Evden Eve Nakliyat Firmaları
4116

Müşteri yorum ve
değerlendirmeleri ile
firma seçmek
daha kolay

77%

Firmaların 77%'i
kriterleri karşılamadığı
için üyeliğe
kabul edilmedi

414

47 şehirde 414
evden eve
nakliyat firması

11828

Aktif ihale sayısı
ve her gün artan
iş hacmi

ÜYE EVDEN EVE NAKLİYAT FİRMALARI


Mükemmel 9.3 / 232

Simbo Nakliyat Firması

Şehir içi ve şehirlerarası evden eve taşımada kalitenin tek adresi

Son Müşteri Yorumu
"Mobilyaların sarılması ve paketlenmesi biraz daha korunaklı olmalı."
Teklif Al

Müthiş 8.6 / 208

ATAKENT Nakliyat Firması

ATAKENT kullanıcı adlı firma: İstanbul Küçükçekmece de 1997 yılından kurulan firmamız 15 yıldır evden eve nakliyat sektöründe faliyet göstermektedir.

Son Müşteri Yorumu
"Kaliteli taşıma, eşyalarıma hiç zarar gelmedi. Teşekkürler."
Teklif Al

Mükemmel 9 / 205

Y.NURS Nakliyat Firması

YILMAZ NURS Kullanıcı Adlı Firma:Evden eve Nakliye şehir içi ve şehirlerarası işletmesi olarak ilk günden bugüne her zaman siz değerli müşterilerimize önce güven, uygun fiyat ve kalite sunarak her daim çalışmalarımızı geliştirdik.

Son Müşteri Yorumu
"Kesinlikle çok hızlı ve ekonomik bir taşınmaydı. Gelen kadro iyi niyetli ve çalışkanlardı ve sorunsuza yakın taşıdlar. Sadece salon mobilyalarım en son eve gelindiğinde düşürüldü ve ufak bikaç çizik oluştu. Onun dışında herşeyi eksiksiz ve dikkatli taşıdılar. Hatta yeni evdeki bir gardrobun yerini bile isteğim üzerine değiştirip yardımcı oldular. Saat 2 de tüm taşıma işlemi bitmişti. Tek sıkıntı çalışanlarn sürekli aralarında kürtçe konuşmaları rahatsız edici bir durum, sonuçta ev ve eşyalar hakknda konuşuyorlar ama ben anlamayım diye yapıyolarmş gibi oluyor ve hoş olmuyor..."
Teklif Al

Çok iyi 8.4 / 224

Yilmaz34 Nakliyat Firması

Yılmaz34 Kullanıcı Adlı Firma: Ambalajlı, sigortalı, garantili, uzman kadrosuyla hizmetinizdedır.

Son Müşteri Yorumu
"Genel olarak memnun kaldığımı söyleyebilirim. Kazasız belasız çok şükür taşınmamı gerçekleştirdikleri için Yılmaz nakliyata teşekkürler. Eleştiri yapmak gerekirse mutlaka sözleşme yapıp öyle taşınmayı yapın dediler. Gelen ekipte herhangi bir evrak yoktu, sözleşmesiz taşındık. Gazeteleri yoktu marketten gazete aldım geldim. Onun dışında herkes gayretli ve iyi niyetliydi nostaljik taşınma dönemlerimi hatırlattı. Memnun kalacağınızı düşünüyorum."
Teklif Al

Müthiş 8.7 / 157

VAR-YAP Nakliyat Firması

VAR-YAP KULLANICI ADLI FİRMA: Her şey zamanında sloganı ile Evden eve Nakliyatın kolay ve rahat geçmesi adına süreçteki tüm adımlar sıralı olarak gerçekleştirilir.

Son Müşteri Yorumu
"Taşıma işlemi zamanında ve problemsiz olarak tamamlandı. Çalışan arkadaşlar çok pratik, usta ve işlerini bilen kişiler. A'dan Z'ye paketleme yaptılar ve hiç bir zayi vermeden. (Hanımın en büyük korkusuydu ve bu korkuyu Var-Yap Nakliyat sayesinde yenmiş oldu.) Aldıkları paranın hakkını sonuna kadar veren ve hayatımda gördüğüm en başarılı nakliye şirketi diyebilirim."
Teklif Al

Mükemmel 9.3 / 152

Adem Kale Nakliyat Firması

ADEM KALE KULLANICI ADLI FİRMA evden eve nakliyat sektöründe uzun yıllardır hizmet vermekteyiz. Yapmakta olduğumuz evden eve taşımacılık hizmetinin ne kadar önem taşıyan bir hizmet olduğunun bilinci ile nakliyat sektöründe iyi hizmet vermenin gayreti içerisindeyiz

Son Müşteri Yorumu
"Taşımayı profesyonelce yaptılar. Şu ana kadar gördüğümüz kadarı, sorunsuz bir taşıma oldu."
Teklif Al

Müthiş 8.8 / 125

Deniz ATA Nakliyat Firması

1980 Yılından beri Siz değerli müşterilerimze evden eve nakliyat sektöründe hizmet vermekteyiz.

Son Müşteri Yorumu
"Anlaştığımız gün ve saatte geldiler, çok hızlı ve temiz bir şekilde çalışıp 3-4 saat içerisinde taşınma işlemini tamamladılar. Herhangi bir kırılma dökülme olmadı. Sorunsuz bir taşınma oldu. Hizmetlerinden son derece memnun kaldık."
Teklif Al

Mükemmel 9 / 75

Mehmet S Nakliyat Firması

Mehmet S kullanıcı adlı firma:1998 İstanbul'da kurulmuş.Kaliteli, ekonomik ve sizler için değerli olan herşeyin bizim içinde değerli olduğuna inanarak, evinizi, ofisinizi taşımaya hazırız.

Son Müşteri Yorumu
"Sorunsuz bir şekilde taşındık. Çok kısa bir sürede kontakt kurup iyi bir fiyata kaliteli bi hizmet aldım."
Teklif Al

Müthiş 8.6 / 61

İbrahim Çakır Nakliyat Firması

İbrahim Çakır Kullanıcı adlı firma; evdeneve naklyat

Son Müşteri Yorumu
"Gerçekten çok memnun kaldığım bir nakliyat işi oldu. Sorunsuz olarak hızlı ve en önemlisi eşya güvenliğinde hiçbir problem olmadı. Çoookk teşekkürlerrr Ezel ve Eren nakliyat ekibine kocaman teşekkürlerrr."
Teklif Al

Müthiş 8.5 / 62

YAVUZ ÖZ. Nakliyat Firması

Yavuz Öz. kullanıcı adlı firma, Yirmi yılı aşkın bir süredir taşımacılık sektöründe müşteri memnuniyeti üzerine temellendirdiği anlayışıyla şehir içi ve şehir dışı evden eve nakliye hizmetleri vermektedir.

Son Müşteri Yorumu
"Öz yıldızlar nakliyat uygun fiyatla İstanbul-Ankara arası taşınmamı sağladı. Taşınma sürecinde bazı aksaklıklar olsa da (koltuğum kurulamamış, televizyon tekrar monte edilmemiş vs) genel olarak memnun kaldım."
Teklif Al
Enakliyat Bilgi İletişim Hiz. Tic. Ltd. Şti © Copyright 2011-2015 Enakliyat.com.tr Her Hakkı Saklıdır.