Kocasinan Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Müşteri yorum ve reytingleri ile hizmet kalitesi onaylanan firmalardan teklif alın, kıyaslayın kolayca karar verin.

Fiyat Teklifi Al
Evden Eve Nakliyat İçin Fiyat Teklifi Alın

47.933 Müşteri Yorumu İle Nakliyat Firmanızı Rahat Seçin

Teklif al formunu doldurun

Teklif al formunu doldurun birçok fiyat teklifini bir arada görün

Teklifleri ve yorumları kıyaslayın

Teklifleri ve firma müşteri yorumlarını kıyaslayın, kolayca seçim yapın

Enakliyat desteği ile taşıma yapın

Seçtiğin firma Enakliyat desteği ile taşımayı yapsın, siz rahatınıza bakın

Müşteri Yorumları
9.8

10 Şubat 2020 tarihinde Ankara'dan Kayseri'ye Tekin Nakliyat firması ile evimizi taşıdık. Ve Tekin Nakliyat'ı kesinlikle tavsiye ediyorum. Yıldırım Bey hem işin sahibi, hem de işin başında, işin bir kısmını bizzat kendisi yapıyor. Mobilyaların sökülmesi ve kurulması, mobilyaların sarılıp paketlenmesi işleri tamamen Yıldırım Bey'de. Diğer arkadaşlar ise eşyaları taşıyıp güzelce kamyona yerleştiriyorlar. Kamyon kapağı kapandığında ise, direksiyona Yıldırım Bey geçiyor. Tam sözleştiğimiz zamanda geldiler ve tam belirttikleri süre içinde yüklemeyi tamamladılar. Talep ettikleri ücret makul seviyedeydi, firmanın profilindeki birçok olumlu yorumu okuduktan sonra, ben de fiyatta bir pazarlık yapmadan işi kendilerine verdim. Zaten işlerini iyi yapıp, düzenli para kazanmasalar, 2019 model Mercedes kamyon ile taşıma yapmazlardı diye düşünüyorum. Tekin Nakliyat'a güvenebilirsiniz.

Son olarak, Enakliyat sitesine de teşekkür etmek istiyorum. Taşınma sürecini sürekli takip ettiler, iki kere beni arayarak yardımcı olmaları gereken bir durum olup olmadığı hakkında sözlü olarak bilgi aldılar.

TAYLAN AKSOY

9

Bazı eşyalarda ufak tefek çizikler ve ezikler vardı. Askılı elbiseler için taşıma askısı getireceklerini söylemelerine rağmen getirmeyi unutmuşlar. Birden fazla ev bir arada taşındığı için eşyalar sığmadı bazıları kamyonun dışına bağlanmak zorunda kaldı. Yine de teşekkür ederim. Tavırları ve konuşmaları yapıcıydı. Daha profesyonel olmalarını tavsiye ederim.

Sefa YÜKSEL

7.6

Fena sayılmaz.
Sadece bu firma için değil, hepsinin en büyük sorunu mobilya montajından anlamayan adamlar çalıştırmaları.
Eli şarjlı matkap tutsun yeter mantığı var galiba.
Bir vidayı adam akıllı sökemiyor ve sıkamıyorlar.
Bu da mobilyaları mahvediyor.
Neyse işte, fena değil.
Öbür taşınmamıza mobilyaları değiştirmek zorunda kalırız zaten :)

hüseyin yasin kıyak

7

Genel olarak memnun kaldım, paketleme fena değil, fiyat performans firması fakat koltuklarımdan birinin ayağını kırmışlar, derme çatma monte etmeye çalışmışlar ama oturduğumuzda çatırdıyor ve tekrar kırılacak gibi duruyor. Yeni aldığım komidinlerimin üst kısmını streçlediler sadece ve ezikler oldu, gardroplarımı, tv ünitesinin rafını ve yemek masasının ayaklarını da paketlememişler onlarda da çok çizikler ve ezikler vardı. Taburelerimin bir tanesi hiç gelmedi, motosikletim sıfır km idi taşıttırdım ve o konuda hassas olduğumu belirttim fakat onu da paketlememişler ve üzerine bir dünya yük bindirmişler ön camı çizilmiş, fazla yükten dolayı standı yamulmuş, tv ünitesinin ayağını paketlemiyorlar çizikler olmuş. Avizeler de bodoslama kutuya atılmış, hepsi birbirine girmiş yaklaşık 300 400 tl hasar var. Bunların dışında diğer eşyalarımda bir hasar yoktu, tabak ve bardaklar sağlam geldi, sadece 1 tane tabak çatlamış o kadar da olur. Sigorta poliçesinin nüshasını istedim iletmeyi bırak bu konuda cevap bile vermediler. Anlaşmadan önce e-devletten takip için araç plakasını istedim vereceğini söyleyip onu da vermediler, defalarca sormama rağmen.

Mucahit Bulut

10

Sağ olsunlar kazasız belasız sorunsuz eşyalarımızı İstanbul'dan şehirlerarası kısa sürede taşıdılar. Teşekkür ediyorum.

Murat Can

10

Kendi eşyalarını paketleyip taşıyor gibi özen gösterdiler hiçbir sorun sıkıntı olmadan tanıdığımız kişilerle ev taşıyormuş gibi evimizi taşıdık her şey için teşekkürler.

Fatih Sarıçiçek

10

Çok memnun kaldık teşekkür ederiz.

Yeşim Çeliktaş

10

Teşekkür ederim, çok memnun kaldım, Allah razı olsun Mehmet Kılıçaslan ve ekibinden...

Ramazan Yalçın

10

Ankara nakliyat Kayseri'den Ankara'ya eşyamı güzel paketleme itina özverili davrandılar arkadaşlar çok titiz ilgililer Rıfat Can kardeşim ve ekibine sonsuz teşekkür ederim tavsiye ederim.

Ersin kılıç

10

Eşyalar zamanında alındı ve zamanında teslim edildi. Ambalajlamalar güzeldi. Herhangi bir iletişim problemi yaşamadık, arkadaş canlısı bir ekip. Kargoya tekrar ihtiyacım olursa yine Varyap nakliyatı tercih ederim teşekkürler.

Ramazan KOÇ

10

Firma sahibi nakliyat sürecinin başından sonuna çok ilgiliydi ve her soruma yanıt verdiler, bilgilendirdiler, yola çıktıklarında ve vardıklarında haberdar edildim, söyledikleri saatte çeyizimi götürdüler, gözümüz arkada kalmadan bir süreç geçirdik. Yusuf beye ve babasına çok teşekkür ediyoruz güvenilir bir firma oldukları için, kesinlikle bir sonraki nakliyat sürecimizde de tercih edeceğiz.

Kezban Demir Kaya

10

Şiyar ve Ömer kardeşler sağ olsun gayet düzgün şekilde nakliye işlemini gerçekleştirdiler. Eşyalarım geldiğinde en ufak bir kırılma v.s olmamıştı. Kendileri güven ilişkisi ve nezaketle işlerini yapıyorlar. Eşyan fazlaymış, harçlık verir misin v.s gibi anlamsız diyaloglar hiç gerçekleşmedi. Baştan konuşup eşyanızın görselini ve ne istediğinizi baştan detaylıca konuştuğunuzda her şey güzel ilerliyor.

Rebi Abdullah Bayram

10

Son derece beyefendi çalışanlarıyla gayet makul ücretle nakliyat işlemini gerçekleştirdiler. Tekrar buradan da teşekkür ederim kendilerine.

Rebi Abdullah Bayram

10

Eşyaların paketlenmesi ve taşınması hızlı bir şekilde yapıldı. Belirttikleri saatte yükleme ve indirme işlemlerini gerçekleştirdiler. Şehirler arası evden eve taşıma konusunda arayış içinde olanlara Göktaş'ı tavsiye ederim. Kaya Bey tüm süreç ile yakından ilgilendi, kendisine tekrardan teşekkür ederim.

Ramazan As

7

Taşıma ertesi gün teslim edildi, bir problem yaşamadım teşekkür ediyorum.

Ebru Durmaz

Gaziantep Kayseri arası evden eve nakliyat
4/26/2024 - 2 Adet fiyat teklifi aldı - 22000 TL - 22000 TL - 30000 TL

2+1 Ev Eşyası

Gaziantep Kayseri arası evden eve nakliyat

Nerden
Karataş mah. / Şahinbey / Gaziantep
6.kat Asansör Kurulmasını İstiyorum

Nereye
Yakut mah. / Kocasinan / Kayseri
6.kat Asansör Kurulmasını İstiyorum

Paketleme BilgileriBen mutfak eşyalarını koliledim. Firma yalnızca mobilya ve beyaz eşyaları ambalajlasın.
1 Oturma grubu 2 çekyat buzdolabı çamaşır bulaşık makinesi yatak odası yemek masası ve tv ünitesi mevcut.
İzmir Kayseri arası evden eve nakliyat
3/26/2024 - 2 Adet fiyat teklifi aldı - 28000 TL - 28000 TL - 32000 TL

3+1 Ev Eşyası

İzmir Kayseri arası evden eve nakliyat

Nerden
Uğur mumcu mah. / Menemen / Izmir
4.kat Bina Merdiveni

Nereye
/ Kocasinan / Kayseri
3.kat Bina Merdiveni

Paketleme BilgileriBen mutfak eşyalarını koliledim. Firma yalnızca mobilya ve beyaz eşyaları ambalajlasın.
İstanbul Kayseri arası evden eve nakliyat
2/29/2024 - 4 Adet fiyat teklifi aldı - 30000 TL - 30000 TL - 37500 TL

2+1 Ev Eşyası

İstanbul Kayseri arası evden eve nakliyat

Nerden
Güvercintepe mah. / Başakşehir / Istanbul
zemin kat Bina Merdiveni

Nereye
Yenidoğan mah. / Kocasinan / Kayseri
1.kat Bina Asansörü Kullanılabilir

Paketleme BilgileriBen mutfak eşyalarını koliledim. Firma yalnızca mobilya ve beyaz eşyaları ambalajlasın.
Fiyat
İstanbul Kayseri arası evden eve nakliyat
1/11/2024 - 6 Adet fiyat teklifi aldı - 27000 TL - 27000 TL - 45000 TL

3+1 Ev Eşyası

İstanbul Kayseri arası evden eve nakliyat

Nerden
Yayla mah. / Tuzla / Istanbul
3.kat Bina Merdiveni

Nereye
Mimarsinan mah. / Kocasinan / Kayseri
5.kat Bina Merdiveni

Paketleme BilgileriBen mutfak eşyalarını koliledim. Firma yalnızca mobilya ve beyaz eşyaları ambalajlasın.

Kocasinan Evden Eve Nakliyat

Kayseri şehri mimari açıdan Türkiye’de görmeye alıştığımız şehir görüntüsü ile örtüşmemektedir. Geniş bulvarları ve düzenli yapıları ile planlanmış bir şehir izlenimi uyandırmaktadır. Kocasinan, bütün büyük şehirlerde olduğu gibi Kayseri’nin de sanayileşme ve büyümesine paralel olarak ilçelere bölünmesi ile ortaya çıkmıştır. Nüfus bakımından Melikgazi’den sonra en fazla nüfusu içinde barındıran ilçedir. Aslında Kayseri Nüfusunun 80% den fazlası Melikgazi, Kocasinan ve Talas’ta yaşamaktadır.

Kocasinan evden eve nakliyat firmaları hem Kayseri’nin şehir içi nakliyat işleri ile ilgilenirken aynı zamanda şehirlerarası evden eve nakliyatta da etkili bir rol oynuyorlar. Yalnız uzun vadede istikrarlı bir ekonomik faaliyet yürütebilmek için hizmet verdiğimiz müşterilerimizin memnun kalması ve bizi dost ve çevrelerine tavsiye etmesi gerekmektedir. Bir kısım firmalarımızın bu kuralı pek önemsemedikleri sadece kısa vadede para kazanmayı hedefledikleri görülmektedir.

Evden eve nakliyat talebi olan bir tüketicinin temel sorunu kime güvenmesi gerektiği konusunda dayanak yapabileceği verilere ulaşamamasıdır. Böylesi durumlarda kime güvenmemiz gerektiği konusunda kafamız karışmaktadır. Kendileri ile konuştuğumuz zaman hemen her firma en harika olan biziz demektedir. Ama bir kişinin ben iyiyim demesi ne derece ikna edici ise o kadar ikna oluyoruz. Eğer o firmadan hizmet almış dost ve arkadaşlarımız firma hakkında olumlu referans verirlerse biz kendimizi çok daha iyi hissediyoruz.

Her zaman bize evden eve nakliyat firmaları için tavsiyede bulunacak bir yakınımız olmayabilir. O zaman bilgi alabileceğimiz bir kaynak var mıdır? Bizim bildiğimiz kadarıyla, Enakliyat adında bir internet sitesi (bu bizim site oluyor) üç yıldır bu alanda çalışmalar yapıyor. Evden eve nakliyat firmalarına yaptırdığı binlerce taşınmadan sonra bu firmalardan hizmet almış müşterilerine bir reyting notu ve bir müşteri yorumu yazdırıp kendi sayfalarında, ilgili firmanın profilinde yayınlamaktadır.

Enakliyat’ın sitesinde firmalarımız sayfasına gittiğinizde yüzlerce firmanın reytinglerini ve müşteri yorumlarını inceleyebilirsiniz. Orada açıkça görebileceğiniz gibi firmalar hakkında gelen tüm reytingler ve yorumlar yayınlanıyor. Çok olumlu reyting ve yorumlar mevcut olduğu gibi son derece olumsuz olanlarda baya çok sayıda mevcut. Bizim sitede firmaların değil müşterimiz olan tüketicinin sözü esastır.

Şehir içi evden eve taşınmada riskler bir miktar yönetilebilir olsa da şehirlerarası evden eve nakliyatta anlamlı riskler ile karşılaşmak yaygın olmaya devam etmektedir. Enakliyat olarak üyemiz olan firmalara çok sıkı bir denetim ve baskı uyguladığımız halde dahi istemediğimiz durumlarla sıklıkla karşılaşıyoruz.

Eğer Enakliyat güvencesi altında bir taşınma talebiniz olursa sitemizin her sayfasında görebileceğiniz Fiyat Teklifi Al linkine tıklayıp basit ve ücretsiz olan bir nakliye ihalesi başlatabilirsiniz. Firmalarımızdan sizin ihalenize teklifler gelir. Teklif sizin beklentinizle örtüştüğü zaman onaylayıp, iletişim bilgilerinizin firma ile paylaşılmasına ve firmanın sizinle görüşerek detayları not etmesine imkân sağlamış olursunuz. Firma sizin ihalede belirttiğiniz şartlara aynen bağlı kalarak gelip hizmetinizi yerine getirecektir.

Sizden sadece iki talebimiz olur. Biri iş bittikten sonra bir reyting notu vermeniz ve bir müşteri yorumu yazmanızdır. İyi taşınmalar…