Sultanbeyli Parça Eşya Taşıma İçin Fiyat Teklifleri Al Karşılaştır

Bir kanepe veya birkaç koli; eşya miktarı ne olursa olsun, parça eşya taşıma formunu doldur, hızlıca fiyat teklifleri al, karşılaştır ve en iyi fiyatlar ile eşyanızı taşıyın.

Hemen Fiyat Teklifleri Al
 • Ücretsiz
 • 2 dakikada teklifler alın

Sultanbeyli Parça Eşya Taşıma Fiyatları 2024 (Ortalama)

Nerden NereyeOrtalama Fiyat
Kadıköy Sultanbeyli arası parça eşya taşıma2.750 TL
Ankara İstanbul arası parça eşya taşıma3.300 TL
Maltepe Sultanbeyli arası parça eşya taşıma3.000 TL
Sancaktepe Sultanbeyli arası parça eşya taşıma3.067 TL
Maltepe Sultanbeyli arası parça eşya taşıma1.225 TL

Sultanbeyli Parça Eşya Taşıma Müşteri Yorumları

Siz de mutlu müşterilerimiz arasına katılın
H
Hamza y.İstanbul > İstanbul
10
Zamanında, hızlı ve uygun fiyat, teşekkürler Ata nakliyat.
Enakliyat için ayrı bir parantez açmak istiyorum, ilanı açtığım anda firmalardan hemen teklifler geldi. Saat 11 gibi ilanı açtım ve saat 2-3 gibi nakliyat firması eşyaları taşımak için kapımdaydı. Aynı gün taşınması gereken eşyalarım vardı ve ben kesinlikle bugün bu işi halledemem diyordum ama Enakliyat sayesinde bir kaç saat içinde taşınma işimi hallettim, varolun.
Deniz Ata Nakliyat
O
Oğuz d.İstanbul > İstanbul
10
Sizlerin yardımı olmadan evimi taşımak çok zahmetli ve stresli olurdu. Sizler deneyimli ve profesyonel kadronuzla eşyalarımı taşıdığınız için çok minnettarım.

Taşıma işlemi boyunca, eşyalarıma özen göstermeniz ve kırılacak eşyalarımı özel olarak korumanız beni çok rahatlattı. Ayrıca, taşımadan önce ve sonra sürekli iletişim halinde olmanız, işlemi daha da kolaylaştırdı.

Sizlerle çalışmak gerçekten harikaydı. Her şey istediğim gibi ve düzenli bir şekilde teslim edildi ve hiçbir sorun yaşamadım. Bu yüzden, sizleri ciddiye aldığınız ve sorumlu tuttuğunuz için çok teşekkür ederim.
Yolexpress Nakliyat
M
Mustafa t.İstanbul > İstanbul
10
çok hızlı ve kaliteli hizmet aldım.
Safran Varyap Nakliyat
A
Azmi a.İstanbul > İstanbul
10
Elinize kolunuza sağlık abim, güler yüzünüz için ayrıca çok teşekkür ediyorum, başarılı.
Görsel Nakliyat
R
Ramazan .İstanbul > Yozgat
10
İlgili ve alakalıydı, hiç sıkıntı çıkarmadan eşyalarımızı gelip aldılar ve aldıkları gibi de istediğimiz yere, memlekete bıraktılar zarar vermeden. Çok teşekkür ediyorum ve çok sağ olun.
Çerkezoğlu Nakliyat
S
Semih a.Bitlis > İstanbul
10
Memnun kaldım, benim eşyalar paketliydi sadece transfer için anlaşmıştım, eşyaları taşımak zorunda olmadıkları halde yardımcı oldular sağ olsunlar. Sağlam ve eksiksiz geldi Enakliyat ve Yılsoy firmasına teşekkür ederim.
Yılsoy Nakliyat
R
Rıdvan b.İstanbul > Ankara
10
Yavuz abiyle ilk defa iş yaptım, eşyalarımı eksiksiz ve hasarsız bir şekilde belirlenen zamanda teslim etti. Fevkalade bir hizmet anlayışı.
Öz Yıldızlar Nakliyat
K
Kerim m.İstanbul > İstanbul
10
Beyefendi esnaf çok güvenilir ve kibar. Tavsiye ediyorum.
Görsel Nakliyat
İ
İrfan b.İstanbul > Bursa
10
İstanbul'dan Bursa'ya taşıma yaptım, çok memnun kaldım hem fiyat olarak hem de hizmet olarak gayet tasfiye edebilirim. Çalışan arkadaşlara teşekkür eder hayırlı işler dilerim.
Egeyol Nakliyat
H
Hasan g.İstanbul > İstanbul
10
Sultanbeyli Sancaktepe arası yapmış olduğum parça eşya taşıma işleminde Ünal nakliyatı tercih ettim. Almış olduğum hizmetten fazlasıyla memnun kaldım, Ünal nakliyat yetkilisi Ünal beye ve Ekibine çok teşekkür ederim, emeği geçen ekip çalışanlarına teşekkür dilerim.
Ünal Nakliyat
D
Dilşad a.İzmir > İstanbul
10
Çok teşekkür ederiz tüm kolaylığı için. Hızlı, temiz ve güvenilir bir nakliye gerçekleşti. Gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.
İzmir Aslan Nakliyat
İ
İbrahim y.Muş > İstanbul
10
Muş İstanbul arası taşıma işinde tam gününde ve tam zamanında geldiler. Taşınan ürünlerde herhangi zarar da olmadı. Tavsiye ediyorum kesinlikle.
Simbo
H
Hamza d.Gaziantep > İstanbul
10
Çok yardımcı oldular her şey iyi geldi taşıyan Antep'li arkadaşlar da iyiydi.
Tursan Nakliyat
Z
Zeynep c.Adana > İstanbul
10
Çok memnun kaldım teşekkürler, çeyizdi ve hep kırılacak eşyalar vardı hiç bir sorun olmadı. 😊
Tursan Nakliyat
F
Ferhat o.İstanbul > İstanbul
10
Hayatım boyunca çok kez taşındım. Bu kadar işini iyi yapan ve her durumda pozitif çözüm bulan başka bir firma ile çalışmadım. Çok tebrik ediyorum. Bu ülkenin bu kalite anlayışına çok ihtiyacı var. Hizmette emeği geçen herkese sonsuz teşekkürler.

Emeğinize sağlık.
Kent İstanbul Nakliyat
S
Sümeyye t.İstanbul > İstanbul
10
Özlem nakliyattan Yunus beyin ekibi 2+1 ilk eşyalarımı taşıdı ve çok memnun kaldım. Sözleşmeli taşınma yapıcaz dedi, her şeyi paketleyeceğiz dediler her şeyi de söyledikleri gibi yaptılar... Herkese tavsiye ederim ben çok memnun kaldım, ellerinize sağlık teşekkürler.
Özlem Nakliyat
F
Faruk d.İstanbul > İstanbul
10
Daha önce defalarca taşındık ve hep sıkıntı çıktı. Fiyat artırma, mağdur etme, eşya kırma vb. Ancak bu firma başka bir firma işlerinde gayet tecrübeliler. Eğer sorunsuz bir şekilde taşınmak isterseniz tavsiyem Ünal nakliyat.
Ünal Nakliyat
A
Ahmet ş.İstanbul > İstanbul
10
Güzel bir nakliyat taşımaydı.
Ünal Nakliyat
R
Rıfat y.İstanbul > İstanbul
10
Ünal evden eve nakliye gerçekten üstlerine yok, işini hakkıyla yapan kişiler, güler yüzlüler. Şu anda Corona varken bile uygun fiyatlar. 10 numara 5 yıldız veriyorum. Alanında başarılı bir ekiple iş yaptıkları için önce saygı duyuyorum ve gayet güzel bir şekilde nakliyat işim tamamlandığından dolayı teşekkür ederim, iyi çalışmalar dillerim, emeklerine sağlık.
Ünal Nakliyat
A
Adddd .İstanbul > İstanbul
10
Varyap nakliyatla üçüncü taşımam. Çok iyi insanlar, gözü kapalı tavsiye ederim ayrıca bizi böyle kaliteli nakliyatla buluşturan Enakliyat'a sonsuz teşekkürler, tekrar sağ olun var olun.
Safran Varyap Nakliyat
H
Hatice y.İstanbul > İstanbul
10
Söyledikleri saatte ekibi ile eşyalarımı getirdiler, ben hiç uğraşmadım her şeyle Cemil bey ilgilendi, çok memnun kaldım.

Bir daha taşınacak olsam yine Enakliyat ve yine Varyap ile taşınırım. İlginizden ötürü teşekkür ediyorum.
Safran Varyap Nakliyat
C
Ceyhan e.İstanbul > Balıkesir
10
Güvenilir sağlam firma ürünü titizlikle paketleyip teslim ettiler güvenle taşıma yaptırabilirsiniz.
Akıncıoğlu Nakliyat
H
Hatice y.İstanbul > İstanbul
10
Firma yetkilisi Muhammed beye hizmetlerinden dolayı çok teşekkür ederim. Eşyamızda herhangi bir sorun olmadı. Çok memnun kaldık. Söyledikleri saatte geldiler. Taşınacaklara kesinlikle tavsiye ederim.
Gülhan Nakliyat
G
Gökhan d.İstanbul > İstanbul
10
Her şey için çok teşekkürler, inanılmaz iyi insanlar, bütün eşyayı ambajladılar ve çok titiz bir şekilde taşıdılar. İnsan işi bilenle çalıştı mı o iş çok rahat ve kolay bitiyor. İnan işin bitmesini bile istemezsiniz böyle insanlarla çalışınca. Allah bol kazanç nasip etsin inşallah, her şey için Cevdet beye teşekkür ederim. Gözü kapalı evinizi, eşyanızı emanet edebilirsiniz, teşekkürler Varyap nakliyat.
Safran Varyap Nakliyat
A
Ali k.İstanbul > İstanbul
10
Parça eşya ve mesafe de yakındı Varyap nakliyat da işini bildiği için 1 saate bitirdiler. Teşekkürler Varyap Allah razı olsun.
Safran Varyap Nakliyat
E
Emine g.İstanbul > İstanbul
10
Sorunsuz bir nakliyattı ve gayet memnun kaldım. İşlerini oldukça hızlı ve profesyonelce yaptılar. Anlaştığımız saatten daha önce gelerek sözlerinin eri olduğunu gösterdiler. Herkese tavsiye ederim. Gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.
Önder Nakliyat
S
Süleyman a.İstanbul > İstanbul
10
Taşıma sürecimiz biraz ani oldu ve nasıl yapacağız, nasıl edeceğiz? diye düşündük. Çünkü eşyalarımızın hepsi yeni, hassas ve beyaz lake mobilyaydı. Enakliyat üzerinde birçok nakliye firması arasından Önder nakliyatla anlaşmamızı sağladık ve taşıma günü geldi, oysaki biz çok tedirgindik nasıl taşıyacaklar diye...
Başta Yamaç bey olmak üzere gelen bütün arkadaşlar çok profesyonel ve işini bilen arkadaşlardı. Bütün eşyalarımızı a'dan z'ye 3 kat ambalaj yaptılar sağ olsunlar, mobilyaları da aynı şeklide demonte ve monte ettiler. Mobilyacı arkadaşın da eline sağlık, kesinlikle düşündüğümüzden daha iyi bir ustaymış, tertemiz ve eskisi gibi kurdu.
Kesinlikle tavsiye ederim Önder nakliyatı.
Önder Nakliyat
M
Melike k.Antalya > İstanbul
10
Türkiye'nin çağdaş, insancıl, müşteri hizmetini ve İNSANA saygıyı her şeyin üstünde tutan YÜZÜNÜ Ada Nakliyat'da gördük ve minnettar kaldık. Ne mutlu ki bize, acil taşıma ihtiyacıyla zora girmişken ilana çıkmamızla 10 dakika içinde imdadımıza yetişen telefonun ucundaki SES 1 saat içinde de mevkide idi ve söz verdiği gibi de ertesi gün eşyalarımızı İstanbul'a ulaştırdı. Bunlar kolay işler değil, ben de şirket sahibiyim. Hizmet bu denli kaliteli olur..! DEĞERİNİ BİLELİM BÖYLE GİRİŞİMCİLERİN ve özellikle Dünya bu virüs yüzünden büyük sınav verirken..! Herkesin başarabileceği bir sınav değil. Allah yollarını açık eylesin. Teşekkürler Ahmet bey...
Ada Nakliyat
H
Hatice y.İstanbul > İstanbul
10
Evgören nakliyat ile gerçekleştirmiş olduğum taşımadan çok memnun kaldım. Taşımada epey dikkatli ve titiz davrandılar Emrah bey ve ekibine çok teşekkür ederim.
Evgören Nakliyat
U
Umut u.Ankara > İstanbul
10
Eşya taşıma sektöründe ilk defa bu kadar ilgili, bu kadar nazik, bu kadar saygılı insanlar gördüm. O kadar profesyonel çalışıyorlar ki paketleme ve taşıma çok profesyoneldi. Paketlemeyi tüm eşyaları büyük kalın patpat naylon tarzı şeyle tamamen sarıp kamyona o şekilde yerleştiriyorlar. Taşıma esnasında eşyalara zarar vermemek için çok özen gösterdiler ve eşyaları Ankara'dan İstanbul'a tam söyledikleri zamanda tertemiz ve sıkıntısız teslim ettiler. Evgören firmasını kesinlikle tavsiye ederim. Osman beye ayrıca teşekkür ediyorum.
Evgören Nakliyat

Sultanbeyli Parça Eşya Taşıma Fiyatları

Kadıköy Sultanbeyli arası parça eşya taşıma
Ortalama Fiyat: ₺2.750
Kadıköy Sultanbeyli arası parça eşya taşıma
Nerden

Caddebostan Mah. / Kadıköy / İstanbul
5. Kat

Nereye

Adil Mah. / Sultanbeyli / İstanbul
3. Kat

Eşya ve Paketleme Bilgileri
Tüm paketleme, koli, montaj ve demontaj işlerini firma yapsın.
Fotoğraflarda görünen iki yatak taşınacak

Ankara İstanbul arası parça eşya taşıma
Ortalama Fiyat: ₺3.300
Ankara İstanbul arası parça eşya taşıma
Nerden

Beşikkaya Mah. / Altındağ / Ankara
2. Kat

Nereye

Adil Mah. / Sultanbeyli / İstanbul
7. Kat

Eşya ve Paketleme Bilgileri
Tüm paketleme, koli, montaj ve demontaj işlerini ben yaparım.
yaklaşık 10 parça 60x40x50cm boyutlarında kolilenmiş eşyalar.

Maltepe Sultanbeyli arası parça eşya taşıma
Ortalama Fiyat: ₺3.000
Maltepe Sultanbeyli arası parça eşya taşıma
Nerden

/ Maltepe / İstanbul
1. Kat

Nereye

Hasanpaşa Mah. / Sultanbeyli / İstanbul
3. Kat

Eşya ve Paketleme Bilgileri
Tüm paketleme, koli, montaj ve demontaj işlerini ben yaparım.
Esyalarim depoda ve paketli bir şekilde duruyor sadece maltepeden Sultanbeyliye tasıyacagız toplamında 1 saatlık bır iş

Sancaktepe Sultanbeyli arası parça eşya taşıma
Ortalama Fiyat: ₺3.067
Sancaktepe Sultanbeyli arası parça eşya taşıma
Nerden

Veysel Karani Mah. / Sancaktepe / İstanbul
4. Kat

Nereye

Adil Mah. / Sultanbeyli / İstanbul
2. Kat

Eşya ve Paketleme Bilgileri
Ben mutfak eşyalarını ve kolileme işlerini yaptım. Firma yalnızca mobilya ve beyaz eşyaları ambalajlasın.
aşağıdaki eşyalar taşınacak
1- bir adet tek kişilik yataklı baza
2- bir adet çekyat kanepe
3- bir adet çift kişilik yatak
4- 1 adet çift kişilik gardrop ( demonte olup ,monte edilecek )
5- 1 adet küçük gardrop ( demonte edilil monte edilecek)
6- 1 adet tek kişilik koltuk
7- bir adet şifonyer
8- bir adet çalışma masası
9- 10-15 adet koli

Maltepe Sultanbeyli arası parça eşya taşıma
Ortalama Fiyat: ₺1.225
Maltepe Sultanbeyli arası parça eşya taşıma
Nerden

/ Maltepe / İstanbul
Zemin Kat

Nereye

Adil Mah. / Sultanbeyli / İstanbul
Zemin Kat

Eşya ve Paketleme Bilgileri
Ben mutfak eşyalarını ve kolileme işlerini yaptım. Firma yalnızca mobilya ve beyaz eşyaları ambalajlasın.

Sultanbeyli Parça Eşya Taşıma İçin Enakliyat Nasıl Çalışır?

Parça eşya taşıma için kolayca fiyat teklifleri al

teklif al formunu doldur
Teklif Al Formunu Doldur

Sultanbeyli parça eşya taşıma için istediğin hizmetleri seç, eşya hakkında bilgi ver formu tamamla.

teklifler gelsin
Teklifler Gelsin

İstediğin hizmetler için iki dakikada birçok nakliyat firması tekliflerini sunsun.

karşılaştır ve seç
Karşılaştır ve Seç

Teklif veren firmaları karşılaştır, yorum ve reytingleri incele kolayca karar ver.

Hemen Fiyat Teklifleri Al
 • Ücretsiz
 • 2 dakikada teklifler alın

Sana Yakın En İyi 10 Sultanbeyli Parça Eşya Taşıma Firması

 • Ünal Nakliyat 0
  9.1/10Mükemmel
  yetki belgesi onaylandıYetki Belgesi Onaylandı
  sigortalı nakliyatSigortalı Nakliyat
  ücretsiz ekspertizÜcretsiz Ekspertiz

  Hizmetler: Sultanbeyli evden eve nakliyat, İstanbul evden eve nakliyat, şehirler arası nakliyat

  müşteri yorumu

  Zamanlama, paketleme ve taşıma oldukça iyiydi.

  İlden ile nakliyat konusunda müşteri memnuniyetini esas alan hizmet politikası ile her türlü taşımacılık alanında sorunsuz ve güvenli bir nakliye işlemi gerçekleştiren firmamız, farklı eşya ve malzeme türlerine göre uygun donanımlı araçları ve ilgili konularda uzmanlaşmış personeli ile hizmet vermektedir. Gerek yollar gerekse araziler hakkında tecrübeli olan sürücülerimiz ile eşyalarınız varacağı noktaya herhangi bir karışıklık ya da zaman kaybı yaşanmadan iletilmektedir. Ayrıca nakliyat işlemi öncesinde eşyalarınızın incelenmesi, değerlerinin belirlenmesi ve buna uygun taşıma şeklinin seçilmesi ve en önemlisi sigorta hizmetleri ile profesyonel bir yardım sunan firmamız, eşyalarınızı gönül rahatlığıyla teslim etmenizi sağlamaktadır.Ev eşyalarını öncelikle tabak, bardak, giysi, kitap, kişisel eşyalarınız vs. karton kolilerde düzenli bir istifleme yaparak koli içine yada plastik dubalara yerleştirilir. (Giyisiler için müşteri istegi doğrultusunda araç içinde dolap bulundurularak taşınır) Mobilya, Beyaz Eşya vb. demonte olabilecek eşyalarınız öncelikle demontajı ekibimizde bulunan marangazör elemanı tarafından demonte edilir. Demonte edilmiş her parça Pıtpıt (Balonlu Naylon) ile paketlenir. Koltuk, çekyat vs. ürünler tek kullanımlık streç ile sarıldıktan sonra balonlu naylon ile paketlenir. Paketleme ve Kolileme işlemi bittikten sonra araç içinde sıkı istiflenmesi için karton, battaniye kullanılır. Eşyalarınızın yeni evinize teslimatında siz değerli müşterilerimizin belirlediği şekilde bizim tarafımızdan kolileriniz, kaba eşyanın yerleşimi yapılır demontesi yapılmış ürünler monte edilerek teslim edilir

 • Çimentaş Nakliyat 0
  8.8/10Müthiş
  yetki belgesi onaylandıYetki Belgesi Onaylandı
  sigortalı nakliyatSigortalı Nakliyat
  ücretsiz ekspertizÜcretsiz Ekspertiz

  Hizmetler: Sultanbeyli evden eve nakliyat, İstanbul evden eve nakliyat, şehirler arası nakliyat

  müşteri yorumu

  Naçizane tavsiyem, taşıma öncesi detaylar mutlaka konuşulsun, genel olarak iyi.

  Bize başvurduğunuz andan itibaren , ÇİMPAŞ Nakliyat sahip olmuş olduğunuz eşyaların kaç araç ile taşınabileceğini tespit etmek, kaç kişilik kadronun taşınma işlemi için yeterli olabileceğini bulmak ve evden eve taşınma işlemi için ne kadarlık bir sigortaya ihtiyaç duyulduğunu tespit etmektir. Ekspertiz hizmeti ücretsiz olarak firmamız tarafından karşılanır. Eğer karşılıklı anlaşma olması durumunda taşınma işlemi için bir sözleşme hazırlanarak imzalanır.


  Evden Eve Nakliyat hizmeti için bundan sonraki aşamalarda ise taşınmaya karar verilen gün eğer eşyalarınızın sayısı fazla ise bir gün önceden değilse taşınmanın olacağı gün ambalajlama ve paketleme elemanlarımız gelerek eşyalarınızın paketleme ve ambalajlama işlemlerini yaparlar.Ambalaj malzemesi olarak "Beyaz eşya, mobilya, koltuk takımları, vb." avrupadan ithal pet graft kağıtları, kırılacak eşyalarınız ise beyaz kağıtlara sarılıp özel karton kutulara yerleştirilir.

 • Nakser Evden Eve Nakliyat 0
  9.6/10Mükemmel
  yetki belgesi onaylandıYetki Belgesi Onaylandı
  sigortalı nakliyatSigortalı Nakliyat
  ücretsiz ekspertizÜcretsiz Ekspertiz

  Hizmetler: Sultanbeyli evden eve nakliyat, İstanbul evden eve nakliyat, şehirler arası nakliyat

  müşteri yorumu

  10 numara iş çıkardılar... Tam söyledikleri zaman eşyaları almaya geldiler, büyük bir özen ile hazırladılar ve çok hızlı bir şekilde taşıdılar, eşyalarımın hiç birinde bir kırık çatlak olmadı. Çıkan her soruna güzel çözümler ürettiler ve bana çok güven verdiler. Başta Cem Bey olmak üzere, Serhat Beye ve ekibine çok teşekkür ederim.

  evden eve nakliyat
  şehirlerarası nakliyat
  şehir içi nakliyat
  ofis taşıma
  fuar taşıma
  eşya depolama
  kalifiyeli güleryüzlü elemanlarımızlanlarımzla siz müşterilerimize hizmet vermekten onur düyoruz
  bizimle çalışın mutlu olun bizde mutlu olalım

 • Alyap Nakliyat 0
  9.2/10Mükemmel
  yetki belgesi onaylandıYetki Belgesi Onaylandı
  sigortalı nakliyatSigortalı Nakliyat
  ücretsiz ekspertizÜcretsiz Ekspertiz

  Hizmetler: Sultanbeyli evden eve nakliyat, İstanbul evden eve nakliyat, şehirler arası nakliyat

  müşteri yorumu

  Taşıma işlemi istenilen zamanda alınarak planladığımız zamanda eksiksiz ve kusursuz bir şekilde gerçekleştirilmiştir.

  evden eve taşımacılık şehirler arası şehirici eşya depolama ofis ve vila taşımacılık

 • Soyluhan Nakliyat 0
  9.5/10Mükemmel
  yetki belgesi onaylandıYetki Belgesi Onaylandı
  sigortalı nakliyatSigortalı Nakliyat
  ücretsiz ekspertizÜcretsiz Ekspertiz

  Hizmetler: Sultanbeyli evden eve nakliyat, İstanbul evden eve nakliyat, şehirler arası nakliyat

  müşteri yorumu

  Gayet memnun kaldım. Çalışanların emeğine sağlık.

  Ücretsiz Ekspertiz Hizmeti
  Ücretsiz Ekspertiz hizmetimiz ile eşyalarınızı görüp fiyat teklifi ve taşıma planı çıkarıyoruz.

  Sözlesmeli Sigortalı Nakliyat
  Taşıma planına ve müşteri tercihine göre Nakliyat sözleşmemizi karşılıklı olarak imzalıyoruz

  Evden Eve Nakliyat
  İstanbul da Evden Eve Nakliyat ve Taşımacılık hizmetimiz istanbul ve diğer şehirlere vermekteyiz.

  Asansörlü Tasımacılık
  Asansörlü Nakliyat aracımız ile Evden Eve Nakliyat ve Taşımacılık daha da rahat bir hale geliyor.

  Ofis Taşıma
  Ofis ve İşyerinizi De Monte ve Monte dahil temiz bir şekilde uygun fiyatlarla gerçekleştirmekteyiz.

 • İzcioğlu Nakliyat 0
  9.5/10Mükemmel
  yetki belgesi onaylandıYetki Belgesi Onaylandı
  sigortalı nakliyatSigortalı Nakliyat
  ücretsiz ekspertizÜcretsiz Ekspertiz

  Hizmetler: Sultanbeyli evden eve nakliyat, İstanbul evden eve nakliyat, şehirler arası nakliyat

  müşteri yorumu

  İyi günler. Eşim ve ben kamu kurumunda memuruz ve 1 yaşında kızımız var. Ocak ayının başında Sakarya'dan Muğla'ya tayinimiz çıkınca nakliye firması aramaya başladık. İnternetten rastgele İzcioğlu firmasını bulduk ve kendileri ile görüşmeye başladık. İlk günden son güne taşınmanın sonuna kadar Nevzat bey bizi her zaman bilgilendirerek telaşımızı atmamıza yardımcı oldu. Biz taşınma için kendilerinden 8 şubat 2019 cuma gününü istemiştik. Onlar da en fazla bir gün önce yada bir gün sonra olur dediler. İşin yoğunluğuna göre taşınma gününün değişebileceğini söylediler. Bilginiz olsun diye yazıyorum firma nakliye ücreti uygun olsun diye büyük araçla iki ayrı yükü aynı anda taşıyor. Taşınmadan önce görüştüğümüzde Nevzat bey bize daima içimizin rahat olmasını, taşınmanın istediğimiz tarihlerde olacağını, o tarihlerde başka iş çıkmaması durumunda bize özel araç göndereceğini söyledi ve dediği gibi oldu. 8 şubat 2019 cuma günü bizi aradı. 5 kişilik ekibiyle beraber kendisinin de geleceğini ve bize özel araba ile geleceğini söyledi. Biz firma ile sadece mobilyalar ve beyaz eşyalar konusunda anlaştık. Küçük kolileri kendimiz topladık ama tam olarak toplanamamıza rağmen toplanma konusunda bize o kadar çok yardımcı oldular ki biz bile bu kadarını beklemiyorduk. 5 kişi bizim eşyalarımızı 4 saat içerisinde topladı, paketledi ve araca yükledi. Cuma akşam 6 gibi yola çıktılar ertesi gün sabah 11 gibi Muğlay'a geldiler. O gün şanssızlık evin önünde yol yapım çalışması varmış. Arabayı kapıdan en az 20 metre daha uzağa bırakmalarına rağmen herhangi bir ücret farkı istemediler. Eşyalarımızı sapasağlam evimize taşıyıp, yerleştirip kurdular. Biz kendilerinin hizmetinden gerçekten beklentimizin çok üstünde memnun kaldık. İsmen hepsini bilmiyorum ama Nevzat beye, Mevlüt beye ve diğer çalışma arkadaşlarına emekleri anlayışları için çok teşekkür ederim. İnşallah her zaman bu kadar güzel ve özverili hizmetleri olur.

  İZCİOĞLU NAKLİYAT
  ev ofis fuar fabrika villa okul banka tekstil taşımacılığında şehiriçi şehirlerarası çalışmaktadır

 • Kavram Nakliyat 0
  9.2/10Mükemmel
  yetki belgesi onaylandıYetki Belgesi Onaylandı
  sigortalı nakliyatSigortalı Nakliyat
  ücretsiz ekspertizÜcretsiz Ekspertiz

  Hizmetler: Sultanbeyli evden eve nakliyat, İstanbul evden eve nakliyat, şehirler arası nakliyat

  müşteri yorumu

  Güler yüzlü ve işlerini en iyi şekilde yapmak isteyen kişiler. Her ricamızı yerine getirdiler. Teşekkür ediyoruz.

  Mühendislik, inşaat ve lojistik alanında firmamız faaliyet gösteren ve taahhüdü altındaki işlerde öncelikle müşteri memnuniyeti ve hız ve ekonomiyi ön planda tutmaktadır.

 • 6.9/10
  yetki belgesi onaylandıYetki Belgesi Onaylandı
  sigortalı nakliyatSigortalı Nakliyat
  ücretsiz ekspertizÜcretsiz Ekspertiz

  Hizmetler: Sultanbeyli evden eve nakliyat, İstanbul evden eve nakliyat, şehirler arası nakliyat

  müşteri yorumu

  Mükemmel

  Eşyalariniz; Vip Çelik nakliyat güvencesiyle en profesyonel şekilde taşınacaktır.kaliteli ambalajlama ekipmanlarimiz,geniş kapsamda nakliyat sigortamız ve işinin ustası nakliyat pesonellerimiz ile sizlere hem İstanbul sehir içi hemde şehirler arasi nakliyat hizmetlerini kusursuz almanizi sağlıyoruz.

 • Detay Nakliyat 0
  9.9/10Mükemmel
  yetki belgesi onaylandıYetki Belgesi Onaylandı
  sigortalı nakliyatSigortalı Nakliyat
  ücretsiz ekspertizÜcretsiz Ekspertiz

  Hizmetler: Sultanbeyli evden eve nakliyat, İstanbul evden eve nakliyat, şehirler arası nakliyat

  müşteri yorumu

  Kesinlikle gözüm kapalı tavsiye ederim. Yusuf bey ve ekibi hem çok titiz bir çalışma yaptılar hem de sorun çıkarma değil çözüm odaklı bir tavır içindeydiler. Fiyatı başta ne konuştuysak oydu. Çok eşyam yoktu ama taşınırken çıkabilecek sorunlar oldu, hallettiler sağ olsunlar. Çok fazla taşınmış ve çok nakliye firmasına maruz kalmış biri olarak hem çevreme tavsiye edebileceğim hem de bir daha taşınacak olursam kesinlikle tercih edeceğim bir firmadır.

  Detay nakliyat 1990 yılında kurulmuş olup nakliyat sektöründe müşteri memnuniyetine önem veren kurumsal bir şirket tir

 • Alkan Nakliyat 0
  9.8/10Mükemmel
  yetki belgesi onaylandıYetki Belgesi Onaylandı
  sigortalı nakliyatSigortalı Nakliyat
  ücretsiz ekspertizÜcretsiz Ekspertiz

  Hizmetler: Sultanbeyli evden eve nakliyat, İstanbul evden eve nakliyat, şehirler arası nakliyat

  müşteri yorumu

  Çok efendi çocuklar. Eşyalarımı çok güzel bir şekilde taşıdılar. Allah razı olsun.

  Formu doldurduktan sonra başvurunuz Enakiyat tarafından değerlendirilir ihtiyaç olması halinde Üyelik başvurunuz onaylanır. Böylece artık gelen ihalelere teklif verebilirsiniz.

Sultanbeyli Evden Eve Nakliyat FiyatlarıSultanbeyli Evden Eve Nakliyat
KartalMaltepePendikSancaktepeBeykoz

Sultanbeyli Parça Eşya Taşıma Firması Aramak İçin Zaman Kaybetmeyin Teklifler Ayağınıza Gelsin

Parça eşya taşıma için teklifler al karşılaştır
Sultanbeyli Şehir İçi Parça Eşya Taşıma İçin Teklifler Al Karşılaştır, En İyi Fiyatlar İle Hizmet Al
Sadece birkaç dakikada birçok firmanın teklifini birarada görün, kıyaslayın tercihinizi kolayca yapın.

Teklif toplama işini Enakliyat’a bırakın, teklifleri inceleyin, dilediğiniz firmalar ile iletişime geçin ve taşınmak istediğiniz firmanın teklifini onaylayın. Enakliyat Süreci sizinle beraber takip etsin. Dilediğiniz zaman müşteri temsilcinizden destek alarak taşının.

Hemen Fiyat Teklifleri Al →
Dilediğiniz şehre bir çamaşır makinesi veya birkaç koli gönderin
Sultanbeyli Şehirler arası Parça Eşya Taşıma, Dilediğiniz Şehre Bir Çamaşır Makinesi veya Birkaç Koli Gönderin
Sultanbeyli şehirler arası parça eşya taşımak için eşyanızın gideceği şehre gidecek nakliyat firmalarından en iyi fiyat tekliflerini alın.

Yazlığa birkaç parça eşya göndermek istiyorsunuz veya başka şehirde üniversite öğrenimi gören çocuğunuza bazı eşyalar göndermek istiyorsanız sizin için en iyi seçenek Enakliyat. Hızlıca teklifler al kıyasla ve eşyanı dilediğin şehre kolayca gönder.

Hemen Fiyat Teklifleri Al →
Ev içi eşya kurulum veya değişim hizmeti
Sultanbeyli Ev İçi Eşya Kurulum veya Değişim Hizmeti İle Yorulmadan Odaları Değiştirin
Evde tadilat için veya sadece bir dolabı başka bir odaya taşımak isterseniz taşıma ve kurulum hizmeti ile yanınızdayız.

Hemen Fiyat Teklifleri Al →
Müşteri Yorumu
Binlerce müşteri yorumları
Firma Müşteri Yorumları İle En İyileri Kolayca Bulun
Fiyat teklifleri ve firma müşteri yorumlarını kıyaslayarak en iyi parça eşya taşıma firmasını kolayca seç.

Sultanbeyli parça eşya taşıma firmanı seç ve teklifi onayla böylece Enakliyat taşınma sürecini takip edebilir. Taşınma günü ve öncesinde müşteri temsilciniz sizi arayacak, süreci sizinle bilrikte takip edecek ve önerileri ile daha iyi bir taşınma gerçekleştirmeniz için çalışacaktır.

Hemen Fiyat Teklifleri Al →
evden eve nakliyat sigortası
En Kapsamlı Nakliyat Sigortası İle Parça Eşyalarınızı Risk Almadan Taşıyın

Evden eve nakliyat sektöründeki en kapsamlı nakliyat sigortası sadece Enakliyat’ta...

Sadece kamyonun kaza yapması durumunu değil, eşya yükleme, aktarma ve boşaltma aşamasındaki riskleri kapsayan gerçek evden eve nakliyat sigortası ile evinizi rahat taşıyın.

Hemen Fiyat Teklifleri Al
kredi kartı ile ödeme
Taksitli Ödeme İle Bütçenizi Sarsmadan Sultanbeyli Parça Eşya Taşıma Hizmeti Alın

Sultanbeyli parça eşya taşıma firmanı seç ödemeyi dilediğin kredi kartı ile tek çekim veya taksit seçeneklerini kullanarak yap.

Hemen Fiyat Teklifleri Al
Enakliyat’ın Sunduğu Avantaj ve Kolaylıklar İle Daha Rahat Parça Eşya Taşı

Profesyonel destek, nakliyat sigortası ve kredi kartı ile ödeme gibi nakliyat firmalarında bulamayacağınız seçeneklerin yanında ev taşıma sürecinde ihtiyaç duyacağınız kira sözleşmesi dahil her araç sadece Enakliyat’ta...

nakliyat sigortası online ödeme
Enakliyat desteği asansörlü nakliyat
paketleme hizmeti yardımcı araçlar
Hemen Fiyat Teklifleri Al
 • Ücretsiz
 • 2 dakikada teklifler alın
Sultanbeyli Parça Eşya Taşıma İçin Sıkça Sorulan Sorular
Sultanbeyli Parça Eşya Taşıma Fiyatları Nasıl Belirleniyor?

Bir Oda Dolusu Eşya İçin Parça Eşya Taşıma Formunu Mu Doldurmalıyım?

Sadece 1 Çamaşır Makinesi Ankara’dan İstanbul’a Taşınacak Teklif Alabilir Miyim?

Sultanbeyli Parça Eşya Taşıma İçin Paketleme Veya Montaj Demontaj Hizmeti Veriliyor Mu?

Şehirler arası Parça Eşya Taşıma Hizmeti Veriyor Musunuz?

Sultanbeyli Parça Eşya Taşıma İçin Fiyat Teklifleri Ne Kadar Sürede Gelir?

Sultanbeyli Parça Eşya Taşıma İçin Neden Enakliyat?
Kaliteli Nakliyat Hizmeti

Kaliteli Nakliyat Hizmeti

Yorum ve reytingler ile sürekli denetlenen ve müşteri memnuniyeti çok yüksek olan firmalardan kaliteli nakliyat hizmeti alırsınız.

Hızlı Teklif

Hızlı Teklif Alma ve Rezervasyon

Birçok nakliyat firmasından hızlıca fiyat teklifleri alırsınız. Teklifleri karşılaştırır ve istediğiniz nakliyat firmasından rezervasyon yapabilirsiniz.

Kolay İletişim

Kolay İletişim ve Profesyonel Destek

Teklif veren firmalar arasından istediğiniz ile iletişime geçip soru sorabilirsiniz. Süreç boyunca Enakliyat desteği ile rahat bir taşınma gerçekleştirirsiniz.

desteğimizle yanınızdayız
Sultanbeyli Parça Eşya Taşıma İçin Desteğimizle Yanınızdayız

Desteğe ihtiyaç duyduğunuzda, cevap aradığınız bir soru olduğunda, önerileriniz yada sadece merhaba demek için iletişim kanalları ile destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Biz yardım için her zaman yanınızdayız. Bizi ekibin bir üyesi olarak bilin, bir telefon, whatsapp veya e-posta kadar yakınınızdayız.

Sultanbeyli Parça Eşya Taşıma İçin Birçok Nakliyat Firmasından Hızlıca Teklifler Alın
Hemen Fiyat Teklifleri Al
 • Ücretsiz
 • 2 dakikada teklifler alın