Evden Eve Nakliyat Firmaları
13200

Müşteri yorum ve
değerlendirmeleri ile
firma seçmek
daha kolay

86%

Firmaların 86%'i
kriterleri karşılamadığı
için üyeliğe
kabul edilmedi

495

64 şehirde 495
evden eve
nakliyat firması

33146

Aktif ihale sayısı
ve her gün artan
iş hacmi

ÜYE EVDEN EVE NAKLİYAT FİRMALARI


Mükemmel 9.1 / 460

VAR-YAP Nakliyat Firması

VAR-YAP KULLANICI ADLI FİRMA: Her şey zamanında sloganı ile Evden eve Nakliyatın kolay ve rahat geçmesi adına süreçteki tüm adımlar sıralı olarak gerçekleştirilir.

Son Müşteri Yorumu
"Profesyonel firma.
İşlerini düzgün ve zamanında yaptılar.
Tavsiye ederim."

Hayrettin Yakut
Teklif Al

Mükemmel 9.4 / 474

Simbo Nakliyat Firması

Şehir içi ve şehirlerarası evden eve taşımada kalitenin tek adresi

Son Müşteri Yorumu
"Firma ve çalışan personellerden özellikle Mirza Ömer ve Fersan Çelik beyefendilerin göstermiş olduğu ilgi, alaka ve kibarlıkları için sonsuz teşekkürler. Bizim sorunsuz bir şekilde şehirler arası nakliyemizi gerçekleştirdiler. Bir kez daha Enakliyat aracılığıyla kendilerine teşekkür ediyorum. Allah razı olsun, Allah işlerini açık kazançlarını bol eylesin."

Erol Kaya
Teklif Al

Müthiş 8.5 / 479

Yilmaz34 Nakliyat Firması

Yılmaz34 Kullanıcı Adlı Firma: Ambalajlı, sigortalı, garantili, uzman kadrosuyla hizmetinizdedır.

Son Müşteri Yorumu
"Yılmaz Bey başta olmak üzere, tüm ekibe sonsuz teşekkür ederiz. Taşıma günü öncesinde, taşıma günü ve sonrasında sürekli iletişim halindeydik kendileriyle. Konuştuğumuz gün ve saatte (hatta 15 dakika önce) geldiler. Tüm eşyalarımızı güzelce paketleyerek eksiksiz ve hasarsız bir şekilde taşıdılar. Her şey yolunda gitti ve 8 saate tüm taşıma işi bitti. Demonte ve monte konusunda çok tereddüt ediyorduk ancak mükemmel bir iş çıkardılar. Yılmaz Nakliyat her zaman tanıdıklarımıza tavsiye edeceğimiz bir şirket oldu."

Güneş Sağlam
Teklif Al

Müthiş 8.9 / 525

Y.NURS Nakliyat Firması

YILMAZ NURS Kullanıcı Adlı Firma:Evden eve Nakliye şehir içi ve şehirlerarası işletmesi olarak ilk günden bugüne her zaman siz değerli müşterilerimize önce güven, uygun fiyat ve kalite sunarak her daim çalışmalarımızı geliştirdik.

Son Müşteri Yorumu
"Telefonla iletişimde ufak sıkıntı çıkmış olsa da evi taşımaya gelen marangoz arkadaşlar ve diğer paketleyip taşıyan arkadaşların hassasiyeti ve özenli davranışları gerçekten takdire şayandı. Hiç bir eşyam kırılmadığı gibi Ekstra tamir ihtiyacı duyan mobilyamı da bu esnada toparladılar. Arkadaşlara tekrar teşekkür ediyorum buradan. Önerir miyim tabi ki öneririm...."

Oğuzhan Önateş
Teklif Al

Mükemmel 9.4 / 388

Adem Kale Nakliyat Firması

ADEM KALE KULLANICI ADLI FİRMA evden eve nakliyat sektöründe uzun yıllardır hizmet vermekteyiz. Yapmakta olduğumuz evden eve taşımacılık hizmetinin ne kadar önem taşıyan bir hizmet olduğunun bilinci ile nakliyat sektöründe iyi hizmet vermenin gayreti içerisindeyiz

Son Müşteri Yorumu
"Harun Bey ve ekibine (özellikle Vedat Bey'e) gözünüz kapalı tüm eşyalarınızı teslim edebilirsiniz. Artık işlerinde o kadar profesyonel olmuşlar ki siz daha ne olup bittiğini anlamadan eşyalarınız düzenli ve güvenli bir şekilde kamyona yerleştirilmiş oluyor ve yine aynı şekilde size teslim ediyorlar. Mobilyaların ve beyaz eşyaların montajı konusunda mobilyacılardan ve beyaz eşya servislerinden bile daha profesyonel olan Vedat Bey sayesinde de hiçbir stres yaşamadan taşındığınız eve yerleşiyorsunuz. Emekleri ve profesyonellikleri için burdan tekrar kendilerine teşekkür ediyoruz. Bu işte şimdiye kadar gördüğümüz en iyi hizmet veren nakliyat şirketi kendileri."

Hayriye Özgül Özkan
Teklif Al

Çok iyi 8.4 / 447

ATAKENT Nakliyat Firması

ATAKENT kullanıcı adlı firma: İstanbul Küçükçekmece de 1997 yılından kurulan firmamız 15 yıldır evden eve nakliyat sektöründe faliyet göstermektedir.

Son Müşteri Yorumu
"Profesyonel çalışanlar ve firma sahibine çok teşekkür ederim. Bir daha ki sefere bu firmayı tercih eder ve öneririm. Ennakliyat.com.tr böyle firmaları sitede bulundurması gerekir."

Ismail Esen
Teklif Al

Müthiş 8.8 / 295

Deniz ATA Nakliyat Firması

1980 Yılından beri Siz değerli müşterilerimze evden eve nakliyat sektöründe hizmet vermekteyiz.

Son Müşteri Yorumu
"Hiçbir eşyama zarar gelmeden zamanında işlerini yaptılar teşekkürler."

Burcu Öner
Teklif Al

Müthiş 8.7 / 259

İbrahim Çakır Nakliyat Firması

İbrahim Çakır Kullanıcı adlı firma; evdeneve naklyat

Son Müşteri Yorumu
"İbrahim Bey'e teşekkür ederim."

Şehime Yavuz
Teklif Al

Mükemmel 9.8 / 173

AYSA Nakliyat Firması

Yahya Kullanıcı Adlı Firma: Şehir içi şehirlerarası evden eve nakliyat hizmetleriniz için 7/24 sizlerleyiz.

Son Müşteri Yorumu
"Gayet memnun kaldım."

Idris Genç
Teklif Al

Mükemmel 9.6 / 153

Emsar Zeki Nakliyat Firması

Emsar Zeki Kullanıcı Adlı Firma: 2005 yılından bu yana evden eve nakliyat sektüründe kalitesini pekiştirerek ve bununla birlikte ozman ekipmanlarla ,büyüğen refelanlarını kanıtlayarak İtanbul'un öncü öncü firmalarından biri olmuştur.

Son Müşteri Yorumu
"Firma zamanlaması gayet iyiydi. Çalışanlar ve firma sahibi gayet olumlu ve güleryüzlüydü herhangi bir olumsuz durum yaşanmadı. Paketleme hizmeti iyi sadece birkaç parçada paketleme yapılmamış o da çok büyük sorun değil,montaj işleri başarılı. Genel olarak aldığı parayı hakeden bir firma tavsiye ederiz."

Ali Ihsan Ş.
Teklif Al
Enakliyat Bilgi İletişim Hiz. Tic. Ltd. Şti © Copyright 2011-2016 Enakliyat.com.tr Her Hakkı Saklıdır.