Evden Eve Nakliyat Firmaları
3233

Müşteri yorum ve
değerlendirmeleri ile
firma seçmek
daha kolay

73%

Firmaların 73%'i
kriterleri karşılamadığı
için üyeliğe
kabul edilmedi

411

47 şehirde 411
evden eve
nakliyat firması

10604

Aktif ihale sayısı
ve her gün artan
iş hacmi

ÜYE EVDEN EVE NAKLİYAT FİRMALARI


Müthiş 8.5

Yilmaz34 Nakliyat Firması

Yılmaz34 Kullanıcı Adlı Firma: Ambalajlı, sigortalı, garantili, uzman kadrosuyla hizmetinizdedır.

Son Müşteri Yorumu
"Yılmaz34 nakliyatla taşınma işlemini gerçekleştirdim. Dedikleri saatte gelip, taşınma işlemini sorunsuz yaptılar. Elemanlarının işteki ciddiyetleri, yaptıkları işe verdikleri önem benim mutlu etti. Yılmaz34 Nakliyata teşekkür ediyorum."
Teklif Al

Mükemmel 9.3

Simbo Nakliyat Firması

Şehir içi ve şehirlerarası evden eve taşımada kalitenin tek adresi

Son Müşteri Yorumu
"Merhaba; Yaklaşık 10 gün önce taşındım. Sinbo Nakliyat firmasını Enakliyat.com.tr web sitesinden buldum. Sorunsuz ve süper bir şekilde taşındık. Fiyat/Denge olarak en uygun teklifi sundular. Tamamen bir aile şirketi olmasından dolayı işlerini çok iyi yapıyorlar. Çok rahat bir şekilde herkese tavsiye edebilirim. Allah yollarını açık etsin. Alın teri ile helal para kazanan bir firma."
Teklif Al

Müthiş 8.6

ATAKENT Nakliyat Firması

ATAKENT kullanıcı adlı firma: İstanbul Küçükçekmece de 1997 yılından kurulan firmamız 15 yıldır evden eve nakliyat sektöründe faliyet göstermektedir.

Son Müşteri Yorumu
" Merhabalar Bir evin taşınması ancak bu kadar kolay olur. Gerçekten gelen arkadaşların ellerine kollarına sağlık her şeyi o kadar titizlikle taşıdalar ve yerlerine yerleştirdiler ki hatta arızalı olan yatak odası gardolabını da tamirini yaptılar. Saygıda söylenecek hiçbir şey yok sessizce taşınması, mütevazi olmaları yani saymakla bitmez. Tekrardan teşekür ederim ve herkese öneririm."
Teklif Al

Mükemmel 9.1

Y.NURS Nakliyat Firması

YILMAZ NURS Kullanıcı Adlı Firma:Evden eve Nakliye şehir içi ve şehirlerarası işletmesi olarak ilk günden bugüne her zaman siz değerli müşterilerimize önce güven, uygun fiyat ve kalite sunarak her daim çalışmalarımızı geliştirdik.

Son Müşteri Yorumu
"Hizmet süper."
Teklif Al

Mükemmel 9.2

Adem Kale Nakliyat Firması

ADEM KALE KULLANICI ADLI FİRMA evden eve nakliyat sektöründe uzun yıllardır hizmet vermekteyiz. Yapmakta olduğumuz evden eve taşımacılık hizmetinin ne kadar önem taşıyan bir hizmet olduğunun bilinci ile nakliyat sektöründe iyi hizmet vermenin gayreti içerisindeyiz

Son Müşteri Yorumu
"Tavsiye ederim."
Teklif Al

Müthiş 8.6

VAR-YAP Nakliyat Firması

VAR-YAP KULLANICI ADLI FİRMA: Her şey zamanında sloganı ile Evden eve Nakliyatın kolay ve rahat geçmesi adına süreçteki tüm adımlar sıralı olarak gerçekleştirilir.

Son Müşteri Yorumu
"Anlaşma yapılırken taşımadan 1 gün önce arayıp bilgilendireceğiz demelerine rağmen aramamaları ve benim aramam üzerine işi ancak 1 gün sonra yapabileceklerini belirtmeleri eğer taşıma haftasonu olmasaydı sorun yaratabilirdi. Çok etkilenmediğim için bunun için negatif değerlendirme yapmama gerek yok ama dikkat edilmesi gereken bir husus. Eşyaları kendim paketlememin getirmiş olduğu kolaylık sayesinde taşıma gayet kısa sürede bitti. Herhangi bir eksikliklerini görmedim. "
Teklif Al

Müthiş 8.7

Deniz ATA Nakliyat Firması

1980 Yılından beri Siz değerli müşterilerimze evden eve nakliyat sektöründe hizmet vermekteyiz.

Son Müşteri Yorumu
"Hesaplı ve kaliteli hizmet için seçin, biz memnunuz."
Teklif Al

Mükemmel 9.1

Mehmet S Nakliyat Firması

Mehmet S kullanıcı adlı firma:1998 İstanbul'da kurulmuş.Kaliteli, ekonomik ve sizler için değerli olan herşeyin bizim içinde değerli olduğuna inanarak, evinizi, ofisinizi taşımaya hazırız.

Son Müşteri Yorumu
"İlgi, iletişim çok süper. Fiyat olarak gerçekten uygun ve uyumlu ekip gönül rahatlığıyla Saruhan nakliyatı tercih edin."
Teklif Al

Müthiş 8.9

Hanedan Nakliyat Firması

Hanedan Kullanıcı adlı Nakliye firması; Evden eve nakliyat ve Büro nakliyat ihtiyacınızı karşılamak için Buradayız

Son Müşteri Yorumu
"Evimizi Hanedan Nakliyat ile taşıdık ancak çok memnun kaldığımı söyleyemeyeceğim. Taşınmadan önce Web sitelerinden bilgi almak istedim. Sitede ‘Eşyalarınızı hijyenik olmayan battaniyelerle taşımıyoruz, balonlu naylonlarla taşıyoruz’ yazmışlardı. Kirli battaniyeye sardılar mobilyaları, ayrıca balonlu naylon dedikleri ambalaj malzemesi de defalarca kullanılmış olduğu için rengi siyahlaşmış ve kirlenmişti. Hiç hijyenik değildi. Taşındıktan sonra koltuklarımı yıkattım. Ayrıca web sitelerinde eşyalarınızı sigortalıyoruz yazıyordu ancak sigorta falan yapmadılar. Ufak tefek aksaklıklar olacaktı zaten bunları göz önüne almıştım. Mesela, kırılacak eşya kutularının üzerine ‘Kırılacak Eşya’ diye özellikle yazmıştım veya ağır olan eşyaları kutuların üstünde belirtmiştim ancak bunları hiç göz önüne almadan kırılacak eşya kutularının üzerlerine hep ağır kutuları koymuşlardı. Kutuları çok özensiz taşıdılar. Çok iyi paketlememe rağmen kırılan mutfak eşyalarım oldu 10 parça kadar. Bunlar ufak tefek aslında çok önemli değil. Ben çok önemli hassas eşyalarımı arabayla taşıdım, ki iyi ki ben taşıyıp firmaya bırakmamışım. Ayrıca yer parkemi bayağı çizdiler. Kitaplığı sürüklerken altında vida kalmış. Bu çizik için yapabileceğimiz birşey yok, olsa değişirdik dediler. Bunlar dışında büfemin kapağı kırıldı, tamir ettiler. Kitaplığımın rafları kırıldı, tamir ettiler. Sağolsun Cemil Bey sorun çıkınca yardımcı oluyordu, çözmeye çalışıyordu ancak önemli olan sadece sorun çıktıktan sonra çözmek değil, biraz da sorunun çıkmasını önlemek bence."
Teklif Al

Müthiş 8.5

YAVUZ ÖZ. Nakliyat Firması

Yavuz Öz. kullanıcı adlı firma, Yirmi yılı aşkın bir süredir taşımacılık sektöründe müşteri memnuniyeti üzerine temellendirdiği anlayışıyla şehir içi ve şehir dışı evden eve nakliye hizmetleri vermektedir.

Son Müşteri Yorumu
"Öz yıldızlar nakliyat uygun fiyatla İstanbul-Ankara arası taşınmamı sağladı. Taşınma sürecinde bazı aksaklıklar olsa da (koltuğum kurulamamış, televizyon tekrar monte edilmemiş vs) genel olarak memnun kaldım."
Teklif Al
Enakliyat Bilgi İletişim Hiz. Tic. Ltd. Şti © Copyright 2011-2014 Enakliyat.com.tr Her Hakkı Saklıdır.