"Risk Almadan Taşının"

Güvenilir Evden Eve Nakliyat
Firmalarından Fiyat Teklifi Alın

Müşteri yorum ve reytingleri ile hizmet kalitesi
onaylanmış firmalardan fiyat teklifi alın

Kullanmak Kolay, Hızlı ve Ücretsizdir

Fiyat Teklifi Al

Müşterilerilerimizin Tercih Ettiği
Ucuz Evden Eve Nakliyat Fiyat Örnekleri

İstanbul hatay 2+1
24.3.2019 1 Adet Fiyat Teklifi Aldı
3500 TL -3500 TL- 3500 TL

İstanbul hatay 2+1 2+1 Ev Eşyası
Nereden?
Ataşehir İstanbul
3.kat Bina Merdiveni
Nereye?
Dörtyol Hatay
4.kat Bina Merdiveni
Paketleme Bilgileri
Tüm ambalajlama işlerini ben yapmak istiyorum.
Eşyam 2+1 esyadir abartılı bir esyam yoktur

Eyüp Kadıköy 2+1 Ev taşıma
23.3.2019 20 Adet Fiyat Teklifi Aldı
1000 TL -1000 TL- 2000 TL

Eyüp Kadıköy 2+1 Ev taşıma 2+1 Ev Eşyası
Nereden?
Eyüp İstanbul
5.kat Bina Merdiveni
Nereye?
Kadıköy İstanbul
3.kat Bina Asansörü Kullanılabilir
Paketleme Bilgileri
Tüm ambalajlama işlerini ben yapmak istiyorum.
Mutfakta küçük bir masa sandalye var salonda tv ünitesi 2 3 lü koltuk yemek masası konsol var ebeveyn odasında 1 gardrop 1 çiftkişilik yatak var çocuk odasında gardrop çalışması masası yatak kitaplık konsol vardır bütün eşyalar toplanmasını istiyoruz

Kartal Pendik 3+1 ev taşıma
23.3.2019 20 Adet Fiyat Teklifi Aldı
950 TL -950 TL- 3000 TL

Kartal Pendik 3+1 ev taşıma3+1 Ev Eşyası
Nereden?
Kartal İstanbul
1.kat Bina Merdiveni
Nereye?
Pendik İstanbul
3.kat Bina Merdiveni
Paketleme Bilgileri
Tüm ambalajlama işlerini ben yapmak istiyorum.
Küçük eşyaları ben kolilerim siz taşıma monteleme yapma sökme işlerini yaparsınız

bağcılar 2+1 ev taşıma
23.3.2019 8 Adet Fiyat Teklifi Aldı
850 TL -850 TL- 1800 TL

bağcılar 2+1 ev taşıma2+1 Ev Eşyası
Nereden?
Bağcılar İstanbul
1.kat Bina Merdiveni
Nereye?
Bağcılar İstanbul
2.kat Bina Merdiveni
Paketleme Bilgileri
Tüm ambalajlama işlerini ben yapmak istiyorum.
yemek masası koltuk kakımı yatak odası beyaz eşyalar birde çocuk odasında yavrulu yatak ve 2 kapılı dolap var giysiler tabaklar vs. kolilendi

3 adet tuval, 2 adet heykel
23.3.2019 3 Adet Fiyat Teklifi Aldı
350 TL -350 TL- 5000 TL

3 adet tuval, 2 adet heykel Parça Eşya
Nereden?
Buca İzmir
1.kat Bina Merdiveni
Nereye?
Şişli İstanbul
1.kat Bina Merdiveni
Paketleme Bilgileri
Tüm ambalajlama işlerini ben yapmak istiyorum.
3 adet 4x160x220 cm boyutlarında tuval
65x115x165 cm boyutlarında heykel
22x80x190 cm boyutlarında heykel

heykel olarak belirttiğim eşyaların fotoğraflarını ekledim, montaj/demontaj yapılmayacak. çok ağır eşyalar değiller. araç binaya 5-6 metre yaklaşabilir.

1 dolap 1 yatak 3 koli
23.3.2019 5 Adet Fiyat Teklifi Aldı
300 TL -300 TL- 650 TL

1 dolap 1 yatak 3 koli Parça Eşya
Nereden?
Üsküdar İstanbul
-1.kat Bina Merdiveni
Nereye?
Şişli İstanbul
-1.kat Bina Merdiveni
Paketleme Bilgileri
Tüm ambalajlama işlerini ben yapmak istiyorum.
1 yatak 1 baza 1 dolap ve haricinde 3 koli var. kamyon park edilecek kadar geniş sokak. çok zarar görecek eşyalar yok. zaten bir mahalle değiştiriyorum sadece.

93% Memnuniyet Düzeyi
31812 Müşteri Yorum ve Değerlendirme
67 Şehirde 810 Üye Firma
5800 Üye Firma Başvurusu
Müşteri Yorumları
10

Türksoy firması ile sorunsuz bir taşıma gerçekleştirdik. Zamana uyumları , paketlemeleri herşey çok başarılıydı. Şehirlerarası taşınma nedeniyle endişeliydik fakat çok memnun kaldık. Hatta 1 günde bizi mağdur etmemek için Samsun’a teslimatı yaptılar.Teşekkürler.

İpek Yazgan
10

Ekip olarak harika iş çıkarttılar.. Söyledikleri herşeyi yerine getirdiler, hiç bir sürpriz durumla karşılaşmadık.. Ekstra isteklerimizi geri çevirmeden yerine getirdiler.. Emrah Bey ve arkadaşları çok dikkatli, düzenli ve pratik çalışıyorlar.. Hiç bir eşyamıza zarar gelmedi, taşınma işimizi kusursuz şekilde gerçekleştirdikleri için Evgör Nakliyat ekibine çok teşekkür ediyoruz..!

Ömer Öztunalı
10

Gayet tecrübeli, dakik, hızlı ve nazik insanlar çalışıyor. Güvenli bir şekilde eşyalara zarar vermeden ve hızla taşıdılar. Eşyalarınızın taşınması için rahatlıkla güvenebilirsiniz. Tek eksik avize sökümünde onu işi de kendiniz hallederseniz sorun yaşamazsınız.

Turgut Dogru
10

Çok nazik ve anlayışlı beyefendilerdi. Çok memnun kaldım

Nergiz Sert
10

Herşeyi söz verdiği şekilde dikkatle ve kibarca gerçekleştirdiler. Kazım bey gerçekten sözünün eri ve güven veren birisi, zorlu taşınma işlerini kolaylaştırdığı için çok teşekkür ediyorum. İsminin çağrıştırdığının aksine genç, dinamik, pratik ve gayet gayretli birisi. İş tanımının içinde bulunmamasına rağmen avizelerimizin ve tv nin montajını titizlikle gerçekleştirdi. Her aşamada tekrar görüşlerimizi alarak içimizi rahat ettirdiler. Öncelikle Kazım beye ve ekibine tekrar çok teşekkür ediyorum.

Burcu anyr
995

Başka bir firma ile anlaşmıştık firma 1 saat kala bizi mağdur edince enakliyat bu firmayı önerdi.Kabul ettik ve tam saatinde geldiler.Guzel ve özenli paketleme yaptılar.Çok kolay ve hızlı bir şekilde taşınmamızı gerçeklestirdik.Calişanların davranışları iyiydi.yardimsever ve çözüm odaklı insanlar.Bu firmayı herkese önereceğim.

A.kadir Kaya
10

Evimi istanbul umraniyeden tekirdag cerkezkoye tasidim gayet olumlu gecti tasinma islemim dedikleri saatte gelip paketleyip tahmini soyledikleri saatte gelip nakliye isini tamamladilar

Omer Karahan
10

İlk kez deneyimlediğimiz enakliyat ve model nakliyata tüm süreci sorunsuz yönettikleri, ilgi alakalarının eksiksiz olması, hiç bir eşyamızın zarar görmeden, İstanbul’dan İzmir’e hiç bir aksaklık olmadan ulaştırılması dolayısıyla çok çok teşekkür ediyoruz. Bundan sonraki tüm taşınmalarımızda, yakınlarımızın taşınmalarında da Model Nakliyatı değerlendiriyor olacağız. Emekleri için tüm ekibe teşekkürlerimiz ile..

Özlem Çaylık
10

ÖNCELİKLE ENAKLİYAT ARACILIGIYLA İLETİŞİME GEÇTİGİM ERSİN ÇERKEZOĞLU NAKLİYE FİRMASIYLA ANLAŞTIK BU SİTEYİ İLKKEZ KULLANDIGIM İÇİN BAYA BİR TEDİRGİNDİM AMA SAGOLSUN ÇERKEZOGLU NAKLİYAT BİZE YARDIMCI OLDU İLETİŞİME GEÇTİGİMİZDE SÖYLEDİKLERİ SATTE GELİP TÜM EŞYALARIMIZIN PAKETLEMESİNİ YAPIP TİTİZ BİR ŞEKİLDE TAŞIMAYI GERÇEKLEŞTİRDİLER MOBİLYA KISMINDA DAHA ÖNCEKİ TAŞIMALARDA SORUN YAŞAMIŞTIK BUNUDA FİRMA YETKİLİSİNE İLETTİK VE ELLERİNDEN GELEN HERŞEYİ YAPTILAR DAHA ÖNCEKİ TAŞIMADA ZARAR GÖREN MOBİLYTALARIMIZIN TAMİRİNİ DAHİ YAPTILAR DAHA NE DİYEBİLİRİMKİ ELLERİNDEN GELENİ YAPIYORLAR FİYAT UYGUN VE KALİTELİ BİR FİRMA HERKESE GÖZÜ KAPALI ÖNERE BİLİRİM GERÇEKTEN İŞLERİNE SADIK VE SÖZVERDİKLERİ HERŞEYİ TUTUYORLAR SORUNSUZ BİR TAŞIMA OLDU ERSİN ÇERKEZOGLU NAKLİYAT FİRMASINA SONSUZ TEŞEKKÜRLER BİRDAHAKİ TAŞINMAM DA YİNE SİZİ TERCİH EDİCEGİM ŞÜPHESİS TEKRARDAN TEŞEKKÜRLER VE HERKESE TAVSİYE EDEBİLECEGİM BİR FİRMA

merve adıgüzel
10

Herşey daha önceden konuşulduğu gibiydi, en önemlisi firma çalışanları güven verdiler, söylediklerinden farklı olarak hiçbişey olmadı. Bir daha taşınma durumu olursa ya da çevreme tavsiye etmem gerekirse düşüneceğim tek firma. Çalışanlar samimi ve hiç bir zorlukla karşılaşmadım, aklınızda hiç bir şüphe kalmadan tercih edebileceğiniz bir nakliye şirketi, çalışanların eline sağlık Vahit abi ve kardeşine de samimi tavırlarından dolayı çok teşekkür ediyorum.

Burak Yalkın

Daha Fazla Fiyat ve Yorum için Tıklayın!

Enakliyat Evden Eve Taşımada Fiyatları Nasıl Düşürüyor?

Enakliyat özellikle şehirlerarası evden eve nakliyatta müşterilerine kaliteli hizmetin yanında anlamlı fiyat avantajı sağlayan bir internet portalıdır. Enakliyat internet sitesinde şehirlerarası evden eve taşınacak tüketicilerin taleplerini bir havuzda topluyor. Sonra bu taşıma işlerini gidiş yönü ve tarihlerine göre, aynı yönde veya ters yönde birleştirerek fiyatları tüketiciler arasında paylaştırarak düşürüyor.

Bir örnekle açıklama yapmak gerekirse; normal şartlarda siz Ankara’dan Adana’ya taşınacaksanız. Size fiyat veren nakliyeci doğal olarak hem gidiş hemde dönüş maliyetlerini (yakıt ve işçilik) fiyata dahil ediyor. Mutlaka aynı tarihlerde aynı veya ters yönde başka taşınma işleri vardır. Ancak tüketici olarak sizin veya nakliyecinizin bundan haberi olmuyor.

Siz Enakliyat’ta bir taşıma ihalesi başlattığınızda (Ankara-Adana), Enakliyat sistemde bu ihale ile birleştirilecek başka ihale var mı? Diye kontrol ediyor. Varsayalım ki aynı tarihlerde sistemde Mersin-Ankara evden eve nakliyat işi bulunsun. Bu durumda Enakliyat bu iki taşıma işini ters yönlü olarak birleştirerek maliyetleri aranızda paylaşıyor. Siz sadece Ankara-Adana yönü için maliyet yüklenirken, ters yön maliyetini Mersin-Ankara arası taşınan tüketici yükleniyor.

Böylece hem vatandaşlar olarak sizler çok daha uygun fiyata taşınmış oluyorsunuz hemde nakliye firması boş dönüş nedeniyle zarar etmiyor. Bilakis ikinci iş nedeniyle kazancı artıyor.

Enakliyat’a her zaman sizin evden eve taşınma işinizle birebir örtüşen, sizin işleminizle birleşecek ihale olmayabilir. Enakliyat’a her gün yeni ihaleler açılıyor. İhalenize yeterince zaman tanırsanız tercihen 15 gün mutlaka birleşecek bir seçenek oluşacaktır.

Enakliyat üyesi olan kurumsal firmalarımızın sizin ihalenize verdiği teklifleri dikkatlice inceledikten sonra ve gerektiği takdirde bizimle de görüşerek hayırlısıyla kararınızı veriniz.

Müşteri Yorumları Olan Firmalarla Taşınmak için,

Fiyat Teklifi Al