Evden Eve Nakliyat Firmaları
8907

Müşteri yorum ve
değerlendirmeleri ile
firma seçmek
daha kolay

77%

Firmaların 77%'i
kriterleri karşılamadığı
için üyeliğe
kabul edilmedi

580

64 şehirde 580
evden eve
nakliyat firması

22888

Aktif ihale sayısı
ve her gün artan
iş hacmi

ÜYE EVDEN EVE NAKLİYAT FİRMALARI


Mükemmel 9 / 337

VAR-YAP Nakliyat Firması

VAR-YAP KULLANICI ADLI FİRMA: Her şey zamanında sloganı ile Evden eve Nakliyatın kolay ve rahat geçmesi adına süreçteki tüm adımlar sıralı olarak gerçekleştirilir.

Son Müşteri Yorumu
"Özel bir şirkette satış müdürüyüm dolayısıyla bizlere yakışan en iyi firmayı bulmak için yoğun bir gayret sarf ettim. Telefondaki iletişim benim için çok önemliydi, kişiliği belirtmek adına ve en iyi hizmet ve fiyatlandırmayla evimizi Bursa'dan İstanbul'a güvenle taşıdıkları için teşekkürler Cemil Bey."

Ilkem Umutlu
Teklif Al

Müthiş 8.9 / 427

Y.NURS Nakliyat Firması

YILMAZ NURS Kullanıcı Adlı Firma:Evden eve Nakliye şehir içi ve şehirlerarası işletmesi olarak ilk günden bugüne her zaman siz değerli müşterilerimize önce güven, uygun fiyat ve kalite sunarak her daim çalışmalarımızı geliştirdik.

Son Müşteri Yorumu
"Evden eve taşınma tam zamanında başladı, belirtilen zamandan erken bitti. Gayet temiz ve özenli çalıştılar. Mobilyaları gayet özenli söküp taktılar, hatta mobilyalarımızdan birinde ufak bir tamirat bile yapıldı. Hiç bir sorunla karşılaşmadım, kendilerine çok teşekkür ediyorum, ihtiyacı olanlara kesinlikle öneririm. Uygun fiyat ve kalite bir araya gelmiş."

Cüneyt Yildirim
Teklif Al

Mükemmel 9.3 / 362

Simbo Nakliyat Firması

Şehir içi ve şehirlerarası evden eve taşımada kalitenin tek adresi

Son Müşteri Yorumu
"Fiyat/kalite bakımından dörtdörtlük bir firma. Başından sonuna kadar firma sahipleri ve çalışanlar bizimle sürekli iletişim halindeydi ve ilgiliydiler. Söyledikleri saatte geldiler, evi toparlama işlemi çok hızlı oldu, aynı şekilde evin taşınması ve yerleştirilmesi işlemi de çok hızlı oldu. Hiçbir eşyamız kırılmadı ve hasar görmedi. Kendilerine ailem adına teşekkür ederim."

Selin Işık
Teklif Al

Çok iyi 8.3 / 362

Yilmaz34 Nakliyat Firması

Yılmaz34 Kullanıcı Adlı Firma: Ambalajlı, sigortalı, garantili, uzman kadrosuyla hizmetinizdedır.

Son Müşteri Yorumu
"İlk başta hakkındaki önceki bir kaç olumsuz yorumu görünce tereddüt ettim.
Taşınma sürecinde her şey olumlu geçti. Söyledikleri saatte gelip söyledikleri saatte her şeyi kurup teslim ettiler.
Kesinlikle tereddütte kalmayın hem uygun hem de kaliteli hizmet verdiler.
(2 -3 parçada ufak çizik dışında kaale alacak bir problem yaşamadım.)

Puanlama gerekirse 10 üzerinden 9 veririm.

Teşekkürler Yılmaz34."

Bilal Yilmaz
Teklif Al

Mükemmel 9.3 / 297

Adem Kale Nakliyat Firması

ADEM KALE KULLANICI ADLI FİRMA evden eve nakliyat sektöründe uzun yıllardır hizmet vermekteyiz. Yapmakta olduğumuz evden eve taşımacılık hizmetinin ne kadar önem taşıyan bir hizmet olduğunun bilinci ile nakliyat sektöründe iyi hizmet vermenin gayreti içerisindeyiz

Son Müşteri Yorumu
"Her şey istediğim gibiydi."

Erkan Kucuk
Teklif Al

Çok iyi 8.4 / 361

ATAKENT Nakliyat Firması

ATAKENT kullanıcı adlı firma: İstanbul Küçükçekmece de 1997 yılından kurulan firmamız 15 yıldır evden eve nakliyat sektöründe faliyet göstermektedir.

Son Müşteri Yorumu
"İşlerini profesyonelce yaptılar. Sökülüp takılması gereken dolapları düzen içinde numaralandırıp tekrar bizim istediğimiz yere kurdular. Çamaşır, bulaşık makinelerini istediğimiz yere hemen çalıştırılacak şekilde kurdular. Kiraya çıktığımdan evin duvarlarına da bişi olmaması gerekiyordu. Onu da sağladılar. Duvarlarda zedelenmeler yoktu. Velhasıl epey memnun kaldım."

Erol Eken
Teklif Al

Müthiş 8.8 / 233

Deniz ATA Nakliyat Firması

1980 Yılından beri Siz değerli müşterilerimze evden eve nakliyat sektöründe hizmet vermekteyiz.

Son Müşteri Yorumu
"Evden eve nakliyat için erkenden Çerkezköy'e geldiler. Abartısız Karınca gibiydiler, herkesin görev ve sorumluluğu belliydi.
Eşyalarımda herhangi bir hasar oluşmadı. Sadece teklif alacak arkadaşlara uyarım muhakkak eşyaların fotolarını koymalarıdır. Sadece telefonla bilgi verdiğim için büyük araç geldi, belki biraz daha küçük araç olasıydı fiyat 150-200 TL eksik olabilirdi. Deniz ata nakliyat çalışanlarına ve Enakliyat'a tekrardan teşekkür ederim. Firmayı kesinlikle tavsiye ederim.
En çok yatak odası gardrop montajı ile deri sandalye ve koltuk kenarları zarar görür diye çekinmiştim, çok şükür hızlı ve güvenli bir biçimde taşınmam sonuçlandı."

Yusuf Düzgün
Teklif Al

Müthiş 8.9 / 190

Yakup Nakliyat Firması

Yakup Kullanıcı Adlı Firma: Evden eve nakliyat için bize ulaşmanız ile hazırlıklara başlar ve ekibimiz istediğiniz zamanda evinizi ziyaret eder. Evinizdeki eşyaların hassasiyetine göre amlabajlama yapılır ve yeni evinize istediinz odalara yerleştirilerek evden eve nakliyat sonuçlandırışır.

Son Müşteri Yorumu
"Çok hızlı bir taşıma yaptılar. Güvenilir bir firma."

Irfan Dülger
Teklif Al

Müthiş 8.8 / 164

İbrahim Çakır Nakliyat Firması

İbrahim Çakır Kullanıcı adlı firma; evdeneve naklyat

Son Müşteri Yorumu
"Merhaba,

Bir süre önce Enakliyat vasıtası ile İstanbul’da 4 farklı lokasyondan Çanakkale Ezine’deki yazlığımıza gidecek eşyalarımız için Ezel Eren Nakliyat’tan fiyat almıştık. İbrahim Bey’in yardımsever yaklaşımı ve Enakliyat'taki yorumlarına güvenerek kendisi ile çalıştık. Çalışma öncesi endişeli olmamıza rağmen, çok memnun kaldık. Kararlaştırdığımız saatte eşyaları toplamak üzere geldiler, çalışanları ve ekipmanları oldukça düzgün, güvenle eşyalarımızı emanet ettik ve sağ salim teslimat yapıldı. Hem uygun fiyat hem kaliteli hizmet sağladılar. Çok memnun kaldık, kesinlikle tavsiye ediyoruz.

Teşekkürler.
"

Burçin A A
Teklif Al

Mükemmel 9 / 115

Yeniçağ Nakliyat Firması

Yenicağ Kullanıcı Adlı Firma: 2000 yılından beri evden eve nakliyat hizmet vermektedir. Hedefimiz kaliteli hizmet vermektir. Her işimiz ustaca ve işini bilen elamanlarımız tarafından yapılmakta ve istediğinz gibi size teslim edilmektedir.

Son Müşteri Yorumu
"Gerçekten uygun bir evden eve nakliyat fiyatına anlaştık. Eşyalarımızın üzerinde çizik dahi oluşmadı. Emeğinize sağlık, çok teşekkür ediyorum."

Bahri Kazan
Teklif Al
Enakliyat Bilgi İletişim Hiz. Tic. Ltd. Şti © Copyright 2011-2015 Enakliyat.com.tr Her Hakkı Saklıdır.