Evden Eve Nakliyat Firmaları
11948

Müşteri yorum ve
değerlendirmeleri ile
firma seçmek
daha kolay

85%

Firmaların 85%'i
kriterleri karşılamadığı
için üyeliğe
kabul edilmedi

512

64 şehirde 512
evden eve
nakliyat firması

28039

Aktif ihale sayısı
ve her gün artan
iş hacmi

ÜYE EVDEN EVE NAKLİYAT FİRMALARI


Mükemmel 9.1 / 434

VAR-YAP Nakliyat Firması

VAR-YAP KULLANICI ADLI FİRMA: Her şey zamanında sloganı ile Evden eve Nakliyatın kolay ve rahat geçmesi adına süreçteki tüm adımlar sıralı olarak gerçekleştirilir.

Son Müşteri Yorumu
"Enakliyet Muhammet Bey aracılığıyla tanıştığımız Cevdet Bey ve olağanüstü ekibine buradan teşekkürlerimizi sunmak istiyoruz. Biz herkese tavsiye ediyoruz. Tekrar taşınıcak olsam gönül rahatlığı ile yine onları seçerim. Aklınızda soru işareti kalmadan VAR-YAP nakliyat ile çalışabilirsiniz. Herşey için çok teşekkürler."

Fahir Inal
Teklif Al

Çok iyi 8.4 / 453

Yilmaz34 Nakliyat Firması

Yılmaz34 Kullanıcı Adlı Firma: Ambalajlı, sigortalı, garantili, uzman kadrosuyla hizmetinizdedır.

Son Müşteri Yorumu
"Merhabalar. 21 Mayısta evimi Yılmaz34 nakliye firmasına taşıttım. Vallahi inanılmaz, altını çizerek yazıyorum inanılmaz derecede memnun kaldık. Güler yüzlülükleri olsun, iş bilirlikleri olsun, saygıları olsun her şeyleriyle mükemmeldiler. Bu kadarını beklemiyordum açıkçası, ben bütün çevreme zaten tavsiye ettim. Sizler de gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirsiniz. Yılmaz34 firmasına özellikle teşekkür ederim. Enakliyat sitesine de gösterdikleri ilgi alaka ve profesyonelliklerinden dolayı teşekkür ederim. Saygılarımla...."

Cem Akyüz
Teklif Al

Mükemmel 9.4 / 448

Simbo Nakliyat Firması

Şehir içi ve şehirlerarası evden eve taşımada kalitenin tek adresi

Son Müşteri Yorumu
"İstanbul'dan Trabzon'a evim taşındı ve şimdi kurma işlemleri bitti. Baştan sona dört dörtlük bir organizasyon vardı. En önemli ayrıntı; anlaşma yapmadan önce Ömer Bey bizzat gelip fiyat ve yapılacaklar hakkında konuşmuş olması. Çoğu firma eşyayı görmeden fiyat verip sonunda fiyat artırımına gidiyor. Burda kesinlikle böyle bi sıkıntı olmuyor emin olabilirsiniz. Çalışanların davranışları çok iyiydi. Taşıma işlemleri titizlikle yapıldı ve aynı titizlikle de ev kurma işlemi yapıldı. İlk defa şehirlerarası taşıma yaptırdım ve herkese gönül rahatlığıyla tavsiye edebileceğim bir firma Simbo nakliyat. Teşekkürler Ömer usta ve ekibi..."

Emre Aykın
Teklif Al

Müthiş 8.5 / 427

ATAKENT Nakliyat Firması

ATAKENT kullanıcı adlı firma: İstanbul Küçükçekmece de 1997 yılından kurulan firmamız 15 yıldır evden eve nakliyat sektöründe faliyet göstermektedir.

Son Müşteri Yorumu
"Telefon ile konuştuğumuz gün ve saatte geldiler. Demontaj ve montajda ilgili, samimi idiler. Montaj işlemi sırasında gerekli düzeltmeler ve özel isteklerimizi karşıladıkları için Şahin Bey ve çalışma arkadaşlarına teşekkür ederim. "

Mehmet Seyit Karaca
Teklif Al

Müthiş 8.9 / 486

Y.NURS Nakliyat Firması

YILMAZ NURS Kullanıcı Adlı Firma:Evden eve Nakliye şehir içi ve şehirlerarası işletmesi olarak ilk günden bugüne her zaman siz değerli müşterilerimize önce güven, uygun fiyat ve kalite sunarak her daim çalışmalarımızı geliştirdik.

Son Müşteri Yorumu
"Nekadar desemde on numara beş yıldız. Aklınıza neden acaba on numara beş yıldız sorusu gelecek. Şöyle özetliyeyim. Ben yaklaşık 7-8 kez ev taşıma olayına şahit olmuştum. Fakat bu adamlar ev taşıdığı zaman ne alttaki komşunuzun nede üstteki komşunuzun sizin evin taşındığından haberleri bile olmuyor. Ne eşyanız sağa sola çarpar, nede siz çarpacak diye "dikkat et, dolap sürtecek", yok efendim "yardım et" gibi sözler de duyamazsınız. Adamlar koca evi taşıdılar dört kişi dörder cümle bile etmedi:)) Karınca gibi ya:))) yani adamlar işi biliyor. İnanın ev taşımak çok kolaymış:)) Allah razı olsun çok memnun kaldım. Enakliyat da işini takip ediyor. Anlaştınız mı? geldiler mi? problem var mı? ilave bilgiler veriyor."

Hasan Boz
Teklif Al

Mükemmel 9.4 / 361

Adem Kale Nakliyat Firması

ADEM KALE KULLANICI ADLI FİRMA evden eve nakliyat sektöründe uzun yıllardır hizmet vermekteyiz. Yapmakta olduğumuz evden eve taşımacılık hizmetinin ne kadar önem taşıyan bir hizmet olduğunun bilinci ile nakliyat sektöründe iyi hizmet vermenin gayreti içerisindeyiz

Son Müşteri Yorumu
"Gayet seri ve efektif çalışıyorlar, teşekkürler."

Tolga Tolan
Teklif Al

Müthiş 8.8 / 274

Deniz ATA Nakliyat Firması

1980 Yılından beri Siz değerli müşterilerimze evden eve nakliyat sektöründe hizmet vermekteyiz.

Son Müşteri Yorumu
"Çok memnun kaldım. Herkese tavsiye ederim."

Canan Eşim
Teklif Al

Müthiş 8.8 / 232

İbrahim Çakır Nakliyat Firması

İbrahim Çakır Kullanıcı adlı firma; evdeneve naklyat

Son Müşteri Yorumu
"Nakliyat olacağı gün sabah kendi araçlarının anahtarını arabanın içinde unutmalarından dolayı 1 saatlik bir gecikme sonunda yeni bir araç temin edip geldiler ve taşıma işlemini gerçekleştirdiler. Taşıma esnasında parkemin çizilmesi ďışında taşımacı arkadaşlardan memnun kaldım. Allah yolunuzu açık etsin..."

Özgür Tozlu
Teklif Al

Müthiş 8.9 / 239

Yakup Nakliyat Firması

Yakup Kullanıcı Adlı Firma: Evden eve nakliyat için bize ulaşmanız ile hazırlıklara başlar ve ekibimiz istediğiniz zamanda evinizi ziyaret eder. Evinizdeki eşyaların hassasiyetine göre amlabajlama yapılır ve yeni evinize istediinz odalara yerleştirilerek evden eve nakliyat sonuçlandırışır.

Son Müşteri Yorumu
"Tüm cam malzemesı ve tabakları mi kırdılar
Çiçeklerimi kırdılar
Evdeki fortmanto mu kırdılar
Asla ve asla kimseye tavsiye etmem
Etmediğiniz beddua kalmaz
"

Ibrahim Ünlüsoy
Teklif Al

Mükemmel 9.8 / 152

YAHYA Nakliyat Firması

Yahya Kullanıcı Adlı Firma: Şehir içi şehirlerarası evden eve nakliyat hizmetleriniz için 7/24 sizlerleyiz.

Son Müşteri Yorumu
"Geçtiğimiz haftasonu Aysa Nakliyat aracılığıyla yeni evimize taşındık. Söyledikleri saatten bile önce, erkenden geldiler. Tüm eşyalarımızı titizlikle paketleyip araca yüklediler. Yeni eve taşırken de aynı özeni gösterdiler. Herhangi bir uyarıda bulunmamıza bile gerek kalmadan, her şeyi kurup yerleştirdiler. Çalışan arkadaşların hepsi nazik ve anlayışlıydı. Tek kelimeyle aldıkları paranın hakkını verdiler. Bunu özellikle benim gibi ince eleyip sık dokuyan, yorum üstüne yorum okuyan takıntılı müşteriler için söylüyorum; eşyalarınızı gönül rahatlığıyla Aysa nakliyata emanet edebilirsiniz."

Uğur Küçükkaplan
Teklif Al
Enakliyat Bilgi İletişim Hiz. Tic. Ltd. Şti © Copyright 2011-2016 Enakliyat.com.tr Her Hakkı Saklıdır.