TN

Tüfekçioğlu9.8 /10Mükemmel

 • Üyelik Tarihi: 30 Kasım 2013
 • Bulunduğu Yer: İSTANBUL / MALTEPE
30 Müşteri Değerlendirmesi, 53 Taşıma
 • Paketleme Hizmeti
  9.6
 • Mükemmel
 • 9 - 1029 Kişi
 • 7 - 80 Kişi
 • 1 - 61 Kişi
 • Yükümlülükler ve İletişim
  9.8
 • Mükemmel
 • 9 - 1027 Kişi
 • 7 - 83 Kişi
 • 1 - 60 Kişi
 • Taşıma Zamanlaması
  9.9
 • Mükemmel
 • 9 - 1029 Kişi
 • 7 - 81 Kişi
 • 1 - 60 Kişi
 • Çalışanlar
  9.8
 • Mükemmel
 • 9 - 1029 Kişi
 • 7 - 81 Kişi
 • 1 - 60 Kişi
 • Fiyat Fayda Dengesi
  9.6
 • Mükemmel
 • 9 - 1028 Kişi
 • 7 - 81 Kişi
 • 1 - 61 Kişi

Tüfekçioğlu Müşteri Yorumları

Mükemmel 10 - ANKARA > İSTANBUL

Yakın bir aile Dostunuz taşımacılık işi yapar ve evinizi hızla ve özenle taşır, Sizin aklınıza Gelmeyen ihtimalleri bile kendi için zor Olsa bile sizin Lehinize olarak Tercih/Tavsiye ederler ya..
Güçlü iletişimleri, tecrübeleri, organizasyonları ile Size bu deneyimi Sunuyorlar.
Her birine Ayrı ayrı Teşekkür ediyorum.


15 Şubat 2022

Mükemmel 10 - SAKARYA > MARDİN

Sakarya'dan Mardin Nusaybin'e taşındım. İlk andan son ana kadar gösterilen ilgi alaka gerçekten çok iyiydi. Gelen arkadaş ve ustalar gerçekten güler yüzlü, samimi ve içten davrandılar. Zaten hepsi akrabalar ve başka dışarıdan yabancı uyruklu çalışanları yok. Zamanlama dedikleri gibi oldu. Geç yükleme veya boşaltma olmadı ve ekstra isteklerimi de kırmadan yaptılar. Ayrıca kesinlikle geldikten sonra eşyalar çokmuş vs sebepler ile fiyat arttırma gibi bir olumsuzluk ile karşılaşmadım. Kendilerine teşekkür ederim...


29 Aralık 2021

Mükemmel 10 - ANTALYA > BİLECİK

Güler yüzlü temiz çalışma arkadaşları Antalya'dan Bilecik'e eşyalar sorunsuz taşındı hepsine ayrı ayrı teşekkür ederim ellerine sağlık.


16 Aralık 2021

Mükemmel 10 - İSTANBUL > ANKARA

Evimizin İstanbul'dan Ankara'ya taşınması konusunda titiz, dakik ve gayretli bir süreç geçirdik. Haftalar öncesinde anlaşmış olduğumuz farklı bir firma 3 gün kala evimizi ortada bırakmasının ardından bir çok firma ile görüşme sağladım. Tüfekçioğlu Nakliyat firmasıyla karşılaşmak bizim için büyük bir şans oldu. Hem kurumsal bir firma olmaları hem nakliye öncesi Özcan bey'in süreçle ilgili detay anlatımları ilgisi ve problem çözmeye odaklı olması firmayı tercih etmemde önemli rol sağladı. Nakliye işlemlerini gerçekleştirecek arkadaşlar söylenen zamana uyup dahası İstanbul gibi trafiği yoğun bir şehirde o süreden önce bile gelerek sözlerinin eri olarak gösterdi. Titiz biri olarak yeni aldığım sıfır eşyalarımızın zarar görmemesini çok istiyordum. Sağ olsunlar bu konuda gayet özenli bir ekipler, eşyalarımız tam vaktinde ve sağlam bir şekilde geldi. Dahası ustalarımız hatalı montajı yapılmış ve zarar görmüş olan gardrobumuzu da açıklayarak onardılar, bu davranışları da bende çok olumlu bir izlenim bıraktı. Denildiği zaman işe başlandı 1 günden kısa bir sürede teslimat yapıldı. Sağlam şekilde eşyalarımı aldım. Problemlere karşı çözüm odaklı çalışan bir ekipleri var. Memnun kaldığımız bir nakliye süreci oldu. Herkese tavsiye ederim.


3 Aralık 2021

Mükemmel 10 - İSTANBUL > BATMAN

Firma sahibi Taner bey ve tüm çalışma ekibine sonsuz teşekkür ediyoruz. Taşınma süreci herkesçe bilindiği üzere çok stresli ve zorlu bir süreçtir hele de ilk defa taşınacaksınız bir çok endişe ve korku kaplar içinizi. A’dan Z’ye her türlü eşyaya hiç elinizi sürmeden sadece kişisel eşyalarınızı alarak anahtar teslim, rahat ve stressiz bir taşınma için başta güler yüzlü ve profesyonel bir ekibe sahip olan, güvenilir, temiz, titiz, taşıdığı eşyayı kendi evinin eşyası ve malı gibi özenle koruyarak sarıp sarmalayan, her türlü merak ettiğiniz sorunuza bıkmadan detaylıca fikir ve cevap verip anlatan Tüfekçioğlu Nakliyat’a, Taner bey ve ekibine gerçekten çok ama çoook teşekkür ederiz. Allah hepsinden razı olsun 🙏 çok sorunsuz ve sıfır hatalı bir taşınma gerçekleştirdikleri için.


23 Kasım 2021

Mükemmel 10 - İSTANBUL > BİNGÖL

Tüfekçioğlu nakliyat yetkilisi Taner bey ve ekipteki çalışanlarına teşekkür ederiz İstanbul’dan Bingöl’e ev nakliyatını gayet güzel biçimde yerine getirdiler. Çalışan personel gerek yüklemede ve gerekse indirmede neredeyse nefes almadan çalıştılar hem nazikler hemde çok çalışkanlar. Araç yeni model ve eşya taşımaya uygundur. Türkiye’nin neresine olursa olsun taşınmaya niyeti olan kişiler firmadan her türlü hizmeti almaya tereddütsüz karar verebilirsiniz.


8 Ekim 2021

Mükemmel 9.8 - MUĞLA > KOCAELİ

Gelen arkadaşların hepsine tek tek teşekkür ederim. Hızlı ve Güzel bir işçilik yaptılar hepsinin emeğine sağlık. Samimiyet ve yardımları için de ayrıca teşekkür ederim. Tekrar taşınacak olursam ilk arayacağım firmadır.


17 Temmuz 2021

Mükemmel 9.6 - İSTANBUL > DİYARBAKIR

Her şey istenildiği gibi tam zamanında oldu teşekkür ederiz.


2 Mayıs 2021

Mükemmel 9.8 - İSTANBUL > ESKİŞEHİR

Firma ve personelleri son derece yapıcı ve nazikti. Hizmetlerinden dolayı kendilerine teşekkür ederim.


28 Eylül 2020

Mükemmel 10 - AYDIN > İSTANBUL

Bahri abinin ekibine çok teşekkür ediyorum. Dedikleri saatte gelip güzelce paketlediler. Dedikleri saatte gelip kurdular. Eşyam sağ salim ulaştı. Hiçbir sıkıntı yaşamadım. Gönül rahatlığıyla bu firmayı tercih edebilirsiniz.


22 Eylül 2020

Zamanında geldiler paketleme toplama fena değil. Her firmada olabilecek ezik çizik mevcut. İletişim güzel, mobilya kurmada yetersizler.


16 Eylül 2020

Mükemmel 10 - KARTAL > PENDİK

Taşıma hizmetinden memnun kaldık, zamanında nakliye edildi ve genel olarak bir sıkıntı yaşamadık.


13 Şubat 2020

Mükemmel 10 - KOCAELİ > İSTANBUL

Güler yüzlülüğü ve işlerindeki profesyonellikleriyle gerçekten memnun kaldık. Ellerinden geldiğince her işimize yardımcı oldular. Ayrıca 3+1 evimi 1 saatte topladılar, çok hızlılardı gerçekten. Bu kadar hızlı olmalarına rağmen hiçbir eşyam ne kırıldı nede zarar gördü. Her şey için çok teşekkür ederim gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.


31 Ocak 2020

Mükemmel 10 - MALTEPE > MALTEPE

Verdikleri hizmetten ve davranışlarından son derece memnun kaldım. Gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Fiyat konusunda da çok hesaplı bir teklif sundular. Ayrıca hiç bir eşyam zarar görmedi ve çok temiz çalıştılar.


14 Mart 2019

Mükemmel 10 - İSTANBUL > SİVAS

Taner Bey'e özellikle ilgi, alaka ve anlayışından dolayı teşekkür ediyorum.
Nakliye sırasında beklemediğimiz sorunlarla karşılaşmış olsak ta samimi ve yapıcı yaklaşımıyla çok yardımcı oldu.
Tekrar ihtiyacım olduğunda arayacağım tek isimdir.


1 Mart 2019

Mükemmel 10 - BİLECİK > İSTANBUL

Hızlı ve uyumlu pratik bir taşıma oldu.


6 Şubat 2019

Mükemmel 10 - İSTANBUL > KARS

Taner bey ve ekibine çok teşekkür ederim. Eşyalarımı istanbuldan Kars'a tek bir çizik olmadan taşıdılar . Herşey zamanında gerçekleşti.yine taşınırsam bu firmayı tercih ederim.


22 Ocak 2019

Mükemmel 9.8 - İSTANBUL > ANKARA


1 Kasım 2018

Mükemmel 10 - MUĞLA > İSTANBUL

Taşıma olayları 5 adımda gerçekleşir.
1. Paketleme: Çok iyiydi, her şeyi kaliteli malzemelerle sardılar.
2. İletişim: Firma ile hangi numarayı aradıysam çok ilgilendiler.
3. Zaman: Hangi saatte buluşucaz dediysek o saatte geldiler.
4. Fiyat: Arkadaşlarıma taşıma fiyatını söylediğimde bana güldüler, o fiyata taşıma olmaz diye ama en iyisi oldu. :)
5. Çalışanlar: Hepsi işlerini severek yaptı ve kibarlardı. Bahri Abi ve Fahrettin Abi bu işte çok iyiler ellerine sağlık.
Tüfekçioğlu nakliyata teşekkür ederim.


24 Ekim 2018

Mükemmel 10 - KADIKÖY > ÜMRANİYE

Gelen ekip saygılı özverili güler yüzlü tavır ve davranışlarıyla sevdiklerime de önerebileceğim firma olduğunu göstermiştir. Zayiat yok işleri rast gitsin.


14 Ekim 2018

12