Parça Ev Eşyası İçin Fiyat Teklifi Al

Güvenilir Parça Ev Eşyası Nakliyat Firması Bulmanın En İyi Yolu

Nereden
Nereye

Hizmet Seçimi

Nerden Nereye

Hesap Oluştur

Eşya Detayları
Parça Ev Eşyası Taşıma

Her taşınma, zahmetli ve çok fazla eşyanın taşınması anlamına gelmez. Bazen birkaç parça ev eşyası veya elbise dolu birkaç kolinin taşınması gerekebiliyor. Bu eşyalar kedi aracımıza sığmayınca küçük bir kamyonet veya bir panelvan kiralayarak bu taşımayı yapmaya çalışırız.

Peki, bu eşyaları taşıyacak panelvan veya kamyoneti nereden bulacağız? Cevap elbette Enakliyat, parça ev eşyası taşıma seçeneğini seçin ve formu doldurun.

Şu püf noktayı sizinle paylaşmak istiyorum, iyi fiyatlar istiyorsanız taşınacak eşyayı iyi tanımlayın. Ölçülerini biliyorsanız ölçülerini açıklama kısmında yazın. Eşya yakınınızdaysa bir resmini çekip ihalenize ekleyin. Sadece o eşyanın taşınacağını başlıkta belirtebilirsiniz.

Böylece hızlıca birkaç firmanın teklifini bana özel sayfanızda bir arada bulabilirsiniz. dilediğiniz firmayı seçin ve iletişime geçin. Enakliyat mobil uygulamasını kullanıyorsanız firmayla mesajlaşabilirsiniz. Anlaştığınız firma dilediğiniz gün ve saate gelip taşımayı yapsın. Taşınma sonrası firmaya yorum yazmayı ihmal etmeyin.

Özellikle şehirlerarası çeyiz eşyası taşıma için parça ev eşyası seçeneğini kullanabilirsiniz. Çeyiz eşyalarınızın yeni adresine sağlam gitmesi için firmadan paketleme hizmeti de alabilirsiniz. Zaten paketli olan eşyaları da ekstra koruma olması için nakliyat firmasının paketleme yapmasını isteyin.

Şehir içi taşımalarda siz taşımanın bir parçası olarak görev alabilirken bu şehirlerarasında pek mümkün değildir. Şehir içi taşımalarda kamyonla veya panelvan araç ile seyahat etme imkânınız var. Şehirlerarası parça yüklerin taşınması için iyi fiyatlar bulmanın en kolay yolu o yöne gidecek bir nakliyeci bulmaktır. Böylece çok uygun fiyatlara taşıma yapabilirsiniz.

Eşyanızın gittiği yönde ve aynı tarihlerde giden bir nakliyat firması bulmanın en kolay yolu ise Enakliyat’tır. Bu konuda müşteri temsilcinizden destek alabilirsiniz.

Enakliyat Bilgi İletişim Hiz. Tic. Ltd. Şti © Copyright 2011-2019 Enakliyat.com.tr Her Hakkı Saklıdır.