Evden Eve Nakliyat Firmaları
18660

Müşteri yorum ve
değerlendirmeleri ile
firma seçmek
daha kolay

88%

Firmaların 88%'i
kriterleri karşılamadığı
için üyeliğe
kabul edilmedi

557

64 şehirde 557
evden eve
nakliyat firması

21993

Aktif ihale sayısı
ve her gün artan
iş hacmi

ÜYE EVDEN EVE NAKLİYAT FİRMALARI


Mükemmel 9.7 / 237

AYSA Nakliyat Firması

Yahya Kullanıcı Adlı Firma: Şehir içi şehirlerarası evden eve nakliyat hizmetleriniz için 7/24 sizlerleyiz.

Son Müşteri Yorumu
"Her şey gayet güzeldi. Hızlı ve rahat bir şekilde taşındık."

M Tolga Özgür
Teklif Al

Mükemmel 9.5 / 219

Emsar Zeki Nakliyat Firması

2005 yılından bu yana evden eve nakliyat sektüründe kalitesini pekiştirerek ve bununla birlikte ozman ekipmanlarla ,büyüğen refelanlarını kanıtlayarak İtanbul'un öncü öncü firmalarından biri olmuştur.

Son Müşteri Yorumu
"Emsar nakliyat firması ile taşınmaktan ve tanışmaktan mutluluk duydum. İlk görüşmemizden taşınma işlemi bitene kadarki süre zarfında tüm sorularıma cevap vererek destek oldular. Çok itinalı bir şekilde eşyalarım paketlendi ve aynı itina ile taşındı ve yerlerine kuruldu. Hiç bir sorun yaşamadım. Bundan sonra taşınmak için Emsar nakliyatı tercih edeceğim. Ve iyi bir taşınma hizmeti almak isteyen herkese gönül rahatlığı ile tavsiye ederim. Emin olun siz de en az benim kadar memnun kalacaksınız.
Enakliyat sitesi ve Emsar nakliyat firmasına teşekkür ederim.
Saygı ve selamlarımla."

Ayhan Sağlam
Teklif Al

Mükemmel 9 / 235

Yeniçağ Nakliyat Firması

Yenicağ Kullanıcı Adlı Firma: 2000 yılından beri evden eve nakliyat hizmet vermektedir. Hedefimiz kaliteli hizmet vermektir. Her işimiz ustaca ve işini bilen elamanlarımız tarafından yapılmakta ve istediğinz gibi size teslim edilmektedir.

Son Müşteri Yorumu
"Zamanında ve sorunsuz bir taşıma yaptılar."

Barış Özçelik
Teklif Al

Mükemmel 9.7 / 140

Zafer Özteknik Nakliyat Firması

Zafer Özteknik Kullanıcı Adlı Firma: İstanbulda Evden Eve Nakliyat hizmeti vermekteyiz.

Son Müşteri Yorumu
"Katılım bankası çalışan olarak gayet memnun kaldım. Hızlı, pratik, dikkatli ve gayet başarılı bir ekip."

Ali Özcan
Teklif Al

Müthiş 8.8 / 304

Yakup Nakliyat Firması

Yakup Kullanıcı Adlı Firma: Evden eve nakliyat için bize ulaşmanız ile hazırlıklara başlar ve ekibimiz istediğiniz zamanda evinizi ziyaret eder. Evinizdeki eşyaların hassasiyetine göre amlabajlama yapılır ve yeni evinize istediinz odalara yerleştirilerek evden eve nakliyat sonuçlandırışır.

Son Müşteri Yorumu
"Bugün taşındık ve çok memnun kaldık. Çok hızlı ama dikkatli ve sorunsuz taşındık. Çalışanlar çok özverili ve çok saygılılardı. Teşekkür diyoruz."

Hatice Köksal
Teklif Al

Mükemmel 9.5 / 131

M.şirin Nakliyat Firması

Son Müşteri Yorumu
"5 kişi geldiler evi 2 saatte boşalttılar."

Hüseyin Kemal Eryiğit
Teklif Al

Mükemmel 9.5 / 142

Ö. Güvenli Nakliyat Firması

Ö. Güvenli Kullanıcı Adlı Firma: Evden eve nakliyat alanında uzman firmamız,profosyonel eleman kadrosuyla güler yüzlü hizmet anlayışı ve müşteri memnuniyeti odaklı pirensipli,düzenli,disiplinli ve verdiği sözü yerine getiren bir firmadır.

Son Müşteri Yorumu
"Çok memnun kaldım. Temiz bir şekilde işlerini yapıp gittiler. "

Şerafettin Göker
Teklif Al

Çok iyi 8.3 / 70

R.Huzur Nakliyat Firması

R.Huzur Kullanıcı Adlı Firma: Ankara evden eve nakliyatta 1993 yılından beri hizmet verekteyiz.

Son Müşteri Yorumu
"Ben hayatımda bu kadar rezil bir firma görmedim. Her şeye fiyat artırmaya gittiler. 1000 tl deyip 1400 e çıktılar. Eşyalarımı öyle bir yüklemişler ki, avizelerimin hepsi kırık. Bulaşık mak. 3-4 yerden derin darbeli, yatak odası derileri paramparça, deri takımlar yırtılmış, sandalyeler, koltuklar, masa paramparça, gardrop yanlış montajlanmış, gardrop kapağı kırık. jaluzilerin vidaları çıkartılmadan söküp alınmış duvardan, 2 dolabımın 8 ayağı kırılmış, aprtman girişindeki sensör lamba patlatılmış ve kapıcıyla kavga edip ev sahibi öder diyecek kadar da edepsizler. Heykelim, saksılarım, dolap üstleri kırılmış hatta cilt bakım cihazım çalışmayacak halde ve fişi ezilmiş, paramparça. Giysilerimi dolaptaki tertemiz nevresim ve pikelerime sarmışlar ve inanın hepsi (en az 8-9 parça) yırtılmış. Yatak başlığının 4 m2 lik suntası tam ortadan 3 parçaya bölünmüş. Buzdolabım çalışmıyor, çöpe attım. İlk aklıma gelenler. Hepsini fotoğrafladım ve savcılığa başvurdum. Hem seviyesizler hem ahlaktan yoksunlar. Ben onları bedava almadım. Kimsenin de tekeline bırakmam. Peşine düşeceğim ve asla hakkımı onlara vermeyeceğim. Bana verdikleri zararın her kuruşunu alacağım. SAKIN BU FİRMAYLA TAŞINMAYIN SAKIN!... Zarar öyle 2 çizik falan değil. ARACI KURUM BENİ 1 HAFTA BEKLETTİ ben savcılığa gideceğim dememe rağmen. Benim eşyalarımın bu hale gelmesinde kimin suçu varsa herkes payına düşeni ödeyecek..."

Dilara Ozdil
Teklif Al

Mükemmel 9.6 / 75

M. Gülhan Nakliyat Firması

M. Gülhan Kullanıcı Adlı Firma: Nakliyat Firmamız 2005 yılında kurulmustur. Kuruldugu günden beri şehir içi şehirler arası taşınmak isteyen müşterilerimize kaliteli hizmet sunmaktayız.

Son Müşteri Yorumu
"Mükemmel. Güler yüzlü profesyonel personelleriyle kaliteli hizmet veren firma. Herkese tavsiye ederim."

Serhat Cbr
Teklif Al

Müthiş 8.8 / 105

İSAK ÖZSOY Nakliyat Firması

Son Müşteri Yorumu
"Özverili olarak işini düzgün yapan kişiler. Tek negatif eleştiriyi taşımaya gelen personel sayısı konusunda yapabilirim daha fazla personel ile daha hızlı ve sabırlı olarak bu işin yapılabileceği kanaatindeyim yine de olumsuz herhangi bir şey yaşamamış olmamız dolayısıyla bu firmayı herkese tavsiye ediyorum."

Gürkan
Teklif Al
Mobil Uygulamalarımızı İndirin Taşınma Sürecini Daha Kolay Yönetin.
Enakliyat Bilgi İletişim Hiz. Tic. Ltd. Şti © Copyright 2011-2017 Enakliyat.com.tr Her Hakkı Saklıdır.