Evden Eve Nakliyat Firmaları
5624

Müşteri yorum ve
değerlendirmeleri ile
firma seçmek
daha kolay

78%

Firmaların 78%'i
kriterleri karşılamadığı
için üyeliğe
kabul edilmedi

468

51 şehirde 468
evden eve
nakliyat firması

13951

Aktif ihale sayısı
ve her gün artan
iş hacmi

ÜYE EVDEN EVE NAKLİYAT FİRMALARI


Mükemmel 9.4 / 203

Adem Kale Nakliyat Firması

ADEM KALE KULLANICI ADLI FİRMA evden eve nakliyat sektöründe uzun yıllardır hizmet vermekteyiz. Yapmakta olduğumuz evden eve taşımacılık hizmetinin ne kadar önem taşıyan bir hizmet olduğunun bilinci ile nakliyat sektöründe iyi hizmet vermenin gayreti içerisindeyiz

Son Müşteri Yorumu
"Adem Beye tüm katkılarından dolayı teşekkür ederim."
Teklif Al

Mükemmel 9.3 / 293

Simbo Nakliyat Firması

Şehir içi ve şehirlerarası evden eve taşımada kalitenin tek adresi

Son Müşteri Yorumu
"İlk taşınma deneyimimiz olduğu için nakliyat firmalarına çok tedirgin yaklaştık. Bir karar vermek zorundaydık ve Allah'a sığınıp Simbo nakliyatta karar kıldık. Taşınma sırasında çalışanlar saygılı seri ve düzenliydiler. Taşınacağımız gün söyledikleri saat değil sağ olsunlar erken bile geldiler ki bu konu çok suistimal edilen bir konudur. Paketleme aşamasında daha özenli olunabilirdi diye düşünüyorum."
Teklif Al

Mükemmel 9.1 / 275

Y.NURS Nakliyat Firması

YILMAZ NURS Kullanıcı Adlı Firma:Evden eve Nakliye şehir içi ve şehirlerarası işletmesi olarak ilk günden bugüne her zaman siz değerli müşterilerimize önce güven, uygun fiyat ve kalite sunarak her daim çalışmalarımızı geliştirdik.

Son Müşteri Yorumu
"Verilen fiyat ile yapılan iş arasında uçurum var, paketleme basit folya ile yapıldı. Çalışan arkadaşlar davranışları ve işe yaklaşımları iyi fakat kordinsayon eksikliği var. Kısacası telefonda adam yollayıp gerisine karışmayan bir firma, organizasyon tamamen sizde olacaktır."
Teklif Al

Müthiş 8.5 / 265

ATAKENT Nakliyat Firması

ATAKENT kullanıcı adlı firma: İstanbul Küçükçekmece de 1997 yılından kurulan firmamız 15 yıldır evden eve nakliyat sektöründe faliyet göstermektedir.

Son Müşteri Yorumu
"Atakent nakliyattan arkadaşlar zamanında geldi. Taşınma aşamasında hiçbir problem yaşamadık. Yeterli miktarda yardımcı oldular. Fiyat olarak da memnun kaldık. Başkalarına da öneriyorum. Mahçup olmazsınız. Teşekkürler."
Teklif Al

Müthiş 8.8 / 228

VAR-YAP Nakliyat Firması

VAR-YAP KULLANICI ADLI FİRMA: Her şey zamanında sloganı ile Evden eve Nakliyatın kolay ve rahat geçmesi adına süreçteki tüm adımlar sıralı olarak gerçekleştirilir.

Son Müşteri Yorumu
"bugune kadar bir çok nakliye firması ile işimi yaptım ama hiç birinden memnun kalmadım.en son nakliye işimi bu firma ile yaptım ve çok memnun kaldım..tavsiye ederim"
Teklif Al

Müthiş 8.8 / 166

Deniz ATA Nakliyat Firması

1980 Yılından beri Siz değerli müşterilerimze evden eve nakliyat sektöründe hizmet vermekteyiz.

Son Müşteri Yorumu
"Deniz bey ve ekibine çok teşekkür ederim. İnanılmaz bir hizmet, sağlam, güvenilir ve kusursuz bir taşıma gerçekleştirdiler. O kadar eşya kısa sürede yükle indir muazzamdı. Bundan sonra referansım Ata nakliyat."
Teklif Al

Müthiş 8.7 / 99

İbrahim Çakır Nakliyat Firması

İbrahim Çakır Kullanıcı adlı firma; evdeneve naklyat

Son Müşteri Yorumu
"Çok hızlı ve çok temiz bir iş yaptılar. Hepsine çok teşekkürler."
Teklif Al

Müthiş 8.9 / 107

Yakup Nakliyat Firması

Yakup Kullanıcı Adlı Firma: Evden eve nakliyat için bize ulaşmanız ile hazırlıklara başlar ve ekibimiz istediğiniz zamanda evinizi ziyaret eder. Evinizdeki eşyaların hassasiyetine göre amlabajlama yapılır ve yeni evinize istediinz odalara yerleştirilerek evden eve nakliyat sonuçlandırışır.

Son Müşteri Yorumu
"Tek kelimeyle mükemmel taşınma oldu. Gelen arkadaşların her birisi son derece efendi ve seviyeli, tam zamanında geldiler, hiçbir eşyamıza en ufak bir zarar gelmedi. Teşekkür ediyorum."
Teklif Al

Mükemmel 9 / 78

Mehmet S Nakliyat Firması

Mehmet S kullanıcı adlı firma:1998 İstanbul'da kurulmuş.Kaliteli, ekonomik ve sizler için değerli olan herşeyin bizim içinde değerli olduğuna inanarak, evinizi, ofisinizi taşımaya hazırız.

Son Müşteri Yorumu
"Gayet güler yüzlü bir ekip, sabah erken saatte gelip birkaç saatte taşınma işlemini bitirdiler. Fiyat ve hizmet başarılı kesinlikle tavsiye ederim."
Teklif Al

Çok iyi 8.4 / 263

Yilmaz34 Nakliyat Firması

Yılmaz34 Kullanıcı Adlı Firma: Ambalajlı, sigortalı, garantili, uzman kadrosuyla hizmetinizdedır.

Son Müşteri Yorumu
"Yilmaz Nakliyattan çok memnun kaldım. Bu benim üçüncü ev taşımam oldu. Bunun kadar rahat ve çabuk bir taşınmam olmadı. Sabah 8 de sözleştik. 7:45 de geldiler. İstanbul gibi bir yerde erken gelmeyi bırakın 5-10 dk geç gelseler bile "olabilir" dersiniz. Çalışan personel o kadar hızlıydı ki saat 12:30 olduğunda yeni eve taşınmış ve tüm eşyalar indirilmişti. O kadar çabuklukla birlikte öyle kırılan eşyam da pek olmadı. Sadece kitaplığın camı kırıldı ama ona da bir şey demiyorum. Çünkü yollar çok kasisliydi. Hiç bir şeye elimizi vurmadık. En ufak tabak çanağa kadar onlar paketlediler. Bu rahatlığa bu fiyat da çok makul bence. Teşekkürler Yılmaz nakliyat. Etrafımda tanıdıklarıma da söyleyeceğim."
Teklif Al
Enakliyat Bilgi İletişim Hiz. Tic. Ltd. Şti © Copyright 2011-2015 Enakliyat.com.tr Her Hakkı Saklıdır.