Evden Eve Nakliyat Firmaları
20216

Müşteri yorum ve
değerlendirmeleri ile
firma seçmek
daha kolay

88%

Firmaların 88%'i
kriterleri karşılamadığı
için üyeliğe
kabul edilmedi

578

65 şehirde 578
evden eve
nakliyat firması

26380

Aktif ihale sayısı
ve her gün artan
iş hacmi

ÜYE EVDEN EVE NAKLİYAT FİRMALARI


Mükemmel 9.6 / 76

Mehmet Sayla Nakliyat Firması

Son Müşteri Yorumu
"Taşınmam gerçekten problemsiz geçti. Ben de yorumlara bakarak bu firmayı seçtim ve doğru olanı yapmışım. Başta Ethem Bey ve ekibine teşekkür ederim. Sorunsuz bir taşınma gerçekleşti."

Yalçın Cankurt
Teklif Al

Mükemmel 9.2 / 74

TÜRKSOY Nakliyat Firması

ADEM12 Kullanıcı Adlı Firma: Evden Eve Nakliyat olarak firmamız 1980 yılından bugüne müşterilerine en iyi hizmeti, depolama da, paketlemede, hızlı ve güvenilir bir şekilde üstlendiği görevlerini başarı ile yerine getirerek, şirketimiz bu günlere gelmiş ve yine aynı tempo ve dikkatle çalışmalarına devam etmektedir.

Son Müşteri Yorumu
"Anlaştığımız saatte gelip eşyaları özenle paketleyip hasar vermeden hızlı ve sorunsuz bir şekilde taşıyıp evime kurdular. Emeği geçen arkadaşlara teşekkür ederim. Kaliteli ve hesaplı taşınmak için Türksoy nakliyatı seçin, pişman olmazsınız."

Özkan Özkan
Teklif Al

Mükemmel 9.3 / 49

Budak Nakliyat Firması

Son Müşteri Yorumu
"Taşınırken yükleme ve indirme işlemlerinde eşyamın başındaydım. Telefonla her aradığımda ulaşmam memnun ediciydi. Eşyaları paketlenmesinden ve istifinden memnun kaldım. Eşyamın indirilmesi esnasında birkaç eşyamda hafif çizikler olmadı değil ancak merdivenin dar olması ve uzun parçalarda hafif çizik olması makul karşılanacak bir şeydir. Memnun kaldım teşekkür ediyorum."

Oktay Sarıtaş
Teklif Al

Müthiş 8.6 / 66

Yusuf Ali Nakliyat Firması

YUSUF ALİ:20 yıllık tecrübe ve taşınmanın zorluklarının farkında olan firmamız, siz değerli müşterilerin ev eşyası taşıması esnasında hiç bir sorun yaşanmaması için gerekli olan tüm alt yapıya sahip ender firmalardandır.

Son Müşteri Yorumu
"Adamlar on üstü on numara hem halktan hemde genel olabilmiş kişiler. Onları tanımaktan onur duydum, ne kadar güzel arkadaşlar. İşine önem ve kıymet vererek takdirimi kazandılar sağ olsunlar."

Okan Saraç
Teklif Al

Mükemmel 9.4 / 69

SERHAT Nakliyat Firması

Son Müşteri Yorumu
"Her şeyi eksiksiz, tam zamanında gelerek, kısa sürede hallettiler.
Taşınmak hep gözümde büyürken Serhat nakliyat bu düşüncemi değiştirdi. İşlerini çok profesyonel yaptılar, kesinlikle tavsiye ediyorum."

Duygu Karasakal
Teklif Al

Mükemmel 9.6 / 65

ulusalnakliye Nakliyat Firması

Son Müşteri Yorumu
"Taşıma firması çalışanları işinin ehli, saygılı ve beyefendi kişiler. Hiç tereddüt etmeden görüşülebilir. Şahsen sunulan hizmetten memnun kaldım, tavsiye ederim. Fiyat makul. Arkadaşlara tekrar teşekkür ediyorum işlerine gösterdikleri saygı için."

Blnt Çğlyn
Teklif Al

Mükemmel 9.4 / 57

Uyum Nakliyat Firması

Uyum Kullanıcı Adlı Nakliye Firması; Evden eve Nakliyat

Son Müşteri Yorumu
"Zamanında gelip oldukça hızlı şekilde işi tamamladılar. Teşekkürler."

Ozgur Alagul
Teklif Al

Mükemmel 9.4 / 57

ÖZ DEVRAN Nakliyat Firması

Son Müşteri Yorumu
"Problemsiz ve hizli bir sekilde tasima islemini hallettik. Tesekkurler!"

Kenan Uzun
Teklif Al

Müthiş 8.7 / 52

HAS-KAYA Nakliyat Firması

HAS-KAYA KULLANICI ADLI FİRMA; FİRMA OLARAK 1996 YILINDAN BERİ EVDEN EVE İŞTEN İŞE TAŞIMACILIK SEKTÖRÜNDEYİZ.7/24 UZMAN KALİFİYE PERSONELLERİMİZLE,İSTANBUL ANADOLU (Sultanbeyli), AVRUPA YAKASI(Bayrampaşa) ŞUBELERİMİZLE SİZ DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZİN HİZMETİNİZDEYİZ

Son Müşteri Yorumu
"Eşref çakmak ailesi olarak Haskaya nakliyattan çok memnun olduğumuzu bildirmek istiyorum. Haskaya nakliyatın ev konusunda profesyonel bir nakliyat şirketi olduğunu söylemek gerek. Güler yüzlü, sıcak kanlı ve titizliğiyle bir numaralı bir şirket. Çevremdeki tanıdığım insanlara Haskaya nakliyat şirketiyle çalışmalarımı söyleyeceğim. Haskaya nakliyata Eşref çakmak ailesi olarak çok teşekkür ederim."

Eşref Çakmak
Teklif Al

Mükemmel 9 / 51

Ünsa34 Nakliyat Firması

Ünnak Kullanıcı adlı Nakliye firması; evden eve nakliyat şehir içi ve şehirler arası nakliyat

Son Müşteri Yorumu
"Bugün 1 buçuk saatte bütün işlemler bitti ve hiçbir eşya zarar görmedi. Gerçekten çok pratik ve güler yüzlü taşımaya gelen arkadaşlar. Dün gece taşınma stresinden uyuyamamıştım neredeyse ama boşuna stres yapmışım :) İşini seven insanlarla çalışmak gibisi yok. Gerçekten verdiğim paraya değdi. Düşünmeden bu firmayla çalışabilirsiniz. Tüm kalbimle tavsiye ediyorum."

Erhan Yıldırım
Teklif Al
Mobil Uygulamalarımızı İndirin Taşınma Sürecini Daha Kolay Yönetin.
Enakliyat Bilgi İletişim Hiz. Tic. Ltd. Şti © Copyright 2011-2017 Enakliyat.com.tr Her Hakkı Saklıdır.