32109

Müşteri yorum ve
değerlendirmeleri ile
firma seçmek
daha kolay

86%

Firmaların 86%'i
kriterleri karşılamadığı
için üyeliğe
kabul edilmedi

818

67 şehirde 818
evden eve
nakliyat firması

54246

Aktif ihale sayısı
ve her gün artan
iş hacmi

EN İYİ EVDEN EVE NAKLİYAT FİRMALARI


Mükemmel 9.7 / 337

6Kardeşler Nakliyat Firması

Son Müşteri Yorumu
"Yapmış olduğunuz hizmetten ötürü çok teşekkür ederim. Gerek taşınmada gerek güler yüzde harikaydınız."

Kerem Ay
Teklif Al

Mükemmel 9 / 73

Özhan34 Nakliyat Firması

Son Müşteri Yorumu
"Kocaelidenden İzmire taşıdığım evimin eşyalarını büyük bir özenle paketlediler taşıdılar Bir çizik bile yok eşyalarımda hatta bazılarını tamir bile ettiler. Güler yüzlü ve ilgili, Hızlı ve profesyonelce davranan elemanları var başta çok korkutucu en zor görünen nakliyat işini en basit iş haline getirdiler. Bir daha taşınırsam kesinlikle tercih edeceğim. "

Yasemin Aksu
Teklif Al

Mükemmel 9.7 / 242

Özteknik Nakliyat Firması

Zafer Özteknik Kullanıcı Adlı Firma: İstanbulda Evden Eve Nakliyat hizmeti vermekteyiz.

Son Müşteri Yorumu
"İstanbul'dan Ayvalık'a taşınmamız bugün tamamlandı. Çalışan arkadaşların işini çok iyi, hızlı yapması, yardımseverlikleri, anlayışları ve güzel üslupları sayesinde memnuniyetimiz çok yüksek oldu. İyi ki bu firmayı seçmişim, hiç pişman olmadım. Yine bir taşınma işim olursa sizi tercih edeceğim ve mutlaka yakınlarıma önereceğim.

Emeklerine teşekkürler. "

Hazal Şener
Teklif Al

Mükemmel 9.8 / 95

YÜKSELOĞLU Nakliyat Firması

Son Müşteri Yorumu
"Anlaşmanın başından sonuna kadar hem iletişim hem de taşıma esnasında herhangi bir sıkıntı ile karsilasmadik. Planlanan saatten erken gelip eşyaları sökmeye başladılar. Ayrıca çalışanlar da gayet kibardi. Tavsiye ediyoruz."

Ferit Sümer
Teklif Al

Mükemmel 9.7 / 147

Delil Nakliyat Firması

Son Müşteri Yorumu
"Her şey harikaydı, gelen arkadaşlar istediğimiz saate gelip her şeyi çok güzel bir şekilde paketleyip çok temiz bir şekilde çıkardılar emeklerine sağlık KESİNLİKLE TAVSİYE EDERİM."

Kadir Yavuz
Teklif Al

Mükemmel 9.6 / 133

Gülhan Nak Nakliyat Firması

M. Gülhan Kullanıcı Adlı Firma: Nakliyat Firmamız 2005 yılında kurulmustur. Kuruldugu günden beri şehir içi şehirler arası taşınmak isteyen müşterilerimize kaliteli hizmet sunmaktayız.

Son Müşteri Yorumu
"13/04/2019 tarihinde Sakarya Serdivan'dan Darıca'ya evimi taşıttım. Öncelikle Muhammed Bey, Ömer Bey ve Ekibine çok teşekkür ederim.

Daha önce yaşamış olduğum olumsuz deneyimlerin aksine, her konuda aşırı derecede başarılıydılar. Bütün sorularıma sabır ile cevap verdiler ve iletişimleri çok iyiydi.

Talep ettiğim gibi tam saat 7:30'da geldiler ve öğlen 2 olmadan taşınma işlemim tamamen bitti. Kalabalık bir ekip olması nedeniyle kısa sürede itina ile çalışabiliyorlar. Bütün eşyalarım düzenli ve güvenilir şekilde paketlenip taşındı. Kurulumlar özenle yapıldı. Hatta bozulmuş mobilyalarımı tamir bile ettiler:) Ayrıca bazı eşyalarımın kolileme işlemini tamamlayamamıştım. Sağolsunlar onları da paketlediler.

İlk andan son ana kadar nazik, dürüst, güler yüzlü ve işini severek yapan tavırları nedeniyle tekrar teşekkür ederim.

Fiyat-Fayda dengesi ise diğer firmalara göre oldukça iyi. vermiş oldukları hizmet kalitesi aldıkları para ile kıyaslanamayacak derecededir. Bu nedenle gönül rahatlığıyla vermiş oldukları teklifi kabul edebilirsiniz. 3-5 kuruş fark için başka firmalara yönelip risk almayın.

Eskiden yaşadığım olumsuz deneyimler nedeniyle bende hep tereddüt ile yaklaşıyordum. Ama bundan sonra gözüm kapalı hem kendi evimi taşıtabileceğim hem de yakınlarıma önerebileceğim güzel insanların olduğu bir nakliye firması ile tanışmış oldum. Bu nedenle enakliyat.com firmasına da teşekkür ederim. Gerçek yorumlar sayesinde doğru kararı vermemi sağladılar."

Emre Özyılmaz
Teklif Al

Mükemmel 9.5 / 189

Medeni Şirin Nakliyat Firması

Son Müşteri Yorumu
"Kesinlikle tavsiye ediyorum."

Hasan Koksal
Teklif Al

Mükemmel 9.2 / 141

ANKARA YÜCEL Nakliyat Firması

Son Müşteri Yorumu
"13 martta taşıdım. Ankara Yücel Nakliyat çalışanlarına ilgilerinden, samimiyetlerinden ve işlerine gösterdikleri ilgi ve alakadan dolayı çok teşekkür ederim. Verdikleri bütün sözleri yerine getirdiler, bu işte ne kadar başarılı ve profesyonel olduklarını gösterdiler. Her konuda işlerini dört dörtlük yaptılar, herkese tavsiye ederim."

Hakan Erdem
Teklif Al

Müthiş 8.9 / 541

Deniz ATA Nakliyat Firması

1980 Yılından beri Siz değerli müşterilerimze evden eve nakliyat sektöründe hizmet vermekteyiz.

Son Müşteri Yorumu
"büyük eşyaların demonte ve monte çalışmalarını, taşıma hızını beğendim. Ata nakliyatı profesyonel taşımacı olarak tavsiye ederim."

Mustafa Serdar Çivgin
Teklif Al

Müthiş 8.9 / 729

Çakır Nakliyat Nakliyat Firması

Son Müşteri Yorumu
"Çok memnun kaldım fiyat ve iletişim çok güzel taşıma kabında olan kedime bile itinayla davrandılar çok teşekkür ederim tavsiye ediyorum "

Begüm Aktaş
Teklif Al
Enakliyat Bilgi İletişim Hiz. Tic. Ltd. Şti © Copyright 2011-2019 Enakliyat.com.tr Her Hakkı Saklıdır.