Evden Eve Nakliyat Firmaları
20216

Müşteri yorum ve
değerlendirmeleri ile
firma seçmek
daha kolay

88%

Firmaların 88%'i
kriterleri karşılamadığı
için üyeliğe
kabul edilmedi

578

65 şehirde 578
evden eve
nakliyat firması

26380

Aktif ihale sayısı
ve her gün artan
iş hacmi

ÜYE EVDEN EVE NAKLİYAT FİRMALARI


Çok iyi 8.4 / 532

Yilmaz34 Nakliyat Firması

Ambalajlı, sigortalı, garantili, uzman kadrosuyla evden eve nakliyat için hizmetinizdeyiz.

Son Müşteri Yorumu
"Batışehir'de ki 1+1 evimde ki eşyaların Ataşehir'e taşınması için Yılmaz nakliyat ile anlaşmıştım. Telefonda firmanın sahibi Yılmaz bey ile konuştuk ve konuştuğumuz gibi her taahhüdünü yerine getirdiler. Taşıma işlemine 5 arkadaş gelmişti, işlerini gayet hızlı ve profesyonel şekilde hallettiler.
Sadece gardrobumu parçalara ayırdıktan sonra koruyucu bir malzeme ile sarmalanmasını yapmadılar. Söylememe rağmen arabada yapacaklarını ilettiler. Fakat gardrop parçalarını asansör ile Ataşehir'de ki eve çıkarırken ara katta biri asansör kapısını açıp tam olarak kapatamadığı için bir parça ucundan zarar gördü. Yani belirttiğim gibi gardrop parçaları da bir şeye sarılmış olsaydı bu kaza meydana gelmeyecekti. Ama buna rağmen gerek Yılmaz beyin gösterdiği ilgiye gerekse çalışanların tutumlarına istinaden Yılmaz nakliyatı arkadaşlarıma öneririm. Yalnız bir daha benzer durumların oluşmaması için lütfen tüm malzemeleri olması gerektiği gibi paketleyin."

Safak Bilmez
Teklif Al

Mükemmel 9.5 / 225

Emsar Zeki Nakliyat Firması

2005 yılından bu yana evden eve nakliyat sektüründe kalitesini pekiştirerek ve bununla birlikte ozman ekipmanlarla ,büyüğen refelanlarını kanıtlayarak İtanbul'un öncü öncü firmalarından biri olmuştur.

Son Müşteri Yorumu
"Gerekli özeni göstererek taşıdıkları için teşekkür ediyoruz, tavsiye ederiz."

Cagri
Teklif Al

Müthiş 8.9 / 240

Yeniçağ Nakliyat Firması

Yenicağ Kullanıcı Adlı Firma: 2000 yılından beri evden eve nakliyat hizmet vermektedir. Hedefimiz kaliteli hizmet vermektir. Her işimiz ustaca ve işini bilen elamanlarımız tarafından yapılmakta ve istediğinz gibi size teslim edilmektedir.

Son Müşteri Yorumu
"Kötü."

Emre Aydın
Teklif Al

Müthiş 8.8 / 324

Yakup Nakliyat Firması

Yakup Kullanıcı Adlı Firma: Evden eve nakliyat için bize ulaşmanız ile hazırlıklara başlar ve ekibimiz istediğiniz zamanda evinizi ziyaret eder. Evinizdeki eşyaların hassasiyetine göre amlabajlama yapılır ve yeni evinize istediinz odalara yerleştirilerek evden eve nakliyat sonuçlandırışır.

Son Müşteri Yorumu
"Bazı eşyalar geride kalmış onun dışında herhangi bir sorun yaşanmadı. İlgi ve alakanıza teşekkür ederim, hayırlı işler dilerim."

Nedim Polat
Teklif Al

Mükemmel 9.6 / 155

Özteknik Nakliyat Firması

Zafer Özteknik Kullanıcı Adlı Firma: İstanbulda Evden Eve Nakliyat hizmeti vermekteyiz.

Son Müşteri Yorumu
"Bir bardak bile kırılmadı. Tablolarımdan endişeliydim ama çok özenli çalıştılar. Çizik bile yok eşyalarımızda. Her şeyi özenle topladılar. Güler yüzlü ve candan davrandılar. Çok hızlıydılar. Dakik geldiler ve verdikleri süreden önce teslim ettiler. Özteknik şirketi çok profesyonel bir şirket ve çalışanlar çok başarılı. Hepsine ayrı ayrı teşekkürler."

Gökhan Emniyetli
Teklif Al

Mükemmel 9.4 / 142

M.şirin Nakliyat Firması

Son Müşteri Yorumu
"Medeni Abi tanıdığım en vicdanlı ve iyi insanlardan birisi. Çalışanlarına iyi davranması, hızlı, yardımcı ve akılcı çözümler bulmaları şahaneydi. 8:40'ta geldiler 13:00'de yeni evimizdeydik. Taşımacılık dışındaki ufak tefek aksaklıklarla da ilgilendiler. Hepsine teşekkür ediyor kolaylıklar diliyorum."

Tuğba Doğan
Teklif Al

Mükemmel 9.5 / 151

Ö. Güvenli Nakliyat Firması

Ö. Güvenli Kullanıcı Adlı Firma: Evden eve nakliyat alanında uzman firmamız,profosyonel eleman kadrosuyla güler yüzlü hizmet anlayışı ve müşteri memnuniyeti odaklı pirensipli,düzenli,disiplinli ve verdiği sözü yerine getiren bir firmadır.

Son Müşteri Yorumu
"Ekipten çok memnun kaldık. App çok başarılı. Çok hızlı geri dönüş aldık."

Arin Colak
Teklif Al

Çok iyi 8.4 / 81

R.Huzur Nakliyat Firması

R.Huzur Kullanıcı Adlı Firma: Ankara evden eve nakliyatta 1993 yılından beri hizmet verekteyiz.

Son Müşteri Yorumu
"Uzunca bir süredir nasıl yapsam da gönderebilsem dediğim oturma grubumu enakliyat.com.tr iletişime geçtikten sadece 2 gün sonra düşündüğüm fiyata istediğim yere gönderebildim.Huzur Nakliyata ve enakliyat.com.tr ye teşekkürler."

Sadi Akkuş
Teklif Al

Müthiş 8.8 / 116

İSAK ÖZSOY Nakliyat Firması

Son Müşteri Yorumu
"Sezai usta ve ekibine çok teşekkür ederim, her şeyiyle en iyisini yaptılar ve herkese tavsiye ederim. Çok memnun kaldım çok iyi bir firma."

Rıfat Eroğlu
Teklif Al

Mükemmel 9.7 / 78

M. Gülhan Nakliyat Firması

M. Gülhan Kullanıcı Adlı Firma: Nakliyat Firmamız 2005 yılında kurulmustur. Kuruldugu günden beri şehir içi şehirler arası taşınmak isteyen müşterilerimize kaliteli hizmet sunmaktayız.

Son Müşteri Yorumu
"Gerçekten güzel işti, tavsiye ederim. İletişim olsun, iş özeni olsun, hiç problem çıkmadı. Zamanında ve temiz iş oldu. 😉"

Erman Üner
Teklif Al
Mobil Uygulamalarımızı İndirin Taşınma Sürecini Daha Kolay Yönetin.
Enakliyat Bilgi İletişim Hiz. Tic. Ltd. Şti © Copyright 2011-2017 Enakliyat.com.tr Her Hakkı Saklıdır.