Evden Eve Nakliyat Firmaları
17487

Müşteri yorum ve
değerlendirmeleri ile
firma seçmek
daha kolay

88%

Firmaların 88%'i
kriterleri karşılamadığı
için üyeliğe
kabul edilmedi

547

64 şehirde 547
evden eve
nakliyat firması

20393

Aktif ihale sayısı
ve her gün artan
iş hacmi

ÜYE EVDEN EVE NAKLİYAT FİRMALARI


Müthiş 8.8 / 99

İSAK ÖZSOY Nakliyat Firması

Son Müşteri Yorumu
"Çok memnun kaldım her şey için teşekkür ederim."

Berat Sönmez
Teklif Al

Müthiş 8.5 / 78

YAVUZ ÖZ Nakliyat Firması

Yavuz Öz. kullanıcı adlı firma, Yirmi yılı aşkın bir süredir taşımacılık sektöründe müşteri memnuniyeti üzerine temellendirdiği anlayışıyla şehir içi ve şehir dışı evden eve nakliye hizmetleri vermektedir.

Son Müşteri Yorumu
"Öncelikle firma ile kesinlikle çalışmanızı tavsiye etmiyorum. Firma ile taşınmadan 2 gün önce sabah saat 9'da taşınacak şekilde anlaşmıştık. Taşınmadan önceki gün teyit için aradığımda bunu öğleden sonraya almak istediler ancak programıma uymadığı için istemedim ve yine 9'da olacak şekilde anlaştık. Taşınma gününde firma zamanında gelmedi ve aramalarıma da cevap vermediler. Sonrasında Enakliyat'ı konu ile bilgilendirdim ve kendileri firmaya ulaştı. Bunun üzerine firma benimle iletişime geçip araçlarının arızalandığı iddasında bulundu ki hiç inandırıcı gelmiyor, bu yüzden de bir arkadaşını yollayacağını iletti. Yeni firma saat 11 gibi anca geldi. Taşınacak sadece dolap ve yatak olmasına ve eşyaların sarılması için kendim baloncuklu naylon almama rağmen kendileri bunları kullanmayıp dolabı sadece streç film ile yatağı ise herhangi bir şey ile sarmadan taşıdılar. Taşıma sonrasında hem yatağın bazasında hem de dolapta kırıklar vardı.

Firmadan kesinlikle uzak durmanızı tavsiye ediyorum."

Utku Büyükkoca
Teklif Al

Çok iyi 8.3 / 94

EVNAK Nakliyat Firması

Son Müşteri Yorumu
"İsmail ve ekibi saat sabah 08:00 olmadan telefonla aradı ve kapıda olduklarını söyledi. Taşınma boyunca çok dikkatli ve güler yüzlü bir ekipti. Gönül rahatlığıyla herkese tavsiye ediyorum. Her şey için teşekkür ediyoruz..."

Faruk Köse
Teklif Al

Müthiş 8.5 / 66

pars13 Nakliyat Firması

Son Müşteri Yorumu
"Her şey istediğimiz gibi oldu."

Emre Küçükdeveci
Teklif Al

Mükemmel 9.3 / 80

musa günhan Nakliyat Firması

Son Müşteri Yorumu
"Öncelikle Musa beye teşekkür ediyorum. Dedikleri tam saatte geldiler ve kısa surede evi taşıdılar. Extra başka bir yerden bir yatak almaları için rica ettik, sağ olsunlar kırmadılar. Elemanlar süper kahraman gibilerdi. Hepsi işlerini yaparken çok titizdiler. Hiç bir eşyaya zarar gelmeden çok iyi bir şekilde taşıdılar. Fiyat performans açısından da çok uygundu. Şiddetle tavsiye ediyorum. Başka yere bakmayın. Musa beye güvenin yeter. Gerisini onlar halleder. 10 numara."

Sinan Dut
Teklif Al

Mükemmel 9.3 / 53

Doganlar Nakliyat Firması

Doganlar Kullanıcı Adlı Nakliye Firması;Adana EVden eve nakliyat

Son Müşteri Yorumu
"Kusursuz bir taşıma oldu.
Hayatımda gördüğüm en düzgün, profesyonel ve aynı zamanda iyi niyetli ve güler yüzlü bir ekip vardı. Sorunsuz nakliye budur."

Aytekin Turan
Teklif Al

Mükemmel 9.3 / 73

CELAL YÜCEL Nakliyat Firması

CELAL YÜCEL Kullanıcı Adlı Nakliye Firması; Evden eve Nakliyat

Son Müşteri Yorumu
"Öncelikle Hamza beye çok teşekkür ediyorum, Allah binlerce kez razı olsun. O kadar titiz ve hızlı çalışıyorlar ki sadece taşıtan bilir bu firmanın ne kadar güzel ve titiz çalıştığını.
Bu firmayla taşınmanızı kesinlikle tavsiye ediyorum. Ankara Yücel nakliyata iş hayatında başarılar diliyorum."

Omer Teke
Teklif Al

Müthiş 8.6 / 66

Yusuf Ali Nakliyat Firması

YUSUF ALİ:20 yıllık tecrübe ve taşınmanın zorluklarının farkında olan firmamız, siz değerli müşterilerin ev eşyası taşıması esnasında hiç bir sorun yaşanmaması için gerekli olan tüm alt yapıya sahip ender firmalardandır.

Son Müşteri Yorumu
"Adamlar on üstü on numara hem halktan hemde genel olabilmiş kişiler. Onları tanımaktan onur duydum, ne kadar güzel arkadaşlar. İşine önem ve kıymet vererek takdirimi kazandılar sağ olsunlar."

Okan Saraç
Teklif Al

Müthiş 8.9 / 73

ESAT HALİLOĞLU Nakliyat Firması

Son Müşteri Yorumu
"Genç, saygılı, pratik, hızlı ve temiz işçilik teşekkürler."

Abdurrahman Çakırlı
Teklif Al

Mükemmel 9.6 / 65

NECMETTİN Nakliyat Firması

ÖZ DEVRAN Kullanıcı Adlı Firma: FİRMAMIZ 1997 YILINDAN BERİ GENİŞ BİR KADROYLA VE YENİ ARAÇALRIMIZLA SİZ DEGERLİ MÜSTERİLERİMİZE HİZMET VERMEKTEYİZ

Son Müşteri Yorumu
"Necmettin Bey ve ekibi anlaştığımız saatte geldi. Oldukça seri ve güvenlikli şekilde paketleme yaptılar. Bir mobilyacı yeteneğiyle, demonte-monte işlemini yaptılar. Elektronik ve kırılgan eşyalar konusunda çok dikkatliydiler. Çok teşekkür ederim, ve tavsiye ederim."

Serap Bekisoglu
Teklif Al
Mobil Uygulamalarımızı İndirin Taşınma Sürecini Daha Kolay Yönetin.
Enakliyat Bilgi İletişim Hiz. Tic. Ltd. Şti © Copyright 2011-2017 Enakliyat.com.tr Her Hakkı Saklıdır.