Evden Eve Nakliyat Firmaları
14872

Müşteri yorum ve
değerlendirmeleri ile
firma seçmek
daha kolay

87%

Firmaların 87%'i
kriterleri karşılamadığı
için üyeliğe
kabul edilmedi

517

65 şehirde 517
evden eve
nakliyat firması

39178

Aktif ihale sayısı
ve her gün artan
iş hacmi

ÜYE EVDEN EVE NAKLİYAT FİRMALARI


Mükemmel 9.1 / 497

VAR-YAP Nakliyat Firması

VAR-YAP KULLANICI ADLI FİRMA: Her şey zamanında sloganı ile Evden eve Nakliyatın kolay ve rahat geçmesi adına süreçteki tüm adımlar sıralı olarak gerçekleştirilir.

Son Müşteri Yorumu
"Varyap işinin ehli bir taşımacılık şirketi. Sağolsunlar zararsız, zamanında, temiz işçilik yaptılar. Nazik ve beyefendi insanlar. Ben çok memnun kaldım, tavsiye ederim. Bir daha ev taşıyacağımda da onları aramayı düşünüyorum.

İki madde ile belirtmek istediğim ufak eleştirilerim var.

1- Telefonda evin 3+1 olduğunu ama bir odada sadece kitaplığın olduğunu söyledim fiyatı ona göre belirledik ve sözleşme yapacağız denildi. Telefonda konuştuğum kişi yerine kardeşi gelince sabah biraz sorun yaşadık, ama kısa sürede çözdük. Siz de eşyalarınız için sözleşme yapın ve sigortalatın.

2. Arkadaşlar kendi aralarında sık sık Kürtçe konuşuyorlar, bu adab-ı muaşerete uygun değil. O dili bilmeyen birinin yanında konuşmamalarını öneririm. Yukarıda da dediğim gibi bunlar ufak eleştiriler, ben tavsiye ediyorum:)"

Yusuf Bey
Teklif Al

Müthiş 8.9 / 578

Y.NURS Nakliyat Firması

YILMAZ NURS Kullanıcı Adlı Firma:Evden eve Nakliye şehir içi ve şehirlerarası işletmesi olarak ilk günden bugüne her zaman siz değerli müşterilerimize önce güven, uygun fiyat ve kalite sunarak her daim çalışmalarımızı geliştirdik.

Son Müşteri Yorumu
"Ufak tefek sıkıntılar olsa da tum personel çok iyiydi. Kibar insanlardi ve çok hızlı taşıdılar. Teşekkürler."

Gülşah Uyanik
Teklif Al

Mükemmel 9.4 / 503

Simbo Nakliyat Firması

Şehir içi ve şehirlerarası evden eve taşımada kalitenin tek adresi

Son Müşteri Yorumu
"İyi."

Osman Çalışır
Teklif Al

Müthiş 8.5 / 496

Yilmaz34 Nakliyat Firması

Yılmaz34 Kullanıcı Adlı Firma: Ambalajlı, sigortalı, garantili, uzman kadrosuyla hizmetinizdedır.

Son Müşteri Yorumu
"Beyaz eşyada küçük 1-2 çarpık dışında gayet iyi bir taşıma gerçekleştirdiler.
Cam, tabak vb eşya da gayet güzel taşındı."

Enis Ontunç
Teklif Al

Mükemmel 9.4 / 415

Kale Nakliyat Firması

ADEM KALE KULLANICI ADLI FİRMA evden eve nakliyat sektöründe uzun yıllardır hizmet vermekteyiz. Yapmakta olduğumuz evden eve taşımacılık hizmetinin ne kadar önem taşıyan bir hizmet olduğunun bilinci ile nakliyat sektöründe iyi hizmet vermenin gayreti içerisindeyiz

Son Müşteri Yorumu
"İlk olarak Enakliyat'a çok teşekkür ediyorum. Taşınma konusunda çok titizlendiğim için internette uzun araştırmalar yaptım. Fakat bir firma hakkında derli toplu bir şey bulmak imkansız. Daha sonra Enakliyat'a ihale açmaya karar verdim. Ve en doğrusunu yapmışım. Bu arada Enakliyat'tan Muhammed Yusuf Bey'e teşekkür ediyorum.

Kale taşımacılıktan çok memnum kaldım. 7:30 gibi geleceklerini söylemişlerdi. Sekize doğru geldiler. Bulunduğumuz bölgenin trafiği düşünüldüğünde çok doğal bir durum. Taşıma sorunsuz geçti. Paketleme hizmetleri çok iyi. Tüm eşyalar çok güzel bir şekilde paketlendi. Bir bardak bile kırılmadan taşındık. Olumsuz durum olarak belirteceğim tek şey ihalede fiyat 1300 iken telefonda 1450 olarak anlaştık eşyalarımız çok olduğu için. İstersem anlaşmayabilirdim fakat firmanın puanı yüksek olduğu için kabul ettim. Pişman da olmadım. Çalışanlar çok saygılı ve çalışkan. Taşınırken evi mutlaka kontrol edin lamba, duvarda monte eşyalar kalabiliyor. Kesinlikle Kale Taşımacılığı tavsiye ederim."

Hande Dede
Teklif Al

Müthiş 8.5 / 468

ATAKENT Nakliyat Firması

ATAKENT kullanıcı adlı firma: İstanbul Küçükçekmece de 1997 yılından kurulan firmamız 15 yıldır evden eve nakliyat sektöründe faliyet göstermektedir.

Son Müşteri Yorumu
"Kaliteli hizmet. Arkadaşlar tam profesyonel. Evden eve nakliyat fiyatları da oldukça uygun. Şiddetle tavsiye ederim."

Cem Coban
Teklif Al

Müthiş 8.7 / 308

Deniz ATA Nakliyat Firması

1980 Yılından beri Siz değerli müşterilerimze evden eve nakliyat sektöründe hizmet vermekteyiz.

Son Müşteri Yorumu
"Kıyafetlerim buruşmasın, ayakkabılarım ezilmesin, mobilyalarım çizilmesin, etraf ve eşyalarım kirlenmesin diyorsanız farklı bir firma tercih edin. Yok bunlar önemli değil ise arkadaşlar çalışkanlar, biraz gerginler. Yani ben bir daha tercih etmem bu firmayı ama sahibi telefonda ikna edici konuştuğu için bu sefer işi ona verdim. Değerli eşyanız veya ezilecek, kırılacak eşyanız yok ise tercih edilebilir."

Mahmut Karatas
Teklif Al

Müthiş 8.8 / 292

İbrahim Çakır Nakliyat Firması

İbrahim Çakır Kullanıcı adlı firma; evdeneve naklyat

Son Müşteri Yorumu
"Merhaba

Evimi taşıma işlemini ilk düşündüğümde neyle karşılaşacağımı bilemiyordum. Teklifleri Enakliyat üzerinden değerlendirirken İbrahim Bey'in içten konuşması ve sıcakkanlı tutumundan sebep taşıma işlemini yaptık. Fiyat ve tecrübeleriyle oldukça rahat bir taşınma gerçekleşti. Özellikle kullanılmaz diye atacağım yatak odası, dolap ve komidinleri tamir ederek beni masraftan kurtardı. Fatih'ten Çekmeköy'e taşıma yapıldı ve Eşyalarımın fazla çıkması sebebiyle benim beklediğim fiyatın altında bir fiyat teklif etti. Kendisine ve çalışanlarına minnettarım.

Firmalar ismini kullanır ama şahısları memnuniyet yaşatır. Kesinlikle memnun kaldım.
Saygılar."

Volkan Uçar
Teklif Al

Müthiş 8.8 / 272

Yakup Nakliyat Firması

Yakup Kullanıcı Adlı Firma: Evden eve nakliyat için bize ulaşmanız ile hazırlıklara başlar ve ekibimiz istediğiniz zamanda evinizi ziyaret eder. Evinizdeki eşyaların hassasiyetine göre amlabajlama yapılır ve yeni evinize istediinz odalara yerleştirilerek evden eve nakliyat sonuçlandırışır.

Son Müşteri Yorumu
"Son derece memnun kaldım.. Herkese tavsiye ederim. "

Emrah Ergül
Teklif Al

Mükemmel 9.8 / 194

AYSA Nakliyat Firması

Yahya Kullanıcı Adlı Firma: Şehir içi şehirlerarası evden eve nakliyat hizmetleriniz için 7/24 sizlerleyiz.

Son Müşteri Yorumu
"Çok iyi"

Ozan Alkış
Teklif Al
Mobil Uygulamalarımızı İndirin Taşınma Sürecini Daha Kolay Yönetin.
Enakliyat Bilgi İletişim Hiz. Tic. Ltd. Şti © Copyright 2011-2016 Enakliyat.com.tr Her Hakkı Saklıdır.