ve güler yüzlü bir ekip. Çok memnun kaldık. Hiç düşünmeden gönül rahatlığıyla eşyanızı teslim edebilirsiniz.

Fırat Ergin

8.8

Firma gayet iyiydi, hoş görülü ve özenle davrandılar.

Halil ibrahim arıkan

9.6Yafes ÇAVUŞ

10

Değerli Cemil abi ve ekibi gerçekten çok iyi iş çıkardılar arkadaşların güler yüzlü olması kibar ve nazik olması paketleme ve montajı profesyonel bir ekip edasında yapmaları bizi çok mutlu etti. Aldığı parayı sonuna kadar hak eden bir firma herşey için teşekkür ederim

Gökhan GEDİK

10

Yıldırım beyin ve Yasin beyin ellerine sağlık. Hızlı ve özenli taşıdılar. Emekleri için teşekkür ederim.

ezgi ersöz

Ankara İzmir arası evden eve nakliyat
7/23/2022 - 3 Adet fiyat teklifi aldı - 8000 TL - 9000 TL - 13000 TL

4+1 Ev Eşyası

Ankara İzmir arası evden eve nakliyat

Nerden
Esertepe mah. / Keçiören / Ankara
1.kat Bina Merdiveni

Nereye
/ Urla / Izmir
2.kat Bina Merdiveni

Paketleme BilgileriBen mutfak eşyalarını koliledim. Firma yalnızca mobilya ve beyaz eşyaları ambalajlasın.
Ankara Antalya arası evden eve nakliyat
7/16/2022 - 3 Adet fiyat teklifi aldı - 5500 TL - 5800 TL - 11000 TL

3+1 Ev Eşyası

Ankara Antalya arası evden eve nakliyat

Nerden
Ayvalı mah. / Keçiören / Ankara
2.kat Bina Merdiveni

Nereye
Sedir mah. / Muratpaşa / Antalya
2.kat Bina Merdiveni

Paketleme BilgileriBen mutfak eşyalarını koliledim. Firma yalnızca mobilya ve beyaz eşyaları ambalajlasın.
Kars Ankara arası evden eve nakliyat
5/31/2022 - 3 Adet fiyat teklifi aldı - 16000 TL - 17000 TL - 18500 TL

4+1 Ev Eşyası

Kars Ankara arası evden eve nakliyat

Nerden
Şehitler mah. / Merkez / Kars
3.kat Asansör Kurulmasını İstiyorum

Nereye
Ovacık mah. / Keçiören / Ankara
3.kat Asansör Kurulmasını İstiyorum

Paketleme BilgileriBen mutfak eşyalarını koliledim. Firma yalnızca mobilya ve beyaz eşyaları ambalajlasın.
Keçiören içi evden eve nakliyat
5/30/2022 - 3 Adet fiyat teklifi aldı - 1750 TL - 1750 TL - 2100 TL

2+1 Ev Eşyası

Keçiören içi evden eve nakliyat

Nerden
Esertepe mah. / Keçiören / Ankara
-2.kat Bina Merdiveni

Nereye
/ Keçiören / Ankara
1.kat Bina Merdiveni

Paketleme BilgileriBen mutfak eşyalarını koliledim. Firma yalnızca mobilya ve beyaz eşyaları ambalajlasın.

Keçiören Evden Eve Nakliyat

Türkiye’nin nüfus bakımından en kalabalık ilçesi hangisi diye merak edenler cevap Keçiören, evet Keçiören ilçe belediyeleri arasından nüfus bakımından en büyük ilçe olup 2012 yılı Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sistemi verilerine göre 840.809 nüfusa sahiptir.

Keçiören Ankara’nın kuzeyinde merkeze 13 km. uzaklıkta, yükseklik olarak 1075 rakıma sahip etrafı dağ ve tepelerle çevrili, yeşili bol güzel bir bölgedir.

Keçiören’de yer alan 51 mahallenin %90’nından fazlası çevre yolunun güneyinde yer alırken %10’a yakın bir kısmı ise Bağlum bölgesinde bulunmaktadır.

Bağlum; Karakaya, Karşıyaka, Hisar ve Kafkas, Çalseki, Kösrelik, Güzelyurt ve Sarıbeyler olmak üzere sekiz mahalleden oluşurken 19 Mayıs, 23 Nisan, Adnan Menderes, Aktepe, Aşağı Eğlence, Atapark, Ayvalı, Bademlik, Bağlarbaşı, Basınevleri, Çaldıran, Çiçekli, Emrah, Esertepe, Etlik mahalleridir. Diğer mahalleler ise şöyle sıralanabilir Güçlükaya, Gümüşdere, Güzelyurt, Hasköy, İncirli, Kavacık, Subayevleri, Kalaba, Kamilocak, Kanuni, Karargahtepe, Köşk, Kuşcağız, Osmangazi, Ovacık, Pınarbaşı, Sancaktepe, Şehit Kubilay, Şenlik, Şenyuva, Şevkat, Tepebaşı, Ufuktepe, Uyanış, Yakacık, Yayla, Yeşilöz, Yeşiltepe, Yükseltepe, mahalleleri çevre yolunun güneyinde kalmaktadır.

Keçiören Ankara’nın merkezine çok yakın bir konumda olmasıyla Ankara’nın tüm avantajlarından her bakımdan yararlanırken dezavantajlarına da maruz kalacak ilk ilçelerden biridir. Ankara evden eve nakliyat sektörü rekabetin en yoğun olduğu şehirlerden biri, aslında ilkidir. Bu nedenle Keçiören evden eve nakliyat içinde rekabetin çok yoğun olduğu ilçelerden biridir. Rekabet tüketici açısından iyidir kaliteyi ve uygun maliyetleri beraberinde getirir diyebilirsiniz. Belki uygun maliyet konusunda size katılabilirim ancak kalite konusuna kesinlikle katılmıyorum. Evden eve nakliyat sektörü nispeten genç bir sektör ve sektöre giriş çok kolay olduğundan evden eve nakliyat firması seçimi yapmak çok önem kazanmaktadır.

Sektöre girişin ne kadar kolay olduğunu kısaca şöyle açıklamak gerekirse… Keçiören de evden eve nakliyat hizmeti vermek isteyen biri önce bir kamyon satın alır veya kiralar. Daha sonra bir internet sitesi hazırladıktan ve nakliyat işi yapan bir akrabasından veya tanıdığı bir nakliyat firmasına biraz ödeme yaparak o firmanın yetki belgelerini ortak kullanmak için ikna ettikten sonra işi bitmiştir. İşte karşınızda Keçiören de evden eve nakliyat yapmak için hazır sıfır bir evden eve nakliyat firması hepsi bu kadar kolay. Hiçbir resmi kuruma başvuru yapmadan ve her hangi bir kurum tarafından incelenmeden nakliyat firması kuruluyor.

Bu nedenle firma seçimi çok büyük önem kazanıyor. Enakliyat işte tam bu aşamada devreye giriyor. Siz nereden, nereye taşınacağınızı ve diğer taşınma detaylarını girdiğiniz bir formu dolduruyorsunuz. Enakliyat a üye Keçiören evden eve nakliyat firmalarından fiyat teklifleri alıyor. Fiyat, firma yorumları ve reytinglerini karşılaştırarak kolayca seçiminizi yapıyorsunuz. Taşınma bittikten sonra firma hakkında yorum yaparak süreci tamamlıyorsunuz. Firma size ne kadar iyi hizmet verirse sizin yorumlarınızı okuyan diğer müşteriler de daha çok bu firmayı seçiyor. Tam anlamıyla kazan kazan bu olsa gerek.

Enakliyat Bilgi İletişim Hiz. Tic. Ltd. Şti © Copyright 2011-2022 Enakliyat.com.tr Her Hakkı Saklıdır.