Evden Eve Nakliyat Firmaları
7605

Müşteri yorum ve
değerlendirmeleri ile
firma seçmek
daha kolay

76%

Firmaların 76%'i
kriterleri karşılamadığı
için üyeliğe
kabul edilmedi

558

64 şehirde 558
evden eve
nakliyat firması

20502

Aktif ihale sayısı
ve her gün artan
iş hacmi

ÜYE EVDEN EVE NAKLİYAT FİRMALARI


Müthiş 8.9 / 289

VAR-YAP Nakliyat Firması

VAR-YAP KULLANICI ADLI FİRMA: Her şey zamanında sloganı ile Evden eve Nakliyatın kolay ve rahat geçmesi adına süreçteki tüm adımlar sıralı olarak gerçekleştirilir.

Son Müşteri Yorumu
"Firma yetkilileri gayet profesyonel olarak evimi tasidilar. Hasar olmamasida cok guzel.."
Teklif Al

Mükemmel 9 / 381

Y.NURS Nakliyat Firması

YILMAZ NURS Kullanıcı Adlı Firma:Evden eve Nakliye şehir içi ve şehirlerarası işletmesi olarak ilk günden bugüne her zaman siz değerli müşterilerimize önce güven, uygun fiyat ve kalite sunarak her daim çalışmalarımızı geliştirdik.

Son Müşteri Yorumu
"Paketlemeyi kendim yaptım. Sorunsuz ve güvenli hizmetleri için teşekkür ederim."
Teklif Al

Mükemmel 9.3 / 332

Simbo Nakliyat Firması

Şehir içi ve şehirlerarası evden eve taşımada kalitenin tek adresi

Son Müşteri Yorumu
"Firma evden eve taşıma zamanında geç kalmıştır. Bunun yanında ilgi, iletişim, taşıyan personelin davranışları ve fiyat konusunda diğer firmalara göre iyidir. Bundan sonraki taşınma işlemlerinde tercih edebilir ve tavsiye edebilirim."
Teklif Al

Müthiş 8.5 / 328

ATAKENT Nakliyat Firması

ATAKENT kullanıcı adlı firma: İstanbul Küçükçekmece de 1997 yılından kurulan firmamız 15 yıldır evden eve nakliyat sektöründe faliyet göstermektedir.

Son Müşteri Yorumu
"Sözünün eri bir firma kesinlikle her taşınma işimizde kendilerine ulaşacağım bütün çevreme ve sizlere tavsiye ederim . "
Teklif Al

Çok iyi 8.2 / 328

Yilmaz34 Nakliyat Firması

Yılmaz34 Kullanıcı Adlı Firma: Ambalajlı, sigortalı, garantili, uzman kadrosuyla hizmetinizdedır.

Son Müşteri Yorumu
"Firmanın arabası evime yarısı dolu şekilde gelmiştir Mersin'de, eşyalarımın yarısını başka yere nakletmek zorunda kaldım. Eşyalarımın bir çoğu atıldı. Firmanın personelleri paketleme yapmamıştır onu taşımayız, bunu paketlemeyiz, şunu şöyle yapmayız. Mersin'e eşim ve küçük oğlum gitmiştir, rezil olmuşlardır, komşular müdahil olmuş tartışmalar yaşanmıştır. Gelen eşyalarım ise tabak bardak neredeyse yarısı kırılmıştır. Kısaca taşınma işim tam bir kabusa dönmüştür."
Teklif Al

Mükemmel 9.3 / 250

Adem Kale Nakliyat Firması

ADEM KALE KULLANICI ADLI FİRMA evden eve nakliyat sektöründe uzun yıllardır hizmet vermekteyiz. Yapmakta olduğumuz evden eve taşımacılık hizmetinin ne kadar önem taşıyan bir hizmet olduğunun bilinci ile nakliyat sektöründe iyi hizmet vermenin gayreti içerisindeyiz

Son Müşteri Yorumu
"Bu fiyata daha iyi hizmet beklenmezdi teşekkürler."
Teklif Al

Müthiş 8.8 / 194

Deniz ATA Nakliyat Firması

1980 Yılından beri Siz değerli müşterilerimze evden eve nakliyat sektöründe hizmet vermekteyiz.

Son Müşteri Yorumu
"Emeği geçen arkadaşlara teşekkür ederim makinelerimizi de çalışır vaziyette kurdular. Deniz Ata firmasına teşekkürler. Sorunsuz bir taşınmaydı."
Teklif Al

Müthiş 8.8 / 164

Yakup Nakliyat Firması

Yakup Kullanıcı Adlı Firma: Evden eve nakliyat için bize ulaşmanız ile hazırlıklara başlar ve ekibimiz istediğiniz zamanda evinizi ziyaret eder. Evinizdeki eşyaların hassasiyetine göre amlabajlama yapılır ve yeni evinize istediinz odalara yerleştirilerek evden eve nakliyat sonuçlandırışır.

Son Müşteri Yorumu
"İlk defa nakliye ile eşya gönderdim çok tedirgindim açıkçası ama çok memnunum hiç bir sorun yaşamadan gerçekleştirdim. Firmaya ve çalışanlarına teşekkür ederim..."
Teklif Al

Müthiş 8.6 / 130

İbrahim Çakır Nakliyat Firması

İbrahim Çakır Kullanıcı adlı firma; evdeneve naklyat

Son Müşteri Yorumu
"İbrahim Bey ve ekibine proaktif yaklaşımları, zamanında ve sorumsuz taşıma işlemini gerçekleştirdikleri için teşekkür ederim."
Teklif Al

Müthiş 8.8 / 81

Yeniçağ Nakliyat Firması

Yenicağ Kullanıcı Adlı Firma: 2000 yılından beri evden eve nakliyat hizmet vermektedir. Hedefimiz kaliteli hizmet vermektir. Her işimiz ustaca ve işini bilen elamanlarımız tarafından yapılmakta ve istediğinz gibi size teslim edilmektedir.

Son Müşteri Yorumu
"Firmadan çok memnun kaldık, Bekir Bey ve ekibine çok teşekkürler. Taşınma boyunca yaşanan tüm problemleri gidermek için ellerinden geleni yaptılar."
Teklif Al
Enakliyat Bilgi İletişim Hiz. Tic. Ltd. Şti © Copyright 2011-2015 Enakliyat.com.tr Her Hakkı Saklıdır.