Evden Eve Nakliyat Firmaları
2758

Müşteri yorum ve
değerlendirmeleri ile
firma seçmek
daha kolay

73%

Firmaların 73%'i
kriterleri karşılamadığı
için üyeliğe
kabul edilmedi

400

47 şehirde 400
evden eve
nakliyat firması

9240

Aktif ihale sayısı
ve her gün artan
iş hacmi

ÜYE EVDEN EVE NAKLİYAT FİRMALARI


Müthiş 8.7

Yilmaz34 Nakliyat Firması

Yılmaz34 Kullanıcı Adlı Firma: Ambalajlı, sigortalı, garantili, uzman kadrosuyla hizmetinizdedır.

Son Müşteri Yorumu
"Yılmaz nakliyat firması sahibi ile iletişim kurduğumda gayet kibar bir şekilde eşyalarımızın zamanıda taşınacağına dair teminat verdi. Daha sonra nakliyeci Tevfik bey ile konuştuk. Verdikleri saatten daha da erken geldiler büyük eşyaları paketlediler bir çizik dahi olmadı. Zaten şahsi eşya ve mutfak eşyalarını kendimiz paketlemiştik. Güleryüzle ve özveriyle çalıştılar ve eşyamıza hiçbir zarar gelmeden taşındık. Yılmaz bey ve ekibine çok teşekkür ederim. Bu kabus gayet iyi bir şekilde bitti. Evini taşıtacak olanlara samimiyetle tavsiye ederim."
Teklif Al

Müthiş 8.6

ATAKENT Nakliyat Firması

ATAKENT kullanıcı adlı firma: İstanbul Küçükçekmece de 1997 yılından kurulan firmamız 15 yıldır evden eve nakliyat sektöründe faliyet göstermektedir.

Son Müşteri Yorumu
"Öncelikle sÖyledikleri saatten daha erken geldiler. İletişimleri tavırları gayet iyiydi. Ellerinden geldiğince yardımcı olmaya çalıştılar. eşyaların çoğunu biz paketlemiştik, beyaz eşya ve kaba eşyaları gayet güzel peketlediler. Hiçbir sorun yaşamadık. Teşekkürler Atakent nakliyat."
Teklif Al

Mükemmel 9.3

Simbo Nakliyat Firması

Şehir içi ve şehirlerarası evden eve taşımada kalitenin tek adresi

Son Müşteri Yorumu
"Gerçekten çok ama çok iyi hizmet veriyorlar. Zamanından bile önce geldiler, özenle ve itinayla paketlemeyi tamamladılar. İletişim yönünden son derece seviyeli ve güler yüzlü idiler. Paketlemeleri ve taşıma işlerini titizlikle yaptılar. Bu açıdan Mirza Bey ve ekibine çok teşekkür ederim. Olacağı varmış diyelim; taşınma sonrasında maalesef LCD televizyonumuzun panelinin zarar gördüğünü ve kullanılamaz hale geldiğini fark ettik. Taşınma esnasında her şeyin yolunda gitmesine karşın bu hasar üzücüydü. Ancak firma yetkilisi Ömer Bey konuyla bizzat ilgilenip üzüntülerini ileterek hasarımı tazmin etti. Bu da yaptıkları hizmetin ne kadar arkasında olduklarını ve hizmetlerini büyük bir marka gibi ele aldıklarını gösteriyor. Taşıma işini Simbo Nakliyat'a bırakıp gerisini düşünmeyin derim. 10 üzerinden 10 puanı tüm samimiyetimle veriyorum. Uygun fiyata 10 numara iş çıkarıyorlar. Herkese tavsiye ederim."
Teklif Al

Mükemmel 9.1

Adem Kale Nakliyat Firması

ADEM KALE KULLANICI ADLI FİRMA evden eve nakliyat sektöründe uzun yıllardır hizmet vermekteyiz. Yapmakta olduğumuz evden eve taşımacılık hizmetinin ne kadar önem taşıyan bir hizmet olduğunun bilinci ile nakliyat sektöründe iyi hizmet vermenin gayreti içerisindeyiz

Son Müşteri Yorumu
"Tavsiye ederim, sorun yaşamazsınız."
Teklif Al

Müthiş 8.6

VAR-YAP Nakliyat Firması

VAR-YAP KULLANICI ADLI FİRMA: Her şey zamanında sloganı ile Evden eve Nakliyatın kolay ve rahat geçmesi adına süreçteki tüm adımlar sıralı olarak gerçekleştirilir.

Son Müşteri Yorumu
"Paketleme yükleme ve zamanlama süper. Fiyat uygun. Enakliyat.com.tr ve Var Yap nakliyata teşekkür ederim."
Teklif Al

Müthiş 8.8

Deniz ATA Nakliyat Firması

1980 Yılından beri Siz değerli müşterilerimze evden eve nakliyat sektöründe hizmet vermekteyiz.

Son Müşteri Yorumu
"Deniz beye ve ekibine teşekkür ederim. Mobilyacı hariç mükemmeldiler. Mobilyacının bu ekibe tam uyumlu olması için biraz daha titiz ve sorumlu olması gerekiyor. Dolapta, vitrinde ve yemek masasında kalıcı sorunlar bırakmış maalesef. Deniz beyin ekibini şimdiden dostlara tavsiye ediyorum."
Teklif Al

Mükemmel 9.1

YILMAZ NURS Nakliyat Firması

YILMAZ NURS Kullanıcı Adlı Firma:Evden eve Nakliye şehir içi ve şehirlerarası işletmesi olarak ilk günden bugüne her zaman siz değerli müşterilerimize önce güven, uygun fiyat ve kalite sunarak her daim çalışmalarımızı geliştirdik.

Son Müşteri Yorumu
"Verdikleri sözü tuttular. Dedikleri zamanda anlaştığımız yerde oldular. Son derece kibar iletişim kurulabilecek arkadaşlardı. Dikkatli ve seri bir şekilde toplayıp hasarsız bir şekilde taşıdılar. Son derece memnun kaldım. Başka nakliyeciler gibi taşıma bittikten sonra yok eşya çok çıktı vs gbi farklı mazeretler asla sunmadan son derece dürüstçe anlaşılan tutardan tamamladılar. Rahatlıkla güvenilebilecek bir firma."
Teklif Al

Mükemmel 9

Mehmet S Nakliyat Firması

Mehmet S kullanıcı adlı firma:1998 İstanbul'da kurulmuş.Kaliteli, ekonomik ve sizler için değerli olan herşeyin bizim içinde değerli olduğuna inanarak, evinizi, ofisinizi taşımaya hazırız.

Son Müşteri Yorumu
"Öncelikle Mehmet beye ve tüm çalışan ekibe yaklaşımları ve çalışkanlıkları nedeniyle teşekkür ediyorum. Çok iyi bir fiyatla çok iyi bir hizmet aldık. Çalışan arkadaşlar tam zamanında geldiler ve tam zamanında yeni evimize eşyalarımızı yerleştirdiler. Üstelik hiçbir eşyamızda çizik dahi olmadı. Herkese gönül rahatlığı ile tavsiye ediyorum. Tekrar teşekkürler."
Teklif Al

Müthiş 8.9

Hanedan Nakliyat Firması

Hanedan Kullanıcı adlı Nakliye firması; Evden eve nakliyat ve Büro nakliyat ihtiyacınızı karşılamak için Buradayız

Son Müşteri Yorumu
"Evimizi Hanedan Nakliyat ile taşıdık ancak çok memnun kaldığımı söyleyemeyeceğim. Taşınmadan önce Web sitelerinden bilgi almak istedim. Sitede ‘Eşyalarınızı hijyenik olmayan battaniyelerle taşımıyoruz, balonlu naylonlarla taşıyoruz’ yazmışlardı. Kirli battaniyeye sardılar mobilyaları, ayrıca balonlu naylon dedikleri ambalaj malzemesi de defalarca kullanılmış olduğu için rengi siyahlaşmış ve kirlenmişti. Hiç hijyenik değildi. Taşındıktan sonra koltuklarımı yıkattım. Ayrıca web sitelerinde eşyalarınızı sigortalıyoruz yazıyordu ancak sigorta falan yapmadılar. Ufak tefek aksaklıklar olacaktı zaten bunları göz önüne almıştım. Mesela, kırılacak eşya kutularının üzerine ‘Kırılacak Eşya’ diye özellikle yazmıştım veya ağır olan eşyaları kutuların üstünde belirtmiştim ancak bunları hiç göz önüne almadan kırılacak eşya kutularının üzerlerine hep ağır kutuları koymuşlardı. Kutuları çok özensiz taşıdılar. Çok iyi paketlememe rağmen kırılan mutfak eşyalarım oldu 10 parça kadar. Bunlar ufak tefek aslında çok önemli değil. Ben çok önemli hassas eşyalarımı arabayla taşıdım, ki iyi ki ben taşıyıp firmaya bırakmamışım. Ayrıca yer parkemi bayağı çizdiler. Kitaplığı sürüklerken altında vida kalmış. Bu çizik için yapabileceğimiz birşey yok, olsa değişirdik dediler. Bunlar dışında büfemin kapağı kırıldı, tamir ettiler. Kitaplığımın rafları kırıldı, tamir ettiler. Sağolsun Cemil Bey sorun çıkınca yardımcı oluyordu, çözmeye çalışıyordu ancak önemli olan sadece sorun çıktıktan sonra çözmek değil, biraz da sorunun çıkmasını önlemek bence."
Teklif Al

Müthiş 8.6

YAVUZ ÖZ. Nakliyat Firması

Yavuz Öz. kullanıcı adlı firma, Yirmi yılı aşkın bir süredir taşımacılık sektöründe müşteri memnuniyeti üzerine temellendirdiği anlayışıyla şehir içi ve şehir dışı evden eve nakliye hizmetleri vermektedir.

Son Müşteri Yorumu
"İşi almak için fiyat kırdı, taşıma günü geldi benim kamyton bu eşysyı almaz dedi. Üstelik gelip eşyayı gördüğü halde fiyat 2100 tl den 2450 tl ye yükseldi. Başka firmadan araba ve taşıyıcılar geldi işi onlar yaptı ve onlar dan memnun kaldım."
Teklif Al
Enakliyat Bilgi İletişim Hiz. Tic. Ltd. Şti © Copyright 2011-2014 Enakliyat.com.tr Her Hakkı Saklıdır.