Gebze Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Müşteri yorum ve reytingleri ile hizmet kalitesi onaylanan firmalardan teklif alın, kıyaslayın kolayca karar verin.

Fiyat Teklifi Al
Evden Eve Nakliyat İçin Fiyat Teklifi Alın

47.933 Müşteri Yorumu İle Nakliyat Firmanızı Rahat Seçin

Teklif al formunu doldurun

Teklif al formunu doldurun birçok fiyat teklifini bir arada görün

Teklifleri ve yorumları kıyaslayın

Teklifleri ve firma müşteri yorumlarını kıyaslayın, kolayca seçim yapın

Enakliyat desteği ile taşıma yapın

Seçtiğin firma Enakliyat desteği ile taşımayı yapsın, siz rahatınıza bakın

Müşteri Yorumları
10

Eşyaların paketlenmesinden teslimine kadar tüm süreçler çok mükemmeldi. Hem özenle taşıma hem de teslim alma ve teslim etmede tam bir dakiklik söz konusu. Fiyat olarak da oldukça tatminkar. Her şey için Çerkezoğlu Nakliyata teşekkür ederim.

oktay coşkun

7.4

Taşıma zamanlaması konusunda biraz gecikme oldu ama sorunsuz taşındı.

M. Enes KUYUMCU

10

Firma iletişimi ve eşyalara gösterdikleri özen fazlasıyla iyiydi. Emekleri için Muhammet, Fırat ve diğer arkadaşlara teşekkür ederim.

Furkan DURSUN

10

Çerkezoğlu nakliyat ekibi ve Bora beye çok teşekkür ediyorum. Şimdiye kadar ev taşıma konusunda en memnun kaldığım firma oldu. Evinizi güvenle taşıyabilirsiniz.

Özcan akkal

10

Cemil Bey ve güzel ekibine tüm destekleri için teşekkür ederiz. Söyledikleri saatte geldiler ve istediğimiz şekilde eşyalarımızı paketlendiler ve yeni evimize aldıkları şekilde kurulumunu yaparak teslim ettiler. Herşey için birkez daha teşekkür ederim. Gönül rahatlığı ile Cemil Bey ile çalışabilirsiniz.

SİNEM YAVUZ ÇELİK

10

Her aşamasından memnun kaldık. Paketleme, yükleme/indirme, iletişim, personel davranışları her şey 10 numara. Teşekkür ediyoruz.

Burak Topuz

10

Başta Cemil Bey olmak üzere bütün nakliyat emekçisi arkadaşlar eşyalarımızı sorunsuz ve güvenli bir şekilde taşıdı. Çok teşekkür ediyorum. Bilhassa Cemil Bey’in organizasyonu çok hızlı bir şekilde gerçekleştirdi. Tüm malzemelerim güvenle taşındı
Güler yüzlü ve enerjik ekibini herkese tavsiye ediyorum.

Gülsüm Ayva

10

Zamanında gelip her şeyi paketlediler. Hiçbir sorun yaşamadık her şey sağlam ve eksiksiz ulaştı. Her sorunuzu sabırla yanıtladılar. Çalışan arkadaşlar çok saygılıydı.

aslıhan baş

10

Muhammet, Mesut ve ekibine teşekkür ederim.

ONUR ONAL

10

Her yönüyle çok başarılılar fiyat konusunda da gayet makul insanlar zaman sorunları yok, bir şekilde sizi mağdur etmeden işlerini çok güzel yapan kişiler teşekkür ederim.

Murat kırnak

10

Fazlasıyla ilgili ve güler yüzlü personelleri var, nakliyeyi sağlam ve tam zammın da getirdiler.

Şervan Serbest

10

Daha önce 5-6 kez taşınmış ve her taşınmada çeşitli sorunlar yaşamış biri olarak Evgören nakliyat firması şu ana kadar taşınmamı yapan firmalar arasında en iyisiydi. Mutfak gereçleri, televizyon gibi hassas, kırılabilir eşyalar başta olmak üzere, tüm eşyaları özenle paketlemeleri, eşya taşıma işine söyledikleri zamanda başlamaları, daha önceki nakliyat firmaları gibi başta konuşulan ücret haricinde ek ücret istememeleri, nakliyat kalitesine göre piyasadaki emsallerine göre çok avantajlı fiyat vermeleri bu firmayı benim gözümde şu ana kadarki en iyi ev nakliyat firması olmasında ana etkenlerdir. Emrah Bey ve Vedat Bey, üzerlerinde böyle bir sorumluluk olmamasına rağmen, özellikle dolaplarıma ilave vidalarla eskisinden daha sağlam yapmaları, taşındığım evdeki eksikliklerin giderilmesinde bile, ellerindeki imkanlar dahilinde yardımcı olmaları takdire şayandır. Ben, sorunsuz bir taşınmaya razı iken, dolaplarımdaki eskiden var olan sorunların da giderilerek sağlamlaştırılmasına çok teşekkür ederim. Verdiğiniz emekler için Allah razı olsun, hakkınızı helal edin, paranızın bereketini görün. Evini taşıyacak kişilere kesinlikle tavsiye ederim, fazla firmayla görüşüp vakit kaybetmek istemiyorlarsa, firmanın kaç yıldır bu işi yaptığına, kaç taşınma yaptığına, puanlamasına, yorumlara bakarak bile tartışmasız seçilecek bir nakliyat firması olarak güvenebilirler, gönül rahatlığıyla nakliye işlerini verebilirler diye düşünüyorum.

yasin say

10

Merhaba teşekkürler yardımlarınız ve ilginiz için tursan çalışanları
paketleme hizmetinizden memnun kaldık.
Kısa zamanda dikkatli özveriniz için teşekkürler.
Bol kazançlar direriz.

serkan

10

Elleriniz dert görmesin, gayet memnun kaldık.

ünal güneş

8.2

Firma konuştuğumuz, anlaştığımız gibi zamanında geldi. Eşyalarımız sorunsuz taşındı. Arkadaşlar işini özveri ile yapıyor. Kendilerine teşekkür ediyorum. İyi çalışmalar.

Adem Alçiçek

Evden eve nakliyat
7/10/2026 - 8 Adet fiyat teklifi aldı - 1600 TL - 2500 TL - 4000 TL

3+1 Ev Eşyası

Evden eve nakliyat

Nerden
Osmanyılmaz mah. / Gebze / Kocaeli
3.kat Bina Merdiveni

Nereye
Oran mah. / Çankaya / Ankara
3.kat Bina Merdiveni

Paketleme BilgileriBütün paketleme, demontaj ve montaj işlemlerinin firma tarafından yapılmasını istiyorum.
Kocaeli İzmir arası evden eve nakliyat
4/15/2024 - 2 Adet fiyat teklifi aldı - 30000 TL - 30000 TL - 33000 TL

2+1 Ev Eşyası

Kocaeli İzmir arası evden eve nakliyat

Nerden
Mevlana mah. / Gebze / Kocaeli
zemin kat Bina Merdiveni

Nereye
Ayrancılar mah. / Torbalı / Izmir
3.kat Asansör Kurulmasını İstiyorum

Paketleme BilgileriBen mutfak eşyalarını koliledim. Firma yalnızca mobilya ve beyaz eşyaları ambalajlasın.

Gebze Evden Eve Nakliyat

Gebze Kocaeli’nin bir ilçesi olsa da gerek iş hayatı gerekse özel yaşam bakımından İstanbul’a diğer İstanbul ilçeleri kadar bağımlı bir görüntü sergilemektedir. İstanbul’a çok yakın olması Gebze’nin hızlı gelişmesine adeta İstanbul’un sanayi şehri olmasını beraberinde getirmiştir. Gebze ve Darıca ile İstanbul ilçeleri tam anlamıyla birleşmişlerdir. Bizim portalimizde, İstanbul’daki evden eve nakliyat firmaları Gebze’nin işlerine teklif veriyorlar. Bu durumda Gebze evden eve nakliyat firmaları iş alabilmek için hem Gebze’deki firmalar hem de Gebze’ye yakın Tuzla, Sultanbeyli ve Pendik gibi ilçelerdeki firmalarla da rekabet etmek durumundadırlar.

Aileler çok sık evden eve nakliyat yapmak istemezler. İnsan alıştığı yerin konforunu bırakmak istemeyebiliyor. Uzun süre bir mahallede oturmuşsak orada yakın dostluklar oluşturmuş olma ihtimalimiz yüksektir. Hele akrabalarımız bize yakın oturuyorsa oradan gitmek çok ama çok önemli gerekçeler bulmamız gerekir.

Oturduğumuz mekânı ne kadar seversek sevelim bazen hayatın koşulları bizi göç etmeye zorluyor. Yapacağımız göç şehir içi olabileceği gibi sıklıkla şehirlerarası da olabilmektedir. Şehir içi ev taşımanın riskleri nispeten daha az iken şehirlerarası evden eve nakliyatın riskleri çok daha fazladır. Şehir içi taşınmalarda bazen eşyalarımız nakliyat sırasında zarar görebiliyorlar. Şehirlerarası taşınmalarda eşyalarımızın zarar görmesi ihtimali kat kat artmaktadır.

Şehirlerarası evden eve nakliyat işlerinin çok önemli bir kısmı işi alan nakliyat firması tarafından başka firmalara komisyon karşılığı devredilmektedir. Siz bir sabah Gebze ‘den bir evden eve nakliyat firması beklerken konuştuğunuz kişiden farklı insanlarla muhatap olabilirsiniz. Bundan daha da kötüsü evinizden eşyayı yüklediğiniz kamyondan başkası size eşya teslim etmeye gelebilir. Taşeron olarak şehirlerarası nakliyat yapan firmalar genellikle kamyonlarını logosuz tutuyorlar. Siz sorduğunuzda da sizin adını bildiğiniz firmadan geldiklerini söylerler. Kapınıza logosuz bir kamyon yanaştıysa büyük ihtimal işinizi ikinci el piyasadan almıştır. Bunu not alın.

Bir Gebze evden eve nakliyat firmasına iş vereceğiniz zaman mümkün ise sadece fiyatına bakmayın. Çoğu zaman en düşük fiyat en uygun fiyat olmayabiliyor. Verdiğiniz fiyata alacağınız hizmetin seviyesi fiyat-hizmet dengesini oluşturuyor. En kötü senaryoyu düşünelim; sizin en ucuz fiyatla iş verdiniz nakliyatçı eşyanızı canlı hayvan kamyonu ile taşıdı ya da karpuzlarla beraber taşıdıysa oluşan hasarı nasıl telafi edeceksiniz. Bunları mideden sallamıyorum. Yaşanmış evden eve nakliyat hikâyelerinden örnekler veriyorum.

Buraya kadar anlattıklarımla ile sizi fazla korkutmuş olabilirim. Biraz dikkatli davranarak oluşabilecek riskleri elimine edebilirsiniz. Sizin evinizi taşıyacak olan firmayı iyice araştırın. İnternette firma ile ilgili haberleri inceleyin. Mutlaka evden eve nakliyat sözleşmesi yapın, elinizde örnek yoksa Enakliyat’a hazır sözleşme var. Kullanması en fazla beş dakikanızı alır. Eşya listesini hazırlayıp sözleşmenin eki yapmayı ihmal etmeyin. Eşya listesi için de Enakliyat’ın hazır listesini kullanabilirsiniz. Sizin evinizi taşımaya gelecek olan kamyonun plakasını sözleşmeye yazmayı ihmal etmeyin.

Bütün bunlar ile uğraşmayayım Gebze evden eve nakliyat firması mı olsun Darıca evden eve nakliyat firması mı olsun diye düşünmek yerine daha kurumsal bir muhatabım olsun diye düşünüyorsanız. Onun da kolayı var. Enakliyat’ta Fiyat Teklifi Al linkine tıklayarak kolay ve ücretsiz olan bir evden eve nakliye ihalesi başlatırsınız. 300 den fazla evden eve nakliyat firması portalimize üyedir. Onlardan işinize teklifler gelir. Siz Enakliyat’ta Bana Özel sayfasına gelip teliflerinizi inceleyerek en uygun olduğunu düşündüğünüz teklifi onaylayarak Enakliyat’ın gözetimi altında evden eve nakliyatınızı güvenle gerçekleştirebilirsiniz. Takdir sizin, kolay gelsin…