Evden Eve Nakliyat Firmaları
14352

Müşteri yorum ve
değerlendirmeleri ile
firma seçmek
daha kolay

87%

Firmaların 87%'i
kriterleri karşılamadığı
için üyeliğe
kabul edilmedi

509

65 şehirde 509
evden eve
nakliyat firması

37805

Aktif ihale sayısı
ve her gün artan
iş hacmi

ÜYE EVDEN EVE NAKLİYAT FİRMALARI


Mükemmel 9.1 / 486

VAR-YAP Nakliyat Firması

VAR-YAP KULLANICI ADLI FİRMA: Her şey zamanında sloganı ile Evden eve Nakliyatın kolay ve rahat geçmesi adına süreçteki tüm adımlar sıralı olarak gerçekleştirilir.

Son Müşteri Yorumu
"Firma çalışanları saygılı, zamanlama fena değil, ufak tefek sorunlar olsa da tolere edilir firmaya ve Enakliyata ilgilerinden ve yardımlarından dolayı teşekkür ederiz"

Erdoğan Özel
Teklif Al

Müthiş 8.9 / 563

Y.NURS Nakliyat Firması

YILMAZ NURS Kullanıcı Adlı Firma:Evden eve Nakliye şehir içi ve şehirlerarası işletmesi olarak ilk günden bugüne her zaman siz değerli müşterilerimize önce güven, uygun fiyat ve kalite sunarak her daim çalışmalarımızı geliştirdik.

Son Müşteri Yorumu
"Nurs firmasi ile sabah 07.30 da başlayıp 10.30 da biten çok hızlı ve çok düzgün bir evden eve nakliyat gerçekleştirdik tek bir bardak bile kırılmamış. Firma çalışanlarına teşekkür ediyorum."

Harun Şahiner
Teklif Al

Mükemmel 9.4 / 493

Simbo Nakliyat Firması

Şehir içi ve şehirlerarası evden eve taşımada kalitenin tek adresi

Son Müşteri Yorumu
"Daha önce defalarca ev taşıdım. Bu arkadaşlar işini iyi yapıyor. Mızmızlanmıyor. Eşyayı koruyor. Sözlerinde duruyorlar."

Evren Ozen
Teklif Al

Müthiş 8.5 / 491

Yilmaz34 Nakliyat Firması

Yılmaz34 Kullanıcı Adlı Firma: Ambalajlı, sigortalı, garantili, uzman kadrosuyla hizmetinizdedır.

Son Müşteri Yorumu
"Fiyat teklifi istedikten sonra 15 dakika içerisinde bir çok farklı firmadan fiyat teklif adım ve Enakliyat tarafından başlangıçtan bitişe kadar telefon ile destek aldım. Güzel bir site herkese öneririm. Taşınma işlemleri sorunsuz tamamlanmıştır. Herkese teşekkürler."

Temel Durmaz
Teklif Al

Mükemmel 9.4 / 407

Adem Kale Nakliyat Firması

ADEM KALE KULLANICI ADLI FİRMA evden eve nakliyat sektöründe uzun yıllardır hizmet vermekteyiz. Yapmakta olduğumuz evden eve taşımacılık hizmetinin ne kadar önem taşıyan bir hizmet olduğunun bilinci ile nakliyat sektöründe iyi hizmet vermenin gayreti içerisindeyiz

Son Müşteri Yorumu
"Firmadan çok memnun kaldık, zamanında gelip gerekli her şeyi güzelce paketleyip taşıdılar. Taşıma esnasında ufak bir kaza olsa da Adem Bey gerekli hassasiyeti gösterip, zararı telafi etti. Bir daha taşınırsam kesinlikle başka bir firma ile görüşmem Kale taşımacılığı gözüm kapalı tercih ederim."

Ahmet Altun
Teklif Al

Çok iyi 8.4 / 462

ATAKENT Nakliyat Firması

ATAKENT kullanıcı adlı firma: İstanbul Küçükçekmece de 1997 yılından kurulan firmamız 15 yıldır evden eve nakliyat sektöründe faliyet göstermektedir.

Son Müşteri Yorumu
"Sorunsuz ve zamanında bir taşınma gerçekleştirildi. Taşıma şirketinden bağımsız olarak ihale şartlarında mutfak eşyasının kapsamı konusunda daha açıklayıcı bilgi verilmesi çok faydalı olacaktır."

Hakan Güçlü
Teklif Al

Müthiş 8.7 / 306

Deniz ATA Nakliyat Firması

1980 Yılından beri Siz değerli müşterilerimze evden eve nakliyat sektöründe hizmet vermekteyiz.

Son Müşteri Yorumu
"Firmanın bize gelen personelleri profesyonel değildi. Zaten bu konuda profesyonellikten küçük bir miktar uzaklaştıktan sonra ne kadar uzaklaştığınızın önemi olmuyor çünkü taşınmak çok sıkıntılı bir konu. En azından çalışanların tek tip iş kıyafeti giymelerini beklerdim. Planlama iyi değildi, tüm personeller kendi başına çalışıyordu; bir şeye dikkat etmelerini söyleyecekseniz hepsine tek tek söylemelisiniz. Paketlemeyi özetlersem; bant for ever!!! Paketleme konusunda tam hazırlıklı değillerdi; başta da dediğim gibi tam olmadığı zaman ne kadar eksik olduğunun da bi önemi kalmıyor, sonuçta eksiklerdi. Ayrıca banyoda tuvalet kovası ile diş fırçalarını aynı poşete koymuşlardı :(
Aldığım hizmetten memnun olmamama rağmen hem boşaltılan hem de taşınan evde herhangi bir hasara yol açmadılar. Paketlemelerini beğenmesem de sadece kahve makinesinin potu kırıldı başka da hasar alan bir malzememiz olmadı. Kahve makinesi potu küçük bir parça çok mühim değil ancak her yerde bulunmuyor, özellkle gidip teknik servisten almanız gerekiyor (hala gidip de alabilmiş değilim mesela)"

Harun Soyal
Teklif Al

Müthiş 8.8 / 276

İbrahim Çakır Nakliyat Firması

İbrahim Çakır Kullanıcı adlı firma; evdeneve naklyat

Son Müşteri Yorumu
"Tek geçerim bu siteyi. Bütün olumsuzluklara rağmen yılmadılar. Efendilikleri, azimleri, fikirleri her şey süper. İşin yarısına gelindiğinde asansörün arıza yapması sonucu 7.kattan en ağır eşyaları elle indirdiler ve fiyat farkı da istemediler. Kesinlikle tercih edin derim İbrahim Bey ve ekibine her şey için teşekkürler."

Yildiray Tezcanli
Teklif Al

Müthiş 8.8 / 268

Yakup Nakliyat Firması

Yakup Kullanıcı Adlı Firma: Evden eve nakliyat için bize ulaşmanız ile hazırlıklara başlar ve ekibimiz istediğiniz zamanda evinizi ziyaret eder. Evinizdeki eşyaların hassasiyetine göre amlabajlama yapılır ve yeni evinize istediinz odalara yerleştirilerek evden eve nakliyat sonuçlandırışır.

Son Müşteri Yorumu
"Egekoç nakliye şirketinin en iyi özelliğini iletişime önem vermesi olarak değerlendiriyorum. Çalışanlar (İstanbul için) saygılı ve işlerini hakkıyla yapmaya çalışıyorlar. Bu firmanın paketleme hizmeti biraz zayıf, buna biraz özen gösterilirse daha başarılı olurlar. Zamanlama ve verilen söz konusunda da sözlerini tuttular. Eşyaların tamamını henüz kontrol etmedim ama şu an itibariyle birkaç sıyrıkla atlatmış gözüküyor. Teşekkür ederiz Ege koç nakliyata."

Fatih Ozbek
Teklif Al

Mükemmel 9.8 / 186

AYSA Nakliyat Firması

Yahya Kullanıcı Adlı Firma: Şehir içi şehirlerarası evden eve nakliyat hizmetleriniz için 7/24 sizlerleyiz.

Son Müşteri Yorumu
"Bence iller arası taşıma olupta en başarılı bu olsa gerek... Elbet ufak tefek kusur olur ama Aysa nakliyat çok güzel iş çıkardı. Gardrobumu daha önce taşıyan başka bir firma yanlış kurmuş ve dağılmasına sebep olmuşken Aysa nakliyat çalışanları bu problemi de giderdi, tekrar taşınacak olsam başka firma aramam artık..."

Yavuz Muhsin Yaşar
Teklif Al
Mobil Uygulamalarımızı İndirin Taşınma Sürecini Daha Kolay Yönetin.
Enakliyat Bilgi İletişim Hiz. Tic. Ltd. Şti © Copyright 2011-2016 Enakliyat.com.tr Her Hakkı Saklıdır.