BN

Bayram8.4 /10Çok iyi

 • Üyelik Tarihi: 4 Ağustos 2012
 • Bulunduğu Yer: ANKARA / ALTINDAĞ
33 Müşteri Değerlendirmesi, 45 Taşıma
 • Paketleme Hizmeti
  8.1
 • Çok iyi
 • 9 - 1018 Kişi
 • 7 - 89 Kişi
 • 1 - 66 Kişi
 • Yükümlülükler ve İletişim
  8.3
 • Çok iyi
 • 9 - 1020 Kişi
 • 7 - 86 Kişi
 • 1 - 67 Kişi
 • Taşıma Zamanlaması
  8.6
 • Müthiş
 • 9 - 1022 Kişi
 • 7 - 88 Kişi
 • 1 - 63 Kişi
 • Çalışanlar
  8.7
 • Müthiş
 • 9 - 1020 Kişi
 • 7 - 810 Kişi
 • 1 - 63 Kişi
 • Fiyat Fayda Dengesi
  8.8
 • Müthiş
 • 9 - 1024 Kişi
 • 7 - 86 Kişi
 • 1 - 63 Kişi

Bayram Müşteri Yorumları

Uygun ve tercih edilebilir bir firma.


23 Eylül 2016

Mükemmel 10 - ANKARA > SAMSUN

Yapılan iyi yorumlar nedeniyle firmayı tercih ettim. Ben de kesinlikle tavsiye edebilirim. Hem iletişimlerinden hem de verdikleri hizmetten son derece memnun kaldım.
Uygun fiyat verdiler ve hiç başım ağrımadan, sorunsuz nakliyatım gerçekleşti. Nakliyat firmasının çalışanlarına ve Enakliyat'a çok teşekkürler...


15 Ocak 2015

Mükemmel 9.6 - ÇANKAYA > KEÇİÖREN

Memnun kalabileceğiniz arkadaşlar, kesinlikle tavsiye ederim. İletişimleri gayet iyi. Uygun fiyat teklifleri oldu. Zamanlamaları çok iyi, hızlı bir şekilde eşyalara hasar vermeden taşıdılar.


19 Mart 2014

Mükemmel 9.8 - UŞAK > ANKARA

Uşak-Ankara arası için çok iyi bir fiyat verdiler. Verdikleri fiyatla taşımadan aldığımız verim dört dörtlüktü. Taşımaya söz verdikleri saatte geldiler. Eşyalarımızı çok büyük bir özenle araca yüklediler ve yeni eve çıkardılar. Hiç bir eşyamız ziyan olmadı. Ramazan bey bize söz verdiği her şeyi yaptı. Eşyalar eve çıkarılırken işçilerin başında bizzat durdu. Ramazan bey, Mustafa bey ve Alpaslan bey çok kibar ve güler yüzlü davrandılar. Verdikleri hizmet ve güven için çok teşekkür ederiz.


25 Kasım 2013

Mükemmel 10 - İSTANBUL > ANKARA

İstanbul'dan Ankara'ya ev eşyası taşıması yaptık. Ramazan bey ve ekibinden çok çok memnun kaldık. Hızlı ve özenle çalışan, çok kibar ve güler yüzlü bir ekip ve hem benle hem ekip içi iletişimin kuvvetli olması çalışma anında psikolojik olarak da rahat dolayısıyla verimli bir çalışma oldu. Dolayısıyla gayet sistemli çalıştılar. Paketleme konusunda özenli, paketlemeye ihtiyaç olmadığını düşündüğüm şeyleri bile paketlediler. Herkese tavsiye ederim. Sıkıntı yaşamadan ev eşyanızın taşınmasını tamamlamış olursunuz. İş bitiminde hem ekip hem siz gülerek olumlu iyi duygularla ayrılmak isterseniz tavsiye ederim.


7 Kasım 2013

Nakliye aracının bozulmasına kadar her şey çok güzeldi daha sonra koltuğumun derisinin yırtılması çok üzdü onun dışında memnun kaldık.


5 Kasım 2013

Mükemmel 10 - ANKARA > İSTANBUL

Ankara'dan İstanbul'a ev taşıması servisi aldık. Ramazan bey ve ekibinden çok memnun kaldık. Gayet hızlı ve özenle çalıştılar. Ayrıca çok kibar ve güleryüzlü bir ekip. Ekibin aile fertlerinden oluşması da, ekip içi iletişimin kuvvetli olmasına yol açmış. Dolayısıyla gayet sistemli çalıştılar. Paketleme konusunda özenliler ancak bizce battaniyelerin daha yeni ve daha kalın olması daha iyi olurdu. Yine de herkese çok tavsiye ederiz! Ha bir de sanırım ekip gücünü kuvvetini çaydan almaktadır, siz siz olun çaylarını hep hazır edin!


5 Kasım 2013

Mükemmel 9.6 - BURSA > ANKARA

Bayramoğlu nakliyatı telefondaki samimi, insana güven veren sesiyle tanıdım. Bursa'dan Ankara'ya makul fiatla herhangi bir eşyama zarar vermeden tam anlamıyla dört dörtlük taşıdılar. İstediğim gün ve saatte hizmetlerini tamamladılar. Emeği geçen başta Ramazan Beye, Aslan Beye, Ersine ve gençligiyle çalişkanliğıyla uğur'a teşekkür ederim. Hepinizden Allah razı olsun. Aracı olan enakliyat şirketine Kadri Beye ilgisi ve alakasindan dolayi teşekkür ederim. Hepiniz Allah'a Emanet olun. Saygı ve sevgilerimle.


30 Ekim 2013

Mükemmel 9.7 - ANKARA > İSTANBUL

Bayramoğlu nakliyat firmasına tüm yardımlarından dolayı teşekkür ederim. İyi çalışmalar diliyorum.


30 Ekim 2013

Mükemmel 10 - ANKARA > BURSA

Bugüne kadar çalıştığım firmalar arasında en mükemmeli, işlerini severek yapan bir ekip var. Özellikle Ramazan Beyin ilgi ve alakası çok güzel kendisine özellikle teşekkürü borç bilirim. Nakliyat firmalarına bakış açımı değiştirdiğini söyleyebilirim.


30 Ekim 2013

Mükemmel 10 - ANKARA > İZMİR

İzmir'de taşınacağım evin katı değişmesine rağmen fiyatı değiştirmediler, gayet özenli ve dikkatli sarıldı-paketlendi eşyalarım. Firma resmi işlemlerini yerine getirmede ve organize olmakta sorun çıkarmadı. Taşınma zamanlamasında da sorun yoktu. Çalışanların hal ve hareketleri gayet insani, gayet hoş sohbet ve doğru dürüst insanlardı. Fiyat fayda dengesi ise benim için iyiydi.
Tekrar taşınacak olsam yine aynı firmayı tercih ederim. Hatta taşındığım yerdeki bir komşum bile tavsiyem üzerine firmayla anlaşacaklar. Diğer taşınacaklara da tavsiye ederim.
Teşekkürler Bayramoğlu Nakliyat


15 Ekim 2013

Firma yetkilisi ramazan bey'in göndermiş olduğu ekip çok beceriksiz ve bi okadar da hantal bir ekipti oysa bana 4 tane taşımaya ve 1 tanede profosyonel marangoz göndereceğini söyledi...
4 tane taşıma elemanının 1 tanesi 16 yaşında lise talebesi,
2 tanesi Ptt'de taşeron olarak çalışan işçi gece vardiyasından çıkıp nakliye işine gelmişler e haliyle yorgun adamların iş yapması ne kadar hızlı olur ki...
Sabah saat 10 da başladılar eşyaları sarmaya evden çıktığımızda saat 16:00 'dı. Düşünün işte birde o eşyayı yeni eve götürmesi eşyanın eve çıkartılması falan gece 22:30 civarıydı.
Hatta bir ara eşyayı kamyona sığdıramadılar 2.sefer yapacağız dediler ben çok geç kalırız diye itiraz ettikten sonra 1 seferde hallettiler. Mobilyaların kurulumunu falan 1 gün sonra ramazan bey kendisi teşrif ederek kendisi yaptı. Uzun lafın kısası ben hiç memnun kalmadım 1 günde rahatlıkla halledilebilecek işi başarısız ve beceriksiz bir ekip ile 2 güne yayması işine ne kadar ehemmiyet verdiklerini gösteriyor. Bence daha kurumsal başka firmalar ile anlaşın!!!
bir daha ev taşısam asla tercih etmezdim.


9 Ekim 2013

Mükemmel 9.4 - İSTANBUL > ANKARA

Çok iyi niyetli bir ekip ben nakliyeci olsam bu kadar dikkat ve öz verili taşıyamazdım özellikle ramazan beye çok teşekkür ederim çok ilgili ve tecrübeli bir iş çıkardılar. Her taşınmada oluşabilecek ufak aksaklıklar yaşanmıyor değil 3 bardağım kırılmış :)


21 Mayıs 2013

Gayet başaralı bir taşıma oldu,eşyalarımın hiçbirine zarar gelmedi. Çalışanlar gayet titiz ve temiz iş çıkardılar. ÇOK TEŞEKKUR EDERİM..


21 Mayıs 2013

Çalışanlar güler yüzlü ve iyi niyetli. Ufak tefek aksaklıklar bu durumda görmezden geliniyor. Fiyat performans olarak iyi. Marangozları eli çabuk ve yetenekli. Hepsine teşekkürler ve selamlar.


3 Mayıs 2013

sözleşme metnini hazırlayıp getireceklerdi, fakat getirmediler, taşımaya çok eski 82 model küçük bir kamyonla geldiler, görünce direk tüm hevesim kaçtı. mesafe 200 metre diye paketleme işi biraz yetersizdi, çok çok ufak bir iki detay dışında eşyalara hiç zarar vermediler, taşıma sırasında sağa sola merdivenlere hiç değdirmediler. Aslan bey'in kırık bir mobilyayı çok iyi bir şekilde tamir etmesi çok hoşuma gitti.


16 Nisan 2013

firma yetkilisi R. Bey ilgili, alakadar bir beyfendi. Nakliye sözleşmesini imzalama aşamasına kadar her türlü bilgiyi benimle paylaştı. paketleme konusunda arkadaşlar ekipman eksikliği olmasına rağmen başarılı oldular. yalnız paketlemeyi taşımayı ve nakliyeyi yapan firma anlaşma yaptığım firmanın elemanları değillerdi fakat bu işte tecrübeliler diyebilirim. ihale ekranına eklemediğim 2 adet 80*180 gümüşlük, 1 adet 150cm gen. 50cm yük. tv sehpası ve 3 adet hurç için benden 200TL fazladan para istediler. üstelik bu bilgileri firma yetkililerine sözlü olarak bildirdim. beni üzen tek nokta bu oldu. sonuçta eşyalarım an itibari ile taşındı. evim tadilat nedeniyle müsait olmadığı için montaj kısmını yaptırmadım.bu konuda yorum yapamıcam. Tercih yapmayı düşünen arkadaşlara Özellikle R Beyi ve firmasını tavsiye ederim. Her şeyi baştan konuşun ve yazılı hale getirin, yükleme ve boşaltmada eşyanızın başında bulunun, yorulmadan taşınabilirsiniz....


8 Nisan 2013

Mükemmel 9.2 - KALECİK > ALTINDAĞ

Bayram nakliyat sahibi Ramazan bey ve çalışanlarına çok teşekkür ederim.Güler yüzlü ve hızlılardı.


6 Nisan 2013

Mükemmel 9.8 - ÇANKAYA > YENİMAHALLE

Sözüne sadık güvenilir bir firma. Hizmetten memnun kaldım.Daha sonraları da çalışmayı düşünüyorum kendileriyle.


1 Nisan 2013

Çok iyi 8.4 - GİRESUN > ANKARA

Zamanında geldiler eşyalarımı titizlikle taşıdılar. Taşınacaklara tavsiye ederim.


12 Mart 2013

12
Enakliyat Bilgi İletişim Hiz. Tic. Ltd. Şti © Copyright 2011-2021 Enakliyat.com.tr Her Hakkı Saklıdır.