Eşya Depolama İçin Fiyat Teklifi Al

Güvenilir Eşya Depolama Firması Bulmanın En İyi Yolu

Nereden
Nereye

Hizmet Seçimi

Nerden Nereye

Hesap Oluştur

Eşya Detayları
Eşya Depolama

Eşya depolama hizmeti almak için çok farklı nedenleriniz olabilir. Belki yeni taşınacağınız eviniz hazır olana kadar eşyanızı bir depoya kaldırmanız gerekiyor veya eşyanız yeni evinize sığmıyordur. Gerekçeniz her ne ise eşya depolama hizmeti almak için Enakliyat eşya depolama teklif al formunu doldurarak firmalardan fiyat teklifleri alabilirsiniz.

Depolanacak eşyalar için bir eşya listesi hazırlayarak işe başlamanızı öneriyorum. Enakliyat sizin için örnek bir eşya listesi hazırladı yardımcı araçlar sekmesinde bulabilirsiniz. İster excel isterseniz de pdf formatında indirip kullanabilirsiniz.

Eşya depolama için ilk karar vermeniz gereken konu ne kadar büyüklükte bir depoya ihtiyacınız olduğunu belirleyin. Bir eşya listesi oluşturmadan önce kendinize şu soruları sorun.

  • 1- Bu eşyaya gerçekten ihtiyacım var mı?
  • 2- Bu eşya en son ne zaman bir ihtiyacımı karşıladı, eğer elden çıkarırsam özler miyim?
  • 3- Eşyanın parasal değeri var mı? Zamanla değerlenir mi?

Paketlemeye başlamadan önce bu soruları sorun ve istemediğiniz eşyaları satın, bağışlayın veya belediyelerin evsel atık toplama ekibinden bir randevu alarak kurtulun.

Eşya depolama fiyatını etkileyen en önemli unsur eşyanızın depo içinde kaplayacağı hacimdir. Depolanacak eşyalarınızın hacmini hesaplamak isterseniz yine yardımcı araçlar sekmesinde sizin hazırladığımız hacim hesaplama aracını kullanabilirsiniz.

Artık eşya depolama için fiyat teklifleri alıp, teklif veren firmaların müşteri yorumlarını inceleyerek karar verebilirsiniz. Firmaların sundukları teklifleri ve müşteri yorumlarını dikkatlice inceleyerek sizin için en ideal eşya depolama firmasını seçebilirsiniz.

Sorularınız için eşya depolama yazımızı okumanızı öneriyorum. Bu yazıda birçok sorunuza cevap bulabilirsiniz. Diğer sorularınız için bize yazabilir veya müşteri temsilcinizi arayıp destek alabilirsiniz.

Enakliyat Bilgi İletişim Hiz. Tic. Ltd. Şti © Copyright 2011-2019 Enakliyat.com.tr Her Hakkı Saklıdır.