Keçiören Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Müşteri yorum ve reytingleri ile hizmet kalitesi onaylanan firmalardan teklif alın, kıyaslayın kolayca karar verin.

Fiyat Teklifi Al
Evden Eve Nakliyat İçin Fiyat Teklifi Alın
ve

21.481 Müşteri Yorumu İle Nakliyat Firmanızı Rahat Seçin

Teklif al formunu doldurun

Teklif al formunu doldurun birçok fiyat teklifini bir arada görün

Teklifleri ve yorumları kıyaslayın

Teklifleri ve firma müşteri yorumlarını kıyaslayın, kolayca seçim yapın

Enakliyat desteği ile taşıma yapın

Seçtiğin firma Enakliyat desteği ile taşımayı yapsın, siz rahatınıza bakın

bulut
4.10.2017 - 2 Adet fiyat teklifi aldı - 850 TL - 850 TL - 1200 TL

2+1 Ev Eşyası

bulut

Nerden
Yakacık mah. / Keçiören / Ankara
-2.kat Bina Merdiveni

Nereye
Bağlarbaşı mah. / Keçiören / Ankara
4.kat Bina Merdiveni

Paketleme BilgileriTüm ambalajlama, kolileme, montaj ve demontaj işlerini ben yaparım. Firma yalnızca taşımayı yapsın.
1 oturma gurubu,1 salon takımı,1 yemek odası takımı,1 kitaplık,1 yatak odası takımı,bide mutfak ve beyaz esyalar
Ev taşınması
27.9.2017 - 5 Adet fiyat teklifi aldı - 1600 TL - 1900 TL - 2500 TL

3+1 Ev Eşyası

Ev taşınması

Nerden
Nasuhdede mah. / Kırşehir
1.kat Bina Asansörü Kullanılabilir

Nereye
Pınarbaşı 1 / Keçiören / Ankara
zemin kat Bina Merdiveni

Paketleme BilgileriBen mutfak eşyalarını koliledim. Firma yalnızca mobilya ve beyaz eşyaları ambalajlasın.
Salon 2 kanepe tv sehpa
mutfak masa sandalye tabak çanak
yatak odası çift kişilik yatak gardrop kitaplık komidin
extra kitaplık dolap halılar perdeler ıvır zıvır
evden eve nakliyat
15.9.2017 - 2 Adet fiyat teklifi aldı - 800 TL - 800 TL - 1000 TL

3+1 Ev Eşyası

evden eve nakliyat

Nerden
Bademlik mah. / Keçiören / Ankara
3.kat Bina Merdiveni

Nereye
Kavacık subayevleri mah. / Keçiören / Ankara
-1.kat Bina Merdiveni

Paketleme BilgileriBen mutfak eşyalarını koliledim. Firma yalnızca mobilya ve beyaz eşyaları ambalajlasın.
oturma gurubu yatak odası takımı köşe koltuk çocuk odası buz dolabı çamaşır makinesi bulaşık makinesi yaklaşık 20_30 civarında koli
şehirlerarası nakliyat
15.9.2017 - 4 Adet fiyat teklifi aldı - 2500 TL - 2800 TL - 3400 TL

3+1 Ev Eşyası

şehirlerarası nakliyat

Nerden
Bahçelievler mah. / Altıeylül / Balıkesir
3.kat Bina Merdiveni

Nereye
Pınarbaşı mah. / Keçiören / Ankara
2.kat Bina Merdiveni

Paketleme BilgileriTüm eşyaların paketlenmesi, kolilenmesi, montaj ve demontaj işlemlerini firma yapsın.
koltuk takımı yemek odası takımı, yatak odası takımı, buzdolabı, çamaşır makinası, kurutma makinası, televizyon, 2 adet çocuk odası takımı (yatak, gardrop, çalışma masası) ve diğer ev gereçleri. Kamyon park alanı var.
1+1 ev esyasi
15.9.2017 - 4 Adet fiyat teklifi aldı - 1800 TL - 2000 TL - 2750 TL

1+1 Ev Eşyası

1+1 ev esyasi

Nerden
İpek mah. / Yüksekova / Hakkari
3.kat Bina Merdiveni

Nereye
Karşıyaka mah. / Keçiören / Ankara
2.kat Bina Merdiveni

Paketleme BilgileriTüm eşyaların paketlenmesi, kolilenmesi, montaj ve demontaj işlemlerini firma yapsın.
1+1 ev esyasi kamyon park alani var
Müşteri Yorumları
9

Her şey en başta konuşulduğu gibi ve zamanında yerine getirildi. Şehirlerarası olmasına rağmen gayet iyi bir taşıma oldu. İletişim gayet iyiydi. Kısacası tekrar taşınacak olsam başka bir firma arayışına girmem. Ellerine sağlık tüm arkadaşların.

Emrah Tokgöz

10

Garip bey ve arkadaşlarına çok teşekkür ederim. İşle ilgili her türlü donanıma sahipler, çok mülayim insanlar, çok hesaplı bir fiyata taşıma işini yaptılar, mobilyaları döküp muntazam olarak kurdular. İşi de tam istediğimiz gibi istediğimiz saatte bitirdiler. Taşınacak olanlara tavsiye ederim.

hicabi özbek

8.5

Eşyalardaki ufak çizikler hariç sorun yoktu, çalışan arkadaşlara teşekkür ederim.

Hatice Kesgin

8.9

Dursun Bey iletişim konusunda hiç sorun yaşamayacağınız bir iş sahibi. İlk görüşmeden itibaren tüm sorularıma ve telefonlarıma cevap verip ihtiyaçlarımla ilgilenmeye çalıştı. Yusuf Bey de eşyaları taşıma sırasında azami dikkat gösterdi. Eşyalarımızın sökülüp takılmasında da yardımcı oldular. Avizelerimizin, ankastrenin ve stor perdelerin çıkarılmasına da sökülmesine de yardımcı oldular. Evinizde sigara içilmemesine ilişkin isteğinizi belirtirseniz de sorun yaşamayacağınız bir ekip. Ankara'ya geldiğimizde de asansörlü taşıma ile asansörsüz eve eşyaları taşıdılar. Tercih edebileceğiniz bir firma.

BANU AYKAN TIKMAN

10

Zamanında geldiler. Eşyaların çoğunu paketlemiştim. Özenli taşıdılar. Aynı gün Ankara'ya nakli gerçekleştirdiler. Teşekkürler.

Barış Çağlar

10

İlk defa bu firma ile çalıştık gerçekten çok iyilerdi hiçbir esyamiz zarar görmedi zamanında geldiler. Herkese tavsiye ederim rahatlıkla tercih edebilirsiniz...

Emre Cetin

9.2

Uzunca bir süredir nasıl yapsam da gönderebilsem dediğim oturma grubumu enakliyat.com.tr iletişime geçtikten sadece 2 gün sonra düşündüğüm fiyata istediğim yere gönderebildim. Huzur Nakliyata ve enakliyat.com.tr ye teşekkürler.

SADİ AKKUŞ

10

Gayet iyi bir taşınmaydı.

kaan can

7.8

Ramazan bey ile çalıştım, gelip eşyalar kontrol edilecekti. Yoğun olduklarını belirtip gelmediler.
Sözleşme, kontrat ve sigorta tembihlememe rağmen yapılmadı.
Sabah 7'de geleceklerini söylediler tam vaktinde kapı önüne geldiler.
Mobilyalar güzel paketlendi ancak. Mobilyayı taşıyan diğer arkadaş Ramazan bey kadar dikkatli davranmadı.
Taşındığım il'e söz verdikleri saat civarında geldiler.
Eşyalarımda zarar söz konusu değildi. Kendilerinden memnun kaldım.
Fiyat ve sigorta konularında biraz daha duyarlı olsalardı 10/10 puan alırlardı.
Ramazan beye puanım 10 ekibine 6.

Ekrem Gürgenburan

10

Beklediğim zamandan önce geldiler. Zamanlamaları, çalışma sistemleri ve çalışanların tavırları hoşuma gitti. Beklediğim zamandan önce taşınma işlemi ve kurum işleri itinalı bir şekilde gerçekleşti.

HAKAN EROZAN

10

Her şey gayet güzeldi. Hızlı ve rahat bir şekilde taşındık.

M Tolga Özgür

10

Ünal bey ve ekibine teşekkürlerimi iletiyorum. Gerçekten şoför ağbimizin babacanlığı ve çalışan arkadaşlarımızın saygılı hareketleri, hızlı bir şekilde işi aksatmadan dikkatli davranışları bizleri mutlu etmişlerdir. Hayırlı işler bol kazançlar.

ERDİNÇ İPEK

10

İstediğim gün ve saatte geldiler, sürekli iletişim halindeler, hızlı ve kesinlikle güvenilirler. Bu işte profesyoneller gerçekten, ekip sağlam gözünüz kapalı taşınabilirsiniz :) teşekkürler.

Mikail Baştuğ

8.5

Eşyalar özenle paketlendi ve taşındı. Sadece teslim zamanında ufak bir aksilik oldu. Özellikle Ersin Bey'e ilgi ve alakasından dolayı teşekkür ederim.

AYŞE ÇOBAN

10

Söz verdikleri tarih ve saatte Dursun Bey ve ekibi geldi. Tutumları ve davranışları oldukça samimi ve içtendi. Özellikle en çok korktuğum şey bazı mobilyaların sökümü ve daha sonra montajıydı ama Dursun Bey bu konuda çok tecrübeli ve pratik bir şekilde hepsini sıfır hata ile yaptı. Kırılan dökülen hiç bir şey olmadığı için tüm ekibe ayrıca teşekkür ediyorum. Uzmanlar nakliyatı kesinlikle tavsiye ediyorum.

Emin Arslan

Keçiören Evden Eve Nakliyat

Türkiye’nin nüfus bakımından en kalabalık ilçesi hangisi diye merak edenler cevap Keçiören, evet Keçiören ilçe belediyeleri arasından nüfus bakımından en büyük ilçe olup 2012 yılı Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sistemi verilerine göre 840.809 nüfusa sahiptir.

Keçiören Ankara’nın kuzeyinde merkeze 13 km. uzaklıkta, yükseklik olarak 1075 rakıma sahip etrafı dağ ve tepelerle çevrili, yeşili bol güzel bir bölgedir.

Keçiören’de yer alan 51 mahallenin %90’nından fazlası çevre yolunun güneyinde yer alırken %10’a yakın bir kısmı ise Bağlum bölgesinde bulunmaktadır.

Bağlum; Karakaya, Karşıyaka, Hisar ve Kafkas, Çalseki, Kösrelik, Güzelyurt ve Sarıbeyler olmak üzere sekiz mahalleden oluşurken 19 Mayıs, 23 Nisan, Adnan Menderes, Aktepe, Aşağı Eğlence, Atapark, Ayvalı, Bademlik, Bağlarbaşı, Basınevleri, Çaldıran, Çiçekli, Emrah, Esertepe, Etlik mahalleridir. Diğer mahalleler ise şöyle sıralanabilir Güçlükaya, Gümüşdere, Güzelyurt, Hasköy, İncirli, Kavacık, Subayevleri, Kalaba, Kamilocak, Kanuni, Karargahtepe, Köşk, Kuşcağız, Osmangazi, Ovacık, Pınarbaşı, Sancaktepe, Şehit Kubilay, Şenlik, Şenyuva, Şevkat, Tepebaşı, Ufuktepe, Uyanış, Yakacık, Yayla, Yeşilöz, Yeşiltepe, Yükseltepe, mahalleleri çevre yolunun güneyinde kalmaktadır.

Keçiören Ankara’nın merkezine çok yakın bir konumda olmasıyla Ankara’nın tüm avantajlarından her bakımdan yararlanırken dezavantajlarına da maruz kalacak ilk ilçelerden biridir. Ankara evden eve nakliyat sektörü rekabetin en yoğun olduğu şehirlerden biri, aslında ilkidir. Bu nedenle Keçiören evden eve nakliyat içinde rekabetin çok yoğun olduğu ilçelerden biridir. Rekabet tüketici açısından iyidir kaliteyi ve uygun maliyetleri beraberinde getirir diyebilirsiniz. Belki uygun maliyet konusunda size katılabilirim ancak kalite konusuna kesinlikle katılmıyorum. Evden eve nakliyat sektörü nispeten genç bir sektör ve sektöre giriş çok kolay olduğundan evden eve nakliyat firması seçimi yapmak çok önem kazanmaktadır.

Sektöre girişin ne kadar kolay olduğunu kısaca şöyle açıklamak gerekirse… Keçiören de evden eve nakliyat hizmeti vermek isteyen biri önce bir kamyon satın alır veya kiralar. Daha sonra bir internet sitesi hazırladıktan ve nakliyat işi yapan bir akrabasından veya tanıdığı bir nakliyat firmasına biraz ödeme yaparak o firmanın yetki belgelerini ortak kullanmak için ikna ettikten sonra işi bitmiştir. İşte karşınızda Keçiören de evden eve nakliyat yapmak için hazır sıfır bir evden eve nakliyat firması hepsi bu kadar kolay. Hiçbir resmi kuruma başvuru yapmadan ve her hangi bir kurum tarafından incelenmeden nakliyat firması kuruluyor.

Bu nedenle firma seçimi çok büyük önem kazanıyor. Enakliyat işte tam bu aşamada devreye giriyor. Siz nereden, nereye taşınacağınızı ve diğer taşınma detaylarını girdiğiniz bir formu dolduruyorsunuz. Enakliyat a üye Keçiören evden eve nakliyat firmalarından fiyat teklifleri alıyor. Fiyat, firma yorumları ve reytinglerini karşılaştırarak kolayca seçiminizi yapıyorsunuz. Taşınma bittikten sonra firma hakkında yorum yaparak süreci tamamlıyorsunuz. Firma size ne kadar iyi hizmet verirse sizin yorumlarınızı okuyan diğer müşteriler de daha çok bu firmayı seçiyor. Tam anlamıyla kazan kazan bu olsa gerek.

Mobil Uygulamalarımızı İndirin Taşınma Sürecini Daha Kolay Yönetin.
Enakliyat Bilgi İletişim Hiz. Tic. Ltd. Şti © Copyright 2011-2017 Enakliyat.com.tr Her Hakkı Saklıdır.