Evden Eve Nakliyat Firmaları
18660

Müşteri yorum ve
değerlendirmeleri ile
firma seçmek
daha kolay

88%

Firmaların 88%'i
kriterleri karşılamadığı
için üyeliğe
kabul edilmedi

557

64 şehirde 557
evden eve
nakliyat firması

21993

Aktif ihale sayısı
ve her gün artan
iş hacmi

ÜYE EVDEN EVE NAKLİYAT FİRMALARI


Mükemmel 9 / 36

YURTİÇİ Nakliyat Firması

YURTİÇİ Kullanıcı Adlı Firma: Nakliyat bizim işimiz. İstanbul' da evden eve taşımacılığı yılların tecrübesi ile siz değerli müşterilerimiz için yıllardır yapmaktayız.İlk prensibimiz "Müşteri Memnuniyetidir"

Son Müşteri Yorumu
"Taşıma zamanlama ve telfonda iletişim çok iyi fakat gelen eşyaları kurulum ve taşırken dikkat sıfır.
Sökerken ve kurarken yarısı geri artıyor vidaların ve özen hiç yok."

Ender Şimşek
Teklif Al

Müthiş 8.5 / 78

YAVUZ ÖZ Nakliyat Firması

Yavuz Öz. kullanıcı adlı firma, Yirmi yılı aşkın bir süredir taşımacılık sektöründe müşteri memnuniyeti üzerine temellendirdiği anlayışıyla şehir içi ve şehir dışı evden eve nakliye hizmetleri vermektedir.

Son Müşteri Yorumu
"Öncelikle firma ile kesinlikle çalışmanızı tavsiye etmiyorum. Firma ile taşınmadan 2 gün önce sabah saat 9'da taşınacak şekilde anlaşmıştık. Taşınmadan önceki gün teyit için aradığımda bunu öğleden sonraya almak istediler ancak programıma uymadığı için istemedim ve yine 9'da olacak şekilde anlaştık. Taşınma gününde firma zamanında gelmedi ve aramalarıma da cevap vermediler. Sonrasında Enakliyat'ı konu ile bilgilendirdim ve kendileri firmaya ulaştı. Bunun üzerine firma benimle iletişime geçip araçlarının arızalandığı iddasında bulundu ki hiç inandırıcı gelmiyor, bu yüzden de bir arkadaşını yollayacağını iletti. Yeni firma saat 11 gibi anca geldi. Taşınacak sadece dolap ve yatak olmasına ve eşyaların sarılması için kendim baloncuklu naylon almama rağmen kendileri bunları kullanmayıp dolabı sadece streç film ile yatağı ise herhangi bir şey ile sarmadan taşıdılar. Taşıma sonrasında hem yatağın bazasında hem de dolapta kırıklar vardı.

Firmadan kesinlikle uzak durmanızı tavsiye ediyorum."

Utku Büyükkoca
Teklif Al

Mükemmel 9.3 / 85

musa günhan Nakliyat Firması

Son Müşteri Yorumu
"Güler yüzlü bir ekip vardı sabahtan karşımda. Hızlı bir şekilde paketlenip taşıma gerçekleşti. Çözüm odaklı yaklaşımları vardı. Herkesin emeğine sağlık. Teşekkür ederim."

Osman Arican
Teklif Al

Çok iyi 8.2 / 95

EVNAK Nakliyat Firması

Son Müşteri Yorumu
"İsmail ve ekibi saat sabah 08:00 olmadan telefonla aradı ve kapıda olduklarını söyledi. Taşınma boyunca çok dikkatli ve güler yüzlü bir ekipti. Gönül rahatlığıyla herkese tavsiye ediyorum. Her şey için teşekkür ediyoruz..."

Faruk Köse
Teklif Al

Mükemmel 9.2 / 57

Doganlar Nakliyat Firması

Doganlar Kullanıcı Adlı Nakliye Firması;Adana EVden eve nakliyat

Son Müşteri Yorumu
"İlk defa ev taşıma yapıyorum. Yeni evlendiğim için eşyalarım da değerliydi açıkçası. Verilen zamana uyulması ve maksimum seviyede dikkatli paketlenmesi son derece iyiydi. Enakliyat'ın böyle bir fırsat vermesi de son derece güzel. Teşekkür ederim."

Ahmet Deniz
Teklif Al

Mükemmel 9.4 / 82

CELAL YÜCEL Nakliyat Firması

CELAL YÜCEL Kullanıcı Adlı Nakliye Firması; Evden eve Nakliyat

Son Müşteri Yorumu
"Her şey çok iyi teşekkürler. Taşıma için Hamza beye ayrıca teşekkür ederim."

Erkan Erdoğan
Teklif Al

Çok iyi 8.4 / 67

pars13 Nakliyat Firması

Son Müşteri Yorumu
"Memnun kaldım."

Kübra Cengiz
Teklif Al

Mükemmel 9.6 / 73

NECMETTİN Nakliyat Firması

ÖZ DEVRAN Kullanıcı Adlı Firma: FİRMAMIZ 1997 YILINDAN BERİ GENİŞ BİR KADROYLA VE YENİ ARAÇALRIMIZLA SİZ DEGERLİ MÜSTERİLERİMİZE HİZMET VERMEKTEYİZ

Son Müşteri Yorumu
"Çok memnun kaldım tavsiye ederim."

Mustafa Tufan
Teklif Al

Müthiş 8.8 / 77

ESAT HALİLOĞLU Nakliyat Firması

Son Müşteri Yorumu
"Firma sahibi Esat Haliloğlu'nun yapılan görüşmede taahhüt edilen birçok şeyi yerine getirmemiştir. Söz verilen zamandan önce eşyamı getirerek madur durumda bırakmış, bir çok taksi parası ödememe neden olmuş, taksi parasını talep ettiğimde üzerime yürüyerek hakaretler yağdırmıştır. Bütün bunlar bir yana bazı alet ve edavatlarım kaybolmuştur. Benim için çok değerli olduğunu söylememe rağmen müzik aletlerime zarar vererek kullanılmaz hale getirmiştir. Çamaşır makinam bozulmuş, onarılması imkansız hale gelmiştir. Defalarca telefonla tarafınızı aramama karşın ulaşamadığımı da bilmenizi isterim."

Fikri Girintili
Teklif Al

Müthiş 8.6 / 66

Yusuf Ali Nakliyat Firması

YUSUF ALİ:20 yıllık tecrübe ve taşınmanın zorluklarının farkında olan firmamız, siz değerli müşterilerin ev eşyası taşıması esnasında hiç bir sorun yaşanmaması için gerekli olan tüm alt yapıya sahip ender firmalardandır.

Son Müşteri Yorumu
"Adamlar on üstü on numara hem halktan hemde genel olabilmiş kişiler. Onları tanımaktan onur duydum, ne kadar güzel arkadaşlar. İşine önem ve kıymet vererek takdirimi kazandılar sağ olsunlar."

Okan Saraç
Teklif Al
Mobil Uygulamalarımızı İndirin Taşınma Sürecini Daha Kolay Yönetin.
Enakliyat Bilgi İletişim Hiz. Tic. Ltd. Şti © Copyright 2011-2017 Enakliyat.com.tr Her Hakkı Saklıdır.