Evden Eve Nakliyat Firmaları
1856

Müşteri yorum ve
değerlendirmeleri ile
firma seçmek
daha kolay

70%

Firmaların 70%'i
kriterleri karşılamadığı
için üyeliğe
kabul edilmedi

366

46 şehirde 366
evden eve
nakliyat firması

5174

Aktif ihale sayısı
ve her gün artan
iş hacmi

ÜYE EVDEN EVE NAKLİYAT FİRMALARI


Müthiş 8.8

ATAKENT Nakliyat Firması

ATAKENT kullanıcı adlı firma: İstanbul Küçükçekmece de 1997 yılından kurulan firmamız 15 yıldır evden eve nakliyat sektöründe faliyet göstermektedir.

Son Müşteri Yorumu

"Nakliye hizmetinden çok memnun kaldım. Özellikle Mehmet Bey'e çok teşekkür ederim."
Teklif Al

Mükemmel 9.4

Simbo Nakliyat Firması

Şehir içi ve şehirlerarası evden eve taşımada kalitenin tek adresi

Son Müşteri Yorumu

"Eşyalarımın hepsi özellikle ağır mobilyalar tek çizik bile almadı ve güzelce demonte ve monte yapıldı. Taşıma yaklaşık 5 saat sürdü ve Ömer bey çok yardımcı oldu. Teşekkürler Enakliyat, teşekkürler Simbo."
Teklif Al

Müthiş 8.5

Yilmaz34 Nakliyat Firması

Yılmaz34 Kullanıcı Adlı Firma: Ambalajlı, sigortalı, garantili, uzman kadrosuyla hizmetinizdedır.

Son Müşteri Yorumu

"Fiyat performans olarak değerlendirmek zor Çünkü uygun fiyata götürüyorlar. Fakat, bir daha taşınsam kesinlikle daha fazla ücret ödeyip daha profesyonel bir firmaya taşıtırım. Yeni mobilyalarımın her yerinde ufak tefek de olsa çizikler var ve beyaz eşya kurulumları yanlış yapıldı, kendim düzelttim. Camları hiç sarmadan 5 kat taşıdılar, şanslıydım ki kırılmadılar. Koltuklar da aynı şekilde hiç sarılmadı ve krem rengiydi, yolda kirlendiler ve şansıma yağmur yağmadı."
Teklif Al

Müthiş 8.9

Deniz ATA Nakliyat Firması

1980 Yılından beri Siz değerli müşterilerimze evden eve nakliyat sektöründe hizmet vermekteyiz.

Son Müşteri Yorumu

"Firma ilk iletişim anından itibaren çok güven verici. Zamanlama, paketleme ve taşınan eşyalara özen gösterme konusunda çok başarılılar. Benim için sıkıntılı bu süreci sıkıntısız bir şekilde hallettikleri için teşekkür ederim."
Teklif Al

Mükemmel 9.1

Mehmet S Nakliyat Firması

Mehmet S kullanıcı adlı firma:1998 İstanbul'da kurulmuş.Kaliteli, ekonomik ve sizler için değerli olan herşeyin bizim içinde değerli olduğuna inanarak, evinizi, ofisinizi taşımaya hazırız.

Son Müşteri Yorumu

"Saruhan nakliyat çalışanlarına teşekkür ederim. Titiz ve hızlı bir şekilde taşınmamıza yardımcı oldular."
Teklif Al

Müthiş 8.6

VAR-YAP Nakliyat Firması

VAR-YAP KULLANICI ADLI FİRMA: Her şey zamanında sloganı ile Evden eve Nakliyatın kolay ve rahat geçmesi adına süreçteki tüm adımlar sıralı olarak gerçekleştirilir.

Son Müşteri Yorumu

"Varyap nakliyat bir kaç ihmal ve eksiklik dışında şu ana kadar taşıma yaptırdığım en iyi firmaydı. Çalışanların ellerine sağlık."
Teklif Al

Müthiş 8.9

YAVUZ ÖZ. Nakliyat Firması

Yavuz Öz. kullanıcı adlı firma, Yirmi yılı aşkın bir süredir taşımacılık sektöründe müşteri memnuniyeti üzerine temellendirdiği anlayışıyla şehir içi ve şehir dışı evden eve nakliye hizmetleri vermektedir.

Son Müşteri Yorumu

"Söz verdikleri zamanda gelmeleri ve sanki kendi eşyaları gibi taşımaları ve her şeyi özenle sarmaları ve sıcak kanlı olmaları işlerini çok çok iyi yapmaları bozuk olan oturma gurubunu yatak odasını eskisinden daha güzel ve tertemiz bırakmaları benim için çok çok önemli. Benim evimi taşıyan öz nakliyata çok çok teşekkür ediyorum ve ev taşıyacak arkadaşlara kesinlikle tasfiye ediyorum."
Teklif Al

Mükemmel 9.1

Hanedan Nakliyat Firması

Hanedan Kullanıcı adlı Nakliye firması; Evden eve nakliyat ve Büro nakliyat ihtiyacınızı karşılamak için Buradayız

Son Müşteri Yorumu

"Şehirlerarası nakliyat yapacağım için çok tereddütlüydüm ve endişeliydim. Fakat Cemil bey taşınma öncesi tüm tereddütlerimi giderdi. Vaktinde geldiler ve sorunsuz bir taşınma oldu. Ekip dışarıdan toplama kimseler olmadığı için hepsi işi bilen kişiler. Edepli ve saygılı bir ekip. Paketleme ve taşıma işlemleri sorunsuz bir şekilde yapıldı. Boşuna çok yüksek fiyatları çekenlerle çalışmaya gerek yok. Bu firmayla çalışmanızı tavsiye ediyorum."
Teklif Al

Mükemmel 9.4

Adem Kale Nakliyat Firması

ADEM KALE KULLANICI ADLI FİRMA evden eve nakliyat sektöründe uzun yıllardır hizmet vermekteyiz. Yapmakta olduğumuz evden eve taşımacılık hizmetinin ne kadar önem taşıyan bir hizmet olduğunun bilinci ile nakliyat sektöründe iyi hizmet vermenin gayreti içerisindeyiz

Son Müşteri Yorumu

"Tüm çalışan arkadaşlara çok teşekkür ediyorum. Taşıma hizmetinden oldukça memnun kaldık. Gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim. "
Teklif Al

Çok iyi 8.4

Bayram Nakliyat Firması

Bayram kullanıcı adlı firma uzun yıllardır evden eve nakliyat sektöründe hizmet vermektedir. Firma evden eve nakliyat için gerekli yrtki belgelerine sahiptir.

Son Müşteri Yorumu

"Memnun kalabileceğiniz arkadaşlar, kesinlikle tavsiye ederim. İletişimleri gayet iyi. Uygun fiyat teklifleri oldu. Zamanlamaları çok iyi, hızlı bir şekilde eşyalara hasar vermeden taşıdılar."
Teklif Al
Enakliyat Bilgi İletişim Hiz. Tic. Ltd. Şti © Copyright 2011-2014 Enakliyat.com.tr Her Hakkı Saklıdır.