Evden Eve Nakliyat Firmaları
15629

Müşteri yorum ve
değerlendirmeleri ile
firma seçmek
daha kolay

87%

Firmaların 87%'i
kriterleri karşılamadığı
için üyeliğe
kabul edilmedi

522

64 şehirde 522
evden eve
nakliyat firması

40505

Aktif ihale sayısı
ve her gün artan
iş hacmi

ÜYE EVDEN EVE NAKLİYAT FİRMALARI


Mükemmel 9.1 / 508

VAR-YAP Nakliyat Firması

VAR-YAP KULLANICI ADLI FİRMA: Her şey zamanında sloganı ile Evden eve Nakliyatın kolay ve rahat geçmesi adına süreçteki tüm adımlar sıralı olarak gerçekleştirilir.

Son Müşteri Yorumu
"Merhaba,

Ben ilk defa taşınma işlemi ile karşı karşıya kaldım. Ama taşıma şirketinden gelen arkadaşların hepsi çok güler yüzlü, saygılı ve titiz çalışan arkadaşlardı. Neşat Bey, Galip Bey, Vedat Bey, Bilal Bey ve Salih Bey hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Bir dediğimizi iki etmediler. Tüm dediklerimizi dikkate alıp özenli bir şekilde işlerini tamamladılar. Ben şahsen görevli arkadaşlardan çok memnun kaldım. Ellerine kollarına sağlık. Hiçbir ürünümüze zarar vermeden her şeyi yerleştirip işlerini tamamladılar."

Zafer Gundogdu
Teklif Al

Müthiş 8.8 / 597

Y.NURS Nakliyat Firması

YILMAZ NURS Kullanıcı Adlı Firma:Evden eve Nakliye şehir içi ve şehirlerarası işletmesi olarak ilk günden bugüne her zaman siz değerli müşterilerimize önce güven, uygun fiyat ve kalite sunarak her daim çalışmalarımızı geliştirdik.

Son Müşteri Yorumu
"Nedense taşımacılar işe başlarken önce oooo bize bu kadar eşya demediniz der daha sonra biraz atıştıktan sonra kabul eder. Yani moraller bozulur ve taşıma işlemi başlar. Bu arada her şey ters gitmeye başlar. Eşyalar sarılmadan indirilir. Cam masa kırılır. Ben bir şey yapmadım dokundum kırıldı denir. Falan filan... artık siz bir an önce taşınmak istersiniz nasıl olursa olsun dersiniz."

Ahmet Yıldız
Teklif Al

Mükemmel 9.4 / 513

Simbo Nakliyat Firması

Şehir içi ve şehirlerarası evden eve taşımada kalitenin tek adresi

Son Müşteri Yorumu
"Çalışanların insan ilişkileri iyiydi.Soğuk ve yağmurlu havada taşıma yaptılar.Pek şikayet etmediler.Taşıma sırasında istenenlere uygun çalıştılar.Taşınma sırasında eşyalarda ciddi bir tahribat olmadı. Toplanma kısmı uzun sürdüğü için kurulum kısmının bir kısmı karanlığa kaldı.Ancak arkadaşlar bütün işler tamam olmadan ayrılmadılar. "

Müjdat Ul
Teklif Al

Mükemmel 9.4 / 428

Kale taşıma Nakliyat Firması

ADEM KALE KULLANICI ADLI FİRMA evden eve nakliyat sektöründe uzun yıllardır hizmet vermekteyiz. Yapmakta olduğumuz evden eve taşımacılık hizmetinin ne kadar önem taşıyan bir hizmet olduğunun bilinci ile nakliyat sektöründe iyi hizmet vermenin gayreti içerisindeyiz

Son Müşteri Yorumu
"Bir çok kez taşınmak zorunda kaldık. Eşyalarımızı kolileyip araç ve hamal ayarlayıp çok daha az para harcayarak, çok daha az yorularak ve daha kolay yerleşmiş bir şekilde. En önemlisi kafa sağlığımız bozulmadan. Kale nakliyeyle her şey dahil anlaşmak zorunda kaldık çünkü küçük bebeğimiz vardı. O mağdur olmasın dedik. Firmayla görüşürken de bu konudaki hassasiyetimizi belirttik. Zaten mesafe çok kısa (7km.) ve eski evde bina asansörünü, yeni evde de mobil asansör kullandılar. Fakat buna rağmen bütün iş boyunca özensiz paketleme ve taşıma, eşyanın bir çoğunda hasara neden oldu. Üstelik bir acelemiz varmış gibi koşuşturma ve curcuna ile eşyayı aldık geldik ki mobil asansör gelmemiş ve bir buçuk saat sonra geldi. Tabi bu arada bebeğimiz ve ailem sokakta onları bekledik. Mobilyayı kurup beyaz eşyayı monte ettikten sonra da yine çok aceleleri varmışcasına gittiler. "Her şey dahil konsepte" ödediğimiz yüksek ücret (ki daha uygun teklifleri kaliteli taşıma olsun diye elemiştik), özensiz taşıma ve zarar gören eşyamız, günün sonunda bize kalan oldu. En kötü taşınma hikayesini en yüksek ücretle bize yaşatan bu firmayı Enakliyat'ın denetimine (varsa tabi) ve taşınmayı düşünenlerin takdirine bırakıyorum."

Engin Bacioğlu
Teklif Al

Müthiş 8.5 / 503

Yilmaz34 Nakliyat Firması

Yılmaz34 Kullanıcı Adlı Firma: Ambalajlı, sigortalı, garantili, uzman kadrosuyla hizmetinizdedır.

Son Müşteri Yorumu
"Gayet iyi bir firma tavsiye olunur."

Kemal Hoş
Teklif Al

Müthiş 8.5 / 472

ATAKENT Nakliyat Firması

ATAKENT kullanıcı adlı firma: İstanbul Küçükçekmece de 1997 yılından kurulan firmamız 15 yıldır evden eve nakliyat sektöründe faliyet göstermektedir.

Son Müşteri Yorumu
"Çalışan arkadaşlara çok teşekkür ediyorum, fiyat performans bağlamında harika bir iş çıkarttılar. Tüm eşyalarım çok başarılı bir şekilde paketlenip taşındı. Extra olarak ne rica etsem yardımcı oldu arkadaşlar.
Tavsiye edebileceğim bir ekip..."

Tarık Üzgün
Teklif Al

Müthiş 8.8 / 316

Deniz ATA Nakliyat Firması

1980 Yılından beri Siz değerli müşterilerimze evden eve nakliyat sektöründe hizmet vermekteyiz.

Son Müşteri Yorumu
"Sonunda taşındık. İlk defa bu kadar pratik sevecen ,insani germeyen bir ekiple çalıştım. Paketleme işini ben yaptim onlar büyük eşyaları paketlediler. Uygun fiyat olması bütçeme de iyi oldu. Her şeyi istediğim şekilde yaptılar.çalışma hayatlarında bol kazanç ve sağlık dilerim "

Teklif Al

Müthiş 8.8 / 311

İbrahim Çakır Nakliyat Firması

İbrahim Çakır Kullanıcı adlı firma; evdeneve naklyat

Son Müşteri Yorumu
"Denilen vakitten bir saat geç gelmek dışında gayet iyi bir firmadır. Eşyalar hiç zarar görmemiştir."

Afra Hatun Yılmaz
Teklif Al

Mükemmel 9.8 / 202

AYSA Nakliyat Firması

Yahya Kullanıcı Adlı Firma: Şehir içi şehirlerarası evden eve nakliyat hizmetleriniz için 7/24 sizlerleyiz.

Son Müşteri Yorumu
"Her şey çok güzeldi. Güven ve Nurullah başta olmak üzere tüm çalışanlar güler yüzlü ve becerikliydi."

Talha Doğruyol
Teklif Al

Müthiş 8.8 / 279

Yakup Nakliyat Firması

Yakup Kullanıcı Adlı Firma: Evden eve nakliyat için bize ulaşmanız ile hazırlıklara başlar ve ekibimiz istediğiniz zamanda evinizi ziyaret eder. Evinizdeki eşyaların hassasiyetine göre amlabajlama yapılır ve yeni evinize istediinz odalara yerleştirilerek evden eve nakliyat sonuçlandırışır.

Son Müşteri Yorumu
"Hızlı ve temiz bir taşıma idi. Teşekkürler."

Ismail Yazici
Teklif Al
Mobil Uygulamalarımızı İndirin Taşınma Sürecini Daha Kolay Yönetin.
Enakliyat Bilgi İletişim Hiz. Tic. Ltd. Şti © Copyright 2011-2016 Enakliyat.com.tr Her Hakkı Saklıdır.