ÖN

Özyurtlar10 /10Mükemmel

 • Üyelik Tarihi: 19 Kasım 2018
 • Bulunduğu Yer: İSTANBUL / KARTAL
24 Müşteri Değerlendirmesi, 33 Taşıma
 • Paketleme Hizmeti
  10
 • Mükemmel
 • 9 - 1024 Kişi
 • 7 - 80 Kişi
 • 1 - 60 Kişi
 • Yükümlülükler ve İletişim
  10
 • Mükemmel
 • 9 - 1024 Kişi
 • 7 - 80 Kişi
 • 1 - 60 Kişi
 • Taşıma Zamanlaması
  10
 • Mükemmel
 • 9 - 1024 Kişi
 • 7 - 80 Kişi
 • 1 - 60 Kişi
 • Çalışanlar
  10
 • Mükemmel
 • 9 - 1024 Kişi
 • 7 - 80 Kişi
 • 1 - 60 Kişi
 • Fiyat Fayda Dengesi
  9.9
 • Mükemmel
 • 9 - 1023 Kişi
 • 7 - 81 Kişi
 • 1 - 60 Kişi

Özyurtlar Müşteri Yorumları

Mükemmel 10 - BURSA > BALIKESİR

Süper bir hizmet. Parça ev eşyası için ilan verdiğimde iki gün içinde dönüş yaptılar. Taşıma ücreti konusunda verdikleri teklifi eşyaların çok az olduğu için uygun fiyata da anlaşma sağlandı. Dedikleri saatte eşyaları teslim aldılar ve söz verdikleri gün ve saatte teslim ettiler. Benim muhatabım Musa Bey ve yardımcısı idi. Çok iyi bir hizmet ikilisi. Kendileri ve firmaya teşekkürler. Tavsiyem ihtiyacı olanların firmaya güvenmeleri.


30 Nisan 2021

Mükemmel 10 - KADIKÖY > KADIKÖY

Evimi taşamadan önce çok araştırdım ve bana güven veren tek yer oldu Özyurtlar. Çalışanları o kadar özverili çalıştılar ki, firmanın talep ettiği ücret az bile kaldı yanında. Ellerine ve emeklerine sağlık, hiç düşünmeden herkese tavsiye edebileceğim profesyonellikte olmalarının yanı sıra çalışanların her birine buradan bir kez daha teşekkür etmek istiyorum.


15 Ekim 2020

Mükemmel 10 - İSTANBUL > İZMİR

Gerçekten dakik, titiz, hızlı ve çok iyilerdi tebrik ediyor ve teşekkürlerimi iletmek istiyorum.


15 Eylül 2020

Mükemmel 10 - İSTANBUL > ANKARA

Çok zor zamanda inanılmaz bir hizmet ve ilgi ile karşılaştım. Her şey için teşekkürler. Fiyat/performans üst düzey...


27 Temmuz 2020

Mükemmel 10 - İSTANBUL > ANKARA

24.07.2020 tarihinde İstanbul'dan Ankara'ya Enakliyat üzerinden Özyurtlar nakliyat firmasıyla taşındım. Bu taşınma sırasında başta Özyurtlar nakliyattan devran bey ve ekibi olmak üzere Enakliyat ve Özyurtlar nakliyata sonsuz teşekkürler. Hem paketleme hem taşıma hemde iletişimleri harikaydı. Konuşulduğu gibi sabah 08.30 da taşınma için evimizin önünde hazır bulundular, konuştuğumuz saatte de indirme işlemi başladı. Her şeyi harika yaptılar dolapların söküm ve montajından tutunda bulaşık makinasının kurulumuna kadar. Aldıkları parayı sonuna kadar hak ediyorlar, helali hoş olsun.


26 Temmuz 2020

Mükemmel 10 - MALTEPE > KADIKÖY

Musa kardeşimi, pazar sabah anlaştığımız firmanın taşınmamızda bizi yarı yolda bırakması nedeniyle aynı gün sabah aradım ve 1 saat içinde İsmail ve İbrahim kardeşlerim ile geldiler. Asansörü bile ayarlandı sağ olsun. Bütün her şeyi çok hızlı bir şekilde tek bir zayiat vermeden harika bir şekilde taşıdılar. Hem muhabbet ettik hem de işlerini yaptılar. 6 yaşındaki oğlumu bile eğlediler! Bir taşınma dan ancak bu kadar memnun kalıntı. Her kese Özyurtlar nakliyat tavsiye ediyorum. Taşınma günü tanıştık ve inanılmaz sıcak kanlı ve profesyoneller. Kars insanı böyle işte, zor durumda olana el uzatıyorlar. Helal olsun hepsine!


12 Temmuz 2020

Mükemmel 10 - KADIKÖY > KADIKÖY

Tüm süreç boyunca ulaşılabilir ve çok naziklerdi. Her konuda yardımcı oldular. Eşyaların taşımasını kolaylıkla yaptık. Özyurtlar nakliyata çok teşekkürler. Kesinlikle tavsiye ediyorum.


2 Mart 2020

Mükemmel 10 - ANKARA > İSTANBUL

En uygun fiyatı veren firma olduğundan tercih ettim. Eşyalarıma hiçbir zarar gelmeden zamanında teslim edildi ve iletişimde de hiçbir problem yaşamadım. Devran Bey'e ve Musa Bey'e ilgileri için teşekkür ederim.


4 Şubat 2020

Mükemmel 10 - ANKARA > İSTANBUL

Çalışanlar son derece özverili ve güvenilir teşekkür ederim firmaya. Öylesine yazmıyorum, güvenle tercih edebilirsiniz.


13 Ocak 2020

Mükemmel 10 - İSTANBUL > ANKARA

Arkadaşlar disiplinli ve iletişime açık kişilerdi. Sorunsuzca halloldu, teşekkürler.


25 Aralık 2019

Mükemmel 10 - KADIKÖY > KADIKÖY

Çok kısa bir süre içinde taşınmam gerçekleşti. Eşyaları taşırken gayet dikkatli ve titiz çalışıldı. Genel olarak tüm hizmetten çok memnun kaldım.


26 Kasım 2019

Mükemmel 10 - KADIKÖY > MALTEPE

Şimdiye kadar memnun kaldığım tek taşıma şirketi. Gayet iyi ve titizler tavsiye ederim.


28 Ekim 2019

Mükemmel 10 - İSTANBUL > DÜZCE

Verilen hizmetten çok memnun kaldık. Çalışanlar çok saygılı ve işini bilen kişiler. Zamanlama çok iyiydi, söküm ve montaj konusunda hiç bir sorun yaşamadık.


27 Ekim 2019

Mükemmel 10 - ANKARA > İSTANBUL

Eşyalarıma gösterilen özenden dolayı memnun kaldım. Verdikleri sözde ve yaptıkları işin arkasında duran bir firma oldukları için teşekkür ederim. Nakliye firması arayanlara tavsiye ederim.


30 Eylül 2019

Mükemmel 10 - İSTANBUL > ÇANKIRI

Son derece kaliteli bir hizmet anlayışı gördüm.
İşe profesyonel yaklaşımları var.


14 Eylül 2019

Mükemmel 10 - İSTANBUL > ANKARA

Özyurtlar Nakliyat ile 25.08.2019 günü İstanbul'dan Ankara'ya eşyalarım taşındı. Enakliyat üzerinden 10 firmadan teklif aldım. 10 firma arasından fiyat ve yorumlara bakarak Özyurtlar Nakliyatla anlaştım ve gayet memnun kaldım kendilerinden.Taşınmadan önce kendimizden kaynaklı sebeplerle kırılan bazı mobilyalarımı da tamir ettiler yeni evimde montajını yaparken.

Tavsiye ederim herkese bu firmayı.


28 Ağustos 2019

5 kişilik nakliye ekibi çok profesyonel ve iş disiplini olan bir ekipti sabah tam belirttikleri saatte bana ulaştılar ve kısa süre içerisinde taşınma işlemimizi gerçekleştirdiler. Tüm eşyalarımızı hızlı ve özenli şekilde paketleyip taşıdılar; yeni evimize yerleştirdiler.

İkea marka mobilyalarımızı kolayca demonte edip yeni eve kurdular. Beyaz eşyaları ve koltuklarımızı minderlerine kadar tek tek özenle paketlediler ve kurdular. Stor perdelerimizi ve avizelerimizi de hızlı ve kolay şekilde söktüler. Eski evimizde yarım kalan hiçbir şey kalmadı.

İhale sürecinde taşınma tarihi ve fiyat teklifi konusunda kolaylık sağlayan Devran Bey ve ekibine tekrar teşekkür ederim. Aynı şekilde enakliyat platformuna da.

Özyurtlar Nakliyatı çevremdeki herkese tavsiye edeceğim; sizlere de tavsiye ederim.


22 Temmuz 2019

Mükemmel 10 - KADIKÖY > KADIKÖY

Çok rahat bir taşınma yaşadık kendilerine çok teşekkür ederim.
Hiçbir talebimizi reddetmeden güler yüzle evimizi taşıdılar. Çalışanlar çok efendiydi başka bir depodaki demonte yemek odası ile yatak odasını modelini dahi bilmeden ayırarak yeni taşınacağımız eve monte ettiler. Uygun bir ücret karşılığında bir gün önce gelip bütün mutfak eşyaları ile kırılacak eşyalarımızı götürdüler. Tavsiye ederim kesinlikle.


16 Temmuz 2019

Mükemmel 10 - İSTANBUL > KOCAELİ

Başarılı firma.


11 Temmuz 2019

Mükemmel 10 - İSTANBUL > BALIKESİR

Özyurtlar nakliyeyi tavsiye ediyorum.Firmanın iş disiplinini çok beğendim.


23 Nisan 2019

12
Enakliyat Bilgi İletişim Hiz. Tic. Ltd. Şti © Copyright 2011-2021 Enakliyat.com.tr Her Hakkı Saklıdır.