KN

Karataş9.7 /10Mükemmel

 • Üyelik Tarihi: 6 Kasım 2019
 • Bulunduğu Yer: İSTANBUL / BAŞAKŞEHİR
Bu hafta 11 kişi iletişime geçti.
136 Müşteri Değerlendirmesi, 219 Taşıma
 • Paketleme Hizmeti
  9.7
 • Mükemmel
 • 9 - 10128 Kişi
 • 7 - 84 Kişi
 • 1 - 64 Kişi
 • Yükümlülükler ve İletişim
  9.7
 • Mükemmel
 • 9 - 10130 Kişi
 • 7 - 83 Kişi
 • 1 - 63 Kişi
 • Taşıma Zamanlaması
  9.8
 • Mükemmel
 • 9 - 10131 Kişi
 • 7 - 82 Kişi
 • 1 - 63 Kişi
 • Çalışanlar
  9.7
 • Mükemmel
 • 9 - 10129 Kişi
 • 7 - 84 Kişi
 • 1 - 63 Kişi
 • Fiyat Fayda Dengesi
  9.5
 • Mükemmel
 • 9 - 10126 Kişi
 • 7 - 84 Kişi
 • 1 - 66 Kişi

Karataş Müşteri Yorumları

Teklif cevabı çok hızlı geldi anlaştık ve Karataş Nakliyat personelleri eşyaları çok özenli bir şekilde paketlediler. Taşıma esnasında duvarların çizilmemesinden tutunda, kırılmayacak eşyalara bile ekstra özen gösterdiler. Çok saygılı davrandılar, bütün montajı halledip tek bir eşyam kırılmadan taşıdılar.

Abidin ve Mahmut beye özverili çalışmalarından dolayı çok teşekkür ederiz. Tereddüt etmeden hizmet alabilirsiniz.


30 Kasım 2020

Mükemmel 10 - AVCILAR > ESENYURT

Defalarca taşınmak zorunda kaldım ve o kadar sorun yaşadım ki.

enakliyat.com.tr'den ilan verdim o kadar kişi teklif verdi ki hiç biri hoşuma gitmedi. Mahmut beyle telefonda konuştuğumuz neyse aynısı yaptılar, çok memnum kaldım. Sorunsuz bir şekilde Mahmut bey eşyamı güvenli taşıttım. Benim işim çıkmıştı işe gitmiştim, geri geldim hiç sıkıntı olmadı.

Karataş nakliyattan çok ama çok memnum oldum, herkese tavsiye ederim.


25 Kasım 2020


19 Kasım 2020

Karataş Nakliyatı Kesinlikle tavsiye ediyorum pişman olmasınız! İlan verdikten sonra beni arayıp çalışma sitemleri hakkında bilgi vermesi bende güven oluşturdu.

Detaycı ve eşya konusunda hassas bir insan olmama rağmen ben aldığım hizmetten gayet memnun kaldım. Özenle paketlenme yapıldı. Gayet seri hareket edildi. Diğer firmalara göre daha hesaplı. Takım çalışmaları çok uyumlu. Aldığı parayı hak ediyorlar.


15 Kasım 2020

Canla başla çalıştılar.
Hiçbir şeyi kırmadılar, zarar vermediler.
Çok memnun kaldım herkese tavsiye ederim.
180 m2 evi 2 saatte taşıdılar. Tüm kurulumlar eksiksiz.

Tebrikler.


11 Kasım 2020

Karataş Nakliyat çalışanları evimizi 8 kasımda itina ile taşıdı. Disiplinli ekip tam dediği saatte kapımızda oldu ve genç dinamik kadro çok hızlı şekilde evimizi bir anda boşalttı ve bir anda da toparladı. Hem titiz hem hızlı hem de güler yüzlü ve saygılı hizmet almak isterseniz yüzde yüz tavsiye ederim.

İlaveten belirtmem gerekir ki kendileri başka bir nakliye şirketi beni yarı yolda bıraktığında karşıma çıktı ve Hızır gibi yardımıma yetiştiler. Ellerine sağlık, ayaklarına taş değmesin, Allah işlerinin bereketini arttırsın hepsine teşekkürlerimi iletmek isterim.


8 Kasım 2020

Mükemmel 10 - BEYOĞLU > BEYOĞLU

İlk taşınmamda da Karataş evden eve nakliyatı tercih ettim.

Uzun süre taşınmamıştım ben, bu firmayı Enakliyat sayesinde buldum. Özellikle ilk taşınmamda gönderdikleri ekip, ev taşımada profesyonelleşme nedir canlı kanıtıydılar. Bu kadar düzgün paketleme yapabilmek her baba yiğidin harcı değildir.

Yakın dönemde taşınmayı düşünüyorsanız bu firmadan başkasını sakın tercih etmeyin derim ben. Asansör sistemleri de oldukça hızlı çalışıyor bu arada. Hiç düşünmeden irtibata geçebilirsiniz.


21 Ekim 2020

Enakliyat.com.tr üzerinden teklif ulaştırdılar. Pek çok teklif içerisinden KARATAŞ NAKLİYAT firmasını seçtim, sebebi de çok içten ve dürüst konuşmalarıydı. Aynı dürüstlük hizmet kalitesi taşıma süresince de devam etti. Gayet güzel bir şekilde eşyalarım korunarak taşındı ve firmanın deposuna yerleştirildi. Kendilerine teşekkür ederim.


19 Ekim 2020

Mükemmel 10 - EYÜPSULTAN > ESENYURT

Gözümüzde büyüyen mutfak eşyalarını da diğer eşyaları da itina ve özenle toplayarak sıfır hasarsız çok güzel bir şekilde taşıdılar KARATAŞ NAKLİYAT. Çalışan arkadaşlar çok saygılı ve işinin ehli kişiler nakliye ve taşıma işinde profesyonel bir ekip 👏👏👏Şeflerine ve ekip arkadaşlarına ayrı ayrı her şey için teşekkür ederiz. Hızlı ve Kolay bir taşınma oldu 👍👍👍 Profesyonel bir hizmet almak isteyenler için kesinlikle tavsiyemizdir 👍👍


18 Ekim 2020

Mükemmel 10 - ESENYURT > ESENYURT

Karataş Nakliyat Firmasına Teşekkür ediyorum ellerine sağlık çok yardımcı oldular.


12 Ekim 2020

Mükemmel 10 - SARIYER > KAĞITHANE

Çok memnun kaldım. Öğrencinin halinden anlıyorlar. Fiyat da gayet makul. Teşekkürler.


10 Ekim 2020

Yeni yerleştirdim evi... Nakliyeci arkadaşlar çok iyi çalıştılar. Hatta ister istemez hesapta olmayan extra işler ya da taşıma işini engelleyen başka sıkıntılar çıkmasına rağmen son derece sabırlı ve destekçi davrandılar. Eşyalarım sağ salim yeni evime taşındı. Ücreti de bazı nakliyat şirketlerine göre uygundu. Herkese de tavsiye edebilirim. Ellerinize sağlık Karataş Nakliyat ailesi.👍🍀🧿🙏🏼


9 Ekim 2020

Mükemmel 10 - SARIYER > SARIYER

Karataş Nakliyat İle ilk andan itibaren iletişime geçtiler ve mükemmel bir hizmet sunuyorlar.

Bunca yıldır kiracıyım hep ev taşıdım, eşyalarım çok zarar görmüştü ama bu firma hiç çizik bile yapmadılar eşyalara. Her şeyi battaniye, streç, patpat ve naylon ile çok güzel sarıyorlar ve çok dikkatliler. Güler yüzlü ve temiz arkadaşlar çok memnun kaldım, eş dost akraba kim varsa bu firmaya yönlendiririm artık.

Diğer bazı firmaların yaptığı gibi fiyat söyleyip sonradan eşyayı taşıyınca farklı fiyat isteyenler gibi değil ne dedilerse o fiyat geçerli. Memnunum, Allah razı olsun, işleri rast gitsin.


7 Ekim 2020

Ellerine sağlık.


3 Ekim 2020

Gayet ilgili firma ve çalışanlar. Ufak tefek sıkıntılar olsa da her taşımada olacak şeyler, kendilerine teşekkür ederim.


26 Eylül 2020

Mükemmel 10 - ESENYURT > ESENYURT

Eşyaları taşırken özenle taşıdılar, monte konusunda da çok yardımcı oldular, teşekkürler.


25 Eylül 2020


24 Eylül 2020

Mükemmel 10 - FATİH > BAĞCILAR

Karataş nakliyat firmasıyla taşındım ve çok memnun kaldım. Herkese teker teker teşekkür ederim. Aşırı titiz çalışıyorlar ve sanki kendi eşyalarını taşıyorlardı. Mahmut bey ve ekibine özellikle marangoz ustası Abidin beye teşekkür ediyorum. Herkese tavsiye ediyorum.


19 Eylül 2020

Hızlı ve temiz bir iş oldu. Kendilerine teşekkür ediyorum.


10 Eylül 2020

Karataş nakliyat firmasına ne kadar teşekkür etsem azdır. Kendi evlerini taşıyorlarmışçasına taşıyıp mobilyalarımızı kurdular. Tüm eşyalarımızı paketlediler, ilk defa bu kadar işinde usta olan firmayla taşındım. Allah hepsinden tek tek razı olsun. Tüm eşe dosta ve çevremdeki herkese tavsiye ederim. 10 yıldız değilde 100 Yıldız hak ediyorlar gerçekten. Bir daha taşınma işim olursa mutlaka ve mutlaka Karataş nakliye firmasıyla tekrardan taşınacağım.


9 Eylül 2020

Enakliyat Bilgi İletişim Hiz. Tic. Ltd. Şti © Copyright 2011-2022 Enakliyat.com.tr Her Hakkı Saklıdır.