Ev Eşyası Nakliyat

Müşteri yorum ve reytingleri ile hizmet kalitesi onaylanan firmalardan teklif alın, kıyaslayın kolayca karar verin.

Fiyat Teklifi Al
Evden Eve Nakliyat İçin Fiyat Teklifi Alın
ve

Müşteri Yorumu İle Nakliyat Firmanızı Rahat Seçin

Teklif al formunu doldurun

Teklif al formunu doldurun birçok fiyat teklifini bir arada görün

Teklifleri ve yorumları kıyaslayın

Teklifleri ve firma müşteri yorumlarını kıyaslayın, kolayca seçim yapın

Enakliyat desteği ile taşıma yapın

Seçtiğin firma Enakliyat desteği ile taşımayı yapsın, siz rahatınıza bakın

Ev eşyası nakliyatı
8.11.2016 - 7 Adet fiyat teklifi aldı - 1200 TL - 1250 TL - 1500 TL

3+1 Ev Eşyası

Ev eşyası nakliyatı

Nerden
Bahçelievler / İstanbul
4.kat Bina Asansörü Kullanılabilir

Nereye
Küçükçekmece / İstanbul
4.kat Bina Asansörü Kullanılabilir

Paketleme BilgileriTüm ambalajlama, kolileme, montaj ve demontaj işlerini ben yaparım. Firma yalnızca taşımayı yapsın.
Paketleme bilgilerini yazın.
2 kanepe
2 berjer
1 lcd
1 tv ünitesi
1 çamaşır makinası
1 bulaşık makınası
1 buzdolabı
Tabak çanak
1 salon takımı :yemek masası 6 sandalye 2 berjer 2 koltuk takımı
1 yatak 1 gardrop sıfonfer
1 çocuk yatağı 2 kıtaplıl
Halı
Perde
ev eşyası nakliyat
19.5.2016 - 26 Adet fiyat teklifi aldı - 1800 TL - 1900 TL - 2000 TL

2+1 Ev Eşyası

ev eşyası nakliyat

Nerden
Bağcılar / İstanbul
2.kat Bina Merdiveni

Nereye
Çine / Aydın
zemin kat Bina Merdiveni

Paketleme BilgileriTüm ambalajlama, kolileme, montaj ve demontaj işlerini ben yaparım. Firma yalnızca taşımayı yapsın.
kolileme bize ait.dolap vs söküp takma paketleme hizmeti size ait.
buzdolabı-ç.makinesi-b.makinesi-yatak odası müştemelatı-masa sandalye-tv ünitesi-portmanto-2kapılı dolap-3 halı-bilgisayar masası-5-6 adet koli vs.
ev eşyası nakliyatı
22.5.2015 - 1 Adet fiyat teklifi aldı - 0 TL - 0 TL - 0 TL

Parça Ev Eşyası

ev eşyası nakliyatı

Nerden
Çankaya / Ankara
2.kat Bina Merdiveni

Nereye
Arnavutköy / İstanbul
2.kat Bina Merdiveni

Paketleme BilgileriBütün paketleme, demontaj ve montaj işlemlerinin firma tarafından yapılmasını istiyorum.

elektrik süpürge..koltuk tk..buzdolabı..çamaşır mak..tekli bazalı yatak..küçük gardrop 2ad..bulaşık mak..küçük kitaplık..şifonyer 2ad..led tv..bilgisayar..mutfak masa 4 sandalye..küçük yemek aynalı dolap..halı ve yolluk 4ad..gitar..40x40cm koli 30ad..hurç 15 ad..
Ev Eşyası Nakliyatı Şankıurfa ya
18.5.2015 - 1 Adet fiyat teklifi aldı - 0 TL - 0 TL - 0 TL

2+1 Ev Eşyası

Ev Eşyası Nakliyatı Şankıurfa ya

Nerden
Maltepe / İstanbul
5.kat Bina Merdiveni

Nereye
Şanlıurfa
3.kat Bina Asansörü Kullanılabilir

Paketleme BilgileriBütün paketleme, demontaj ve montaj işlemlerinin firma tarafından yapılmasını istiyorum.
Br Tane Gardrop, Bir tane tel. Ünitesi, Bir tane gümüşlük, Bir tane Yatak
2 koltuk 1 buzdolay,1 çamaşır maki. 1 Bulaşık Mak. Bir büyük bir küçük yemek masaı, Normal Yatak odası,1 Televizyon, 1 Televizyon Ünitesi, 5 tane küçük boy kutu içinde Tabak çanak var. 2 tane hurç,1 Gardolap,Hol de 1 askılı dolap, Salonda bir Gümüşlük, 1 süs Dolabı, Araç Binaya en uygun şekilde yanaşır.
EV EŞYASI NAKLİYAT
14.6.2014 - 0 Adet fiyat teklifi aldı - 0 TL - 0 TL - 0 TL

2+1 Ev Eşyası

EV EŞYASI NAKLİYAT

Nerden
Sivrihisar / Eskişehir
10.kat Bina Asansörü Kullanılabilir

Nereye
Cizre / Şırnak
1.kat Bina Merdiveni

Paketleme BilgileriBütün paketleme, demontaj ve montaj işlemlerinin firma tarafından yapılmasını istiyorum.

4 ADET BEYAZ EŞYA, 1 ADET KOLTUK TAKIMI, 1 ADET YATAK ODASI, 10 ADET HURÇ, 20(-5/ 5) ADET KOLİ, 1 ADET TV, ASANSÖR VAR, ARAÇ BİNAYA SIFIR MESAFE PARK YAPAR. NOT: AYNI GÜZERGAHA EV GÖTÜRECEKLER İLEDE EŞYALARIMI GÖNDEREBİLİRİM.FİRMANIN BULDUĞU DİĞER YÜKLER İLE DE EŞYAMI GÖTÜREBİLİRİM.TEKLİFLERİ BUNA GÖRE YAPINIZ.
ev eşyası nakliyatı
2.6.2014 2 - 1 Adet fiyat teklifi aldı - 0 TL - 0 TL - 0 TL

Parça Ev Eşyası

ev eşyası nakliyatı

Nerden
Meriç / Edirne
2.kat Bina Asansörü Kullanılabilir

Nereye
Erciş / Van
2.kat Bina Merdiveni

Paketleme BilgileriBütün paketleme, demontaj ve montaj işlemlerinin firma tarafından yapılmasını istiyorum.
koli ve çizilmeyecek şekilde muhafaza edecek şekilde
1 adet çift kişilik baza 1 adet tek kişilik baza/sökülebilir gar dolabı/iki adet komidin,1adet tv ünitesi buzdolabı,çamaşırmak,bulaşık mak,fırın 10 adet 70x50 ebatlı koli

Müşteri Yorumları

10

Yeni evlendiğimiz için eşyalarımız yeni ve benim için çok değerli. Eşyalarımın hasar görmesinden çok korkuyordum. Ama Boydak nakliyat ciddi anlamda eşyalarıma kendi eşyalarından daha fazla özen gösterip demontaj, paketleme, taşıma ve montajlamayı profesyonel bir ekiple sorunsuz şekilde gerçekleştirdi. Nazik, kibar, güler yüzlü ve güven veren bir ekip. Ev eşyası değerli olan, taşınmayı düşünen herkese şiddetle tavsiye ederim. Zor beğenen biriyimdir ama çok memnun kaldığım için yazmak istedim. Teşekkürler, yaptığı işin hakkını veren iyi insanlar.

Hasan Adıyaman

10

Tek kelimeyle çalışan arkadaşlar ve Deniz bey çok ilgililer. Kesinlikle bir sonraki taşınmamızda da aynı firma ile (Denizata Nakliyat) çalışacağız. Hiç bir şekilde hiç bir ev eşyasına elimizi sürmedik. Deniz Bey ve ekip arkadaşlarına uzman kadrosu ve efendi çalışanlarıyla bu sıkıntılı günümüzde bizim yanımızda oldukları için teşekkür ederiz.

Gurkan Aslan

9

Ben Haliloğlu nakliyat firması ile Kars'tan Balıkesir'e ev eşyası taşıttım. Eşyalarımın tamamını ben kolilemiştim, Haliloğlu nakliyat sadece nakliyesini yaptı. Eşyalarımın eksiksiz ve hasarsız nakliyesini yaptıkları için Haliloğlu nakliyat firmasına teşekkür ederim.

Sebahattin Alpar

9.2

Arkadaşların ilgi ve iletişimi son derece iyi niyetli ve güzel. Evden eve taşımada ufak tefek kırık ve çizikler normal diyen biri için mükemmel de sayılabilir işleri! Objektif olmak gerekirse, (kimse babamın oğlu değil) mobilyanın çıkıntı yeri kırığı (ki yapışıp düzelir) ve suni deri kaplı bazamın köşesinde bir karış kadar derin yırtık haricinde kırık mutfak ve ev eşyası olmadı. Olan ufak olumsuzlukları nacizane görüşüm, arkadaşların çok yoğun çalışmalarına bağladım! Sonlara doğru artık işler biraz bitsede dinlensek modu ile yapılıyor, vücut kaldırmıyor artık! Baza yırtığı, pat pat denilen kalın naylon malzemeyi bazanın her yerine yetişmediğinden iki naylon sarma gereği duymamadan kaynaklı olduğunu düşünüyorum. Ama sonuç olarak evden evede oluyor, bazı şeyler engellenemiyor! Arkadaşları yine taşınsam ararım ve tavsiye ederim. Sonuçta güzel bir nakliye oldu sağ olsunlar Selçuk bey ve ekibine teşekkürler :)

Seyfullah Gökay

10

Ekip efsane hızlı ve dikkatli. Taşıdıkları malzemeye ve işe saygıları var. 4 kişilik bir ev eşyası ve yaklaşık 30 üzerinde koliyi 3-4 saatlik bir süre zarfında toplayıp paketleyip geri taşıdılar. Mobilya söküp takmaya, beyaz eşya tesisatına ve ince ayrıntıya kadar yapıp teslimatı bu şekilde bitirdiler. Kendilerine buradan da ayrıca teşekkür ediyorum. Ellerine sağlık.

Fatih Erdem

9

1+1 ev eşyasını şehirler arası taşıdık. İbrahim Bey ve ekibi bizimle iletişimde kalarak başarılı bir taşıma işlemi gerçekleştirdiler. Biz fiyat ve fayda dengesi olarak oldukça memnun kaldık. Ellerine sağlık.

Baris Ala

10

Ben bu kadar kaliteli bir hizmet alacağımı tahmin etmemiştim. Kesinlikle herkese tavsiye ediyorum. Gülen yüzleri, işlerindeki özen, itina ve profesyonellik takdire şayan. İbrahim Çakır bey ve ekibi mükemmel hizmet veren bir ekip. Herkese tavsiye ediyorum bu insanlar harika, ev eşyası nakliyat işlerinizde kesinlikle ilk tercihiniz olmalı. Kalite ve güvenilir kişiler. Yazacak çok kelime var. Ben kendileri ve ekibine teşekkür ederim.

Habib Sarıkaya

9.2

İstanbul'dan Bursa'ya parça ev eşyası taşıdım. Her konuda profesyonel davranan Osman Yılmaz bey ve ekibine çok teşekkür ederim. Şimdiye kadar 3-4 kez ev taşıdım, çalıştığım en iyi ekip olduğunu söyleyebilirim. Ayrıca bu süreci yakından takip edip aksaklık oluşmamasına özen gösteren enakliyat'a da çok teşekkürler.

okan ozden

10

Daha önce çok ev taşıdım hiç bu kadar iyi bir ekibe denk gelmedim. Sarmadan, paketlemeden hiçbir eşyayı indirmiyorlar. Çok hızlı ve özenli çalışıyorlar. Montaj veya kurulum gerektiren hiçbir işten kaçmıyorlar. 30 dk yolla birlikte 1+1 ev eşyasını bir evden diğer eve 2,5-3 saat içerisinde taşıdılar. Bünyamin Bey ve ekibine çok teşekkür ediyorum herkese tavsiye ederim...

Sinan Ünlüer

10

Şahsen bu kadar iyi olacağını tahmin etmiyordum. Paranın tam karşılığı demek az kalır. Bilecik'ten İstanbul'a ev eşyası taşıdılar tek sorun yaşamadım. İstanbul'dan sabah 4 de yola çıkıp akşam geri İstanbul'a dönüp evi yerleştirip üff bile demediler. Taşımayı yapan arkadaşlar beyefendi ve düzgün insanlar. Tekrar taşınacak olsam tereddüt etmeden bu firmayla çalışırım.

HAMDİ HALİL ILGAT

10

İstanbul'dan Balıkesir Akça'ya ev eşyası gönderecektim. Uzun araştırmalar sonucu teklifini, hizmetini ve yorumlarını değerlendirdiğim İbrahim Çakır Beyfendiyle anlaştım ve iyiki kendisine işi verdim. Çok saygılı, işini seven, bizzat kendisi işle ilgilenen nakliyat firması. Ben her şeyiyle memnun kaldım. Taşımasıyla, teslimiyle sorunsuz hizmet aldım. Kesinlikle tavsiye ederim. İnşallah bundan sonrada çalışmak kısmet olur. Çok teşekkür ederim İbrahim kardeşim, hakkını helal et. Saygılarımla

osman aksoy

9.5

Merhaba,
9 Mart günü evimizin taşınma işlerini vaktinden 1 saat önce gelip hızlıca ve güleryüzlü bir şekilde yapan arkadaşlarımıza teşekkür ederim. Eşyalarımız vaktinde ve hızlı bir şekilde yeni evimize taşındı. Mobilyaları, aldığımız markanın kendi ekibine taşıttığımız için mobilya montaj işlerinde ne konuda başarılı olduklarını bilmiyorum fakat beyaz eşya ve diğer ev eşyası paketlerimizi zarar vermeden taşıdılar ve kurulumlarını gerçekleştirdiler (sadece 1 koli içindeki küçük aynamız kırılmış o da nazar olsun). Bizim düşünemediğimiz bir kaç ayrıntıyı söylemem gerekirse, özel bir malzemeyle zarar görmemesi için kaplanması gereken yatak için mesela ekibin kendi malzemesi varmış biz belirtmediğimiz için getirmemişler neyseki son anda yatağın kendi kılıfını bulduk..:) bu gibi şeyler varsa belirleyip ekiple önceden konuşun. Koli bandı vs gibi malzemeleri de önceden konuşmak ve bolca stoklamak gerekiyor.

Sevgiler.

ışıl korkmaz

10

İnternetten bulduğum Enakliyat'ı açtım. Çıkan formu doldurup, beklemeye başladım. Çok makul, onlarca fiyat teklifi geldi. Bunların içinden bir kaçıyla görüştüm. Biri de Aysa Nakliyattı. İyiki bunlarla anlaşmışım. Firma sahibi Yahya Bey, eşyaları almaya gelen ekibin başındaki Nurullah Bey insana güven veren, güler yüzlü davranışları mükemmeldi. Genç ekip de mükemmeldi. Kocaeli'nden aldıkları ev eşyasını tahüt ettikleri cumartesi günü 12.00'da Van'a getirdiler ve sıfır zaiyatla. Bu arada Enakliyat yöneticisi Sayın Kadri Bey'de çok teşekkür etmek isterim. Eşyanın alınmasından teslimine kadar yakınen ilgilendi. Hepsine teşekkür ediyorum. Bu yorumları okuyanlara tavsiyem; Enakliyat'tan başvurun, AYSA evden eve nakliyatla anlaşın rahat edin. Onlar gerekeni düşündüğünüzden daha iyi yapacaktır.

NECAT KORKMAZ

Mobil Uygulamalarımızı İndirin Taşınma Sürecini Daha Kolay Yönetin.
Enakliyat Bilgi İletişim Hiz. Tic. Ltd. Şti © Copyright 2011-2018 Enakliyat.com.tr Her Hakkı Saklıdır.