Evden Eve Nakliyat Firmaları
16334

Müşteri yorum ve
değerlendirmeleri ile
firma seçmek
daha kolay

87%

Firmaların 87%'i
kriterleri karşılamadığı
için üyeliğe
kabul edilmedi

535

65 şehirde 535
evden eve
nakliyat firması

18541

Aktif ihale sayısı
ve her gün artan
iş hacmi

ÜYE EVDEN EVE NAKLİYAT FİRMALARI


Mükemmel 9.5 / 200

Emsar Zeki Nakliyat Firması

Emsar Zeki Kullanıcı Adlı Firma: 2005 yılından bu yana evden eve nakliyat sektüründe kalitesini pekiştirerek ve bununla birlikte ozman ekipmanlarla ,büyüğen refelanlarını kanıtlayarak İtanbul'un öncü öncü firmalarından biri olmuştur.

Son Müşteri Yorumu
"Çok hızlı ve rahat bir taşınma oldu, firmaya teşekkürler."

Gökce Boztepe
Teklif Al

Mükemmel 9.7 / 144

ŞİRİN 34 Nakliyat Firması

Son Müşteri Yorumu
"Çok fazla taşınma tecrübesi olan biri olarak belirtmeliyim ki, Bugüne kadar ki en sorunsuz, en alakalı ve hızlı taşınmamızdı. Ekip çok beyefendi, güler yüzlü ve hızlı arkadaşlardan kurulu. Liderleri Mesut bey çok ilgili ve iyi niyetli bir profesyonel. Sadece bir vazo kırılması dışında hiçbir hasar olmaksızın çok titizce ve hızlı bir şekilde taşındı eşyalarım. Gözü kapalı tercih edilebilir bir firma. Umarım bir daha taşınmam ama ihtiyacı olan tanıdığıma tereddütsüz öneririm Şirin İstanbul nakliyatı."

Orgun Güzin
Teklif Al

Mükemmel 9 / 213

Yeniçağ Nakliyat Firması

Yenicağ Kullanıcı Adlı Firma: 2000 yılından beri evden eve nakliyat hizmet vermektedir. Hedefimiz kaliteli hizmet vermektir. Her işimiz ustaca ve işini bilen elamanlarımız tarafından yapılmakta ve istediğinz gibi size teslim edilmektedir.

Son Müşteri Yorumu
"Hizmet kalitesi çok güzeldi. Fiyatı da gerçekten çok uygundu. Yani kısacası her şey mükemmeldi bence. Hem işlerini iyi yapıyorlar hemde kurdukları sistem sayesinde eşyanın geliş/gidiş yönünde karşılığını ayarladıklarından müşteriye uygun fiyat sunabiliyorlar. Bundan sonra herkese tavsiye edeceğim bir firma. Teşekkürler Ersoy Nakliyat, teşekkürler Binali ve Ramazan beyler. Allah işinizi gücünüzü rast getirsin."

Hakki Taçbaş
Teklif Al

Mükemmel 9.7 / 116

Zafer Özteknik Nakliyat Firması

Zafer Özteknik Kullanıcı Adlı Firma: İstanbulda Evden Eve Nakliyat hizmeti vermekteyiz.

Son Müşteri Yorumu
"Hiç bir sıkıntı yaşamadık işlerini layıkıyla yerine getiriyorlar gerçekten... Çok teşekkür ederim Enakliyat ve Özteknik evden eve taşıma çalışanlarına..."

Mehmet Aydin
Teklif Al

Mükemmel 9.5 / 133

Ö. Güvenli Nakliyat Firması

Ö. Güvenli Kullanıcı Adlı Firma: Evden eve nakliyat alanında uzman firmamız,profosyonel eleman kadrosuyla güler yüzlü hizmet anlayışı ve müşteri memnuniyeti odaklı pirensipli,düzenli,disiplinli ve verdiği sözü yerine getiren bir firmadır.

Son Müşteri Yorumu
"Daha önce çok ev taşıdım hiç bu kadar iyi bir ekibe denk gelmedim. Sarmadan, paketlemeden hiçbir eşyayı indirmiyorlar. Çok hızlı ve özenli çalışıyorlar. Montaj veya kurulum gerektiren hiçbir işten kaçmıyorlar. 30 dk yolla birlikte 1+1 ev eşyasını bir evden diğer eve 2,5-3 saat içerisinde taşıdılar. Bünyamin Bey ve ekibine çok teşekkür ediyorum herkese tavsiye ederim..."

Sinan Ünlüer
Teklif Al

Mükemmel 9.5 / 101

M.şirin Nakliyat Firması

Son Müşteri Yorumu
"Mükemmel bir hizmet. Taşınma denilen, alabildiğine stresli bir iş ancak bu kadar kusursuz yapılabilir. Medeni Bey'in ilgisi, çalışan ustaların profesyonelliği her şeyi kolaylaştırıyor. Kiracı olarak bundan sonra nakliye işi benim için stres değil çünkü artık Medeni Bey ve ekibini tanıyorum. Aldıkları para sonuna kadar helali hoş olsun. Şiddetle tavsiye ediyorum."

Altan Güvenel
Teklif Al

Mükemmel 9.8 / 113

6Kardeşler Nakliyat Firması

Son Müşteri Yorumu
"KAZIM BEY VE ARKADAŞLARINa CİDDİYET VE SAMİMİYETLE EVİMİ TAŞIDIKLARI İÇİN ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM.
BAŞTAN SONA KADAR PÜRÜZSÜZ VE GÜVEN İÇERİSİNDE TAŞIMA GERÇEKLEŞTİ.
GÜZEL BİR SİTE GÜZEL BİR NAKLİYAT FİRMASI.
10 ÜZERİNDEN 10 PUAN VERMEMEK HAKSIZLIK OLUR.
SAYGILAR."

Ibrahim Demirhan
Teklif Al

Çok iyi 8.3 / 70

R.Huzur Nakliyat Firması

R.Huzur Kullanıcı Adlı Firma: Ankara evden eve nakliyatta 1993 yılından beri hizmet verekteyiz.

Son Müşteri Yorumu
"Ben hayatımda bu kadar rezil bir firma görmedim. Her şeye fiyat artırmaya gittiler. 1000 tl deyip 1400 e çıktılar. Eşyalarımı öyle bir yüklemişler ki, avizelerimin hepsi kırık. Bulaşık mak. 3-4 yerden derin darbeli, yatak odası derileri paramparça, deri takımlar yırtılmış, sandalyeler, koltuklar, masa paramparça, gardrop yanlış montajlanmış, gardrop kapağı kırık. jaluzilerin vidaları çıkartılmadan söküp alınmış duvardan, 2 dolabımın 8 ayağı kırılmış, aprtman girişindeki sensör lamba patlatılmış ve kapıcıyla kavga edip ev sahibi öder diyecek kadar da edepsizler. Heykelim, saksılarım, dolap üstleri kırılmış hatta cilt bakım cihazım çalışmayacak halde ve fişi ezilmiş, paramparça. Giysilerimi dolaptaki tertemiz nevresim ve pikelerime sarmışlar ve inanın hepsi (en az 8-9 parça) yırtılmış. Yatak başlığının 4 m2 lik suntası tam ortadan 3 parçaya bölünmüş. Buzdolabım çalışmıyor, çöpe attım. İlk aklıma gelenler. Hepsini fotoğrafladım ve savcılığa başvurdum. Hem seviyesizler hem ahlaktan yoksunlar. Ben onları bedava almadım. Kimsenin de tekeline bırakmam. Peşine düşeceğim ve asla hakkımı onlara vermeyeceğim. Bana verdikleri zararın her kuruşunu alacağım. SAKIN BU FİRMAYLA TAŞINMAYIN SAKIN!... Zarar öyle 2 çizik falan değil. ARACI KURUM BENİ 1 HAFTA BEKLETTİ ben savcılığa gideceğim dememe rağmen. Benim eşyalarımın bu hale gelmesinde kimin suçu varsa herkes payına düşeni ödeyecek..."

Dilara Ozdil
Teklif Al

Mükemmel 9 / 35

YURTİÇİ Nakliyat Firması

YURTİÇİ Kullanıcı Adlı Firma: Nakliyat bizim işimiz. İstanbul' da evden eve taşımacılığı yılların tecrübesi ile siz değerli müşterilerimiz için yıllardır yapmaktayız.İlk prensibimiz "Müşteri Memnuniyetidir"

Son Müşteri Yorumu
"Yurtiçi nakliyatla evimi İstanbul'dan Diyarbakır'a taşıdım, eşyanın sökülmesinde, takılmasında, montalanmasında ve taşınmasında herhangi olumsuz bir durum görmedim. Çalışan arkadaşlar profesyonel bir şekilde işlerinin yaptılar. Sadece zaman konusunda ufak bir aksaklık yaşadık ama bu da önemli bir sorun teşkil etmedi. Arkadaşlara işlerindeki duyarlılıklarından dolayı teşekkür ederim."

Guven Aksu
Teklif Al

Mükemmel 9.6 / 69

M. Gülhan Nakliyat Firması

M. Gülhan Kullanıcı Adlı Firma: Nakliyat Firmamız 2005 yılında kurulmustur. Kuruldugu günden beri şehir içi şehirler arası taşınmak isteyen müşterilerimize kaliteli hizmet sunmaktayız.

Son Müşteri Yorumu
"Gülhan Nakliyat'ı mobilyalara gösterilen özen yorumlarından sonra büyük bir dolabım olduğu için tercih ettim. Öne olumsuz yön ile başlayacağım. Dolabın sökülüp takılmasından sonra sorun olmaması en önemli şeydi. Dolabımın tamamen sökülmesini bekliyordum ancak sadece kapağı söküldü. Bu şekilde olunca haliyle uzun ve geniş parçalar kapılardan geçerken hasar görmüş. Birleşim yerleri ezilmiş bir parçasının arka kenarında da 2 3 cm lik bir kırık var. Kapaklar takıldıktan sonra da sürgülü kapak zor kayıyor ve tam kapanmıyor. Ayrıca yeni evin kapısında ve pervazında da çizikler olmuş. Lambaları sökerken bazılarını klemensin önünden değil arkasından kesmişler. Ayrıca lambaları yeni adreste takmıyorlar. Taşınma işlemi için ihaleyi açarken eşyaların boyutlarına varana kadar son derece detaylı bir liste yazmıştım. Buna göre bir teklif verildi ancak benden evin fotoğraflarını istediler ve gönderdiğimde fiyatın artacağını söylediler. Fotoğrafını görmek ile listeden okumak bir değilmiş öyle dendi. Pazarlık ile fiyatı sabit tuttum ama böyle bir istekle gelindi.
Olumlu yönlerine gelirsek tam dedikleri saatte adresimde oldular. Yukarıda bahsettiğim gardrop haricinde hasar görmüş hiç bir eşyam yok. Mutfak eşyalarını ben toplayacağım demiştim. Tabağımı çanağımı topladım elektrikli aletler ve tencelereler kalmıştı. Bunları da benim toplamam gerekiyormuş mutfağı toplayacağım deyince. Ben sadece hepsini tezgahın üstüne çıkartmıştım. Kendileri kolilediler götürdüler. Çalışanların birbirleri ile iletişimi iyi. Bana karşı da gayet kibardılar. Elleri çabuk. Toplam 4.5 saat içinde taşınma işlemim bitmişti."

Çağrı Soylu
Teklif Al
Mobil Uygulamalarımızı İndirin Taşınma Sürecini Daha Kolay Yönetin.
Enakliyat Bilgi İletişim Hiz. Tic. Ltd. Şti © Copyright 2011-2017 Enakliyat.com.tr Her Hakkı Saklıdır.