33082

Müşteri yorum ve
değerlendirmeleri ile
firma seçmek
daha kolay

86%

Firmaların 86%'i
kriterleri karşılamadığı
için üyeliğe
kabul edilmedi

852

67 şehirde 852
evden eve
nakliyat firması

62462

Aktif ihale sayısı
ve her gün artan
iş hacmi

EN İYİ EVDEN EVE NAKLİYAT FİRMALARI


Mükemmel 9.7 / 250

Özteknik Nakliyat Firması

Zafer Özteknik Kullanıcı Adlı Firma: İstanbulda Evden Eve Nakliyat hizmeti vermekteyiz.

Son Müşteri Yorumu
"İstanbul'daki evden eşyalar güzelce paketlendi ve sarıldı. Ertesi sabah Aydın'da güzelce yerleştirildi. Zamanlama olarak söylenilen saatte başlandı işe, gayet güzel şekilde istiflendi depolandı eşyalar. Telefonda konuştuğumuz anlaştığımız şekilde ilerledi süreç, gayet memnun kaldık.
Emekleri, özverileri için teşekkürler."

Emre Çağırıcı
Teklif Al

Mükemmel 9.7 / 149

Delil Nakliyat Firması

Son Müşteri Yorumu
"Şirin bey ve ekip arkadaşlarından Allah razı olsun çok güler yüzlü sempatik insanlardı. Hiç bir eşyam zarar görmedi baştan ne konuştuysak sözlerini tuttular. Kesinlikle tavsiye ederim paranızın hakkını tamamen veriyorlar. 5 saatte evi teslim ediyorlar."

Rıdvan Gökhan
Teklif Al

Mükemmel 9.5 / 764

Simbo Nakliyat Firması

Şehir içi ve şehirlerarası evden eve taşımada kalitenin tek adresi

Son Müşteri Yorumu
"Her şey için çok teşekkür ederim. Simbo Nakliyat gerçekten işinin ehli bir firma."

Bekir Bozkurt
Teklif Al

Müthiş 8.9 / 732

Çakır Nakliyat Nakliyat Firması

Son Müşteri Yorumu
"İbrahim Bey kibar ve ılımlı bir insan. Sağolsun her konuda yardımcı olmaya çalıştı. Eşyaları sağlam bir şekilde taşıdılar. Daha önceki taşınmalarımda yaşadığım sıkıntıları yaşamadım. Tek sıkıntı eşyanın gece geç gelmesi oldu. Taşınırken tercih edebilirsiniz."

Neslihan Bellekci
Teklif Al

Müthiş 8.9 / 399

Egekoç Nakliyat Firması

Evden eve nakliyat için bize ulaşmanız ile hazırlıklara başlar ve ekibimiz istediğiniz zamanda evinizi ziyaret eder. Evinizdeki eşyaların hassasiyetine göre amlabajlama yapılır ve yeni evinize istediinz odalara yerleştirilerek evden eve nakliyat sonuçlandırışır.

Son Müşteri Yorumu
"Tek kelmeyle mükemmel bir organizasyon ile her adım planlandığı gerçekleşti. Öncelikle Her adımı itina ile takip eden Yakup Bey'e çok teşekkür ederim. Sonrasında Mehmet Kaptan önderliğinde her bir parça eşyamızı özenle paketleyerek taşınmamızda emeği geçen tüm ekibe teşekkür ederim. "

Öner Özkul
Teklif Al

Mükemmel 9.8 / 113

MODEL Nakliyat Firması

Biz sadece evden eve nakliyat hizmetleri vermemekteyiz. 10 yıllık deneyim ve tecrübesini diğer birçok alanlarda da sizlere sunmanın mutluluğunu yaşayan firmamız oldukça geniş bir yelpazede siz değerli müşterilerine hizmetler vermektedir.

Son Müşteri Yorumu
"Çalışanların hepsi iyi niyetli anlayışlı ellerinden gelenin en iyisi yapmaya çalışıyorlar eşyalarım zarar görmeden taşındı hepsine ayrı ayrı teşekkür ederim. "

Idris Ikizek
Teklif Al

Mükemmel 9.1 / 180

İstanbul Yaprak Nakliyat Firması

Son Müşteri Yorumu
"İstanbul yaprak firması taşınma günü zamanından önce geldi. Çalışan arkadaşlar gayet saygılı arkadaşlar. Canla başla çalıştılar. Mobilyaları söktüler sonra tekrar montajını yaptılar. Paketleme kısmı iyiydi. Yeni eve taşınma aşamasında apartman duvarlarında çizikler oluşmuş sonradan fark ettik ama merdivenlerde dardı.2 parça eşya geçmedi hatta. Bize vinç getirilmesi konusunda yardımcı oldular sağ olsunlar. Haklarında yememek lazım. Sorunsuz bir nakliye gerçekleştirdiler. Teşekkür ederim."

Gurkan Gulge
Teklif Al

Mükemmel 9.3 / 263

Emsar Zeki Nakliyat Firması

2005 yılından bu yana evden eve nakliyat sektüründe kalitesini pekiştirerek ve bununla birlikte ozman ekipmanlarla ,büyüğen refelanlarını kanıtlayarak İtanbul'un öncü öncü firmalarından biri olmuştur.

Son Müşteri Yorumu
"Diğer tekliflerin çeyreğinden az bir teklif yapıldı parça eşya taşıma için. kırılacak pek fazla bir şey olmadığı için kolilerin hepsi sorunsuz ulaştı. Sadece metal tv ünitesi 1 yerden darbe almış.
Zamanlama iyi, iletişim iyi, fiyat politikası mükemmel denecek kadar uygun."

Melike Gündüz
Teklif Al

Mükemmel 9.2 / 141

ANKARA YÜCEL Nakliyat Firması

Son Müşteri Yorumu
"13 martta taşıdım. Ankara Yücel Nakliyat çalışanlarına ilgilerinden, samimiyetlerinden ve işlerine gösterdikleri ilgi ve alakadan dolayı çok teşekkür ederim. Verdikleri bütün sözleri yerine getirdiler, bu işte ne kadar başarılı ve profesyonel olduklarını gösterdiler. Her konuda işlerini dört dörtlük yaptılar, herkese tavsiye ederim."

Hakan Erdem
Teklif Al

Mükemmel 9.2 / 177

Ersin Çerkezoğlu Nakliyat Firması

Son Müşteri Yorumu
"Eşyalarım Bitlis’ten İstanbul'a taşındı Çerkezoğlu nakliyat ile.. Bora ve Ersin beyin ilgi ve alakalarından, ayrıca eşyaları paketleme ve taşımaları konusunda son derece memnun kaldım. Herkese ve Tüm arkadaşlarıma tavsiye ediyorum. Yaptıkları sağlam ve güvenilir taşıma işinden dolayı Bora ve Ersin beye teşekkür ediyorum. Çalışmalarında başarılar diliyorum."

Ahmet Ersoy
Teklif Al
Enakliyat Bilgi İletişim Hiz. Tic. Ltd. Şti © Copyright 2011-2019 Enakliyat.com.tr Her Hakkı Saklıdır.