Doğru Fiyatlarla Doğru Nakliyeciler Bulun

Müşteriler ile nakliyecileri buluşturarak evden eve nakliyatın daha uygun ve daha rahat gerçekleşmesini sağlıyoruz.

Hemen Teklif Almaya Başlayın
Ankara Parça Eşya Taşıma

Ankara Parça Eşya Taşıma

İster tek parça eşya taşıma, ister birkaç parça eşya taşıma olsun. Şehir içi veya şehirlerarası parça eşya taşımacılığı için Enakliyat ile fiyat teklifi alın.


İster online olarak satın aldığınız bir mobilya olsun veya evde artık fazlalık olan bir kaç sandalyeyi başka bir adrese taşımak gerektiğinde ilk düşüncemiz acaba benim arabama sığar mı? Evet, birkaç koliyi araba ile taşımak kolay ancak konu mobilyalara gelince bir kanepe veya berjeri bir otomobille taşımak imkansız gibidir.

İkinci seçeneğimiz ise küçük bir kamyonet kiralamak olur. Ancak bu kamyonetleri nereden bulacağımız hep sorun olmuştur. Peki, size Enakliyat ile birkaç dakikada parça eşya taşımacılığı yapan ve daha profesyonel bir hizmet alacağınızı söylesem ne dersiniz? Üstelik sadece şehir içi değil dilerseniz bu hizmeti şehirlerarası parça eşya taşıma içinde alabilirsiniz.

Fiyat Teklifi Al

Tek yapmanız gereken şey yukarıdaki teklif al butonuna tıklayıp Parça Ev Eşyası seçeneğini seçip çıkan formu doldurmak. Böylece birkaç dakika içinde nakliyat firmaları size fiyat tekliflerini sunacaklar. Teklifleri ve müşteri yorumlarını kıyaslayıp dilediğinizi seçip eşyalarınızı taşıtabilirsiniz.


Parça eşya taşıma


Parça Eşya Nasıl Taşınır?

Önce eşyanın boyutlarını ölçün ve birkaç resim çekin. Sonra paketleme ve taşımayı kimin yapacağına karar verin. Unutmayın nakliyat firmaları paketleme ve taşıma hizmeti veriyor. Ardından, ücretsiz fiyat teklifleri almaya başlayın, müşterileri tarafından iyi puan ve yorumlar alan nakliyat firmalarının tekliflerini kıyaslayın ve sizin için en iyi seçenek olan nakliyat firması ile iletişime geçin. Seçtiğiniz nakliyat firması gelip taşımayı gerçekleştirsin.

Parça Eşya Taşıma Fiyatları Ne Kadar?

Taşınacak eşyanın niteliği net olarak belli olmadığı için ortalama bir fiyat veya önceden bir fiyat ön görmek çok zordur. Ancak parça eşya taşıma fiyatları ortalama 200-400 ₺ 'dir. Doğal olarak, daha büyük hacimli eşyaların (gardırop, tv üniteleri, kitaplık) taşınması daha fazla zaman ve emek istediği için fiyatlar biraz daha artabilir. Eşyanın taşınacağı mesafe uzadıkça ve diğer faktörler maliyeti artırabilir. Teklif alırken nakliyeciyi iyi bilgilendirip iyi teklifler alabilirsiniz. Pazarlık yapmayı da ihmal etmeyin.

Birkaç Parça Eşya Taşıma İçin En İyi Öneriler


Taşınacak eşyanın bir resmini çekip teklif al formunu doldururken yüklemeniz nakliyat firmalarından daha doğru ve daha iyi fiyatlar almanıza yardımcı olacaktır.

Taşınacak eşyanın ebatlarını bilin ve nakliyecinizle paylaşın böylece size uygun bir araç ile gelip taşımayı yapar. Bu bilgilerin eksik olması nakliyecinin eşyanız için uygun olmayan bir araç ile gelmesine neden olabilir.

Nakliyat firmasından nasıl bir hizmet alacağınızı netleştirin. İsterseniz nakliyat firması mobilyayı demonte edip taşıdıktan sonra yeni adreste montajını da yapar. Böylece siz en az zahmetle mobilyanızı yeni adresine taşımış olursunuz.

Eğer taşınacak eşya üçlü koltuk gibi ağır ve evden çıkarılması zahmetli bir eşya ise paketlenip taşınması daha doğru olacaktır. Böylece merdivenlerden indirilirken veya kapılardan çıkarılırken zarar görmesi önlenmiş olur. Paketleme hizmetini de nakliyat firmasından isteyebilirsiniz.

Eşyayı taşıyacak nakliyat firmasının müşteri yorumlarını incelemenizi öneriyoruz. Böylece nasıl bir hizmet alacağınız ile ilgili bir bilgi sahibi olursunuz.

İster tek parça eşya taşıma, ister birkaç parça eşya taşıma olsun. Şehir içi veya şehirlerarası parça eşya taşımacılığı için Enakliyat ile fiyat teklifi alın.

Parça Eşya Taşıma İçin Kullanılan Araçlar

İdeal bir maliyet için eşyanın hacmine en uygun araç ile taşıma yapmak gerekir. Bu nedenle kamyon veya kamyonetlerden daha çok panelvan araçlar tercih edilmektedir. Bu nedenle bir çok evden eve nakliyat firması garajında 3+1 ev eşyasını yükleyebilecek büyüklükteki kamyonların yanına parça eşya taşıma için bir panelvan eklemiştir.

Panelvan

Ankara nakliyat firmaları parça eşya taşıma için daha çok panelvan araçları kullanıyor. Bazı firmalarda sadece parça eşya taşıma işine odaklandığı için panelvan araç yerine nispeten daha küçük veya daha büyük olan kamyonetleri kullanıyor.Taşınacak eşyanın ebatlarını nakliyat firmanız ile paylaşırsanız işiniz için en uygun araç ile eşyanızı taşımaya gelecektir.

Kamyonet


Parça Eşya Taşıma Müşteri Yorumları

Oğuzhan G. Mükemmel 10 - Yenimahalle / Ankara - Yenimahalle / Ankara

Gönül rahatlığıyla anlaşma yapılabilir tüm personeli ile güler yüzlü ve güvenilir…


Eray F. Mükemmel 9.3 - Çankaya / Ankara - Keçiören / Ankara
Teşekkür ederiz. memnun olduk. Özellikle fiyat konusunda.


Bayram G. Mükemmel 10 - Yenimahalle / Ankara - Yenimahalle / Ankara

Yazılan diğer yorumlar gibi gayet güzel bir taşımaydı. Tavsiye ederim. Gelen taşımacılar gayet efendilerdi. Aile ortamına girebilen insanlardı. Teşekkür ederim


Selim A. Mükemmel 10 - Çankaya / Ankara - Gölbaşı / Ankara

Firma sahipleri işin başında zamanında geldiler, kalan paketlemelerimi yapıp taşıdılar. Güler yüzlü ve efendi insanlardı, teşekkürler.


Asuman F. Mükemmel 10 - Etimesgut / Ankara - Etimesgut / Ankara

Temiz taşımaları ve nezaketleri için teşekkür ederim.


Dede K. Mükemmel 10 - Altındağ / Ankara - Altındağ / Ankara

Firma sahibi Hamza Bey işin başında çok ilgili davrandı. Firmadan çok memnun kaldım. Çok ev taşıyan biri olarak herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.


Artık parça eşya taşımaya hazırsanız sizin için nakliyat firmalarından 2 dakikada 10'dan fazla​ teklif toplamaya ne dersiniz?