Evden Eve Nakliyat Firmaları
2423

Müşteri yorum ve
değerlendirmeleri ile
firma seçmek
daha kolay

71%

Firmaların 71%'i
kriterleri karşılamadığı
için üyeliğe
kabul edilmedi

403

47 şehirde 403
evden eve
nakliyat firması

8039

Aktif ihale sayısı
ve her gün artan
iş hacmi

ÜYE EVDEN EVE NAKLİYAT FİRMALARI


Mükemmel 9.3

Simbo Nakliyat Firması

Şehir içi ve şehirlerarası evden eve taşımada kalitenin tek adresi

Son Müşteri Yorumu
"Şehirler arası taşındığım için kafamda birçok endişe ve soru işaretleri vardı. Fakat Mirza bey ve ekibi her şeyin üstesinden kolaylıkla geldiler hem de hiçbir zarar vermeden. İyi niyetleri ve samimiyetleri için çok teşekkürler."
Teklif Al

Müthiş 8.6

ATAKENT Nakliyat Firması

ATAKENT kullanıcı adlı firma: İstanbul Küçükçekmece de 1997 yılından kurulan firmamız 15 yıldır evden eve nakliyat sektöründe faliyet göstermektedir.

Son Müşteri Yorumu
"Teşekkürler Atakent Nakliyat."
Teklif Al

Müthiş 8.7

Yilmaz34 Nakliyat Firması

Yılmaz34 Kullanıcı Adlı Firma: Ambalajlı, sigortalı, garantili, uzman kadrosuyla hizmetinizdedır.

Son Müşteri Yorumu
"Her şey çok iyi idi. Hızlı, temiz ve düzenli. Firmanın bu performansını azaltmadan devam etmesi dileği ile çok teşekkür ediyorum kendilerine."
Teklif Al

Müthiş 8.8

Deniz ATA Nakliyat Firması

1980 Yılından beri Siz değerli müşterilerimze evden eve nakliyat sektöründe hizmet vermekteyiz.

Son Müşteri Yorumu
"Eşya yüklemeye bir şoför birde montaj ve istifleme işlerinden anlayan tecrübeli bir kişi olmak üzere iki kişi geldi, gidip kahveden hamal ayarladılar ve onlarla eşya yüklendi ama eşya İstanbul'a geldiğinde kendi elemanları çok hızlı ve güzel bir şekilde indirdiler."
Teklif Al

Mükemmel 9.2

Adem Kale Nakliyat Firması

ADEM KALE KULLANICI ADLI FİRMA evden eve nakliyat sektöründe uzun yıllardır hizmet vermekteyiz. Yapmakta olduğumuz evden eve taşımacılık hizmetinin ne kadar önem taşıyan bir hizmet olduğunun bilinci ile nakliyat sektöründe iyi hizmet vermenin gayreti içerisindeyiz

Son Müşteri Yorumu
"Firma, ilgili bir firma. Sahipleri işlerini iyi takip ediyor. Siz yönlendirdiğiniz zaman özellikle paketleme ve istifleme konusunda istekleriniz karşılanıyor. "
Teklif Al

Müthiş 8.5

VAR-YAP Nakliyat Firması

VAR-YAP KULLANICI ADLI FİRMA: Her şey zamanında sloganı ile Evden eve Nakliyatın kolay ve rahat geçmesi adına süreçteki tüm adımlar sıralı olarak gerçekleştirilir.

Son Müşteri Yorumu
"Çalışanların güler yüzlü ve işinin ehli olması sebebiyle sıkıntısız bir taşınma oldu. Teşekkür ederiz."
Teklif Al

Mükemmel 9

Mehmet S Nakliyat Firması

Mehmet S kullanıcı adlı firma:1998 İstanbul'da kurulmuş.Kaliteli, ekonomik ve sizler için değerli olan herşeyin bizim içinde değerli olduğuna inanarak, evinizi, ofisinizi taşımaya hazırız.

Son Müşteri Yorumu
"Parkeleri çizmeselerdi iyiydi, kiracıydım problem yaşadım, ama çalışkan arkadaşlardı sağolsunlar, gayet hızlı taşıdılar."
Teklif Al

Mükemmel 9

Hanedan Nakliyat Firması

Hanedan Kullanıcı adlı Nakliye firması; Evden eve nakliyat ve Büro nakliyat ihtiyacınızı karşılamak için Buradayız

Son Müşteri Yorumu
"İstanbul'dan Ankara'ya ev taşıttım ve Hanedan Nakliyat'tan çok memnun kaldım. Eşyalarıma değer verdiler ve saygıda kusur etmediler. Teşekkürler."
Teklif Al

Müthiş 8.8

YAVUZ ÖZ. Nakliyat Firması

Yavuz Öz. kullanıcı adlı firma, Yirmi yılı aşkın bir süredir taşımacılık sektöründe müşteri memnuniyeti üzerine temellendirdiği anlayışıyla şehir içi ve şehir dışı evden eve nakliye hizmetleri vermektedir.

Son Müşteri Yorumu
"Söz verdikleri zamanda gelmeleri ve sanki kendi eşyaları gibi taşımaları ve her şeyi özenle sarmaları ve sıcak kanlı olmaları işlerini çok çok iyi yapmaları bozuk olan oturma gurubunu yatak odasını eskisinden daha güzel ve tertemiz bırakmaları benim için çok çok önemli. Benim evimi taşıyan öz nakliyata çok çok teşekkür ediyorum ve ev taşıyacak arkadaşlara kesinlikle tasfiye ediyorum."
Teklif Al

Mükemmel 9

YILMAZ NURS Nakliyat Firması

YILMAZ NURS Kullanıcı Adlı Firma:Evden eve Nakliye şehir içi ve şehirlerarası işletmesi olarak ilk günden bugüne her zaman siz değerli müşterilerimize önce güven, uygun fiyat ve kalite sunarak her daim çalışmalarımızı geliştirdik.

Son Müşteri Yorumu
"2+1 daire eşyalarımı kısa sürede hasarsız bir şekilde taşıyan nurs nakliyata teşekkürler. Güvenle tercih edebilirsiniz. Üstelik uygun fiyatla ;)"
Teklif Al
Enakliyat Bilgi İletişim Hiz. Tic. Ltd. Şti © Copyright 2011-2014 Enakliyat.com.tr Her Hakkı Saklıdır.