YN

Yaprak Nakliyat9.1 /10Mükemmel

 • Üyelik Tarihi: 30 Mart 2016
 • Bulunduğu Yer: İSTANBUL / BAĞCILAR
Bu hafta 9 kişi iletişime geçti.
257 Müşteri Değerlendirmesi, 404 Taşıma
 • Paketleme Hizmeti
  8.9
 • Müthiş
 • 9 - 10193 Kişi
 • 7 - 834 Kişi
 • 1 - 630 Kişi
 • Yükümlülükler ve İletişim
  9.1
 • Mükemmel
 • 9 - 10211 Kişi
 • 7 - 824 Kişi
 • 1 - 622 Kişi
 • Taşıma Zamanlaması
  9.3
 • Mükemmel
 • 9 - 10219 Kişi
 • 7 - 820 Kişi
 • 1 - 618 Kişi
 • Çalışanlar
  9.3
 • Mükemmel
 • 9 - 10216 Kişi
 • 7 - 825 Kişi
 • 1 - 616 Kişi
 • Fiyat Fayda Dengesi
  9.2
 • Mükemmel
 • 9 - 10225 Kişi
 • 7 - 814 Kişi
 • 1 - 618 Kişi

Yaprak Nakliyat Müşteri Yorumları

Memnun kaldım.


21 Kasım 2020

Çalışanları güler yüzlü, problemsiz ve hızlı bir taşınma süreci oldu. Paketleme hemen hemen kusursuz. Rahatlıkla çalışılabilir bir firma.. Teşekkürler...


24 Ekim 2020

Mükemmel 10 - ESENYURT > SARIYER

Çok memnun kaldım. Ekip kusursuz çalıştı. Çok teşekkürler.


24 Ekim 2020

Mükemmel 10 - AVCILAR > SARIYER

Tüm eşyalarımı çok pratik bir şekilde taşıdılar. Hizmetlerinden çok memnun kaldım.


2 Ekim 2020

Paketleme vs her şey güzeldi. 5-6 kişi geldi hemen hızlıca hallettiler.


16 Eylül 2020

Tam dedikleri zamanda geldiler. Mehmet Bey ve ekibi işlerinin ehli kişilerdi gerçekten teşekkür ediyorum. Emeklerine sağlık.


29 Ağustos 2020

Firma güler yüzlü ve çok hızlı, paketlemesi oldukça güzel insanlara tavsiye ederim. Eşyalara hiçbir zarar gelmedi ve istediğimiz gibi tekrar yerleştirdiler. Fiyat performansı da diğer firmalara göre daha uygun.


10 Ağustos 2020

Yaprak nakliyat, zamanlaması, çalışanların yaklaşımı ve işlerini dedikleri saatte bitirmeleri fiyat performansı ile birleşince çok iyi. İlk defa taşındım ve iyi ki Mehmet Bey ve ekibi ile bu işi hallettim. Tereddüt etmeden seçilecek bir firma.


31 Temmuz 2020

Mükemmel 10 - AVCILAR > ESENYURT

Bu güzel firmayı bulmam ve son derece hızlı dönüş ve diğer firmalar ile yarı fiyata taşıma işlemimi yaptıkları için çok teşekkür ederim.


28 Temmuz 2020

Paketleme yok denilecek kadar amatörce ama insanların yaklaşımları güzel lakin biraz daha profesyonel olunursa güzel olur. Acele edip zaman kazanmak yerine daha profesyonel, daha titiz olunmasını düşünüyorum örneğin. Benim evim anahtar teslim taşınacaktı ama mutfak ve giyim eşyalarını biz topladık, iyi ki de toplamışız çünkü ellerinde koli yoktu ama arkadaşların yaklaşımı gayet iyi sadece acele edip zaman kazanacağım diye bir kaç yere zarar verildi ama önemi yok.


18 Temmuz 2020

Mükemmel 10 - İSTANBUL > ADANA

İstanbul'dan Adana'ya yaprak Nakliyat ile taşıma yaptırdım. Paketleme olsun, elemanların davranışı olsun çok memnun kaldım. Mehmet Şirin Bey Yaprak taşımacılık sahibi ve ekibine çok teşekkür ediyorum, her zaman şansları ve yolları açık olsun.


16 Temmuz 2020

Mükemmel 10 - FATİH > FATİH

Çok iyi bir firma, çok iyi çalışıyorlar, çok hızlı ve zamanlılar, çok dikkatliler beklediğimden 10 kat iyi iş çıkardılar. Demonte işlemi ve kurulumda iyiler, fiyat konusunda da çok uygun, bazı kaliteden bahseden firmalara 2 gömlek ağır basarlar.


14 Temmuz 2020

Mükemmel 9.4 - BURSA > İZMİR

Çalışkan ve dürüst bir firma. Zamanında geldiler, hasarsız taşıdılar ve teslim ettiler. Teşekkürler..


13 Temmuz 2020

Siteden verdiği teklife sadık kalmadı. 5 adam yerine 4 adam getirdi. Yanlarında merdiven dahi getirmemişlerdi. Paketleme işleri tamamen Türk işi idi. Battaniyelere sarılan malzemeler zarar gördü. Şifonyerimin ayağı kırıldı. 5. Adam olarak bizzat kendim çalıştım. Perdelerimi kendim çıkarıp paketledim. Buzdolabımı boşaltmayı neden yapmadık diye fırça yedik. Başlarındaki Mehmet bey sürekli şikayet ederek ve bahaneler bularak malzemeleri taşıdı. Bu fiyata bu iş olur dedirttiler. Marangoz iyi idi. Beyaz eşyalarım zarar görmedi. Mobilyaların dayanıklılığını görmüş oldum sayelerinde. Bunca sıkıntı üzerine fazla para isteyemedi tabi ki.


13 Temmuz 2020

Mükemmel 10 - İSTANBUL > TEKİRDAĞ

Çok kibar, çok düzgün konuşup iletişim kuran eğlenceli bir ekip.

İşlerini çok iyi biliyorlar ve çok iyi yapıyorlar. Yeni eve ne zaman yerleştiğinizi anlamıyorsunuz bile, hızlı çalışan bir nakliyat şirketi.

İsteklerinizi açık açık söylediğinizde sizi dinleyip harfiyen yerine getiriyor arkadaşlar. Tüm eşyalarım piyano da dahil kırılmadan dökülmeden şehir değiştirip hızlıca taşındı.

Bu fiyata bu performansı hiçbir yerde bulamayacağınız iddia ederim.

Tuncay bey ve arkadaşlarına içten teşekkürler ediyorum.


4 Temmuz 2020

Mükemmel 10 - FATİH > ARNAVUTKÖY

Sitedeki bir çok nakliyatçıdan daha uygun fiyat.
Samimiyet ve iş prensibi açısından gayet başarılı.
Zamanlama ve ürünlere gösterilen özen..
Ve en önemlisi Albayrağımızın altında temsili görev yapıp başka işlere tamah etmeyen Tuncay bey ve kardeşinden Allah razı olsun. Allah böyle insanları etrafımızdan eksik etmesin. Güvenebilirsiniz. Şiddetle tavsiye ediyorum.


22 Haziran 2020

Mükemmel 9.5 - MALTEPE > MALTEPE

Çalışanların hem işlerinde çok hassas olmaları hemde müşteriyle iletişimde çok dikkatli ve saygılı olmaları takdire şayan.
Özverili çalışmanızdan dolayı teşekkürler.


12 Haziran 2020

Mükemmel 10 - SARIYER > KADIKÖY

Öncelikle çok kibarlar, kolay iletişim kurabilirsiniz. Yaptıkları işin hakkını veriyorlar. Hızlılar, dikkatliler, eğlenceliler :)
Ne talep ettiysek yerine getirdiler. Biz çok memnun kaldık. İşlerini iyi yapmaları ve küçük hatalarda bile büyük mahcubiyet duymaları bence önemli bir detay..
Teşekkür ederiz, ihtiyacı olan arkadaşlarımıza mutlaka sizi tavsiye ediyor olacağız..
Sağlıkla kalın, Allah, kaza bela vermesin..


27 Mayıs 2020

Mükemmel 9.8 - KAĞITHANE > AVCILAR

Firma çalışanları çok ilgililer ve tam istediğimiz saatte geldiler. İstanbul'un bir ucundan öbür ucuna o kadar kısa sürdü ki taşınmamız hepimiz şaşırdık. Daha önce 6-7 kez taşınmamıza rağmen bu kadar profesyonel ve kolayca taşındığımızı hatırlamıyorum. Eşyaların bizim tarafımızdan paketleneceği ve sadece taşımayı onların yapacakları şeklinde fiyat almıştım fakat saramadığımız, paketleyemediğimiz eşyalarımızı da zarar görmesinler diye kendileri sarıp getirdiler. Eşyalarımızı kendi eşyaları gibi koruyup hiçbir zarar vermeden 3 saat içinde taşıdıkları için teşekkür ederim. Bir daha eşya taşınması gerekirse ulaşacağımız tek firma İstanbul Yaprak Nakliyat olacak.


17 Mayıs 2020

Mükemmel 10 - SARIYER > ÜSKÜDAR

Daha önceden Erkan nakliyat ile anlaştık sonrasında sürekli saat konusunda erteleme yaparak beni mağdur ettiler. Daha sonra Enakliyat üzerinden bu arkadaşlarla görüştüm ve Erkan nakliyatın zamandan yarattığı mağduriyeti çok kısa sürede çözdüler. Çok başarılı, çok aktif ve çok tecrübeli arkadaşlar kesinlikle tavsiye ederim. Saygılı ve dürüst insanlar çalışmayan bin pişman olur.


15 Mayıs 2020

Enakliyat Bilgi İletişim Hiz. Tic. Ltd. Şti © Copyright 2011-2022 Enakliyat.com.tr Her Hakkı Saklıdır.