YN

Yilmaz348.4 /10Çok iyi

 • Üyelik Tarihi: 4 Eylül 2013
 • Bulunduğu Yer: İSTANBUL / SANCAKTEPE
535 Müşteri Değerlendirmesi, 750 Taşıma
 • Paketleme Hizmeti
  8.1
 • Çok iyi
 • 9 - 10332 Kişi
 • 7 - 8101 Kişi
 • 1 - 6102 Kişi
 • Yükümlülükler ve İletişim
  8.5
 • Müthiş
 • 9 - 10400 Kişi
 • 7 - 851 Kişi
 • 1 - 684 Kişi
 • Taşıma Zamanlaması
  8.8
 • Müthiş
 • 9 - 10423 Kişi
 • 7 - 846 Kişi
 • 1 - 666 Kişi
 • Çalışanlar
  8.4
 • Çok iyi
 • 9 - 10386 Kişi
 • 7 - 869 Kişi
 • 1 - 680 Kişi
 • Fiyat Fayda Dengesi
  8.4
 • Çok iyi
 • 9 - 10374 Kişi
 • 7 - 871 Kişi
 • 1 - 690 Kişi

Yilmaz34 Müşteri Yorumları

Mükemmel 9.8 - KARTAL > ÜMRANİYE

Çok beğendim. Teşekkürler.


22 Mayıs 2018


19 Mart 2018

Mükemmel 10 - İSTANBUL > İZMİR

İstanbul'dan İzmir'e yapmış olduğum nakliye hizmeti istediğim zaman ve saatte gerçekleşti. Eşyalarım titizlikle taşındı, firmaya teşekkür ederim.


6 Ekim 2017

Mükemmel 10 - İSTANBUL > SAKARYA

Taşıma sırasında olan tüm arkadaşların eline sağlık. Her şey çok güzel bir şekilde oldu, hiçbir eşya zarar görmeden İstanbul'dan Sakarya'ya özenli bir şekilde taşındı, her şey için teşekkür.


11 Ağustos 2017

Çok iyi 8.3 - BAĞCILAR > ATAŞEHİR

Batışehir'de ki 1+1 evimde ki eşyaların Ataşehir'e taşınması için Yılmaz nakliyat ile anlaşmıştım. Telefonda firmanın sahibi Yılmaz bey ile konuştuk ve konuştuğumuz gibi her taahhüdünü yerine getirdiler. Taşıma işlemine 5 arkadaş gelmişti, işlerini gayet hızlı ve profesyonel şekilde hallettiler.
Sadece gardrobumu parçalara ayırdıktan sonra koruyucu bir malzeme ile sarmalanmasını yapmadılar. Söylememe rağmen arabada yapacaklarını ilettiler. Fakat gardrop parçalarını asansör ile Ataşehir'de ki eve çıkarırken ara katta biri asansör kapısını açıp tam olarak kapatamadığı için bir parça ucundan zarar gördü. Yani belirttiğim gibi gardrop parçaları da bir şeye sarılmış olsaydı bu kaza meydana gelmeyecekti. Ama buna rağmen gerek Yılmaz beyin gösterdiği ilgiye gerekse çalışanların tutumlarına istinaden Yılmaz nakliyatı arkadaşlarıma öneririm. Yalnız bir daha benzer durumların oluşmaması için lütfen tüm malzemeleri olması gerektiği gibi paketleyin.


24 Temmuz 2017

Çok iyi 8 - İSTANBUL > AYDIN

Firmadan memnunum. Yükleme ve paketleme kısmı oldukça iyiydi. Tek problem firma bana bilgi vermeden eşyalarımı bir gün sonra getirdi.


16 Temmuz 2017

Kesinlikle tavsiye etmiyorum. Baştan sona rezalet bir taşınmaydı.


13 Temmuz 2017

Çok iyi 8.1 - İSTANBUL > GAZİANTEP

Fiyat-hizmet olarak iyiydi. Taşıma hızlı ve sorunsuz bir şekilde gerçekleşti.


13 Temmuz 2017

Çok iyi 8.4 - İSTANBUL > ANTALYA


30 Haziran 2017

Mükemmel 10 - İSTANBUL > ANKARA

...


29 Haziran 2017

Mükemmel 9.4 - PENDİK > PENDİK

Söz verilen saatte gelindi ve eşyalarım hasarsız bir şekilde yeni evime teslim edildi. Yılmaz beye yakın takibinden, çalışma arkadaşlarının ilgi ve güler yüzünden dolayı teşekkür ederim.


28 Haziran 2017

Mükemmel 10 - ANKARA > İSTANBUL

Yılmaz bey ve ekibine taşınma sürecinde işlerini profesyonel anlamda mükemmel diyebileceğim şekilde yaptıkları için teşekkür ediyorum. Taşınma esnasında zamanı değiştirdiğimde anlayışla düzenleme yaptılar, eşyalarım profesyonelce paketlendi, yeni yerlerine hiç bir zedelenme olmadan ulaştı. Güler yüzleri, çözüm odaklı yaklaşımları, paragöz olmayan tutumları ile sorun yaşamadan taşınma işlemim tamamlandı. Bir daha taşınacak olsam hiç şüphe duymadan sizi tercih ederim. Taşınma konusunda firma arayan kişilere de, bu firmayı tercih etmelerini tavsiye ederim.
Zor bir süreci, zorlaştırmadan, sorunsuzca ve desteğinizle mutlu bir şekilde atlattım. Yılmaz bey ve ekibine yürekten teşekkürler...


17 Haziran 2017

Merhaba,
Berbat bir taşınma geçirdim. Kesinlikle tavsiye etmiyorum. Yapılan yorumlardan bu firma ile çalışmaya karar verdim. Eşyalarımı firmanın toplaması şeklinde anlaşma yapmıştım. Firma saatinde geldi. Söyledikleri gibi 5 kişi geldiler. 2 tane dolabım olduğunu daha önceden belirtmeme rağmen 1 tane dolabımı sökmemek için baya çaba harcadılar ama söktüler. Buraya kadar sıkıntım yoktu. Yeni eve eşyalarım gelmeye başladığında etejerimin kenarının kırıldığını, yemek masamın kenarında göçükler olduğunu gördüm. Buraya kadarda olur diye geçiştirdim ancak bardaklarımı, tabaklarımı açmaya başlayınca inanamadım, 5 tane bardağı iç içe koyup sarmışlar, tabii ki tüm bardaklar kırık, bir çok süs eşyam kırık çıktı. Koltuğumun kenarı aşınmış. Ayakkabılar ve giyim eşyalarım kalın çöp poşetlerinin içerisinde atılmış her şey birbirini ezmiş, hiçbir kolinin üzerinde nereye ait olduğu yazmıyor, mutfak eşyası kolisinin içinden ayakkabı spreyleri çıktı. Berbat bir eşya toplama şekli ile karşılaştım. Böyle bir firmanın Enakliyat sitesi içinde bulunmasına çok şaşıyorum. Kesinlikle tavsiye etmiyorum. Hasarlı ürünlerin resimleri mevcut. Bunları gördükten sonra Yılmaz Beyi aradığımda çözüm bulmadı kendi elemanları ile görüşeceğini belirtti ancak bir sonuca ulaştırmadı. Bu firmayı özellikle de mutfak eşyalarını firma toplasın istiyorsanız kesinlikle seçmeyin, çok pişman oldum.


12 Haziran 2017

Mükemmel 9.4 - İSTANBUL > İZMİR

E nakliyat üzerinden bir çok firmadan teklif almıştım. Yılmaz Nakliyat diğerlerine nazaran daha uygun bir fiyat sunmuştu. Açıkçası taşınana kadar, ucuz olmasından ötürü 1 sorun olurmu diye çekindiğim anlar oldu.

Ancak firmanın ve çalışanların özeni sayesinde hiç bir sorun yaşamadım.

Bu arada ilk teklif aldığım andan taşınma işlemi bitene kadar E nakliyat sitesi çalışanları da her an her konu ile yakından ilgilendiler. Dolayısıyla İstanbul dan, İzmir Eski Foça ya taşınma işlemimiz dört dört lük gerçekleşti.

Emeği geçen tüm çalışanlara teşekkürlerimizle...
Birgül İren.
İzzet İren


20 Mayıs 2017

Mükemmel 9.6 - ANKARA > İSTANBUL

Firma sahibi konuyla bizzat ilgilenmekte ve güven vermekte. Tam zamanında dedikleri gibi kendi araçları ile geldiler. Titiz bir çalışma ile paketleme yaptılar, son derece saygılı ve kibar davrandılar herhangi bir problem yaşamadık. Tek sıkıntımız paketleme çöplerini apartman boşluğuna bırakıp gitmeleri onu da unuttuklarını düşünüyorum :)

Kesinlikle herkese tavsiye ederim bir daha taşınırsam ilk arayacağım firma Yılmaz Nakliyat, kendilerine teşekkür ederim.


8 Mayıs 2017

Mükemmel 10 - İSTANBUL > MUĞLA

Konuştuğumuz zamanda gelip paketleme ve taşıma işlemlerini yaptılar. Çalışanlar son derece profesyoneldi ve sakin bir şekilde hiçbir sorun çıkmadan taşımayı gerçekleştirdiler. Önceden anlaştığımız ücretin dışında bir talepleri kesinlikle olmadı. Bizlere karşı gayet saygılı davrandılar, kendi aralarında da iyi bir iletişimleri vardı. En başından beri Yılmaz Bey'in ilgisi ve süreci iyi yönetmesiyle taşınma işlemini sorunsuz tamamladık. Herkese tavsiye edebileceğimiz, kurumsal ve profesyonel bir firma.


28 Nisan 2017

Müthiş 8.8 - İSTANBUL > ANKARA

Güzel.


20 Mart 2017

Mükemmel 9.8 - BEYKOZ > BEŞİKTAŞ

Son derece memnun kaldım. Tavsiye ederim.


9 Mart 2017

Yılmaz nakliyat çalışanlarına çok teşekkür ederim. Gayet hızlı ve titiz bir çalışma. Özveri ile işlerini yaptıkları için herkese tavsiye ederim.


9 Mart 2017

Bir hafta evvelki taşınmamıza yardımcı olan bu mükemmel firma ve çalışanlarına çok teşekkür ederim. İşlerinde çok iyiler, her şeyi kusursuz bir şekilde taşıyıp yerleştirdiler. Taşınma sırasında sağ olsun firma yetkilisi üç kez telefon açtı, ilgi alakaları mükemmel. Aldıkları ücret son kuruşuna kadar helal olsun. Tüm dostlarınıza kefil olarak tavsiye edebileceğiniz, gözünüzün arkada kalmayacağı bir firma. Ben tekrar çok teşekkür ediyorum, Allah hayırlı işler versin.


7 Mart 2017

Enakliyat Bilgi İletişim Hiz. Tic. Ltd. Şti © Copyright 2011-2021 Enakliyat.com.tr Her Hakkı Saklıdır.