Evden Eve Nakliyat Firmaları
14952

Müşteri yorum ve
değerlendirmeleri ile
firma seçmek
daha kolay

87%

Firmaların 87%'i
kriterleri karşılamadığı
için üyeliğe
kabul edilmedi

518

65 şehirde 518
evden eve
nakliyat firması

39376

Aktif ihale sayısı
ve her gün artan
iş hacmi

ÜYE EVDEN EVE NAKLİYAT FİRMALARI


Mükemmel 9.5 / 187

Emsar Zeki Nakliyat Firması

Emsar Zeki Kullanıcı Adlı Firma: 2005 yılından bu yana evden eve nakliyat sektüründe kalitesini pekiştirerek ve bununla birlikte ozman ekipmanlarla ,büyüğen refelanlarını kanıtlayarak İtanbul'un öncü öncü firmalarından biri olmuştur.

Son Müşteri Yorumu
"Sıkıntı yaşamadık."

Abdurrahim Cakar
Teklif Al

Müthiş 8.9 / 200

Yeniçağ Nakliyat Firması

Yenicağ Kullanıcı Adlı Firma: 2000 yılından beri evden eve nakliyat hizmet vermektedir. Hedefimiz kaliteli hizmet vermektir. Her işimiz ustaca ve işini bilen elamanlarımız tarafından yapılmakta ve istediğinz gibi size teslim edilmektedir.

Son Müşteri Yorumu
"Ev taşımak gerçekten çok stresli bir iştir, daha önce 5 defa taşınan biri olarak ve ilk defa internet üzerinden taşınacağım için korkularım vardı. Yılmaz Bey ile görüştükten sonra rahatladım. Yılmaz Bey taşınma günü beni aradı arkadaşlarım geliyor eşyanızı taşımaya, söz verdikleri saatte geldiler. Eşyalarımı paketlediler ve yeni evime getirdiler verilen hizmetten son derece memnun kaldım. Enakliyat ve Yeniçağ nakliyata çok teşekkür ederim. Başarılarının devamını dilerim."

Ahmet Öztürk
Teklif Al

Mükemmel 9.7 / 124

ŞİRİN 34 Nakliyat Firması

Son Müşteri Yorumu
"Benim için çok zor ve stresli görünen taşınma işini çok kısa sürede bitiren Mesut Bey ve Şirin İstanbul Nakliyat çalışanlarına çooook teşekkür ederim. Sabah erkenden benden önce kapıdaydılar, söz verdikleri saatte gelmişlerdi. Eşyaların paketlenmesi, demontaj/montaj, taşınması her şeyi çok koordineli, hızlı ve düzgün bir şekilde birkaç saatte bitirdiler. Öğlen 12 gibi eşyalar yeni evimdeydi, montaj dahil her şey bitmişti, çok yoruldular. Hatta mobilyalarımda önceden oluşmuş olan bazı hasarları da düzelttiler.
Ben çok memnun kaldım, taşınmak için firma arayanlara gönül rahatlığı ile Şirin Nakliyatı tavsiye ederim.
Böyle bir hizmet sunduğunuz için ve taşınma işleminin her adımını takip ettiğiniz için Enakliyat çalışanlarına da teşekkür ederim."

Seher Avcı
Teklif Al

Mükemmel 9.7 / 103

Zafer Özteknik Nakliyat Firması

Zafer Özteknik Kullanıcı Adlı Firma: İstanbulda Evden Eve Nakliyat hizmeti vermekteyiz.

Son Müşteri Yorumu
"Sabah anlaştığımız saatte gelip toparlayıp öğlen 12 de işlerini bitirdiler. Saygın ve dürüst bir ekipti. Çok teşekkürler."

Serenay Kansız
Teklif Al

Mükemmel 9.5 / 122

Ö. Güvenli Nakliyat Firması

Ö. Güvenli Kullanıcı Adlı Firma: Evden eve nakliyat alanında uzman firmamız,profosyonel eleman kadrosuyla güler yüzlü hizmet anlayışı ve müşteri memnuniyeti odaklı pirensipli,düzenli,disiplinli ve verdiği sözü yerine getiren bir firmadır.

Son Müşteri Yorumu
"10 numara nakliye şirketi."

Yunus Diler
Teklif Al

Çok iyi 8.4 / 68

R.Huzur Nakliyat Firması

R.Huzur Kullanıcı Adlı Firma: Ankara evden eve nakliyatta 1993 yılından beri hizmet verekteyiz.

Son Müşteri Yorumu
"Çok memnun kaldım. Arkadaşlara teşekkürler."

Mahmut Adnan Akyüz
Teklif Al

Mükemmel 9.4 / 74

M.şirin Nakliyat Firması

Son Müşteri Yorumu
"Tek kelimeyle herşey harika.Tam zamanında gelip hızlı ve hasarsız bir şekilde nakliyemi yaptilar. Tereddüt etmeden bu firmaya ev taşıtabilirsiniz.Firma sahibi Medeni bey hem işin ehli hemde taahhütlerini sorunsuz bir sekilde gerceklestiren biri. Teşekkürler."

Serkan Öz
Teklif Al

Mükemmel 9 / 34

YURTİÇİ Nakliyat Firması

YURTİÇİ Kullanıcı Adlı Firma: Nakliyat bizim işimiz. İstanbul' da evden eve taşımacılığı yılların tecrübesi ile siz değerli müşterilerimiz için yıllardır yapmaktayız.İlk prensibimiz "Müşteri Memnuniyetidir"

Son Müşteri Yorumu
"Çok dolabımız vardı ve özel yapımdı. Diğer anlaştığım 3 firma çeşitli bahaneler bularak işi bıraktılar. Tamamen dolap montajı yüzünden. Ama bu firma saolsun sabırla demonte ve monte ederek güzel iş yaptı. Firmadan Cengiz Beye teşekkürler. Süper montajcı. Bu arada Enakliyat'tan Kadri Beye de çok teşekkürler, sorunlarımızla ilgilenip bir gün içinde yeni firma buldu. Hemde doğru adamlar..."

Eyüp Han Firat
Teklif Al

Mükemmel 9.6 / 63

M. Gülhan Nakliyat Firması

M. Gülhan Kullanıcı Adlı Firma: Nakliyat Firmamız 2005 yılında kurulmustur. Kuruldugu günden beri şehir içi şehirler arası taşınmak isteyen müşterilerimize kaliteli hizmet sunmaktayız.

Son Müşteri Yorumu
"Yurt dışına taşınma planımızdan dolayı eşyalarımızı bir depoya taşıma ihtiyacımız doğdu. Sitedeki yorumlara dayanarak Muhammed Beyler ile çalışmaya karar verdik. Verdiğimiz kararda yanılmadığımızı gördük. Ben işin başında bulunmadığım için bizzat göremedim ama eşimin telefonda anlattıkları bana Muhammed Beylerin işlerinin ne kadar ehli olduklarını anlamama yetti. Her şeyi ile dört dörtlük bir iş çıkarmışlar. Zamanlama, paketleme, demontaj vs. konularda hiçbir sorun yaşanmadan hallolmuş işler.
Gözüm arkada kalmıştı ama şu anda içim çok rahat. Herkese gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim Gülhan nakliyatı. Tekrar ellerinize sağlık diyorum kendilerine bu vesile ile."

Mehmet Hulusi Akyıl
Teklif Al

Müthiş 8.6 / 74

YAVUZ ÖZ Nakliyat Firması

Yavuz Öz. kullanıcı adlı firma, Yirmi yılı aşkın bir süredir taşımacılık sektöründe müşteri memnuniyeti üzerine temellendirdiği anlayışıyla şehir içi ve şehir dışı evden eve nakliye hizmetleri vermektedir.

Son Müşteri Yorumu
"Evden eve nakliyat konusunda tecrübeleri yok bu yüzden fiyatı uygun veriyor. Araç ancak 70 metrekarelik ev eşyasını alır, eşyalarınız kalır ben şahsen memnun kalmadım. Bu işi tecrübeli firmalara verin."

Nurullah Can
Teklif Al
Mobil Uygulamalarımızı İndirin Taşınma Sürecini Daha Kolay Yönetin.
Enakliyat Bilgi İletişim Hiz. Tic. Ltd. Şti © Copyright 2011-2016 Enakliyat.com.tr Her Hakkı Saklıdır.