KN

Kale Taşımacılık9.5 /10Mükemmel

 • Üyelik Tarihi: 28 Mayıs 2013
 • Bulunduğu Yer: İSTANBUL / SANCAKTEPE
Bugün 2 kişi, bu hafta 27 kişi iletişime geçti.
747 Müşteri Değerlendirmesi, 1.443 Taşıma
 • Paketleme Hizmeti
  9.2
 • Mükemmel
 • 9 - 10602 Kişi
 • 7 - 8111 Kişi
 • 1 - 634 Kişi
 • Yükümlülükler ve İletişim
  9.5
 • Mükemmel
 • 9 - 10667 Kişi
 • 7 - 865 Kişi
 • 1 - 615 Kişi
 • Taşıma Zamanlaması
  9.7
 • Mükemmel
 • 9 - 10696 Kişi
 • 7 - 841 Kişi
 • 1 - 610 Kişi
 • Çalışanlar
  9.5
 • Mükemmel
 • 9 - 10656 Kişi
 • 7 - 877 Kişi
 • 1 - 614 Kişi
 • Fiyat Fayda Dengesi
  9.2
 • Mükemmel
 • 9 - 10592 Kişi
 • 7 - 8122 Kişi
 • 1 - 633 Kişi

Kale Taşımacılık Müşteri Yorumları

Mükemmel 10 - İSTANBUL > MALATYA

Hizmet aldığım firma ile ilgili tek bir sorun yaşamadım. Bugüne kadar nakliye konusunda aldığım en iyi hizmet. Başta Musa bey olmak üzere Kale nakliyat çalışanlarına teşekkür etmek istiyorum. Herkese kesinlikle tavsiye ediyorum.


3 Mayıs 2021

Mükemmel 10 - İZMİR > İSTANBUL

Teşekkür ederiz.


13 Nisan 2021

Mükemmel 9.8 - ÇORUM > İSTANBUL

Fiyat açısından diğerlerine göre biraz yüksek olsa da neredeyse sıfır hatalı bir şekilde eşyalarım taşındı.
Gerek paketleme hizmeti, Gerek firma yükümlülüklerini yerine getirme, Gerek taşınma zamanlaması, Gerek çalışanların davranışları bakımından başarılı bir hizmetti.
Tercih edilebilecek bir firma.


14 Mart 2021

Mükemmel 10 - HATAY > İSTANBUL

Güvenilir ve işini hakkıyla yapan bir firma. Sorunsuz bir taşınma oldu, emeği geçen tüm Kale nakliyat çalışanlarına sonsuz teşekkürler.


13 Mart 2021

Mükemmel 10 - BALIKESİR > İSTANBUL

Kale taşımacılık Musa beye ve çalışanlarına çok teşekkür ederim. Çok memnun kaldım, zamanında alınıp zamanında teslim edildi ve güzelce paketlendi.


12 Mart 2021

Mükemmel 10 - İZMİR > İSTANBUL

Firma sözünün arkasında, çalışanlar çok terbiyeli. Gayet memnunum ve firma yetkililerine teşekkür ederim.


12 Mart 2021

Mükemmel 9.8 - ÜMRANİYE > KADIKÖY

Zamanlama iletişim ve işin kalitesi tatmin ediciydi.
İşlerini gerçekten iyi yapıyorlar.
Kesinlikle tavsiye ederim.


2 Mart 2021

Mükemmel 9.5 - İSTANBUL > ANKARA

Zamanında ve sorunsuz bir şekilde taşınmam gerçekleşti, arkadaşlar her konuda yardımcı olmaya çalışıyorlar. Memnun kaldım.


25 Şubat 2021

Mükemmel 9.2 - ÜSKÜDAR > ÜMRANİYE

Kar fırtınası nedeni ile taşınmamızın ertelenmesine rağmen çok memnun kaldık, sadece 2 adet mobilyanın ufak yerlerinde hasar oluştu onun harici kırılan dökülen eşya olmadı. Çalışanların birbirleri ile uyumlu ve güler yüzlü olmaları yoğun kar yağışına rağmen işlerini kesintisiz devam ettirmeleri sürecin olumlu ilerlemesini sağladı. Ayrıca mobilyaların demontaj ve montaj işleri gayet başarılıydı. Taşınma travmatik bir deneyim bu nedenle bu süreçte bize destek olan Kale Taşımacılık çalışanlarına teşekkür ederim.


17 Şubat 2021

Mükemmel 10 - AVCILAR > PENDİK

Çok memnun kaldık, tüm eşyalarımız özenle, sorunsuz ve sıfır risk olacak şekilde taşındı, herkese tavsiye ederim.


11 Şubat 2021

Mükemmel 9.5 - İSTANBUL > İZMİR

Öncelikle Musa Bey'in kurumsal yaklaşımına, Adem Bey'in ustalığına teşekkür ederim.

İstanbul'dan İzmir'e herhangi bir problem yaşamadan taşındık. Çoğu eşyayı streçleyip üstüne bir de pat pat poşet ile sardılar. Montaj/Demontaj işlemlerinde de gayet temiz ve hızlı hallettiler.
Eşyalarımızı biz koliledik fakat bazı kolilerimiz kötü durumdaydı onları kendileri tek tek kendi kutularına koydular.
İzmir'de yağmur yağdığı için beklemelerini rica ettim ve yaklaşık 2 saat kadar problem etmeden bekleyip yağmur kesilince eşyaları indirdiler.
Ekibin kalanına ve Enakliyat'a da teşekkürler.


3 Şubat 2021

Mükemmel 10 - İSTANBUL > BALIKESİR

Firmanın iletişimi, ilgi ve alakası, paketleme ve zamanlaması çok iyi. Çok memnun kaldım. Herkese tavsiye ederim. Gözünüz kapalı güvenebilirsiniz.


31 Ocak 2021

Çok iyi 8.3 - İZMİR > İSTANBUL

Taşımadan memnun kaldım. Zamanında ve eksiksiz yapıldı. Eşe dosta tavsiye edeceğim.


15 Ocak 2021

Mükemmel 10 - İSTANBUL > MUĞLA

Kale Nakliyat firması ile anlaşıp taşınma işlemimi tamamladım.

Doğrusu başta çok endişeli idim. Ancak Sn. Musa Bey'in ilgisi, Sn. Harun Bey'in son derece profesyonel tutumları bu firma ile anlaşmamı sağladı ve ne kadar doğru bir karar verdiğimi, taşınma ve teslimde anladım.

Çok teşekkür ederim Kale Nakliyat'a. Başarılarınızın ve kalitenizin artarak devamını diliyor ve her kese tavsiye ediyorum.


27 Aralık 2020

Çok iyi 8.1 - İSTANBUL > İZMİR

21 şirketten teklif aldım ve içlerinden işini en iyi takip eden ve her konuda yardımcı olan firma olduğu için tercih ettim. Tekrar taşınacak olsam yine tercih eder ve öneririm.
Benim gördüğüm tek sıkıntı kumaş kaplı eşyaların kirli ambalaj yerine önce streçle sarılıp sonra kalın koruyucu ile sarılması gerekir o da konuşularak halledilir.


13 Aralık 2020

Mükemmel 10 - ATAŞEHİR > KADIKÖY

Ben ve eşim avukatız. Eşim çok titiz olmasına rağmen, şirketi her yönü ile çok beğendi. Aynı şekilde bende çok beğendim her konuda içiniz rahat olsun. Hiç bir konuda bizi kırmadılar ve işleri olmamasına rağmen ufak tamir işlerini hallettiler. Bütün eşyalarımıza kendi eşyalarıymış gibi davrandılar. Ne bir çizilme ne bir kırılma yaşamadık. Çok güzel paketlediler. Monte- demonte işlerinde hızlı ve usta idiler. İçiniz rahat ederek çalışabilirsiniz, tavsiye ediyorum.


10 Aralık 2020

Mükemmel 9.6 - PENDİK > KADIKÖY

Tam dedikleri saatte geldiler. Paketlemeleri son derece güzeldi. Montaj-demontaj hizmetleri de son derece iyi ve hızlı. Ev taşıma gibi zahmetli işlemleri bir nebze kolaylastiran kale nakliyata teşekkürler.


28 Ekim 2020

Mükemmel 9.2 - İSTANBUL > İZMİR

Kale Taşımacılık firması ile İstanbul'dan İzmir'e taşındık. Firma bütün sorumluluklarını yerine getirdi. Zamanlama konusunda hiçbir problem yaşamadık. Temiz ve düzgün şekilde paketleme yapıldı. Montaj işlemlerimiz gerçekleştirildi. Eşyalarda herhangi bir hasar oluşmadı. Taşıma ekibi son derece profesyoneldi. Şehirlerarası taşınmayı düşünenlere tavsiye ederim.


26 Ekim 2020

Mükemmel 10 - KADIKÖY > KADIKÖY

Bu hafta Kale Taşımacılık ile Suadiye’den Göztepe’ye taşındık. Eşyamız biraz çoktu, taşınmamız uzun sürdü ama ekip hiç şikayet etmeden, gayet profesyonel, disiplinli, titiz ve neşeli şekilde işlerini yaptı. İkinci araç ve ek malzemeler gerekti hemen getirdiler, bir kaç eşyamızı yol üzerinde başka bir adrese bırakmalarını rica ettim, onu da hallettiler. Hiç bir problem yaşamadık, herkese tavsiye ederim. Musa ve Adem beyler başta olmak üzere tüm ekibe teşekkür ederim. Firmayı bulmamı sağlayan Enakliyat'a da teşekkürler.


14 Ekim 2020

Mükemmel 10 - İSTANBUL > YALOVA

Bugüne kadar duyduğum ve gördüğüm en iyi firma diyebilirim. Her konuda çok memnun kaldım. Her şeyi çok güzel paketlediler her şeyle ilgilendiler hatta şeyleri düzelttiler bile. Yine taşımam gerekirse kendileriyle iletişime geçerim. Hızlılar güvenliler iletişimleri çok kibar. Ev taşıyacak olanlara tavsiye ederim. Piyasadaki en düşük fiyatla en yüksek hizmet veriyorlar.


12 Ekim 2020

Enakliyat Bilgi İletişim Hiz. Tic. Ltd. Şti © Copyright 2011-2021 Enakliyat.com.tr Her Hakkı Saklıdır.