Evden Eve Nakliyat Firmaları
11358

Müşteri yorum ve
değerlendirmeleri ile
firma seçmek
daha kolay

84%

Firmaların 84%'i
kriterleri karşılamadığı
için üyeliğe
kabul edilmedi

514

64 şehirde 514
evden eve
nakliyat firması

26915

Aktif ihale sayısı
ve her gün artan
iş hacmi

ÜYE EVDEN EVE NAKLİYAT FİRMALARI


Mükemmel 9 / 422

VAR-YAP Nakliyat Firması

VAR-YAP KULLANICI ADLI FİRMA: Her şey zamanında sloganı ile Evden eve Nakliyatın kolay ve rahat geçmesi adına süreçteki tüm adımlar sıralı olarak gerçekleştirilir.

Son Müşteri Yorumu
"Gayet başarılı."

Ulaş Taşkin
Teklif Al

Çok iyi 8.4 / 432

Yilmaz34 Nakliyat Firması

Yılmaz34 Kullanıcı Adlı Firma: Ambalajlı, sigortalı, garantili, uzman kadrosuyla hizmetinizdedır.

Son Müşteri Yorumu
"Sabah 8 gibi başladığımız taşınma sürecimiz 12:30 da bitti. Gelen ekip oldukça işlerini hızlı bir şekilde gerçekleştirdiler. Eşyalarım zarar görmeden taşındı. Büyük eşyaların paketlemeleri oldukça profesyoneldi. Sadece küçük eşyalar toplanırken biraz daha özenilmesi gerektiğini düşünüyorum.
Hizmetleri için teşekkür ederim."

Emine Baş
Teklif Al

Mükemmel 9.4 / 439

Simbo Nakliyat Firması

Şehir içi ve şehirlerarası evden eve taşımada kalitenin tek adresi

Son Müşteri Yorumu
"Çok titiz bir insanım taşımacılıkta böyle bir titiz ve kaliteli bir firma görmedim.Simbo nakliyati butun ev tasimak isteyenlere gonul rahatligiyla tavsiye ederim.Firma çalışanları Reşit,ıbrahim,ınan ve mirza neye çok teşekkür ederiz.Allah razı olsun"

Abdullah Bozkurt
Teklif Al

Müthiş 8.5 / 413

ATAKENT Nakliyat Firması

ATAKENT kullanıcı adlı firma: İstanbul Küçükçekmece de 1997 yılından kurulan firmamız 15 yıldır evden eve nakliyat sektöründe faliyet göstermektedir.

Son Müşteri Yorumu
"Acıbadem'den Tarabya'ya taşınmam konusunda yardımcı oldu arkadaşlar. Genel anlamda iyi bir hizmet aldığımı söyleyebilirim."

Fatih Yeşil
Teklif Al

Mükemmel 9.4 / 348

Adem Kale Nakliyat Firması

ADEM KALE KULLANICI ADLI FİRMA evden eve nakliyat sektöründe uzun yıllardır hizmet vermekteyiz. Yapmakta olduğumuz evden eve taşımacılık hizmetinin ne kadar önem taşıyan bir hizmet olduğunun bilinci ile nakliyat sektöründe iyi hizmet vermenin gayreti içerisindeyiz

Son Müşteri Yorumu
"Enakliyat'tan "Sümeyye hanım"a taşınma öncesinde olduğu kadar taşınma esnası ve sonrasındaki haberleşme etkinliği için çok teşekkür ederim. Adem Kale nakliyattan "Adem Bey ve ekibine" de teşekkür ediyorum. İşlerinde uzmanlar, hiçbir şeyi kırıp dökmediler. 22.04.2016 günü taşınmamı yarım gün içinde hallettikleri, bütün uyarı ve yönlendirmeleri nezaketle dikkate aldıkları için ayrı bir teşekkür. Ben uzun zamandır "bu kadar çok eşya nasıl olup da taşınacak?" diye durup düşünüyordum. Adem Kale nakliyat ekibi sabah 7'de tam zamanında (hatta 6:50'de) evde oldular ve paketlemeye başlayıp öğle saatlarinde taşınmayı bitirmiştik bile.

Beni yormadan, üzmeden taşınmamı gerçekleştirdikleri için kendilerine teşekkür ederim. Eski evimizde kalan ufak tefek eşyayı yine (inşallah) kendileri ile şehir dışına taşıyacağız."

Mehpare Timor
Teklif Al

Müthiş 8.9 / 473

Y.NURS Nakliyat Firması

YILMAZ NURS Kullanıcı Adlı Firma:Evden eve Nakliye şehir içi ve şehirlerarası işletmesi olarak ilk günden bugüne her zaman siz değerli müşterilerimize önce güven, uygun fiyat ve kalite sunarak her daim çalışmalarımızı geliştirdik.

Son Müşteri Yorumu
"Merhaba

23.04.2016 tarihinde taşınmaya niyetlendik ve bir şirket aramaya koyulduk. Bu siteden NURS NAKLİYATla anlaştık. En başta diğer bazı şirketlerin yorumlarını falan okuyunca biraz tedirgin olduk ama o gün gördükki işleri bilen insanlar yapınca hiçbir sorun çıkmıyor. Arkadaşlar konuştuğumuz saatte geldiler ve planlanan saatte de bitirdiler. Biz kendimizi ufak tefek sorunlara hazırladığımız halde, hiçbir problemle karşılaşmadık.
Biz kiracıyız; burdan da taşınmak zorunda olursak yada Allah nasip eder kendi evimizi alırsak, yine ilk arayacağımız firma NURS NAKLİYAT olucaktır.
Tekrardan ilgi ve alakalarına teşekkür ediyorum. Allah kolaylık versin..."

Yunus Emre Türkan
Teklif Al

Müthiş 8.8 / 264

Deniz ATA Nakliyat Firması

1980 Yılından beri Siz değerli müşterilerimze evden eve nakliyat sektöründe hizmet vermekteyiz.

Son Müşteri Yorumu
"Taşıma zamanlaması, hizmet kalitesi v.b. tüm hizmetleri, ihtiyacı karşılayacak seviyede ve sorunsuz bir şekilde işlerini tamamladılar. Güvenilir, özenli, hızlı bir bir firma istiyorsanız tercih edebilirsiniz."

Yunus Emre Kuş
Teklif Al

Mükemmel 9 / 233

Yakup Nakliyat Firması

Yakup Kullanıcı Adlı Firma: Evden eve nakliyat için bize ulaşmanız ile hazırlıklara başlar ve ekibimiz istediğiniz zamanda evinizi ziyaret eder. Evinizdeki eşyaların hassasiyetine göre amlabajlama yapılır ve yeni evinize istediinz odalara yerleştirilerek evden eve nakliyat sonuçlandırışır.

Son Müşteri Yorumu
"Çalışanlarının işlerindeki özverileri, zamanlama ve ortaya çıkan sonuç mükemmel. Eşyalarımız sorunsuz bir şekilde teslim edildi. Kurulumlar profesyonel kadroları sayesinde noksansız tamamlandı. Fiyat politikaları ve işlerini severek yapan insanlar için ayrıca teşekkürler. Bir sonraki taşımamız kesinlikle EGEKOÇ firmasından olacak..."

Adnan Atlı
Teklif Al

Mükemmel 9.7 / 134

YAHYA Nakliyat Firması

Yahya Kullanıcı Adlı Firma: Şehir içi şehirlerarası evden eve nakliyat hizmetleriniz için 7/24 sizlerleyiz.

Son Müşteri Yorumu
"Kaş'tan Kocaeli'ye taşınma esnasında Aysa nakliyat ile çalıştık. Hem buradaki hem de internet üzerindeki diğer yorumları da değerlendirip öyle karar verdik. Bir turizmci olarak mesleğimde öğrendiğim en önemli şeylerden birisi "eğer işinizi iyi yapıyorsanız 1-0 öndesiniz fakat önce işinizi yapıyorsanız sonra müşterilerinizle doğru iletişim kurarak ihtiyaçlarını giderebiliyorsanız 2-0 öndesiniz demektir. Aysa nakliyat çalışanları da tam olarak bu ikisini yaptı. Başından sonuna kadar ihtiyaçlarımıza cevap vererek ve takındıkları kibar tavırlarıyla bizi mutlu ve memnun ettiler. Yahya Bey, Zeki, Mesut ve diğer iki arkadaşa çok teşekkür ediyoruz. Hemen şunu da belirtmeliyim ki; eşyalar taşınırken herhangi bir sorun yaşamadık. Eşyalarımız oldukça sağlam geldi, zamanında teslim edildi. Tekrar çok teşekkür ediyoruz. Bu başarılarınızın da daimi olmasını temenni ediyoruz.
Özgür/Özge RÜZGAR"

Özgür Rüzgar
Teklif Al

Mükemmel 9.6 / 118

Emsar Zeki Nakliyat Firması

Emsar Zeki Kullanıcı Adlı Firma: 2005 yılından bu yana evden eve nakliyat sektüründe kalitesini pekiştirerek ve bununla birlikte ozman ekipmanlarla ,büyüğen refelanlarını kanıtlayarak İtanbul'un öncü öncü firmalarından biri olmuştur.

Son Müşteri Yorumu
"Tüm taşınma sürecinden çok memnun kaldık. Zeki Bey ve arkadaşları çok kibar ve anlayışlı davrandılar, hiçbir problemle karşılaşmadık. Erkenden geldiler, tüm eşyalarım istediğim şekilde paketlendi, hiçbir eşyam zarar görmedi. Yerleştirmede de çok özenli davrandılar, ekstradan istediğim şeyler bile sorun olmadı. Keyifli bir taşınma süreciydi. Tekrar kendileriyle çalışmak istiyoruz. Çok teşekkür ederiz!"

Irem Sözen
Teklif Al
Enakliyat Bilgi İletişim Hiz. Tic. Ltd. Şti © Copyright 2011-2016 Enakliyat.com.tr Her Hakkı Saklıdır.