GN

Gülhan Nak9.7 /10Mükemmel

 • Üyelik Tarihi: 6 Ağustos 2014
 • Bulunduğu Yer: İSTANBUL / SANCAKTEPE
Bugün 2 kişi, geçen hafta 12 kişi iletişime geçti.
181 Müşteri Değerlendirmesi, 220 Taşıma
 • Paketleme Hizmeti
  9.5
 • Mükemmel
 • 9 - 10165 Kişi
 • 7 - 810 Kişi
 • 1 - 66 Kişi
 • Yükümlülükler ve İletişim
  9.7
 • Mükemmel
 • 9 - 10167 Kişi
 • 7 - 813 Kişi
 • 1 - 61 Kişi
 • Taşıma Zamanlaması
  9.8
 • Mükemmel
 • 9 - 10173 Kişi
 • 7 - 87 Kişi
 • 1 - 61 Kişi
 • Çalışanlar
  9.8
 • Mükemmel
 • 9 - 10172 Kişi
 • 7 - 86 Kişi
 • 1 - 63 Kişi
 • Fiyat Fayda Dengesi
  9.5
 • Mükemmel
 • 9 - 10165 Kişi
 • 7 - 88 Kişi
 • 1 - 68 Kişi

Gülhan Nak Müşteri Yorumları

Öncelikle şunu belirteyim. Yaptıkları işi severek yapan bir firma. Malzemeleri büyük titizlik ile paketlediler ve taşıdılar. Fiyat olarak da oldukça makul. Tereddüt etmeden taşıma yaptırabilirsiniz. Ayrıca taşıyan arkadaşlara tekrar teşekkürler.


28 Mayıs 2021

Mükemmel 10 - TUZLA > TUZLA

Öncelikle çekincelerim olarak siteye üye oldum fakat beklediğimden çok daha farklı ve iyi bir şekilde yürüyen bir sistem ile karşılaştım.

Nakliye firması ile anlaştık, telefonda ne konuştuysak aynı şekilde hizmet aldık. Paketlemeler ve yüklemeler gayet hızlı ve özenliydi. Biz memnun kaldık, Davut bey ve ekibine tekrar teşekkür ederiz.


28 Nisan 2021

Mükemmel 10 - ÜSKÜDAR > ÜSKÜDAR

Üsküdar için taşınma hizmeti aldım, söz verdikleri zamanda geldiler ve çok pratik bir şekilde işlerini yaptılar. Çok memnun kaldım, fiyat olarak da uygundu. Davut bey ve ekibine çok teşekkür ederiz. Tereddüt etmeden iş verebilirsiniz.


5 Nisan 2021

Mükemmel 10 - İSTANBUL > KOCAELİ

Firma yetkilisi Muhammed beye hizmetlerinden dolayı çok teşekkür ederim. Eşyamızda herhangi bir sorun olmadı. Çok memnun kaldık. Söyledikleri saatte geldiler. Taşınacaklara kesinlikle tavsiye ederim.


25 Mart 2021

Mükemmel 10 - ÜSKÜDAR > ÇEKMEKÖY

Çok kibar ve saygılı insanlar.
Özel eşyalarınıza bizden çok dikkat ettiler.
Ellerine, emeğine sağlık.


27 Şubat 2021

Birer gün arayla kardeşim ile birlikte iki adet ev taşıttım.

Arkadaşlar işine odaklı ve işini yapan saygılı insanlar. Sözleştiğimiz zamanda geldiler, sorunsuz bir taşıma yaptılar. Anlaşmadan önce eşya fotoğraflarınızı Whatsapp'tan yollayın, sözleşmenizi yapın, kaporanızı yollayın... Tavsiye ederim...


10 Aralık 2020

Mükemmel 10 - KAĞITHANE > ŞİŞLİ

Çok dikkatli bir şekilde taşıma işini gerçekleştirdiler. Taşıma öncesi ve sonrasındaki iletişimleri ihtiyaçlarımı karşılayacak nitelikteydi. Taşınacak olan küçük eşyalar dahil olmak üzere işlerini çok hızlı bir şekilde tamamladılar. Paketleme fazlasıyla kaliteliydi. Başka bir nakliye ihtiyacım olduğunda tekrar çalışmayı tercih edeceğim bir firma.


30 Kasım 2020

Her şey güzeldi, her şey için teşekkür ederim. Eşyalarımı kendi eşyaları gibi sahiplenip sağlama alarak yönlendirmelere de uyarak ilerlediler, kesinlikle tavsiye ediyorum.


29 Kasım 2020

Mükemmel 10 - PENDİK > PENDİK

Üç saatte işi bitirdiler. Saygılı ve hızlı hizmet için teşekkür ederiz.
Boşuna başka yerlere bakmayın.


22 Kasım 2020

Mükemmel 10 - İSTANBUL > KOCAELİ

Teşekkür ederiz sorunsuz kırıksız taşıma için. Aile şirketi bu çok samimi dürüst insanları tercih etmenizi tavsiye ederim.


8 Kasım 2020

Muhammet Bey ve ekibine her şey için teşekkür ederiz.

7 Kasım 2020 Cumartesi günü evden eve şehir içi taşınma sorunsuz bir şekilde yapıldı. Söylenen zamanda gelindi, taşıma işini yapan kişilerin güler yüzle işleri yapması aile halkı olarak ayrıca mutlu olduk. Ayrıca hepsi saygılı ve kibarlardı. 3+1 eve göre fazla eşya vardı. Bu şekilde nakliyat durumunu ilk kez yapacağımız için neyle karşılaşacağımızı bilmiyorduk. Kolileme işlemini kendimiz yapmıştık. Ancak mobilyaları onlar ambalajladı ve kusursuz bir iş yaptılar. Dediğim gibi ilk kez bu şekilde yapacağımız için çevremizden bunu deneyimlemiş olanlardan yardım almak istesek kırılacak eşyalarda ve evin odalarına girerken duvarlarda sorun olduğunu söyleyince kırılacak çoğu eşyayı biz eve taşıdık daha önce. Hepsini yapamadık ve geriye kalan kırılacak eşyalar nakliyat esnasında taşındı ve hiçbirinde en ufak bir şey olmadı. Dolayısıyla nazarlık olacak şekilde kırılmalar dışında başka bir kırılma yada çatlama olmayacağını düşünüyorum. Çünkü işlerini yaparken titiz çalışıyorlar ve güven veriyorlar.

Bir daha nakliyat işi olursa gözüm kapalı Gülhan Nakliyatı tercih ederim. Taşıma işlemi bittiğinde ayrılırken aralarından bir ekip arkadaşın dediği gibi bu zamana kadar eşyalar bizimdi şimdi sizin oldu demesi ayrı bir güzellikti. Bu sözden anlaşılacağı gibi kendilerinin eşyaları gibi davrandılar bizim eşyalarımıza.
Yorumum biraz uzun oldu ama ilk kez deneyimleyecek kişilerin aklında soru işaretlerinin kaldırılması istedim. İlk deneyim bize göre kusursuzdu.
Tekrar Muhammet Bey ve ekibine ilginiz için içtenlikle ayrı ayrı teşekkür ederiz.


8 Kasım 2020

Mükemmel 10 - İSTANBUL > BALIKESİR

Çok memnun kaldım.


7 Kasım 2020

Mükemmel 10 - TUZLA > SULTANBEYLİ

Firma yetkilisi Muhammed beye hizmetlerinden dolayı çok teşekkür ederim. Eşyamızda herhangi bir sorun olmadı. Çok memnun kaldık. Söyledikleri saatte geldiler. Taşınacaklara kesinlikle tavsiye ederim.


30 Ekim 2020

Mükemmel 10 - PENDİK > PENDİK

Ekip çok başarılı iş çıkardı. Kesinlikle tavsiye ediyorum.


10 Ekim 2020

Mükemmel 10 - İSTANBUL > AKSARAY

Son derece profesyonel bir ekipleri var sorunsuz taşındık. Teşekkür ederiz.


26 Eylül 2020

Mükemmel 10 - KARTAL > MALTEPE

Tam zamanında ve hızlı taşınma, hasarsız olarak tüm eşyalarımı gayet güzel taşıdılar. Herkese tavsiye edilir. 10 numara 5 yıldız.


22 Eylül 2020

Genel anlamda ilgililerdi ve sorunsuzca eşyalarımız taşındı. Taşınacağımız eve ayakkabıyla girilmemesini rica ettik, isteğimizi yerine getirdiler. Eşya kurulumları güzeldi. Baharatlık dışında kırılan eşya olmadı, o da nazarlık olsun;). Tekrardan teşekkürler.


20 Eylül 2020

Mükemmel 10 - KADIKÖY > MALTEPE

Evime gelen arkadaşlar gerçekten işlerinde çok tecrübeli ve uzman kişilerdi. İşlerini çok düzenli ve temiz yaparak, hızlıca yeni evimize taşınmamızı sağladılar. Her şey için çok teşekkür ederiz.


17 Eylül 2020

Mükemmel 10 - İSTANBUL > BALIKESİR

İstanbul’dan Balıkesir’e taşındık. Paketlemedeki özenleri, kırılacak eşyalara ve mobilyalara gösterdikleri dikkat örnek olacak şekildeydi. Şehirlerarası taşınmada hiç düşünmeden seçebilirsiniz.


6 Eylül 2020

Bu kadar özenli bir nakliyat olacağı aklıma gelmezdi, kendi eşyalarını taşır gibi taşıdılar. Mutfakta ince cam eşyalarımı da titizlikle paketlediler. Üstüne üstelik kırık olan koltuğumu bile tamir edip mile yerleştirdiler. Aldıkları ücretin hakkını sonuna kadar veriyorlar işlerini hakkı ile yapıyorlar helal olsun 👏🏻


24 Ağustos 2020

Enakliyat Bilgi İletişim Hiz. Tic. Ltd. Şti © Copyright 2011-2021 Enakliyat.com.tr Her Hakkı Saklıdır.