Evden Eve Nakliyat Firmaları
17485

Müşteri yorum ve
değerlendirmeleri ile
firma seçmek
daha kolay

88%

Firmaların 88%'i
kriterleri karşılamadığı
için üyeliğe
kabul edilmedi

547

64 şehirde 547
evden eve
nakliyat firması

20386

Aktif ihale sayısı
ve her gün artan
iş hacmi

ÜYE EVDEN EVE NAKLİYAT FİRMALARI


Mükemmel 9.7 / 141

6Kardeşler Nakliyat Firması

Son Müşteri Yorumu
"Güler yüzlü ve iyi niyetli kişiler."

Oya Tosun
Teklif Al

Mükemmel 9.1 / 549

VAR-YAP Nakliyat Firması

Her şey zamanında sloganı ile Evden eve Nakliyatın kolay ve rahat geçmesi adına süreçteki tüm adımlar sıralı olarak gerçekleştirilir.

Son Müşteri Yorumu
"Oldukça hızlı ve itinalı çalıştılar. Koruyucu patpat örtü ve streç ile mobilyaları ve beyaz eşyaları güzelce kapladılar. Eşyaları daireye ve apartmana zarar vermeden özenli taşıdılar. Çevreyi rahatsız etmeden, bağırıp çağırmadan çalıştılar. Kısa zamanda iyi iş çıkardılar. Teşekkürler Varyap."

Gökhan Karakale
Teklif Al

Müthiş 8.8 / 619

Y.NURS Nakliyat Firması

Evden eve Nakliye şehir içi ve şehirlerarası işletmesi olarak ilk günden bugüne her zaman siz değerli müşterilerimize önce güven, uygun fiyat ve kalite sunarak her daim çalışmalarımızı geliştirdik.

Son Müşteri Yorumu
"Çamaşır makinem yeni evde banyodaki ilgili bölüme menteşeye sürttürülerek yerleştirilmiş. O nedenle sol yanında boydan boya çizik oluşmuş.
Aynı gün ofis taşınmam da vardı. Başında duramadığımdan ertesi gün fark ettim. Makinenin çalışmasına engel bir durum yok.
Onun haricinde vaktinde gelindi, vaktinde taşınıldı."

Hakan Ugurlu
Teklif Al

Mükemmel 9.4 / 470

Kale taşıma Nakliyat Firması

Evden eve nakliyat sektöründe uzun yıllardır hizmet vermekteyiz. Yapmakta olduğumuz evden eve taşımacılık hizmetinin ne kadar önem taşıyan bir hizmet olduğunun bilinci ile nakliyat sektöründe iyi hizmet vermenin gayreti içerisindeyiz

Son Müşteri Yorumu
"Teşekkürler."

Tuğçe Baş
Teklif Al

Çok iyi 8.4 / 496

ATAKENT Nakliyat Firması

İstanbul Küçükçekmece de 1997 yılından kurulan firmamız yılların verdiği deneğim ile evden eve nakliyat sektöründe hep ilkleri gerçekleştirmiş ve hizmet kalitesi ile hep kendinden bahsetmiştir.

Son Müşteri Yorumu
"Firmayı çok tereddüt ederek aradım, yaklaşık 15 gün boyunca taşımanın, paketlemenin nasıl olacağı, kaç elemanla gelecekleri, kaç saat süreceği ve aklıma takılan her konuda aradım. Firma sahibi Mehmet Bey hiç sıkılmadan her aramamda kafamdaki soru işaretlerinin hepsine de çok olumlu cevaplar verdi.
İlk defa internet üzerinden bir firma ile anlaştığım için hala tereddütlerim vardı.
4 Mart cumartesi Yenibosna'dan Maltepe'ye taşınmam için sabah 8 de İlhan Bey 4 elemanı ile geldiler. Yaklaşık 3 saat içerisinde eşyaları muntazam bir şekilde sökülmesini yaptılar ve bütün eşyaları tek tek kendi eşyalarıymışçasına sararak araca yerleştirdiler. Hafta sonu olması nedeni ile trafik biraz uzun sürdü ve saat 1:30 gibi yeni evimizdeydik.
Artık kullanılamaz ama yinede bir kurulumunu deneyelim diyerek eski evimden getirdiğimiz gardolabı İlhan Bey eskisinden daha sağlam bir şekilde kurdu ve beni yeni bir masraftan kurtardı. Bu konuda kendisine ayrıca tekrar teşekkür ederim. Bütün elemanlar çok saygılıydılar. Sanki aileden birinin taşınmasına yardıma gelmiş gibiydiler. 3 saatte de bütün eşyaları indirip tekrar montajlarını yaptılar.
İlk defa bir nakliye firması ile hiç bir eşyam kırılıp çizilmeden hatta çiçeklerim bile kırılmadan ve hiç bir sorun yaşamadan planladığımdan daha kolay bir şekilde taşındım.
Teşekkürler Atakent Nakliyat, Mehmet Bey, İlhan Bey ve tüm ekibiiiii..."

Gülnihal Demirer
Teklif Al

Mükemmel 9.4 / 545

Simbo Nakliyat Firması

Şehir içi ve şehirlerarası evden eve taşımada kalitenin tek adresi

Son Müşteri Yorumu
"Eşyalarımı Konya Ereğli'den Kocaeli Gebze'ye nakliyatı gerçekleştiren Simbo nakliyat şirketi tam anlamıyla profesyonel davrandıkları için minnettarım.

Özelikle mobilyalarım kullanılmaz haldeydi ama ekip yöneticisi Ömer bey samimiyetine güvendik. Şuan mobilyalarım eskisinden bin kat daha iyi durumda.

Herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum, teşekkürler."

Kamuran Aydoğdu
Teklif Al

Mükemmel 9.7 / 155

ŞİRİN 34 Nakliyat Firması

Son Müşteri Yorumu
"Eşim her ne kadar kavanozların olduğu paketin araçta unutulduğunu düşünse de bir yerlerden çıkar gözüyle bakıyorum. Neyse gelelim deneyimlerime, öncelikle çok hızlılardı, biz onlara zor yetiştik. 7.30 gibi geldiler, yeni eşyaların tamamen yukarıya çıkarılıp kurulması ve vedalaşmamız saat 12.30 - 13.00 civarında oldu. 5 kişi geldiler ve hiçbiri halinden şikayetçi değildi, istekli çalıştılar ve son derece saygılılardı. Kırılacak şeyleri biz kolilemiştik gerçi ama yine de hiçbir eşyamız kırılmadı, hiçbir mobilyamızda veya evde hiçbir çizik bile oluşmadı. Beyaz eşyalar sapasağlam, demonte ettikleri mobilyaları aynen eskisi gibi kurdular eksiksiz. Biz çok memnun kaldık. Verilen teklifler arasında da en uygun tekliflerden bir tanesi olduğunu da belirtmeliyim. Mesut Bey ve arkadaşlarına çok teşekkür ediyoruz."

Sedat Kaan Gözüm
Teklif Al

Müthiş 8.9 / 369

İbrahim Çakır Nakliyat Firması

İbrahim Çakır Kullanıcı adlı firma; evdeneve naklyat

Son Müşteri Yorumu
"Çok mennun kaldık."

Tuğçe Türkoğlu
Teklif Al

Müthiş 8.5 / 520

Yilmaz34 Nakliyat Firması

Ambalajlı, sigortalı, garantili, uzman kadrosuyla evden eve nakliyat için hizmetinizdeyiz.

Son Müşteri Yorumu
"Güzel."

Refik Bozkurt
Teklif Al

Mükemmel 9.8 / 215

AYSA Nakliyat Firması

Yahya Kullanıcı Adlı Firma: Şehir içi şehirlerarası evden eve nakliyat hizmetleriniz için 7/24 sizlerleyiz.

Son Müşteri Yorumu
"Son derece kibar, sanki kendi evini taşıyormuş gibi itinalı hizmet veren Aysa nakliyata teşekkür ederim. Cengiz baba (bey) :) ve ekibine hiç çekinmeden evinizi teslim edebilirsiniz. Taşınma telaşı ekip sayesinde keyfe dönüştü her şey mükemmeldi. Tekrar teşekkürler."

Ali Riza Erbayrak
Teklif Al
Mobil Uygulamalarımızı İndirin Taşınma Sürecini Daha Kolay Yönetin.
Enakliyat Bilgi İletişim Hiz. Tic. Ltd. Şti © Copyright 2011-2017 Enakliyat.com.tr Her Hakkı Saklıdır.