CN

Cemil Nakliyat9.1 /10Mükemmel

 • Üyelik Tarihi: 11 Mayıs 2013
 • Bulunduğu Yer: İSTANBUL / PENDİK
97 Müşteri Değerlendirmesi, 137 Taşıma
 • Paketleme Hizmeti
  8.8
 • Müthiş
 • 9 - 1073 Kişi
 • 7 - 813 Kişi
 • 1 - 611 Kişi
 • Yükümlülükler ve İletişim
  9.2
 • Mükemmel
 • 9 - 1082 Kişi
 • 7 - 89 Kişi
 • 1 - 66 Kişi
 • Taşıma Zamanlaması
  9.2
 • Mükemmel
 • 9 - 1081 Kişi
 • 7 - 810 Kişi
 • 1 - 66 Kişi
 • Çalışanlar
  9.1
 • Mükemmel
 • 9 - 1079 Kişi
 • 7 - 811 Kişi
 • 1 - 67 Kişi
 • Fiyat Fayda Dengesi
  8.7
 • Müthiş
 • 9 - 1072 Kişi
 • 7 - 814 Kişi
 • 1 - 611 Kişi

Cemil Nakliyat Müşteri Yorumları

Mükemmel 10 - BEYOĞLU > MALTEPE

Firma sahibi Cemil beyin ve çalışanların iletişimi, işlerine hakim oluşları, eşyaların montaj aşamasındaki deneyimleri, özenli taşıma, hızlı paketleme ve nakliyatları yani kısacası ben bu kadar kolay olacağını düşünmemiştim. Hatta sabah erken taşınacaksanız Cemil beyden sıcak börekte isteyebilirsiniz. Ben şahsen çok memnun kaldım tereddüt etmeden firmayı tercih edebilirsiniz.


8 Nisan 2021

Mükemmel 9.6 - ATAŞEHİR > EYÜP

İstanbul Ataşehir'den Eyüpsultan'a 1 Nisan Perşembe günü taşındım.

En uygun teklif veren firmaydı, yorumlarına bakarak kabul ettim ve iletişime geçtik hem Enakliyat hem de Cemil Nakliyat iletişim konusunda çok iyiydi. Direkt Cemil beyle konuştum ve taşınma günüde bizzat işin başına geleceğini söyledi ve geldi. Anlaştığımız saatten yarım saat önce geldiler ve demonte işleri ile araca yükleme bir saat sürmedi bile inanılmaz hızlılar ve bu hızla eşyalara ufacık bir zarar bile gelmiyor. Biz eve geçmeden bizden önce taşınacağımız eve ulaştılar ve aynı hızla montalama işlerini yaptılar, buldukları gibi bıraktılar her şeyi. Çok fazla eşya koyduğum ve iyi bantlanmamış kolilerimde ezilme dahi olmadı, canlı çiçeğimi de sağ salim getirdiler ayrıca teşekkür ederim.

Kısaca her açıdan 10/10 taşınma oldu, çalışanlarında Cemil Bey'inde ilgisinden ve samimiyetinden dolayı çok teşekkür ederim, çok ölçülü ve kibar yaklaştılar. Bir daha taşınsam Cemil Nakliyat'ı tercih ederim hiç kuşkusuz...


7 Nisan 2021

Mükemmel 10 - ÜSKÜDAR > ÜSKÜDAR

Cemil bey ve ekibi gerçekten çok nazik, güler yüzlü ve işlerinde de çok ama çok başarılılar. Eşyalarım sorunsuz ve sağ salim şekilde taşındı. Cemil bey bizzat kendi ilgileniyor ve eşyalar kısa sürede sökülüp takıldı, taşınma işinin hiç bu kadar kısa süreceğini düşünmemiştim. Kesinlikle tavsiye ediyorum!


2 Nisan 2021

Mükemmel 9.7 - ÜMRANİYE > KARTAL

Gayet hızlı ve dikkatliler ellerine sağlık.


2 Mart 2021

Çok iyi 8.4 - ÜSKÜDAR > SARIYER

Cemil bey ve ekibi, zamanlama ve çalışma hızı konusunda işlerini temiz yaptılar. Eşyalarımızı demonte edip, paketleyip yönlendirdiğimiz yerlere özenle eski halindeki gibi taşıdılar. İtinayla işlerini tamamladıkları için kendilerine çok teşekkür ediyoruz. Güvenle taşınma işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz, yakınlarımıza ve web sitesinden iletişime geçeceklere tavsiye ediyoruz.


23 Şubat 2021

Mükemmel 10 - PENDİK > SARIYER

Deneyim ve hizmetleriyle alanlarında bir numaralar. Pendik'ten Sarıyer'e taşındım. Bu kadar uzun mesafede bile sorunsuz bir taşıma işlemiydi, teşekkürler her şey için.


12 Şubat 2021

Mükemmel 10 - İSTANBUL > MANİSA

Cemil Bey ve ekibi çok yardımcıydılar. Anlaştığımız tarihte yüklemeyi tamamladık. Tüm çalışanlar çok özveriliydi, paketlerimizi hasarsız ve eksiksiz bir şekilde teslim aldık, çok teşekkür ederim.


11 Şubat 2021

İyi.


4 Şubat 2021

Eşyaların paketlenmesi, demontaj ve montaj işlemleri çok temiz ve düzgün yapıldı. Zamanlama ve çalışma hızı konusunda çok iyi güvenilir bir şekilde bütün işlemler sağlandı. Cemil Bey ve ekibine çok teşekkür ediyorum.


4 Şubat 2021

Mükemmel 10 - ANTALYA > İSTANBUL

Her şeyi ile baştan sona mükemmel bir firma.

Başta devamlı iletişim halinde olması ve iş takibi yapması sebebiyle Cemil Bey'e teşekkür etmek istiyorum. İkinci olarak paketleme ve taşıma hususunda öncelikle İsrafil Bey'e ve daha sonra tüm çalışanlara da teşekkür ederim.

Daha önceden birkaç kez ev taşıdım ama en iyi dediğim firmada bile birçok aksaklık yaşadığım için başta çok tedirgindim; ancak Cemil Nakliyat ailesi bana tüm kötü tecrübelerimi unutturdu. Nakliye öncesi iletişim, özenle paketleme, dikkatli taşıma, zamanlama disiplini, müşteriye saygı vb. her yönden işini hakkıyla yaptılar. Bazı ufak tefek işleri bile taşıma kapsamında olmadığı halde hiç çekinmeden hallettiler. Zaman konusunda çok büyük esneklik sağladılar.

Aldığınız para sonuna kadar helal olsun. Bu şekilde profesyonel olarak devam ederlerse en büyük nakliye firmalarından biri olacaklarına hiç şüphem yok. Hayırlı işler, bol müşteriler dilerim.


1 Şubat 2021

Cemil nakliyat çalışanları ve Cemil beye teşekkürlerimi bir borç bilirim. Emeğiniz için teşekkür ederim, çok memnun kaldık başarılarınızın devamını dilerim, sağlıcakla kalın.


31 Ocak 2021

İlk etapta biraz tereddütüm vardı daha sonra alıştım. Taşınmam iyi geçti, çabuk başlayıp çabuk bitti, Cemil nakliyata teşekkürler...


27 Ocak 2021

15.01.2020 de ev taşımamız oldu. Cemil nakliye ile anlaştım, en doğru kararı verdiğimi taşımam olduğu zaman anladım. İyi ki Cemil nakliyeyi seçmişim, eşyalarımda herhangi bir çizik dahi yok, çalışanların hepsinden çok memnun kaldık, zamanlaması ve hız konusunda çok iyiydiler.

Eğer ev taşımanız olursa gözünüz kapalı tercih edebilirsiniz ben şiddetle tavsiye ediyorum ve teşekkürlerimi sunuyorum. 🙏


16 Ocak 2021

Cemil bey ve ekibine çok çok çok teşekkür ederim.

Taşınma gözümde çok büyüyordu fakat Cemil bey ile iletişime geçtiğim ilk andan itibaren her şey çok güzel gelişti ve beklediğimden daha hızlı bir şekilde paketleme yapıldı, araç yola çıktı ve yeni evimize geldik. Çok duyarlı ve yardımsever bir ekip, ufak tefek ricalarımı bile kendi işleri olmadığı halde yaptılar, bir kez daha taşınsam kesinlikle ilk ve tek arayacağım kişidir.


15 Ocak 2021

Mükemmel 10 - DARICA > DARICA

Seri ve hızlı bir taşımacılık gerçekleştirdiler. İşlerimizi kolaylaştırdılar teşekkür ederiz.


15 Ocak 2021

Mükemmel 10 - İSTANBUL > MUĞLA

Bu konularda çok bilgim olmamasına rağmen Cemil abi çok kral bir adam çıktı gerçekten sorunsuz eşyalarım geldi, kendisi çok ilgilendi.

Gözünüz kapalı emanet edebilirsiniz eşyalarınızı.


10 Ocak 2021

Mükemmel 9.6 - GEBZE > GEBZE

Çok memnun kaldım, güler yüz ve samimiyetiyle gerçekten çok iyiydi. İlgileri gerçekten harikaydı. Elinize, emeğinize sağlık Cemil nakliyat teşekkürler. :)


8 Ocak 2021

Müthiş 8.9 - KADIKÖY > KADIKÖY

Çalışkan ve dürüst insanlar. Hızlı ve profesyonel bir nakliyat oldu sorunsuzdu elinize sağlık. Güvenebilirsiniz tavsiye ediyorum.


23 Aralık 2020

Çok güzel bir çalışma oldu, tecrübeli ekibiyle, zamanında ve itinayla çalışıldı, teşekkür ediyorum.


20 Aralık 2020

Mükemmel 10 - ÜSKÜDAR > ÜMRANİYE

Cemil bey ve ekibine çok teşekkürler. Paketlemeden ev içindeki yerleştirmeye kadar her aşamayı titizlikle yürüttüler. Ellerine sağlık.


20 Aralık 2020

Enakliyat Bilgi İletişim Hiz. Tic. Ltd. Şti © Copyright 2011-2021 Enakliyat.com.tr Her Hakkı Saklıdır.