Evden Eve Nakliyat Firmaları
17469

Müşteri yorum ve
değerlendirmeleri ile
firma seçmek
daha kolay

88%

Firmaların 88%'i
kriterleri karşılamadığı
için üyeliğe
kabul edilmedi

546

64 şehirde 546
evden eve
nakliyat firması

20369

Aktif ihale sayısı
ve her gün artan
iş hacmi

ÜYE EVDEN EVE NAKLİYAT FİRMALARI


Mükemmel 9.2 / 60

TÜRKSOY Nakliyat Firması

ADEM12 Kullanıcı Adlı Firma: Evden Eve Nakliyat olarak firmamız 1980 yılından bugüne müşterilerine en iyi hizmeti, depolama da, paketlemede, hızlı ve güvenilir bir şekilde üstlendiği görevlerini başarı ile yerine getirerek, şirketimiz bu günlere gelmiş ve yine aynı tempo ve dikkatle çalışmalarına devam etmektedir.

Son Müşteri Yorumu
"Mersin'den İstanbul'a taşıma işi için Türksoy nakliyatla anlaştım. Eşyalarda bırakın kırığı en ufak bir çizik dahi olmadı. Tam zamanında teslim edildi ve elimi en ufak bir şeye dahi sürdürmediler. Tüm eşyalarımı çatalından koltuğuna kadar paketleyerek zarar görmeyecek şekilde sağa sola vurmadan taşıdılar.

Taşınılacak ev zemin kat olacakken 5. Kat asansörsüz bina olarak değişmesine rağmen ekstra fiyat dahi çıkarmadılar.


Tam profesyonel, güler yüzlü, cana yakın hizmetiniz için Muhammet ve İbrahim bey öncelikli olmak üzere tüm Türksoy nakliyata teşekkürlerimi sunuyorum."

Baha Zenbil
Teklif Al

Mükemmel 9.4 / 53

ERSİN 34 Nakliyat Firması

Son Müşteri Yorumu
"tayinimiz geregi istanbuldan diyarbakıra taşınmamız gerekti enakliyat üzerinden ersin34 yani çerkezoglu nakliyatla anlaştım expertiz yaparak eşyalarımı gördüler ve yapacakları işlemleri bir bir anlattı ersin bey sonra söz verdikleri tarihte ve saatte gelerek eşyalarımı tek tek kendi eşyaları gibi paketleyip yüklediler ben şimdiye kadar böyle bir paketleme ve titizlikle çalışan nakliye firmasıyla karşılaşmadım son derece düzgün kaliteli ve güler yüzlü bir firma HERKESE GÖNÜL RAHATLIGIYLA HİÇ TEREDÜT ETMEDEN GÖZÜ KAPALI TAVSİYE EDEBİLECEGİM BİR FİRMA gerek kalitesi gerek iş disiplini çok güzel başta ersin bey olmak üzere bora bey ve bahtiyar beye tüm ekibe teşekkür ederim yine taşınacak olursam kesinlikle çerkezoglu nakliyatı tercih edecegim teşekkürler çerkezoglu nakliyat "

Umut Çakmak
Teklif Al

Mükemmel 9.5 / 48

SERHAT Nakliyat Firması

Son Müşteri Yorumu
"Anlaştığımız gün anlaştığımız saatte nakliyat gerçekleştirildi. Eşyalarda herhangi bir hasar yok ve firma iletişim konusunda çok başarılı. Tavsiye ederim."

Can Özdoğar
Teklif Al

Mükemmel 9.6 / 21

Budak Nakliyat Firması

Son Müşteri Yorumu
"Nakliye sahibi Mustafa bey belirlenen günde eve gelerek gerçekten çok güzel paketleme yaptı. Eşyalar kamyona yüklendi ve ertesi gün sabah belirlenen adrese gelinecekti. Fakat yükleme akşamı saat 23 de beni arayarak aracın arıza yaptığını (kendisinin beyanı) ve eşyanın öğleden sonra geleceğini söyledi. Öğle sonu biz eşyayı beklerken yine bir telefon ve eşyanın ertesi gün sabah geleceğini söyledi. Ne yapalım el mahkum. Bizim eşya geleceği yönden tam tersi yöne bi İstanbul yaparak başka bir nakliye firması tarafından getirildi. 250 km gelecekken bizim eşya 750 kilometre gezdi ve başka bir kamyona yüklenerek tek gelmesi gerekirken üç ev eşyası ile geldi. Buzluğumdaki her şey iki gün gecikme nedeni ile koktu. Mekan yatağımı kamyon arkasına bağladığı için sırılsıklam geldi. Kırılan eşyalar ise cabası. Hadi bunları geçtim eşimin gelinliği, nişanlılığı ve abiye ile iş kıyafetlerinin olduğu hurç kayboldu. Bayan arkadaşlar maneviyetını çok iyi bilir. Arayıp sorduğumuzda ise yanıt yok. Eşya kayıp, muhatap ise yok. Eşimin eşyaları bildiğiniz kayboldu. Eşim iki gündür ağlamaktan gözleri şişti."

Hasan Çulcu
Teklif Al

Müthiş 8.6 / 45

ankara kılıçarslan Nakliyat Firması

null

Son Müşteri Yorumu
"Adamlar başka bir firmaya işi satmışlar. Gelen, Uygun diye bir firma, rezalet, eşyalar mahvoldu, ilave para istediler, yok sökmeyiz yok takmayız. Taşındığım ev üç katlı ve neredeyse bütün eşyalarımı giriş katına bıraktılar. Eşyaları ben taşıdım resmen."

Volkan Bağcı
Teklif Al

Mükemmel 9.5 / 41

ulusalnakliye Nakliyat Firması

Son Müşteri Yorumu
"Arkadaşlar iyi bir iş çıkardılar, memnun kaldık teşekkür ederiz."

Salih Bey
Teklif Al

Mükemmel 9.5 / 42

VAHİT ÇAKAR Nakliyat Firması

Son Müşteri Yorumu
"Çok özverili çalışan bir ekip. Söz verdikleri saatte işe başlayıp taşıma işlemine gerçekleştirdiler. Herhangi bir sıkıntı yaşamadım. "

Tolga
Teklif Al

Mükemmel 9.1 / 86

Mehmet S Nakliyat Firması

Mehmet S kullanıcı adlı firma:1998 İstanbul'da kurulmuş.Kaliteli, ekonomik ve sizler için değerli olan herşeyin bizim içinde değerli olduğuna inanarak, evinizi, ofisinizi taşımaya hazırız.

Son Müşteri Yorumu
"Başta firma yetkilisi Mehmet Saruhan bey e ve ekip arkadaşlarına işlerini bu kadar profesyonel olarak yaptıkları için çok teşekkür ederim.
Bu süreçte ekip muazzam bir şekilde çalışıp hiçbirşeyi kırıp dökmeden montaj ve demontajta ki üstün başarıları için hepsine ayrı ayrı teşekkürü bir borç bilirim.
Enakliyat sorumlusu Esra hanımda bu süreci birebir takip etmesi ve yardımlarımdan dolayı da teşekkür ederim.
"

Birkan Bulanık
Teklif Al

Mükemmel 9.2 / 42

Alyap Nakliyat Firması

Tefik Alyap Kullanıcı Adlı Nakliye Firması: Evden Eve Nakliye

Son Müşteri Yorumu
"Yedi buçukta gelmeleri konusunda anlaşmamıza rağmen taşımadan bir gün önce arayıp on bir buçuk gibi geleceklerini söylediler. Söyledikleri saatten de geç geldiler. Eşyaların açıklamadakinden çok olduğunu ve bu kadar çok olacağını bilselerdi daha fazla fiyat söyleyeceklerini ifade ettiler. Artı bir ücret ödemek zorunda kaldık bu yüzden. Eşyaların paketlenmesi konusunda sıkıntı yaşamadık. Kırılan dökülen olmadı. Fakat söktükleri kitaplığı monte etmediler. Bir daha tercih etmem gerekse çok tercih edeceğim bir firma olmaz sanırım."

Melek Özden
Teklif Al

Müthiş 8.8 / 42

Ankara u Nakliyat Firması

Ankara Kullanıcı Adlı Nakliye firması; Evden eve nakliyat

Son Müşteri Yorumu
"Uygun fiyata, zamanında ve kaliteli hizmet oldu. Hiçbir sorun yaşamadım. Dursun bey ve ekibine teşekkürler."

Ferhat Çelik
Teklif Al
Mobil Uygulamalarımızı İndirin Taşınma Sürecini Daha Kolay Yönetin.
Enakliyat Bilgi İletişim Hiz. Tic. Ltd. Şti © Copyright 2011-2017 Enakliyat.com.tr Her Hakkı Saklıdır.