Evden Eve Nakliyat Firmaları
14964

Müşteri yorum ve
değerlendirmeleri ile
firma seçmek
daha kolay

87%

Firmaların 87%'i
kriterleri karşılamadığı
için üyeliğe
kabul edilmedi

518

65 şehirde 518
evden eve
nakliyat firması

39403

Aktif ihale sayısı
ve her gün artan
iş hacmi

ÜYE EVDEN EVE NAKLİYAT FİRMALARI


Mükemmel 9.3 / 37

ESAT HALİLOĞLU Nakliyat Firması

Son Müşteri Yorumu
"Genel olarak, güzel bir evden eve nakliyat hizmeti verdiler. Fakat paketleme işlemini yapanlar ile son taşıma işlemini gerçekleştiren arkadaşların biraz daha eğitilip daha profesyonel hizmet vermesi daha doğru olacaktır."

Ibrahim Dincer
Teklif Al

Mükemmel 9.3 / 35

TÜRKSOY Nakliyat Firması

ADEM12 Kullanıcı Adlı Firma: Evden Eve Nakliyat olarak firmamız 1980 yılından bugüne müşterilerine en iyi hizmeti, depolama da, paketlemede, hızlı ve güvenilir bir şekilde üstlendiği görevlerini başarı ile yerine getirerek, şirketimiz bu günlere gelmiş ve yine aynı tempo ve dikkatle çalışmalarına devam etmektedir.

Son Müşteri Yorumu
"Tüm çalışan arkadaşlar düzenli ve özenli çalışıyorlar, tek kırılan eşyamız olmadı. Ayrıca gerçekten esnaflar dürüst ve efendiler. Fiyat olarak gayet uygun tavsiye ederim. Teşekkürler Türksoy nakliyat."

Sibel Erdoğan
Teklif Al

Mükemmel 9.1 / 84

Mehmet S Nakliyat Firması

Mehmet S kullanıcı adlı firma:1998 İstanbul'da kurulmuş.Kaliteli, ekonomik ve sizler için değerli olan herşeyin bizim içinde değerli olduğuna inanarak, evinizi, ofisinizi taşımaya hazırız.

Son Müşteri Yorumu
"İstanbul içi 4 kere taşınmış biri olarak İzmir'e taşınma sürecinde yaşayabileceğim problemlere açıkçası hazırlıklıydım. Saruhan nakliyat ile bu süreci sıfır problem ile atlattım. Enakiliyat.com.tr yetkililerinin takibi (Muhammed Bey) Saruhan Nakliyata başta Mehmet bey ve tüm çalışan arkadaşlarıma çok teşekkür ederim.
Ne söyledilerse yaptılar."

Serkan Ekinci
Teklif Al

Mükemmel 9.6 / 22

Sadık Nakliyat Firması

Sadık Kullanıcı Adlı Nakliye Firması : evden eve Nakliyat

Son Müşteri Yorumu
"Hızlı, saygılı, güvenli... Firmaya ve arkadaşlara teşekkür ederim."

Ahmet Aydın
Teklif Al

Mükemmel 9.4 / 35

VAHİT ÇAKAR Nakliyat Firması

Son Müşteri Yorumu
"Taşındığımızda kiracı henüz evden çıkmamıştı. Nakliyatçılar kapıda 3 saat bekleyip şikayet bile etmediler ve ilgi ve alakaları çok iyiydi. Tavsiye ederim, uzun mesafeye göre fiyatları çok uygundu."

Erdi Taş
Teklif Al

Müthiş 8.6 / 35

ERSİN 34 Nakliyat Firması

Son Müşteri Yorumu
"Evden eve taşınma işinin bu kadar sıkıntılı olacağını hiç tahmin etmemiştim. Helede iş yapmayı bilmeyen firma yetkilileriyle işe başlamışsan kat ve kat daha sıkıntılı oluyor. Ersin Bey verdiği hiç bir sözü tutmadı. Fazla para aldılar tekrar göndereceğim dedi ama üzerinden zaman geçmesine rağmen göndermediler. Kendi elemanlarımızı getiriyoruz dediler hem Urfa'da hemde Sakarya'da rastgele kişileri getirip gelişigüzel taşıdılar. Çerkezoğlu nakliyat ile taşınmanızı kesinlikle tavsiye etmiyorum. Aldığı işi başka bir nakliyat firmasına komisyon karşılığı satan bir nakliyat firmasıyla çalışılmaz. Bizden aldığı kaporanın dışında Ersoy nakliyat diye bir firmaya 250 tl karşılığı taşıma işinin satıldığını ev eşyaları indirilirken öğrendim. Taşınma zamanı dedikleri saatte gelmeyip 6-7 saat bizi beklettiler. Verilen hiç bir sözü tutmadılar. Anlaşılan parayı eşyayı yüklerken ve indirirken kabul etmeyip bizden zorla fazla para aldılar. Eşyalarınızı çok özensiz bir şekilde taşıdılar. Bizimle konuşmaları çok saygısızca idi. Para verdiğinizde bizi satın mı aldınız diye söylenip durdular. Şoför Yener Bey eşimle tartıştı. Bu firma ile taşınmayı düşünüyorsanız sakın olumlu yorumlara inanmayın. Bu firma ile sakin ha taşınmayın."

Recep Hakan Şahin
Teklif Al

Müthiş 8.8 / 36

Ünsa34 Nakliyat Firması

Ünnak Kullanıcı adlı Nakliye firması; evden eve nakliyat şehir içi ve şehirler arası nakliyat

Son Müşteri Yorumu
"Firmadan aldığım hizmeti başarılı bulduğumu ifade etmek isterim. Özellikle Muhammet Yusuf Yılmaz ve Dinçer Çimen Bey'in tüm süreci yakından takip etmeleri memnuniyet verici olup, kendilerine tekrar teşekkür ediyorum."

Ayfer Alpay
Teklif Al

Mükemmel 9.3 / 34

Alyap Nakliyat Firması

Tefik Alyap Kullanıcı Adlı Nakliye Firması: Evden Eve Nakliye

Son Müşteri Yorumu
"Arkadaşlar geçten çok iyi. Evden eve taşıma hizmetleri çok hızlı. Aynı zamanda eşyalara en ufak bir zarar dahi gelmemiş. Eşyalarımı çok olmasına rağmen kısa sürede taşındık. Arkadaşlara çok teşekkür ediyorum. Hem hızlarından dolayı hem güler yüzlü olmalarından dolayı. Herkese de tavsiye ediyorum."

Yusuf Yücesoy
Teklif Al

Müthiş 8.6 / 34

Ankara-Sun Nakliyat Firması

Güneş Kullanıcı Adlı Firma: Ankara merkezli olup Ankara içi ve Türkiye'nin tüm illerine taşıma hizmeti yapmaktadır.Firmamız bünyesinde bulundurduğu tecrübeli ve güvenli elemanlarla taşımacılık hizmeti vermekteyiz.

Son Müşteri Yorumu
"Tam zamanında geldiler. Öğlen olmadan iş bitti Adem Bey ve ekibine teşekkürler oldukça profesyonel bir ekip. Çoğu şey demeden halloldu kesinlikle tavsiye ederim."

Bariş Kapusuz
Teklif Al

Mükemmel 9.4 / 29

Burak Albayrak Nakliyat Firması

Burak Albayrak Kullanıcı Adlı Firma: Evden eve nakliyat sektöründe taşımacılık, depolama, ambalajlama vb. konularda hızla kendimizi geliştirmekteyiz. Uzman kadrosuyla %100 müşteri memnuniyeti sağlamayı ve doğrultuda çalışmayı hedef edinmiş tek firmayız. Sizlerde kaliteli hizmetin tadını çıkararak taşının.

Son Müşteri Yorumu
"Delikanlılar kan ter içinde eşyaları taşıyorlar sizde elleriniz cebinizde oda oda geziniyorsunuz. Çeşit çeşit ambalaj yapıyorlar. Ustabaşı bardakları, tabakları gazete kağıtlarına sararak ambalajlıyor. Seyretmesi yorucu, nihayet sonunda paralarını verince kendinizi biraz iyi hissediyorsunuz. Sorun çıkmadı teşekkürler."

Zühtü Uğur
Teklif Al
Mobil Uygulamalarımızı İndirin Taşınma Sürecini Daha Kolay Yönetin.
Enakliyat Bilgi İletişim Hiz. Tic. Ltd. Şti © Copyright 2011-2016 Enakliyat.com.tr Her Hakkı Saklıdır.