Evden Eve Nakliyat Firmaları
3026

Müşteri yorum ve
değerlendirmeleri ile
firma seçmek
daha kolay

73%

Firmaların 73%'i
kriterleri karşılamadığı
için üyeliğe
kabul edilmedi

403

47 şehirde 403
evden eve
nakliyat firması

10091

Aktif ihale sayısı
ve her gün artan
iş hacmi

ÜYE EVDEN EVE NAKLİYAT FİRMALARI


Müthiş 8.6

Yilmaz34 Nakliyat Firması

Yılmaz34 Kullanıcı Adlı Firma: Ambalajlı, sigortalı, garantili, uzman kadrosuyla hizmetinizdedır.

Son Müşteri Yorumu
"Arkadaşlar her konuda yardımcı oldular hiç bi sıkıntı yaşamadan eşyalara zarar vermeden zamanında çok güzel bi şekilde taşıdılar. Çok memnun kaldım Yılmaz nakliyat ve Enakliyat sitesine teşekkür ediyorum."
Teklif Al

Mükemmel 9.3

Simbo Nakliyat Firması

Şehir içi ve şehirlerarası evden eve taşımada kalitenin tek adresi

Son Müşteri Yorumu
"Kesinlikle tavsiye ederim. Yorumlara bakarak bu firmaya taşıma yaptırdım. Çok memnun kaldım. Firma sahibi ve çalışanlar oldukça kibar. En ufak bir olumsuzluk yaşamadım. Çalışanlar neredeyse ayakta gezmemize bile izin vermedile. Siz oturun biz yaparız dediler. Pişman olmazsınız."
Teklif Al

Müthiş 8.6

ATAKENT Nakliyat Firması

ATAKENT kullanıcı adlı firma: İstanbul Küçükçekmece de 1997 yılından kurulan firmamız 15 yıldır evden eve nakliyat sektöründe faliyet göstermektedir.

Son Müşteri Yorumu
"Firma çalışanları biraz daha profesyonel olması gerekiyor ama diğer hizmetler mükemmel"
Teklif Al

Mükemmel 9.1

YILMAZ NURS Nakliyat Firması

YILMAZ NURS Kullanıcı Adlı Firma:Evden eve Nakliye şehir içi ve şehirlerarası işletmesi olarak ilk günden bugüne her zaman siz değerli müşterilerimize önce güven, uygun fiyat ve kalite sunarak her daim çalışmalarımızı geliştirdik.

Son Müşteri Yorumu
"Yorumlara bakarak bu firmaya taşıma yaptırdım. 5. kattan 1. kata taşıdılar. Eşyamız biraz fazlaydı ama hiç sorun yaratmadılar. Oldukça uygun fiyata taşıdılar. Çok memnun kaldım. Yılmaz beye, çalışanlarına ve Enakliyat'a çok teşekkür ederim. Firma sahibi ve çalışanlar oldukça kibar ve titiz davrandılar. En ufak bir olumsuzluk yaşamadım. Kesinlikle tavsiye ederim. Asla pişman olmazsınız. Bundan sonra nakliyat işleri için tek tercihim Nurs nakliyattır yani Yılmaz bey ve çalışanlarıdır."
Teklif Al

Mükemmel 9.1

Adem Kale Nakliyat Firması

ADEM KALE KULLANICI ADLI FİRMA evden eve nakliyat sektöründe uzun yıllardır hizmet vermekteyiz. Yapmakta olduğumuz evden eve taşımacılık hizmetinin ne kadar önem taşıyan bir hizmet olduğunun bilinci ile nakliyat sektöründe iyi hizmet vermenin gayreti içerisindeyiz

Son Müşteri Yorumu
"Annemin evini Malatya'ya taşımak için nakliye firmalarını araştırırken Enakliyat sitesinden Kale taşımacılığı onayladım ve hemen geri dönüş yaptılar, Adem bey ekspertiz yapıp sözleşmemizi hemen yaptı ve verdiği sözlerin hepsini yerine getirdi, taşıma için eve gelen 5 kişilik ekip saygılı ve işini iyi bilen kişilerdi, memnun kaldık, tavsiye ederim."
Teklif Al

Müthiş 8.6

VAR-YAP Nakliyat Firması

VAR-YAP KULLANICI ADLI FİRMA: Her şey zamanında sloganı ile Evden eve Nakliyatın kolay ve rahat geçmesi adına süreçteki tüm adımlar sıralı olarak gerçekleştirilir.

Son Müşteri Yorumu
"Genel olarak memnun kaldım; özellikle tutum ve davranışları çok pozitifti. Ufak tefek hasarlar meydana gelse de kesinlikle tavsiye ediyorum. Bir daha taşınırsam yine bu firmayı tavsiye ederim."
Teklif Al

Müthiş 8.8

Deniz ATA Nakliyat Firması

1980 Yılından beri Siz değerli müşterilerimze evden eve nakliyat sektöründe hizmet vermekteyiz.

Son Müşteri Yorumu
"Çok organize bir şekilde çalışarak 4 saatte iş bitti. Bu açıdan çok teşekkür ederim, eşyaların kılına bile zarar gelmedi çok şükür. Helal olsun Deniz bey ve ekibine. Sadece köşe koltuğumda daireye çıkarırken oluşan baş parmağı kadar bir yırtık var, sanırım daireye çıkarırken merdiven parmaklıklarına sürtünmüş. Canları sağolsun diyorum, görünür bir yerde olduğu için çözümüne bakacağım. Bu yüzden paketleme puanını düşük tutuyorum. Gerisi için de ellerine sağlık diyorum. Taşınanlara tavsiye edeceğim bir firma. Tabak çanaklarınızı kendiniz paketlerseniz ve belirtirseniz zararsız bir şekilde götürüyorlar."
Teklif Al

Mükemmel 9.1

Mehmet S Nakliyat Firması

Mehmet S kullanıcı adlı firma:1998 İstanbul'da kurulmuş.Kaliteli, ekonomik ve sizler için değerli olan herşeyin bizim içinde değerli olduğuna inanarak, evinizi, ofisinizi taşımaya hazırız.

Son Müşteri Yorumu
"Arkadaşların ilgi ve özeni gayet yüksek derecede idi. Ne yapacaklarını iyi biliyorlardı. Hepsine teşekkür ederim."
Teklif Al

Müthiş 8.9

Hanedan Nakliyat Firması

Hanedan Kullanıcı adlı Nakliye firması; Evden eve nakliyat ve Büro nakliyat ihtiyacınızı karşılamak için Buradayız

Son Müşteri Yorumu
"Firmayla taşınmadan 3 gün önce anlaşmıştık ama taşıma için 1 gün kala araçlarında sorun çıktığını ama başka bir araç yönlendireceklerini sorumlunun yine kendilerinin olduğunu söylemişlerdi, gelen firma anlaşılan saatten tam 3,5 saat geç geldi, sigorta yaptıklarını söylemişlerdi onu da göremedim, taşımayla ilgili yorum yazamıyorum çünkü bu firma taşımadı."
Teklif Al

Müthiş 8.5

YAVUZ ÖZ. Nakliyat Firması

Yavuz Öz. kullanıcı adlı firma, Yirmi yılı aşkın bir süredir taşımacılık sektöründe müşteri memnuniyeti üzerine temellendirdiği anlayışıyla şehir içi ve şehir dışı evden eve nakliye hizmetleri vermektedir.

Son Müşteri Yorumu
"Öz yıldızlar nakliyat uygun fiyatla İstanbul-Ankara arası taşınmamı sağladı. Taşınma sürecinde bazı aksaklıklar olsa da (koltuğum kurulamamış, televizyon tekrar monte edilmemiş vs) genel olarak memnun kaldım."
Teklif Al
Enakliyat Bilgi İletişim Hiz. Tic. Ltd. Şti © Copyright 2011-2014 Enakliyat.com.tr Her Hakkı Saklıdır.