Evden Eve Nakliyat Firmaları
3273

Müşteri yorum ve
değerlendirmeleri ile
firma seçmek
daha kolay

74%

Firmaların 74%'i
kriterleri karşılamadığı
için üyeliğe
kabul edilmedi

409

47 şehirde 409
evden eve
nakliyat firması

10390

Aktif ihale sayısı
ve her gün artan
iş hacmi

ÜYE EVDEN EVE NAKLİYAT FİRMALARI


Müthiş 8.5

Yilmaz34 Nakliyat Firması

Yılmaz34 Kullanıcı Adlı Firma: Ambalajlı, sigortalı, garantili, uzman kadrosuyla hizmetinizdedır.

Son Müşteri Yorumu
"Yılmaz Nakliyat'tan İstanbul içi evden eve taşıma hizmeti aldık. Yılmaz Nakliyat'ın vermiş olduğu hizmetten çok memnun kaldık. Çalışmalarında başarılar dileriz."
Teklif Al

Mükemmel 9.3

Simbo Nakliyat Firması

Şehir içi ve şehirlerarası evden eve taşımada kalitenin tek adresi

Son Müşteri Yorumu
"Bugün taşındım. Ömer Bey ve ekibine çok teşekkür ederim. Hemen hemen hiçbir zarar olmadı. Zamanlama, ilgi, özen çok başarılıydı. Taşınacak arkadaşlarıma rahatlıkla önereceğim. Ayrıca mobilya montajı konusunda bir mobilyacı kadar titiz olduğunu söyleyebilirim. Eyvallah Simbo Nakliyat."
Teklif Al

Müthiş 8.6

ATAKENT Nakliyat Firması

ATAKENT kullanıcı adlı firma: İstanbul Küçükçekmece de 1997 yılından kurulan firmamız 15 yıldır evden eve nakliyat sektöründe faliyet göstermektedir.

Son Müşteri Yorumu
"Atakent evden nakliyat firmasından memnun kaldım taşınmak isteyen tanıdıklarıma, arkadaşlarıma rahatlıkla tavsiye edeceğim."
Teklif Al

Mükemmel 9.1

Y.NURS Nakliyat Firması

YILMAZ NURS Kullanıcı Adlı Firma:Evden eve Nakliye şehir içi ve şehirlerarası işletmesi olarak ilk günden bugüne her zaman siz değerli müşterilerimize önce güven, uygun fiyat ve kalite sunarak her daim çalışmalarımızı geliştirdik.

Son Müşteri Yorumu
"Gayet profesyonel ve iyi bir firma. Verdikleri sözlerin arkasındalar. Çok uygun fiyat ve kaliteli hizmet veren bir firma. Mutlaka değerlendirin."
Teklif Al

Mükemmel 9.2

Adem Kale Nakliyat Firması

ADEM KALE KULLANICI ADLI FİRMA evden eve nakliyat sektöründe uzun yıllardır hizmet vermekteyiz. Yapmakta olduğumuz evden eve taşımacılık hizmetinin ne kadar önem taşıyan bir hizmet olduğunun bilinci ile nakliyat sektöründe iyi hizmet vermenin gayreti içerisindeyiz

Son Müşteri Yorumu
"Zamanlama, itina ve profesyonellik için teşekkür ederim. Saygılı ve özenli bir şekilde hiçbir problem olmadan işimizi kısa sürede hallettik. "
Teklif Al

Müthiş 8.6

VAR-YAP Nakliyat Firması

VAR-YAP KULLANICI ADLI FİRMA: Her şey zamanında sloganı ile Evden eve Nakliyatın kolay ve rahat geçmesi adına süreçteki tüm adımlar sıralı olarak gerçekleştirilir.

Son Müşteri Yorumu
"Anlaşma yapılırken taşımadan 1 gün önce arayıp bilgilendireceğiz demelerine rağmen aramamaları ve benim aramam üzerine işi ancak 1 gün sonra yapabileceklerini belirtmeleri eğer taşıma haftasonu olmasaydı sorun yaratabilirdi. Çok etkilenmediğim için bunun için negatif değerlendirme yapmama gerek yok ama dikkat edilmesi gereken bir husus. Eşyaları kendim paketlememin getirmiş olduğu kolaylık sayesinde taşıma gayet kısa sürede bitti. Herhangi bir eksikliklerini görmedim. "
Teklif Al

Müthiş 8.7

Deniz ATA Nakliyat Firması

1980 Yılından beri Siz değerli müşterilerimze evden eve nakliyat sektöründe hizmet vermekteyiz.

Son Müşteri Yorumu
"Çok tecrübeli bir firma. Diğer firmalara nazaran verdiği fiyat düşük olsa da firmanın hizmet kalitesi üst düzeyde. İstanbul'dan Maraş'a; bırakın herhangi bir eşyamı, çiçeklerimin dallarını bile kırmamışlar. Uzun mesafelerde kesinlikle tercih edilebilecek bir firma."
Teklif Al

Mükemmel 9.1

Mehmet S Nakliyat Firması

Mehmet S kullanıcı adlı firma:1998 İstanbul'da kurulmuş.Kaliteli, ekonomik ve sizler için değerli olan herşeyin bizim içinde değerli olduğuna inanarak, evinizi, ofisinizi taşımaya hazırız.

Son Müşteri Yorumu
"İlgi, iletişim çok süper. Fiyat olarak gerçekten uygun ve uyumlu ekip gönül rahatlığıyla Saruhan nakliyatı tercih edin."
Teklif Al

Müthiş 8.9

Hanedan Nakliyat Firması

Hanedan Kullanıcı adlı Nakliye firması; Evden eve nakliyat ve Büro nakliyat ihtiyacınızı karşılamak için Buradayız

Son Müşteri Yorumu
"Evimizi Hanedan Nakliyat ile taşıdık ancak çok memnun kaldığımı söyleyemeyeceğim. Taşınmadan önce Web sitelerinden bilgi almak istedim. Sitede ‘Eşyalarınızı hijyenik olmayan battaniyelerle taşımıyoruz, balonlu naylonlarla taşıyoruz’ yazmışlardı. Kirli battaniyeye sardılar mobilyaları, ayrıca balonlu naylon dedikleri ambalaj malzemesi de defalarca kullanılmış olduğu için rengi siyahlaşmış ve kirlenmişti. Hiç hijyenik değildi. Taşındıktan sonra koltuklarımı yıkattım. Ayrıca web sitelerinde eşyalarınızı sigortalıyoruz yazıyordu ancak sigorta falan yapmadılar. Ufak tefek aksaklıklar olacaktı zaten bunları göz önüne almıştım. Mesela, kırılacak eşya kutularının üzerine ‘Kırılacak Eşya’ diye özellikle yazmıştım veya ağır olan eşyaları kutuların üstünde belirtmiştim ancak bunları hiç göz önüne almadan kırılacak eşya kutularının üzerlerine hep ağır kutuları koymuşlardı. Kutuları çok özensiz taşıdılar. Çok iyi paketlememe rağmen kırılan mutfak eşyalarım oldu 10 parça kadar. Bunlar ufak tefek aslında çok önemli değil. Ben çok önemli hassas eşyalarımı arabayla taşıdım, ki iyi ki ben taşıyıp firmaya bırakmamışım. Ayrıca yer parkemi bayağı çizdiler. Kitaplığı sürüklerken altında vida kalmış. Bu çizik için yapabileceğimiz birşey yok, olsa değişirdik dediler. Bunlar dışında büfemin kapağı kırıldı, tamir ettiler. Kitaplığımın rafları kırıldı, tamir ettiler. Sağolsun Cemil Bey sorun çıkınca yardımcı oluyordu, çözmeye çalışıyordu ancak önemli olan sadece sorun çıktıktan sonra çözmek değil, biraz da sorunun çıkmasını önlemek bence."
Teklif Al

Müthiş 8.5

YAVUZ ÖZ. Nakliyat Firması

Yavuz Öz. kullanıcı adlı firma, Yirmi yılı aşkın bir süredir taşımacılık sektöründe müşteri memnuniyeti üzerine temellendirdiği anlayışıyla şehir içi ve şehir dışı evden eve nakliye hizmetleri vermektedir.

Son Müşteri Yorumu
"Öz yıldızlar nakliyat uygun fiyatla İstanbul-Ankara arası taşınmamı sağladı. Taşınma sürecinde bazı aksaklıklar olsa da (koltuğum kurulamamış, televizyon tekrar monte edilmemiş vs) genel olarak memnun kaldım."
Teklif Al
Enakliyat Bilgi İletişim Hiz. Tic. Ltd. Şti © Copyright 2011-2014 Enakliyat.com.tr Her Hakkı Saklıdır.