Evden Eve Nakliyat Firmaları
2675

Müşteri yorum ve
değerlendirmeleri ile
firma seçmek
daha kolay

72%

Firmaların 72%'i
kriterleri karşılamadığı
için üyeliğe
kabul edilmedi

402

47 şehirde 402
evden eve
nakliyat firması

9033

Aktif ihale sayısı
ve her gün artan
iş hacmi

ÜYE EVDEN EVE NAKLİYAT FİRMALARI


Müthiş 8.6

Yilmaz34 Nakliyat Firması

Yılmaz34 Kullanıcı Adlı Firma: Ambalajlı, sigortalı, garantili, uzman kadrosuyla hizmetinizdedır.

Son Müşteri Yorumu
"Yılmaz Nakliyat konuştuğumuz gün ve saatte geldiler. Sorunsuz bir şekilde paketleme, demontaj, nakliye ve montajlarını yapıp kısa sürede taşınma işini hallettiler. Çalışan arkadaşlara, firma sahibine ve vesile olan Enakliyat sitesine teşekkür ederim. "
Teklif Al

Müthiş 8.6

ATAKENT Nakliyat Firması

ATAKENT kullanıcı adlı firma: İstanbul Küçükçekmece de 1997 yılından kurulan firmamız 15 yıldır evden eve nakliyat sektöründe faliyet göstermektedir.

Son Müşteri Yorumu
"Bir de yolu şaşırmasalardı ve eşyaların bir kısmını taşımayı unutmasalardı mükemmel olurdu yinede teşekkür ederim memnun kaldım bi daha olsa yine onlara taşıtırım."
Teklif Al

Mükemmel 9.3

Simbo Nakliyat Firması

Şehir içi ve şehirlerarası evden eve taşımada kalitenin tek adresi

Son Müşteri Yorumu
"Bu yaşıma kadar bir çok kez ev taşıdım bu kadar anlayışlı bir firma dahada görmedim, daha önceki taşıma firmasının hatalarını kusurlarını paketleme esnasın da tespit edip onarım konusunda yardımcı olacaklarını söyleyip önceki taşıma firmasının ayıplarını, koltuğumu onararak kapattılar. Kendilerine buradan bir kez daha teşekkür ederim ve inşallah bir gün yine karşılaşırız."
Teklif Al

Mükemmel 9.1

Adem Kale Nakliyat Firması

ADEM KALE KULLANICI ADLI FİRMA evden eve nakliyat sektöründe uzun yıllardır hizmet vermekteyiz. Yapmakta olduğumuz evden eve taşımacılık hizmetinin ne kadar önem taşıyan bir hizmet olduğunun bilinci ile nakliyat sektöründe iyi hizmet vermenin gayreti içerisindeyiz

Son Müşteri Yorumu
"Hiç sorunsuz zamanında taşınma. Adem bey ve çalışanlara teşekkürler."
Teklif Al

Müthiş 8.5

VAR-YAP Nakliyat Firması

VAR-YAP KULLANICI ADLI FİRMA: Her şey zamanında sloganı ile Evden eve Nakliyatın kolay ve rahat geçmesi adına süreçteki tüm adımlar sıralı olarak gerçekleştirilir.

Son Müşteri Yorumu
"Değerlendirme yapmamız anlamsız! Zira biz enakliyat üzerinden varyap firmadıyla anlaştık ancak gelen firma çağrı nakliyat oldu. Üstelik istemiyorsanız gideriz şeklinde efelendiler bile. O saatten sonra yapılabilecek birşey yoktu. Kabul ettik mecburen. Mutfak eşyasının firma tarafından toplanacağı açtığımız ihale şartnamesinde özellikle belirtmiş olmamıza rağmen bu duruma tepki gösterdi taşıyıcı arkadaşlar. Sonucunuda mutfak kolilerini açarken gördük. İçinde malzeme bkliyat un şeker vs olan kavanozların kapakları açık olarak ve ters olarak konmuştu. Hepsi döküldü dolayısıyla... Kasıt olduğundan eminiz zira boş kavanozların kapakları sımsıkı kapalıydı!!!! Açık şişeleri taşımak istemediler.... Daha ne diyelimki "
Teklif Al

Müthiş 8.8

Deniz ATA Nakliyat Firması

1980 Yılından beri Siz değerli müşterilerimze evden eve nakliyat sektöründe hizmet vermekteyiz.

Son Müşteri Yorumu
"1)Davranışları sertti. 2)En değerli eşyamı paketleme yapmadıkları için kırdılar. 3)Benim eşyam için küçük veya orta boy araba yeterliyken büyük araba getirdiler ve taşıma gününden iki gün önce muhtemelen müşteri buldukları için taşımayı teklif ettiler ve ben kabul ettim.Ama kitap ve bazı eşyalarım kayboldu ve başkasına ait eşya benim eşyam içinde çıktı.Başka eşya getirmedik deseler de geç geldiler ve söz konusu deliller sözlerini desteklemiyor.Günahları boyunlarına! 4)İzmirde eşyamı teslim ederken rastgele hamal bulmuşlar. 5)Başta 1850 tl.teklif verdiler. Eve gelince 2500 istediler. Kabul etmeyince 2000e razı oldular. Ama hizmet berbat! 6)Benden dost tavsiyesi istiyorsanız eşyyanız yüklenirken de boşaltılırken de ve özellikle kamyon yol alırken de adamların ensesinde olun. Başkasının eşyasıyla eraber getiriyorlar. Gözünüzle görmediğiniz için delil de olsa bişey diyemıyrsunuz. Taşıma işi aldatılmaya açık. 7)Bu firmanın imzalatmış olduğu faturada kendilerine sorumluluk yükleyecek madde pek yazmamışlar. Mutlaka enakliyat sıtesınden yardım alın ve size verilen fiyata KDV dahil etmediklerini ve sigorta pirimini dahil etmediklerini göz önüne alın. İşinizi sağlam yapın."
Teklif Al

Mükemmel 9.1

YILMAZ NURS Nakliyat Firması

YILMAZ NURS Kullanıcı Adlı Firma:Evden eve Nakliye şehir içi ve şehirlerarası işletmesi olarak ilk günden bugüne her zaman siz değerli müşterilerimize önce güven, uygun fiyat ve kalite sunarak her daim çalışmalarımızı geliştirdik.

Son Müşteri Yorumu
"ZAMANINDAN ERKEN GELDİLER,KISA SUREDE HALLETTILER,OLABILECEK AKSAKLIKLARI SORUN ETMEDLER,MEMNUN KALDIM"
Teklif Al

Mükemmel 9

Mehmet S Nakliyat Firması

Mehmet S kullanıcı adlı firma:1998 İstanbul'da kurulmuş.Kaliteli, ekonomik ve sizler için değerli olan herşeyin bizim içinde değerli olduğuna inanarak, evinizi, ofisinizi taşımaya hazırız.

Son Müşteri Yorumu
"Öncelikle Mehmet beye ve tüm çalışan ekibe yaklaşımları ve çalışkanlıkları nedeniyle teşekkür ediyorum. Çok iyi bir fiyatla çok iyi bir hizmet aldık. Çalışan arkadaşlar tam zamanında geldiler ve tam zamanında yeni evimize eşyalarımızı yerleştirdiler. Üstelik hiçbir eşyamızda çizik dahi olmadı. Herkese gönül rahatlığı ile tavsiye ediyorum. Tekrar teşekkürler."
Teklif Al

Müthiş 8.9

Hanedan Nakliyat Firması

Hanedan Kullanıcı adlı Nakliye firması; Evden eve nakliyat ve Büro nakliyat ihtiyacınızı karşılamak için Buradayız

Son Müşteri Yorumu
"Evimizi Hanedan Nakliyat ile taşıdık ancak çok memnun kaldığımı söyleyemeyeceğim. Taşınmadan önce Web sitelerinden bilgi almak istedim. Sitede ‘Eşyalarınızı hijyenik olmayan battaniyelerle taşımıyoruz, balonlu naylonlarla taşıyoruz’ yazmışlardı. Kirli battaniyeye sardılar mobilyaları, ayrıca balonlu naylon dedikleri ambalaj malzemesi de defalarca kullanılmış olduğu için rengi siyahlaşmış ve kirlenmişti. Hiç hijyenik değildi. Taşındıktan sonra koltuklarımı yıkattım. Ayrıca web sitelerinde eşyalarınızı sigortalıyoruz yazıyordu ancak sigorta falan yapmadılar. Ufak tefek aksaklıklar olacaktı zaten bunları göz önüne almıştım. Mesela, kırılacak eşya kutularının üzerine ‘Kırılacak Eşya’ diye özellikle yazmıştım veya ağır olan eşyaları kutuların üstünde belirtmiştim ancak bunları hiç göz önüne almadan kırılacak eşya kutularının üzerlerine hep ağır kutuları koymuşlardı. Kutuları çok özensiz taşıdılar. Çok iyi paketlememe rağmen kırılan mutfak eşyalarım oldu 10 parça kadar. Bunlar ufak tefek aslında çok önemli değil. Ben çok önemli hassas eşyalarımı arabayla taşıdım, ki iyi ki ben taşıyıp firmaya bırakmamışım. Ayrıca yer parkemi bayağı çizdiler. Kitaplığı sürüklerken altında vida kalmış. Bu çizik için yapabileceğimiz birşey yok, olsa değişirdik dediler. Bunlar dışında büfemin kapağı kırıldı, tamir ettiler. Kitaplığımın rafları kırıldı, tamir ettiler. Sağolsun Cemil Bey sorun çıkınca yardımcı oluyordu, çözmeye çalışıyordu ancak önemli olan sadece sorun çıktıktan sonra çözmek değil, biraz da sorunun çıkmasını önlemek bence."
Teklif Al

Müthiş 8.6

YAVUZ ÖZ. Nakliyat Firması

Yavuz Öz. kullanıcı adlı firma, Yirmi yılı aşkın bir süredir taşımacılık sektöründe müşteri memnuniyeti üzerine temellendirdiği anlayışıyla şehir içi ve şehir dışı evden eve nakliye hizmetleri vermektedir.

Son Müşteri Yorumu
"İşi almak için fiyat kırdı, taşıma günü geldi benim kamyton bu eşysyı almaz dedi. Üstelik gelip eşyayı gördüğü halde fiyat 2100 tl den 2450 tl ye yükseldi. Başka firmadan araba ve taşıyıcılar geldi işi onlar yaptı ve onlar dan memnun kaldım."
Teklif Al
Enakliyat Bilgi İletişim Hiz. Tic. Ltd. Şti © Copyright 2011-2014 Enakliyat.com.tr Her Hakkı Saklıdır.