Neden Üye Olmalıyım

Neden Üye Olmalıyım ?

Enakliyat, evden eve taşınmak isteyen kişiler ile bu hizmeti gerçekleştirmeye talip, evden eve nakliyat firmalarını bir platformda buluşturarak, uygun fiyat ve iyi hizmet ilkeleri çerçevesinde, her iki tarafın haklarını gözeterek taşınma hizmetinin daha güvenli bir şekilde yerine getirilmesini sağlar.

Müşterilerimizin 91%'i aldığı hizmetten memnun.

91%

Mutlu Müşteri

83,735
İstatistikler
"
Gökhan Karakale

Oldukça hızlı ve itinalı çalıştılar. Koruyucu patpat örtü ve streç ile mobilyaları ve beyaz eşyaları güzelce kapladılar. Eşyaları daireye ve apartmana zarar vermeden özenli taşıdılar. Çevreyi rahatsız etmeden, bagırıp çagırmadan çalıştılar. Kısa zamanda iyi iş çıkardılar. Teşekkürler Varyap.

SİBEL SÜTLÜOĞLU

İstanbul'dan Kuşadasına taşındım.herkes gibi uzun bir araştırma sonrası,yorumlara bakarak Cemil beyle görüştük.şöyle söyleyim çiçeklerimi bile çok güzel paket yaptılar.eşyalarım gayet güzel taşındı.endişelenmeye fırsat olmadan taşınma faslını tamamlayan Cemil bey ve ekibine teşekkür ederim.

Gülnihal Demirer

Firmayı cok tereddüt ederek aradım yaklasık 15 gün boyun boyunca tasımanın paketlemenin nasıl olacagı, kaç elemanla gelecekleri kaç saat sürecegi ve aklıma takılan her konuda aradım. Firma sahibi Mehmet Bey hiç sıkılmadan her aramamda kafamdaki soru işaretlerinin hepsine de cok olumlu cevaplar verdi.İlk defa internet üzerinden bi firma anlaştıgım için hala tereddütlerim vardı.
4 Mart cumartesi yenibosnadan maltepeye tasınmam için sabah 8 de İlhan Bey 4 elemanı ile geldiler. Yaklasık 3 saat içerisinde esyaları muntazam bir sekilde sökülmesini yaptılar ve bütün esyaları tek tek

Tuğçe BAŞ

Teşekkürler.

Umut Çakmak

Tayinimiz gereği İstanbul'dan Diyarbakır'a taşınmamız gerekti, Enakliyat üzerinden Ersin34 yani Çerkezoğlu nakliyatla anlaştım. Expertiz yaparak eşyalarımı gördüler ve yapacakları işlemleri bir bir anlattı ersin bey, sonra söz verdikleri tarihte ve saatte gelerek eşyalarımı tek tek kendi eşyaları gibi paketleyip yüklediler.
Ben şimdiye kadar böyle bir paketleme ve titizlikle çalışan nakliye firmasıyla karşılaşmadım. Son derece düzgün, kaliteli ve güler yüzlü bir firma.
HERKESE GÖNÜL RAHATLIĞIYLA, HİÇ TEREDDÜT ETMEDEN GÖZÜ KAPALI TAVSİYE EDEBİLECEĞİM BİR FİRMA.
Gerek kalitesi ge

mehmet bariner

Adem bey ve ekibine teşekkürler. Gerçekten taşıma işlemini bizim için kolaylaştırdılar. Taşınma hizmeti almayı düşünenler bu firmaya güvenebilir.

Kıvanç Tarı

Öncelikle Kale Taşımacılık personeline teşekkür ederim. İlk andan itibaren hepsi çok ilgiliydi ve yardımcı oldular. Harun Bey ve ekibi dedikleri saatte geldiler, paketleme ve çalışma şekilleri çok profesyonleceydi. Bir tabak bile kırılmadan bütün eşyaları hasarsız bir şekilde taşıdılar. Ayrıca ilk kez taşınmam nedeni ile tecrübem olmayan bazı konularda bile kendileri bana çok destek oldular. Kale Nakliyat ekibine çok teşekkür ederim ve herkese tavsiye ederim.

reha özaksoy

Ankara'dan Bodrum'a ev eşyalarımı taşıyan Gül nakliyat kaptanı Ömer bey ve ekibinden aldığım hizmet takdire şayandı. Kırmızı kurdelalı 10 veriyorum. Bundan sonraki nakliye işlerimde de başka nakliyatçı aramama gerek kalmadı.

berat sönmez

Çok memnun kaldım her şey için teşekkür ederim.

yavuz abbak

Sabah dedikleri saatte geldiler. Taşıma hızlıydı. Ellerinize sağlık.

Mikail Baştuğ

İstediğim gün ve saatte geldiler, sürekli iletişim halindeler, hızlı ve kesinlikle güvenilirler. Bu işte profesyoneller gerçekten, ekip sağlam gözünüz kapalı taşınabilirsiniz :) teşekkürler.

Oya Tosun

Güler yüzlü ve iyi niyetli kişiler.

Kübra Tıbıkoğlu

Çok dikkatli ve özenli bir ekip.
Hassasiyetleri ve temiz çalışmaları için teşekkür ederim.
Benim için önemli olan sakin ve huzurlu bir taşınmaydı. Etrafımda koşturan telaşlı insanlar görmek istemiyordum. Tam da istediğim gibi oldu.
Tavsiye ederim.

Pınar Kızıl Tevetoğlu

Çok memnun kaldığımız bir taşınma oldu. Çalışan arkadaşlar ve firma sahibi ilgili ve çok hızlı bir şekilde toplayıp aynı şekilde evi taşıdılar. Taşındığımız yer 5.kat olmasına ve asansör olmamasına rağmen hiçbir zorluk çıkarmadan işlerini özverili ve iyi bir şekilde yaptılar. Tüm emeği geçen arkadaşlara teşekkür ederiz. Aldıkları ücreti sonuna kadar hak ediyorlar.

Abdurrahman GÜMÜŞ

Harika bir firma. Çok ilgililer teşekkür ediyorum.

"

Güvenebileceğiniz Nakliyat Firmaları

Üye firma başvurularında sıkı araştırma Üye başvurusunda bulunan firma, üyelerimizde aradığımız şartları karşılıyorsa kabul edilir.
Müşteri yorumları ile sürekli denetlenen firmalar Sadece belli şartları sağlaması yetmez. Her taşıma işinden sonra yazdığınız yorumlar ile firmaları siz denetlersiniz.
İş değişmedikçe fiyat değişmez İhale detaylarında belirttiğiniz şartlar değişmedikçe onayladığınız fiyat değişmez. Böylece ne ödeyeceğinizi bilirsiniz.

Çok Sayıda Nakliyat Firması, Sizde Aradığınızı Bulacaksınız

İstanbul
İstanbul evden eve nakliyat için 51847 kişi hizmet aldı

Ankara
Ankara evden eve nakliyat için 13398 kişi hizmet aldı

İzmir
İzmir evden eve nakliyat için 8085 kişi hizmet aldı

Antalya
Antalya evden eve nakliyat için 4158 kişi hizmet aldı

Bursa
Bursa evden eve nakliyat için 4793 kişi hizmet aldı

Adana
Adana evden eve nakliyat için 2059 kişi hizmet aldı

Mobil Uygulamalarımızı İndirin Taşınma Sürecini Daha Kolay Yönetin.
Enakliyat Bilgi İletişim Hiz. Tic. Ltd. Şti © Copyright 2011-2017 Enakliyat.com.tr Her Hakkı Saklıdır.