Evden Eve Nakliyat Firmaları
7010

Müşteri yorum ve
değerlendirmeleri ile
firma seçmek
daha kolay

76%

Firmaların 76%'i
kriterleri karşılamadığı
için üyeliğe
kabul edilmedi

552

61 şehirde 552
evden eve
nakliyat firması

18863

Aktif ihale sayısı
ve her gün artan
iş hacmi

ÜYE EVDEN EVE NAKLİYAT FİRMALARI


Mükemmel 9 / 340

Y.NURS Nakliyat Firması

YILMAZ NURS Kullanıcı Adlı Firma:Evden eve Nakliye şehir içi ve şehirlerarası işletmesi olarak ilk günden bugüne her zaman siz değerli müşterilerimize önce güven, uygun fiyat ve kalite sunarak her daim çalışmalarımızı geliştirdik.

Son Müşteri Yorumu
"Her şeyiyle mukemmel bir hizmetti. Nurs nakliyata teşekkürler..."
Teklif Al

Mükemmel 9.4 / 322

Simbo Nakliyat Firması

Şehir içi ve şehirlerarası evden eve taşımada kalitenin tek adresi

Son Müşteri Yorumu
"Dedikleri gibi kendi malları gibi koruyorlar. Verdikleri hiç bir sözün aksi bir olayla karşılaşmadım. Hatta işleri olmadığı halde ekstradan TV sehpasını kurdular ve dolabın birini yan binaya oradan başka dolabı da yeni eve taşıdılar. Bunları yapmaya bilirlerdi ama hepsinden Allah razı olsun. Güle oynaya evden eve taşındık. Böyle olumsuz hiç bir şey yazmayan yorumları ben kendileri yazıyordur diyordum ama ben gerçekten müşteriyim siz öyle düşünmeyin."
Teklif Al

Müthiş 8.5 / 317

ATAKENT Nakliyat Firması

ATAKENT kullanıcı adlı firma: İstanbul Küçükçekmece de 1997 yılından kurulan firmamız 15 yıldır evden eve nakliyat sektöründe faliyet göstermektedir.

Son Müşteri Yorumu
"Firma vaktinde geldi ve sorunsuz bir şekilde evden eve taşındık. "
Teklif Al

Çok iyi 8.3 / 313

Yilmaz34 Nakliyat Firması

Yılmaz34 Kullanıcı Adlı Firma: Ambalajlı, sigortalı, garantili, uzman kadrosuyla hizmetinizdedır.

Son Müşteri Yorumu
"Bütün arkadaşlarıma tavsiye edeceğim çok memnun kaldım."
Teklif Al

Müthiş 8.9 / 268

VAR-YAP Nakliyat Firması

VAR-YAP KULLANICI ADLI FİRMA: Her şey zamanında sloganı ile Evden eve Nakliyatın kolay ve rahat geçmesi adına süreçteki tüm adımlar sıralı olarak gerçekleştirilir.

Son Müşteri Yorumu
"Bundan önce başka bir şirket ile taşıtmıştım ve kötü tecrübelerim oldu. Bu yüzden taşınma öncesi baya endişeliydik. Allahtan Varyap nakliyat ile karşılaştık. Gelen ekip işinin tamamı ile uzmanı. Bir dakika bile soluklanmadan çok hızlı bir şekilde işlerini yaptılar. Bir eşyamız bile hırpalanmadı. Varyap nakliyat ile gönlünüz rahat bir şekilde taşıma yaptırabilirsiniz. 100 kere daha taşınsam başka firmayı aramam."
Teklif Al

Mükemmel 9.3 / 241

Adem Kale Nakliyat Firması

ADEM KALE KULLANICI ADLI FİRMA evden eve nakliyat sektöründe uzun yıllardır hizmet vermekteyiz. Yapmakta olduğumuz evden eve taşımacılık hizmetinin ne kadar önem taşıyan bir hizmet olduğunun bilinci ile nakliyat sektöründe iyi hizmet vermenin gayreti içerisindeyiz

Son Müşteri Yorumu
"Ben Sakarya Üniversitesinde öğretim üyesiyim. Bu firma ile Enakliyat üzerinden bağlantı kurdum. Adem Bey'e ve ekibine çok teşekkür ediyorum buradan. Zaten taşınma gerçekten zor bir süreç; ama bu firma beni hiç yormadan taşınma işimi hallettiler. Herkese tavsiye ediyorum. Güvenilir, sözünü tutan ve çalışkan insanlar."
Teklif Al

Müthiş 8.8 / 182

Deniz ATA Nakliyat Firması

1980 Yılından beri Siz değerli müşterilerimze evden eve nakliyat sektöründe hizmet vermekteyiz.

Son Müşteri Yorumu
"Tüm eşyalarımızı çok güzel bir şekilde sorunsuz taşıdılar. Personelleri oldukça hızlı ve pratikti. Hepsine çok teşekkür ediyorum. Aldığım evden eve nakliyat fiyat teklifi diğer firmalara göre çok daha düşük olmasına rağmen hizmet çok iyiydi. Herkese rahatlıkla tavsiye ederim."
Teklif Al

Müthiş 8.9 / 151

Yakup Nakliyat Firması

Yakup Kullanıcı Adlı Firma: Evden eve nakliyat için bize ulaşmanız ile hazırlıklara başlar ve ekibimiz istediğiniz zamanda evinizi ziyaret eder. Evinizdeki eşyaların hassasiyetine göre amlabajlama yapılır ve yeni evinize istediinz odalara yerleştirilerek evden eve nakliyat sonuçlandırışır.

Son Müşteri Yorumu
"29 Temmuz'da Egekoç ile eşyalarımın taşınması konusunda sözleştik, tamda söyzleştiğimiz gibi Firma tam vaktinde ve saatinde eşyalarımı nakliye için çalışmalara başladı, eşyalarımı tertemiz bir şekilde teslim ettiler. Nakliye öncesi eksik adres bildirmeme rağmen sağolsunlar, Yasin Çimen Bey ve taşıma ekibinin şefi son derece ilgili işlerini sabırla, nazikce ve hoş görülü bir şekilde problemlerimi çözüp bana her türlü kolyalığı gösterdiler. Yasin Bey başta olmak üzere Tüm EGEKOÇ çalışanlarına çok teşekkür eder, kalitelerinden ve fiyat politikalarından ödün vermeden, işlerinin gelişerek devamını dilerim."
Teklif Al

Müthiş 8.7 / 127

İbrahim Çakır Nakliyat Firması

İbrahim Çakır Kullanıcı adlı firma; evdeneve naklyat

Son Müşteri Yorumu
"Zamanlama da dedikleri zamanda geldiler, paketleme olmadı zaten bir çok eşyam kolili idi. Beyaz eşya taşımasında korumalı bir şekilde sarılmadı eksikliği sadece buydu onun dışında ücret olarak uygun. Eşyalarıma bir zarar gelmeden evden eve taşıdıkları için teşekkür ederim."
Teklif Al

Müthiş 8.7 / 68

YAVUZ ÖZ. Nakliyat Firması

Yavuz Öz. kullanıcı adlı firma, Yirmi yılı aşkın bir süredir taşımacılık sektöründe müşteri memnuniyeti üzerine temellendirdiği anlayışıyla şehir içi ve şehir dışı evden eve nakliye hizmetleri vermektedir.

Son Müşteri Yorumu
"Öncelikle firma 55 dk geç geldi, biraz moralim bozuldu ama çok önemsemedim. İlk kez taşındığım için sağda solda eksik kalan eşyaları toparladım o arada. 4 kişi çalışıyorlar, bu durum işin yavaş ilerlemesine neden oluyor. İş uzadığı için öğlen yemeği verilmesi gerekebiliyor, ikram güzel bir şey ama sonuçta maliyet olacak bir şey taşınacak kişi için. Bir kişi montaj işleri ile ilgileniyor, bir kişi istif yapıyor. Aynı anda en fazla iki kişi eşya taşıyabiliyor. Kamyon orta boy fakat istiflemeyi iyi yapıyorlar. Paketleme için kendim 400m strech aldım, kendileri de naylona sardılar fakat gardrop paketlenmedi. Ben de öncesinde birkaç yerde uyarıda bulunmuştum, artık uyarıda bulunmak istemedim. Sonuç olarak eşyalar kazasız belasız yeni eve geldi, herhangi bir hasar yok. Yavuz bey ve ekibi ekmeğini taştan çıkaran temiz yurdum insanı. Kendim tekrar tercih eder miyim emin değilim galiba başka bir firmayı da görmek isterim. İyi fiyat veriyorlar diyebilirim, maddi açıdan kısıtlı imkanları olanlar için önerebilirim. Dr. Hasan Bakay"
Teklif Al
Enakliyat Bilgi İletişim Hiz. Tic. Ltd. Şti © Copyright 2011-2015 Enakliyat.com.tr Her Hakkı Saklıdır.