Evden Eve Nakliyat Firmaları
20216

Müşteri yorum ve
değerlendirmeleri ile
firma seçmek
daha kolay

88%

Firmaların 88%'i
kriterleri karşılamadığı
için üyeliğe
kabul edilmedi

578

65 şehirde 578
evden eve
nakliyat firması

26380

Aktif ihale sayısı
ve her gün artan
iş hacmi

ÜYE EVDEN EVE NAKLİYAT FİRMALARI


Müthiş 8.9 / 39

YURTİÇİ Nakliyat Firması

YURTİÇİ Kullanıcı Adlı Firma: Nakliyat bizim işimiz. İstanbul' da evden eve taşımacılığı yılların tecrübesi ile siz değerli müşterilerimiz için yıllardır yapmaktayız.İlk prensibimiz "Müşteri Memnuniyetidir"

Son Müşteri Yorumu
"Bir daha taşınırsam kime taşıtacağımı artık biliyorum.
Güler yüzlü ve işinin ehli ustalar. Sorunsuz bir taşınma oldu.
Kendilerine teşekkür ediyorum.
Kesinlikle herkese tavsiye ediyorum."

Ahmet Erdemir
Teklif Al

Mükemmel 9.3 / 96

musa günhan Nakliyat Firması

Son Müşteri Yorumu
"Anlaştığımız gün ve saatten daha erken geldiler, kendi yerlerini ayarladılar. Çok hızlı taşımaya çalıştılar, bu yüzden bazı eşyalarımızda ufak çaplı çizik ve hasar oluştu. En ucuz fiyatı verdiler, fiyat-performans açısından başarılı diyebilirim. Onur Bey çok iyiydi, İletişimi ve çalışkanlığı gerçekten başarılı. Biraz daha acele etmeden, paketlemeyi çok daha iyi yaparlarsa başarılı bir nakliye firması olacağına inanıyorum. Hepinizin eline sağlık."

Kerem Karaçor
Teklif Al

Mükemmel 9.4 / 93

Ersin Çerkezoğlu Nakliyat Firması

Son Müşteri Yorumu
"Merhaba, İzmir'den İstanbul'a taşındım. Sorunsuz bir şekilde Çerkezoğlu nakliyat sayesinde taşınma sağladım, aldığım hizmetten çok memnun kaldım. Her şey için teşekkürler, herkese Çerkezoğlu nakliyatı tavsiye ederim."

Seçil Kurt
Teklif Al

Mükemmel 9.5 / 90

ANKARA YÜCEL Nakliyat Firması

CELAL YÜCEL Kullanıcı Adlı Nakliye Firması; Evden eve Nakliyat

Son Müşteri Yorumu
"Öncelikle Ankara Yücel nakliyata çok teşekkür ederim. Taşımalarını çok titiz bir şekilde yaptılar, paketleme hizmeti çok süper, hepsinden Allah razı olsun. Herkese Ankara Yücel nakliyatı tavsiye ederim. Hamza beye de öncelikli çok teşekkür ediyorum ilgilerinden dolayı."

Refik Bozkurt
Teklif Al

Müthiş 8.5 / 78

YAVUZ ÖZ Nakliyat Firması

Yavuz Öz. kullanıcı adlı firma, Yirmi yılı aşkın bir süredir taşımacılık sektöründe müşteri memnuniyeti üzerine temellendirdiği anlayışıyla şehir içi ve şehir dışı evden eve nakliye hizmetleri vermektedir.

Son Müşteri Yorumu
"Öncelikle firma ile kesinlikle çalışmanızı tavsiye etmiyorum. Firma ile taşınmadan 2 gün önce sabah saat 9'da taşınacak şekilde anlaşmıştık. Taşınmadan önceki gün teyit için aradığımda bunu öğleden sonraya almak istediler ancak programıma uymadığı için istemedim ve yine 9'da olacak şekilde anlaştık. Taşınma gününde firma zamanında gelmedi ve aramalarıma da cevap vermediler. Sonrasında Enakliyat'ı konu ile bilgilendirdim ve kendileri firmaya ulaştı. Bunun üzerine firma benimle iletişime geçip araçlarının arızalandığı iddasında bulundu ki hiç inandırıcı gelmiyor, bu yüzden de bir arkadaşını yollayacağını iletti. Yeni firma saat 11 gibi anca geldi. Taşınacak sadece dolap ve yatak olmasına ve eşyaların sarılması için kendim baloncuklu naylon almama rağmen kendileri bunları kullanmayıp dolabı sadece streç film ile yatağı ise herhangi bir şey ile sarmadan taşıdılar. Taşıma sonrasında hem yatağın bazasında hem de dolapta kırıklar vardı.

Firmadan kesinlikle uzak durmanızı tavsiye ediyorum."

Utku Büyükkoca
Teklif Al

Mükemmel 9.6 / 85

İstanbul Kent Nakliyat Firması

ÖZ DEVRAN Kullanıcı Adlı Firma: FİRMAMIZ 1997 YILINDAN BERİ GENİŞ BİR KADROYLA VE YENİ ARAÇALRIMIZLA SİZ DEGERLİ MÜSTERİLERİMİZE HİZMET VERMEKTEYİZ

Son Müşteri Yorumu
"Sabah söylenilen saatte adresteydiler ve işlerini kısa zamanda güvenli şekilde kırıp dökmeden bitirdiler. Ekip genç ve dinamik. Bir kişi eksik çalışmalarına karşın işlerini güvenli ve hızlı yapıyorlar. En önemlisi de işin yarısında ekstradan ücret talep etmiyorlar. Son 10 yılda 6-7 kere taşınmış biri olarak, çok fazla kötü örnekle tanıştım. Bu arkadaşlarla gönül rahatlığıyla çalışabilirsiniz."

Deniz K
Teklif Al

Çok iyi 8.2 / 97

EVNAK Nakliyat Firması

Son Müşteri Yorumu
"Anlaşılan paranın üstüne para istediler ve aldılar, montaj yapmadılar, yükü zamanında getirmediler ve kaba davranışlar sergilediler."

Yasemin Kılıç
Teklif Al

Mükemmel 9.5 / 85

SERHAT TÜRKER Nakliyat Firması

Son Müşteri Yorumu
"Arkadaşlara çok teşekkür ederim, ellerine sağlık. Serhat beye teşekkür ederim, Enakliyat ekibine de teşekkür ederim."

Efe Yıldız
Teklif Al

Mükemmel 9.1 / 58

Doganlar Nakliyat Firması

Doganlar Kullanıcı Adlı Nakliye Firması;Adana EVden eve nakliyat

Son Müşteri Yorumu
"İlk defa ev taşıma yapıyorum. Yeni evlendiğim için eşyalarım da değerliydi açıkçası. Verilen zamana uyulması ve maksimum seviyede dikkatli paketlenmesi son derece iyiydi. Enakliyat'ın böyle bir fırsat vermesi de son derece güzel. Teşekkür ederim."

Ahmet Deniz
Teklif Al

Müthiş 8.9 / 83

ESAT HALİLOĞLU Nakliyat Firması

Son Müşteri Yorumu
"İhaleye gelen teklifler üzerine fiyat açısından makul bulduğum için tüm küçük eşyaları kendim paketlemek ve evin tüm fotoğraflarını siteye yüklemek şartıyla 2400 TL karşılığında Haliloğlu nakliyat ile İstanbul'dan Çankırı'ya taşınma kararı aldım. Telefon görüşmelerimiz neticesinde 240 tl kapora yatırarak randevuyu kesinleştirdik. Tayin edilen gün ve saatte evime gelip eşyayı yüklemeye başladılar. Eşyanın yarısı yüklendikten sonra "sizin eşyanız çok fazla, biz bu eşyayı 2400 tl ye değil 3500 tl ye taşırız" dediler. Kendilerine evin tüm eşyasının ve paketlediğim kolilerin resimlerini göndermeme rağmen, kurnazca özelikle hiç ses etmeden eşyaları yüklemeye başlayıp, sonrasında beni mecbur bırakmak adına fiyat yükselttiler. Aramızda çıkan tartışma sonrasında eşyayı geri indir, vazgeçtim, diyemeyeceğim için pazarlıkla ücreti önceden ödediğim kapora hariç 3000 TL ye düşürebildim. Çankırı'ya vardıklarında yine formda belirttiğim gibi 2.katta olan evime eşyayı merdivenle taşımak istemedikleri için, vinç çağırmaya mecbur bıraktılar. 200 TL de ayrıca vinç ücreti ödedim. Toplamda her şey dahil 2400 TL ye ihalede anlaştığım firmaya 240 TL KAPORA + 3000 TL NAKLİYE + 200 TL ASANSÖRLÜ VİNÇ masrafı olmak üzere 3440 TL ÖDEME YAPTIM. Ben bu bütçeyi baştan ayırmış olsaydım, ihaleye bu civarda teklif veren diğer nakliyecilerle zaten görüşürdüm. Beni çok zor durumda bıraktılar. Ayrıca eşyalarımı eve bıraktılar ve kurulumun sonuna kadar beklemeden Çankırı'dan anlaştıkları nakliye firmasına emanet edip geç kalıyoruz diye evden ayrıldılar. Buzdolabım taşınma esnasında üst kasadan göçme şeklinde hasar aldı. Mutfak eşyalarımdan bardaklarım, kaselerim ve hatta kalın borcamlar dahi tuz buz kırılmış. İlk taşınma deneyimimi bana maddi ve manevi açıdan zehir ettiler. Fiyatları makul sunduklarına sakın aldanmayın, acısını kat kat taşınma süresinde çıkartıyorlar. Kesinlikle tavsiye etmiyorum."

Gamze Yaşar
Teklif Al
Mobil Uygulamalarımızı İndirin Taşınma Sürecini Daha Kolay Yönetin.
Enakliyat Bilgi İletişim Hiz. Tic. Ltd. Şti © Copyright 2011-2017 Enakliyat.com.tr Her Hakkı Saklıdır.