Evden Eve Nakliyat Firmaları
3521

Müşteri yorum ve
değerlendirmeleri ile
firma seçmek
daha kolay

74%

Firmaların 74%'i
kriterleri karşılamadığı
için üyeliğe
kabul edilmedi

418

47 şehirde 418
evden eve
nakliyat firması

10604

Aktif ihale sayısı
ve her gün artan
iş hacmi

ÜYE EVDEN EVE NAKLİYAT FİRMALARI


Müthiş 8.6 / 197

Yilmaz34 Nakliyat Firması

Yılmaz34 Kullanıcı Adlı Firma: Ambalajlı, sigortalı, garantili, uzman kadrosuyla hizmetinizdedır.

Son Müşteri Yorumu
"Güler yüzlü çok iyi bir hizmet aldık."
Teklif Al

Mükemmel 9.3 / 204

Simbo Nakliyat Firması

Şehir içi ve şehirlerarası evden eve taşımada kalitenin tek adresi

Son Müşteri Yorumu
"Mirza bey ve ekibi şu ana kadar eşya nakliyatımı yapan tek iyi firma. Önceki nakliyatlarda gördüğüm fırsatçılık bu firmada kesinlikle yok. Zamanından önce hazırdılar. Paketlemeleri oldukça başarılı. Paketleme kaynaklı en ufak bir hata olmadı. Demontajda görünmeyen bir yerde ufak çizikler oluştu. Hatalarından ders çıkarıp, müşteri memnuniyetini önemseyen, bir ekip hizmeti gördüm. Önceki nakliyat sonrasında çalışmaz olan sürgülü kapım artık çalışıyor. Kesinlikle pişman olmazsiniz."
Teklif Al

Müthiş 8.6 / 180

ATAKENT Nakliyat Firması

ATAKENT kullanıcı adlı firma: İstanbul Küçükçekmece de 1997 yılından kurulan firmamız 15 yıldır evden eve nakliyat sektöründe faliyet göstermektedir.

Son Müşteri Yorumu
"Çok memnun kaldım, çalışanlar son derece uyumlulardı, hiç bir sorun yaşamadık, herşey zamanında ve kararında oldu, tavsiye ederim."
Teklif Al

Mükemmel 9 / 172

Y.NURS Nakliyat Firması

YILMAZ NURS Kullanıcı Adlı Firma:Evden eve Nakliye şehir içi ve şehirlerarası işletmesi olarak ilk günden bugüne her zaman siz değerli müşterilerimize önce güven, uygun fiyat ve kalite sunarak her daim çalışmalarımızı geliştirdik.

Son Müşteri Yorumu
"Harika bir taşınmaydı, herkese teşekkürler..."
Teklif Al

Mükemmel 9.3 / 126

Adem Kale Nakliyat Firması

ADEM KALE KULLANICI ADLI FİRMA evden eve nakliyat sektöründe uzun yıllardır hizmet vermekteyiz. Yapmakta olduğumuz evden eve taşımacılık hizmetinin ne kadar önem taşıyan bir hizmet olduğunun bilinci ile nakliyat sektöründe iyi hizmet vermenin gayreti içerisindeyiz

Son Müşteri Yorumu
"Sorunsuz bir taşınma işlemi geçirdik. Adem bey ve ekibine teşekkürler."
Teklif Al

Müthiş 8.6 / 125

VAR-YAP Nakliyat Firması

VAR-YAP KULLANICI ADLI FİRMA: Her şey zamanında sloganı ile Evden eve Nakliyatın kolay ve rahat geçmesi adına süreçteki tüm adımlar sıralı olarak gerçekleştirilir.

Son Müşteri Yorumu
"VAR-YAP ile İzmir'den İstanbul'a eşyalarımızı taşıdık. Firma çalışanları son derece saygılı, giyimi kuşamı düzgündü. İzmir'de de İstanbul'da da söyledikleri tam saatinde eve geldiler. Eşyaları sarıp sarmaladılar, paketlediler, söküp montajladılar. Herhangi bir eşyam zarar görmedi, çizilmedi bile. Bundan sonra 10 defa taşınacak olsam hepsinde kesinlikle VAR-YAP firması ile çalışırım. Eşyalar zorluklarla alınıyor, taşıma esnasında zarar görmesini istemediğim için taşıma öncesi tedirginlik vardı. VAR-YAP çalışanlarının hepsinden Allah razı olsun kesinlikle çok profesyönelce çalıştılar. "
Teklif Al

Müthiş 8.7 / 106

Deniz ATA Nakliyat Firması

1980 Yılından beri Siz değerli müşterilerimze evden eve nakliyat sektöründe hizmet vermekteyiz.

Son Müşteri Yorumu
"Genel olarak büyük bir sorun yaşanmadan taşımayı yaptı arkadaşlar. Kullanılan malzeme hem eski hem de biraz kalitesizdi. Eksiklik olarak sayabileceklerim iki mutfak dolabını boşaltmamışlar ve store perdeleri sökmemişler. Firma sahibi ertesi gün beni aradı ve taşınma ile ilgili bilgi aldı. Eksikler için yardımcı olabileceğini söyledi. Arkadaşlara hızlı ve iyi niyetli çalışmaları için teşekkür ediyorum."
Teklif Al

Mükemmel 9.1 / 69

Mehmet S Nakliyat Firması

Mehmet S kullanıcı adlı firma:1998 İstanbul'da kurulmuş.Kaliteli, ekonomik ve sizler için değerli olan herşeyin bizim içinde değerli olduğuna inanarak, evinizi, ofisinizi taşımaya hazırız.

Son Müşteri Yorumu
"Teşekkür ederiz."
Teklif Al

Müthiş 8.9 / 61

Hanedan Nakliyat Firması

Hanedan Kullanıcı adlı Nakliye firması; Evden eve nakliyat ve Büro nakliyat ihtiyacınızı karşılamak için Buradayız

Son Müşteri Yorumu
"Evimizi Hanedan Nakliyat ile taşıdık ancak çok memnun kaldığımı söyleyemeyeceğim. Taşınmadan önce Web sitelerinden bilgi almak istedim. Sitede ‘Eşyalarınızı hijyenik olmayan battaniyelerle taşımıyoruz, balonlu naylonlarla taşıyoruz’ yazmışlardı. Kirli battaniyeye sardılar mobilyaları, ayrıca balonlu naylon dedikleri ambalaj malzemesi de defalarca kullanılmış olduğu için rengi siyahlaşmış ve kirlenmişti. Hiç hijyenik değildi. Taşındıktan sonra koltuklarımı yıkattım. Ayrıca web sitelerinde eşyalarınızı sigortalıyoruz yazıyordu ancak sigorta falan yapmadılar. Ufak tefek aksaklıklar olacaktı zaten bunları göz önüne almıştım. Mesela, kırılacak eşya kutularının üzerine ‘Kırılacak Eşya’ diye özellikle yazmıştım veya ağır olan eşyaları kutuların üstünde belirtmiştim ancak bunları hiç göz önüne almadan kırılacak eşya kutularının üzerlerine hep ağır kutuları koymuşlardı. Kutuları çok özensiz taşıdılar. Çok iyi paketlememe rağmen kırılan mutfak eşyalarım oldu 10 parça kadar. Bunlar ufak tefek aslında çok önemli değil. Ben çok önemli hassas eşyalarımı arabayla taşıdım, ki iyi ki ben taşıyıp firmaya bırakmamışım. Ayrıca yer parkemi bayağı çizdiler. Kitaplığı sürüklerken altında vida kalmış. Bu çizik için yapabileceğimiz birşey yok, olsa değişirdik dediler. Bunlar dışında büfemin kapağı kırıldı, tamir ettiler. Kitaplığımın rafları kırıldı, tamir ettiler. Sağolsun Cemil Bey sorun çıkınca yardımcı oluyordu, çözmeye çalışıyordu ancak önemli olan sadece sorun çıktıktan sonra çözmek değil, biraz da sorunun çıkmasını önlemek bence."
Teklif Al

Müthiş 8.5 / 62

YAVUZ ÖZ. Nakliyat Firması

Yavuz Öz. kullanıcı adlı firma, Yirmi yılı aşkın bir süredir taşımacılık sektöründe müşteri memnuniyeti üzerine temellendirdiği anlayışıyla şehir içi ve şehir dışı evden eve nakliye hizmetleri vermektedir.

Son Müşteri Yorumu
"Öz yıldızlar nakliyat uygun fiyatla İstanbul-Ankara arası taşınmamı sağladı. Taşınma sürecinde bazı aksaklıklar olsa da (koltuğum kurulamamış, televizyon tekrar monte edilmemiş vs) genel olarak memnun kaldım."
Teklif Al
Enakliyat Bilgi İletişim Hiz. Tic. Ltd. Şti © Copyright 2011-2014 Enakliyat.com.tr Her Hakkı Saklıdır.