Evden Eve Nakliyat Firmaları
3187

Müşteri yorum ve
değerlendirmeleri ile
firma seçmek
daha kolay

73%

Firmaların 73%'i
kriterleri karşılamadığı
için üyeliğe
kabul edilmedi

410

47 şehirde 410
evden eve
nakliyat firması

10543

Aktif ihale sayısı
ve her gün artan
iş hacmi

ÜYE EVDEN EVE NAKLİYAT FİRMALARI


Müthiş 8.5

Yilmaz34 Nakliyat Firması

Yılmaz34 Kullanıcı Adlı Firma: Ambalajlı, sigortalı, garantili, uzman kadrosuyla hizmetinizdedır.

Son Müşteri Yorumu
"Konuştuğumuz saatte başladılar ve hızlı bir şekilde taşınmayı tamamladılar. Emekleri için teşekkür ediyoruz, memnun kaldığımızı belirtebilirim."
Teklif Al

Mükemmel 9.3

Simbo Nakliyat Firması

Şehir içi ve şehirlerarası evden eve taşımada kalitenin tek adresi

Son Müşteri Yorumu
"Ömer bey ekibine, en çok korktuğum bu organizasyonda sorunsuz hizmetlerinden ve güleryüzlerinden dolayı çok teşekkür ederim."
Teklif Al

Müthiş 8.6

ATAKENT Nakliyat Firması

ATAKENT kullanıcı adlı firma: İstanbul Küçükçekmece de 1997 yılından kurulan firmamız 15 yıldır evden eve nakliyat sektöründe faliyet göstermektedir.

Son Müşteri Yorumu
"Firma yetkilisi ile çalışanlar arası iletişim eksik olduğu için talep edilen ve önceden kabul edilen islerde sorun çıkardılar. İş yapmaktan çok şikayet dinledik."
Teklif Al

Mükemmel 9.1

Y.NURS Nakliyat Firması

YILMAZ NURS Kullanıcı Adlı Firma:Evden eve Nakliye şehir içi ve şehirlerarası işletmesi olarak ilk günden bugüne her zaman siz değerli müşterilerimize önce güven, uygun fiyat ve kalite sunarak her daim çalışmalarımızı geliştirdik.

Son Müşteri Yorumu
"Zamanlama ve tavır iyiydi. Konuştuğunuzla karşı tarafın anladığı aynı şey olmayabiliyor. Sürprizle karşılaşmamak için site tavsiyelerine mutlaka uyulmalı."
Teklif Al

Müthiş 8.6

VAR-YAP Nakliyat Firması

VAR-YAP KULLANICI ADLI FİRMA: Her şey zamanında sloganı ile Evden eve Nakliyatın kolay ve rahat geçmesi adına süreçteki tüm adımlar sıralı olarak gerçekleştirilir.

Son Müşteri Yorumu
"İstanbul'dan İzmir'e genel olarak sorunsuz taşınmamızı sağladığınız için teşekkürler."
Teklif Al

Mükemmel 9.2

Adem Kale Nakliyat Firması

ADEM KALE KULLANICI ADLI FİRMA evden eve nakliyat sektöründe uzun yıllardır hizmet vermekteyiz. Yapmakta olduğumuz evden eve taşımacılık hizmetinin ne kadar önem taşıyan bir hizmet olduğunun bilinci ile nakliyat sektöründe iyi hizmet vermenin gayreti içerisindeyiz

Son Müşteri Yorumu
"Evim istediğim gibi sorunsuz taşındı. Adem Bey ve Ekibinin başarısı ile ben de evimde rahat ve mutlu oturuyorum. Teşekkürler."
Teklif Al

Müthiş 8.7

Deniz ATA Nakliyat Firması

1980 Yılından beri Siz değerli müşterilerimze evden eve nakliyat sektöründe hizmet vermekteyiz.

Son Müşteri Yorumu
"Taşınma sürecimiz ile ilgili hem olumlu ve hem olumsuz durumlar oldu. Ama açıkçası olumlular ağırlıktaydı. Deniz bey ile oldukça kolay iletişim kurduk. Kendisi çok yapıcıydı. Söyledikleri saatten erken bile geldiler. Taşımacı arkadaşlar çok efendi ve düzgün insanlardı. Canla başla ellerinden geleni yaptılar. Diğer tekliflere ve firmalara bakıldığında da çok uygun bir fiyat verdiler. Ancak, taşınmamıza engel değil fakat, yaşadığımız küçük aksaklıkları da belirtmek istiyorum. Keşif/tespit için öncesinde kendilerini davet etmeme rağmen gelemediler. Bu nedenle evde ne kadar eşya olduğunu bilmediklerinden küçük araçla geldiler ve kalan bir kaç parça eşya ikinci seferde taşınmak zorunda kalındı. Yine bu sebeple bana ısrarla "sizin hiç bir şey toplamanıza gerek yok biz her şeyi hallederiz" denmesine rağmen mutfağı biz toplamak zorunda kaldık. Taşınma sözleşmesini imzalamak istediğimde bir türlü fırsat bulup imzalayamadık. Küçük hasarlarımız oldu olmadı diyemem. Dolapların köşeleri ve bazı küçük parçalarında ezikler oldu. Belki eşyanın çokluğu tespit edilmiş olsa daha hassas davranılabilir hepsi ambalajlanabilirdi (bilemiyorum) ama neticede o kadar eşya arasında kırılan tek şey sadece bir şarap kadehiydi. :) Askılı kıyafet kutuları unutulduğu için kıyafetler kolilerle ve torbalarla taşındı. Özetle bu benim ilk taşınma deneyimim olduğu için, tecrübesizliğimden kaynaklanan aksaklıklar da mutlaka olmuştur fakat, sonuç itibariyle, fiyat ve taşımacı arkadaşlar göz önüne alındığında firmayı tavsiye ediyorum."
Teklif Al

Mükemmel 9.1

Mehmet S Nakliyat Firması

Mehmet S kullanıcı adlı firma:1998 İstanbul'da kurulmuş.Kaliteli, ekonomik ve sizler için değerli olan herşeyin bizim içinde değerli olduğuna inanarak, evinizi, ofisinizi taşımaya hazırız.

Son Müşteri Yorumu
"İlgi, iletişim çok süper. Fiyat olarak gerçekten uygun ve uyumlu ekip gönül rahatlığıyla Saruhan nakliyatı tercih edin."
Teklif Al

Müthiş 8.9

Hanedan Nakliyat Firması

Hanedan Kullanıcı adlı Nakliye firması; Evden eve nakliyat ve Büro nakliyat ihtiyacınızı karşılamak için Buradayız

Son Müşteri Yorumu
"Evimizi Hanedan Nakliyat ile taşıdık ancak çok memnun kaldığımı söyleyemeyeceğim. Taşınmadan önce Web sitelerinden bilgi almak istedim. Sitede ‘Eşyalarınızı hijyenik olmayan battaniyelerle taşımıyoruz, balonlu naylonlarla taşıyoruz’ yazmışlardı. Kirli battaniyeye sardılar mobilyaları, ayrıca balonlu naylon dedikleri ambalaj malzemesi de defalarca kullanılmış olduğu için rengi siyahlaşmış ve kirlenmişti. Hiç hijyenik değildi. Taşındıktan sonra koltuklarımı yıkattım. Ayrıca web sitelerinde eşyalarınızı sigortalıyoruz yazıyordu ancak sigorta falan yapmadılar. Ufak tefek aksaklıklar olacaktı zaten bunları göz önüne almıştım. Mesela, kırılacak eşya kutularının üzerine ‘Kırılacak Eşya’ diye özellikle yazmıştım veya ağır olan eşyaları kutuların üstünde belirtmiştim ancak bunları hiç göz önüne almadan kırılacak eşya kutularının üzerlerine hep ağır kutuları koymuşlardı. Kutuları çok özensiz taşıdılar. Çok iyi paketlememe rağmen kırılan mutfak eşyalarım oldu 10 parça kadar. Bunlar ufak tefek aslında çok önemli değil. Ben çok önemli hassas eşyalarımı arabayla taşıdım, ki iyi ki ben taşıyıp firmaya bırakmamışım. Ayrıca yer parkemi bayağı çizdiler. Kitaplığı sürüklerken altında vida kalmış. Bu çizik için yapabileceğimiz birşey yok, olsa değişirdik dediler. Bunlar dışında büfemin kapağı kırıldı, tamir ettiler. Kitaplığımın rafları kırıldı, tamir ettiler. Sağolsun Cemil Bey sorun çıkınca yardımcı oluyordu, çözmeye çalışıyordu ancak önemli olan sadece sorun çıktıktan sonra çözmek değil, biraz da sorunun çıkmasını önlemek bence."
Teklif Al

Müthiş 8.5

YAVUZ ÖZ. Nakliyat Firması

Yavuz Öz. kullanıcı adlı firma, Yirmi yılı aşkın bir süredir taşımacılık sektöründe müşteri memnuniyeti üzerine temellendirdiği anlayışıyla şehir içi ve şehir dışı evden eve nakliye hizmetleri vermektedir.

Son Müşteri Yorumu
"Öz yıldızlar nakliyat uygun fiyatla İstanbul-Ankara arası taşınmamı sağladı. Taşınma sürecinde bazı aksaklıklar olsa da (koltuğum kurulamamış, televizyon tekrar monte edilmemiş vs) genel olarak memnun kaldım."
Teklif Al
Enakliyat Bilgi İletişim Hiz. Tic. Ltd. Şti © Copyright 2011-2014 Enakliyat.com.tr Her Hakkı Saklıdır.