Evden Eve Nakliyat Firmaları
3741

Müşteri yorum ve
değerlendirmeleri ile
firma seçmek
daha kolay

75%

Firmaların 75%'i
kriterleri karşılamadığı
için üyeliğe
kabul edilmedi

414

47 şehirde 414
evden eve
nakliyat firması

10953

Aktif ihale sayısı
ve her gün artan
iş hacmi

ÜYE EVDEN EVE NAKLİYAT FİRMALARI


Mükemmel 9.3 / 218

Simbo Nakliyat Firması

Şehir içi ve şehirlerarası evden eve taşımada kalitenin tek adresi

Son Müşteri Yorumu
"Beş beşlik hizmet. Teşekkürler Simbo nakliyat!"
Teklif Al

Müthiş 8.6 / 206

Yilmaz34 Nakliyat Firması

Yılmaz34 Kullanıcı Adlı Firma: Ambalajlı, sigortalı, garantili, uzman kadrosuyla hizmetinizdedır.

Son Müşteri Yorumu
"Çalışan arkadaşların biraz daha dikkatli olmaları halinde taşınmak için tekrardan düşünebileceğim bir firma."
Teklif Al

Müthiş 8.6 / 192

ATAKENT Nakliyat Firması

ATAKENT kullanıcı adlı firma: İstanbul Küçükçekmece de 1997 yılından kurulan firmamız 15 yıldır evden eve nakliyat sektöründe faliyet göstermektedir.

Son Müşteri Yorumu
"Merhabalar.. Taşınma işimizde daha önce hiç tanımadığımız ve Enakliyat ihalemiz sonucu karar verdiğim Atakent Evden Eve Nakliye firmasını tercih etmemizden dolayı çok memnunuz. Öncelikle taşıma işini yapan arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. Gerekli özeni gösterdiler. Davranışları ve saygılarında bir sıkıntı yaşamadım. Firmaya ve çalışan arkadaşlara başarılar diliyorum. Selamlar."
Teklif Al

Mükemmel 9.1 / 185

Y.NURS Nakliyat Firması

YILMAZ NURS Kullanıcı Adlı Firma:Evden eve Nakliye şehir içi ve şehirlerarası işletmesi olarak ilk günden bugüne her zaman siz değerli müşterilerimize önce güven, uygun fiyat ve kalite sunarak her daim çalışmalarımızı geliştirdik.

Son Müşteri Yorumu
"Anahtarımı bıraktım, taşınacağım evin adresini verdim ve işe gittim. Döndüğümde eşyalarım yeni evimdeydi. Güvenilir insanlar, teşekkür ederim."
Teklif Al

Mükemmel 9.3 / 137

Adem Kale Nakliyat Firması

ADEM KALE KULLANICI ADLI FİRMA evden eve nakliyat sektöründe uzun yıllardır hizmet vermekteyiz. Yapmakta olduğumuz evden eve taşımacılık hizmetinin ne kadar önem taşıyan bir hizmet olduğunun bilinci ile nakliyat sektöründe iyi hizmet vermenin gayreti içerisindeyiz

Son Müşteri Yorumu
"Genel olarak sorunsuz bir taşınmaydı diyebilirim. Zamanlama, fiyat performans dengesi, iletişim konularında iyilerdi. Sadece paketleme ve taşıma konusunda biraz daha özenli olabilirler. Kıymet verdiğiniz eşyalarınız paketlenirken ve taşınırken mutlaka başında olun. Çok dikkatli olmayabiliyorlar."
Teklif Al

Müthiş 8.6 / 135

VAR-YAP Nakliyat Firması

VAR-YAP KULLANICI ADLI FİRMA: Her şey zamanında sloganı ile Evden eve Nakliyatın kolay ve rahat geçmesi adına süreçteki tüm adımlar sıralı olarak gerçekleştirilir.

Son Müşteri Yorumu
"Varyap evimizin bir kısmını Muğla-Göcek'e, bir kısmını da yine İstanbul içinde taşıdı. Aldığımız hizmetten çok memnun kaldık. Kesinlikle işlerini bilen bir ekip ve çok nazik ve kibar kişiler. Sonuna kadar güvenebilirsiniz. Göcek'e verdiğimiz eşyaların demontajını ve sonra tekrar montajını yaptılar. Bu tip işlerde de çok tecrübeliler. İkea dolabını hızlıca, hasarsız ve eksiksiz bozup tekrar taktılar. Tüm ekibe tekrar çok teşekkür ederiz!"
Teklif Al

Müthiş 8.8 / 111

Deniz ATA Nakliyat Firması

1980 Yılından beri Siz değerli müşterilerimze evden eve nakliyat sektöründe hizmet vermekteyiz.

Son Müşteri Yorumu
"Çok memnun kaldım. Hem çalışanlar, hem firma sahibi Deniz bey çok iyilerdi. Tavsiye ederim."
Teklif Al

Mükemmel 9.1 / 71

Mehmet S Nakliyat Firması

Mehmet S kullanıcı adlı firma:1998 İstanbul'da kurulmuş.Kaliteli, ekonomik ve sizler için değerli olan herşeyin bizim içinde değerli olduğuna inanarak, evinizi, ofisinizi taşımaya hazırız.

Son Müşteri Yorumu
"Evimi geçen hafta Pendik'ten Bostancı'ya taşıdım. Firmanın teklifi ve vereceği hizmetler konusunda taşınmadan önceki yaklaşımları çok olumluydu. Her konuda çözüm odaklı yaklaştılar. Ekip tam söyledikleri saatte geldi. Eşyam azdı ve montaj işi yok denecek kadar azdı. O nedenle kısa sürede taşıdılar. Kırık dökük bir şey olmadı. Genel olarak memnunum."
Teklif Al

Müthiş 8.9 / 61

Hanedan Nakliyat Firması

Hanedan Kullanıcı adlı Nakliye firması; Evden eve nakliyat ve Büro nakliyat ihtiyacınızı karşılamak için Buradayız

Son Müşteri Yorumu
"Evimizi Hanedan Nakliyat ile taşıdık ancak çok memnun kaldığımı söyleyemeyeceğim. Taşınmadan önce Web sitelerinden bilgi almak istedim. Sitede ‘Eşyalarınızı hijyenik olmayan battaniyelerle taşımıyoruz, balonlu naylonlarla taşıyoruz’ yazmışlardı. Kirli battaniyeye sardılar mobilyaları, ayrıca balonlu naylon dedikleri ambalaj malzemesi de defalarca kullanılmış olduğu için rengi siyahlaşmış ve kirlenmişti. Hiç hijyenik değildi. Taşındıktan sonra koltuklarımı yıkattım. Ayrıca web sitelerinde eşyalarınızı sigortalıyoruz yazıyordu ancak sigorta falan yapmadılar. Ufak tefek aksaklıklar olacaktı zaten bunları göz önüne almıştım. Mesela, kırılacak eşya kutularının üzerine ‘Kırılacak Eşya’ diye özellikle yazmıştım veya ağır olan eşyaları kutuların üstünde belirtmiştim ancak bunları hiç göz önüne almadan kırılacak eşya kutularının üzerlerine hep ağır kutuları koymuşlardı. Kutuları çok özensiz taşıdılar. Çok iyi paketlememe rağmen kırılan mutfak eşyalarım oldu 10 parça kadar. Bunlar ufak tefek aslında çok önemli değil. Ben çok önemli hassas eşyalarımı arabayla taşıdım, ki iyi ki ben taşıyıp firmaya bırakmamışım. Ayrıca yer parkemi bayağı çizdiler. Kitaplığı sürüklerken altında vida kalmış. Bu çizik için yapabileceğimiz birşey yok, olsa değişirdik dediler. Bunlar dışında büfemin kapağı kırıldı, tamir ettiler. Kitaplığımın rafları kırıldı, tamir ettiler. Sağolsun Cemil Bey sorun çıkınca yardımcı oluyordu, çözmeye çalışıyordu ancak önemli olan sadece sorun çıktıktan sonra çözmek değil, biraz da sorunun çıkmasını önlemek bence."
Teklif Al

Müthiş 8.5 / 62

YAVUZ ÖZ. Nakliyat Firması

Yavuz Öz. kullanıcı adlı firma, Yirmi yılı aşkın bir süredir taşımacılık sektöründe müşteri memnuniyeti üzerine temellendirdiği anlayışıyla şehir içi ve şehir dışı evden eve nakliye hizmetleri vermektedir.

Son Müşteri Yorumu
"Öz yıldızlar nakliyat uygun fiyatla İstanbul-Ankara arası taşınmamı sağladı. Taşınma sürecinde bazı aksaklıklar olsa da (koltuğum kurulamamış, televizyon tekrar monte edilmemiş vs) genel olarak memnun kaldım."
Teklif Al
Enakliyat Bilgi İletişim Hiz. Tic. Ltd. Şti © Copyright 2011-2014 Enakliyat.com.tr Her Hakkı Saklıdır.