Izmit Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Müşteri yorum ve reytingleri ile hizmet kalitesi onaylanan firmalardan teklif alın, kıyaslayın kolayca karar verin.

Fiyat Teklifi Al
Evden Eve Nakliyat İçin Fiyat Teklifi Alın

47.933 Müşteri Yorumu İle Nakliyat Firmanızı Rahat Seçin

Teklif al formunu doldurun

Teklif al formunu doldurun birçok fiyat teklifini bir arada görün

Teklifleri ve yorumları kıyaslayın

Teklifleri ve firma müşteri yorumlarını kıyaslayın, kolayca seçim yapın

Enakliyat desteği ile taşıma yapın

Seçtiğin firma Enakliyat desteği ile taşımayı yapsın, siz rahatınıza bakın

Müşteri Yorumları
10

Evimi Gümüşhane'den İzmit'e Varyap nakliyat ile taşıdım. İlk olarak Cemil bey ile iletişime geçtim. Sağ olsun süreci oldukça iyi yönetti. İl dışında olduğum için taşınma gününü benim ihtiyacım doğrultusunda ayarladılar. Taşınma günü Celil bey ve oğlu Fırat bey erkenden gelip mobilyaları söktüler ve eşyaları güzelce paketledir. Paketleme esnasında herhangi bir sorun yaşamadık. Sağ olsunlar ikisi de iletişime açık temiz insanlar. Asansör için biraz bekledik ancak o şehrin imkanlarından kaynaklıydı kendileri ile ilgili bir sorun değildi. Sonrasında en kısa sürede İzmit'e ulaştılar. Orada da oldukça temiz bir işçilik ile eşyaları teslim ettiler. Süreç oldukça iyi geçti.

Nakliyat talebime cevap veren daha uygun fiyatlı firmalar vardı ancak Varyap'ın puanı daha yüksek olduğu için bu firmayı tercih ettim. İyi ki de öyle yapmışım süreç benim için oldukça rahat geçti. Emeği geçen arkadaşlara teşekkür ediyorum. Firma ile anlaşmayı düşünüyor iseniz sizlere de tavsiye ediyorum.

Ramazan Aslan

9.2

Firmadan çok memnun kaldım, zamanlamaları ve iletişimleri çok güzel. Her şeyi açıklayarak akılda soru işareti kalmayacak şekilde yapmaya çalışıyorlar. Fiyat performans olarak hiç düşünmeden tercih edebilirsiniz. Her konuda yardımcı olmaya çalıştılar. Teşekkürler.

Nuri bulut

8.3

Ömer bey anlayışlı ve işinin ehli. Ekipteki diğer arkadaşlar da gayet çalışkanlar. sözleştiğimiz saatten yarım saat önce geldiler. Fiyat performans oranı çok çok iyi.

burak erdem

10

Mesele ev eşyasını taşıtmak ise bunu herkese yaptırabilirsiniz. Fakat Evgören nakliyat söz verdikleri günde ve saatte gelip, çok dikkatli şekilde evimi taşıdılar. Son derece saygılı işin uzmanı olan Emrah ve arkadaşlarına hizmetlerinden dolayı çok teşekkür ederim. Herkese tavsiye ediyorum.
Eşyalarınızı Evgören nakliyata güven içinde teslim edebilirsiniz.

kemal erkan

10

Parça eşya taşıma işlemi için firmadan hizmet aldım.
Zamanında ulaşım sağlandı. Hızlı bir şekilde, hasarsız ve güzel bir taşınma süreci yaşadım. Fiyatı da bence makul bir ücret idi. Genel olarak hizmet almak isteyenlere tavsiye ederim, Fatih Beye de teşekkür ediyorum.

tolga baran

10

Çok memnun kaldım, hizmette emeği geçenlere teşekkür ederim.

İkbal bayguş

10

Her konuda yardımcı oldular. Sözlenen zamanda hızlı ve hasarsız taşıma hizmeti için güvenle tercih edilebilir.

Burak YILMAZ

7.9

Oldukça hızlı taşıdılar. Ama bu hız buzdolbında ve derin dondurucuda eziklere. Çocuk odasındaki dolabın vidalarına ve bağlantı noktalarında kırık ve eksikliğe sebebiyet vermesi benim açımdan oldukça olumsuz bir durum oluşturdu.

tolga özdağ

10

Herşey için teşekkür ederim, güzel ekip güzel hizmet 💯

FARUK KOCABAY

9.7

İzmit merkeze Ankara'dan malzeme taşıdım. Temiz bir araç geldi. Aynı gün sadece benim eşyam taşındı. Çalışanlar hızlı dikkatli ve temizdi. Ayrıca kibar insanlardı kendilerine tekrar teşekkür ederim ellerine ayaklarına sağlık. Çok memnun kaldım. Her şey güzeldi.

Atilla daloğlu

10

İlk defa taşındığım ve paketleme kolileme işlemlerini nakliye firması yapacak şekilde anlaştığım için çok tereddütlerim vardı. Mehmet bey telefondaki görüşmelerimizden başlayarak güven ve kolaylık sağladı. Taşınma süreci boyunca da güler yüzlü ve çözüm odaklıydılar. Sabah tam anlaştığımız saatte geldiler. 2+1 evimin eşyalarının paketlenmesi 3 saat sürdü. Benim dolap içerisinde fazla eşyam vardı ama taşınacaklara fikir olsun diye belirtmek istedim. Paketleme ve demontaj işlerini özenle ve hızlı bir şekilde gerçekleştirdiler. Size gerçekten çay yapıp içmesi kalıyor:) Kocaeli'nden İstanbul'a taşındım. Hasar gören, zarar alan herhangi bir eşyam olmadı. Hatta mobilyalarımızı geri kurarken eskisinden sağlam bir şekilde monteleyip öyle teslim ettiler. Ben her aşamadan çok memnun kaldım ve ekip olarak çok güzel çalıştılar. Taşınma sürecini bu kadar kolaylaştırdığınız ve güler yüzlülüğünüz için çok teşekkür ederim.

Özge Canbolat

10

Deniz Bey’e ilgileri için çok teşekkür ederim. Sorunsuz bir taşıma oldu.

Burak Kaya

10

Belirtilen zamanda gelip, çok kısa sürede eşyaları yükleyip yeni eve sorunsuz taşıdılar. Herkese tavsiye ederim. Verilen hizmetten memnun kaldım tekrar teşekkür ederim.

Elif köseoğlu

10

Gerçekten çok güzel şekilde geldi, bu kadar beklemiyordum. Güvenilir ve özenli bir firma, çok teşekkürler.

Elvan aksoy

10

Evimizi İzmit’ten İzmir’e sorunsuz, söylenen gün ve saatte taşındık. Eksikleri yok, fazlaları var. Gönül rahatlığıyla değerlendirebilirsiniz.

Marmara

İstanbul Kocaeli arası evden eve nakliyat
7/2/2024 1 - 2 Adet fiyat teklifi aldı - 20000 TL - 20000 TL - 21500 TL

2+1 Ev Eşyası

İstanbul Kocaeli arası evden eve nakliyat

Nerden
Bağlarçeşme mah. / Esenyurt / Istanbul
2.kat Asansör Kurulmasını İstiyorum

Nereye
Yenidoğan mah. / Izmit / Kocaeli
zemin kat Bina Merdiveni

Paketleme BilgileriBen mutfak eşyalarını koliledim. Firma yalnızca mobilya ve beyaz eşyaları ambalajlasın.
Çamaşır,bulaşık makinesi.Buzdolap.Yatak Odası,Salon
Kocaeli İstanbul arası evden eve nakliyat
4/5/2024 1 - 3 Adet fiyat teklifi aldı - 8000 TL - 9500 TL - 17500 TL

1+1 Ev Eşyası

Kocaeli İstanbul arası evden eve nakliyat

Nerden
Yeşilova mah. / Izmit / Kocaeli
5.kat Bina Asansörü Kullanılabilir

Nereye
Havaalanı mah. / Esenler / Istanbul
7.kat Bina Asansörü Kullanılabilir

Paketleme BilgileriTüm ambalajlama, kolileme, montaj ve demontaj işlerini ben yaparım. Firma yalnızca taşımayı yapsın.
Taşındığım ev eşyalı bir evdi bu sebeple çıkarken beyaz eşya ve mobilya taşınmayacak. Bir tane şifonyer, 1 tane tek kişilik sünger yatak, 1 tane puf ve mutfak eşyasının olduğu koliler olacak. Bu sebeple az bir eşya var diyebiliriz. Eşyaların araca taşınmasında yardımcı olucaz
İstanbul Kocaeli arası evden eve nakliyat
3/22/2024 - 3 Adet fiyat teklifi aldı - 13000 TL - 13000 TL - 20000 TL

1+1 Ev Eşyası

İstanbul Kocaeli arası evden eve nakliyat

Nerden
Yayla mah. / Şişli / Istanbul
2.kat Bina Asansörü Kullanılabilir

Nereye
Yahyakaptan mah. / Izmit / Kocaeli
2.kat Bina Merdiveni

Paketleme BilgileriTüm eşyaların paketlenmesi, kolilenmesi, montaj ve demontaj işlemlerini firma yapsın.
yatak, yatak başı, gardrop, çekmece, tv ünitesi.

Izmit Evden Eve Nakliyat

Hep karıştırmışımdır. İl olan Kocaeli mi? İzmit mi? Kocaeli il ise İzmit nedir? Aynı sorunu Adapazarı ve Sakarya için de yaşıyorum. En sonunda Kocaeli’ne il, İzmit’e de merkez ilçe diyerek işin içinden çıktım. Umarım doğru yapmışımdır. Kocaeli’nin merkezinde yer alan İzmit ve diğer ilçelerin nüfusunu birlikte ele aldığımızda karşımıza 800Bin ila 900Bin arası bir nüfus çıkmaktadır.

1Milyona yaklaşan nüfusu ile İzmit ve yakın ilçeler evden eve nakliyat açısından çok büyük bir pazar teşkil etmektedirler. 1999 depreminde ağır bir maliyet ödeyen İzmit o tarihten bu güne kadar hızla konut stokunu yenilemeye, söz konusu olabilecek yeni depremlere hazırlıklı olmaya çalışmaktadır. Kocaeli Büyükşehir Belediyesinin öncülüğünde çok sayıda kentsel dönüşüm projeleri uygulanarak il hane halkı daha modern ve depreme dayanıklı konutlara göç ettirilmeye çalışılmaktadır. İzmit evden eve nakliyat firmalarının şehirdeki dinamizmden olumlu etkilendiklerini ifade etmek yanlış olmayacaktır. İzmit’in 1999 yılından önceki yapılaşması kelimenin doğru anlatımı ile bir gecekondu rezaleti olarak tanımlanabilir. Gecekondunun da bir standardı olur. İzmit’te ona da uyulmamış. Zaten engebeli olan coğrafyasında sokaklara alan tahsis edilmediğinden ulaşım tam bir facia haline gelmişti.

Kocaeli, Türkiye’nin önemli büyükşehirlerinden birisi ve İstanbul ile en fazla iç içe olan ili olmanın avantajlarını yaşamaktadır. İstanbul sermayesi sanayileşme için arsa ihtiyacını önemli oranda Kocaeli’nin sınırları içinde giderirken Kocaeli’nde yaşayan nüfus için yeni iş alanlarının açılması iş ve aş sorunlarının giderilmesini beraberinde getirmiştir. İzmit ve çevresinde çok sayıda yeni iş alanının açılıyor olması Anadolu’nun diğer illerinden İzmit’e göç yaşanmasını da tetiklemiştir. İzmit son 30 yılda en fazla göç alan illerimizden biri olarak karşımıza çıkmaktadır.

İzmit evden eve nakliyat firmalarına eşyanızı teslim etmeden önce onlarla sağlam bir sözleşme yapmanız, eşya listesini sözleşmenin ekine koymanızda önemli faydalar bulunduğunu ifade etmek durumundayım. Sözleşme ve Eşya Listesini sizin için çok kolay hale getirdik. Evden eve nakliyat sektöründe çok dürüst firmalar bulunmakla birlikte maalesef bu firmalar azınlık düzeyindedir. Dolayısıyla taşınmanızı yapacak firmanın işinin ehli olup olmadığını biraz dikkatli bir şekilde araştırmalısınız. Etrafınızda son zamanlarda evden eve taşınanlar varsa onlardan referans almaya onların memnuniyet derecelerini öğrenmeye çalışmanız yerinde olur.

Özellikle İzmit’ten şehirlerarası bir evden eve nakliyat söz konusu ise seçeceğiniz firmanın önemi çok daha artmaktadır. Son yıllarda evden eve nakliyat sektöründe hizmet veren kurumsal yapılar oluşmaya başladı. Enakliyat’da bu kurumsal portallerden biridir. Bu kurumsal portaller müşteri memnuniyeti oluşturmak için nakliye firmalarını disipline edecek araçlar kullanıyorlar. Bu araçların başında müşteri yorumları ve reytingler gelmektedir.

Son zamanlarda diğer şehirlerde olduğu gibi İzmit evden eve nakliyat talebi de ağırlıklı olarak nakliyat portalleri üzerinden akmaktadır. Evden eve nakliyat firmalarının portallerdeki işleri alabilmeleri için daha önce yaptıkları işlerden yüksek reytingler ve olumlu müşteri yorumları almış olmaları gerekmektedir. Enakliyat’taki tecrübemize göre bir firmaya olumsuz müşteri yorumu ve düşük reyting gelmesi firmanın işlerini ciddi oranda sekteye uğramaktadır. Bu yüzden firmalar Enakliyat’tan aldıkları işlere çok daha fazla özen gösteriyorlar.

Sizde Enakliyat’ın hizmetlerinden yararlanmak isterseniz Fiyat Teklifi Al linkine tıklayarak bir evden eve nakliyat ihalesi başlatabilirsiniz. Firmalar sizin işinizi almak için teklif vererek yarışsınlar. Gelen tekliflerin sayısı ve içeriği sizin beklentilerinize yaklaştığı zaman portalimizdeki Bana Özel sayfanıza gelerek firmalardan birini onaylayıp bizim gözetimimiz altında daha güvenli bir taşınma yapabilirsiniz.