Neden Üye Olmalıyım

Neden Üye Olmalıyım ?

Enakliyat, evden eve taşınmak isteyen kişiler ile bu hizmeti gerçekleştirmeye talip, evden eve nakliyat firmalarını bir platformda buluşturarak, uygun fiyat ve iyi hizmet ilkeleri çerçevesinde, her iki tarafın haklarını gözeterek taşınma hizmetinin daha güvenli bir şekilde yerine getirilmesini sağlar.

Müşterilerimizin 91%'i aldığı hizmetten memnun.

91%

Mutlu Müşteri

81,816
İstatistikler
"
Ali Savaşcı

Tavsiye ederim. Temiz is cikardilar. ALI SAVASCI

Hayrettin Fidan

Son derece başarılı bir nakliyeci. kendilerine teşekkür ediyorum

Nail ŞAHİN

İlhan Bey ve Ali Bey çok nazik, becerikli ve işini layıkıyla yapan kişiler. Kesinlikle tavsiye edeceğim bir fırma. Tekrardan emekleri için teşekkür ederim.

Gizem Setrelioğlu

Gerçekten çok iyiler... Ne olduğunu anlamadan evi yüklediler. Çalışan arkadaşlar çok güler yüzlü, gerçekten çok memnun kaldım. Tuzla'dan - Bahçeşehir'e en ufak sorun yaşamadan taşındım. Çok teşekkür ederim.

Emre Hocaoğlu

İşlerini hassasiyetle yapan, efendi çalışanlar.

ilknur Akyıldız

Çok teşekkür ederiz Özdemir Nakliyata. Gayet sorunsuz bir şekilde taşıma konumuz çözüldü.

selin silahyürekli

Ankara'dan İstanbul'a 3 parça mobilya taşınması gerekiyordu. Türksoy nakliyat'tan Tolga Bey gerek anlaşma süreci, gerekse taşıma sürecinde çok yardımcı oldu. Mobilyaların hem antika hem manevi değeri olduğunu bu yüzden taşırken özel ihtimam gösterilmesini istediğimi belirttim. Sağolsunlar tüm parçalar çok güzel bir şekilde paketlenmişti ve hiçbir hasar olmadan söylenilen saatte Ankara'dan alınıp, yine söylenilen saatte İstanbul'a teslim edildi. Üstelik diğer firmaların verdiği fiyatlardan çok çok daha uygun fiyat verdiler (parça eşya taşıma olduğu için eğer tarihleriniz biraz e

Suat Afsit

Deneyimli ve güler yüzlü personeliyle bu işi profesyonelce yapıyorlar. Paketleme, taşıma ve kurulumdan çok memnun kaldım. Emekleri için teşekkürler. Hayırlı işler.

Emin Arslan

Söz verdikleri tarih ve saatte Dursun Bey ve ekibi geldi. Tutumları ve davranışları oldukça samimi ve içtendi. Özellikle en çok korktuğum şey bazı mobilyaların sökümü ve daha sonra montajıydı ama Dursun Bey bu konuda çok tecrübeli ve pratik bir şekilde hepsini sıfır hata ile yaptı. Kırılan dökülen hiç bir şey olmadığı için tüm ekibe ayrıca teşekkür ediyorum. Uzmanlar nakliyatı kesinlikle tavsiye ediyorum.

kerim cindaloğlu

Güzel.

Oktay Özlem

Ömer Bey ve gönderdiği ekibe çok teşekkür ediyorum.
Planlanan saatte geldiler, tüm eşyaları dikkatli ve özenli bir şekilde taşıyıp yeni evime yerleştirdiler. Dolapların montajını sorunsuz gerçekleştirdiler.
Ben kendimi şanslı hissediyorum Simbo Nakliyat'ı bulduğum için.
Ekibe tekrar teşekkür ediyorum, sorunsuz nakliyat.

Can Sorman

Taşıma konusunda tecrübeli ve hızlılar, hiçbir konuda sıkıntı yaşamadık. Herkese tavsiye ederim.

Kubilay Yiğit

Başlangıçtan sonuna kadar gerçekten profesyonel ve titizlerdi. Her konuda oldukça yardımcı oldular. Kurulum işlerini de eksiksiz hallettiler ve tam anlamıyla her işi olduğu gibi yaptılar.

Ramazan Atav

Arkadaşlar gayet titiz ve işinin ehli. Kendilerine teşekkür ediyorum. Bir daha ki işimde de bu arkadaşlardan vazgeçmem.

Semra Yeğit

Merhaba,

Nakliyat firmasından çok memnun kaldık.
Konuştuğumuz saatten önce geldiler. Çalışanların hepsi çok saygılı ve yardımseveri. İşlerini profesyonelce yaptılar. Her ricamızı hızlıca yerine getirdiler. Temiz ve rasyonel çalışma düzenleri vardı. Fiyat fayda dengesi de bizi oldukça tatmin etti. Açıkçası bu kadarını beklemiyordum.
Yine taşınacak olsam aynı şirkete başvururdum. Çevremdeki herkese de tavsiye etmeyi düşünüyorum.
Çok teşekkürler Enakliyat. 👍

"

Güvenebileceğiniz Nakliyat Firmaları

Üye firma başvurularında sıkı araştırma Üye başvurusunda bulunan firma, üyelerimizde aradığımız şartları karşılıyorsa kabul edilir.
Müşteri yorumları ile sürekli denetlenen firmalar Sadece belli şartları sağlaması yetmez. Her taşıma işinden sonra yazdığınız yorumlar ile firmaları siz denetlersiniz.
İş değişmedikçe fiyat değişmez İhale detaylarında belirttiğiniz şartlar değişmedikçe onayladığınız fiyat değişmez. Böylece ne ödeyeceğinizi bilirsiniz.

Çok Sayıda Nakliyat Firması, Sizde Aradığınızı Bulacaksınız

İstanbul
İstanbul evden eve nakliyat için 50297 kişi hizmet aldı

Ankara
Ankara evden eve nakliyat için 13099 kişi hizmet aldı

İzmir
İzmir evden eve nakliyat için 7890 kişi hizmet aldı

Antalya
Antalya evden eve nakliyat için 4058 kişi hizmet aldı

Bursa
Bursa evden eve nakliyat için 4674 kişi hizmet aldı

Adana
Adana evden eve nakliyat için 2020 kişi hizmet aldı

Mobil Uygulamalarımızı İndirin Taşınma Sürecini Daha Kolay Yönetin.
Enakliyat Bilgi İletişim Hiz. Tic. Ltd. Şti © Copyright 2011-2017 Enakliyat.com.tr Her Hakkı Saklıdır.