Evden Eve Nakliyat Firmaları
14869

Müşteri yorum ve
değerlendirmeleri ile
firma seçmek
daha kolay

87%

Firmaların 87%'i
kriterleri karşılamadığı
için üyeliğe
kabul edilmedi

517

65 şehirde 517
evden eve
nakliyat firması

39163

Aktif ihale sayısı
ve her gün artan
iş hacmi

ÜYE EVDEN EVE NAKLİYAT FİRMALARI


Müthiş 8.7 / 89

İSAK ÖZSOY Nakliyat Firması

Son Müşteri Yorumu
"Eşyaların taşıncak olmasının stresini kafamda hesaplarken Enakliyat'a kayıt açtım. 20 den fazla gelen teklifler arasından Özsoy nakliyatı tercih ettim. Hemen geri dönüşte bulunan BEKİR Bey'e Milyon kere teşekkür ediyorum. O kadar yardımcı oldu ki minnettarım kendisine. Çoğu yükümü hafifletti diyebilirim. İşini bilen insanların hali bir başka oluyor ve şuanda diyorum ki iyi ki ama iyi ki tercih etmişim. Bir şeyler en iyİ nasıl oluyorsa aynen de o şekilde oldu. Taşınacağı gün tam saatinde geldiler çok muazzam bir paketleme işlemine şahit olduk. O an anladık ki aldıkları parayı sonuna kadar hak ediyorlar. Samsun da paketleme ve taşıma işlemini yapan BARIŞ ,İSHAK ve DOĞAN abiye de sonsuz teşekkürler. İşlerini hakkıyla yaptılar. Sabah 9 da başlanan ev taşıma işlemi 1 de bitmişti bile:) sigortalanmış bir şekilde ertesi gün İstanbul'a sabahın erken saatlerinde eşyam çoktan ulaşmıştı bile. Eşyam İstanbul'da ki eve sorunsuz şekilde taşındı. O kadar güzel paketlenmişti ki tek bir çizik dahi yoktu. İstanbul'daki taşıma işlemine gelen arkadaşlar da çok iyi ve profesyoneldi. Burada bizimle yakından alakadar olan ERDAL Bey yardımlarınızı hiç unutmayacağım. Çok sağolun ve YUSUF Bey başta olmak üzere adını bilmediğim diğer arkadaşlar da sağolsunlar. Ekip olarak çok iyi bir iş çıkardınız. Firmanızın isminin hep yukarılarda, en güzel şekilde anılması dileğiyle. Sizi tercih eden kişiler bence çok şanslılar.:) Başarılarınız bol olsun. Emekleriniz için teşekkürler."

Semra Akpunar
Teklif Al

Mükemmel 9.7 / 67

6Kardeşler Nakliyat Firması

Son Müşteri Yorumu
"Öncelikle 6 kardeşler nakliyata teşekkür ederek başlayayım. Ben yapmış oldukları taşımadan çok memnun kaldım Tavsiye ederim herkese. Zamanlama, paketleme ve iletişim, eşyalara özenli davranışları çok hoşum gitti.
"

Yıldırım Şahin
Teklif Al

Mükemmel 9.2 / 48

Doganlar Nakliyat Firması

Doganlar Kullanıcı Adlı Nakliye Firması;Adana EVden eve nakliyat

Son Müşteri Yorumu
"Konuştuğumuz gibi Perşembe sabahı nakliye kamyonu geldi gelen işçiler saygılı ve işini düzgün yapıyor. Fakat bana kendi kamyonlarını değil başka bir kamyon yolladılar sebebini de bana gelecek olan kamyonda ki eşyaların indirilemediğini benim mağdur olmamam için böyle bir çözüm bulduklarını söylediler ancak bana çok inandırıcı gelmedi. Ertesi gün sabah eşyaları Adana'ya ulaştırdılar, Fakat Adana'ya indirirken bir işçi daha gelecekti gelen işçinin üzerinde kimlik olmadığı için lojmana almadılar. Eşyaları taşırken bir koltuğun ayağı kırıldı biraz emanet bir şekilde yaptılar, işçi arkadaşları mağdur etmemek için şikayetçi olmadım. Genel olarak iyi iş yapıyorlar ama yukarıda bahsettiğim gibi ufak tefek problemler olabiliyor fakat bu taşınma işlerinde bu kadarı normal galiba."

Alper Akbulut
Teklif Al

Çok iyi 8.4 / 56

pars13 Nakliyat Firması

Son Müşteri Yorumu
"Hızlı ve sorunsuz bir evden eve taşıma işlemi oldu. Maşallah Bey ve arkadaşları konuştuğumuz gün ve saatte akşam olmadan gelip yükleme işlemini temiz bir şekilde hallettiler.

Önceden ilanda belirtmediğim ayrı bir dolap sökme-takma işlemi için kendileri ile telefonda görüşerek yardımlarını rica ettim ve o konu ile de ilgilendiler.

Çok memnun kaldım, kendileri ile gene çalışırım, tavsiye ederim."

Akın Eker
Teklif Al

Müthiş 8.7 / 64

Yusuf Ali Nakliyat Firması

YUSUF ALİ:20 yıllık tecrübe ve taşınmanın zorluklarının farkında olan firmamız, siz değerli müşterilerin ev eşyası taşıması esnasında hiç bir sorun yaşanmaması için gerekli olan tüm alt yapıya sahip ender firmalardandır.

Son Müşteri Yorumu
"Paketleme ve taşıma sorunsuz ve çok güzel şekilde yapıldı. Hepsinin eline sağlık. Ama fiyata sonradan zam yapılması, ek bedeller çıkarmaları, sigorta, kdv gibi sonradan fiyatlandırma yapmaları olmadı."

Mustafa Altay
Teklif Al

Müthiş 8.5 / 73

EVNAK Nakliyat Firması

Son Müşteri Yorumu
"Taşımaya gelenler işin tam ehli değil. Özen göstermeye çalışıyorlar ancak eğitimli değiller. Mobilya için kullandıkları ambalaj sert kaplama naylonu ve battaniyeden ibaret. Beyaz eşyaları ise streç ile sarıyorlar. İhalede götürülecek ev için asansör istemiştim ancak asansör ayarlanmadı. Sonradan kendim ücrete ortak olarak asansör tuttuk. Genel olarak vasat altı bir firma."

Bülent Düzyol
Teklif Al

Mükemmel 9.6 / 64

NECMETTİN Nakliyat Firması

ÖZ DEVRAN Kullanıcı Adlı Firma: FİRMAMIZ 1997 YILINDAN BERİ GENİŞ BİR KADROYLA VE YENİ ARAÇALRIMIZLA SİZ DEGERLİ MÜSTERİLERİMİZE HİZMET VERMEKTEYİZ

Son Müşteri Yorumu
"Necmettin abi ve ekibi son derece güzel iş çıkardılar. Gerek sohbetleri, gerekse iş becerileri çok güzel. Ben kendi adıma çok memnun kaldım. Herkese tavsiye ederim. Söyledikleri saatte gelip, söyledikleri saatte işlerini teslim ettiler. Hepsinden Allah razı olsun."

Emre Çelik
Teklif Al

Mükemmel 9.2 / 60

CELAL YÜCEL Nakliyat Firması

CELAL YÜCEL Kullanıcı Adlı Nakliye Firması; Evden eve Nakliyat

Son Müşteri Yorumu
"Bir sonraki evden eve taşımamızda kullanacağımız firmadır. Hanifi abi ve ekibine teşekkür ederiz."

Hüseyin Ikizler
Teklif Al

İyi 7.4 / 42

HİKMET35 Nakliyat Firması

HİKMET35 Kullanıcı Adlı Nakliye Firması: Evden eve Nakliyat

Son Müşteri Yorumu
"Mobilyaları söküp takan arkadaş işinin ehli değildi. Eşyaların gideceği adreslerin açık olarak belirtilmesine rağmen Bodrum Turgutreis arası yol farkı ücreti istendi."

Mustafa Suda
Teklif Al

Müthiş 8.8 / 69

Hanedan Nakliyat Firması

Hanedan Kullanıcı adlı Nakliye firması; Evden eve nakliyat ve Büro nakliyat ihtiyacınızı karşılamak için Buradayız

Son Müşteri Yorumu
"Kendilerine teşekkür ederiz. Sıkıntı yaşamadan hallettiler, Suadiye'den Maltepe'ye nakliyemiz için."

Serkan Yavuz
Teklif Al
Mobil Uygulamalarımızı İndirin Taşınma Sürecini Daha Kolay Yönetin.
Enakliyat Bilgi İletişim Hiz. Tic. Ltd. Şti © Copyright 2011-2016 Enakliyat.com.tr Her Hakkı Saklıdır.