34576

Müşteri yorum ve
değerlendirmeleri ile
firma seçmek
daha kolay

86%

Firmaların 86%'i
kriterleri karşılamadığı
için üyeliğe
kabul edilmedi

884

67 şehirde 884
evden eve
nakliyat firması

72593

Aktif ihale sayısı
ve her gün artan
iş hacmi

EN İYİ EVDEN EVE NAKLİYAT FİRMALARI


Mükemmel 9.7 / 126

MODEL Nakliyat Firması

Biz sadece evden eve nakliyat hizmetleri vermemekteyiz. 10 yıllık deneyim ve tecrübesini diğer birçok alanlarda da sizlere sunmanın mutluluğunu yaşayan firmamız oldukça geniş bir yelpazede siz değerli müşterilerine hizmetler vermektedir.

Son Müşteri Yorumu
"Firma çalışanlarının hem nezaketi hem de her adımda dürüst açık iletişimi ile çok memnun kaldık. Aynı zamanda kırık çekyatımızı da taşıma sonrası tamir ettiler teşekkür ediyoruz."

Emin Ahmet Tanrıöven
Teklif Al

Mükemmel 9.5 / 775

Simbo Nakliyat Firması

Şehir içi ve şehirlerarası evden eve taşımada kalitenin tek adresi

Son Müşteri Yorumu
"Eşyalarıma hiç zarar vermeden İstanbul'dan Afyonkarahisar'a kadar getirdiler. Ellerine ve emeklerine sağlık. Taşınmak istiyorsanız hiç düşünmeden tercih edin."

Ali Aslankaya
Teklif Al

Mükemmel 9.7 / 256

Özteknik Nakliyat Firması

Zafer Özteknik Kullanıcı Adlı Firma: İstanbulda Evden Eve Nakliyat hizmeti vermekteyiz.

Son Müşteri Yorumu
"Harika ekip. 2 kez evimi taşıdılar. Çok memnunum."

Hakan Meral
Teklif Al

Mükemmel 9.7 / 360

6Kardeşler Nakliyat Firması

Son Müşteri Yorumu
"Güler yüzlü ve ilgili bir firma. Tam zamanında verildi hizmet. Eşyalarıma bir zarar verilmeden güzelce taşındı."

Ülkü Özbek
Teklif Al

Mükemmel 9.2 / 84

Ünsa34 Nakliyat Firması

Son Müşteri Yorumu
"Yaptıkları işe özen gösteren bir firma. Zamanında başlanan ve zamanında bitirilen iş. Eşyaların paketlenmesi ve taşınmasındaki özenleri için de ayrıca teşekkür ederim kendilerine."

Hasan Uyar
Teklif Al

Mükemmel 9.1 / 190

İstanbul Yaprak Nakliyat Firması

Son Müşteri Yorumu
"Emrah arkadaşa ilgi ve alakasından dolayı teşekkürler. Bu ekip Emrah sayesinde daha çok ekmek yer. :)"

Kerem Taylan
Teklif Al

Mükemmel 9.7 / 80

Tekin Nakliyat Firması

Son Müşteri Yorumu
"10 Şubat 2020 tarihinde Ankara'dan Kayseri'ye Tekin Nakliyat firması ile evimizi taşıdık. Ve Tekin Nakliyat'ı kesinlikle tavsiye ediyorum. Yıldırım Bey hem işin sahibi, hem de işin başında, işin bir kısmını bizzat kendisi yapıyor. Mobilyaların sökülmesi ve kurulması, mobilyaların sarılıp paketlenmesi işleri tamamen Yıldırım Bey'de. Diğer arkadaşlar ise eşyaları taşıyıp güzelce kamyona yerleştiriyorlar. Kamyon kapağı kapandığında ise, direksiyona Yıldırım Bey geçiyor. Tam sözleştiğimiz zamanda geldiler ve tam belirttikleri süre içinde yüklemeyi tamamladılar. Talep ettikleri ücret makul seviyedeydi, firmanın profilindeki birçok olumlu yorumu okuduktan sonra, ben de fiyatta bir pazarlık yapmadan işi kendilerine verdim. Zaten işlerini iyi yapıp, düzenli para kazanmasalar, 2019 model Mercedes kamyon ile taşıma yapmazlardı diye düşünüyorum. Tekin Nakliyat'a güvenebilirsiniz.

Son olarak, Enakliyat sitesine de teşekkür etmek istiyorum. Taşınma sürecini sürekli takip ettiler, iki kere beni arayarak yardımcı olmaları gereken bir durum olup olmadığı hakkında sözlü olarak bilgi aldılar."

Taylan Aksoy
Teklif Al

Mükemmel 9.7 / 153

Delil Nakliyat Firması

Son Müşteri Yorumu
"Bugün delil nakliyatla eşya taşıdım ve çok memnun kaldım. Eşya taşımaya karar verdiğimde birkaç arkadaşıma nakliyat firması sordum ve bu firmaları aradığımda doğru dürüst ne taşıyacığımı bile sormadıkları gibi oldukça uçuk rakam verdiler. Sonra Enakliyat'ı gördüm ve buradan fiyat isteklerinde bulundum. Gelen istekler arasında fiyat açısından en makul olanı Delil nakliyattı. Genelde internette şöyle yorumlara rastlıyorsunuz en ucuz yada çok makul olanı seçmeyin. İşin açıkçası ben bu yorumları dikkate almadım. Gerçekten de iyi ki böyle yapmışım. Söyledikleri gibi bir aile şirketi, böyle olunca çalışmaları da çok uyumlu. Söyledikleri saatte geldiler ve çok profesyonelce çalıştılar o kadar sessizdiler ki kimse apartmanda eşya taşındığını işitmedi ve anlamadı. Üç kişiydiler ve çok saygılıydılar, üçüne de taşınma işimizi sorunsuzca hallettikleri için teşekkür ediyorum."

Emel Derviş
Teklif Al

Mükemmel 9.7 / 150

Gülhan Nak Nakliyat Firması

M. Gülhan Kullanıcı Adlı Firma: Nakliyat Firmamız 2005 yılında kurulmustur. Kuruldugu günden beri şehir içi şehirler arası taşınmak isteyen müşterilerimize kaliteli hizmet sunmaktayız.

Son Müşteri Yorumu
"Muhammed Bey'e ekibine destekleri ve emekleri için çok teşekkür ederiz.

Hiç tereddüt etmeden tercih edebilirsiniz."

Hatice Ünlü
Teklif Al

Mükemmel 9.5 / 190

Medeni Şirin Nakliyat Firması

Son Müşteri Yorumu
"Evimizi bahcelievlerden beylikduzune tasidik.calisan arkadaslar hem cok ilgili hemde cok hizliydi.buyuk titizlikle calistilar.hicbir sorun yasamadik.cok memnun kaldik iyiki bu firmayi tercih etmisiz."

Ebru Bahcetepe
Teklif Al
Enakliyat Bilgi İletişim Hiz. Tic. Ltd. Şti © Copyright 2011-2020 Enakliyat.com.tr Her Hakkı Saklıdır.