AN

Ankara Uzmanlar8.8 /10Müthiş

 • Üyelik Tarihi: 30 Mart 2015
 • Bulunduğu Yer: ANKARA / YENİMAHALLE
62 Müşteri Değerlendirmesi, 110 Taşıma
 • Paketleme Hizmeti
  8.3
 • Çok iyi
 • 9 - 1034 Kişi
 • 7 - 816 Kişi
 • 1 - 611 Kişi
 • Yükümlülükler ve İletişim
  8.9
 • Müthiş
 • 9 - 1048 Kişi
 • 7 - 87 Kişi
 • 1 - 66 Kişi
 • Taşıma Zamanlaması
  9.1
 • Mükemmel
 • 9 - 1052 Kişi
 • 7 - 84 Kişi
 • 1 - 65 Kişi
 • Çalışanlar
  8.7
 • Müthiş
 • 9 - 1044 Kişi
 • 7 - 89 Kişi
 • 1 - 68 Kişi
 • Fiyat Fayda Dengesi
  9.1
 • Mükemmel
 • 9 - 1051 Kişi
 • 7 - 86 Kişi
 • 1 - 64 Kişi

Ankara Uzmanlar Müşteri Yorumları

Mükemmel 9.5 - ANKARA > İSTANBUL

Ankara uzmanlar nakliyat ile parça eşyalarımızı taşıdık. Eşyaların ambalajlanması, taşınması ve zamanlamaları gayet iyiydi. Eşyalarımız sorunsuz bir şekilde evimize ulaştı. Dursun Bey ve çalışma arkadaşlarına teşekkür ederiz. Uygun fiyata sorunsuz taşınma için uzmanlar nakliyatı deneyebilirsiniz.


22 Şubat 2019

Vasat


4 Aralık 2018

Mükemmel 10 - ANKARA > MUĞLA

Bu firmaya gözünüz kapalı güvenebilirsiniz, çok profesyonel, deneyimli bir kadro. Bütün eşyalarımı birkaç saat içinde titizlikle paketleyip taşıdılar. Kırılma, yıpranma, eksilme olmadan bin kilometre ötedeki yeni adrese aynı itinayla aktardılar. Dürüst, güvenilir insanlar, hizmetlerinden çok memnun kaldım. :)


13 Ekim 2018

Dursun beye teşekkürler. Adapazarı'ndan Ankara'ya evden eve nakliye için belirttiğimiz zamandan önce gelmiş olmasına rağmen sorunsuz bir şekilde taşınma işlemimiz gerçekleşti. Yanında çalışan işçiler için ise aynı şeyi söylemek imkansız. Sürekli söylenip durdular. Paketleme için daha fazla özen gösterilmeli. Mobilyaları söküp takarken dahi çoğu ürünü sökmeden götürmek istediler. Söktükleri fırını ve ocağı dahi yerine benim söylememle taktılar. Gerçek anlamda profesyonellik için daha fazla dikkatli olmaları gerekiyor. Bu işten ekmek yediklerini diğer işçilerin de bilmesi gerekir. Dursun bey olmasa idi bir daha asla bu firmayı tercih etmezdim.


19 Eylül 2018

Mükemmel 10 - TRABZON > ANKARA

Ankara Uzmanlar Nakliyat Firmasına çok teşekkür ederim. Büyük bir titizlikle eşyalarımızı zamanında aldılar ve zamanında teslim ettiler. Enakliyat'a da böyle bir hizmete aracılık ettikleri için teşekkürler.


13 Eylül 2018

Mükemmel 9.1 - ANKARA > ELAZIĞ

Sorusuz bir şekilde nakliyatı gerçekleştirdiler.


14 Temmuz 2018

Aldıkları parayı sonuna kadar hak ediyorlar, eşyalarımız çiziksiz geldi teşekkürler.


9 Temmuz 2018

Koçhisar'dan Sincan'a taşındık. Dediğim saatte geldiler. Gayet hızlı şekilde işi tamamladılar. Eşyalar da hiç zarar görmedi. Ben tavsiye ediyorum.


14 Haziran 2018

Müthiş 8.7 - ETİMESGUT > ÇANKAYA

Her şey yolunda ancak bir problem var çalışanlar sürekli sızlanıyorlar 4. Kat yüksekmiş, asansör kullanamıyoruz vb ama ben ufak bir araştırma yaptım bu sızlanma tüm Nakliyat firmalarında olan bir durummuş. Ama firma sahibi çok ilgili ve sızlanan çalışanları biz fark etmeyelim diye adam çok iyi çalışıyor. Ellerine ayaklarına sağlık.


13 Haziran 2018

Müthiş 8.5 - ORDU > ANKARA

2 Mayıs'ta Ordu'dan Ankara'ya taşındım. Firma ve çalışanlarından oldukça memnun kaldım. Daha önceki olumlu yorumlarda ismi geçen Dursun, İlhami ve İbrahim beye tekrar teşekkür ederim. Hani derler ya MAHŞERİN 3 ATLISI!. Aynen öyle. Başkaca taşıma işim olsa yine Dursun beyin firmasını tercih ederim.


10 Mayıs 2018

Mükemmel 10 - ANKARA > YOZGAT

Dursun Bey ve ekibine çok teşekkür ediyorum. Her şey çok organize dakik ve temizdi. Herkesin ellerine sağlık.


30 Nisan 2018

Mükemmel 9.2 - TRABZON > ANKARA

Trabzon'dan Ankara'ya taşıdılar. Daha önce taşınma konusunda çok sıkıntılar yaşamış biri olarak önce Enakliyat'a ve sonra taşıyan Dursun ve İlhami beye güler yüzleri ve sıkıntı yaratmayıp aksine sorun çözücü davranışları için çok teşekkür ediyorum. İşini bilen, tecrübeli ve çözüm odaklı çalışan bir ekip. Enakliyat'a yazmayı unuttuğum eşyalarım vardi, hiç sorun etmediler, üste para istemediler. Sadece sorun değil abi dediler. Büyük sıkıntıdan kolayca kurtardılar beni. Enakliyat'a, Dursun ve İlahmi'ye çok teşekkür ederim.


7 Mart 2018

Müthiş 8.8 - ANKARA > İSTANBUL

Ufak tefek çizikler dışında firmanın ve çalışanların ilgisi iyiydi.


28 Ekim 2017

Mükemmel 9 - ANKARA > İSTANBUL

İyi bir firma, sıkıntı olmadan taşındık.


19 Ekim 2017

Müthiş 8.9 - TRABZON > ANKARA

Dursun Bey iletişim konusunda hiç sorun yaşamayacağınız bir iş sahibi. İlk görüşmeden itibaren tüm sorularıma ve telefonlarıma cevap verip ihtiyaçlarımla ilgilenmeye çalıştı. Yusuf Bey de eşyaları taşıma sırasında azami dikkat gösterdi. Eşyalarımızın sökülüp takılmasında da yardımcı oldular. Avizelerimizin, ankastrenin ve stor perdelerin çıkarılmasına da sökülmesine de yardımcı oldular. Evinizde sigara içilmemesine ilişkin isteğinizi belirtirseniz de sorun yaşamayacağınız bir ekip. Ankara'ya geldiğimizde de asansörlü taşıma ile asansörsüz eve eşyaları taşıdılar. Tercih edebileceğiniz bir firma.


20 Ağustos 2017

Mükemmel 10 - TEKİRDAĞ > ANKARA

Dursun bey ve ekibi sayesinde taşınma sürecimiz gayet güzel geçti. Paketlemeyi iyi yaptılar, bazı firmalar gibi gelişi güzel, sağa sola vurarak taşımadılar. Ben daha önceden taşınan birisi olarak gayet memnun kaldım. Yorumlara güvenip karar verdim ve gerçekten pişman olmadım. Sadece bütün eşyalarınızın fotoğrafını çekin kamyon yanaşma yeri dahil. Böyle yaparsanız herhangi bir problem yaşamazsınız. Dursun beyi ne zaman aradıysam hep cevap verdi ve söz verdikleri saatte geldiler. Bundan sonraki taşınmalarımı bu firmayla yapıcam.


10 Ağustos 2017

Mükemmel 10 - SAKARYA > ANKARA

Söz verdikleri gibi tam zamanında geldiler. Çalışanlar güler yüzlüydü ve işlerini iyi biliyorlardı. Memnun kaldık. Tavsiye ederim.


4 Haziran 2017

Yetkili arkadaş taşınmadan önce gelip eşyalarımızı gördü, zigon sehpaya varıncaya kadar yazmış olmamıza rağmen eşyamızı çok buldu. TV ünitesinin montajı zor diyerek bizden fark istediler. Tam olarak söyledikleri fiyat olmasa da ortada bir yerde anlaştık. Fakat taşındığımız gün sadece gardrop ve karyolayı monte ettiler. Avizeleri biz ne anlarız elektrikten diyerek takmadılar. TV ünitesi için fark istemelerine rağmen yapamadılar, zaten yapmamaya niyetli olarak gelmişler ki yanlarında matkap dahi yoktu. Kayın pederim monte etmek zorunda kaldı, bir de o iş arasında dışarıdan matkap aradık. Erkenden de çıkıp gittiler. Bir tablo ve birkaç bardak-tabak da kırılmıştı ama bunlar olağan kazalar olduğu için kayda değer bulmuyorum. Tekrar taşınacak olsam kendilerini asla tercih etmem.


6 Nisan 2017

Mükemmel 10 - İZMİR > ANKARA

Dursun bey tam zamanında gelip tam zamanında bıraktılar eşyaları. Her taşınmada olan zaiyatlar dışında her şey mükemmeldi. Tekrar taşıncak olursam kesinlikle seçeceğim bir firma. Durdun bey ve ekibine çok teşekkür ederim.


31 Mart 2017

Mükemmel 10 - ANKARA > KONYA

Uygun fiyata, zamanında ve kaliteli hizmet oldu. Hiçbir sorun yaşamadım. Dursun bey ve ekibine teşekkürler.


27 Şubat 2017

Enakliyat Bilgi İletişim Hiz. Tic. Ltd. Şti © Copyright 2011-2021 Enakliyat.com.tr Her Hakkı Saklıdır.