Osmangazi Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Müşteri yorum ve reytingleri ile hizmet kalitesi onaylanan firmalardan teklif alın, kıyaslayın kolayca karar verin.

Fiyat Teklifi Al
Evden Eve Nakliyat İçin Fiyat Teklifi Alın

48.472 Müşteri Yorumu İle Nakliyat Firmanızı Rahat Seçin

Teklif al formunu doldurun

Teklif al formunu doldurun birçok fiyat teklifini bir arada görün

Teklifleri ve yorumları kıyaslayın

Teklifleri ve firma müşteri yorumlarını kıyaslayın, kolayca seçim yapın

Enakliyat desteği ile taşıma yapın

Seçtiğin firma Enakliyat desteği ile taşımayı yapsın, siz rahatınıza bakın

Müşteri Yorumları
9.2

Taşımaya gelen arkadaşlar yardımcı olmak için ellerinden geleni yaptılar. Ellerine sağlık.

Sercan ABACI

10

Sabah erkenden tam konuştuğumuz saatte gelip 5 kişilik ekiple hızlıca yükleyip hızlıca sorunsuz taşımam yapıldı. Küçük bir kaza sonucu yemek takımımın bir kaç parçası kırılmış onun da parasını ödediler. Profesyonel, işini güzel, temiz ve hakkıyla yapan firma, ben memnun kaldım.

mustafa sağlık

10

Akşam aradım, sabah erkeden planlama ile taşıma sağladık. Elinize sağlık. İyi çalışmalar.

ismail öztürk

10

Türksoy firmasıyla gayet iyi fiyata ve zamanında taşındık. Ekip gayet iyi ve dikkatliydi. Tavsiye ederim.

Recep Saygın

10

Gayet dakik söyledikleri saatte geliyorlar ellerine sağlık her şey için teşekkürler.

İsmail gemici

10

Gerçekten de başarılı bir nakliyatçı olduğunu düşünüyorum. Ve davranış bakımından da çok iyimser bir çalışan. Tavsiye edeceğim ilk firmalardan biri olarak not ediyorum.

Ümit KOÇ

10

İnanılmaz memnun kaldım, çok profesyonel, çok işbirlikçi davrandılar. Kesinlikle öneririm.

Bora Bostan

10

Güleryüz, tatlı dil, mükemmel ve problemsiz hizmet. Çok teşekkürler…

Volkan Çamaş

10

Merhaba, Gürtaş nakliyat ve tüm ekibine gönülden teşekkür ederim, ev taşıma işlemimiz sorunsuz ve temiz bir şekilde gerçekleştirilmiştir, bundan sonra tercih edeceğim firmadır.

Murat kütük

10

Çok memnun kaldım hatta tavsiye ettiğim kişiler de memnun kaldılar, teşekkürler Kazım bey.

MIA TASCI

10

Çalışanlar dakik, saygılı ve dikkatli. Cem Bey de çok yardımcı oldu. Tavsiye ediyorum.

nergis kilinc

10

Her şey başarılı ve sorunsuz. Ellerine kollarına sağlık. Hasarsız ve hızlı bir şekilde taşımayı bitirdiler.

Ersel Yıldız

9.4

Yavuz Yıldız Bey'e göstermiş olduğu ilgi ve alakadan dolayı teşekkürlerimi sunarım.

ABDURRAHMAN Melet

9.4

İnsan ilişkilerinde oldukça iyi, güvenilir ve düzenli bir firma. Oldukça memnunum, çalışan arkadaşlara çok teşekkür ederim.

enver ciftci

10

Çok yardımcı oldular, çok teşekkür ederim iyi ki varsınız.

Serdar

İstanbul Bursa arası evden eve nakliyat
7/4/2024 1 - 3 Adet fiyat teklifi aldı - 29000 TL - 29500 TL - 35000 TL

2+1 Ev Eşyası

İstanbul Bursa arası evden eve nakliyat

NerdenNerden
Yeşilce mah. / Kağıthane / Istanbul
2.kat Bina Merdiveni

NereyeNereye
/ Osmangazi / Bursa
2.kat Bina Merdiveni

Paketleme BilgileriBen mutfak eşyalarını koliledim. Firma yalnızca mobilya ve beyaz eşyaları ambalajlasın.
1 adet çamaşır makinası.1 adet buzdalabı. Fırın.bryaz eşya olarak bunlar var .yatak odası sadece sizin söküp paketleyeceginiz eşya
Bursa Adana arası evden eve nakliyat
6/29/2024 - 3 Adet fiyat teklifi aldı - 45000 TL - 45000 TL - 50000 TL

3+1 Ev Eşyası

Bursa Adana arası evden eve nakliyat

NerdenNerden
Geçit mah. / Osmangazi / Bursa
4.kat Asansör Kurulmasını İstiyorum

NereyeNereye
Gürselpaşa mah. / Seyhan / Adana
7.kat Bina Asansörü Kullanılabilir

Paketleme BilgileriBen mutfak eşyalarını koliledim. Firma yalnızca mobilya ve beyaz eşyaları ambalajlasın.
Ev 3+1 fakat 2 odada sadece eşya var. 6 kapak dolap 1 adet 4 kapak dolap 1 adet, 1 adet çift kişilik baza yatak, 1 adet 1.3cm baza yatak, 3 adet 3lü koltuk 2 tanesini demonte şekilde vereceğiz, bulaşık çamaşır makineleri buz dolabı mini fırın, 1 adet 6 kişilik yemek masası 6 adet sandalye, 1 adet TV 1 adet TV ünitesi, 2 adet kitaplık, birkaç tane ev eşyası dolabı ( ayakkabılık vs), 20 tane koli ( tahmini net bilgisini iletişim sonrası hazırlanınca vereceğim) , 2 adet büyük 3 adet küçük bavul,
Adana'da bulunan ev net değildir mahalle aynı ama ev için netleşince bilgi vereceğim. İsteğe göre fotoğraf atabilirim mobilyaların.
Osmangazi Parça Eşya TaşımaOsmangazi Evden Eve Nakliyat

Osmangazi Evden Eve Nakliyat

Ülkemizde Keçiören ve Çankaya’dan sonra en fazla nüfusa sahip olan üçüncü ilçemiz Osmangazi’dir. Bursa’nın diğer merkez ilçeleri de büyük nüfus rakamlarına sahip yerler olarak ön plana çıkıyor. Osmangazi ülkemizin en önemli üretim ve ihracat merkezlerinden biri olan Bursa’nın merkez ilçesidir. Bursa ili üzerinde İlk Osmanlı Başkenti olmanın mubarekliğini taşıyor. Bursa’ya her gittiğimde ve tarihi mekânları gezdiğimde bu vakarı görebiliyorum.

Osmangazi evden eve nakliyat firmalarının Bursa ili içindeki taşınmaların yanı sıra Bursa gibi bir büyük şehirden çıkan ve gelen şehirlerarası evden eve nakliyat işlerine de ilgi göstermeleri beklenmektedir. Bursa ile İstanbul, İzmir, Ankara ve diğer illerimiz arasında var olan yoğun olan iş hacmi her nakliyatçının ağzının suyunu akıtır.

Bursa çok büyük bir ilimiz olmasına rağmen İstanbul’a çok yakın olması biz nakliyatçıların işine gelmemektedir. Nakliyatçı için ne kadar mesafe o kadar para demektir. Bursa-İstanbul gemiye binildiğinde 100 km’den azdır. Enakliyat’ın ihale istatistiklerine bakarak yine de Bursa ve diğer illerimiz arasında yoğun evden eve nakliyat yaşandığı görülmektedir.

Osmangazi ilçesi Bursa’nın eski ve dar sokakları olan ilçesidir. Böyle bir ilçede sadece ilçeyi sokak sokak bilenlerin iş yapması doğru olur. Değilse sokağın başına geldiğinizde bir şok ile karşılaşabilirsiniz. Kamyonun giremediği sokakta yaya ev taşımak hiç keyifli olmamaktadır. Bursa’nın eski dar sokakları olduğu gibi yeni ve modern semtleri de mevcuttur. Özlüce yönünde yapılmış olan modern siteleri gezerken binaların üzerinde konumlandığı tarım arazileri için çok üzülmüştüm. Sanırım Bursa ve Nilüfer belediyeleri için tarım arazilerinin pek bir hükmü yoktur.

Osmangazi evden eve nakliyat firmalarının daha fazla iş almak ve kazançlarını arttırmak için Enakliyat’a üye olmalarında yarar vardır. Böylece her gün Enakliyat’a yayınlanan çok sayıda nakliye ihalesine teklif vererek iş alabilirler. Özellikle şehirlerarası seyahatlerde dönüşlerde boş olmamak için Enakliyat’ın işlem portföyündeki ihalelere ihtiyaçları olacağı kesindir.

Enakliyat’ın iş modeli bu güne kadar görmeye alıştığımız bir evden eve nakliyat yaklaşımının devamı niteliğinde değildir. Enakliyat iş yaklaşımı temelde iki hedefe odaklanmıştır. Birincisi müşterilerimizin evlerini taşırken yaşadıkları hizmet deneyimini iyileştirmek hatta müşterilerimizin beklentilerini aşmak, ikinci hedefimiz ise müşterilerimizin özellikle şehirlerarası evden eve nakliyat maliyetlerini daha makul bir düzeye çekmektir.

Enakliyat’a üye olmak ve üye kalabilmek kolay değildir. Üye olmak için kriterler var. Üye kalabilmek için de başka kriterler var. İster Osmangazi evden eve nakliyat firması olun ister başkası aynada kendinizle yüz yüze geldiğinizde ben işimi yaparken dürüst olmayı prensip edindim diyemiyorsanız. Enakliyat’a üye olsanız bile duramazsınız. Son üç yıldır sektörde faaliyet gösteren Enakliyat bu kısa zamanda en fazla iş yöneten şirketlerden biri olma başarısına ulaşmıştır. Bu başarıda en büyük destekçimiz bizimle taşınmış ve bizi dost ve arkadaşlarına tavsiye eden müşterilerimizdir.

Sizin de bir evden eve nakliyat talebiniz varsa internet sitemizde gördüğünüz Fiyat Teklifi Al linkine tıklayarak, ücretsiz olarak bir evden eve taşınma ihalesi başlatabilirsiniz. Türkiye’nin hemen her ilinde faaliyet gösteren üye firmalarımız sizin işinizi almak için teklifler verecek ve en sonunda siz sitemizdeki bana özel ekranına gelerek kendiniz için uygun bulduğunuz firmanın teklifini onaylayarak ona eviniz taşıma şansını vereceksiniz. Firmamızın sahip olduğu şansı iyi kullanarak sizin istediğiniz zamanda ve onayladığınız bedelle evden eve nakliyat hizmetinizi yerine getirecek, büyük ihtimal ile beklentilerinizi aşarak sizden olumlu bir müşteri yorumu ve yüksek bir reyting notu alacaktır.