Evden Eve Nakliyat Firmaları
3563

Müşteri yorum ve
değerlendirmeleri ile
firma seçmek
daha kolay

74%

Firmaların 74%'i
kriterleri karşılamadığı
için üyeliğe
kabul edilmedi

417

47 şehirde 417
evden eve
nakliyat firması

10669

Aktif ihale sayısı
ve her gün artan
iş hacmi

ÜYE EVDEN EVE NAKLİYAT FİRMALARI


Mükemmel 9.3 / 210

Simbo Nakliyat Firması

Şehir içi ve şehirlerarası evden eve taşımada kalitenin tek adresi

Son Müşteri Yorumu
"Merhaba, Genel olarak memnun kaldık, olumlu anlamda hızlı davrandılar, iyi paketlediler, eşyalara zarar verilmedi, sökme takma işlemlerinde itinalı davrandılar, Taşındığımız evin duvarları ve kapılarında ufak hasarlar oldu, o kadarda olur sanırım, Emeğinize sağlık teşekkür ederiz."
Teklif Al

Müthiş 8.6 / 197

Yilmaz34 Nakliyat Firması

Yılmaz34 Kullanıcı Adlı Firma: Ambalajlı, sigortalı, garantili, uzman kadrosuyla hizmetinizdedır.

Son Müşteri Yorumu
"Güler yüzlü çok iyi bir hizmet aldık."
Teklif Al

Müthiş 8.6 / 183

ATAKENT Nakliyat Firması

ATAKENT kullanıcı adlı firma: İstanbul Küçükçekmece de 1997 yılından kurulan firmamız 15 yıldır evden eve nakliyat sektöründe faliyet göstermektedir.

Son Müşteri Yorumu
"İletişime geçtikten 1 gün sonra, boşaltılacak eve gelip keşif yaptılar. Taşınma günü söyledikleri saatte geldiler. Güler yüzlü ve seri bir şekilde zayiat vermeden işlerini hallettiler. Atakent evden eve nakliyat çalışanlarına tekrar teşekkür ederim. Taşınacak olanlara kesinlikle tavsiye ederim."
Teklif Al

Mükemmel 9 / 173

Y.NURS Nakliyat Firması

YILMAZ NURS Kullanıcı Adlı Firma:Evden eve Nakliye şehir içi ve şehirlerarası işletmesi olarak ilk günden bugüne her zaman siz değerli müşterilerimize önce güven, uygun fiyat ve kalite sunarak her daim çalışmalarımızı geliştirdik.

Son Müşteri Yorumu
"Tam zamanında gelip herşeyi sorunsuzca yaptılar çok teşekkür ederim."
Teklif Al

Mükemmel 9.3 / 131

Adem Kale Nakliyat Firması

ADEM KALE KULLANICI ADLI FİRMA evden eve nakliyat sektöründe uzun yıllardır hizmet vermekteyiz. Yapmakta olduğumuz evden eve taşımacılık hizmetinin ne kadar önem taşıyan bir hizmet olduğunun bilinci ile nakliyat sektöründe iyi hizmet vermenin gayreti içerisindeyiz

Son Müşteri Yorumu
"Kale Taşımacılık ile sorunsuz ve huzurlu bir taşınma yaşadım. Herkese tavsiye ederim. Hiçbir mobilyaya zarar gelmeden taşındım. Taşınmada yardımcı olan tüm çalışanlara teşekkür ederim. "
Teklif Al

Müthiş 8.6 / 126

VAR-YAP Nakliyat Firması

VAR-YAP KULLANICI ADLI FİRMA: Her şey zamanında sloganı ile Evden eve Nakliyatın kolay ve rahat geçmesi adına süreçteki tüm adımlar sıralı olarak gerçekleştirilir.

Son Müşteri Yorumu
"Gayet hızlı pratik bir şekilde adresten taşıdılar. Eşyalarda bir iki ufak tefek küçük sıkıntılar olsa da yine de hızlı, güvenli ve ekonomik bir şekilde taşınma yapıyorlar tavsiye ederim."
Teklif Al

Müthiş 8.7 / 106

Deniz ATA Nakliyat Firması

1980 Yılından beri Siz değerli müşterilerimze evden eve nakliyat sektöründe hizmet vermekteyiz.

Son Müşteri Yorumu
"Genel olarak büyük bir sorun yaşanmadan taşımayı yaptı arkadaşlar. Kullanılan malzeme hem eski hem de biraz kalitesizdi. Eksiklik olarak sayabileceklerim iki mutfak dolabını boşaltmamışlar ve store perdeleri sökmemişler. Firma sahibi ertesi gün beni aradı ve taşınma ile ilgili bilgi aldı. Eksikler için yardımcı olabileceğini söyledi. Arkadaşlara hızlı ve iyi niyetli çalışmaları için teşekkür ediyorum."
Teklif Al

Mükemmel 9.1 / 69

Mehmet S Nakliyat Firması

Mehmet S kullanıcı adlı firma:1998 İstanbul'da kurulmuş.Kaliteli, ekonomik ve sizler için değerli olan herşeyin bizim içinde değerli olduğuna inanarak, evinizi, ofisinizi taşımaya hazırız.

Son Müşteri Yorumu
"Teşekkür ederiz."
Teklif Al

Müthiş 8.9 / 61

Hanedan Nakliyat Firması

Hanedan Kullanıcı adlı Nakliye firması; Evden eve nakliyat ve Büro nakliyat ihtiyacınızı karşılamak için Buradayız

Son Müşteri Yorumu
"Evimizi Hanedan Nakliyat ile taşıdık ancak çok memnun kaldığımı söyleyemeyeceğim. Taşınmadan önce Web sitelerinden bilgi almak istedim. Sitede ‘Eşyalarınızı hijyenik olmayan battaniyelerle taşımıyoruz, balonlu naylonlarla taşıyoruz’ yazmışlardı. Kirli battaniyeye sardılar mobilyaları, ayrıca balonlu naylon dedikleri ambalaj malzemesi de defalarca kullanılmış olduğu için rengi siyahlaşmış ve kirlenmişti. Hiç hijyenik değildi. Taşındıktan sonra koltuklarımı yıkattım. Ayrıca web sitelerinde eşyalarınızı sigortalıyoruz yazıyordu ancak sigorta falan yapmadılar. Ufak tefek aksaklıklar olacaktı zaten bunları göz önüne almıştım. Mesela, kırılacak eşya kutularının üzerine ‘Kırılacak Eşya’ diye özellikle yazmıştım veya ağır olan eşyaları kutuların üstünde belirtmiştim ancak bunları hiç göz önüne almadan kırılacak eşya kutularının üzerlerine hep ağır kutuları koymuşlardı. Kutuları çok özensiz taşıdılar. Çok iyi paketlememe rağmen kırılan mutfak eşyalarım oldu 10 parça kadar. Bunlar ufak tefek aslında çok önemli değil. Ben çok önemli hassas eşyalarımı arabayla taşıdım, ki iyi ki ben taşıyıp firmaya bırakmamışım. Ayrıca yer parkemi bayağı çizdiler. Kitaplığı sürüklerken altında vida kalmış. Bu çizik için yapabileceğimiz birşey yok, olsa değişirdik dediler. Bunlar dışında büfemin kapağı kırıldı, tamir ettiler. Kitaplığımın rafları kırıldı, tamir ettiler. Sağolsun Cemil Bey sorun çıkınca yardımcı oluyordu, çözmeye çalışıyordu ancak önemli olan sadece sorun çıktıktan sonra çözmek değil, biraz da sorunun çıkmasını önlemek bence."
Teklif Al

Müthiş 8.5 / 62

YAVUZ ÖZ. Nakliyat Firması

Yavuz Öz. kullanıcı adlı firma, Yirmi yılı aşkın bir süredir taşımacılık sektöründe müşteri memnuniyeti üzerine temellendirdiği anlayışıyla şehir içi ve şehir dışı evden eve nakliye hizmetleri vermektedir.

Son Müşteri Yorumu
"Öz yıldızlar nakliyat uygun fiyatla İstanbul-Ankara arası taşınmamı sağladı. Taşınma sürecinde bazı aksaklıklar olsa da (koltuğum kurulamamış, televizyon tekrar monte edilmemiş vs) genel olarak memnun kaldım."
Teklif Al
Enakliyat Bilgi İletişim Hiz. Tic. Ltd. Şti © Copyright 2011-2014 Enakliyat.com.tr Her Hakkı Saklıdır.