CN

Cantur9.5 /10Mükemmel

 • Üyelik Tarihi: 19 Nisan 2013
 • Bulunduğu Yer: İSTANBUL / SANCAKTEPE
Bu hafta 5 kişi iletişime geçti.
58 Müşteri Değerlendirmesi, 84 Taşıma
 • Paketleme Hizmeti
  9.3
 • Mükemmel
 • 9 - 1050 Kişi
 • 7 - 84 Kişi
 • 1 - 64 Kişi
 • Yükümlülükler ve İletişim
  9.4
 • Mükemmel
 • 9 - 1051 Kişi
 • 7 - 83 Kişi
 • 1 - 64 Kişi
 • Taşıma Zamanlaması
  9.6
 • Mükemmel
 • 9 - 1053 Kişi
 • 7 - 83 Kişi
 • 1 - 62 Kişi
 • Çalışanlar
  9.5
 • Mükemmel
 • 9 - 1053 Kişi
 • 7 - 82 Kişi
 • 1 - 63 Kişi
 • Fiyat Fayda Dengesi
  9.3
 • Mükemmel
 • 9 - 1050 Kişi
 • 7 - 84 Kişi
 • 1 - 64 Kişi

Cantur Müşteri Yorumları

Mükemmel 10 - İSTANBUL > ARDAHAN

Bütün eşyalarımı eksiksiz ve sorunsuz olarak tam zamanında teslim ettiler. Çalışanlar da oldukça kibardı ve çok çalışkandı, bütün taleplerimize uzlaşmacı olarak en iyi şekilde cevap verdiler. Bundan sonra da herkese tavsiye edeceğim. Başta Osman ve İbrahim olmak üzere hepsine teşekkürler.


21 Temmuz 2022

İlk başta düşük fiyat vererek size fiyatın kesinlikle değişmeyeceğini söylüyorlar ancak taşınacağınız gün türlü bahanelerle fiyatı yükseltmek için ellerinden geleni yapıyorlar.


14 Temmuz 2022

Mükemmel 10 - KOCAELİ > İZMİR

Evimizi İzmit’ten İzmir’e sorunsuz, söylenen gün ve saatte taşındık. Eksikleri yok, fazlaları var. Gönül rahatlığıyla değerlendirebilirsiniz.


23 Mayıs 2022

Mükemmel 10 - KOCAELİ > DENİZLİ

Kocaeli ve Denizli arası toplam bir gün süren bir taşınma süreci geçirdik. Osman bey, İbrahim bey, Yusuf bey ve Melik bey kesinlikle saygı duyulası insanlar. Hem işlerini layıkıyla yerine getirdiler hem de bu süreçte bizi sürekli bilgilendirerek olası tüm problemlerin önüne geçtiler. Paketleme, taşıma söz verilen zamanlarda gerçekleştirildi. Özellikle evi taşıma işini çok hızlı ve düzenli bir şekilde hallettiler. Biz insani olarak da kendilerinden oldukça memnun kaldık. Bir daha böyle bir ihtiyacımız olursa yalnız biz değil, çevremiz içinde önereceğimiz tek isim onlar olur. Çünkü bu iş yalnızca maddi bir süreç değil. Güler yüzleri, sıcakkanlı candan insanlar olmaları da yanımıza kar kaldı. Yaptıkları iş son derece saygı isteyen ağır bir iş fakat onlar asla surat asıp söylenmediler en ufak bir olumsuz hissiyata düşürmediler bizi. Çok saygı duyduğumuzu belirtmek istiyoruz. Umarım başka yerlerde de karşılaşırız. Çok teşekkür ederiz.


23 Mayıs 2022

Mükemmel 10 - İSTANBUL > İZMİR

İstanbul'dan İzmir'e taşımak için anlaştık. Süreç boyunca gösterdikleri ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Özenle, eşyalara zarar vermeden söyledikleri saatte ve günde teslim ettiler.


16 Mayıs 2022

Mükemmel 9.4 - KAYSERİ > BURSA

Eşyalarımı Kayseri'den Bursa'ya taşımak için anlaştık. Her eşya ve ve ev taşınmalarında olduğu gibi, Eşyalara zarar gelir mi? kaybolur mu? eksik bir şey gider mi? montajlar problemli olur mu? gibi bir sürü endişeler ve sorular süreç gereği doğal olarak insanın aklına gelebiliyor. Ama şüphelerin tamamı ilk görüşmeden itibaren Sedat ve Osman beylerin samimi, sıcak ve doğal iletişimleri bu durumu tamamı ile ortadan kaldırdı. Paketleme, taşıma yükleme ve indirme işlemlerinde gösterdikleri yüksek hassasiyet ve bütçe dostu hizmetleri ile her anlamda memnun kaldığım bir süreç oldu.


4 Nisan 2022

Mükemmel 10 - İSTANBUL > KAYSERİ

Osman ve Sedat bey bize fazlasıyla yardımcı olup bütün her şeyi titizlikle yaptılar zamanlama ve fiyat performans olarak muhteşem tavsiye ederim.

İstanbul ve kayseri arası taşıma yaptık sorun yaşamadık hiç bir şekilde.


25 Şubat 2022

Mükemmel 10 - İSTANBUL > ADANA

Eşyalarım güzel şekilde paketlendi ve zamanında teslim adresine ulaştırıldı. Kesinlikle önerebileceğim bir firma.


16 Ocak 2022

Öncelikle Cantur Nakliyat firmasına taşınma süremiz boyunca gösterdikleri sabır ve ilgiden dolayı çok teşekkür ederiz.
Telefonlaştığımız akşam bizzat Fatih Bey’in gelip ilgilenmesi bizi gayet memnun etti. Taşınma sürecinde Sedat Bey, Osman Bey başta olmak üzere tüm arkadaşların hem paketleme ve yükleme hem de taşındığımız evde eşyaların yerleştirilmesi konusundaki hassasiyeti takdire değerdi.
Biz ailecek Cantur Nakliyat ailesinin özverisini ve anlayışlı yaklaşımını çok beğendik. Cantur Nakliyatı tercih edecek arkadaşların pişman olmayacağına eminim.
Ailem adına teşekkür eder başarılarının devamını dilerim..


14 Ocak 2022

Mükemmel 10 - İSTANBUL > ARTVİN

Eksiksiz bir hizmet ve anlayışlı kişilerdi firma çalışanları sorunsuz bir şekilde sigorta yaparak taşıma işlemi gerçekleştiler. Teşekkürler.


22 Aralık 2021

Mükemmel 10 - MARDİN > BURSA

Başından sonuna kadar çok ilgiliydiler. Nakliye için gelen Cengiz bey ve Yunus bey işinin ehli çalışanlardı. Fiyat konusunda da yardımcı oldular. Her anlamda memnun kaldık.


13 Aralık 2021

Mükemmel 10 - İSTANBUL > İZMİR

İstanbul Şişli'den İzmir'e taşındım. Daha önceden taşınma işleminin ne kadar zorlu geçtiğini bildiğim için çok endişeliydim. CANTUR nakliyat ile anlaşmaya vardım ve taşınmanın o kadar da sıkıntılı olmadığını anladım. Gerek telefonda konuşan Sedat ve gerek ekip şefi Osman bey işlerini profesyonel yaptıkları için çok teşekkür ediyorum. Her şey gönlünüzce olsun gönül rahatlığıyla herkese tavsiye edeceğim teşekkürler CANTUR ailesi.


10 Kasım 2021

Mükemmel 10 - İSTANBUL > MUĞLA

Eve gelip keşif yaptıktan sonra anlaştık ve sonrasında hiç fiyat değişimi yapmadan taşımamızı gerçekleştirdiler. Ayrıca taşıma günü de şu gidecek mi?, bu da mı gidecek? gibi sorular sormamalarından çok memnun kaldık... Sedat bey ve ekibine teşekkür ederiz.


7 Ekim 2021

Mükemmel 9.1 - İSTANBUL > ORDU

Emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum, elinize kolunuza sağlık çok memnun kaldım.


4 Ekim 2021

Mükemmel 10 - İSTANBUL > MUĞLA

İstanbul'dan Fethiye'ye 4.kattan asansörsüz bir şekilde kırmadan dökmeden gayet hızlı ve temiz bir şekilde taşıma işlemimizi gerçekleştirdi arkadaşlar. Gerçekten çok memnun kaldım, Sedat bey ve diğer arkadaşlar işlerini çok güzel bir şekilde yaptılar. Sorunsuz, temiz, hızlı ve güvenli bir şekilde evimize yerleştik. Tüm eşyalar paketlenip montajı dahil güzel bir şekilde yapıldı, ellerinize sağlık...


1 Eylül 2021

Mükemmel 10 - İSTANBUL > ANTALYA

Her şey söz verildiği gibi yerine getirildi. Kesinlikle tavsiye ediyorum.


31 Ağustos 2021

Mükemmel 10 - İSTANBUL > KASTAMONU

Daha önce hiç böyle bir hizmet almamıştım. Randevu sistemiyle çalışıyorlar ve söyledikleri gün ve saatte geliyorlar. Paketleme ve eşyaları taşıma konusunda zaten mükemmeller. En önemlisi de eşyanızı özenle taşıyorlar. Kırık ya da çizik olmaksızın. Güler yüzlü, samimi insanlar. Tekrardan çok teşekkür ediyorum.


31 Temmuz 2021

Mükemmel 10 - KOCAELİ > MUĞLA

İzmit Muğla arası ev taşıttık. Gerçekten çok memnun kaldık. Beklenmeyen hiçbir durumla karşılaşmadık. Çok ilgiliydiler. Tüm firma çalışanlarına teşekkür ederiz.


8 Temmuz 2021

Mükemmel 10 - İSTANBUL > BALIKESİR

Arkadaşlar sağ olsunlar bizim taşınma zamanımız esnek dediğimizde hiçbir erteleme vs yapmadan tam zamanında geldiler. Eşyaları düzgün bir şekilde paketlediler. Hatta hesapta olmayan bir iki ekstra eşyamızı da sorun etmediler. Her aradığımızda kendilerine ulaşabildik. Söyledikleri vakitte İstanbul'dan Balıkesir'e eşyalarımızı düzgün bir şekilde bıraktılar. Kurulum gereken eşyaların kurulumunu da yapıp en son bize yaptıkları kurulumun videosunu da gönderdiler. Kendimiz eşyaların başında olmamamıza, bir tanıdığımız aracılığıyla eşyaların yerleştirilmesine rağmen sürekli bilgilendirdikleri için içimiz rahattı. Bu sektörde böyle insanların olması güzel. Çok teşekkür ediyorum kendilerine. Hayırlı bol kazançlı işler diliyorum...


22 Haziran 2021

Mükemmel 10 - İSTANBUL > TOKAT

İstanbul’dan Tokat’a taşındık. Eşyaları evden sarıp, paketleyip, indirdiler ve 9. Kata bina asansörü ile çıkarttılar.
Zor eşya olarak bir cam büyük gümüşlük, bir büyük aynalı vitrinimiz vardı ve kırmadan getirdiler teşekkür ederiz.


21 Haziran 2021