Evden Eve Nakliyat Firmaları
16883

Müşteri yorum ve
değerlendirmeleri ile
firma seçmek
daha kolay

87%

Firmaların 87%'i
kriterleri karşılamadığı
için üyeliğe
kabul edilmedi

540

65 şehirde 540
evden eve
nakliyat firması

19435

Aktif ihale sayısı
ve her gün artan
iş hacmi

ÜYE EVDEN EVE NAKLİYAT FİRMALARI


Mükemmel 9.1 / 531

VAR-YAP Nakliyat Firması

Her şey zamanında sloganı ile Evden eve Nakliyatın kolay ve rahat geçmesi adına süreçteki tüm adımlar sıralı olarak gerçekleştirilir.

Son Müşteri Yorumu
"Firmayı sorun yaşayan çok az kimse olduğu ve puanı çok yüksek olduğu için seçmiştim.
Firma çalışanları eve zamanında gelmelerine rağmen eşyalara bakıp "eşyalar çok fazla" dediler ki 3 + 1 olduğunu söylemiştim ve fotoğraflarını göndermiştim. Asansör çok küçük sadece 3 kişinin sığabileceği büyüklükte demiştim, " ne asansör Yok mu nasıl taşıyalım" dediler. 2 adet eşyanın demonte edilip monte edilmeden 3 km ötede bir yere bırakılacağını söylemiştim, herşeyin monte edilmesinde ısrarcıyım zannetmişler, aksine ikna edemedim. Eşya çok dediler arabaya sığmaz dediler oysa eski evle Yeni ev arası 100 metre demiştim. 2 tur yapmayı düşünmediler. Eşya çok dediler ama oysaki ben onlara 30 kolilik eşyayı önceden kutulayıp hazır etmiştim bile.

Velhasıl gelip eşyalara çok dediler ve gidiyoruz demeden gittiler. Hakikaten şaka gibi ortada kaldım. Bu yorumları yazmamı göze almışlar.

Enakliyat ise bana 1 saat sonra Türker Nakliyatı gönderdi sağolsun. Kendilerine teşekkür ederim ama Yeni firma ile yeniden pazarlık yapmak zorunda kaldım Ve ilk anlaştığım rakamın 300 lira fazlasını vermek zorunda kaldım. Süper profesyonel bir taşıma olmadı, çünkü geç başladılar, çok hızlı hareket ettiler ve site yönetimi küçük kutuları bile taşınmasını engellemek için asansörü devre dışı bıraktı( bu konu da tekrar para istenmesine yol açtı) ayrıca bazı eşyalar sağa sola çarptı Ve ufak zararlar gördü. Biz bunlara önem vermedik ama başkaları önem verebilirdi . ancak bana ortada kalmış eşyaları taşıyarak çok yardımcı oldukları için kendilerine çok teşekkürler. Üstelik akşam 9a kadar çalıştılar Ve 2 tur araba doldurdular ki varyap bunu yapmamıştı.
"

Seyfullah Ozbek
Teklif Al

Müthiş 8.8 / 610

Y.NURS Nakliyat Firması

Evden eve Nakliye şehir içi ve şehirlerarası işletmesi olarak ilk günden bugüne her zaman siz değerli müşterilerimize önce güven, uygun fiyat ve kalite sunarak her daim çalışmalarımızı geliştirdik.

Son Müşteri Yorumu
"Çalışanların davranışları ve yaklaşımları gerçekten güzeldi. Eşyalarımızı eksiksiz bir biçimde yeni evimize ulaştırıldı. Mobilyalarımda ve beyaz eşyamda herhangi bir tahribat söz konusu değildi. Bir tek TV ünitesinin cam bölümündeki cam, taşınması esnasında kırıldığını söylediler bunu da montajı esnasında kendileri belirttiler zaten.
Ufak bir şey olması nedeni ile pek büyütülecek bir konu olmadığı için irdelemedim. Ufak bir nazar dedik geçti.
Genel anlamda ufak tefek aksaklıklar dışında gayet başarılı bir taşınma süreci yaşadım. Teşekkür ederim.
İyi çalışmalar."

Mustafa P.
Teklif Al

Mükemmel 9.4 / 456

Kale taşıma Nakliyat Firması

Evden eve nakliyat sektöründe uzun yıllardır hizmet vermekteyiz. Yapmakta olduğumuz evden eve taşımacılık hizmetinin ne kadar önem taşıyan bir hizmet olduğunun bilinci ile nakliyat sektöründe iyi hizmet vermenin gayreti içerisindeyiz

Son Müşteri Yorumu
"Harun Bey ve ekibe çok teşekkürler. Taşıma işi gayet profesyonelce yapıldı."

Mustafa Demirci
Teklif Al

Müthiş 8.5 / 490

ATAKENT Nakliyat Firması

İstanbul Küçükçekmece de 1997 yılından kurulan firmamız yılların verdiği deneğim ile evden eve nakliyat sektöründe hep ilkleri gerçekleştirmiş ve hizmet kalitesi ile hep kendinden bahsetmiştir.

Son Müşteri Yorumu
"İlhan Bey ve Ali Bey çok nazik, becerikli ve işini layıkıyla yapan kişiler. Kesinlikle tavsiye edeceğim bir fırma. Tekrardan emekleri için teşekkür ederim."

Nail Şahin
Teklif Al

Mükemmel 9.4 / 527

Simbo Nakliyat Firması

Şehir içi ve şehirlerarası evden eve taşımada kalitenin tek adresi

Son Müşteri Yorumu
"Ömer Bey ve gönderdiği ekibe çok teşekkür ediyorum.
Planlanan saatte geldiler, tüm eşyaları dikkatli ve özenli bir şekilde taşıyıp yeni evime yerleştirdiler. Dolapların montajını sorunsuz gerçekleştirdiler.
Ben kendimi şanslı hissediyorum Simbo Nakliyat'ı bulduğum için.
Ekibe tekrar teşekkür ediyorum, sorunsuz nakliyat."

Oktay Özlem
Teklif Al

Mükemmel 9.7 / 150

ŞİRİN 34 Nakliyat Firması

Son Müşteri Yorumu
"Mesut Bey ve ekibi gerçekten çok iyilerdi. Bu kadar dikkatli olacaklarını beklemiyordum, sağlam takılmamış dolabı bile tekrar kurarken daha sağlam hale getirdiler. Bir daha taşıma durumu olursa tekrar bağlantı kuracağım tek yer... Tekrardan teşekkür ederim..."

Savaş Uzun
Teklif Al

Çok iyi 8.4 / 515

Yilmaz34 Nakliyat Firması

Ambalajlı, sigortalı, garantili, uzman kadrosuyla evden eve nakliyat için hizmetinizdeyiz.

Son Müşteri Yorumu
"Taşınma telaşı başlayınca hemen nakliye firması aramaya başladım. Daha önceki yıllarda İstanbul içi ve dışına taşınmalarım olmuştu hepsi de canımı yaktı. Kırılıp dökülenin, kaybolanın hesabı yok. Bir defasında 20lt lik hiç açılmamış zemzem bidonumu götürdüler, Umreden getirmiştim. Hele bir tanesi gardolabın alt parçasını ters döndürüp takmış yani alt parçanın arkası öne gelmiş, kapakları nasıl taktıysa hiçbir kapak kapanmıyordu. Firmayı aradığımda bana firma sahibi; "senin eşyan eskimiş ondan kapanmıyor tabi, benim marangozumu suçlama" dedi. Bir marangoz tutup söktürüp yeniden taktırdım. Taşınma hikayeleri bitmez.

Enakliyat`ı daha önceden internette görmüştüm. Üye olup değişik firmalara ve yorumlarına baktıktan sonra ihale açtım. Birkaç saat içinde Yılmaz nakliyat firmasıyla anlaşmaya vardık. Yılmaz Bey güzel fiyat verdi ve sözünde durdu. Çalışanlar erkenden kocaman bir kamyonla geldiler, çok çabuk sarıp sarmalayıp taşımaya başladılar. Bütün eşyalar bitti ama en son ihalede belirttiğim kasa kaldı. İşçiler biz bunu taşımayız bize söylenmedi dediler. Ayrı ücret istediler. Buna hakları yoktu çünkü başta evi gezip eşyayı görmüşlerdi. Ben bu kasayı gizledim mi? hayır açıktaydı gördünüz taşıyamaz iseniz geri dönüp gidecektiniz eşyaları taşımayacaktınız, dedim. Yılmaz Bey`i arıyorum ulaşılmıyor. Tam o sırada Enakliyat`tan Esra hanım aradı taşınmanız vardı durum nasıl diye. Tabi hemen Yılmaz Bey`e ulaşıp halletti, kasa da taşındı. Taşırlarken nasıl zorlandıklarını gördük eşimle onlara bahşiş vermeye karar verdik. Onlar da bizden razı olmuşlar, Allah hepsinden razı olsun, işlerini rast getirsin, sevdiklerine bağışlasın. Kendi eşyaları gibi özenle iş yaptılar. Hatta boşalttığım evin tozunu bile süpürmeye yardım ettiler. Yılmaz nakliyat firmasını kesinlikle tavsiye ederim. Ben bu iş sahibini hiç tanımam hatta taşınma esnasında kasa konusunda bir tartışma yaşadık ama yinede insanın aile içinde bile tartışmalar yaşaması normal.

ENAKLİYAT`A ÖZELLİKLE ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM. TAŞI"

Saime Şen Bıyık
Teklif Al

Müthiş 8.9 / 350

İbrahim Çakır Nakliyat Firması

İbrahim Çakır Kullanıcı adlı firma; evdeneve naklyat

Son Müşteri Yorumu
"Son derece başarılı bir nakliyeci. kendilerine teşekkür ediyorum"

Hayrettin Fidan
Teklif Al

Mükemmel 9.8 / 214

AYSA Nakliyat Firması

Yahya Kullanıcı Adlı Firma: Şehir içi şehirlerarası evden eve nakliyat hizmetleriniz için 7/24 sizlerleyiz.

Son Müşteri Yorumu
"İlk defa evden eve nakliyatla taşındım ve kafamda türlü soru işaretleri vardı. İnternet'den Enakliyat'ı ve AYSA NAKLİYAT'ı buldum. Cumartesi günü için sözleştik. Evi taşımak için gelen ekip sabah 8 civarı taşınacak adresteydiler. Çalışanlar gayet işine hakim, hızlı ve hasarsız çalıştılar. Kendi eşyalarını taşırcasına dikkatliydiler. Sökülecek gardropları ve tv ünitesini çok kısa sürede söküp taktılar. Emeklerine sağlık. Kafanızdaki soruları sorun, çözümüne çok faydalı yorumlar yapıyorlar. Teşekkürler."

Volkan Alışık
Teklif Al

Mükemmel 9.5 / 205

Emsar Zeki Nakliyat Firması

Emsar Zeki Kullanıcı Adlı Firma: 2005 yılından bu yana evden eve nakliyat sektüründe kalitesini pekiştirerek ve bununla birlikte ozman ekipmanlarla ,büyüğen refelanlarını kanıtlayarak İtanbul'un öncü öncü firmalarından biri olmuştur.

Son Müşteri Yorumu
"Çalışan arkadaşların hepsi üstün bir gayret sarf etti. Evin bulunduğu konum itibariyle birçok zorlukla karşılaşılmasına rağmen işleri eksiksiz bitirdiler. Tek sorun belirtmeme ve kolilerin üzerine hangi odaya gitmesi gerektiğini yazmama rağmen her şeyi buldukları boşluklara bıraktılar. O da Zeki Beyin biran önce bitirip gitmek istemesinden kaynaklıydı sanırım. Sonuçta sorunsuz bir taşınma oldu. Arkadaşlara teşekkür ederim."

Bermal Bazancir
Teklif Al
Mobil Uygulamalarımızı İndirin Taşınma Sürecini Daha Kolay Yönetin.
Enakliyat Bilgi İletişim Hiz. Tic. Ltd. Şti © Copyright 2011-2017 Enakliyat.com.tr Her Hakkı Saklıdır.