Evden Eve Nakliyat Firmaları
14928

Müşteri yorum ve
değerlendirmeleri ile
firma seçmek
daha kolay

87%

Firmaların 87%'i
kriterleri karşılamadığı
için üyeliğe
kabul edilmedi

516

65 şehirde 516
evden eve
nakliyat firması

39321

Aktif ihale sayısı
ve her gün artan
iş hacmi

ÜYE EVDEN EVE NAKLİYAT FİRMALARI


Mükemmel 9.1 / 497

VAR-YAP Nakliyat Firması

VAR-YAP KULLANICI ADLI FİRMA: Her şey zamanında sloganı ile Evden eve Nakliyatın kolay ve rahat geçmesi adına süreçteki tüm adımlar sıralı olarak gerçekleştirilir.

Son Müşteri Yorumu
"Varyap işinin ehli bir evden eve taşımacılık şirketi. Sağolsunlar zararsız, zamanında, temiz işçilik yaptılar. Nazik ve beyefendi insanlar. Ben çok memnun kaldım, tavsiye ederim. Bir daha ev taşıyacağım zamanda onları aramayı düşünüyorum.

İki madde ile belirtmek istediğim ufak eleştirilerim var.

1- Telefonda evin 3+1 olduğunu ama bir odada sadece kitaplığın olduğunu söyledim fiyatı ona göre belirledik ve sözleşme yapacağız denildi. Telefonda konuştuğum kişi yerine kardeşi gelince sabah biraz sorun yaşadık, ama kısa sürede çözdük. Siz de eşyalarınız için sözleşme yapın ve sigortalatın.

2. Arkadaşlar kendi aralarında sık sık Kürtçe konuşuyorlar, bu adab-ı muaşerete uygun değil. O dili bilmeyen birinin yanında konuşmamalarını öneririm. Yukarıda da dediğim gibi bunlar ufak eleştiriler, ben tavsiye ediyorum:)"

Yusuf Bey
Teklif Al

Müthiş 8.9 / 579

Y.NURS Nakliyat Firması

YILMAZ NURS Kullanıcı Adlı Firma:Evden eve Nakliye şehir içi ve şehirlerarası işletmesi olarak ilk günden bugüne her zaman siz değerli müşterilerimize önce güven, uygun fiyat ve kalite sunarak her daim çalışmalarımızı geliştirdik.

Son Müşteri Yorumu
"Çalışanlar son derece iyidi."

Kerem Berk
Teklif Al

Mükemmel 9.4 / 503

Simbo Nakliyat Firması

Şehir içi ve şehirlerarası evden eve taşımada kalitenin tek adresi

Son Müşteri Yorumu
"İyi."

Osman Çalışır
Teklif Al

Müthiş 8.5 / 497

Yilmaz34 Nakliyat Firması

Yılmaz34 Kullanıcı Adlı Firma: Ambalajlı, sigortalı, garantili, uzman kadrosuyla hizmetinizdedır.

Son Müşteri Yorumu
"Enakliyat sitesi sayesinde Yılmaz nakliyatla tanışma fırsatım oldu ve taşıma için anlaştım. Gelen ekip randevu saatini hiç geciktirmeden evime geldiler. Güler yüzlü personeli ile hızlı ve temiz bir şekilde eşyalarım yüklendi. Aynı özen içerisinde taşındığım evime de eşyalarım getirildi ve montajlandı. Eşyalarımda ve kırılacak malzemelerimde en ufak bir çizilme dahi olmadı. Yılmaz nakliyat firma sahibi Yılmaz Bey taşınma esnasında tam üç sefer telefonla arayarak her şeyin yolunda gidip gitmediğini sordu. İlgisi için kendisine de çok teşekkür ederim. Ve de gelen ekibe ayrıca teşekkür ederim. Her biri kibar ve saygılı insanlardı. Tam bir profesyonel bir firma. Kuşkusuz bir şekilde eşyalarınızı güvenle emanet edilebilecek insanlar. Tekrar teşekkür ederim."

Arif Tuyuğ
Teklif Al

Mükemmel 9.4 / 415

Kale Nakliyat Firması

ADEM KALE KULLANICI ADLI FİRMA evden eve nakliyat sektöründe uzun yıllardır hizmet vermekteyiz. Yapmakta olduğumuz evden eve taşımacılık hizmetinin ne kadar önem taşıyan bir hizmet olduğunun bilinci ile nakliyat sektöründe iyi hizmet vermenin gayreti içerisindeyiz

Son Müşteri Yorumu
"İlk olarak Enakliyat'a çok teşekkür ediyorum. Taşınma konusunda çok titizlendiğim için internette uzun araştırmalar yaptım. Fakat bir firma hakkında derli toplu bir şey bulmak imkansız. Daha sonra Enakliyat'a ihale açmaya karar verdim. Ve en doğrusunu yapmışım. Bu arada Enakliyat'tan Muhammed Yusuf Bey'e teşekkür ediyorum.

Kale taşımacılıktan çok memnum kaldım. 7:30 gibi geleceklerini söylemişlerdi. Sekize doğru geldiler. Bulunduğumuz bölgenin trafiği düşünüldüğünde çok doğal bir durum. Taşıma sorunsuz geçti. Paketleme hizmetleri çok iyi. Tüm eşyalar çok güzel bir şekilde paketlendi. Bir bardak bile kırılmadan taşındık. Olumsuz durum olarak belirteceğim tek şey ihalede fiyat 1300 iken telefonda 1450 olarak anlaştık eşyalarımız çok olduğu için. İstersem anlaşmayabilirdim fakat firmanın puanı yüksek olduğu için kabul ettim. Pişman da olmadım. Çalışanlar çok saygılı ve çalışkan. Taşınırken evi mutlaka kontrol edin lamba, duvarda monte eşyalar kalabiliyor. Kesinlikle Kale Taşımacılığı tavsiye ederim."

Hande Dede
Teklif Al

Müthiş 8.5 / 468

ATAKENT Nakliyat Firması

ATAKENT kullanıcı adlı firma: İstanbul Küçükçekmece de 1997 yılından kurulan firmamız 15 yıldır evden eve nakliyat sektöründe faliyet göstermektedir.

Son Müşteri Yorumu
"Kaliteli hizmet. Arkadaşlar tam profesyonel. Evden eve nakliyat fiyatları da oldukça uygun. Şiddetle tavsiye ederim."

Cem Coban
Teklif Al

Müthiş 8.7 / 310

Deniz ATA Nakliyat Firması

1980 Yılından beri Siz değerli müşterilerimze evden eve nakliyat sektöründe hizmet vermekteyiz.

Son Müşteri Yorumu
"Mükemmel hizmet aldım, teşekkür ediyorum. Herkese tavsiye ederim."

Ziya Açıkgöz
Teklif Al

Müthiş 8.8 / 294

İbrahim Çakır Nakliyat Firması

İbrahim Çakır Kullanıcı adlı firma; evdeneve naklyat

Son Müşteri Yorumu
"Gerçekten çok iyi iş çıkardılar. Elektrik kesilmesine rağmen, sabah çok erken saatte gelip gün içinde iki kez gelmek zorunda kalmalarına rağmen güler yüzleri, enerjileri hiç eksilmemişti. Sayelerinde yaşadığımız aksiliklerin üstesinden geldik. Eşyalarımız zarar gelmeden, çok seri, düzenli bir şekilde taşındı. Fiyat konusunda da çok yardımcı oldular. Özveriniz, ustalığınız ve güler yüzünüz için çok teşekkürler."

Ozgul Demirtas
Teklif Al

Müthiş 8.8 / 272

Yakup Nakliyat Firması

Yakup Kullanıcı Adlı Firma: Evden eve nakliyat için bize ulaşmanız ile hazırlıklara başlar ve ekibimiz istediğiniz zamanda evinizi ziyaret eder. Evinizdeki eşyaların hassasiyetine göre amlabajlama yapılır ve yeni evinize istediinz odalara yerleştirilerek evden eve nakliyat sonuçlandırışır.

Son Müşteri Yorumu
"Son derece memnun kaldım.. Herkese tavsiye ederim. "

Emrah Ergül
Teklif Al

Mükemmel 9.8 / 196

AYSA Nakliyat Firması

Yahya Kullanıcı Adlı Firma: Şehir içi şehirlerarası evden eve nakliyat hizmetleriniz için 7/24 sizlerleyiz.

Son Müşteri Yorumu
"Firmadan ve bizden kaynaklanmayan ufak tefek sorunlar çıksa da arkadaşlar ellerinden geleni yaparak hiç sıkılmadan güler yüzlü bir şekilde yardımcı oldular. Söz verdikleri saatlerde gelerek aksatmadan taşımayı yaptılar. Çalışanlardan çok memnun kaldım herkese tavsiye ederim. Firmaya ve arkadaşlara teşekkür ederim."

Hande Aylan
Teklif Al
Mobil Uygulamalarımızı İndirin Taşınma Sürecini Daha Kolay Yönetin.
Enakliyat Bilgi İletişim Hiz. Tic. Ltd. Şti © Copyright 2011-2016 Enakliyat.com.tr Her Hakkı Saklıdır.